Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Nem a legerősebb marad életben, nem is a legokosabb, hanem az, aki a legfogékonyabb a változásokra.
 
KezdőlapLegutóbbi képekRegisztrációBelépésszentháromságKeresés
Keresés
 
 

Az eredmények megjelenítése:
 
Rechercher Bővített keresés
Szégyen fal
Bisur kontra Néma Halál I_icon_minitimeKedd Aug. 30, 2011 9:53 pm by Halál
Már a címből sejthetitek, hogy mire való.
Aki nem képes együttműködni, az ide lesz kirakva. Ha bannolnak valakit az is kikerűl ide.
Közölni kell a felhasználó nevét, hogy miért lett ide kirakva és a büntetés megnevezését, teszem azt, bannolás, 2 hétre.

Megjegyzések: 30
Legutóbbi témák
» Folyosók
Bisur kontra Néma Halál I_icon_minitimeKedd Feb. 07, 2012 11:48 pm by Halál

» Idegen kolónia Európában
Bisur kontra Néma Halál I_icon_minitimeSzer. Jan. 04, 2012 9:51 am by PRéDA

» Menekűlttábor
Bisur kontra Néma Halál I_icon_minitimeSzer. Jan. 04, 2012 9:13 am by PRéDA

» Királynői kamra
Bisur kontra Néma Halál I_icon_minitimeCsüt. Dec. 15, 2011 8:46 am by PRéDA

» Kamrák közti folyosók
Bisur kontra Néma Halál I_icon_minitimeVas. Dec. 11, 2011 7:48 am by PRéDA

» Közös Társalgó
Bisur kontra Néma Halál I_icon_minitimeVas. Dec. 11, 2011 6:24 am by PRéDA

» Szabad
Bisur kontra Néma Halál I_icon_minitimeVas. Nov. 06, 2011 4:07 am by Koncoló

» 6-os terem
Bisur kontra Néma Halál I_icon_minitimeSzomb. Nov. 05, 2011 2:43 am by Halál

» Túlélő kaland
Bisur kontra Néma Halál I_icon_minitimeSzer. Nov. 02, 2011 3:28 am by Halál

Zene

Bisur kontra Néma Halál  title=
Facebook

 

 Bisur kontra Néma Halál

Go down 
2 posters
SzerzőÜzenet
Glah'dor
Mesélő
Glah'dor



Bisur kontra Néma Halál Empty
TémanyitásTárgy: Bisur kontra Néma Halál   Bisur kontra Néma Halál I_icon_minitimeKedd Aug. 17, 2010 10:32 pm

//Bisur, te ide írd le először, hogy miylen felszerlést hozol magaddal, utána mindketten PM-ben írjátok meg a HSZ-t és én majd bemásolom mint Vicsor és Gyilkos esetében.//

A helyszín egy szakadék peremére zuhant űrhajó, mely kettétört. A kisebb darab, a hajó eleje a szakadék tetején van. Bisur és a hajón utazó potyautas, Néma Halál a szerencsés tűlélők. A hajó nagyobbik fele a szakadékba zuhant és darabokra tört, az ott tartózkodók meghaltak.
A kék pötty Bisur, a piros Néma Halál.

Bisur kontra Néma Halál Pvvpv
Vissza az elejére Go down
Bisur

Bisur


Tartózkodási hely : Hell!

Bisur kontra Néma Halál Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bisur kontra Néma Halál   Bisur kontra Néma Halál I_icon_minitimeKedd Aug. 17, 2010 10:38 pm

Felszerelés:
- VP 70
- M4A3
- M21A COMBAT SHOTGUN
- Savmentes svájci bicska és egy betörő maszk
Vissza az elejére Go down
Glah'dor
Mesélő
Glah'dor



Bisur kontra Néma Halál Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bisur kontra Néma Halál   Bisur kontra Néma Halál I_icon_minitimeVas. Aug. 29, 2010 6:30 am

Bisur:
Felhúzom a maszkomat, ki tudja akármi lehet itt rajtam kívül, kinyitom a bicskámat és egy karabínerrel az oldalamra akasztom. Shotgunnomal a kézben néhány lépést teszek a ládák között. Figyelek nem hallok vagy látok valamit. Ha valami megmozdul azonnal lövök. HA esetleg rám ugrana valami, rögtön a bicskához nyúlnék. Ha nincs mozgás csak féllépéssel megyek előrébb.

Néma Halál:
Észleltem valamit, de csak begubózva várok, jöjjön ő közelebb. HA már nagyon közel van, a farkammal megszúrom és kivégzem. Abban az esetben ha nem jön közelebb, a ládák mögött osonok felé, ha közel érek ráugrok és megpróbálom a fogaimmal tépni a húsát. Teljesen mindegy hol sebzem meg, ha megsebzem én leszek előnyben.

