Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Nem a legerősebb marad életben, nem is a legokosabb, hanem az, aki a legfogékonyabb a változásokra.
 
KezdőlapLegutóbbi képekRegisztrációBelépésszentháromságKeresés
Keresés
 
 

Az eredmények megjelenítése:
 
Rechercher Bővített keresés
Szégyen fal
U.S.S Verloc fedélzetén - Page 2 I_icon_minitimeKedd Aug. 30, 2011 9:53 pm by Halál
Már a címből sejthetitek, hogy mire való.
Aki nem képes együttműködni, az ide lesz kirakva. Ha bannolnak valakit az is kikerűl ide.
Közölni kell a felhasználó nevét, hogy miért lett ide kirakva és a büntetés megnevezését, teszem azt, bannolás, 2 hétre.

Megjegyzések: 30
Legutóbbi témák
» Folyosók
U.S.S Verloc fedélzetén - Page 2 I_icon_minitimeKedd Feb. 07, 2012 11:48 pm by Halál

» Idegen kolónia Európában
U.S.S Verloc fedélzetén - Page 2 I_icon_minitimeSzer. Jan. 04, 2012 9:51 am by PRéDA

» Menekűlttábor
U.S.S Verloc fedélzetén - Page 2 I_icon_minitimeSzer. Jan. 04, 2012 9:13 am by PRéDA

» Királynői kamra
U.S.S Verloc fedélzetén - Page 2 I_icon_minitimeCsüt. Dec. 15, 2011 8:46 am by PRéDA

» Kamrák közti folyosók
U.S.S Verloc fedélzetén - Page 2 I_icon_minitimeVas. Dec. 11, 2011 7:48 am by PRéDA

» Közös Társalgó
U.S.S Verloc fedélzetén - Page 2 I_icon_minitimeVas. Dec. 11, 2011 6:24 am by PRéDA

» Szabad
U.S.S Verloc fedélzetén - Page 2 I_icon_minitimeVas. Nov. 06, 2011 4:07 am by Koncoló

» 6-os terem
U.S.S Verloc fedélzetén - Page 2 I_icon_minitimeSzomb. Nov. 05, 2011 2:43 am by Halál

» Túlélő kaland
U.S.S Verloc fedélzetén - Page 2 I_icon_minitimeSzer. Nov. 02, 2011 3:28 am by Halál

Zene

U.S.S Verloc fedélzetén - Page 2  title=
Facebook

 

 U.S.S Verloc fedélzetén

Go down 
3 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3  Next
SzerzőÜzenet
Bisur

Bisur


Tartózkodási hely : Hell!

U.S.S Verloc fedélzetén - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: U.S.S Verloc fedélzetén   U.S.S Verloc fedélzetén - Page 2 I_icon_minitimeSzomb. Okt. 23, 2010 4:14 am

Tex nekiállt súlyokat emelgetni.
~ Mekkora egy állat, lassan már izmosabb lesz mint az a humanoid vadász.
Egyszer csak Sephard lép ki a lővész pályáról.
-Nyomjátok csak!Azt mondják a sok szteroidtól egy idő után nem áll fel..Nem igaz Tex?
Ezután Tex bemutat neki, de én csak félig nevetve visszaszólok.
- Milyen szteroidok?

-Hé Bisur, ha kell majd a cuccod szólj.Coopman meghagyta hogy tartsalak távol a lő pályától,de azt nem mondta meddig.
~ Mosmár biztos hogy ő a régi parancsnokom regenerációja, pont úgy viselkedik... de én nem játszanék Coopman kedéjével, majd az étkezőben... jut eszembe...

-Ja.Kaja van.Megyek megnézem mi a menü én is.
Ezután Tex elindul.
~ Mekkora egy állat le se zuhanyozik.
Ezután elindulok zuhanyozni egy gyors 2perces zuhany, hogy ne legyek izzadt.
~ Jól esik most a víz, vajon mi lesz a kaja, rendesen éhes vagyok már.
És elindulok a kajáldába, még mindíg magammal vizem a zsákom, amiben a cuccaim vannak.
~ Ez a hajó jól felszerelt, biztonságos, vajon milyen lesz a hangulat a kajáldában.
Vissza az elejére Go down
Iván

Iván


Tartózkodási hely : valahol

U.S.S Verloc fedélzetén - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: U.S.S Verloc fedélzetén   U.S.S Verloc fedélzetén - Page 2 I_icon_minitimeSzomb. Okt. 23, 2010 6:44 am

- Számíthatsz rám!
Rögtön neki álltam az ajtó szerelésének. De előtte körbe néztem, hátha találok valami szerszámot. Nem volt kedvem a késemmel bajlódni. Remélem Victor ad nekem valami eszközt. Simán ment a munka közben feltettem pár kérdést partneremnek.
- Mi a hobbid?
Bizonyára válaszol, és ugyan ezt megkérdezi tőlem.
- A fegyverforgatás, és az objektumőrzés.

Amikor végzek, elköszönök tőle, és a hangárba megyek felkutatni azt a bizonyos Mike Pommeroy! Belépve a hangárba hangosan kimondom párszor a nevét, hogy felfigyeljen rá.
Vissza az elejére Go down
Redswift
Mesélő
Redswift



U.S.S Verloc fedélzetén - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: U.S.S Verloc fedélzetén   U.S.S Verloc fedélzetén - Page 2 I_icon_minitimeSzomb. Okt. 23, 2010 11:15 am

-Semmilyen szteroidok!Ez az idióta csak képzeleg!-*válaszolja Bisurnak és elindul a kantinba,zuhanyzás nélkül.Bisur hamar végez így aztán ő is csatlakozhat a kajáláshoz.Legnagyobb meglepetésére a bejáratnál Ivánnal fut össze.*




