Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Nem a legerősebb marad életben, nem is a legokosabb, hanem az, aki a legfogékonyabb a változásokra.
 
KezdőlapLegutóbbi képekRegisztrációBelépésszentháromságKeresés
Keresés
 
 

Az eredmények megjelenítése:
 
Rechercher Bővített keresés
Szégyen fal
U.S.S Verloc fedélzetén I_icon_minitimeKedd Aug. 30, 2011 9:53 pm by Halál
Már a címből sejthetitek, hogy mire való.
Aki nem képes együttműködni, az ide lesz kirakva. Ha bannolnak valakit az is kikerűl ide.
Közölni kell a felhasználó nevét, hogy miért lett ide kirakva és a büntetés megnevezését, teszem azt, bannolás, 2 hétre.

Megjegyzések: 30
Legutóbbi témák
» Folyosók
U.S.S Verloc fedélzetén I_icon_minitimeKedd Feb. 07, 2012 11:48 pm by Halál

» Idegen kolónia Európában
U.S.S Verloc fedélzetén I_icon_minitimeSzer. Jan. 04, 2012 9:51 am by PRéDA

» Menekűlttábor
U.S.S Verloc fedélzetén I_icon_minitimeSzer. Jan. 04, 2012 9:13 am by PRéDA

» Királynői kamra
U.S.S Verloc fedélzetén I_icon_minitimeCsüt. Dec. 15, 2011 8:46 am by PRéDA

» Kamrák közti folyosók
U.S.S Verloc fedélzetén I_icon_minitimeVas. Dec. 11, 2011 7:48 am by PRéDA

» Közös Társalgó
U.S.S Verloc fedélzetén I_icon_minitimeVas. Dec. 11, 2011 6:24 am by PRéDA

» Szabad
U.S.S Verloc fedélzetén I_icon_minitimeVas. Nov. 06, 2011 4:07 am by Koncoló

» 6-os terem
U.S.S Verloc fedélzetén I_icon_minitimeSzomb. Nov. 05, 2011 2:43 am by Halál

» Túlélő kaland
U.S.S Verloc fedélzetén I_icon_minitimeSzer. Nov. 02, 2011 3:28 am by Halál

Zene

U.S.S Verloc fedélzetén  title=
Facebook

 

 U.S.S Verloc fedélzetén

Go down 
3 posters
Ugrás a következő oldalra : 1, 2, 3  Next
SzerzőÜzenet
Redswift
Mesélő
Redswift



U.S.S Verloc fedélzetén Empty
TémanyitásTárgy: U.S.S Verloc fedélzetén   U.S.S Verloc fedélzetén I_icon_minitimeSzer. Okt. 20, 2010 3:35 am

Név: USS Verloc

Személyzet: 14 fő + 1 szintetikus

Küldetés:Rutin Járőr

------------------------------------------------------------
*Leszálló egység dokkolt és a rakodótér ajtaja tompa puffanással nyílik le.*
-Mozgás emberek!Nem órabérben fizetnek!-*Kiáltja Coopman,és elsőként lép ki.
-Shade! Koordinálja a kirakodást!-
-Igen Őrmster! Hallottátok a parancsot,kapjátok el a ládákat.-*szól Ivánék felé és mindenki még Shepard is nekiáll kibontani és pakolni.Csak Bisur alussza kényszerű mély álmát a székben.Kintről még négy alak jön be segíteni,Így a munka gyorsan kész van.Az egyik egy nagy cowboykalapos egyén,tagbaszakadt külsővel és sugárzik fejéről a bambaság,míg a másik kettő a Verloc személyzeti ruháját viseli,feltehetőleg szerelők.

A negyedik aki kirí a képből hisz ő egy vékony légies mozgású nő.Vál lapján egy elsősegélykereszt díszeleg,és Bisurhoz megy egyenesen.Olyan 24 év körülinek tűnik hosszú vállig érő fekete egyenesszálú haja van,arcra közel se tűnik tengerészgyalogosnak.Vonásai kedvesek.*
-Hmmh..-*sóhajt fel mikor Bisurt meglátja,és kezével megemeli a fejét hogy rálásson a szivárgó vérre a szája szegletében.Letörlés helyett egy injekció beadagolót vesz elő és a férfi nyaki eréhez szorítva megnyomja.Bisur azonnal feléled a szer hatására.*-Jó reggelt katona.-*ejt meg egy könnyed mosolyt.*-Látom elszenderedett az úton.-

*Ivánt eközben befogják dolgozni,de nem sok ládát kell elcipelnie mert elegen vannak rá.*
-A piros és ezüstöt tegyétek külön!Az a Verloc szerelőinek van.-*kiáltja Shade,majd ő maga is felkap egy ládát.
Nem érezhető,de a hajó lassan megindul,ahogy Coopman jelent a hadnagynak a hídon.*
Vissza az elejére Go down
Iván

Iván


Tartózkodási hely : valahol

U.S.S Verloc fedélzetén Empty
TémanyitásTárgy: Re: U.S.S Verloc fedélzetén   U.S.S Verloc fedélzetén I_icon_minitimeSzer. Okt. 20, 2010 3:48 am

A landolás érdekes volt. A gép nyomása nagyon erős volt. A székembe nyomot. Amint kinyílt a zsilip már is kicsatoltuk az övünket és vártuk az őrmester parancsát.
-Mozgás emberek!Nem órabérben fizetnek!-*Kiáltja Coopman,és elsőként lép ki.
-Shade! Koordinálja a kirakodást!-
-Igen Őrmester! Hallottátok a parancsot,kapjátok el a ládákat.

Nem tétováztam. Az egyik ládát hirtelen felkaptam és elvittem a helyére. Utána még egyet felkaptam, közben észre vettem egy ápolónőt a hajón, ahogy Bisurt élesztgeti. Szép hosszú fekete haja volt és kedves arca. Bár csak egy rövid pillantást tudtam oda vetni. Majd Shade fel kiállt.
-A piros és ezüstöt tegyétek külön!Az a Verloc szerelőinek van.
Mi az a Verloc. Tettem fel a kérdést magamban. Amint letettem a második ládát, gyorsan körbenéztem, hogy hol vagyunk és mi vesz körül, hát ha több információm lesz.
Vissza az elejére Go down
Bisur

Bisur


Tartózkodási hely : Hell!

