Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Nem a legerősebb marad életben, nem is a legokosabb, hanem az, aki a legfogékonyabb a változásokra.
 
KezdőlapLegutóbbi képekRegisztrációBelépésszentháromságKeresés
Keresés
 
 

Az eredmények megjelenítése:
 
Rechercher Bővített keresés
Szégyen fal
6-os terem - Page 3 I_icon_minitimeKedd Aug. 30, 2011 9:53 pm by Halál
Már a címből sejthetitek, hogy mire való.
Aki nem képes együttműködni, az ide lesz kirakva. Ha bannolnak valakit az is kikerűl ide.
Közölni kell a felhasználó nevét, hogy miért lett ide kirakva és a büntetés megnevezését, teszem azt, bannolás, 2 hétre.

Megjegyzések: 30
Legutóbbi témák
» Folyosók
6-os terem - Page 3 I_icon_minitimeKedd Feb. 07, 2012 11:48 pm by Halál

» Idegen kolónia Európában
6-os terem - Page 3 I_icon_minitimeSzer. Jan. 04, 2012 9:51 am by PRéDA

» Menekűlttábor
6-os terem - Page 3 I_icon_minitimeSzer. Jan. 04, 2012 9:13 am by PRéDA

» Királynői kamra
6-os terem - Page 3 I_icon_minitimeCsüt. Dec. 15, 2011 8:46 am by PRéDA

» Kamrák közti folyosók
6-os terem - Page 3 I_icon_minitimeVas. Dec. 11, 2011 7:48 am by PRéDA

» Közös Társalgó
6-os terem - Page 3 I_icon_minitimeVas. Dec. 11, 2011 6:24 am by PRéDA

» Szabad
6-os terem - Page 3 I_icon_minitimeVas. Nov. 06, 2011 4:07 am by Koncoló

» 6-os terem
6-os terem - Page 3 I_icon_minitimeSzomb. Nov. 05, 2011 2:43 am by Halál

» Túlélő kaland
6-os terem - Page 3 I_icon_minitimeSzer. Nov. 02, 2011 3:28 am by Halál

Zene

6-os terem - Page 3  title=
Facebook

 

 6-os terem

Go down 
+8
Ellen Ripley
Glah'dor
Frank Smith
Bishop
Bisur
Iván
Raynor
Halál
12 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3
SzerzőÜzenet
Halál
Admin
Halál



6-os terem - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: 6-os terem   6-os terem - Page 3 I_icon_minitimeSzomb. Szept. 24, 2011 8:12 am

//Következő h.sz.-ek jöhetnek, nincs mondanivalóm! Very Happy //
Vissza az elejére Go down
https://avptrinity.hungarianforum.com
Axon

Axon


Tartózkodási hely : Hyperdyne Corporation Android központ

6-os terem - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: 6-os terem   6-os terem - Page 3 I_icon_minitimeSzomb. Szept. 24, 2011 8:51 am

Őrült ötlet betörni a hadsereg központi adatbázisába! Ha bárki lebukik, azt komoly büntetéssel sújthatják.
Részemről hagynám az egészet a francba, nem ütném bele az orrom a katonák dolgába, de.....Ugyanakkor az a fránya protokoll nem engedi az ilyen cselekményt. A programnak engedelmeskedni kell! A szabályokat pedig betartani.
Valahogy meg kell győznöm a katonákat, hogy ne csináljanak őrültséget. Elvégre hogy küldetéshez jussanak, annak van más módja is.
Közben míg ezen tűnődtem elővettem a sakk készletem. Nyugodtan kinyitottam és minden figurát alaposan letisztítottam.
Régi módi sakk készlet ugyan, de remekül karban van tartva általam. Minden egyes figura, minden szeglete a táblának, szépen le van takarítva.
Folyton ápolgatom ezt a készletet, hogy ugyanolyan szépen csillogjon, mint amikor kaptam. Talán lassan túl tisztítom a kelleténél.
Miután végeztem vele, szépen vissza raktam őket a dobozba, majd leraktam az ágyra. Aztán a mosdó felé vettem az irányt.
Kellett már egy kis friss levegő, nem élhetek egész végig e mögött a maszk mögött. Odabent bezártam az ajtót és végre levettem a maszkot.
Senki nem volt a mosdóban így nyugodtan fellélegezhettem. Kellett ez már nekem, egy idő után már sok lesz a maszk bárkinek. Még egy szintetikusnak is.
Vissza az elejére Go down
Matthew "Joker" Anderson