-A hobbim..az a horgászat volt.Mostanában meg a munkám...Bíbelődöm ezekkel az áramkörökkel..Jól fizetnek érte.-*nyújtja át a felszerelését Ivánnak,ami egy forrasztó az áramköröknek, és egy kombinált műszer ami mutat minden kellő adatot.Egy táskában talál még mindenfélét.*-Ha úgy véled nagyon megrongálódott a táskában van egy új panel,azt csak rá kell szerelni..Bár ezt úgyis tudod.-*közli és persze kisvártatva vissza is kérdez a hobbira.*
-Fegyverforgatás..Akkor azt hiszem a munkád a hobbid.-*neveti,és amint végzett Iván vállon veregeti.*
-Szép munka,kösz a segítséget elvtárs.-
*Iván épp Mikeot keresné,de eszébe jut, hogy itt az étkezés ideje.Feltehetőleg Mike se dolgozik ilyenkor.A folyosón halad,a kantinba mikor Bisurral találkozik össze.*





*Bentről vegyes zajok szűrődnek ki,beleértve Coopman hangját is.Egy asztal külön van a gyalogságnak és egy a hajó személyzetének.Látszólag ez a szabvány hogy elkülönítsék őket,érthetetlen módon.
A gyalogosok közül szinte mindenkit felismernek már,kivéve egyvalakit aki szótlanul ücsörög a többiektől kicsit távolabb húzódva.Vonásai merevek,látszólag nem egy életvidám és vicces ember.Mit sem törődik a beszélgetésekkel.Nincs jellegzetes vonása,rövid haj szikár alkat,de egyik kezét egy kesztyű fedi.
Az őrmester egy eddig nem látott tiszttel ül külön, míg mindenki mindenkivel szemben helyezkedik el.Minden önkiszolgáló kivétel az étel adagolása.Arra van egy mechanikus gép,de itt a szakács teszi meg.A szakács egy sötét bőrű átlagos izomzatú férfi.Haja rasztás,de hátul össze van fogva.Arcát borosta övezi.*
-Mi a menü Norman?-*kérdezi "Aim" amint a bödönöket nézi.*
-A kedvenced.Püré,hússzelet,és zöldségköret.Van mellé egy kis sütemény is.
-Öregem,te tudsz mást is csinálni?!-
-Kuss és zabálj!-*csapja rá a püréadagot a tányérra nagy placcsanással.*
-Köszi...-*mondja cinikusan "Aim",és az asztalhoz megy,Shade mellé leülni aki már eszik.*

-Húzz innen a fenébe Tex!Bűzlesz mint a nagyanyám hóna alja!-*magyaráz Freez aki mellé épp a nagydarab figura telepedne le.*
-Ez csak férfias szag!-
-Akkor boldogítsd vele a dokit!-*bök a nő felé aki tiltakozva rázza meg a fejét.A nő Shade mellett ül,aki mellesleg csendesen kajál,néha elmosolyogja magát a párbeszédeken.*
-Húzzál ki a szélére,vagy zuhanyozz le!-
-De finnyás valaki...-

*A másik asztalnál csupa idegen alak ül,Iván ismeri fel honfitársát csak.Szám szerint 5en vannak az asztalnál és látszólag szolidabb beszélgetések folynak mint a gyalogosok körében.Ülőhely bárhol szorítható bárkinek attól függ ki-ki mellé akar ülni.*
Vissza az elejére Go down
Bisur

Bisur


Tartózkodási hely : Hell!

U.S.S Verloc fedélzetén - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: U.S.S Verloc fedélzetén   U.S.S Verloc fedélzetén - Page 2 I_icon_minitimeSzomb. Okt. 23, 2010 8:28 pm

-Semmilyen szteroidok!Ez az idióta csak képzeleg!
~ Ahha, annyira nem lehet sötét, hogy ne jöjjön rá az iróniára, szóval lehet, hogy nála igaz.

Az étkező bejáratánál Csipkerózsikával futok össze.
- Hello Iván.
~ Már innen hallani Coopman hangját.

Bent egész jó a hangulat.
~ Jól összeszokott csapat de vajon a személyzet miért van külön? Ott van Coopman, jó lenne kerülni vagy lehet már elfelejtette ez az IQ betyár.
Ki az a tag a háttérben, búskomornak tűnik, és az a kesztyű, lehetséges, hogy valami régi sb.
Belljeb már hallani a beszélgetéseket is.
~ Raszta a szakács... Norman.

-Húzz innen a fenébe Tex!Bűzlesz mint a nagyanyám hóna alja!
-Ez csak férfias szag!
-Akkor boldogítsd vele a dokit!
Erre Doki nagyon kezdi rázni a fejét.
~ Hehe, Texhez képest Doki törpének nézne ki... de milyne édes... már megint kezded, látom rossz hatással van rád, hogy elkobozták a fegyvereidet.
-Húzzál ki a szélére,vagy zuhanyozz le!
-De finnyás valaki...

Elindulok a kaja osztóhoz, az étel nekem annyira nem számít.
~ Milyen jó kaja, biztos jobbak mint azok a férgek amik a hullákból másztak ki az LV-426on.
Majd elveszek egy italt, ha van Cherry Coke akkor elveszek egyet, ha nincs vizet kérek majd teszek egy gondolatot.
~ Miért nem gyártanak ma már olyan jó dolgokat...

Ezután, ha lehet Iván mellé ülnék, bárhol, de inkább Freez mellett.
~ Ő tűnik itt a legnormálisabbnak.

Vissza az elejére Go down
Iván

Iván


Tartózkodási hely : valahol

U.S.S Verloc fedélzetén - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: U.S.S Verloc fedélzetén   U.S.S Verloc fedélzetén - Page 2 I_icon_minitimeSzomb. Okt. 23, 2010 11:33 pm