U.S.S Verloc fedélzetén Empty
TémanyitásTárgy: Re: U.S.S Verloc fedélzetén   U.S.S Verloc fedélzetén I_icon_minitimeSzer. Okt. 20, 2010 5:05 am

Utolsó emlékem ahogy leüt Coopman.
Majd egy karcsú, szép arcú fekete hajú nő ébreszt fel.
-Jó reggelt katona.
-Látom elszenderedett az úton.
~ Hmmm... egész jól néz ki... na de a lényeg, hogy nem halottam Ivánt.
Elmosolyodok.
- Köszönöm szépen. Hát igen, nem mindenki szereti az unalmas születés napokat.
Letörlöm a vért a számról majd kisétálok, megnézem mi is a helyzet.
~ Na most megint elfog kapni Coopman, de nem is baj. Kell, hogy ne lazuljak el, no meg majd bepótolom.
És ekkor veszem észre fegyverzetem hiányát.
~ Hát gondolhattam volna, na de egy humanoidnak a legjobb fegyvere az agytekervényei és azok még megvannak. Jó buli lesz ez a vadászat, ha minden jól megy a végén még talán előléptetést is kaphatok végre... mondjuk ez annyira nem is érdekes.
Vissza az elejére Go down
Redswift
Mesélő
Redswift



U.S.S Verloc fedélzetén Empty
TémanyitásTárgy: Re: U.S.S Verloc fedélzetén   U.S.S Verloc fedélzetén I_icon_minitimeSzer. Okt. 20, 2010 8:53 am

*Iván kipakol 1-2 ládát és el is fogynak.Körültekintve a hangárban vannak az űrhajó farában.Ki van írva a hangárkijárat fölé, hogy "Üdvözöljük a USS Verlocon" és egy halálfej van mögé biggyesztve.Ebből rájöhet arra mi az a Verloc,ha épp azt is elfelejtette hova osztották be pár órája a Gatewayen.
A hangár közepén egy zsilip ajtó van, azon keresztül dokkolt a Sku-77z azonosítójú leszállóhajó is, amivel érkeztek.Akad pár rakodógép,és mindenféle dobozok.Van még egy M577 páncélozott csapatszállító is.

Míg Iván nézelődik,Bisur jelenik meg ahogy lelép a hajó rámpáján.*
-Ha fejfájás csillapító kéne akkor az orvosi részlegben igényelhet.-*közli a nő szűkszavúan,majd elindul kifelé a hangárból.Akaratlanul is billegeti hátsóját,bizonyosan a természet jó idomokkal áldotta meg.*

-Bisur,Iván!-*hallatszik Freez hangja.*-Gyertek.Az a megtisztelő feladat ért hogy én mutassam be mi hol van.-*húzza száját félmosolyra.*
-Látom már rendben vagy.Öregem...Ti speciálisok elmebetegek vagytok.-*neveti.*-Esküszöm fel is robbantam volna ezért a jelenetért ahogy Coopman a földön hasalt!-*röhögi,és vállon csapja Bisurt meg Ivánt.*-Jól be fogtok illeszkedni.Na menjünk a maradékot majd a többiek elvégzik.-*és elindul kifelé a hangárból ami egy szűkebb de így is bő 4 méter magasságú folyosóba torkollik.A folyosó egy bekötő elágazáshoz ér,innen Lift vezet a többi fedélzetre.*

-Oké.Az alvókoporsóink a 4es fedélzeten vannak,ott találtok öltözőt is meg a zuhanyzót.Az orvosi részleg is ott van...Láttátok a doki csajt?-*böki meg Ivánt,mert ő nagyobb kujonnak tűnik.*-Na mindegy.A mi szintünk a 3ason van,ott mindent megtaláltok ami kell.Nem egy luxus de gondolom ismerős lesz.Kantin az orrésznél,kabinok és priccsek középtájt,az edzőtermek a far részben.A torony vagyis a legfelső szint a híd.Oda engedély nélkül belépni hm..mondjuk úgy nem ajánlatos.A kettes szint szinte teljesen zárt nekünk,csak vészhelyzet esetén van bejárásunk.Ott a műszakiak és a hajó legénysége munkálkodik.Kérdés?-*húzza fel Freez a szemöldökét kérdően.Ha nincs akor a kabinokat mutatja meg.*
Vissza az elejére Go down
Bisur

Bisur


Tartózkodási hely : Hell!

U.S.S Verloc fedélzetén Empty
TémanyitásTárgy: Re: U.S.S Verloc fedélzetén   U.S.S Verloc fedélzetén I_icon_minitimeSzer. Okt. 20, 2010 9:07 am

-Ha fejfájás csillapító kéne akkor az orvosi részlegben igényelhet.
~ Nah az még jó lesz valamire most érzem.
Hmmm... de jól néz ki ez a csaj ritkán szoktam ilyeneken gondolkodni de, édes.
Ezután csipkerózsikához rendelnek.
~ Ez az a hajón az egyetlen jófej, freez, hurrá, végre nem hülyék között.
-Látom már rendben vagy.Öregem...Ti speciálisok elmebetegek vagytok.-*neveti.*-Esküszöm fel is robbantam volna ezért a jelenetért ahogy Coopman a földön hasalt!
- Hát, szerintem az még nevetségesebb volt, ahogy leütött, de azt én nem láttam. Így kell megúszni a rakodást.
-Jól be fogtok illeszkedni.Na menjünk a maradékot majd a többiek elvégzik.
~ Na az tuti, majd Iván meg én mutatunk néhány késes trükköt. Ahogy kiakasztotta a kést az mesteri volt.

Freez ezután bemutatja a hajót.
~ Nah ez már nem is olyan kóceráj, direkt a fekete dögök ellenvan szerelő aknát és nagyobb szellőzőt nem látok, a folyosók világosak.
- Kérdés?
- Gondolom mindenki ezt kérdezi először, de ha csak "doki csajnak" szólítom az gáz, mi a neve?
~ Oké szállás, fejfájás csillapító és utána megyek edzeni.
Vissza az elejére Go down
Iván

Iván


Tartózkodási hely : valahol

U.S.S Verloc fedélzetén Empty
TémanyitásTárgy: Re: U.S.S Verloc fedélzetén   U.S.S Verloc fedélzetén I_icon_minitimeCsüt. Okt. 21, 2010 4:53 am

Freez vállon csap minket, mert nagy jelenetet alkottunk Bisurral. Én csak egy picit mosolygok, még a fogsoromat sem villantom ki. Nincs valami jó kedvem. Nem tetszik ez az egész. Amint eligazított, hogy mi merre található, eldöntöttem, hogy mit fogok csinálni. Először lezuhanyzok és alszok egy jót. Azután felkelek és megnézem a fegyver részleget, hogy mi áll a rendelkezésünkre. Majd gyúrok egy kicsit, hogy fittebb legyek.
Nah de vissza térve a jelenhez Freez megszólal.
- Kérdés?
- Mit tudsz a küldetésről? Mi lesz a feladatunk?- kérdőn vonom fel az egyik szemöldökömet és a jobb kezemmel törölgetem, vagy piszkálgatom az államat, mint egy régi detektív, aki a kérdést egyenesen, de még is védekezően teszi fel.
Vissza az elejére Go down
Redswift
Mesélő
Redswift



U.S.S Verloc fedélzetén Empty
TémanyitásTárgy: Re: U.S.S Verloc fedélzetén   U.S.S Verloc fedélzetén I_icon_minitimeCsüt. Okt. 21, 2010 9:37 am

