Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Nem a legerősebb marad életben, nem is a legokosabb, hanem az, aki a legfogékonyabb a változásokra.
 
KezdőlapLegutóbbi képekRegisztrációBelépésszentháromságKeresés
Keresés
 
 

Az eredmények megjelenítése:
 
Rechercher Bővített keresés
Szégyen fal
Fő épület I_icon_minitimeKedd Aug. 30, 2011 9:53 pm by Halál
Már a címből sejthetitek, hogy mire való.
Aki nem képes együttműködni, az ide lesz kirakva. Ha bannolnak valakit az is kikerűl ide.
Közölni kell a felhasználó nevét, hogy miért lett ide kirakva és a büntetés megnevezését, teszem azt, bannolás, 2 hétre.

Megjegyzések: 30
Legutóbbi témák
» Folyosók
Fő épület I_icon_minitimeKedd Feb. 07, 2012 11:48 pm by Halál

» Idegen kolónia Európában
Fő épület I_icon_minitimeSzer. Jan. 04, 2012 9:51 am by PRéDA

» Menekűlttábor
Fő épület I_icon_minitimeSzer. Jan. 04, 2012 9:13 am by PRéDA

» Királynői kamra
Fő épület I_icon_minitimeCsüt. Dec. 15, 2011 8:46 am by PRéDA

» Kamrák közti folyosók
Fő épület I_icon_minitimeVas. Dec. 11, 2011 7:48 am by PRéDA

» Közös Társalgó
Fő épület I_icon_minitimeVas. Dec. 11, 2011 6:24 am by PRéDA

» Szabad
Fő épület I_icon_minitimeVas. Nov. 06, 2011 4:07 am by Koncoló

» 6-os terem
Fő épület I_icon_minitimeSzomb. Nov. 05, 2011 2:43 am by Halál

» Túlélő kaland
Fő épület I_icon_minitimeSzer. Nov. 02, 2011 3:28 am by Halál

Zene

Fő épület  title=
Facebook

 

 Fő épület

Go down 
3 posters
SzerzőÜzenet
Malakh'aij

Malakh'aij



Fő épület Empty
TémanyitásTárgy: Fő épület   Fő épület I_icon_minitimeKedd Júl. 20, 2010 5:09 am

Itt található az egész CMC szíve. Minden terv, minden itt készül el. Illetve a CMC hadbírósága is itt van.
Vissza az elejére Go down
Bishop

Bishop


Tartózkodási hely : Hell!

Fő épület Empty
TémanyitásTárgy: Re: Fő épület   Fő épület I_icon_minitimePént. Feb. 25, 2011 3:57 am

Megérkeztek egy ajtóhoz amit két katona őriz, de rögtön tovább engednek titeket. Bent sötét van, a falak is feketék, csak egy monitor világít, fog egy széket, megfordítja és ráül, majd int neked, hogy ülj le.
- Azt hitte katona ezt ilyen simán megússza?! Ennyi tétlenkedés... a magafajta miatt tartunk itt.
Komor tekintetén mosoly húzódik, majd egy táskát dob az asztalra, benne a fegyvereid és néhány papír. A háttérben a monitoron pedig tervrajzok jelennek meg.
- Van elég vér a tetves valagában egy kőkemény akcióhoz?
Vissza az elejére Go down
Maniac

Maniac



Fő épület Empty
TémanyitásTárgy: Re: Fő épület   Fő épület I_icon_minitimePént. Feb. 25, 2011 5:48 am

Parancsnok most morcosnak tűnik, ő nem adott nekem csapatot mégis én vagyok lecseszve... Talán mikor kinevezték őt feldugtak a seggébe valamit, mondjunk egy xeno szájat... ááá, akkor biztos megdöglött volna, most pedig elég virgoncnak tűnik.

Ledobom magamat az egyik székbe és újra megszívom azt a cigit. Enélkül nem bírnám ki ezt a barmot... Csak futólag átnézem a táska tartalmát, megtalálom a fegyvereimet, amin csodálkozok hiszen a szobámban hagytam azokat, szépen kitisztítva meg minden, illetve valami papírszerűségeket.

- Nekem ne lenne? Mondja miről van szó? Kit kell kinyírnom? Biztos megint valami xeno-őrült szekta szervezkedik az egyik bolygón vagy talán maguk a xenok sz.rakodnak? Mondja mit kell tennem és vegye úgy, hogy már teljesítve van.

Hátradőlök a székben feldobom a lábaimat az asztalra, ebben a komfortos pozícióban várom tovább a parancsnok további hülyeség... akarom mondani parancsait. Néha-néha azért elszívok egy slukkot a cigimből.
Vissza az elejére Go down
Bishop

Bishop


Tartózkodási hely : Hell!