Meg tudtam Victor hobbiját. Szeret horgászni. Én sajnos nem tudok. Úszni viszont igen. Az ajtóval nem volt sok dolgom. A barakkokban is én javítottam, szinte majdnem mindent. Fegyver, ajtó, gépek, csak a nagyobb gépek még nem mentek, de törekszem, hogy egy csavarhúzóval, vagy akár egy késsel bármit megjavítsak.
- Szép munka, kösz a segítséget elvtárs.
- Igazán semmiség volt az egész. remélem, még találkozunk. - Kezet rázok vele és elmegyek a kajáldába.
Összefutok Bisurral. Az arcomra fagyot a mosoly, amikor megláttam őt. Végig néztem a ruházatát egy szempillantás alatt. Szerencsémre nem volt nála semmilyen fegyver. leplezve szándékomat üdvözöltem.
- Üdv Bisur- kezet rázunk, majd folytatom a társalgást- Milyen fressül nézel ki. Csak mintha valami hiányozna a képből!- a karjaimat széttárom, hogy a megdöbbenésemet fejezem ki- Csak nem a felszerelésed?- majd széles mosolyt engedek felé, hogy érezze a poénos szándékomat.- Héé, be vagyunk osztva a 2-es rajba, nah viszlát, pajtás!- integetek neki és próbálom leplezni szomorúságomat.
Görnyedten lépek be az ajtón. Hallom az őrmester érdes hangját. Egy gyors felmérő pillantást vetek. Ha tovább tanultam volna, akár titkos ügynök is lehetnék. A rövidtávú memóriám nagyon jó. Coopman mellett egy alak ült, fekete kesztyű az egyik kezén. A fejemben megfordultak azok az olvasmányok, amiket el távkor olvastam. Sajnos nem volt hova haza mennem, így a laktanyában laktam és, ha nem volt munka, akkor olvastam. Mindenfélét, kezdve az idegenekről a fegyverekig, a hős történetekről és sok híres katonáról. Lehet, hogy ő az a bizonyos hadnagy, aki túlélte a találkozást az idegenekkel. Ha jól emlékszem egy elit kommandós volt. Azok nem kis pályások.
A kaja szó szerint egy híg fos volt, de sosem panaszkodtam. Ritkán ettem a katonai koszton kívül mást. Volt pár étterem, ahol a fizetésem egy részét elköltöttem, mert imádtam a különböző húsleveseket. Aki osztotta az adagokat, egy fekete férfi volt, raszta hajjal elég érdekesen jelenség. Mindig is bírtam a különleges embereket, akár megjelenés, akár viselkedés téren. Norman-nek hívják. Onnét tudom, hogy meghallottam az őrmester, amikor kimondta.
Megelőzött Victor. Már egy asztalt elfoglalt. Legszívesebben egyedül ülnék, távol a többiektől, hogy ne keljen társalognom senkivel. Bisurt meg kerülöm, hogy ne keveredjünk bajba ezzel magamat és őt is megkímélve. Mi valahogy mindig egymásnak esünk, amiért a külső környezet sínylődik meg.

Az asztal legszélén helyezkedek el. Reménykedve, hogy senki sem ül mellém. Nekilátok az evésnek, nagyon gyorsan eszem, hogy hamar befejezzem.
Vissza az elejére Go down
Redswift
Mesélő
Redswift



U.S.S Verloc fedélzetén - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: U.S.S Verloc fedélzetén   U.S.S Verloc fedélzetén - Page 2 I_icon_minitimeVas. Okt. 24, 2010 12:15 am

*A dumálás egy nagy közös morajlásba folyik össze.Iván leül a szélre,és a hallottak alapján inkább a Freezhez közelebb eső szélét választja a padnak minthogy Tex és a szaga mellé kelljen ülnie,Bisur is csatlakozik Iván és Freez közé ülve.*
-Ne olyan gyorsan mert még megakad a torkodon.-*szól Freez Ivánnak,ha már nem köszönt,majd Bisurhoz szól.*-Gondolom hallottad a hírt...Szép kis rajunk lesz..Jobb ha tudjátok..Mindig a kettes szívja meg..Ez egy alapszabály..-*elgondolkodik.*-Vagy mindig az amibe én vagyok....-*áll meg a kaja egy pillanatra a szájában,majd mint egy gépezet újra megindul a kérődzési folyamat.*-..Na mindegy is.A csapatba Mi leszünk és a Doki.El se hinné az ember hogy a terepre is kiküldik.-
-Pedig úgy van.-*neveti a csengő női hang szemből.*-És jobb ha helyettem inkább a saját hátsótokra figyeltek fiúk.-

*A beszélgetések mindenhonnan jönnek,kivéve a kesztyűs alak nem dumál.Hamar befejezte az ebédet és elhaladva a többiek mellett viszi vissza a tálcát.Shade felnéz rá és ahogy találkozik a tekintetük vissza is fordul enni.Halk mint mindig.*
-..A srácban van lövészeti tehetség..-*bök Iván felé Aim,beleugatva Freez beszélgetésébe.*-Egész jól teljesített a pályán.Kíváncsi lennék a speciálisunk mit tud..-*folytatja Aim,mire Freez az elhaladó kesztyűs alak után néz.*
-Nem rá gondoltam.Bisurra te vadbarom.-*egészíti ki Aim.*
-Tudom.-*Hallatszik a válasz Freeztől.*
-Oh.-*néz Aim is a fura szerzet után.*-Esküszöm a hideg ráz tőle amióta összeszedtük a marson.-*majd visszahajol a kajájába.

Az étkezéssel mindenki olyan gyorsan végez ahogy akar,nincsenek távozási rendek,de maximum 40 perc az étkezés.Aki beszélne az beszállhat, vagy kérdezhet bárkitől.*

//Iván rövidtávú megfigyelőkészsége kicsit eltévedt amúgy.Very Happy Coopman a Parancsnokkal ül,aki egy külön szereplő,és van a kesztyűs aki veletek ült.A gyalogos az "Ghost" a másik pedig Victor Brown parancsnok,a Verloc vezetője és Coopman felettese.//
Vissza az elejére Go down
Bisur

Bisur


Tartózkodási hely : Hell!

U.S.S Verloc fedélzetén - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: U.S.S Verloc fedélzetén   U.S.S Verloc fedélzetén - Page 2 I_icon_minitimeVas. Okt. 24, 2010 12:57 am

-Gondolom hallottad a hírt...Szép kis rajunk lesz..Jobb ha tudjátok..Mindig a kettes szívja meg..Ez egy alapszabály..
~ Legalább Freezzel leszek.
- Nem, Iván csak annyit mondott a kettesben leszünk.
Freez hirtelen megáll, mintha rájött volna valamire.
-Vagy mindig az amibe én vagyok....
Nevetek.
- Ez rám is igaz, de azt hiszem két minusz az egy plusz.
..Na mindegy is.A csapatba Mi leszünk és a Doki.El se hinné az ember hogy a terepre is kiküldik.
-Pedig úgy van.-*neveti a csengő női hang szemből.*-És jobb ha helyettem inkább a saját hátsótokra figyeltek fiúk.-

[Bisur gondolat menete kicsit nagyon elszárnyal, két alakot lát maga előtt, az egyik fekete páncélba van a másik kékben mind a kettő ő maga. (F és K beszélgetése)
F: - de jó, még rá is figyeljünk, mi is dokik vagyunk, minek még egy qrva is... még a figyelmedet is elvonja
K: - nem, jó lesz ez így, valószínű jó katona és két orvos mindíg jól jön
F: persze, persze biztos, nem mered bevallani magadnak se
K: és te, te már 40éve semmilyen érz...
F: fogd be a szádat, ki húzott ki a bajból
Ekkor a kék páncélos egy mozdulattal leüti a fekete páncélost.]
Bisur visszatér normál gondolat menetébe.
~ Lesz miben gyönyör ködni...
Majd elmosolyodik.