Matthew


Tartózkodási hely : Gateway

6-os terem - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: 6-os terem   6-os terem - Page 3 I_icon_minitimeVas. Szept. 25, 2011 3:17 am

Axon nem szól semmit, csupán a sakktáblájával van elfoglalva..aztán bemegy a mosdóba.Addig legalább beszélhetek a többiekkel.
-Na, erről ennyit... de kit érdekel. Végül is egy áthelyezést ha sikerülne megoldani, az lenne a legjobb.Valami tuti helyre... Viszont ha lebukunk, akkor legjobb esetben a börtönbolygó.- tűnődöm.De miért is buknánk le, hisz innen feltörni a helyi rendszert.. Ez sima ügy lesz az ismerősnek.Eric felé fordulok.
-Kár volt ezt a szintetikus előtt... Tuti beárul minket, szerintem nem tud hazudni a feletteseinek... De végül is..- Keresek egy tollat meg egy papírcetlit, arra írok egy nevet.A hacker srác neve.Átadom Ericnek. -Hivatkozz rám.Jön nekem egy szivességgel.. A többit már te intézed, ha meg lebuksz.. hát rajtad verik majd le.- mondom a másiknak. Nem akarok itt elrohadni, de a börtönbolygón sem.... Reméljük szerencsével jár.
Vissza az elejére Go down
Axon

Axon


Tartózkodási hely : Hyperdyne Corporation Android központ

6-os terem - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: 6-os terem   6-os terem - Page 3 I_icon_minitimeVas. Szept. 25, 2011 4:10 am

Miután végre kitisztítottam a fejem, ismét felcsatoltam a maszkot. Aztán elindulok kifelé.
Tisztán érzem, hogy Jokerék bizalmatlanságot táplálnak irántam, de nem törődöm vele. Lehet hogy most a protokoll értelmében inkább meg kellene állítanom őket, de a szabad döntés joga belém is be van programozva.
A protokoll nem engedi hogy ilyen magán jellegű akcióban részt vegyek. De attól még nem kötelez arra, hogy most azonnal jelentsem az esetet. Elindulok az ajtóhoz, aztán az ágyamhoz megyek. Leülök és tovább olvasgatom a könyvemet.


A hozzászólást Axon összesen 2 alkalommal szerkesztette, legutóbb Hétf. Okt. 03, 2011 9:04 am-kor.
Vissza az elejére Go down
Halál
Admin
Halál



6-os terem - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: 6-os terem   6-os terem - Page 3 I_icon_minitimeCsüt. Szept. 29, 2011 6:03 am

//Most szólok, hogy nem ti írjátok az eseményeket, mint pl, hogy „amikor Axon belép, mindenki hátat fordít neki”. Ez nem biztos. Ennyi még belefér, de azért máskor vigyázzatok. Very Happy //

Eric kissé csalódottan vette át a cetlit.
-Hát nem egészen erre számítottam, de azért kösz. Majd megkeresem.
Sara is elég lehangoltnak tűnt. Ő is remélte, hogy az android segítségével könnyedén belépnek a rendszerbe.
-Azért srácok jó lett volna, ha Axon is jön. Végül is egy androidnak semmiség lenne betörni a rendszerbe. – szólt a lány.
Axon jöttére mindenki felkapja a fejét,…(s várom a folytatást Smile )
Vissza az elejére Go down
https://avptrinity.hungarianforum.com
Matthew "Joker" Anderson

Matthew


Tartózkodási hely : Gateway

6-os terem - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: 6-os terem   6-os terem - Page 3 I_icon_minitimePént. Okt. 21, 2011 9:46 pm