Fő épület Empty
TémanyitásTárgy: Re: Fő épület   Fő épület I_icon_minitimePént. Feb. 25, 2011 10:39 am

A parancsnok arca megváltozik, mintha a gondolataidba látna, de már nem is zavarja, hogy lazábbra fogod. Eléd nyom egy papírt és egy tollat.
- Jól van fiam, ezt már szeretem. Nem kell ide a hivatalos forma, kimondom kerek perec. A Thedus-ra megy, egy elit csapattal az lesz a dolga, hogy megszerezzen egy bizonyos energia forrást, hogy micsoda is az, az ne érdekelje. Valószínűleg sokan nem térnek vissza, ezt aláírja és ha meghal akkor senki nem tud róla, és maga nem is létezett! Viszont kísérleti hajóval megy, a lehető legelitebb csapattal, akik még új játékszereket kapnak. Maga ott úgy fog szerepelni, mint az én válogatottam, szóval 210%-t várok el magától... Viszont én adok is ha kérek, ha visszatér meg lesz a jutalma.
Vesz egy nagy levegőt és egy kis távkapcsolóval megjelenít a monitoron egy képet, valamiféle tervrajz, amin pontosan ki vannak jelölve a dolgok.
- A maga dolga, hogy fedezze a hátsójukat.
Az összetett kezeire néz, mindenhol tele sebekkel, majd kajla mosollyal néz rád, nyakában több mint 40 dögcédula lóg.
- Menni fog egyedül is? Vagy rendeljek ki még valakit aki rendbe szedi magát?
Vissza az elejére Go down
Maniac

Maniac



Fő épület Empty
TémanyitásTárgy: Re: Fő épület   Fő épület I_icon_minitimeSzomb. Feb. 26, 2011 8:06 am

Lábam az asztalon, cigi a számban, végre van küldetés és még egy elit csapatot is kapok magam mellé! Ennél jobb dolog nem nagyon történhetne velem.

- Lesz.rom, hogy hogyan működik az energiaforrás. Hogyan néz ki, hol találom meg egész pontosan és kik lesznek a csapattársaim? - kérdezem, miközben aláfirkantom a papírt és visszadobom azt a parancsnoknak, majd szívok egyet a cigimből.

Parancsnok láthatóan látott már pár csatát, de ez engem hidegen hagy. Az érdekel, hogy mennyire elit az a csapat. Amatőröknek hiába lesz profi mesterlövészük, akkor is megdöglenek. 210 százalékot vár tőlem? Megkapja, mert tudja, hogy hogyan tud hatni egy exbérgyilkos lelkére, jutalommal.

- Mikor indulunk? - kérdezem hanyagul és elpöckölöm a már leégett cigarettámat.
Vissza az elejére Go down
Bishop

Bishop


Tartózkodási hely : Hell!

Fő épület Empty
TémanyitásTárgy: Re: Fő épület   Fő épület I_icon_minitimeSzomb. Feb. 26, 2011 8:31 am

A parancsnok láthatóan örül a lelkesedésednek, feláll a székből és arréb löki.
- Remek. Viszont a többi eligazítást nem én végzem. Most azonnal indul. -füléhez nyúl- Laura jöjjön be.
Belép a szobába a nő aki felébresztett, megáll egyenesen, rád tekint majd megjegyzi a parancsnoknak.
- Szerintem ez még mindig nem jó ötlet...
- Ezért fog maga is vele menni.
A nő meglepett arcot vág, látszik erre nem számított, nyitná a száját de ekkor a parancsnok félbe szakítja.
- Ha kell még vele is alszik! Itt most nem tűrök hibát, mindenki megcsinálja amit mondok!
A nő bólint egyet, érezni a rajta, hogy zavart, te se tudod mire vélni a dolgot, de valami mégis megnyugtat, a nikotin jó hatással van rád. A parancsnok hangja ébreszt fel a bambulásodból.
- Kis csipszarnak se fogja magát érezni. Azt hitte látott már kemény dolgokat, biztosítom tévedett.
A parancsnok megfordul, csak a kezével int hogy mehetnek, majd eltűnik egy ajtó mögött.
- Jöjjön csak. -szólal meg a nő-
Te felállsz holmiddal a kezedben és követed őt.

//Folytatás az Űrkikötőben //
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Fő épület Empty
TémanyitásTárgy: Re: Fő épület   Fő épület I_icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Fő épület
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Trafó épület

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
 :: Helyszínek :: Mars-
Ugrás:  
Free forum | ©phpBB | Free forum support | Visszaélés jelentése | Legfrissebb megbeszélés
mobil avptrinity