Ekkor elsétál a fekete alak, mindenki ránéz.
~ Nem tetszik ő nekem, és nem azért mert szótlan vagy mert visszahúzódó, rejteget valamit.

-..A srácban van lövészeti tehetség... Egész jól teljesített a pályán.Kíváncsi lennék a speciálisunk mit tud..
~ Combat shotgunnal elég nehéz hibázni... jó lövő annyira nem vagyok de ha verekdni kellene.
- Hát, ha elintézed, hogy Coopman ne tépje le a fejem ha újra fegyverhez nyúlok, akkor szívesen csinálok egy menetet.

- Doki, milyen típusú orvosi felszerelést hozol a terepre?
~ Ezt most azért kérdeztem mert érdekel vagy csak, hogy úújra halljam a hangját?

Ezután megeszem az ebédet és elviszem a tálcát.
~ Nem akarok semmi hülyeséget csinálni, amíg itt van Coopman is.
Megyek leteszem a cuccomat a szobámba és visszatérek az edzőbe.
Odamegyek a box-zsákhoz, ellenőrzöm elég stabil-e. Majd elkezdem püfölni tiszta erőből, azt képzelem, hogy egy predator.
~ Na jó... túl sok érzelem kevereg bennem, ezt lekéne adni.
Bumm egy ütés.
~ Mi van, nem vagy olyan vagány a plazma vetőd nélkül.
Egy sorozat ütés.
~ Lándzsa nélkül már nem te vagy a fasza gyerek.
Egy balhorog, most már ki kell mondani, egyre idegesebb leszek
- Azt hiszed a karpengéd segít.

Ott püfölöm a zsákot, várom Sepherd megjelenését.
Vissza az elejére Go down
Redswift
Mesélő
Redswift



U.S.S Verloc fedélzetén - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: U.S.S Verloc fedélzetén   U.S.S Verloc fedélzetén - Page 2 I_icon_minitimeVas. Okt. 24, 2010 3:12 am

-Az őrmesterünk nem fogja elfelejteni egyhamar az eseményeket az tuti.De elintézhetem, hogy bejuthass.-*válaszol Bisurnak Shepard.*
-Az átlag felszerelés:fájdalomcsillapítók,kötszer,vérzésgátlók,érszorítók.Miért netán van valami speciális betegsége ami nincs az aktában?-*kérdez vissza Dr.Simpson még az evés közben.

Ha ezeket mind megtárgyalták,az ebédlő kiürül.Nem sokkal később,már Bisur a boxzsákot püföli.*
-Feltételezem hogy az én fejemet képzeli oda..Bisur..-*hallatszik Coopman hangja.*-Remélem kényelmesen berendezkedtek,mint egy punciba,mert a különlegeseknek mindig különleges feladatokat találok ki!-*húzza bulldog képét mosolyra.*
-Iván közlegény már meg is tapasztalta szívélyes vendégszeretetemet,így viszonzásul a konyhán végezhet nekem egy kis szolgálatot...De magának Bisur "közlegény", testhezállóbb feladatot találtam ki...-*a mosoly vigyorrá válik ahogy a jelenet átvált,másik helyszínre.*

-...ezt a kicseszést.De nézd a jó oldalát,legalább nem a retyót kell takarítanod.-*nyújtja át Freez a kis lángszórót Bisurnak, ami nem napalm alapú de a feladathoz elég.
Bisur a második szinti gépház, szellőzőjáratánál áll.Ami kosz meg tud telepedni,az bizony ezen a szellőzőn át próbál kijutni,és egy jó ideje nem volt aki takarítsa.A falat hatalmas rétegben övezi mindenféle trutyivá alakult por és egyebek.Röviden szólva ez a hajó szemétledobója.A szellőző, egy-egy beugrót kivéve egy irányba halad.Eltévedni kizárt.
A vákum többnyire kiszippant mindent,de van ami letapad a falra, s ez idővel szinte rákövül.A lángszóróval ezeket kell leégetni,ami égéskor igen büdös,és feltehetőleg káros is,de ezt is meg kell csinálni.Ha a leégetés sikerül akkor a hamut már könnyedén kiszivattyúzzák az űrbe.
A hajón ezt "csőgörénykedésnek" hívják.* //Very Happy//

-Hát,sok sikert,én elmondtam amit tudnod kell.-*Az előzetes "eligazításnál" minden infót megkapott,ami abból állt, hogy égesse le az összes koszt.*-...Ja és vigyázz a büdös bogarakkal..Ezek tenyérnyi nagyságú ocsmány kis poloska szerű lények.A szutykosabb helyeken néha feltűnik egy-egy populációjuk.Csípnek..És az fáj..-*a büdös bogár,ahogy a hajón nevezik,egy szemetet és hulladékot evő csótányfajta.A különbség hogy tenyérnyi nagyságú,és undorítóbb.Csípésük bepirosodik és viszket,semmi egyéb.Koszos elhanyagolt helyeken teszik le petéiket.*

A szellőzőben görnyedve lehet haladni,és Bisur épp most készül belépni.A szemetek 3-4 lépésenként vannak amiket le kell égetni.*
Vissza az elejére Go down
Bisur

Bisur


Tartózkodási hely : Hell!

