Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Nem a legerősebb marad életben, nem is a legokosabb, hanem az, aki a legfogékonyabb a változásokra.
 
KezdőlapLegutóbbi képekRegisztrációBelépésszentháromságKeresés
Keresés
 
 

Az eredmények megjelenítése:
 
Rechercher Bővített keresés
Szégyen fal
Űrkikötő I_icon_minitimeKedd Aug. 30, 2011 9:53 pm by Halál
Már a címből sejthetitek, hogy mire való.
Aki nem képes együttműködni, az ide lesz kirakva. Ha bannolnak valakit az is kikerűl ide.
Közölni kell a felhasználó nevét, hogy miért lett ide kirakva és a büntetés megnevezését, teszem azt, bannolás, 2 hétre.

Megjegyzések: 30
Legutóbbi témák
» Folyosók
Űrkikötő I_icon_minitimeKedd Feb. 07, 2012 11:48 pm by Halál

» Idegen kolónia Európában
Űrkikötő I_icon_minitimeSzer. Jan. 04, 2012 9:51 am by PRéDA

» Menekűlttábor
Űrkikötő I_icon_minitimeSzer. Jan. 04, 2012 9:13 am by PRéDA

» Királynői kamra
Űrkikötő I_icon_minitimeCsüt. Dec. 15, 2011 8:46 am by PRéDA

» Kamrák közti folyosók
Űrkikötő I_icon_minitimeVas. Dec. 11, 2011 7:48 am by PRéDA

» Közös Társalgó
Űrkikötő I_icon_minitimeVas. Dec. 11, 2011 6:24 am by PRéDA

» Szabad
Űrkikötő I_icon_minitimeVas. Nov. 06, 2011 4:07 am by Koncoló

» 6-os terem
Űrkikötő I_icon_minitimeSzomb. Nov. 05, 2011 2:43 am by Halál

» Túlélő kaland
Űrkikötő I_icon_minitimeSzer. Nov. 02, 2011 3:28 am by Halál

Zene

Űrkikötő  title=
Facebook

 

 Űrkikötő

Go down 
5 posters
SzerzőÜzenet
Malakh'aij

Malakh'aij



Űrkikötő Empty
TémanyitásTárgy: Űrkikötő   Űrkikötő I_icon_minitimeKedd Júl. 20, 2010 5:12 am

Nagy területet foglal el. A Marson található civil űrkikötő után, ez a második legnagyobb űrkikötő.
Vissza az elejére Go down
Guan'twhei
Mesélő
Guan'twhei



Űrkikötő Empty
TémanyitásTárgy: Re: Űrkikötő   Űrkikötő I_icon_minitimeSzer. Szept. 08, 2010 7:23 am

A sziréna szorgalmasan villogott, és visított, így sürgetve téged lépteid meggyorsítására. Hamar leértél az űrkikötőhöz, ahol egy mogorva, negyvenes éveit járó tábornok állt vigyázzban. Kezében egy mesterlövész puska, övén egy díszes kard lógott. Amint odaértél, eképp fogadott:-Magának meg mennyi idő lejönnie eddig a rohadt pontig mr....Cole- pillantott a dögcéduládra. Néma csendben tisztelegtél, mire ő jobb kézzel hasba vert:-legközeleb nagyobbat kap- majd gyorsan beállt az egyik osztag elé, és intett nekedis hogy nyomás közéjük. Röviden részletezte a történteket:- Két teherhajó fedélzetéről vészjelzéseket kaptunk. Mindketten idegen életforma behatolását jelentette a hajón. A két hajó alig pár méterre lehet egymástól, összekapcsolták a két hajót, hogy összefogjanak. A maguk feladata lesz likvidálni az ellenséget...és evakuálni a még életben lévőket.- majd kis szünet után folytatta- mivel az idegenek nem fognak magukra várni, ezért jobb lesz ha igyekeznek, na nyomás!- majd rábökött az egyik kis űrsiklóra.
Vissza az elejére Go down
Wesley Cole

Wesley Cole



Űrkikötő Empty
TémanyitásTárgy: Re: Űrkikötő   Űrkikötő I_icon_minitimeSzer. Szept. 08, 2010 9:23 am