-Mégis mire számítottál? Megjön egy szintetikus és egy közlegény kérésére azonnal feltöri a katonai rendszert?- mondom Ericnek cinikusan.Kissé el van tévedve a srác.. Axon ki be mászkált a teremből.Az újabb visszajöttére felkaptuk a fejünket, ezzel el is árulva hogy róla pofázunk.Nem nagyon lepte meg a dolog.
-Nah jól van. Ha nincs jobb ötletetek, akkor ott a cetli, ennyivel beszállhatok a "játékba". Végül is egy csapat vagyunk.- ezt az utolsó mondatot jól megnyomom, hogy Axon is értse a célzást... most már jó lenne csinálnunk is valamit és ha az android miatt itt vesztegelünk továbbra is.. hát..egyik este véletlenül lehúzódhat kedvenc maszkja a WCn. // Very Happy //
Vissza az elejére Go down
Axon

Axon


Tartózkodási hely : Hyperdyne Corporation Android központ

6-os terem - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: 6-os terem   6-os terem - Page 3 I_icon_minitimeHétf. Okt. 31, 2011 1:38 am

Eltűnt a maszkom. Vagy ennyire feledékeny lettem utóbbi időkben, vagy csak valaki szórakozik velem. De az utóbbi sanszos nagyon. Feledékeny nemigen lehetek, mert ennyire nem vagyok emberi.
Na mindegy. Keresgéltem az ágyamnál, a ládámban, és még a mosdót is átnéztem. Sehol, semmi. Nem tetszik ez nekem. De úgy látszik egy időre kénytelen vagyok anélkül el lennem.
Nem törődve senkivel és semmivel belépek a hálókörletbe és nyugodtan Andersonék felé veszem az irányt. Aztán megkérdezem őket, közben kicsit vicsorgok a maszkom hiánya miatt.
- Rendben. Mi a tervük? Kérdeztem.
Vissza az elejére Go down
Halál
Admin
Halál



6-os terem - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: 6-os terem   6-os terem - Page 3 I_icon_minitimeHétf. Okt. 31, 2011 2:58 am

-Terv? Megvárjuk, amíg mindenki elalszik, aztán keresünk egy eldugott terminált. Te felcsatlakozol, és keresünk valami frappáns bevetést magunknak. Axon, csak azt ne mond, hogy itt akarsz porosodni, amíg mindenki más küldetéseken van! Én legalábbis nem akarok. – fejezte be monológját Eric.
-Nekem sincs sok kedvem a „porosodáshoz”. – tette hozzá Shara.
Vissza az elejére Go down
https://avptrinity.hungarianforum.com
Matthew "Joker" Anderson

Matthew


Tartózkodási hely : Gateway

6-os terem - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: 6-os terem   6-os terem - Page 3 I_icon_minitimeHétf. Okt. 31, 2011 4:23 am

Na végre Axon is benne van a buliban látszólag. Ennek örülök, mert azt jelenti nemsokára eljön a mi időnk és akcióba lépünk. Előléptetések, nagyobb fizetés, hipp-hipp hurrá!
-EZ a beszéd.. hű! Hol a maszkod Axon?- kérdeztem tűnődve.. habár átfutott a fejemen a gondolat hogy lehúzom a WCn, de úgy látszik megelőztek vagy csak elhagyta valahol, szegény android. Majd biztos vesznek neki újat.
Szóval most épp úgy vagyok hogy kivárom, mit mondd Axon és remélem, hogy haladunk majd valamerre.
Vissza az elejére Go down
Axon

Axon


Tartózkodási hely : Hyperdyne Corporation Android központ

6-os terem - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: 6-os terem   6-os terem - Page 3 I_icon_minitimeHétf. Okt. 31, 2011 7:29 am