U.S.S Verloc fedélzetén - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: U.S.S Verloc fedélzetén   U.S.S Verloc fedélzetén - Page 2 I_icon_minitimeVas. Okt. 24, 2010 4:05 am

-Az őrmesterünk nem fogja elfelejteni egyhamar az eseményeket az tuti.De elintézhetem, hogy bejuthass.
- Az átlag felszerelés:fájdalomcsillapítók,kötszer,vérzésgátlók,érszorítók. Miért netán van valami speciális betegsége ami nincs az aktában?
~ Jah, idegen utálat, krónikusan. Most rendesen válaszoljak neki? Szerintem megérdemli meg úgy is kiderül.
Mosolygok.
- Diploma ami nincs feltűntetve az adatlapon.

Egyre jobban püfölöm a zsákot de csak nem jön Sephard.
~ A francba is lehet Sephard eszébe jutatta Coopmannak hogy én is itt vagyok, abba kéne hagyni a püfölést mi előtt férre érti...
-Feltételezem hogy az én fejemet képzeli oda..Bisur.. Remélem kényelmesen berendezkedtek,mint egy punciba,mert a különlegeseknek mindig különleges feladatokat találok ki!
~ Mehetek a konyhára... mindíg is utáltam főzni.
-Iván közlegény már meg is tapasztalta szívélyes vendégszeretetemet,így viszonzásul a konyhán végezhet nekem egy kis szolgálatot...De magának Bisur "közlegény", testhezállóbb feladatot találtam ki...
~ Ezt az ördögi mosolyt, a konyhánál minden jobb lehet.
- Uram, tudom ez magát nem érdekli, nem is azért mondom, adhatja a legalantasabb munkát is, de nem nem magát képzeltem oda, én jó vezetőnek tartom magát.

-...ezt a kicseszést.De nézd a jó oldalát,legalább nem a retyót kell takarítanod.
~ Hát, a legrosszab ebben, hogy mostmár kiderült, hogy ez a hajó se biztonságos a fekete haverjaimmal szemben.
Eközben nem hallom Freez másik mondatát.
- Kösz Freez, nem baj, el leszek én itt a lángszóróval.

Egyre haladok beljebb a mocsokba, egyik karomat megégette egy felforrósodott cső, és hirtelen megjelenik egy bogár.
~ Basszus, mi a szar ez? Nem nagyon fél tőlem vagy a tűztől. Basszus, van egy olyan érzésem, hogy meg akar enni. Mini xenomorph?
Majd hirtelen odajön és megharapja a karom, köpök egyet majd a másik karommal megragadom. Magam elé emelem, szája szétnyílik, rám visít.
~ Hát barátom te ehhez nagyon kevés leszel.
Hirtelen a csótány átalakul egy xenomorph fejjé Bisur szemében, a csótány szája, az alien secondary nyelvének a vége.
~ Mi a szar, te már nem vagy kevés...
Hirtelen beleharapok a csótány fejébe le is tépem azt majd kiköpöm, az izétől majdnem hányok.
~ Ez a szar füst, halucinációt okoz, ezután be kell magamnak adnom valamit.

Majd hirtelen meglátok még 20 csótányt, felém tartanak.
- Nehogy már pont ti egyetek meg.
Majd a lángszóróval kipörkölöm a szellőzőt, helyenként még a fal is piros lesz a hőtöl.
~ Ennyit értek.
A nagy füsttől köhögni, fuldokolni kezdek, ki mászok a jukból és tovább köhögök.
~ Ez nagyon jó, mondhatom, elsőre jobbnak tűnt. Mehetek az orvosira, de nem fogok, a csípes valószínű nem mérgező, talán a bogár nedve sem. Az égés tűrhető.
Megjelenik Bisur előtt egy alak, először azt hiszi Freez de rájön, hogy halucináció. Az alak megszólal.
- Csak azért nem mész az orvosira, hogy ne tűnj gyengének Shader előtt?
- Tűnj el, mocskos gondolat.
- Nem lenne jobb ha bevallanád magadnak. Vagy nem mered?
- Hülyeség, csak azért van ez így mert... mert Coopman leütött.
- Tényleg -neveti az alak- de amikor betörted a fejedet teljesen normális maradtál, vagy amikor a xenomorphba fejeltél és agyrázkódást kaptál, utána még sakkoztál...
- Igazad van öregem, ez a nő sírba visz.
- Nem bírállak, csak attól, hogy magadnak is tagadod nem lesz jo...
Bisur köhög egyet majd az alak eltűnik.

Ezután visszamegy a járatba, leégeti a maradékot is, amíg van a tartájba. Ha rendesen végzett...
~ Ha egyszer végzek, elmegyek zuhanyozni és utána csak azért is szétverem azt a zsákot. Coopman, látod látod, én mindíg lázadó maradok.
Vissza az elejére Go down
Redswift
Mesélő
Redswift



U.S.S Verloc fedélzetén - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: U.S.S Verloc fedélzetén   U.S.S Verloc fedélzetén - Page 2 I_icon_minitimeVas. Okt. 24, 2010 11:49 am

*Bisur elvégezte a kiszabott feladatot, de jó sok időbe telik.Alig pihent amióta megjöttél,és az előző akció fáradalmai is benne vannak.
Földi idő szerint olyan este 9 körül járhat,így látszólag elhallgat a hajó.Jó páran nyugovóra tértek,köztük Iván is.
Bisur a zuhanyzás közben érzi igazán hogy fáradt,ha még úgy érzi elmehet boxolni, de félő hogy ott alszik el.Hogy álmában mit lát majd az rajta múlik,de másnap korán keltik.

A reggel gyakorlatozással kezdődik,Coopman vezényszavára futnak körbe a hajón.Utána négyütemű fekvőtámasz következik és vagy délig eltart az edzés.*
-Tartsátok magatokat formában!A puhány gyalogos, halott gyalogos!Éljen a sereg!-*hallatszanak a tipikus mondatok és jelszavak Coopman szájából.
Kihajtja a belüket az egyszer biztos.
-Bárcsak a mély álmot kaptuk volna..-*neveti Freez aki Bisur mellett volt elhelyezve a gyakorlatok alatt.A csapat szétszóródik és mindenki a saját posztjára megy.Meglepően Bisur azon kívül hogy kap pár,ösztökélő beszólást Coopmantől,semmi egyéb piszkos melót nem szabnak ki rá.Még.
-Ételosztás 2 órán belül!Szakasz oszolj!-*visszhangzik az őrmester hangja,jelezve hogy Bisurnak két órája van mint szabadidő.*
Vissza az elejére Go down
Bisur

Bisur


Tartózkodási hely : Hell!