Egyre gyorsabban haladtam, a sziréna idegesítő vinnyogásának hatására. Még nem jártam erre, de a jelzéseknek hála nem tévedtem el. Az űrkikötőnél egyből kiszúrtam a főnököt. Ő lehet a minta katona, csak azok állnak úgy, mint aki karót nyelt. Oda siettem hozzá, tisztelegtem. Már azt hittem, hogy a puskát nekem szánja, amikor hasba vágott.
~Anyád! Ezt meg mi a francnak kellett? Ha most kellsz fel, 5 év börtön után, akkor szerintem te sem futkároznál.
Miután a gondolataimban beszóltam neki, ő intett, hogy álljak, be a többiek közé.
Miután részletezte a helyzetet, végig futtattam az agyamban a forgatókönyvet:
~Pár vállalati seggfej felszedett pár xenót, ami elszabadult. Aztán, meg kinyírtak mindenkit. Szóval lőjek le mindent, ami mozog és nem az egységből való. És egy nyomorult hajóban. Király. Első bevetésnek jobbat nem is kívánhatnék. Bassza meg.
Az űrkomp felé fordultunk, és elindultunk a pokolba, Knight szavait idézve.
Vissza az elejére Go down
Bishop

Bishop


Tartózkodási hely : Hell!

Űrkikötő Empty
TémanyitásTárgy: Re: Űrkikötő   Űrkikötő I_icon_minitimeSzomb. Feb. 26, 2011 8:41 am

Pár perces séta és liftezés után megérkeztek a dokkokhoz. Ahogy kilépsz megcsap a gépek szaga, valamint egy kis olajé is, mindenfele hadi hajók. Ti egészen egy nagyobb háromszög alakúig mentek, kopog a csizmátok alatt az acél, a nő felkap egy táskát ami egy kis szerviz kocsin volt, mintha csak ő rakta volna oda.
- Jobb lesz ha meghúzza magát, ezek igazi állatok.
Végignézel a hajón, a többihez képest jóval modernebbnek néz ki, oldalán egy hatalmas vörös felirat virít D00M Egy néger fickó vár a bejáratnál.
- Maga is jön asszonyom?! Jó nagy szarban lehetünk.
Majd mosolyogva kezet fogtok, ekkor látod meg a négeren éktelenkedő hegeket, ahogy az arcára nézel késztetést érzel, hogy megszólalj, de ő előbb teszi ezt.
- Új hús a darálóban. Jól van... piszok jól fogunk szórakozni. Menjenek csak fel, most pofoztam ki a kicsikét.
Egész nyugodtan indulsz el, csak akkor kezded szaporázni a lépteidet amikor észreveszed, hogy a hajó emelkedik a rámpa alattad pedig mindjárt eltűnik, hátranézel, elveszted az egyensúlyod de egy kéz beránt, mielőtt leesnél.
Vissza az elejére Go down
Maniac

Maniac



Űrkikötő Empty
TémanyitásTárgy: Re: Űrkikötő   Űrkikötő I_icon_minitimeVas. Feb. 27, 2011 2:29 am

- Legalább már a nevedet sikerült megtudnom. - mondom a csajnak, miközben sétálunk az űrkikötő felé.

Végre itt a kikötőben. Részemről inkább a fegyver ápoló cuccok szagát szeretem és nem a hajók olajának szagát. Van itt jó pár csotrogány, van pár kiszuperált és van pár vadonatúj cucc is. Biztos valami ócska teknő lesz az a "legmodernebb, kísérleti hajó", de Laura meglepett engem tényleg a legmodernebb tűnő hajó elé álltunk be. Valami sebhelyes feka álldogál a bejáratnál, látszólag ismeri a csajt, engem meg simán le új húsozik...

- Látom megjártál már pár helyet, de egy bérgyilkossal nem kötekednék. Maniac a nevem amúgy. - mondom feka barátomnak és felszállok a hajóra, amiről majdnem le is esek, de visszarántanak.
- Huhh, látom nálatok fogyóeszköz az újonc,de azért kösz haver. Maniac lennék az új mesterlövész.
Vissza az elejére Go down
Bishop

Bishop


Tartózkodási hely : Hell!

Űrkikötő Empty
TémanyitásTárgy: Re: Űrkikötő   Űrkikötő I_icon_minitimeVas. Feb. 27, 2011 4:16 am

- Sok mindent megtudhatsz rólam, csak kérdezned kéne.
Felel a nő mosolyogva. Viszont a néger fickó már nincs elragadtatva tőled, sőt amikor elmondod a neved is arca egész komor lett, még hallad mit dörmög amikor hátra fordul.
- Újabb őrült bérgyilkos... remek!