-A neve hmm...Mindenki Dokinak hívja de ha jól emlékszem..Sherona.De kérdezd meg tőle.Elég tartózkodó egy nő.-*magyarázza,látszólag tapasztalatból.*
-A küldetésünk a Szoláris rendszer peremén lesz.Járőrözünk kis ideig,leváltva a USS Asheron hajót,akik most térnek vissza a Gatewayhez.Ennyi amennyit hivatalosan tudhatunk,de az öreg Freezt nem zárhatják ki az adatforgalomból...-*nevet fel.*-..A parancs szerint egy hajó a célpontunk.A neve és azonosítója ismeretlen,feltehetőleg kereskedelmi járat...Nem részletezték, de látszólag nem válaszolnak a hosszú távú szenzor jelekre.Talán bedöglött az adójuk.Ennyi.-*elégíti ki Iván és egyben Bisur hiányos információit.*-Az út feltehetőleg egy-két nap a találkozásig.Addig is ismerkedjetek a hajóval.Én megyek a kantinba,kell egy energia szelet.-*Mondja és el is indul arrafelé,hacsak nincs több kérdés vagy nem tartanak vele.

Bisur ha a tervei szerint jár el úgy az orvosi részlegbe megy,az azonosítójával tudja kinyitni az ajtókat,és ahova nincs engedély ott persze pirosan villog vissza.Belépve megpillantja a Dokit.Nincs rajtta labor köpeny ugyan azt a pólót és nadrágot hordja mint a többi gyalogos.Mintha épp valami készleteket pakolna ki amit a Gatewayről hoztak.*
-Igen?-*hallatszik a vékony de kellemes hang,miközben hátra sem néz a nő.

Iván ha tartja a menettervet úgy elmehet zuhanyozni, majd a szobája felé megy.Nem nehéz megtalálnia mert egyértelműen jelzik a névtáblák,kinek melyik a kabinja.Ahogy a neveket olvassa feltűnhet hogy az őrmester is többi gyalogos szintjén és ugyan olyan kabinban van.Látszólag.El is szenderedhet.*


A hozzászólást Redswift összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Pént. Nov. 26, 2010 12:45 pm-kor.
Vissza az elejére Go down
Bisur

Bisur


Tartózkodási hely : Hell!

U.S.S Verloc fedélzetén Empty
TémanyitásTárgy: Re: U.S.S Verloc fedélzetén   U.S.S Verloc fedélzetén I_icon_minitimePént. Okt. 22, 2010 3:11 am

Freez gyorsan válaszolt is.
~ Aha Doki az jó lesz meg is van a beceneve akkor, de mi a helyzet akkor a külde...
-A parancs szerint egy hajó a célpontunk.A neve és azonosítója ismeretlen,feltehetőleg kereskedelmi járat...Nem részletezték, de látszólag nem válaszolnak a hosszú távú szenzor jelekre.TAlán bedöglött az adójuk.Ennyi.
~ Persze és semmi életjelet nem mutatnak miután nincs adóvevő... nagyon jól tudjuk mind a ketten miről lehet itt szó. Na csipkerózsika csinálj amit szeretnél.
Elindulok az orvosi részleg felé közben szokás szerint gondolkodom...
~ Minek nekem az a vacak tabletta, dehát még jóljöhet egyszer egy klogyópapír mentette meg az életem... jól jön az még. Na meg megnézem az orvosi felszerelést is gondolom profi és láthatom Sh... mivan?! nane, Coopman elég rendesen oda üthetett nekem ha ilyenken gondolkodom, visszatérva a küldetésre... hoppá itt is vagyunk.
-Igen?
- Segítsek pakolni?
~ Tessék 40évig normális vagy erre jön egy nő azt 40 másodperc alatt meghülyít... segítsek mi?!... húzd még az időt. mostmár mindegy.
Vissza az elejére Go down
Iván

Iván


Tartózkodási hely : valahol

U.S.S Verloc fedélzetén Empty
TémanyitásTárgy: Re: U.S.S Verloc fedélzetén   U.S.S Verloc fedélzetén I_icon_minitimePént. Okt. 22, 2010 5:04 am

Rutin ellenőrzés-

A küldetést megtudtam. Furcsa, semmilyen jelre nem reagálnak. Csak mosolyogni tudok erre a hírre. Tudjuk, mind a hárman, hogy az idegenek tehetnek róla. Viszont belegondolva, hogy egy hajón leszünk, az agyamat elönti a méreg. Megint egy kib@szot hajón kell lenni. Tutira nem használhatok nehéz fegyvert. Ötletem támadt, hogyan fokozzam a tűzerőmet. Végül ott hagyom a többieket és meg keresem a kabinomat.

A folyosókon nagyon jól tudtam tájékozódni a különböző jelzések segítségével. Pillanatok alatt megtaláltam azt a helyet, ahol alhatok. Szerencsémre több katonának is itt volt elhelyezve a kabinja, még az őrmesteré is.

Belépve a szobámba éreztem azt a bizonyos jellegzetes illatot, amit minden új helységben érezhet egy ember, amikor környezetet változtat. Örültem, hogy nem kell egy közös szobában aludni. Nagyobb biztonságban és komfortban éreztem magam, hisz ide csak az ajtó keresztül juthatnak be. A zuhanyzó kabint hamar megtaláltam és neki álltam, hogy le mossam magamról a múlt szennyét. A víz kellemesen simogatta a hátam, elég röhejes fejet vághattam. Rég vágytam már egy jó zuhanyra és meg is kaptam. Majd ezek után lefeküdtem.

( Fel keltem és éreztem, hogy a hideg futkos rajtam. Feljebb húztam a takarót és ekkor megláttam, hogy az ajtó nyitva van. Először megijedtem, hisz bezártam. Azután a fények kialudtak. Egy női hangot hallottam, azután rám mászott. Fel kapcsoltam az ágyam melletti lámpát, hogy láthassam az arcát. Hosszú fekete haja volt, ahogy felém közeledett az arcával. Hirtelen Jack hangját hallottam. Pontosan mellettem állt és azt kérdezte:
- Miért hagytál ott?- és felém nyújtotta a kezét. arcán a bánat és a keserűség folyt le könnyekben.

Majd hallottam, ahogy a rajtam terpesztő nő sikít. Hátra dőlt, így nem láthattam az arcát. Éreztem, hogy valami a combomba hasít, és amikor vissza hajolt, nem a nőt láttam, hanem egy xenomorfot.)

Felordítottam. Rémes álmom volt. A homlokomról a verejték patakokban folyt. K&rvára nem tetszett ez az álom. Tennem kellett valamit, hogy levezessen a feszültséget. Gyorsan lezuhanyoztam még egyszer. Azután meg kerestem a fegyver részleget, hogy megszólaltassak pár puskát. Tisztában akartam lenni azzal, hogy mi áll a rendelkezésünkre.