U.S.S Verloc fedélzetén - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: U.S.S Verloc fedélzetén   U.S.S Verloc fedélzetén - Page 2 I_icon_minitimeVas. Okt. 24, 2010 6:25 pm

Zuhany közben igazán rámjött a fáradtság.
~ Mi bajom lehet, mindjárt összesek... te jó ég, sikerült. Miután visszatértem a gatewayre nem aludtam, utána az az akció és most itt... három napja nem aludta, de még megse pihentem. Lehet ez már jó jel... Andrew "72 órája nem aludtam" "Bisur" Art.
Nagyot nevetek ezen.
~ Bocsánat Coopman, de ezt meg kell, hogy ünnepeljem egy alvással.

Álmom egész tűrhető volt, a szokásos.
Egy folyosón megyek, mindenhol, vér... már tudtam, hogy álmodok
~ Tudom, már megint, balra.
Elfordulok balra, de nem támad nekem semmi, jobbra fordulok semmi életjel.
~ Hmm...
Megfordulok, ott van a Doki, csak néz. Hirtelen megjelenik mögötte egy predator. Megvillannak a szemei, és letépi a Doki fejét.
~ Mi a szar, már taktikázol is?
Hirtelen csettint egyet a predator mire felkelek.

Csak egy toll esett le.
~ A francba is... ez már gyanús.

A reggeli torna rutin volt, mondhatni.
-Bárcsak a mély álmot kaptuk volna...
- Nem mindíg jó az olyan nagyon.
~ Vajon Coopman 400 vagy 1000 fekvő pluszt ad nekem? 1000.
-Ételosztás 2 órán belül!Szakasz oszolj!
~ Mi a fene, ma délután klotyót fogok takarítani?

Ezután elmegyek zuhanyozni, majd benézek a kandinba.
Vissza az elejére Go down
Redswift
Mesélő
Redswift



U.S.S Verloc fedélzetén - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: U.S.S Verloc fedélzetén   U.S.S Verloc fedélzetén - Page 2 I_icon_minitimeVas. Okt. 24, 2010 9:29 pm

*A kantinba még csak Norman a szakács ügyködik,és Freez ücsörög a sakk mögött.Norman néha-néha kiszól neki.*
-Lám lám,elfogytak a kihívók?-
-Ühüm.-*hümmög Freez miközben az ismét felállított rejtvényt próbálja kibogozni.Bisur érkeztére felfigyel.*
-Hé,Bisur! Hogy s mint haver? El is felejtettem...Hogy ment a tegnapi csőgörényezés?-*int hogy foglaljon helyet.*
-Egy partit? Nehéz itt játékos társat találnom....Főleg olyat aki kihívás lehet.-*neveti,és ha elfogadják akkor lekapja a bábukat és a helyükre teszi alapállásba.*
-Milyen volt a humanoid dög?Mesélj róla egy kicsit..Magam még nem találkoztam velük,de azt mondják jóval fejlettebbek technikailag.-

*A háttérben csak a tányérok koccanak össze ahogy Norman előkészíti azokat.A sakk parti bő félórát is elvehet, ha Bisur belemegy a lehetetlenbe.
Kisvártatva a fekete kesztyűs hallgatag Ghost lép be a kantinba.Köszönést mellőzve indul meg Norman felé,és ha nem állítja meg semmi megáll a pultnál.
Halk szóváltás történik,vagy talán csak Norman motyog neki valamit.Aki jól figyel az láthatja, hogy Ghost egy energiaszeletet kap Normantől.
Na igen.Mindenkinek megvannak az igényei.Ezt követően visszaindul a szálláshelyre ismét.Szótlanul.*
Vissza az elejére Go down
Bisur

Bisur


Tartózkodási hely : Hell!

U.S.S Verloc fedélzetén - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: U.S.S Verloc fedélzetén   U.S.S Verloc fedélzetén - Page 2 I_icon_minitimeHétf. Okt. 25, 2010 2:08 am

Amint belépek a kantinba, Freezen akad meg a szemem, sakkozik.
~ Kedvenc sportága látom.
-Hé,Bisur! Hogy s mint haver? El is felejtettem...Hogy ment a tegnapi csőgörényezés?
- Hello, kösz jól. -Nevetek- Majdnem megevett egy rakat csótány, még hogy nem veszélyesek, hozzájuk képest a xenomorph egy kispályás.
-Egy partit? Nehéz itt játékos társat találnom....Főleg olyat aki kihívás lehet.
~ Úgy sincs mit csinálni, tisztogassuk az első és legfontosabb fegyveremet.
- Legyen, bár nem tudom neked ki vagy mi lehet ellenfeled a sakkban.

Lerakja a bábúkat, közben kérdez tőlem...
-Milyen volt a humanoid dög?Mesélj róla egy kicsit..Magam még nem találkoztam velük,de azt mondják jóval fejlettebbek technikailag.
~ Honnan tudja... csak egy kutató csoport és a kormány tud erről az akciómról és humanoid dög, belehallgatott az audio naplóimba is. Nem alábecsülendő hacker.
- Nos, első ami rögtön szembetűnik az a nagyságuk és az erejük. De nem egy buta lények, játszadoznak az emberrel. Technikájuk... soha lenem merülő plazma ágyút viselnek, közelharci fegyvereik még jobban fejlettek. Az álcázújuk meglepően fejlett, először azt hittem, hogy fénytörésen alapszik, de minden szenzor elöl eltűnteti őket. Egyetlen sebezhetőségük, hogy lenéznek minket.
Közelebb hajolok hozzá és halkan beszélek.
- Nem akarlak megijeszteni, de én feltételezem, hogy csak egy kis cirkálójukat láttam. De az is 3 másodperc alatt kapna szét minket. Ilyen meg olyan fegyver rendszer semmit nem ér.
De most én kérdezek...
- Ami rögtön feltűnt, az az hogy ezen a hajón teljesen el van különítve a személyzet... Mesélsz erről valamit?
Vissza az elejére Go down
Redswift
Mesélő
Redswift



