Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Nem a legerősebb marad életben, nem is a legokosabb, hanem az, aki a legfogékonyabb a változásokra.
 
KezdőlapLegutóbbi képekRegisztrációBelépésszentháromságKeresés
Keresés
 
 

Az eredmények megjelenítése:
 
Rechercher Bővített keresés
Szégyen fal
Távollétek bejelentése - Page 2 I_icon_minitimeKedd Aug. 30, 2011 9:53 pm by Halál
Már a címből sejthetitek, hogy mire való.
Aki nem képes együttműködni, az ide lesz kirakva. Ha bannolnak valakit az is kikerűl ide.
Közölni kell a felhasználó nevét, hogy miért lett ide kirakva és a büntetés megnevezését, teszem azt, bannolás, 2 hétre.

Megjegyzések: 30
Legutóbbi témák
» Folyosók
Távollétek bejelentése - Page 2 I_icon_minitimeKedd Feb. 07, 2012 11:48 pm by Halál

» Idegen kolónia Európában
Távollétek bejelentése - Page 2 I_icon_minitimeSzer. Jan. 04, 2012 9:51 am by PRéDA

» Menekűlttábor
Távollétek bejelentése - Page 2 I_icon_minitimeSzer. Jan. 04, 2012 9:13 am by PRéDA

» Királynői kamra
Távollétek bejelentése - Page 2 I_icon_minitimeCsüt. Dec. 15, 2011 8:46 am by PRéDA

» Kamrák közti folyosók
Távollétek bejelentése - Page 2 I_icon_minitimeVas. Dec. 11, 2011 7:48 am by PRéDA

» Közös Társalgó
Távollétek bejelentése - Page 2 I_icon_minitimeVas. Dec. 11, 2011 6:24 am by PRéDA

» Szabad
Távollétek bejelentése - Page 2 I_icon_minitimeVas. Nov. 06, 2011 4:07 am by Koncoló

» 6-os terem
Távollétek bejelentése - Page 2 I_icon_minitimeSzomb. Nov. 05, 2011 2:43 am by Halál

» Túlélő kaland
Távollétek bejelentése - Page 2 I_icon_minitimeSzer. Nov. 02, 2011 3:28 am by Halál

Zene

Távollétek bejelentése - Page 2  title=
Facebook

 

 Távollétek bejelentése

Go down 
+15
Lopakodó
Dexantreal
Bishop
Wah'nagini
Jehdin'nagara
Glah'dor
Chiva
Bisur
Őrző
Kaszás
Koncoló
Guan'twhei
Zaraquinn
Iván
Halál
19 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3  Next
SzerzőÜzenet
Dexantreal

Dexantreal



Távollétek bejelentése - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Távollétek bejelentése   Távollétek bejelentése - Page 2 I_icon_minitimeCsüt. Jún. 16, 2011 9:05 am

Bishop írta:
Vasárnaptól nem leszek... egész jövő hét kiesik... ezért elnézést kérek.

Dex: Nagyon szét vagyok esve mostanság :S

np, hajrá, kitartás. itt a nyár. akkor majd írsz, vagy írjál.

aztán lassan befejezzük a kalandot.
Vissza az elejére Go down
Lopakodó

Lopakodó


Tartózkodási hely : Nádszeg vagy Komárom

Távollétek bejelentése - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Oszt.kir.   Távollétek bejelentése - Page 2 I_icon_minitimeCsüt. Jún. 23, 2011 5:54 pm

A hétvégén nem tudok lenni,mert Pécsen leszek osz.kir.-on Smile
Vissza az elejére Go down
George Crysmann

George Crysmann



Távollétek bejelentése - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Távollétek bejelentése   Távollétek bejelentése - Page 2 I_icon_minitimeSzomb. Júl. 02, 2011 8:18 pm

Munka miatt nem tudok lenni a nyáron. Második szakmai évben a házik után tudok lenni. Ezért erre a két hónapra erre két karakteremre tegyétek ki az NJK jelzést, mire végzek a melóval be ne álljon az összes küldetés a játékban.