( Külön kérésre csináltam az álmot. Remélem tetszik? Legalább írtam valamit)
Vissza az elejére Go down
Redswift
Mesélő
Redswift



U.S.S Verloc fedélzetén Empty
TémanyitásTárgy: Re: U.S.S Verloc fedélzetén   U.S.S Verloc fedélzetén I_icon_minitimePént. Okt. 22, 2010 5:57 am

*Bisur kérdésére felé fordul a nő,és félmosolyra húzódik a szája.*
-Nahát..Azt hittem akit az őrmester leüt, nem épp ilyennel fog előrukkolni.-*neveti hozzá csengő hangon, majd felegyenesedik.Persze így is Bisur minimum egy fejjel magasabb ha nem több.*-A nevem Dr.Sherona Simpson.Általában Dokinak hív mindenki...Találóan..Az ön neve pedig?-*nyújt kezet,az érintése puha és megnyugtató.*
-Áh, a pakolással elboldogulok.Igazán nincs sok minden tennivalóm a délutánra.Valamivel el kell ütni az időt...-
-Hogy van a feje?-*dönti meg finoman Bisur fejét,ha engedi, hogy rálásson a kisebb foltra amit Coopman ökle hagyott.*

Iván hamar rendbeszedi magát,és elindul a fegyverraktár felé.Az edzőteremből nyílik,egy hatalmas ajtó.Az Edzőteremben egy tagbaszakadt gyalogos épp húzódzkodik megállás nélkül.
Iván bepötyögve az azonosítóját rögtön zöld jelzést kap és be is léphet a lőtérre.Sorozatos lövés hangja biztosítja arról, hogy nincs egyedül.
John "Aim" Shepard aki a fegyverraktár biztonságáért felelős.Látszólag inkább köti le hogy egy USMPvel az előtte elterülő céltáblát lője szitává.Nevét nem hiába kapta,a találatok mind létfontosságú szervekbe találnak a céltáblán.Miután kiüríti a tárat,Iván felé fordul.*
-Üdv haver.Jöttél kiengedni a gőzt mi?-*megy be a hátsó raktárba és int is az érkezőnek.*-Nézz szét nyugodtan,van itt minden.Ennek a teremnek a falai még egy atomot is elviselnének.Pánikszobának is használható lenne,de azért ne feszegessük a határokat.A lő pályákat gondolom nem kell bemutatni.-*mutat végig a fegyvereken Aim,és ezután Iván máris a paradicsomban érezheti magát.A fegyverek közül mindent választhat csak a nagyobb gránátokat,rakéta vagy gránátvetőket nem.Több lövészpálya is van és legalább olyan nagy a tér mint a hangár, feltehetőleg pont az fölött vannak.Lehet tesztelni a fegyvereket.*
-Ha kijátszottad magad,akkor talán célba lőhetnénk.A hajón én tartom a rekordot.-*neveti és újabb rágót töm be a szájába,rátapasztva a régit egy szekrény tetejére.*
Vissza az elejére Go down
Iván

Iván


Tartózkodási hely : valahol

U.S.S Verloc fedélzetén Empty
TémanyitásTárgy: Re: U.S.S Verloc fedélzetén   U.S.S Verloc fedélzetén I_icon_minitimePént. Okt. 22, 2010 7:05 am

Amint beléptem az ajtón, egy edzőteremben találtam magamat. Elsőnek azt hittem, hogy eltévedtem, de a terem végéből lövések hangját hallottam. Mintha m41a1 pulse rifle hangja lenne. Az ciripel ilyen szépen, akár a tücskök az éjszakában. Szemem fen akadt egy bakán aki huzódzkodot. Nagyon erősnek és kitartónak tűnt. Kedvem szottyant nekem egy kis edzésre, de elsőnek a lövések tulajdonosát akartam megtalálni.

Beljebb Shaperd állt és tüzelt a céltáblákra. A fegyvert nagyon jól tartotta. Pontosan úgy, mint a kiképző tisztem annak idején. Arcát olykor-olykor megvilágította a fegyver tűz. Szépen muzsikált a kezében. A találatai nagyon pontosak voltak. Nem akartam hinni a szememnek. Amikor kiürült a tár, rám nézet.

-Üdv haver.Jöttél kiengedni a gőzt mi?- és int nekem, hogy menjek beljebb- Nézz szét nyugodtan,van itt minden.Ennek a teremnek a falai még egy atomot is elviselnének.Pánikszobának is használható lenne,de azért ne feszegessük a határokat.A lő pályákat gondolom nem kell bemutatni.

Amikor megláttam a fegyver arzenált tátva maradt a szám. Pár másodpercig tarthatott, azután kívülről látható volt, hogy a szemem csillog és a számon ördögi és gyermeki mosoly keveréke bontakozott ki. Sorba rendezve a fegyverek. Elsőnek meg láttam a m4a3 szolgálati pisztolyt, ami rendszeresítve van nálunk. 12 db lőszer van egy tárban.

A szokásos m41a1 pulse rifle is nagy számban sorakozott. m41ac ami 60 db golyót tartalmaz egy tárban. Nem sok de eléggé jó. Egy igen érdekes fegyveren akadt meg a szemem. m41
U.S.S Verloc fedélzetén 2077553132_b7a48a1486
hangtompítós gyárilag, amiben 99 db töltény van egy tárban. szintén 10 mm, akár az m41a1 pulse rifel-ban. Fel kaptam kettőt belőle és betáraztam. Nagyon hasonlított az 20. század elő felében leggyakoribb mafiózó fegyverre, a hírhedt thompsonra. Bár annak kerek volt a tárja.

Oda álltam a kijelölt helyre és eleresztettem egy sorozatot. Mivel két puska volt nálam nagyobbat rúgott. Sajnos egy sem talált, de rá jöttem a technikájára. A puskákat befogtam a hónap alá. Előre dőltem, hogy amikor visszarúg, ne dőljek hátra és így pontosabban célzok. Kétszeres tűzerővel leszaggattam a céltáblát. Kis távolság maximum 10 méter esetén, eltalálja pontosan, de pár golyó mellé megy. Ez így nem lesz jó. Mert azon a hajón bárkit lelőhetek így, de végül is 10mm golyó nem árt. Kis kaliberű. 10-25 méter között már nem pontos a lövések 60% talál. 25 éter felett esélytelen két puskával eltalálni az ellent.

