Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Nem a legerősebb marad életben, nem is a legokosabb, hanem az, aki a legfogékonyabb a változásokra.
 
KezdőlapLegutóbbi képekRegisztrációBelépésszentháromságKeresés
Keresés
 
 

Az eredmények megjelenítése:
 
Rechercher Bővített keresés
Szégyen fal
Közös Társalgó - Page 15 I_icon_minitimeKedd Aug. 30, 2011 9:53 pm by Halál
Már a címből sejthetitek, hogy mire való.
Aki nem képes együttműködni, az ide lesz kirakva. Ha bannolnak valakit az is kikerűl ide.
Közölni kell a felhasználó nevét, hogy miért lett ide kirakva és a büntetés megnevezését, teszem azt, bannolás, 2 hétre.

Megjegyzések: 30
Legutóbbi témák
» Folyosók
Közös Társalgó - Page 15 I_icon_minitimeKedd Feb. 07, 2012 11:48 pm by Halál

» Idegen kolónia Európában
Közös Társalgó - Page 15 I_icon_minitimeSzer. Jan. 04, 2012 9:51 am by PRéDA

» Menekűlttábor
Közös Társalgó - Page 15 I_icon_minitimeSzer. Jan. 04, 2012 9:13 am by PRéDA

» Királynői kamra
Közös Társalgó - Page 15 I_icon_minitimeCsüt. Dec. 15, 2011 8:46 am by PRéDA

» Kamrák közti folyosók
Közös Társalgó - Page 15 I_icon_minitimeVas. Dec. 11, 2011 7:48 am by PRéDA

» Közös Társalgó
Közös Társalgó - Page 15 I_icon_minitimeVas. Dec. 11, 2011 6:24 am by PRéDA

» Szabad
Közös Társalgó - Page 15 I_icon_minitimeVas. Nov. 06, 2011 4:07 am by Koncoló

» 6-os terem
Közös Társalgó - Page 15 I_icon_minitimeSzomb. Nov. 05, 2011 2:43 am by Halál

» Túlélő kaland
Közös Társalgó - Page 15 I_icon_minitimeSzer. Nov. 02, 2011 3:28 am by Halál

Zene

Közös Társalgó - Page 15  title=
Facebook

 

 Közös Társalgó

Go down 
+30
George Crysmann
Könyörtelen Bélrágó
Éjlopó
Bishop
Jester
Vérengző
Bi'vro
Ger'dar
Thomas Martinez
Redswift
Iván
Matthew "Joker" Anderson
Bisur
Glah'dor
Ra'ke
James Christopher Denton
Gyilkos
Dragon
Andrew Harrison
Jehdin'nagara
Guan'twhei
Zaraquinn
Rémálom
Koncoló
Malakh'aij
Wah'nagini
Namohr
Darakon
Dexantreal
Halál
34 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1 ... 9 ... 13, 14, 15
SzerzőÜzenet
Halál
Admin
Halál



Közös Társalgó - Page 15 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Közös Társalgó   Közös Társalgó - Page 15 I_icon_minitimeKedd Aug. 30, 2011 8:25 pm

Nos, először is helló mindenkinek. Smile
Mindenkitől elnézést kérek a távollétem miatt, de erről most nem szeretnék beszélni.
Úgy látom eléggé sokkolta az oldalt a távollétem...és le is lassult. Ez ellen pedig sürgősen tenni kell! Smile
Összegezni kéne, hogy ki hol van és mit csinál.
Vissza az elejére Go down
https://avptrinity.hungarianforum.com
Dexantreal

Dexantreal



Közös Társalgó - Page 15 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Közös Társalgó   Közös Társalgó - Page 15 I_icon_minitimeSzer. Aug. 31, 2011 3:42 am

Halál írta:
Nos, először is helló mindenkinek. Smile
Mindenkitől elnézést kérek a távollétem miatt, de erről most nem szeretnék beszélni.
Úgy látom eléggé sokkolta az oldalt a távollétem...és le is lassult. Ez ellen pedig sürgősen tenni kell! Smile
Összegezni kéne, hogy ki hol van és mit csinál.

én gatewayen, többiek sehol, kábé ez a helyzet, glahdor le se szarja a dolgokat látszólag.
Vissza az elejére Go down
Dexantreal

Dexantreal



Közös Társalgó - Page 15 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Közös Társalgó   Közös Társalgó - Page 15 I_icon_minitimeSzomb. Szept. 17, 2011 10:40 am

Akinek kedve van kipróbálni ugyanezt, rpgt második világháborúban, katt ide és élesszük fel ezt az oldalt is!

http://2war.proboards.com/index.cgi?