Most én nem hazudok, ismétlem, NEM HAZUDOK! Tényleg meló van.
Vissza az elejére Go down
Nor'uta

Nor'uta



Távollétek bejelentése - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Távollétek bejelentése   Távollétek bejelentése - Page 2 I_icon_minitimeSzer. Júl. 06, 2011 4:26 am

Július 6.-ától nem leszek bizonytalan sok ideig, max 1 hónap, fogalmam sincs mennyit tudok így fent lenni, de addig is legyek NJK.
Vissza az elejére Go down
Dexantreal

Dexantreal



Távollétek bejelentése - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Távollétek bejelentése   Távollétek bejelentése - Page 2 I_icon_minitimeSzer. Júl. 06, 2011 4:42 am

Nor'uta írta:
Július 6.-ától nem leszek bizonytalan sok ideig, max 1 hónap, fogalmam sincs mennyit tudok így fent lenni, de addig is legyek NJK.

nagy kár. kitartás.

a kalandban lévők fele njk lesz, sóhaj.
Vissza az elejére Go down
Bishop

Bishop


Tartózkodási hely : Hell!

Távollétek bejelentése - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Távollétek bejelentése   Távollétek bejelentése - Page 2 I_icon_minitimeSzomb. Júl. 09, 2011 10:28 pm

Júli 10-17-ig nem leszek. Ezért mindenkitől elnézést kérek, a kalandok erre az időre befagynak. Mindenkitől bocsánatot kérek.


A hozzászólást Bishop összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Szomb. Júl. 09, 2011 10:56 pm-kor.
Vissza az elejére Go down
Dexantreal

Dexantreal



Távollétek bejelentése - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Távollétek bejelentése   Távollétek bejelentése - Page 2 I_icon_minitimeSzomb. Júl. 09, 2011 10:34 pm

Bishop írta:
Jól 10-17-ig nem leszek. Ezért mindenkitől elnézést kérek, a kalandok erre az időre befagynak. Mindenkitől bocsánatot kérek.

mi az a "jól"? júl?

gondolom ja, oké. hajrá. megint állunk, rohadt nyár, namind1. hajrá. kibírjuk.
Vissza az elejére Go down
Bishop

Bishop


Tartózkodási hely : Hell!

Távollétek bejelentése - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Távollétek bejelentése   Távollétek bejelentése - Page 2 I_icon_minitimeSzer. Júl. 20, 2011 5:44 am

Üdvözletem mindenkinek.

Visszatértem a Balatonról, de sajna személyes okok miatt és a megcsappant szabad időm miatt, rossz hírekkel szolgálhatok. Ezen az oldalon minden karakteremmel lehúzom a rolót. Elnézést mindenkitől, remélem Dex átveszi az éppen futó tömegkalandom és nem lesz nagy baj. Tudom ígértem, hogy megpróbálom feléleszteni az oldalt, de sajna közbe szólt az élet, szóval ez nem jött össze. Mindenkinek további jó játékot kívánok. És még egyszer elnézést, jó volt veletek.

Bishop, Bisur, Bi'vro, Néma Halál
Vissza az elejére Go down
Dexantreal

Dexantreal



Távollétek bejelentése - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Távollétek bejelentése   Távollétek bejelentése - Page 2 I_icon_minitimePént. Júl. 22, 2011 8:41 am

Én is most kicsit ritkásan leszek. Naponta úgy tíz perc, de lehet két naponta, aztán majd visszatérek hamarosan rendesen is, de addig is türelmeteket kérem, köszönöm.
Vissza az elejére Go down
Glah'dor
Mesélő
Glah'dor



Távollétek bejelentése - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Távollétek bejelentése   Távollétek bejelentése - Page 2 I_icon_minitimeKedd Aug. 02, 2011 10:26 pm

Meghatározhatatlan ideig nem leszek, mert szervizben van a gép.(mamámtól írok most) Ha visszakaptuk és működik, ismét leszek és folytatjuk ahol abbahagytuk.
Elnézést azoktól akiknek kellemetlenséget okozok.
Vissza az elejére Go down
Dexantreal

Dexantreal



Távollétek bejelentése - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Távollétek bejelentése   Távollétek bejelentése - Page 2 I_icon_minitimePént. Aug. 05, 2011 9:39 pm

Én visszatértem.
Vissza az elejére Go down
Agresszív Vicsor

Agresszív Vicsor



Távollétek bejelentése - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Távollétek bejelentése   Távollétek bejelentése - Page 2 I_icon_minitimeSzomb. Aug. 06, 2011 11:26 am