Ha ezt vinném, akkor csak kisebb helyeken tudnék, jól idomulni a harchoz. Ezért ki próbáltam a következő puskát.
m41ae2m egy tárban 65 db golyó, ami 20 mm kaliberű igen erős és hatásos fegyver.
U.S.S Verloc fedélzetén Tamogatoimpulzus

Ebből csak egy db veszek el, hogy kipróbáljam. A puska másabb. Amikor meghúztam a ravaszt nagyobbat rúgott vissza, mint az előző m41-es típus. De ezzel ugyan azt a hatást értem el. A céltáblát szétszakította. Biztos a 20mm golyók. Sokkal erősebb a becsapódás ami egyenlő a nagyobb sebzéssel. A különbség pedig az, hogy pontosabban célzok vele, mint a 2 db m41-el. Biztos azzal is jobban céloztam volna, ha csak egy használtam volna.
Ez a fegyver tetszik. Erős és pontos 25-80 méter között már jónak tűnik. Felette pontatlannak bizonyul.

Újabb kiszemeltem
m41ae
U.S.S Verloc fedélzetén M41AE2a
Kis kaliberű alacsony tűzerő? Hát szerintem nem az. van egy l alakú tár, amiben 300db lőszer fér. Ez kompenzálja a kisebb kalibert.
1 db veszek el, hogy ki próbálhassam.

Jó fegyvernek tűnik, ahogy elsőnek felkaptam és a vállamhoz igazítottam. Nagyon sokat lehet vele lőni és nem kell szarakodni a tárral, csak akkor, ha kiürül. nos ez 50 méterig pontos, de fejre már nem annyira.

Amint kijátszottam magamat mindegyikkel. Megragadtam az m41a1 pulse riflet-
U.S.S Verloc fedélzetén PulseRifle

Meg töltöttem és tüzelni kezdtem a célokra. Elsőnek csak pár sorozatom talált, nem voltam valami jó. 10 perc után, már annyira jó voltam, hogy újra kimertem mondai ( én egy jó lövész vagyok) Majd Shepard megszólalt.

-Ha kijátszottad magad,akkor talán célba lőhetnénk.A hajón én tartom a rekordot.
- Nem sokáig.- és vigyorgok felé- Nekem jó kiképző tisztem volt. Nagy hangsúlyt fektetett a lövészetre. Híres lövész volt és belőlünk kihozta a legjobbat. Mennyi a rekordja Uram?- majd ha megválaszolta ejtek egy gúnyos vigyort és magabiztosan a fegyvert a vállamhoz kapom és megpróbálom megdönteni a rekordját.

Vissza az elejére Go down
Bisur

Bisur


Tartózkodási hely : Hell!

U.S.S Verloc fedélzetén Empty
TémanyitásTárgy: Re: U.S.S Verloc fedélzetén   U.S.S Verloc fedélzetén I_icon_minitimePént. Okt. 22, 2010 7:23 am

-Nahát..Azt hittem akit az őrmester leüt, nem épp ilyennel fog előrukkolni.
~ Hát igazat megvalva én se... dehát...
- Hát a fegyverhez az akcióig nem nyúlhatok, de talán nem is baj.
Majd kihúzza magát, még így is magasabb vagyok
-A nevem Dr.Sherona Simpson.Általában Dokinak hív mindenki...Találóan..Az ön neve pedig?
~ Nekem nem tanítottak telepátiát az orvosi kiképzésen vagy talán freez... hmm szerintem ez a női megérzés lesz, hát...
- Andrew Art de mindíg csak Bisurnak hívnak.
~ Milyen finom keze van, ilyennel nem is találkoztam már jó ideje.

-Áh, a pakolással elboldogulok.Igazán nincs sok minden tennivalóm a délutánra.Valamivel el kell ütni az időt...
~ Hát az idő elütéséről eszembe jut valami... na de vissza a jelenbe.
Mire észbe kapok már a fejemnél van a keze.
-Hogy van a feje?
~ Hát lehet, hogy ez a gyengeség jele, de ez most kifejezetten jólesik, a fejem hát
- Jól, bírt már ki nagyobb ütést is.
Ezután vetek egy enyhe vigyort és belenézek a szemébe.

~ Furcsa, egyszer magázódik máskor meg... hmm. Na jó, akkor most szépen fogod magad Bisur bácsi és visszatérsz a jelenbe, tényleg jó ideje nem néztél már tükörbe.
Vissza az elejére Go down
Redswift
Mesélő
Redswift



U.S.S Verloc fedélzetén Empty
TémanyitásTárgy: Re: U.S.S Verloc fedélzetén   U.S.S Verloc fedélzetén I_icon_minitimePént. Okt. 22, 2010 8:11 am

*Iván táblamészárlásán csak mosolyog Aim és beáll egy másik pályára.Még mindig a pisztollyal puffogtat.Aztán végül elfogadják a kihívását.*
-A rekordom?Hibátlan.-*neveti és int,hogy itt a mesterlövész pálya.*-Alig várom hogy bizonyíts.-*A pályán különböző helyekről jelennek meg a céltáblák.Természetesen nem csak azt méri hányat hányat találnak el,hanem hogy hol.
Iván választhat egy puskát avagy pisztolyt.Összesen 13 célpont jön fel de elég gyorsan.
Egy mechanikus beep hang jelzi, hogy indul a lövészet.Iván nem lő rosszul,de képtelen egy mesterlövész szintvonalát nyújtani //A karakterlap skilljeit tekintve//,így alulmarad a párbajon.*
-Van tehetséged haver.Némi gyakorlás és talán megközelítesz.-*cukkolja,és barátságosan vállon csapja,majd visszamegy lövöldözni.*-Észben tartom azért, hogy legalább lőni tudsz ha már a memóriád kihagy...Az uramozást hagyd Coopmannek.-
-A Psyho haverod hol kószál? El se hiszem hogy Coopman elhasalt! Ezzel már legendát írt.-*röhög és visszamegy lövöldözni.
Ha Iván kigyakorolta magát jelezheti Aimnél,aki beviszi majd a raktárba.*

-A fegyverei miatt ne aggódjon,volt már más is akinek bevonták..Többnyire zavarodottság miatt..Ha úgy érzi, hogy zavarodott,nyugodtan keressen fel.-*válaszol a fegyver elvételre.Majd megfogja a férfi fejét és óvatosan megdönti,*
-Hmmm..Helyes....-*hallatszik a válasz, ahogy a nő elengedi Bisur fejét.*-...Mármint hogy nincs nagyobb gond...-
-Akkor minek köszönhetem a látogatást Art közlegény?..uhm..Bisur.-*helyesbít és visszafordul a dolgához,pakolászik.A teremben végignézve egy labori asztal,egy íróasztal,és 8 orvosi ágy van.A felszerelés feltehetőleg elég fejlett ahhoz hogy mindenféle sebet el lehessen látni,bár egy alien embrió kiszedése már problémát okozhat.*
Vissza az elejére Go down
Iván

Iván


Tartózkodási hely : valahol

U.S.S Verloc fedélzetén Empty
TémanyitásTárgy: Re: U.S.S Verloc fedélzetén   U.S.S Verloc fedélzetén I_icon_minitimePént. Okt. 22, 2010 8:22 am

Ami képességeimből telt, azt megtettem. Sajnos nem nyertem meg a versenyt, de büszkeség öntött el, amikor Shepard megdicsért, hogy tudok lőni. Össze seprem a töltény hüvelyeket és leadom.
-Van tehetséged haver.Némi gyakorlás és talán megközelítesz.-*cukkol,és barátságosan vállon csap,majd visszamegy lövöldözni.*-Észben tartom azért, hogy legalább lőni tudsz ha már a memóriád kihagy...Az uramozást hagyd Coopmannek
-Hogy szólítsam?- kérdőn felhúzom a jobb szemöldökömet. ( bizonyára válaszol)
- Köszönöm a versenyt ( ide a neve, amit ad, remélem valami ütős becenév Very Happy )- majd kezet rázok vele.
- Hol tudnám a mérnöki szakképesítésemet használni ezen a hajón?
Vissza az elejére Go down
Bisur

Bisur


Tartózkodási hely : Hell!

