Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Nem a legerősebb marad életben, nem is a legokosabb, hanem az, aki a legfogékonyabb a változásokra.
 
KezdőlapLegutóbbi képekRegisztrációBelépésszentháromságKeresés
Keresés
 
 

Az eredmények megjelenítése:
 
Rechercher Bővített keresés
Szégyen fal
Videók - Page 2 I_icon_minitimeKedd Aug. 30, 2011 9:53 pm by Halál
Már a címből sejthetitek, hogy mire való.
Aki nem képes együttműködni, az ide lesz kirakva. Ha bannolnak valakit az is kikerűl ide.
Közölni kell a felhasználó nevét, hogy miért lett ide kirakva és a büntetés megnevezését, teszem azt, bannolás, 2 hétre.

Megjegyzések: 30
Legutóbbi témák
» Folyosók
Videók - Page 2 I_icon_minitimeKedd Feb. 07, 2012 11:48 pm by Halál

» Idegen kolónia Európában
Videók - Page 2 I_icon_minitimeSzer. Jan. 04, 2012 9:51 am by PRéDA

» Menekűlttábor
Videók - Page 2 I_icon_minitimeSzer. Jan. 04, 2012 9:13 am by PRéDA

» Királynői kamra
Videók - Page 2 I_icon_minitimeCsüt. Dec. 15, 2011 8:46 am by PRéDA

» Kamrák közti folyosók
Videók - Page 2 I_icon_minitimeVas. Dec. 11, 2011 7:48 am by PRéDA

» Közös Társalgó
Videók - Page 2 I_icon_minitimeVas. Dec. 11, 2011 6:24 am by PRéDA

» Szabad
Videók - Page 2 I_icon_minitimeVas. Nov. 06, 2011 4:07 am by Koncoló

» 6-os terem
Videók - Page 2 I_icon_minitimeSzomb. Nov. 05, 2011 2:43 am by Halál

» Túlélő kaland
Videók - Page 2 I_icon_minitimeSzer. Nov. 02, 2011 3:28 am by Halál

Zene

Videók - Page 2  title=
Facebook

 

 Videók

Go down 
+9
Ger'dar
Redswift
Halál
Glah'dor
Jehdin'nagara
Koncoló
Bisur
Zaraquinn
Dragon
13 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4  Next
SzerzőÜzenet
Jehdin'nagara

Jehdin'nagara


Tartózkodási hely : Yaut'ják bolygója (LAND OF PREDATORS)

Videók - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Videók   Videók - Page 2 I_icon_minitimePént. Szept. 24, 2010 12:14 am

Csá!

Beszarás az a Songukus videó.Nagyon jó lett fiúk.
Ügyesek vagytok,gratula mégegyszer ^^
Vissza az elejére Go down
Zaraquinn

Zaraquinn



Videók - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Videók   Videók - Page 2 I_icon_minitimePént. Szept. 24, 2010 12:46 am

Azt egyébként unalmamban csináltam, mert csak pár nappal később tudtam elkezdeni az Aliens versus Predator 2 - A halál árnyékában és az Őrült Dragon Ballosok sorozatot.
Vissza az elejére Go down
Zaraquinn

Zaraquinn



Videók - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Videók   Videók - Page 2 I_icon_minitimeSzomb. Szept. 25, 2010 7:15 am

Sajnos még az előzményekből is csak néhány jelentet tudtam feltenni, mert késő este volt és a YouTube három órán át akarta tölteni a hosszabbik részeket. De nem kell szomorkodni, hamarosan ebből is teljes film lesz, melynek majd megadom a letöltési linkjét.

Íme a stáblista!


Hamarosan teszek fel bakikat is a játék alatt és a készítőkkel csinált kisfilmet. Plusz lesz egy tök jó trailer és egy általam készített Mugen játék trailere.
Vissza az elejére Go down
Bisur

Bisur


Tartózkodási hely : Hell!

Videók - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Videók   Videók - Page 2 I_icon_minitimeHétf. Szept. 27, 2010 7:50 am

Ez az én új avp sorozatom tralierje vagyis inkább csak egy boom head zürzavar. Jobb lesz mint az Aliens Armageddon sorozatom...
Bocsi, hogy még rossz a felbontás meg a zene is kihagy de... majd jobb lesz a sorozatba.
Vissza az elejére Go down
Bisur

Bisur


Tartózkodási hely : Hell!