Joseph Goebbels az egyik karakterem Very Happy, aki admin Very Happy, az egyedüli, a vezetőség többi része 2010 óta le se szarta az oldalt és ide se nézett Very Happy.

Gyertek srácok, George, Flexy, Őrző Very Happy, regisztráljatok és mesélek nektek Very Happy és hozzatok haverokat és mondjátok nekik Very Happy és továbbvisszük az oldalt Very Happy, v csináljunk jobbat Razz Very Happy.

Kedvem van ezt a második világháborúsat is feléleszteni Very Happy, csak ott sok a kretén a cseten Very Happy.
Vissza az elejére Go down
George

George


Tartózkodási hely : Űr/USCSS Aurora

Közös Társalgó - Page 15 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Közös Társalgó   Közös Társalgó - Page 15 I_icon_minitimeSzomb. Szept. 17, 2011 6:49 pm

Regisztráltam az oldalra de nem enged belépni. Egyébként érdekelne a dolog de lehet az lenne a jobb hogyha teljesen újraindítanánk egy új oldalon. Azt írtad az adatok megvannak szóval én benne lennék egy új oldalban. (Ha az admint megadod akkor megnézném az oldalt, mert csak őket engedi be ahogy néztem. A nevem ott is george az egyszerűség kedvéért.)
Vissza az elejére Go down
Dexantreal

Dexantreal



Közös Társalgó - Page 15 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Közös Társalgó   Közös Társalgó - Page 15 I_icon_minitimeSzomb. Szept. 17, 2011 11:31 pm

Ok, de értesz honlapkészítéshez?

Mert én nem.

Adatok:

Goebbels

Mindkettő ez, nyugodtan lépj be, most már oly mindegy, meg is lehet hackelni.
Vissza az elejére Go down
Dexantreal

Dexantreal



Közös Társalgó - Page 15 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Közös Társalgó   Közös Társalgó - Page 15 I_icon_minitimeSzomb. Szept. 17, 2011 11:32 pm

Csak rohadt sok adat van, majd láthatod te is.
Vissza az elejére Go down
George

George


Tartózkodási hely : Űr/USCSS Aurora

Közös Társalgó - Page 15 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Közös Társalgó   Közös Társalgó - Page 15 I_icon_minitimeVas. Szept. 18, 2011 1:37 am

Elkezdtem a fórumot:
http://worldwar-2.hungarianforum.net/
Most szerkesztem. Ha van valami ötleted vagy valmit máshogy gondoltál akkor írd meg.
Vissza az elejére Go down
Dexantreal

Dexantreal



Közös Társalgó - Page 15 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Közös Társalgó   Közös Társalgó - Page 15 I_icon_minitimeVas. Szept. 18, 2011 1:58 am

George írta:
Elkezdtem a fórumot:
http://worldwar-2.hungarianforum.net/
Most szerkesztem. Ha van valami ötleted vagy valmit máshogy gondoltál akkor írd meg.

Fasza, hajrá, kösz. Sztem az lenne a legjobb, ha mindent átmásolnánk oda. Ez az adatbázis tökéletes, de nem én szedtem össze, hanem a korábbi staff, én csatlakoztam hozzájuk, én is segítettem nekik.
Vissza az elejére Go down
George

George


Tartózkodási hely : Űr/USCSS Aurora

Közös Társalgó - Page 15 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Közös Társalgó   Közös Társalgó - Page 15 I_icon_minitimeVas. Szept. 18, 2011 2:01 am

Ok átmásolom a dolgokat aztán az oldal kinézetét is megcsinálom.
Vissza az elejére Go down
Dexantreal

Dexantreal



Közös Társalgó - Page 15 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Közös Társalgó   Közös Társalgó - Page 15 I_icon_minitimeVas. Szept. 18, 2011 2:18 am

Namosmár faszomat ebbe a cigány kódba a regisztráció végén. Nem lehet emiatt regisztrálni, beírom helyesen, ezredjére próbálkoztam újra.
Vissza az elejére Go down
George

George


Tartózkodási hely : Űr/USCSS Aurora

Közös Társalgó - Page 15 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Közös Társalgó   Közös Társalgó - Page 15 I_icon_minitimeVas. Szept. 18, 2011 2:41 am

Dexantreal írta:
Namosmár faszomat ebbe a cigány kódba a regisztráció végén. Nem lehet emiatt regisztrálni, beírom helyesen, ezredjére próbálkoztam újra.

Kipróbáltam háromszor és nekem működött


A hozzászólást George összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Vas. Szept. 18, 2011 2:45 am-kor.
Vissza az elejére Go down
Dexantreal

Dexantreal



Közös Társalgó - Page 15 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Közös Társalgó   Közös Társalgó - Page 15 I_icon_minitimeVas. Szept. 18, 2011 2:44 am

George írta:
Dexantreal írta:
Namosmár faszomat ebbe a cigány kódba a regisztráció végén. Nem lehet emiatt regisztrálni, beírom helyesen, ezredjére próbálkoztam újra.