U.S.S Verloc fedélzetén Empty
TémanyitásTárgy: Re: U.S.S Verloc fedélzetén   U.S.S Verloc fedélzetén I_icon_minitimePént. Okt. 22, 2010 8:28 am

-A fegyverei miatt ne aggódjon,volt már más is akinek bevonták..Többnyire zavarodottság miatt..Ha úgy érzi, hogy zavarodott,nyugodtan keressen fel.
~ Na ez jó én meg a szellemi gondok az egy és ugyanaz.
Nevetek kicsit.
- Nem, köszönöm azt hiszem észre venném magamon ha normális lennék.
-Hmmm..Helyes....
~ Az hogy nem vagyok komplett???
...Mármint hogy nincs nagyobb gond...

-Akkor minek köszönhetem a látogatást Art közlegény?..uhm..Bisur.
~ Jól felszerelt ez a kis klinika... és még miféle cuccok vannak aládákban, lehet azért nem hagyja, hogy segítsek.
- Fejfájás csillapító igénylésére, még jól jöhet.
~ Milyen nevetséges, na de még jó lesz valamire bár még nem látom túlsok értelmét, elvileg ha erősebbet ad azt még tudom energia bombának használni.
Vissza az elejére Go down
Redswift
Mesélő
Redswift



U.S.S Verloc fedélzetén Empty
TémanyitásTárgy: Re: U.S.S Verloc fedélzetén   U.S.S Verloc fedélzetén I_icon_minitimePént. Okt. 22, 2010 10:26 am

-Mérnöki..Kérdezd meg Freezt,ő itt a szaki.Amúgy szólíts "Aim"-nek.-*ráz kezet Ivánnal.*-Freez mindig a kantinban lóg, ha nem épp a dokkoknál.-*közli majd elteszi a fegyvereket,és visszatér hogy lődözzön.
Freez épp a kantinban ücsörög,és Shade tizedessel sakkoznak.Amikor belép Iván, épp akkor hallatszik a varázsszó:
-Sakk-Matt.-*mondja Freez.*
-Mi mi?!..Na ne és...ha ide..Áh!-
-Nyugi Shade,már majdnem megfogtál..-*neveti Freez.*-Legközelebb..
-Menj a francba!-*kel fel Shade és kimegy.Biccent Ivánnak kifelé menet.*
-Hé Iván! Egy partit?-*Köszönti Freez vidáman és bök a sakk felé.*


*Nevet Dr.Simpson is.*-Pedig egész normálisnak tűnt eddig.-
-Oh,igen.Tessék a fejfájásra.Naponta kettőnél több nem kell belőle.-*nyújtja át a gyógyszert Bisurnak a nő.Közepesen erős gyógyszer és csak egy levéllel kap.*
-Ha megbocsájt most még dolgom van,de ha bármi orvosi probléma merülne fel,ne habozzon jelenteni.-*villant még egy mosolyt és pakolgat tovább.Bisur eldöntheti merre tart most.*
Vissza az elejére Go down
Bisur

Bisur


Tartózkodási hely : Hell!

U.S.S Verloc fedélzetén Empty
TémanyitásTárgy: Re: U.S.S Verloc fedélzetén   U.S.S Verloc fedélzetén I_icon_minitimePént. Okt. 22, 2010 6:30 pm

-Pedig egész normálisnak tűnt eddig.
~ Hát nem tudom, akire ráugrok egy fekete dög és az első dolga inkább, hogy figyelmeztesse a társait és utána még egy Sziát is nyom a dög képébe... hát szerintem nem vagyok százas.
Majd át nyújt egy kékdobozos gyógyszert.
~ Közepesen erős, azt hiszem 6 darab van benne...
-Oh,igen.Tessék a fejfájásra.Naponta kettőnél több nem kell belőle.

-Ha megbocsájt most még dolgom van,de ha bármi orvosi probléma merülne fel,ne habozzon jelenteni.
~ Első dolgom az lesz, hogy jelentem magamnak, na ne szaporítsuk a szót...
- Köszönöm szépen. Viszlát Doki.
~ Jó, mivel az össszes cuccom egy zsákban is elfér, hülyeség lerakni a kabinomba. Menjünk rögtön edzeni, kéne gyakorolni a közelharcra, a szellőzőbe úgy elpuhultam mint a fene.
Elindulok az edző terem felé.
Vissza az elejére Go down
Iván

Iván


Tartózkodási hely : valahol

U.S.S Verloc fedélzetén Empty
TémanyitásTárgy: Re: U.S.S Verloc fedélzetén   U.S.S Verloc fedélzetén I_icon_minitimePént. Okt. 22, 2010 8:12 pm

Rutin ellenőrzés

-Mérnöki..Kérdezd meg Freezt,ő itt a szaki.Amúgy szólíts "Aim"-nek.
- Rendben Aim- érződik az orosz akcentusom. Majd kezet rázunk egymással és én távozok.

Belépve a kantinba látom, hogy Freez és Shade sakkoznak, majd elhangzik az utolsó szó. Freezt nem lehet megverni sakkban. Hogy is mondta Shepard? Szaki? Ezek szerint valami agytröszt. Meg hecker is.
Biccentek Shade-nek, mert épp távozik. Léptei haragosak, biztos a játék alakulása miatt. Újra Freezre nézek.
-Hé Iván! Egy partit?
- Kösz, most inkább kihagynám, de legközelebb játszok egy partit veled.- arcomat mosolyra húzom- Tudnál nekem melót szerezni? Nem akarok csak tétlenül fetrengeni egész állónap. Aim mondta, hogy te tudsz ebben segíteni.- majd leülök mellé, hogy jobban hallhassam a válaszát.
Vissza az elejére Go down
Redswift
Mesélő
Redswift



U.S.S Verloc fedélzetén Empty
TémanyitásTárgy: Re: U.S.S Verloc fedélzetén   U.S.S Verloc fedélzetén I_icon_minitimePént. Okt. 22, 2010 10:44 pm