Videók - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Videók   Videók - Page 2 I_icon_minitimeSzer. Szept. 29, 2010 8:33 am


És itt van a várva várt új Aliens Armageddon rész, ígéreteim szerint a 3ból és jó minőségben. Marad a klasszikus rendszer ahogy látjátok. (a zenét nem jehdin által vidiből csórtam, gondolom ez felvetődik)
Sajnos a HUD kérdés még megoldatlan.
Vissza az elejére Go down
Zaraquinn

Zaraquinn



Videók - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Videók   Videók - Page 2 I_icon_minitimeCsüt. Szept. 30, 2010 1:53 am

Egyedül nyomod?

Kérj meg pár embert, hogy jöjjenek fel szerverre és akkor egy nagyon jó sorozatot tudtok összehozni. Különben így is jó.
Vissza az elejére Go down
Bisur

Bisur


Tartózkodási hely : Hell!

Videók - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Videók   Videók - Page 2 I_icon_minitimeCsüt. Szept. 30, 2010 4:50 am

1. Bishop marine egyedül dolgozik (ha ismernéd a sorozatot)
2. Singleből dolgozok
3. Vannak steam haverjaim de őket nem fárasztom ilyenekkel.
Vissza az elejére Go down
Bisur

Bisur


Tartózkodási hely : Hell!

Videók - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Videók   Videók - Page 2 I_icon_minitimePént. Okt. 01, 2010 5:55 am


És itt a gyorsan kiadott part 2
Bishop marinet majd egy kicsit szüneteltetem.
Vissza az elejére Go down
Zaraquinn

Zaraquinn



Videók - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Videók   Videók - Page 2 I_icon_minitimePént. Okt. 01, 2010 7:10 am

Íme két gyorsban kiadott paródiám!


Vissza az elejére Go down
Zaraquinn

Zaraquinn



Videók - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Videók   Videók - Page 2 I_icon_minitimeVas. Okt. 10, 2010 8:42 am

Újabb gyöngyszem a Három Kretén Stúdiótól!


Rico hangja természetesen én volnék.
Vissza az elejére Go down
Glah'dor
Mesélő
Glah'dor



Videók - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Videók   Videók - Page 2 I_icon_minitimeSzomb. Nov. 06, 2010 7:47 am



Nagyszerű filmecske, nekem nagyon tetszett. Egyedi, ötletes és izgalmas. Ajánlom mindannyiótoknak.
Vissza az elejére Go down
Halál
Admin
Halál



Videók - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Videók   Videók - Page 2 I_icon_minitimeSzer. Nov. 10, 2010 5:31 am

Hát Zaraquinn...megint csak magadat adtad...lehet, hogy csak valam van baj, vagy tényleg nincs benne semmi vicces.
Am Ati amit belinkeltél videót....egész ügyesen meg lett csinálva. Mond, nem tudod milyen progival csinálták? Very Happy
Vissza az elejére Go down
https://avptrinity.hungarianforum.com
Glah'dor
Mesélő
Glah'dor



Videók - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Videók   Videók - Page 2 I_icon_minitimeSzer. Nov. 10, 2010 5:49 am

Azt mondom a rajzok ceruzával készültek, és sztem amikor összefolyt a montázs ott photoshopot használtak. A vidi meg szerintem akármilyen videó progival, pölö windows movie makerrel is megvan.
Vissza az elejére Go down
Bisur

Bisur


Tartózkodási hely : Hell!

Videók - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Videók   Videók - Page 2 I_icon_minitimePént. Nov. 19, 2010 11:50 pm


Új videó jött ki a kezem közül. Nekem tetszik. Very Happy
Vissza az elejére Go down
Zaraquinn

Zaraquinn



Videók - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Videók   Videók - Page 2 I_icon_minitimeSzomb. Nov. 20, 2010 12:28 am

Jó lett!

