Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Nem a legerősebb marad életben, nem is a legokosabb, hanem az, aki a legfogékonyabb a változásokra.
 
KezdőlapLegutóbbi képekRegisztrációBelépésszentháromságKeresés
Keresés
 
 

Az eredmények megjelenítése:
 
Rechercher Bővített keresés
Szégyen fal
Mi legyen még az oldalon? I_icon_minitimeKedd Aug. 30, 2011 9:53 pm by Halál
Már a címből sejthetitek, hogy mire való.
Aki nem képes együttműködni, az ide lesz kirakva. Ha bannolnak valakit az is kikerűl ide.
Közölni kell a felhasználó nevét, hogy miért lett ide kirakva és a büntetés megnevezését, teszem azt, bannolás, 2 hétre.

Megjegyzések: 30
Legutóbbi témák
» Folyosók
Mi legyen még az oldalon? I_icon_minitimeKedd Feb. 07, 2012 11:48 pm by Halál

» Idegen kolónia Európában
Mi legyen még az oldalon? I_icon_minitimeSzer. Jan. 04, 2012 9:51 am by PRéDA

» Menekűlttábor
Mi legyen még az oldalon? I_icon_minitimeSzer. Jan. 04, 2012 9:13 am by PRéDA

» Királynői kamra
Mi legyen még az oldalon? I_icon_minitimeCsüt. Dec. 15, 2011 8:46 am by PRéDA

» Kamrák közti folyosók
Mi legyen még az oldalon? I_icon_minitimeVas. Dec. 11, 2011 7:48 am by PRéDA

» Közös Társalgó
Mi legyen még az oldalon? I_icon_minitimeVas. Dec. 11, 2011 6:24 am by PRéDA

» Szabad
Mi legyen még az oldalon? I_icon_minitimeVas. Nov. 06, 2011 4:07 am by Koncoló

» 6-os terem
Mi legyen még az oldalon? I_icon_minitimeSzomb. Nov. 05, 2011 2:43 am by Halál

» Túlélő kaland
Mi legyen még az oldalon? I_icon_minitimeSzer. Nov. 02, 2011 3:28 am by Halál

Zene

Mi legyen még az oldalon?  title=
Facebook

 

 Mi legyen még az oldalon?

Go down 
+10
Algard
Ger'dar
Malakh'aij
Koncoló
Redswift
Matthew "Joker" Anderson
Zaraquinn
Glah'dor
Bisur
Halál
14 posters
Ugrás a következő oldalra : 1, 2  Next
SzerzőÜzenet
Halál
Admin
Halál



Mi legyen még az oldalon? Empty
TémanyitásTárgy: Mi legyen még az oldalon?   Mi legyen még az oldalon? I_icon_minitimePént. Júl. 09, 2010 8:48 am

Ha túl unalmas valami, vagy lenne ötletetek, hogy mivel dobhatnánk fel, íde írjátok véleményeteket! Very Happy
Vissza az elejére Go down
https://avptrinity.hungarianforum.com
Vendég
Vendég




Mi legyen még az oldalon? Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mi legyen még az oldalon?   Mi legyen még az oldalon? I_icon_minitimeSzomb. Júl. 31, 2010 4:58 am

Mi legyen még az oldalon? Scout_10

Könnyített behatoló vért
Alapvetően különleges behatolásra szakosodott csapatok szokták ezt a fajta vértet használni. Azonban nem csak katonai csapatok szokták használni, az alvilági bérgyilkosok, betörők és akar társasági testőrök is szeretik az ilyen típusú vértet. Kaméleon technológiájának köszönhetően nagyban segíti a észrevétlen lopakodást.

Hol véd: törzs, végtagok
Ár: 11 500 $
Vissza az elejére Go down
Bisur

Bisur


Tartózkodási hely : Hell!

Mi legyen még az oldalon? Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mi legyen még az oldalon?   Mi legyen még az oldalon? I_icon_minitimeCsüt. Aug. 26, 2010 11:49 pm

Mi legyen még az oldalon? Chainsaw
U85 ipari láncfűrész, könnyű a pengéje szinte mindent átrág, gyárilag hű és sav álló, van plazma akus és robbanómotoros változata is.
A fekete piacon és a telepeken gyakori.
Vissza az elejére Go down
Halál
Admin
Halál



Mi legyen még az oldalon? Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mi legyen még az oldalon?   Mi legyen még az oldalon? I_icon_minitimePént. Aug. 27, 2010 4:17 am

Akkor most szólok, hogy ez a játék nem Serious Sam-es világban játszódik, ahol fűrésszel gyilkoljuk az ellent! XD
Vissza az elejére Go down
https://avptrinity.hungarianforum.com
Glah'dor
Mesélő
Glah'dor



Mi legyen még az oldalon? Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mi legyen még az oldalon?   Mi legyen még az oldalon? I_icon_minitimePént. Aug. 27, 2010 4:25 am

Alien ellen közelharcban nem is olyan rosz ötlet. Jobb mint bicskával böködni.
Vissza az elejére Go down
Bisur

Bisur


Tartózkodási hely : Hell!