*Bisur épp elkerüli Ivánt az edzőterembe menet,viszont a húzódzkodós nagydarab katona még mindig nyomja az ipart.Bisur jöttére nem igazán figyel fel nagy koncentrációjában.
A terem elég tágas,van mindenféle gép hogy megmozgathassa magát az ember.A terem végében van a nagy ajtó ami a lövészpályákhoz vezet,ide az azonosítójával lehet bejutni.Miután a nagydarab figura befejezte a dolgait megbámulja Bisurt és köszönti is.*
-Hogysmint partner?Szóval te meg a haverod a két új.-*löki oda a szavakat.Erős tájszólása van.*-Egy verseny?-*neveti,és csinál egy kezdő muzdulatot a húzódzkodásból.
Külsőre Jack "Tex" Webber,egy amolyan jól megtermett csorda terelőnek tűnik Texasból.Állkapcsa széles,arca szögletes.A többi katonához képest nem szikár, inkább egy óriásnak tűnik.Lehet vagy 2méter magas és közel 120-130 kiló.A legszörnyűbb a látványban hogy ez szinte csak izom.
Nem tűnik egy fáradékony alkatnak.*

*Iván válaszára bólint Freez.*
-Én a helyedben élvezném amíg semmi dolgunk,lehet már 2-3 napon belül a találkozási pontnál leszünk.-*magyarázza és felállítja a sakkbábokat.*
-Ha munkát akarsz szerintem vagy Coopmant keresd vagy a kettes szinten a mérnököket.Elvileg most bütykölik az új fegyverrendszert amihez azt a rakat ládát hoztuk.-*hümmög majd beállít egy sakk pozíciót és azon kezd gondolkodni.*-Tíz lépésből mattot..ebben az állásba..-*és elmerül gondolataiba.
Iván választhat,ha Coopmant keresi akkor a kabinjában van épp,és a válasza egyszerű és tömör.*
-Na húzzon innen!Ha unatkozik kérdezze meg azokat az elcseszett mérnököket,vagy foglalja le magát mint a többi barom állat!-*és becsapja az ajtót.
Marad hát a kettes szint ahol a jelzéseket követve egy lezárt ajtó előtti panelen dolgozik egy a Verloc legénységének uniformisát viselő férfi.*
-Hm? Mit keres itt közlegény?-*állítja le a forrasztót és fordul hátra,hangjában ismerős akcentus érződik.Iván kérdésére végül csak ezt válaszolja egy bemutatkozás keretében.*-Nem tudom mikhez értesz...A nevem Victor Kromszky.Orosz hon mely részéről származol elvtárs?-*ismeri fel ő is az akcentust.*
Vissza az elejére Go down
Bisur

Bisur


Tartózkodási hely : Hell!

U.S.S Verloc fedélzetén Empty
TémanyitásTárgy: Re: U.S.S Verloc fedélzetén   U.S.S Verloc fedélzetén I_icon_minitimeSzomb. Okt. 23, 2010 12:59 am

Amint belépek az edző terembe egy eszeveszett benga állatot látok meg aki húzódzkodik...
~ Mekkora egy dög, csupa izom, fél kezével elhajítja a xenomorphot, az ilyeneket mindíg az arctámadó szokta elkapni mert túl magabiztosak utána meg kitör belőlük egy szuper xeno. Jó erősnek tűnik, nyílván tudja ő is és ezért úgymond gyengének hisz pedig kaptam rendesen kiképzést, lehet hogy még kitartóbb is vagyok mint ő.
-Hogysmint partner?Szóval te meg a haverod a két új.
- Jól köszönöm. Igen, engem hívj csak Bisurnak.
Majd levágom a cuccomat az egyik sarokba.
-Egy verseny?
~ Miért is ne, nálunk én tartottam a rekordot.
- Persze, formában kell lenni.
Ezután én is csinálok egy húzódzkodást, de én csak az egyik kezemmel, a másikkal a csuklómat fogom.
- Na akkor vágjunk bele.
~ Jó móka lesz.
Vissza az elejére Go down
Iván

Iván


Tartózkodási hely : valahol

U.S.S Verloc fedélzetén Empty
TémanyitásTárgy: Re: U.S.S Verloc fedélzetén   U.S.S Verloc fedélzetén I_icon_minitimeSzomb. Okt. 23, 2010 1:16 am

-Freez később hol találhatlak? Kellene a segítséged. Úgy tudom jól értesz a gépekhez.
( feltehetőleg majd válaszol, és később megkeresem )

Coopman leordítja a fejemet. Mennyire ideges egy ember. Biztos a szégyen teszi, amiért lehasalt egy gránáttól. Mondjuk én is ezt tettem volna.

Találkozok egy szerelővel. Hangjából meg állapítom, hogy ő is orosz lehet.

-Nem tudom mikhez értesz...A nevem Victor Kromszky.Orosz hon mely részéről származol elvtárs?

A kezemet nyújtom felé és örülök, hogy egy hontársammal találkozhatok.
- A Nevem Csernovec Iván közlegény. Szibériából származom. Tudsz valamit az anyaországról? Mi történt oda át? Olyan mint ha egy rémálomba csöppentem volna. Amikor a földön voltam, egy bázison voltam őr. Akkor találkoztam az idegenekkel. Nem rég vagyok itt az űrben. Mi a frász folyik a földön?- hangomban érződik a kétségbeesés és a kíváncsiság. Nem tudtam semmit a földről. Csak egy őr voltam és kész. Nem érdekelt a külvilág, de most egyre jobban érdekel. Több információt akarok.
Vissza az elejére Go down
Redswift
Mesélő
Redswift



U.S.S Verloc fedélzetén Empty
TémanyitásTárgy: Re: U.S.S Verloc fedélzetén   U.S.S Verloc fedélzetén I_icon_minitimeSzomb. Okt. 23, 2010 1:48 am

-Akkor lássuk!-*kiált fel Bisur felé és hangjában valami gyermetek együgyű öröm is fellelhető.Persze arckifejezése mit sem változott.
Tex diktálja a tempót,és Bisur tartja azt.Jól hitte amikor a kitartásról gondolkodott,hisz habár Bisur vékonyabb,mégis Texnek jóval nagyobb súlyt kell emelnie.Ez a kitartás versenye.Bő 10 percig megállás nélkül húzzák magukat,igen megfeszített tempóban.Bisur jó kiképzést kapott közelharcból,így nem meglepő hogy végül akár egy bika bömböl fel Tex,és leengedi magát.*
-Jó van! Elég lesz!-*lihegi.Bisur bár majd megszakad, mégis vagy 2t még ráhúz hogy megmutassa volt még ott ahonnan ez jött.*
-Ezt nevezem...Kevesen mertek volna kiállni ellenem,nem hogy legyőzni.-*nevet fel.*-Itt mindenki csak Texnek szólít,szóval tégy te is úgy partner!-
-Várj..Csak nem te vagy a gránátos Pszichopata??-*ugrik be neki a sztori ami a hajón terjeng.*-Mindenki összecsinálta magát.-*Leveszi a fölsőt mert szétizzadta.A látványból kiderül, hogy azért ha kitartása kevesebb is valószínűleg elroppantaná bárki gerincét.*