Amúgy a te géped az enyémet túlszárnyalta. Beakadás, Laggolás, Elmosódás egyben. Én legalább annak örülök, hogy elindul a Laptopon, mert nálam az a baj, hogy nagyon gyors a játék és nincs hang. Még az első szintet sem tudtam megcsinálni emiatt, de megvan PS-en, de a PS1-em memókártyája eltűnt, de attól függetlenül még megvannak nekem a pályák kódjai.
Vissza az elejére Go down
Bisur

Bisur


Tartózkodási hely : Hell!

Videók - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Videók   Videók - Page 2 I_icon_minitimeSzomb. Nov. 20, 2010 12:45 am

A játék nekem tökéletesen fut. Ahogy a youtube leírásból kiderül, ezt a képet az APCről látja egy tag, egy kamerán át és azért ilyen a kép. Tudod mennyit killódtam az akadás meg kockázás efektekkel?! Egyénként ahogy így elnézem egész jól sikerült. Very Happy
Vissza az elejére Go down
Bisur

Bisur


Tartózkodási hely : Hell!

Videók - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Videók   Videók - Page 2 I_icon_minitimeSzomb. Nov. 20, 2010 12:50 am

Zara ez egy DOSos játék dosboxot kell hozzá használni hogy működjön!
http://download.chip.eu/hu/DOSBox-0.65_118616.html
Ha bármi gondod lenne a használatával akkor vegyél fel msn-en és elmondom.
Vissza az elejére Go down
Zaraquinn

Zaraquinn



Videók - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Videók   Videók - Page 2 I_icon_minitimeSzomb. Nov. 20, 2010 1:18 am

Nincsen semmi gondom vele, mert PS-en már vagy hatszor játszottam ki, és még PC-n is játszottam vele. Suliban is letöltöttem és ott nagyon jól vitte a játékot.
Vissza az elejére Go down
Bisur

Bisur


Tartózkodási hely : Hell!

Videók - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Videók   Videók - Page 2 I_icon_minitimeSzer. Nov. 24, 2010 3:10 am


Új rész Very Happy Lehet RR aliensen rajta mnarad a lagg meg a pixel efekt Smile de még nem bizti...
Vissza az elejére Go down
Zaraquinn

Zaraquinn



Videók - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Videók   Videók - Page 2 I_icon_minitimeSzer. Nov. 24, 2010 5:35 am

Tök vicces, amikor laggol. Én is csináltam egy bemutatót...
Vissza az elejére Go down
Zaraquinn

Zaraquinn



Videók - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Videók   Videók - Page 2 I_icon_minitimeSzer. Nov. 24, 2010 5:57 am



Első ,,Félresikeredett" játékbemutatóm.

Élvezzétek és röhögjetek!
Vissza az elejére Go down
Bisur

Bisur


Tartózkodási hely : Hell!

Videók - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Videók   Videók - Page 2 I_icon_minitimeCsüt. Nov. 25, 2010 4:22 am


Aliens Armageddon sorozat új része. Hamarosan várható a Predator Head Huntin új része is.
Vissza az elejére Go down
Halál
Admin
Halál



Videók - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Videók   Videók - Page 2 I_icon_minitimeCsüt. Nov. 25, 2010 4:51 am

meg se nézem...am nem haragszom rád vagy ilyesmi, csak annyira utálom, hogy nem fut el a tetves gépemen, de szinte az összes ismerősöm játszott már vele. Már a könynem is kicsordúl, ha látok valakit ezzel játszani. T_T
Vissza az elejére Go down
https://avptrinity.hungarianforum.com
Redswift
Mesélő
Redswift



Videók - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Videók   Videók - Page 2 I_icon_minitimeCsüt. Nov. 25, 2010 4:03 pm

Egy kis CMC hangulat videjó!Saját összevágással Very Happy

"Welcome to the Corps" Very Happy




Vissza az elejére Go down
Koncoló

Koncoló



Videók - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Videók   Videók - Page 2 I_icon_minitimeCsüt. Nov. 25, 2010 9:55 pm

Már mindenki az új AvP játékkal játszik? Én nem tudom letölteni, inkább maradok a régi klasszikusoknál.
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Videók - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Videók   Videók - Page 2 I_icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Videók
Vissza az elejére 
2 / 4 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4  Next

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
 :: Általános :: Egyebek-
Ugrás:  
Free forum | ©phpBB | Free forum support | Visszaélés jelentése | Legfrissebb megbeszélés
mobil avptrinity