Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Nem a legerősebb marad életben, nem is a legokosabb, hanem az, aki a legfogékonyabb a változásokra.
 
KezdőlapLegutóbbi képekRegisztrációBelépésszentháromságKeresés
Keresés
 
 

Az eredmények megjelenítése:
 
Rechercher Bővített keresés
Szégyen fal
Bannercsere I_icon_minitimeKedd Aug. 30, 2011 9:53 pm by Halál
Már a címből sejthetitek, hogy mire való.
Aki nem képes együttműködni, az ide lesz kirakva. Ha bannolnak valakit az is kikerűl ide.
Közölni kell a felhasználó nevét, hogy miért lett ide kirakva és a büntetés megnevezését, teszem azt, bannolás, 2 hétre.

Megjegyzések: 30
Legutóbbi témák
» Folyosók
Bannercsere I_icon_minitimeKedd Feb. 07, 2012 11:48 pm by Halál

» Idegen kolónia Európában
Bannercsere I_icon_minitimeSzer. Jan. 04, 2012 9:51 am by PRéDA

» Menekűlttábor
Bannercsere I_icon_minitimeSzer. Jan. 04, 2012 9:13 am by PRéDA

» Királynői kamra
Bannercsere I_icon_minitimeCsüt. Dec. 15, 2011 8:46 am by PRéDA

» Kamrák közti folyosók
Bannercsere I_icon_minitimeVas. Dec. 11, 2011 7:48 am by PRéDA

» Közös Társalgó
Bannercsere I_icon_minitimeVas. Dec. 11, 2011 6:24 am by PRéDA

» Szabad
Bannercsere I_icon_minitimeVas. Nov. 06, 2011 4:07 am by Koncoló

» 6-os terem
Bannercsere I_icon_minitimeSzomb. Nov. 05, 2011 2:43 am by Halál

» Túlélő kaland
Bannercsere I_icon_minitimeSzer. Nov. 02, 2011 3:28 am by Halál

Zene

Bannercsere  title=
Facebook

 

 Bannercsere

Go down 
SzerzőÜzenet
Halál
Admin
Halál



Bannercsere Empty
TémanyitásTárgy: Bannercsere   Bannercsere I_icon_minitimePént. Júl. 30, 2010 2:10 am

itt lehet üzenni, bannercserék témájában
Vissza az elejére Go down
https://avptrinity.hungarianforum.com
Rébusz
Vendég




Bannercsere Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bannercsere   Bannercsere I_icon_minitimeSzer. Okt. 06, 2010 4:53 am

Sziasztok!

Én a DC Comics FRPG egyik mesélője vagyok, és az én feladatom az, hogy a hozzátok hasonló remek FRPG-kkel megbeszéljünk egy bannercserét. Ugyan az oldal csak nemrég indult, és kevés a játékos, de ha többen leszünk, akár egy közös kalandot is szervezhetnénk!

A DC FRPG:

Bannercsere Dc_comics_alex_ross_justice_league_legion_of_doom_01_www.kepfeltoltes.hu_

Gondoltál már milyen lenne hőstetteket végbe vinni, vagy városokat menteni? Esetleg miként érvényesülnél az alvilág nagyszabású gaztevői között? Biztosra veszem, hogy igen!

Hallottál már Supermanről, Flashről, Csodanőről, Batmanről, vagy esetleg Jokerről, Lex Luthorról, a Macskanőről? Ha nem, az sem baj, hisz most minden adott, hogy megismerkedj velük. Egy olyan világba csöppenhetsz, ahol te döntöd el kinek az oldalán harcolsz, és hogy mit teszel. Csak rajtad áll, miként alakul a képregényvilágból már talán jól ismert Gotham, Metropolis, vagy Smallville élete. Mentsd meg a városokat, vagy rombold le. Csatlakozz bűnszervezetekhez, vagy alapítsd meg saját hősökből álló csapatodat. Kalandozz a DC képregények világában, ahol megismerkedhetsz a legnagyobb hősökkel, vagy bűnözőkkel is mind az idő alatt te magad is azzá válhatsz, aki lenni akarsz.

Légy részese sorsfordító kalandoknak, korszakoknak, ahol felveheted a harcot űrbéli fenyegetéssel, pokolbéli lényekkel, elvetemült betegekkel, vagy szuperhősökkel. A fórum folyamatosan frissül, újabb, és újabb dolgokat hozva el számodra, hogy még inkább beleéld magad ebbe a csodálatos világba. Légy részese az epikus csatáknak! Már csak az a kérdés, kinek az oldalán harcolsz?
Vissza az elejére Go down
Rébusz
Vendég




Bannercsere Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bannercsere   Bannercsere I_icon_minitimePént. Okt. 08, 2010 3:26 am

a fórum linkjét elfelejtettem Smile
Vissza az elejére Go down
Rébusz
Vendég




Bannercsere Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bannercsere   Bannercsere I_icon_minitimePént. Okt. 08, 2010 3:27 am

dccomicsfrpg.hungarianforum.net/forum.htm
Vissza az elejére Go down
Rébusz
Vendég




Bannercsere Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bannercsere   Bannercsere I_icon_minitimeKedd Okt. 12, 2010 4:20 am

Khm, khm!