*Iván kérdésére Freez válaszol.*-Itt ott.Néha a hangárban,néha pedig itt,vagy a szobámban.Biztosan megtalálsz majd..Ja amúgy ha összefutsz Bisurral,szólj hogy te és ő a kettes rajban lesztek.Velem.-*beszél a sakkbábokhoz inkább mint Ivánhoz.Látszólag magával ragadta a gondolatmenet.*
-Áh Szibéria vidéke!Én Irkutszkból jöttem.Nem egy központi város tudom.-*Ráz kezet Ivánnal.*-Nem tudom,a földet ért támadások óta az űrben szolgálok.A családom egy óvóhelyen van a Marson,de cserébe le kell szolgálnom az időmet.Tartozom a seregnek.Úgy tudom tömeges kitelepítések történtek.Te nem tudsz semmit a családodról?-*néz érdeklődve,és a válaszra bólint.Nem akar túl személyes témákat feszegetni.*-Egy rémálom bizony.És miben segíthetek?-*ha kiderül hogy munkát keres, akkor újra felteszi a kérdést mihez ért.*
Vissza az elejére Go down
Bisur

Bisur


Tartózkodási hely : Hell!

U.S.S Verloc fedélzetén Empty
TémanyitásTárgy: Re: U.S.S Verloc fedélzetén   U.S.S Verloc fedélzetén I_icon_minitimeSzomb. Okt. 23, 2010 2:45 am

-Akkor lássuk!
~ Na gyere.
-Jó van! Elég lesz!
~ Gyerünk, még kettőt, úgy látszik mégse puhultam el annyira.

-Ezt nevezem...Kevesen mertek volna kiállni ellenem,nem hogy legyőzni.
~ És hányan mondták ezt te előtted, te nagy állat, különben egész normálisnak tűnsz.
-Itt mindenki csak Texnek szólít,szóval tégy te is úgy partner!
- Rendben Tex.
Majd vetek egy baráti mosolyt.
~ A fenébe már akkor húzódzkodott amikor bejöttem lehet csak azért győztem mert kicsit fáradt volt vagy kitudja lehet csak bemelegített.
-Várj..Csak nem te vagy a gránátos Pszichopata?? Mindenki összecsinálta magát.
- De. Miért? Úgy látszik ez a hajó olyan mint az iskola, gyorsan terjednek a hírek. Pszichopatának azért nem mondanám magam.

Ezután levette a polóját.
~ Fúú nem szívesen verekednék vele, bár ha késem lenne nem lenne gond. Ha még dobókésem is lenne, nah de legalább van egy ilyen állat.
Mostmár nem akarom terhelni a karomat, megyek futni. Régen még jó futó voltam.
- Jó erőben vagy Tex.
Majd elindulok a futógéphez.
~ Futáskor mindíg kitisztul a fejem.
Vissza az elejére Go down
Iván

Iván


Tartózkodási hely : valahol

U.S.S Verloc fedélzetén Empty
TémanyitásTárgy: Re: U.S.S Verloc fedélzetén   U.S.S Verloc fedélzetén I_icon_minitimeSzomb. Okt. 23, 2010 3:17 am

-Már nincs családom. Senki, aki otthon várna rám. Még lakásom sincs. A sereg adott mindent mellékest. A tengerészgyalogság a családom- próbálom az arcomról eltüntetni a szomorúság és keserűség jeleit.

Victor is keserűen néz rám. Neki sem adta úgy a sors. De gyorsan tereli a témát.
-Egy rémálom bizony.És miben segíthetek?
- Tudok valami munkát adni? Mérnöki képzettségem van. Nincs kedvem tétlenül üldögélni.- Szét tárom a karjaimat, mert nincs más indokom.
Vissza az elejére Go down
Redswift
Mesélő
Redswift



U.S.S Verloc fedélzetén Empty
TémanyitásTárgy: Re: U.S.S Verloc fedélzetén   U.S.S Verloc fedélzetén I_icon_minitimeSzomb. Okt. 23, 2010 4:01 am

*Amíg Bisur a futópadon edz,Tex súlyemelésbe kezd.*
-Öhö.-*ez a válasza amit előtte még ki tud mondani,nem egy nagy szószátyár.Utána bő 20 percig még fújtatva emelget valami batár mennyiségű súlyt.Az edzés maximum 2-3 órát tarthat hisz hamarosan gyülekező van étkezésre is.Ezt megelőzően a lövészpálya ajtaja is kinyílik, és Aim sétál ki.*
-Nyomjátok csak!Azt mondják a sok szteroidtól egy idő után nem áll fel..Nem igaz Tex?-*veti oda Texnek,mire az csak beint lihegve a fekpad széléről.*
-Hé Bisur, ha kell majd a cuccod szólj.Coopman meghagyta hogy tartsalak távol a lő pályától,de azt nem mondta meddig..-*biccent,aztán elindul felfelé.*
-Ja.Kaja van.Megyek megnézem mi a menü én is.-*lihegi Tex aztán elindul és nagyon reméli valami ehető,mert különben kitekeri a szakács nyakát.Az egyetlen szerencséje a szakácsoknak hogy Tex nem csak buta,de mindenevő is.*

*Iván feltette a nagy kérdőjelet Victornak.*
-A mechankia szerteágazó.Ha gondolod befejezhetnéd ennek az ajtónak az áramköreit.Már ha értesz hozzá...A hangárban a leszálló egység és a csapatszállítóra is ráfér egy vizsgálat.Mike épp lent van.-*elgondolkodik.*-Oh, új vagy még..Mindig elfelejtem.Mike Pommeroy közlegény,könnyen rá fogsz ismerni.Nincs lent tolongás...Nézzük mi van még...Azt hiszem ennyi,lassan viszont itt az étkezés ideje is.Utána látunk neki az új fegyverrendszernek...Szóval van meló elég.-*pörgeti meg a kézi forrasztót és várja hogy döntsön Iván.Közbe visszafordul és állát simítva nézi az ajtó áramköreit.*
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





U.S.S Verloc fedélzetén Empty
TémanyitásTárgy: Re: U.S.S Verloc fedélzetén   U.S.S Verloc fedélzetén I_icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
U.S.S Verloc fedélzetén
Vissza az elejére 
1 / 3 oldalUgrás a következő oldalra : 1, 2, 3  Next

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
 :: Helyszínek :: Űr :: USS Verloc-
Ugrás:  
Free forum | ©phpBB | Free forum support | Visszaélés jelentése | Legfrissebb megbeszélés
mobil avptrinity