U.S.S Verloc fedélzetén - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: U.S.S Verloc fedélzetén   U.S.S Verloc fedélzetén - Page 2 I_icon_minitimeHétf. Okt. 25, 2010 4:43 am

*Mintha a sakk jobban lekötné mint a válaszok,de ez csupán megtévesztő jelenség nála.Mindenre rögtön válaszol és még lép is.*
-Nem hiszem, hogy a kormány fel lenne készülve rájuk...De ha csak megemlíteném lecsukatnának.-*magyarázza.*-Bár bizonyítsák rám..A fejünk a legbiztosabb széf..-*A suszter mattos próbálkozást kivédi Bisur,így Freez tudja hogy nem hülyével van dolga.Megkönnyebbül.*

-Nos az elkülönítés szabvány.A flotta nem közösködik igazán a gyalogsággal. Megosztva kapjuk a feladatokat...A Dicső Halálból nekik általában a Dicső jut,míg nekünk...Gondolom sejted...-*von vállat.*
-Igaziból ez a hajó nekünk is új,csak most helyeztek ide minket.A személyzet 5 fő és a parancsnok.Az ötből egyik szintetikus,a többi magas rangú flottások...Amíg egyben tartják ezt a lebegő konzervdobozt a seggünk alatt,nekem nincs bajom velük..Nekem..-*Magyaráz meg-meg szakítva, egy-egy lépés erejéig a mondanivalóját.*

-Én jövök.-*néz egy pillanatra a konyha felé,de Norman épp nem hallhatja őket.*-Ezek után hogy ilyesmiket láttál és egyetlen túlélője vagy...Nem furcsa hogy pont ide osztottak be?-*néz fel Bisurra.*-Iván aktájába könnyű volt belenézni, de a tiéd több helyen is erősen lekódolt.Mégis hogy kerültél a seregbe?-*teszi le a futót.*
-Sakk..-*hallatszik, mintha pont úgy tervezte volna hogy ezután a kérdés után mondhassa ki.*
Vissza az elejére Go down
Bisur

Bisur


Tartózkodási hely : Hell!

U.S.S Verloc fedélzetén - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: U.S.S Verloc fedélzetén   U.S.S Verloc fedélzetén - Page 2 I_icon_minitimeHétf. Okt. 25, 2010 5:07 am

Nevtek.
- A kormány, csak azért vagyunk még életben mert belőlünk kell ki a dög, azt pedig szeretik vadászni. Bár nem rendelkeznek tömegpusztító fegyverekkel. Nem voltak annyira hülyék, hogy egymás írtására feltalálják az atomot.

-Igaziból ez a hajó nekünk is új,csak most helyeztek ide minket.A személyzet 5 fő és a parancsnok.Az ötből egyik szintetikus,a többi magas rangú flottások...Amíg egyben tartják ezt a lebegő konzervdobozt a seggünk alatt,nekem nincs bajom velük..Nekem..
~ És itt van a kutya elásva, ha nekik is új akkor ez nem egy normál akció.

- Ezek után hogy ilyesmiket láttál és egyetlen túlélője vagy...Nem furcsa hogy pont ide osztottak be?-néz rám- -Iván aktájába könnyű volt belenézni, de a tiéd több helyen is erősen lekódolt.Mégis hogy kerültél a seregbe?
~ Okos. Nem kell titkolóznom.
- Nézd, gyerek korom óta tudtam a lényekről, 16 éves koromban az egész kolóniát amin voltam lemészárolták a xenok, én is azért menekültem meg mert ismertem őket. 18 éves korom óta vagyok a seregnél, a kiképzőimhez képest Coopman egy kedves cukrosbácsi. -még komolyabbá válik a tekintetem- Jobban ismerem a lényeket mint az embereket.
Megnézem a sakktáblát, ha látom akármiz lépek, vesztek, feladom. Ezután...
- Kaptatok egy új hajót, a küldetés titkos, elég kemény fiúk vagytok és még engem is kirendeltek. Itt valami nem stimmel, van valami azon a hajón azon a 40 darab fekete nyálas jófiún kívül. Ha esetleg még többet megtudnál tudni... ha lebuksz majd elintézem ismerek egy fejest a kormánynál, csupán az életét mentettem meg.
Vissza az elejére Go down
Redswift
Mesélő
Redswift



U.S.S Verloc fedélzetén - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: U.S.S Verloc fedélzetén   U.S.S Verloc fedélzetén - Page 2 I_icon_minitimeHétf. Okt. 25, 2010 10:52 am

-Hidd el,pontosan ez aggaszt engem is.Nézz végig a csapaton.Aim,profi mesterlövész.Shade,a gyalogság kiváló katonája,talán a legfiatalabb őrmester lesz a történelemben.Tex,a legszívósabb állat,emellé ki nem nézné belőle az ember hogy profi robbantásszakértő....-*lép megint egyet,s látszólag a játszma vége felé vannak.*
-A Doki,2 diplomája van és szinte kémcsövekkel a kezében született..Iván a profi nehézfegyver kezelő és fegyverszakértő...És te meg én...-*hangjából paranoid lejtés érződik.Freez megáll a lépéssel mintha most a beszélgetés során először sikerült volna elterelni a figyelmét.*
-És mondok még valami furcsát...Az a fazon az energiaszelettel...Róla semmi adat nincs..Semmi..Ez az ember hivatalosan nem létezik..Egy szellem..-*utal "Ghost"-ra aki nemrég járt itt.

*Hirtelen,hangulatot vált Freez és a következő lépésnél megszólal.*
-Sakk..Matt.-*Bisur nem adhatta fel időben mert erre igazán nem számított.*-Komolyan mondom a doki az egyetlen aki megszorongat..-*neveti barátságosan,majd visszavált a témára.*
-Nem tudom mi folyik itt Bisur.És hidd el,ha én nem tudok róla az már rosszul kezdődik...-

*A kantin önműködő ajtaja kinyílik és Shepard lép be rajta,egyenesen Bisurék felé tart.*
-Hé!Már kerestelek haver...Ha gondolod kaja előtt még lövöldözhetsz egy kicsit..-*néz a két beszélgetőre.*-Remélem nem zavartam meg a randit...-*neveti,mire Freez csak lemondóan rázza a fejét.*
-Hatalmas seggfej vagy Aim..-*erre Shepard csak legyint.*-Na jössz haver? A zabáig még van egy órád,utána úgyis Coopman gondoskodik a szórakoztatásodról.Iván haverod már rákattant a gránátvetőre is majdnem...Az egy állat..-*aztán ha Bisur csatlakozik a lövész terem felé indulnak.*
Vissza az elejére Go down
Bisur

Bisur


Tartózkodási hely : Hell!