Miért nem válaszoltok?

Legalább egy "nem"-et írhatnátok, mert még az is jobb lenne, hogy naponta nézegessem, hogy írtatok-e már választ.
Vissza az elejére Go down
Halál
Admin
Halál



Bannercsere Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bannercsere   Bannercsere I_icon_minitimeKedd Okt. 12, 2010 5:02 am

Jajj! bocsi! Valamiért nem jelezte ki. Intézkedem, azonnal, amint tudok.
Vissza az elejére Go down
https://avptrinity.hungarianforum.com
Rébusz
Vendég




Bannercsere Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bannercsere   Bannercsere I_icon_minitimeCsüt. Okt. 14, 2010 6:18 am

Oké, remélem nem bántottalak meg titeket, vagy nem voltam bunkó!
Vissza az elejére Go down
Halál
Admin
Halál



Bannercsere Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bannercsere   Bannercsere I_icon_minitimeCsüt. Okt. 14, 2010 6:53 am

Nem, de hogy is...inkbb én kérek elnézést. Eléggé elfoglalt vagyok mostanában. a Staff töbi része, meg B@SZIK FELJÖNNI és képtelenek maguktól cselekedni!! Mert ezt ők is megcsinálhatták volna.
Vissza az elejére Go down
https://avptrinity.hungarianforum.com
Rébusz
Vendég




Bannercsere Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bannercsere   Bannercsere I_icon_minitimePént. Okt. 15, 2010 5:53 am

Hát igen, ez sok fórumon probléma.

Én már ki is raktalak volna titeket, csak hát nem találom a reklámoptokat.

Ha esetleg adnál egy linket, akkor azonnal beraknálak a Tárosdlalakhoz.
Vissza az elejére Go down
Halál
Admin
Halál



Bannercsere Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bannercsere   Bannercsere I_icon_minitimePént. Okt. 15, 2010 7:13 am

Na ja...megpróbálok összedobni valamit. Ha kész, majd üzenek az oldaladon. Very Happy
Vissza az elejére Go down
https://avptrinity.hungarianforum.com
El'doro
Vendég




Bannercsere Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bannercsere   Bannercsere I_icon_minitimePént. Feb. 25, 2011 12:21 am

Üdvözletem!

El'doro vagyok, az EOF - Empire of Fantasy (www.empfantasy.try.hu) nevű szerepjátékos oldalról. Bannercserét szeretnék kérni tőletek.


A mi bannerünk:

Bannercsere 3cuds1jbsgeoxw3yfjmx
Tégy valamit annak érdekében, hogy újra megteljen az életed fantáziával. A fejünk fölött itt az égbolt, amelyet az emberiség évezredes megfigyelések során már annyiféleképpen magyarázott. De most felejts el mindent, amit a csillagokról tanultál, és újra angyalokká változnak, vagy gyermekekké, vagy bármivé, amiben éppen kedved van hinni. Ettől még nem leszel buta, hiszen ez csak egy játék, de gazdagabbá teheted az életed.

(Paulo Coelho)

Vadregényes, lélegzetelállító tájak, melyek nyugalommal vagy esetleg veszéllyel kecsegtetnek. Csodás vagy épp visszataszító lények, melyek szebbé vagy kényelmetlenebbé teszik az életed. Jó és rossz, mi itt fellelhető, az érem mindkét oldala. De vigyázz! Mert vámpírok, vérfarkasok leshetnek rád teliholdas estéken, árnyvadászok követhetik minden egyes lépésed az árnyékból, angyalok és démonok küzdhetnek a lelkedért, boszorkányok és varázslók járják úttalan útjukat éjjel és nappal, s varázslat lengi be az erdőket és a városokat,amerre csak járnak. Ha szerencsés vagy akár még sellők, szirének énekével is találkozhatsz, de légy óvatos nehogy a daluk a tengerbe csábítson! S ha végleg kifáradtál utad során, a tündéknél, vagy elfeknél lelhetsz menedékre, de ott sem minden az, aminek első látásra látszik... Vagy tán te sem vagy ember?

Üdvözlünk az Empire of Fantasy világában! Lépj be bátran idegen, s ne félj! Hatalmas kalandokban lesz részed!

-----

Ha érdekel titeket a csere, kérlek jelezzetek vissza! Wink
Köszönöm!

El
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Bannercsere Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bannercsere   Bannercsere I_icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Bannercsere
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
 :: Általános :: Társalgó :: Vendégkönyv-
Ugrás:  
Create a forum on Forumotion | ©phpBB | Free forum support | Visszaélés jelentése | Legfrissebb megbeszélés
mobil avptrinity