Mi legyen még az oldalon? Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mi legyen még az oldalon?   Mi legyen még az oldalon? I_icon_minitimePént. Aug. 27, 2010 4:35 am

Én inkáb iylen doom stílusba gondoltam... ha nincs fegyód akkor mesélő oda rakhatna egy iylet, hogy ne halj meg.
Vissza az elejére Go down
Zaraquinn

Zaraquinn



Mi legyen még az oldalon? Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mi legyen még az oldalon?   Mi legyen még az oldalon? I_icon_minitimeKedd Okt. 05, 2010 5:11 am

Szerintem a katonai karaktereknek jól jönne egy azonosító szám. Minden Marine kapna egyet, így még akkor is lehet fogni a jeleiket, ha elromlik a kommunikátoruk vagy a kamerájuk.
Vissza az elejére Go down
Matthew "Joker" Anderson

Matthew


Tartózkodási hely : Gateway

Mi legyen még az oldalon? Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mi legyen még az oldalon?   Mi legyen még az oldalon? I_icon_minitimeKedd Okt. 05, 2010 8:57 am

Eh,én vettem a bátorságot és adtam is a karimnak már egyet Very Happy

Mármint azonosító számot.Azt hittem ez alap Very Happy
Vissza az elejére Go down
Halál
Admin
Halál



Mi legyen még az oldalon? Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mi legyen még az oldalon?   Mi legyen még az oldalon? I_icon_minitimeSzer. Okt. 06, 2010 2:43 am

Én is úgy tudom. Sőt, személyi jeladó is van a katonáknak tudtommal. Very Happy
Vissza az elejére Go down
https://avptrinity.hungarianforum.com
Redswift
Mesélő
Redswift



Mi legyen még az oldalon? Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mi legyen még az oldalon?   Mi legyen még az oldalon? I_icon_minitimeSzer. Nov. 24, 2010 11:12 pm

Nyah.

Arra gondoltam hogy aki a seregben van annak ki járhatna pár kitüntetés is extraként. Ezek ilyen küldetés utáni bónuszok,amik semmit nem érnek,de dísznek jók.

Ha ez tetszetős az adminoknak is, akkor összeírok egy-két kitüntetést,képekkel együtt. Ez mindenképp dobna a hangulaton és egyáltalán nem változtatna az erőviszonyokon. Razz

A másik az pedig mivel nem találom a hadsereg jelenlegi struktúráját,ezért azt is ki kéne ötleni.Név szerint.
Tehát egy-két fejesnek a nevét,hogyha már mesélünk akkor nem az legyen, hogy egyik mesébe Dzsimbó admirális hivatja a katonát a másikba meg Tomász Very Happy ha értitek mit akarok.
Ez pár karakter lenne csupán akiket ismer mindenki,és benne vannak az adatbázisban.
Vissza az elejére Go down
Halál
Admin
Halál



Mi legyen még az oldalon? Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mi legyen még az oldalon?   Mi legyen még az oldalon? I_icon_minitimeCsüt. Nov. 25, 2010 5:10 am

Ezek em is rosz ötletek. Very Happy A kitüntetéseket megcsinálhatod.msn-en küld majd el aztán feldobom majd. Az ezredesekről meg...hát nem is tudom...lene kedve valakinek megcsinálni?
Vissza az elejére Go down
https://avptrinity.hungarianforum.com
Glah'dor
Mesélő
Glah'dor



Mi legyen még az oldalon? Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mi legyen még az oldalon?   Mi legyen még az oldalon? I_icon_minitimeCsüt. Nov. 25, 2010 5:12 am

Redswift, mivel te mesélő vagy, kitalálhatnád te az egyik fő fejest. Ahogy Guan meg én is a játék világában létező személyek vagyunk, úgy lehetnél te is az.
Vissza az elejére Go down
Halál
Admin
Halál



Mi legyen még az oldalon? Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mi legyen még az oldalon?   Mi legyen még az oldalon? I_icon_minitimeCsüt. Nov. 25, 2010 6:29 am

Igaz is...el is felejtettem, hogy te is mesélő vagy. xD
Vissza az elejére Go down
https://avptrinity.hungarianforum.com
Redswift
Mesélő
Redswift



Mi legyen még az oldalon? Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mi legyen még az oldalon?   Mi legyen még az oldalon? I_icon_minitimeCsüt. Nov. 25, 2010 3:04 pm

Akkor kidolgozok egy amolyan jelenlegi CMC struktúrát Smile és átdobom msn,vagy a fejlesztői topicba és akkor minden admin csodájára járhat, avagy kijavíthatja.
Vissza az elejére Go down
Koncoló

Koncoló



Mi legyen még az oldalon? Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mi legyen még az oldalon?   Mi legyen még az oldalon? I_icon_minitimePént. Nov. 26, 2010 5:41 am

Még pár helyszín azért kellene ide.

