Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Nem a legerősebb marad életben, nem is a legokosabb, hanem az, aki a legfogékonyabb a változásokra.
 
KezdőlapLegutóbbi képekRegisztrációBelépésszentháromságKeresés
Keresés
 
 

Az eredmények megjelenítése:
 
Rechercher Bővített keresés
Szégyen fal
Gyülekező (humán társalgó) - Page 2 I_icon_minitimeKedd Aug. 30, 2011 9:53 pm by Halál
Már a címből sejthetitek, hogy mire való.
Aki nem képes együttműködni, az ide lesz kirakva. Ha bannolnak valakit az is kikerűl ide.
Közölni kell a felhasználó nevét, hogy miért lett ide kirakva és a büntetés megnevezését, teszem azt, bannolás, 2 hétre.

Megjegyzések: 30
Legutóbbi témák
» Folyosók
Gyülekező (humán társalgó) - Page 2 I_icon_minitimeKedd Feb. 07, 2012 11:48 pm by Halál

» Idegen kolónia Európában
Gyülekező (humán társalgó) - Page 2 I_icon_minitimeSzer. Jan. 04, 2012 9:51 am by PRéDA

» Menekűlttábor
Gyülekező (humán társalgó) - Page 2 I_icon_minitimeSzer. Jan. 04, 2012 9:13 am by PRéDA

» Királynői kamra
Gyülekező (humán társalgó) - Page 2 I_icon_minitimeCsüt. Dec. 15, 2011 8:46 am by PRéDA

» Kamrák közti folyosók
Gyülekező (humán társalgó) - Page 2 I_icon_minitimeVas. Dec. 11, 2011 7:48 am by PRéDA

» Közös Társalgó
Gyülekező (humán társalgó) - Page 2 I_icon_minitimeVas. Dec. 11, 2011 6:24 am by PRéDA

» Szabad
Gyülekező (humán társalgó) - Page 2 I_icon_minitimeVas. Nov. 06, 2011 4:07 am by Koncoló

» 6-os terem
Gyülekező (humán társalgó) - Page 2 I_icon_minitimeSzomb. Nov. 05, 2011 2:43 am by Halál

» Túlélő kaland
Gyülekező (humán társalgó) - Page 2 I_icon_minitimeSzer. Nov. 02, 2011 3:28 am by Halál

Zene

Gyülekező (humán társalgó) - Page 2  title=
Facebook

 

 Gyülekező (humán társalgó)

Go down 
+4
Thomas Martinez
Maniac
Bisur
Halál
8 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2
SzerzőÜzenet
Guan'twhei
Mesélő
Guan'twhei



Gyülekező (humán társalgó) - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Gyülekező (humán társalgó)   Gyülekező (humán társalgó) - Page 2 I_icon_minitimeKedd Jan. 18, 2011 9:16 am

Nem bolygót teremtetek, sok lessz. Ráadásul ez nektek nem kevés pénzbe, és sp-be fog fájni, ha csak a töredékére pályáztok is.
Vissza az elejére Go down
Maniac

Maniac



Gyülekező (humán társalgó) - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Gyülekező (humán társalgó)   Gyülekező (humán társalgó) - Page 2 I_icon_minitimeKedd Jan. 18, 2011 9:26 am

Róma sem egy nap alatt épült fel! Very Happy És nem bolygót akarunk teremteni, hanem leigázni!!! Mwhahaha! Very Happy

Ui.: Természetesen csak azért, hogy egy olyan kolóniát hozzunk létre, ahol békében élhet a három faj. Very Happy
Vissza az elejére Go down
Bisur

Bisur


Tartózkodási hely : Hell!

Gyülekező (humán társalgó) - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Gyülekező (humán társalgó)   Gyülekező (humán társalgó) - Page 2 I_icon_minitimeKedd Jan. 18, 2011 7:29 pm

Kezdésenk kell:
- egy kis bázis
- APC
meg persze Amadeus hajója, de az ingyen van
(Róma egy nap alatt épült fel, Assassin Creed Brotherhood Offical Trailer Very Happy)
Vissza az elejére Go down
Maniac

Maniac



Gyülekező (humán társalgó) - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Gyülekező (humán társalgó)   Gyülekező (humán társalgó) - Page 2 I_icon_minitimeSzomb. Jan. 22, 2011 11:13 am

Bázist szerintem kalandból kéne megoldani. Értem ezalatt, hogy egy kaland után kapnánk meg, mint jutalmat.

Az APC már más tészta, azért pengetni kéne, elég keményen, úgy... nincs kirakva az adatbázisban, de ha lehetne, akkor ezt is kaland jutalomként kéne megszerezni.

Javaslom, hogy a globál alatt álljunk össze, ha minden igaz, akkor oda mindenki benéz a csapatból.
Vissza az elejére Go down
Maniac

Maniac



Gyülekező (humán társalgó) - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Gyülekező (humán társalgó)   Gyülekező (humán társalgó) - Page 2 I_icon_minitimeCsüt. Feb. 03, 2011 4:41 am

Uraim!

Helyzetjelentést! Very Happy Mi ez a nagy csönd? Csak nem egy vihar közeleg felénk? Ki van most kalandon? Lenne egy ötletem és kíváncsi vagyok, hogy hányan szabadok.
Vissza az elejére Go down
Bisur

Bisur


Tartózkodási hely : Hell!

Gyülekező (humán társalgó) - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Gyülekező (humán társalgó)   Gyülekező (humán társalgó) - Page 2 I_icon_minitimeCsüt. Feb. 03, 2011 5:21 am

Bisur bácssi szabad, Gatewayen van.
Igen ez a vihar előtti csönd Very Happy
Vissza az elejére Go down
Thomas Martinez

Thomas Martinez


Tartózkodási hely : Dombóvár

Gyülekező (humán társalgó) - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Gyülekező (humán társalgó)   Gyülekező (humán társalgó) - Page 2 I_icon_minitimePént. Feb. 04, 2011 3:10 am

Én most kalandon vagyok és nem tudom mikor végzünk.
Vissza az elejére Go down
Jester

Jester


Tartózkodási hely : Mars

Gyülekező (humán társalgó) - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Gyülekező (humán társalgó)   Gyülekező (humán társalgó) - Page 2 I_icon_minitimeVas. Feb. 06, 2011 11:32 am

Én is kalandon vagyok:D
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Gyülekező (humán társalgó) - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Gyülekező (humán társalgó)   Gyülekező (humán társalgó) - Page 2 I_icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Gyülekező (humán társalgó)
Vissza az elejére 
2 / 2 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2
 Similar topics
-
» Gyülekező terem
» Társalgó
» Közös Társalgó
» Minor Algora (-Globál Kaland-) [Predator; Alien; Human]

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
 :: Általános :: Társalgó-
Ugrás:  
Fórum készítése | ©phpBB | Free forum support | Visszaélés jelentése | Legfrissebb megbeszélés
mobil avptrinity