Kipróbáltam kétszer és nekem működött

Nekem meg nem. Lehet nyomtatott betűkkel kell írni? Máshol nem probléma, ha kicsivel írom.
Vissza az elejére Go down
George

George


Tartózkodási hely : Űr/USCSS Aurora

Közös Társalgó - Page 15 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Közös Társalgó   Közös Társalgó - Page 15 I_icon_minitimeVas. Szept. 18, 2011 2:47 am

Dexantreal írta:
George írta:
Dexantreal írta:
Namosmár faszomat ebbe a cigány kódba a regisztráció végén. Nem lehet emiatt regisztrálni, beírom helyesen, ezredjére próbálkoztam újra.

Kipróbáltam kétszer és nekem működött

Nekem meg nem. Lehet nyomtatott betűkkel kell írni? Máshol nem probléma, ha kicsivel írom.

kipróbáltam kicsi és nagy betűkkel is és jó volt
Vissza az elejére Go down
Flexys

Flexys



Közös Társalgó - Page 15 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Közös Társalgó   Közös Társalgó - Page 15 I_icon_minitimeHétf. Szept. 19, 2011 2:27 am

Nekem elsőre sikerült a regelés Very Happy
Vissza az elejére Go down
Dexantreal

Dexantreal



Közös Társalgó - Page 15 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Közös Társalgó   Közös Társalgó - Page 15 I_icon_minitimeHétf. Szept. 19, 2011 2:46 am

Flexys írta:
Nekem elsőre sikerült a regelés Very Happy

Nekem sokadjára, de lényeg megvan. Hülye kódok. Olvashatatlanok. Akkor te vagy Adam Dear, vagy ki, ugye?
Vissza az elejére Go down
Flexys

Flexys



Közös Társalgó - Page 15 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Közös Társalgó   Közös Társalgó - Page 15 I_icon_minitimeHétf. Szept. 19, 2011 4:23 am

Aham. Amikor be regeltem még ott is voltál elméletileg.
Vissza az elejére Go down
Dexantreal

Dexantreal



Közös Társalgó - Page 15 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Közös Társalgó   Közös Társalgó - Page 15 I_icon_minitimeHétf. Szept. 19, 2011 5:01 am

Flexys írta:
Aham. Amikor be regeltem még ott is voltál elméletileg.

Ok. Ja, csináltam a dolgokat. Majd szólunk, ha kész, de te is láthatod, hogy alakulgat.

Reklámozd az oldalt, ahol tudod.

Én szóltam cod.hu szerkesztőségének emailben ma dután.


És írtam is chatre, csak akkor már ezek szerint nem voltál ott.
Vissza az elejére Go down
Dexantreal

Dexantreal



Közös Társalgó - Page 15 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Közös Társalgó   Közös Társalgó - Page 15 I_icon_minitimeHétf. Szept. 19, 2011 11:58 pm

Akit érdekel a Terminátor, az katt ide. Fórum alapú szerepjáték, rpg, szintén én csináltam.

http://skynet.hungarianforum.com/

Regisztráljatok, ha van kedvetek és ide is hozzatok embereket, én már reklámoztam pár magyar rajongói oldalon, vagyis csak egy oldalon, mert a többi már régi, de még nem nézték meg az emailt.

Az előző oldal meg nem csak az én érdemem, sőt, George kezdte el igazából, szóval nagyon szépen köszönöm neki, hálás vagyok érte, respect Very Happy. És utána én is belejöttem szépen és ezt meg már én dobtam össze Very Happy.

Bocs Halál, a skill rendszert innen nyúltam le Very Happy, meg a dizájnt is Very Happy, bocs Razz Very Happy.

Remélem nem baj Very Happy, úgy gondolom nem Very Happy.
Vissza az elejére Go down
George

George


Tartózkodási hely : Űr/USCSS Aurora

Közös Társalgó - Page 15 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Közös Társalgó   Közös Társalgó - Page 15 I_icon_minitimeKedd Szept. 20, 2011 3:37 am

Dexantreal írta:
Akit érdekel a Terminátor, az katt ide. Fórum alapú szerepjáték, rpg, szintén én csináltam.

http://skynet.hungarianforum.com/

Regisztráljatok, ha van kedvetek és ide is hozzatok embereket, én már reklámoztam pár magyar rajongói oldalon, vagyis csak egy oldalon, mert a többi már régi, de még nem nézték meg az emailt.

Az előző oldal meg nem csak az én érdemem, sőt, George kezdte el igazából, szóval nagyon szépen köszönöm neki, hálás vagyok érte, respect Very Happy. És utána én is belejöttem szépen és ezt meg már én dobtam össze Very Happy.