Visszatértem.
Vissza az elejére Go down
Dexantreal

Dexantreal



Távollétek bejelentése - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Távollétek bejelentése   Távollétek bejelentése - Page 2 I_icon_minitimeSzomb. Aug. 06, 2011 9:00 pm

Agresszív Vicsor írta:
Visszatértem.

tök mindegy, most nem mesélsz. bizonyítsd. játékkal.
Vissza az elejére Go down
Agresszív Vicsor

Agresszív Vicsor



Távollétek bejelentése - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Távollétek bejelentése   Távollétek bejelentése - Page 2 I_icon_minitimeVas. Aug. 07, 2011 2:11 am

értettem uram.
Vissza az elejére Go down
Glah'dor
Mesélő
Glah'dor



Távollétek bejelentése - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Távollétek bejelentése   Távollétek bejelentése - Page 2 I_icon_minitimeVas. Aug. 07, 2011 4:41 am

Dexantreal írta:
Agresszív Vicsor írta:
Visszatértem.

tök mindegy, most nem mesélsz. bizonyítsd. játékkal.

Dex, azért ennél lehetnél udvariasabb. Attól, hogy admin vagy, a játékosokkal még ugyanúgy tisztelettel kell bánni. És itt most nem arról van szó, hogy mesélhet-e, hanem a hangnemről, ahogy beszélsz velük.
Vissza az elejére Go down
Dexantreal

Dexantreal



Távollétek bejelentése - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Távollétek bejelentése   Távollétek bejelentése - Page 2 I_icon_minitimeVas. Aug. 07, 2011 5:21 am

Glah'dor írta:
Dexantreal írta:
Agresszív Vicsor írta:
Visszatértem.

tök mindegy, most nem mesélsz. bizonyítsd. játékkal.

Dex, azért ennél lehetnél udvariasabb. Attól, hogy admin vagy, a játékosokkal még ugyanúgy tisztelettel kell bánni. És itt most nem arról van szó, hogy mesélhet-e, hanem a hangnemről, ahogy beszélsz velük.

Jó tudom, csak éppen akkor csesztettek asszem az őseim, vagyis csak faterom. Viszont abban igazam van, hogy korai lenne még neki, mert most érkezett... vagy újra aktiváltra magát régről, tudom is én, de mivel lelkesen mondogatja, ezért ez is idegesített kicsit... és ez egy korrekt, normális mondat volt hangvételileg is, sztem nem bántotta meg a lelkét. Csak kész tény.
Játsszon és pár kaland után lehet kaphat ő is próba mesélési lehetőséget, utána meg mesélői rangot.

De ugye azt egyikőtök se gondolja és remélem nem is várja el, hogy aki mesélő lesz, az egyben a mesélő karakterével fog játszani? Még akkor se játszhat, ha éppen nem mesél és egy kalandra akar menni játékosként. Akkor új karaktert kell csinálni, legjobb példa az én esetem. Nekem Dexantreal az admin karakterem... láttál valaha játszani vele? Nem, csak mesélni párszor. Kíméletlen Lékelő pedig jk és esetleg majd Királynő, bár ez igen kérdéses.

Szóval így kell ezt párosítani.

Remélem nincs harag semmiért. Glahdor nem mindig kell szólni mindenért, tudom én is a hatásköröm, de azért kösz. Csak a háttér sz*rság is befigyelt, hogy piszkáltak. De nem bántottam meg senkit.
Vissza az elejére Go down
Dexantreal

Dexantreal



Távollétek bejelentése - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Távollétek bejelentése   Távollétek bejelentése - Page 2 I_icon_minitimeVas. Aug. 07, 2011 5:27 am

Glah'dor írta:
Dexantreal írta:
Agresszív Vicsor írta:
Visszatértem.

tök mindegy, most nem mesélsz. bizonyítsd. játékkal.

Dex, azért ennél lehetnél udvariasabb. Attól, hogy admin vagy, a játékosokkal még ugyanúgy tisztelettel kell bánni. És itt most nem arról van szó, hogy mesélhet-e, hanem a hangnemről, ahogy beszélsz velük.