Ericék felvillanyozódtak annak hallatán, hogy részt veszek a tervükben. El is mondták nekem a terv lényegét. Fel kell törni az egyik terminált és a katonai adatbázisban utána kell nézni egy komolyabb küldetésnek.
- Rendben. Megpróbálhatom. Mondtam. Ennek hallatán már jobb kedvük lett.
-EZ a beszéd.. hű! Hol a maszkod Axon? Kérdezett Anderson.
Na itt már kicsit paprikásabb lett a kedvem.
- Nem tudom. Úgy emlékszem letettem az ágyamra, de eltűnt. Pedig nem vagyok ennyire feledékeny. Mondtam, aztán az ágyamhoz fordultam.
- Mindegy. Majd megkeresem. Tettem hozzá aztán ismét feléjük fordultam.
- Rendben. De először is leszögezném: Lesznek problémák. Először is azért, mert képtelen vagyok rácsatlakozni a terminálra, mivel a harci androidoknak nincs hozzá kivezetésük. Ahhoz minimum egy adminisztratív android képessége kellene. Így marad a manuális módszer. Másodrészt: A protokoll nem engedi a szabályáthágást. Ezt valahogy felül kellene írni.
Vissza az elejére Go down
Halál
Admin
Halál



6-os terem - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: 6-os terem   6-os terem - Page 3 I_icon_minitimeSzer. Nov. 02, 2011 6:12 am

Fellülírni? miért nem tudnád magad felülbírálni? Elvégre a szabad döntés is benned van. – mondja Eric, majd gondolkodva lehajtja a fejét. – Na mind egy, majd kitalálunk valamit. Addig is várjuk meg, a takarodót, aztán elindulunk. nem messze innen van egy eléggé elkerült terminált. Valamiért nem igen járnak arra, az pont jó lesz nekünk.
Vissza az elejére Go down
https://avptrinity.hungarianforum.com
Axon

Axon


Tartózkodási hely : Hyperdyne Corporation Android központ

6-os terem - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: 6-os terem   6-os terem - Page 3 I_icon_minitimeSzer. Nov. 02, 2011 10:08 am

- Felülírni? Miért nem tudnád magad felülbírálni? Elvégre a szabad döntés is benned van. – Mondja Eric. Erre semmit sem válaszoltam, csupán megvontam a vállam és kérdőn felemeltem a kezeimet.
Erre ő lehajtja a fejét, majd újra fel és azt mondja:
- Na mindegy! Majd kitalálunk valamit. Addig is várjuk meg a takarodót, aztán elindulunk. Nem messze innen van egy eléggé elkerült terminált. Valamiért nem igen járnak arra, az pont jó lesz nekünk.
Erre mind rábólintunk és elindulunk a helyeinkre. Én csak előkapom a sakk készletem és felállítom a bábukat.
Vissza az elejére Go down
Matthew "Joker" Anderson

Matthew


Tartózkodási hely : Gateway

6-os terem - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: 6-os terem   6-os terem - Page 3 I_icon_minitimeSzomb. Nov. 05, 2011 1:39 am

Figyelem a többieket.
-Még mindig ott a B terv a cetlin..- közlöm, de végül is Ericnek is lehet terve.-Addig edzek egy kicsit... Majd takarodóra jövök. - azt elhúzok edzeni, mert nem árt formában maradni.A takarodóra vissza is érek a többiekhez és akkor mehet az akció!
Vissza az elejére Go down
Halál
Admin
Halál



6-os terem - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: 6-os terem   6-os terem - Page 3 I_icon_minitimeSzomb. Nov. 05, 2011 2:43 am

//Folytatás ITT//
Vissza az elejére Go down
https://avptrinity.hungarianforum.com
Ajánlott tartalom





6-os terem - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: 6-os terem   6-os terem - Page 3 I_icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
6-os terem
Vissza az elejére 
3 / 3 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3
 Similar topics
-
» Xeno Terem
» Eligazító terem
» Gyülekező terem
» Pálmaház (Gyakorló terem)

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
 :: Helyszínek :: Gateway :: C blokk-
Ugrás:  
Free forum | ©phpBB | Free forum support | Visszaélés jelentése | Legfrissebb megbeszélés
mobil avptrinity