Bocs Halál, a skill rendszert innen nyúltam le Very Happy, meg a dizájnt is Very Happy, bocs Razz Very Happy.

Remélem nem baj Very Happy, úgy gondolom nem Very Happy.


És azért azt is folytatod amit ketten kezdtünk el? Vagy ezt már rám hagyod. Razz
Vissza az elejére Go down
Dexantreal

Dexantreal



Közös Társalgó - Page 15 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Közös Társalgó   Közös Társalgó - Page 15 I_icon_minitimeKedd Szept. 20, 2011 3:49 am

George írta:
Dexantreal írta:
Akit érdekel a Terminátor, az katt ide. Fórum alapú szerepjáték, rpg, szintén én csináltam.

http://skynet.hungarianforum.com/

Regisztráljatok, ha van kedvetek és ide is hozzatok embereket, én már reklámoztam pár magyar rajongói oldalon, vagyis csak egy oldalon, mert a többi már régi, de még nem nézték meg az emailt.

Az előző oldal meg nem csak az én érdemem, sőt, George kezdte el igazából, szóval nagyon szépen köszönöm neki, hálás vagyok érte, respect Very Happy. És utána én is belejöttem szépen és ezt meg már én dobtam össze Very Happy.

Bocs Halál, a skill rendszert innen nyúltam le Very Happy, meg a dizájnt is Very Happy, bocs Razz Very Happy.

Remélem nem baj Very Happy, úgy gondolom nem Very Happy.


És azért azt is folytatod amit ketten kezdtünk el? Vagy ezt már rám hagyod. Razz

Most viccelsz? Razz Alap, ebben van a jövő amúgy is, a másodikban nem, csakúgy megcsináltam és reménykedek. De én avpn is vagyok, 2ndwwn és az új oldalon is, rám lehet számítani.
Eszembe se jutott lelépni a 2nd wwről Razz.

Úgy, hogy ne piszkál Razz Very Happy.
Vissza az elejére Go down
Dexantreal

Dexantreal



Közös Társalgó - Page 15 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Közös Társalgó   Közös Társalgó - Page 15 I_icon_minitimeKedd Szept. 20, 2011 3:49 am

Inkább örülj, hogy megdicsértelek Very Happy, te hálátlan Razz Very Happy.
Vissza az elejére Go down
Koncoló

Koncoló



Közös Társalgó - Page 15 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Közös Társalgó   Közös Társalgó - Page 15 I_icon_minitimeVas. Szept. 25, 2011 2:23 am

A vizsgák miatt elhatároztam, hogy a téli szünetben még visszajövök, aztán megint zárlatossá válok, míg a vizsgákat le nem teszem.
Vissza az elejére Go down
PRéDA

PRéDA


Tartózkodási hely : Föld, Európa

Közös Társalgó - Page 15 Empty
TémanyitásTárgy: PRéDA   Közös Társalgó - Page 15 I_icon_minitimeVas. Dec. 11, 2011 5:12 am

Annyit szeretnék kérdezni a még ezen az oldalon játszó emberektől, hogy ha kedvet kapnék írni saját magam szórakoztatására meg persze akik elolvassák egy történetet azt megtehetném e. Amolyan búcsú lenne mielőtt végleg bezárul a Trinity kapuja...
Vissza az elejére Go down
Halál
Admin
Halál



Közös Társalgó - Page 15 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Közös Társalgó   Közös Társalgó - Page 15 I_icon_minitimeVas. Dec. 11, 2011 6:21 am

Persze, hogy megteheted. Very Happy De tedd ki a War-ra is! Very Happy Mármint azt a történetet Smile
Vissza az elejére Go down
https://avptrinity.hungarianforum.com
PRéDA

PRéDA


Tartózkodási hely : Föld, Európa

Közös Társalgó - Page 15 Empty
TémanyitásTárgy: PRéDA   Közös Társalgó - Page 15 I_icon_minitimeVas. Dec. 11, 2011 6:24 am

Rendben köszöntem szépen. War-ra? Na majd elmondod, hogy ott hova lehetne a történetet kirakni, de itt szeretném megírni:) További szépeket.
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Közös Társalgó - Page 15 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Közös Társalgó   Közös Társalgó - Page 15 I_icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Közös Társalgó
Vissza az elejére 
15 / 15 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1 ... 9 ... 13, 14, 15
 Similar topics
-
» Társalgó
» Gyülekező (humán társalgó)

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
 :: Általános :: Társalgó-
Ugrás:  
Free forum | ©phpBB | Free forum support | Visszaélés jelentése | Legfrissebb megbeszélés
mobil avptrinity