Bisur lassan közelít, ezért Néma halál megunja a várakozást, s a ládák mögött mögé oson. Mikor Bisur gyanút fog és megfordul, egy ugrásra kész Idegent lát maga mögött.
Vissza az elejére Go down
Glah'dor
Mesélő
Glah'dor



Bisur kontra Néma Halál Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bisur kontra Néma Halál   Bisur kontra Néma Halál I_icon_minitimeSzer. Dec. 15, 2010 11:09 am

Néma Halál:
Észrevett, gyorsan rávetem magam. Aztán meg meglyukasztom a fejét, ha minden jól megy akkor gyorsan végzek vele.

Bisur:
Meghúzom a ravaszt ez evidens, majd szokásos módon még ravaszhúzás közben felpumpálom a shotgunt. Ha mégis rám ugrana, ott vágom ahol érem.

Az ember felé ugró idegent a levegőben éri a lövés. Temérdek sörét fúródik testébe, de igazán komoly sérülést még nem okoznak a repeszek. Az ugrást a puhahúsún fejezi be, aki épp az utolsó pillanatban tartja maga elé puskáját, így a gyilkos száj arra harap rá és nem a koponyáját roppantja össze. Bisur jobb kézzel tartja a puskát, miközben Néma Halál harapja a fegyver csövét. (A cső keresztben van a szájában, oldalra néz a torkolat.)
Vissza az elejére Go down
Glah'dor
Mesélő
Glah'dor



Bisur kontra Néma Halál Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bisur kontra Néma Halál   Bisur kontra Néma Halál I_icon_minitimeSzomb. Dec. 18, 2010 4:29 am

Bisur:
Telibe találtam a dögöt, de ez őt nem hatotta meg és rám vetette magát. Gyorsan megragadom a bicskát és alulról beledöföm a képébe, ezután megpróbálom kirángatni a szájából a puskámat. Ha ez nem sikerül próbálom lerúgni magamról és a VP70-el sorozatot leadni rá.

Néma Halál:
Ugrás közbe eltalált, de szerencsémre nem kaptam súlyosabb sebet és hátra se repültem. De mielőtt kivégezhettem volna a fegyverét pajzsnak használta és abba haraptam. Elengedem a fegyvert majd átugrok felette. Majd elbújok a ládák relytekébe.

Néma Halál leugrik Bisurról, így ő csak a lény hasát tudja megvágni a pengével. A seb nem mély, viszont a belőle kicsöppenő sav sajátos díszítést ad az ember öltözékének (lyukas lesz) és a bőrt is megégeti. A puska szabaddá válik, de nincs kire lőni, az alien eltűnik a ládák között.
Néma Halál már több sebből vérzik, a sörét lyukak és a vágás külön-külön nem súlyos, de együtt már érződik a hatása.
Bisur is megsérült a savtól, a mellkasán és a kézfején, amelyikben a bicskát tartotta. Ezekívül a puskája is csupa ragadós nyál.
Az alien ugyanoda rejtőzik, ahol a csata kezdetén várt, Bisur nem messze tőle a ládák között van.
Vissza az elejére Go down
Glah'dor
Mesélő
Glah'dor



Bisur kontra Néma Halál Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bisur kontra Néma Halál   Bisur kontra Néma Halál I_icon_minitimeHétf. Dec. 20, 2010 7:20 am

Néma Halál:
Pár sebet szereztem de szerintem kibírom, szívós vagyok (lásd karilapomat) Most viszont előnyben vagyok, szépen lassan óvatosan felmászok a plafonra lopakodva majd egy farok csaást mérek az ellenférre ha ez nem sikerülne föntről ugrok rá és széttépem karmaimmal.

Bisur:
A lény hirtelen eltűnt. Ördögi szerencse vagy iszonyatos balszerencse. Eddig legalább láttam most már azt se tudom hol van. Felállok látom páncélom sérült, a kezem is a még épp kezembe fogom a VP70-t a másikban a kést. Ezután szépen lassan körbe forgok szemlélem a terepet, ami mozog arra lövök. A roncs hátulja felé teszek néha egy pár lépést. Ha netán már túl későn látom meg megpróbálok elvetődni.

Az idegen észrevétlenül feljut a plafonra (lopakodás skill), de a farkával nem éri el az embert, így hát leugrik. Szegény humán nem néz fel, így szerencsétlen egyenesen a nyakába kap egy alient. Háta majdnem eltörik és egyensúlyát is elveszti. A lénynek sikerült a földre döntenie, s karmait mélyen az ember húsába mélyeszti.
Bisur a földön fekszik, VP70-e egy méterre tőle a földön. Rajta terpeszkedik Néma Halál, hegyes karmaival áldozata vállába vájva.
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Bisur kontra Néma Halál Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bisur kontra Néma Halál   Bisur kontra Néma Halál I_icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Bisur kontra Néma Halál
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Néma Halál
» Néma Halál
» Iván kontra Malakh'aij
» Bisur vs Rey' derwa
» Glah'dor és Guan'twhei vs Halál

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
 :: Kalandok :: PvP-
Ugrás:  
Create a forum on Forumotion | ©phpBB | Free forum support | Visszaélés jelentése | Legfrissebb megbeszélés
mobil avptrinity