Szóval úgy érzem jogtalanul orroltál meg és ez kicsit bánt és bosszant. De csak egészen picit.
Vissza az elejére Go down
Agresszív Vicsor

Agresszív Vicsor



Távollétek bejelentése - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Távollétek bejelentése   Távollétek bejelentése - Page 2 I_icon_minitimeVas. Aug. 07, 2011 5:29 am

Glah'dor figyelmeztetése véleményem szerint jogos volt.
Vissza az elejére Go down
Glah'dor
Mesélő
Glah'dor



Távollétek bejelentése - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Távollétek bejelentése   Távollétek bejelentése - Page 2 I_icon_minitimeVas. Aug. 07, 2011 5:29 am

Hát akkor bocsi Smile Amit mondtál abban igazad van, de azért arra ügyeljünk adminként, hogy az aktuális érzelmeink ne kerüljenek be a fórumra, hiszen kinek, ha nem nekünk kell példát mutatni, és mindig higgadtnak lenni.
Egyébként ha vigasztal, azért szóltam, mert én személy szerint bántónak éreztem a hangnemet, mert pl ilyen kulcsszavak, hogy légyszíves, vagy hasonlók azért illőek. Adminok vagyunk, de azért nem kell parancsolgatni;)
Vissza az elejére Go down
Dexantreal

Dexantreal



Távollétek bejelentése - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Távollétek bejelentése   Távollétek bejelentése - Page 2 I_icon_minitimeVas. Aug. 07, 2011 5:36 am

Glah'dor írta:
Hát akkor bocsi Smile Amit mondtál abban igazad van, de azért arra ügyeljünk adminként, hogy az aktuális érzelmeink ne kerüljenek be a fórumra, hiszen kinek, ha nem nekünk kell példát mutatni, és mindig higgadtnak lenni.
Egyébként ha vigasztal, azért szóltam, mert én személy szerint bántónak éreztem a hangnemet, mert pl ilyen kulcsszavak, hogy légyszíves, vagy hasonlók azért illőek. Adminok vagyunk, de azért nem kell parancsolgatni;)

Jó, legközelebb valami olyasmit is beleteszek, mint most az elnézést... elnézést.

Gatewayjel mi legyen? Hagyjuk azt a kalandot?
Vissza az elejére Go down
Dexantreal

Dexantreal



Távollétek bejelentése - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Távollétek bejelentése   Távollétek bejelentése - Page 2 I_icon_minitimeVas. Aug. 07, 2011 5:36 am

Agresszív Vicsor írta:
Glah'dor figyelmeztetése véleményem szerint jogos volt.

Véleményem szerint meg egyáltalán nem.
Vissza az elejére Go down
Glah'dor
Mesélő
Glah'dor



Távollétek bejelentése - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Távollétek bejelentése   Távollétek bejelentése - Page 2 I_icon_minitimeVas. Aug. 07, 2011 5:37 am

Nem hagyjuk félbe Razz elolvasom, ráhangolódok és folytatjuk.
Vissza az elejére Go down
Dexantreal

Dexantreal



Távollétek bejelentése - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Távollétek bejelentése   Távollétek bejelentése - Page 2 I_icon_minitimeVas. Aug. 07, 2011 5:40 am

Glah'dor írta:
Nem hagyjuk félbe Razz elolvasom, ráhangolódok és folytatjuk.

Király vagy, zúzzuk. Ha már Vicsor ügye itt van, akár oda is jöhetne bizonyítani, mert kevés az alien jk.
Vissza az elejére Go down
Koncoló

Koncoló



Távollétek bejelentése - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Távollétek bejelentése   Távollétek bejelentése - Page 2 I_icon_minitimeSzer. Aug. 10, 2011 11:03 pm

Szeptember elsejétől késve leszek minden nap, mert készülnöm kell a vizsgákra.
Vissza az elejére Go down
Csonkító

Csonkító


Tartózkodási hely : Föld, Amerika

Távollétek bejelentése - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Távollétek bejelentése   Távollétek bejelentése - Page 2 I_icon_minitimeHétf. Okt. 03, 2011 5:51 am

Üdv.
Visszatértem megint igaz nem jeleztem, de nagyon fontos dolog történt így egy percre sem bírtam leülni nagyon sok ideig. Még egyszer elnézést kérek és most már aktívabb leszek remélhetőleg. Very Happy
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Távollétek bejelentése - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Távollétek bejelentése   Távollétek bejelentése - Page 2 I_icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Távollétek bejelentése
Vissza az elejére 
2 / 3 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3  Next

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
 :: Általános :: Hírek-
Ugrás:  
Free forum | ©phpBB | Free forum support | Visszaélés jelentése | Legfrissebb megbeszélés
mobil avptrinity