1. Hold: A felszínen található egy kisebb kolónia.
2. LV-1201: Fontos katonai bolygó, aminek régi lakosai, az Idegenek. Ezért a bolygón létrejött városokat és bázisokat igen jól védik.
3. Az új AvP játékban levő bolygó: Dzsungeles felszínű bolygó. A Weyland-Yutani Vállalat egy kolóniát hozott itt létre. A dzsungelben predator romok találhatók.
Vissza az elejére Go down
Halál
Admin
Halál



Mi legyen még az oldalon? Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mi legyen még az oldalon?   Mi legyen még az oldalon? I_icon_minitimePént. Nov. 26, 2010 6:45 am

Nem lenne rossz ötlet. De csalódnod kell. Nem lenne sok értelme annak, ha lenne vagy 50 helyszín. Csupán a helyet foglalná most. Ha többen leszünk, akkor rakunk be új helyszíneket, de addig amik csak ennyien vagyunk, elég az, ami most van. Az archeont is le kelett rejtetni, hiszen senki se volt ott.
Vissza az elejére Go down
https://avptrinity.hungarianforum.com
Koncoló

Koncoló



Mi legyen még az oldalon? Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mi legyen még az oldalon?   Mi legyen még az oldalon? I_icon_minitimePént. Nov. 26, 2010 7:08 am

Aha, értem.
Vissza az elejére Go down
Koncoló

Koncoló



Mi legyen még az oldalon? Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mi legyen még az oldalon?   Mi legyen még az oldalon? I_icon_minitimeCsüt. Dec. 02, 2010 5:53 am

Most már tényleg adni fogok egy jó tippet is.

Jó lenne ha lenne egy ,,A Hét Játékosa" verseny, így legalább esélye lenne mindenkinek, hogy meg tudja nyerni a ,,Hét Játékosa Díjat"
Ez elsőnek eléggé rossz ötletnek hangzik, de azon kívül egészen jó, ha minden kedves játékos kapna egy ilyen díjat, melyet a kalandban levő írások mennyiségétől függetlenül...

A játékosoknak egészen jó lenne nem?

Amúgy pedig már ennek a rendszerét is kitaláltam.
Vissza az elejére Go down
Halál
Admin
Halál



Mi legyen még az oldalon? Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mi legyen még az oldalon?   Mi legyen még az oldalon? I_icon_minitimeCsüt. Dec. 02, 2010 8:26 pm

Ez tényleg jó ötlet! Very Happy Ha hazaérek(és persze oda is jutok a géphez), akkor msn-en megbeszélhatnénk, Ati és Ádám! Very Happy
Vissza az elejére Go down
https://avptrinity.hungarianforum.com
Koncoló

Koncoló



Mi legyen még az oldalon? Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mi legyen még az oldalon?   Mi legyen még az oldalon? I_icon_minitimeCsüt. Dec. 02, 2010 10:37 pm

Okés.
Vissza az elejére Go down
Malakh'aij

Malakh'aij



Mi legyen még az oldalon? Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mi legyen még az oldalon?   Mi legyen még az oldalon? I_icon_minitimeSzomb. Dec. 11, 2010 9:39 am

Nos az én ötletem az lenne, hogy Cetanu létre hozna egy külön részleget a roszvér predatoroknak eddig (Malak, Cetanu) Aminek Cetanu lenne a Vezetője és aki akar az oldalrol az csatlakozhatna ide. Egyfajta klán szerüség lenne. Ha lehet.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Mi legyen még az oldalon? Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mi legyen még az oldalon?   Mi legyen még az oldalon? I_icon_minitimeSzomb. Dec. 11, 2010 11:00 am

Ráadásul, már 3an lennénk.
Vissza az elejére Go down
Malakh'aij

Malakh'aij



Mi legyen még az oldalon? Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mi legyen még az oldalon?   Mi legyen még az oldalon? I_icon_minitimeSzomb. Dec. 11, 2010 11:01 am

4 en drága testvérem
Vissza az elejére Go down
Ger'dar

Ger'dar


Tartózkodási hely : Predator őshaza

Mi legyen még az oldalon? Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mi legyen még az oldalon?   Mi legyen még az oldalon? I_icon_minitimeSzomb. Dec. 11, 2010 11:28 am

Igen 4-en! Mert már én is közétek tartozom!Very Happy
Vissza az elejére Go down
Ger'dar

Ger'dar


Tartózkodási hely : Predator őshaza

Mi legyen még az oldalon? Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mi legyen még az oldalon?   Mi legyen még az oldalon? I_icon_minitimeSzomb. Dec. 11, 2010 11:36 am

Lenne egy ötletem! Ha több klán lesz, akkor csinálhatnánk klán összecsapásokat a predátorok között!
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Mi legyen még az oldalon? Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mi legyen még az oldalon?   Mi legyen még az oldalon? I_icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Mi legyen még az oldalon?
Vissza az elejére 
1 / 2 oldalUgrás a következő oldalra : 1, 2  Next

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
 :: Általános :: Társalgó-
Ugrás:  
HungarianForum.com | ©phpBB | Free forum support | Visszaélés jelentése | Legfrissebb megbeszélés
mobil avptrinity