Nagyot fordult veled a világ amikor majdnem leestél, körül se tudtál nézni. Viszont egy valami hamar feltűnik neked így is, egy kis zsilip szerűben vagy és senki más nincs odabent csak aki előtted ment. Laura tartja az ajtót, hogy beljebb kerülhess és közbe szinte nevetve mondja.
- Nálunk bizony az. Viszont magának még csak asszonyom Maniac, találó becenév.
Beljebb sétálsz egy nagy fehér folyosón. Mindennek új szaga van, szinte látod a tükörképed a falakon, egy ajtóhoz értek.
- Én itt most bemegyek, kettőt menjen jobbra, ott a gyülekező, ismerkedjen kicsit.
Ezután a nő eltűnik te pedig egyedül maradsz, a lábadhoz gurul egy kis robot, kettőt csipog, majd megindul kicsit jobbra, megáll és újra csipog.

Vissza az elejére Go down
Maniac

Maniac



Űrkikötő Empty
TémanyitásTárgy: Re: Űrkikötő   Űrkikötő I_icon_minitimeKedd Márc. 01, 2011 2:50 am

Őrült bérgyilkos? Érdekes ezeket a szavakat forgatni a saját elmém falain belül. Állítólag a seregben mindenki előtt nyitva áll a kapu... ezek szerint a kapu nyitva van, csak nem biztos a szívélyes fogadtatás.

Utamat az említett a eligazítóba veszem, ahol már valószínűleg várnak rám leendő csapattársaim. Lassan sétálgatok arra, nézelődik egy kicsit. Ritkán látni ilyen szép és tiszta katonai hajót, nem mintha sokon tartózkodtam volna eddig, de akkoris nekem ez túl steril... Talán egy hányás volt abba a sarokba, egy kis alvadt vér emide és már kedvesebb lenne ez a hely és valószerűbb. Közben benyitok az eligazítóba és rágyújtok.

- Szevasztok, srácok! Maniac vagyok az új ágyutöltelék, egyébként meg mesterlövész! Mi a harci helyzet, ahol fedeznem kéne a hátsótokat? - kérdezem miközben vígan pöfékelek.
Vissza az elejére Go down
Bishop

Bishop


Tartózkodási hely : Hell!

Űrkikötő Empty
TémanyitásTárgy: Re: Űrkikötő   Űrkikötő I_icon_minitimeKedd Márc. 01, 2011 7:29 am

Előre haladsz, és benyitsz egy nagy kétszárnyas toló ajtón, odabent székek, asztalok, egy hosszú pult, étkező féleség. Cigivel a szádban belépsz, az első alak akit meg pillantasz egy két méter magas monstrum, nem akármilyen izomzattal, pólója mindjárt leszakad róla, de arcán látszik az agya helyett nem izom van. Még vagy nyolc embert látsz meg, többségük jóval erősebb nálad, csak két alak tűnik ki, két vékonyabb, veled egy korú srác, akinek az egész karja vágásokkal van tele és egy nő, akinek rövid, szőke haja van. Amint belépsz és belekezdesz a mondókádba, fütyülni, kiáltozni kezd a banda. Egy nagyobb darab néger mosolyog és a középső ujját mutatja neked.
- Jajj a kisfiú eltévesztette az hajót...
- Na mi van öcsi?
- Hát nem cuki.
A nagy zűrzavarban csak a fiatalabb fiú megy oda hozzád és kezét nyújtja, még a keze is tele van hegekkel.
- Hello, Johny vagyok, de a haverjaimnak csak Skull. -majd a fejét kopogtatja-
Ekkor egy mélyebb hangot hallasz, és melletted lévő asztalnál meglátod azt a nagydarabot, akit legelőször.
- Makikám jössz játszani? -mondja gúnyosan-
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Űrkikötő Empty
TémanyitásTárgy: Re: Űrkikötő   Űrkikötő I_icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Űrkikötő
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Központi űrkikötő

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
 :: Helyszínek :: Mars-
Ugrás:  
Free forum | ©phpBB | Free forum support | Visszaélés jelentése | Legfrissebb megbeszélés
mobil avptrinity