U.S.S Verloc fedélzetén - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: U.S.S Verloc fedélzetén   U.S.S Verloc fedélzetén - Page 2 I_icon_minitimeKedd Okt. 26, 2010 1:42 am

-Hidd el,pontosan ez aggaszt engem is.Nézz végig a csapaton.Aim,profi mesterlövész.Shade,a gyalogság kiváló katonája,talán a legfiatalabb őrmester lesz a történelemben.Tex,a legszívósabb állat,emellé ki nem nézné belőle az ember hogy profi robbantásszakértő....
~ Tudtam, hogy nem stimmel valami Tex-el... meg is van, enm annyira hülye...
-A Doki,2 diplomája van és szinte kémcsövekkel a kezében született..Iván a profi nehézfegyver kezelő és fegyverszakértő...És te meg én...
~ Te meg én... na mivan?
-És mondok még valami furcsát...Az a fazon az energiaszelettel...Róla semmi adat nincs..Semmi..Ez az ember hivatalosan nem létezik..Egy szellem..
~ Az a tag tényleg egy szellem. Még én se halottam róla.
-Sakk..Matt.
-Komolyan mondom a doki az egyetlen aki megszorongat...
~ Nem csak téged...

- Nem tudom mi folyik itt Bisur.És hidd el,ha én nem tudok róla az már rosszul kezdődik...
- Amilyen akcióban én benne vagyok az mindíg rosszul kezdődik... gondolom tudod, hogy a legutóbbi is hogy kezdődött.

Sephard belép.
-Hé!Már kerestelek haver...Ha gondolod kaja előtt még lövöldözhetsz egy kicsit.
~ Ó de jó... de ha szétrobban a hajó, nem én voltam.
-Remélem nem zavartam meg a randit...
-Hatalmas seggfej vagy Aim..
~ Szóval ő az az Aim... célzás, rögtön elárulja a neve.
-Na jössz haver? A zabáig még van egy órád,utána úgyis Coopman gondoskodik a szórakoztatásodról.Iván haverod már rákattant a gránátvetőre is majdnem...Az egy állat...
- Persze, de Csipkerózsikával vigyázz, majdnem szétrobbantottam a Gatewayt is.

Elindulok Aimmel.
~ Vajon van dobókésük... komolyan mondom, dobókéssel vagyok a legpontosabb, különben elég rosszul lövök, szerintem. Jah igen, szerintem ezért is használok shotgunt. Nah mára mit találki Coopman, cipő pucolás, klotyó takarítás, felmosás, konyha munka...
Vissza az elejére Go down
Iván

Iván


Tartózkodási hely : valahol

U.S.S Verloc fedélzetén - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: U.S.S Verloc fedélzetén   U.S.S Verloc fedélzetén - Page 2 I_icon_minitimeKedd Okt. 26, 2010 3:05 am

A konyhában kaptam feladatot. Mosogatás és felmosás volt. Négykézláb csináltam. A súroló rongy sikáló hangja betöltötte az étkezdét. A tányérok és evőeszközök szépen sorakoztak arra várva, hogy megszáradjanak. A munka befejeztével elmentem a kis szállásomra, hogy lezuhanyozzak, és utána meg pihenjek.

Másnap reggel 9 óra körül, összehívtak minket. Edzenünk kellett. Elláttam a feladatomat. Őszintén a végére bele izzadtam, de ezek szokványos feladatok. Emlékszem, amikor ezt a gépkarabélyommal kellett megcsinálni. Plusz súly és több kilométer kocogás. Közben hol fekvőzni, hol pedig felülésezni kellett. A legnehezebb az volt, amikor lovagló ülésben kellett maradnunk és a nyakunkba kellett tenni a fegyvert. A kínok kínját éltük át. Hiába nem vagyok nagyon izmos, de a combjaim és a vállaim, nagyon meg erősödtek.

Az edzés végén lezuhanyoztam, azután aludtam egyet.
Vissza az elejére Go down
Redswift
Mesélő
Redswift



U.S.S Verloc fedélzetén - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: U.S.S Verloc fedélzetén   U.S.S Verloc fedélzetén - Page 2 I_icon_minitimeKedd Okt. 26, 2010 3:17 am

-Fogadjunk Freez téged is az összeesküvés elméleteivel traktált.-*magyarázza út közben.*
-Ember.Ha engem kérdezel, már a diliházba lenne a helye.-*neveti és beüti a saját azonosítóját gyors mozdulattal.Fel is tárul a lövészpálya Bisurék előtt,és Aim egyenesen a fegyverraktár felé megy.*-Gondolom magáról nem beszélt Freez nem igaz?-*megy be és nagyot szippant a fémes szagból ami a raktárat jellemzi.*
-Hát haver,lehet válogatni!Amit jónak látsz.-*mindenféle puskák.pisztolyok,sorozat vetők,kicsi és nagy kivitelben.Az igazán durva nehézfegyverek nem itt vannak,de a gránátvető még fellelhető,olyan gránátokkal,amiknek kis területű és koncentrált hatása van.

Aim egy M41A2est kotor elő.Ami a Pulzus karabély mesterlövész átalakítása.Látszik hogy helyenként saját maga bütykölte meg.*
-Én erre esküszöm.-*vigyorog a fegyverre,de hagyja Bisurt kibontakozni.Ha kéri a saját felszerelését is megkaphatja,a késsel együtt,ez eseteben egy:*-Remélem nem gond,de a bökőddel kentem meg a reggeli kenyerem...-*beszólás keretében nyújtja át.Persze bármilyen kajafoltnak nyoma sincs,így egyértelműen nem használta szalonnázásra.A fegyvereket ki lehet próbálni,és a lövészpálya is készen áll hogy megmérettesse magát.

A lövészpálya mesterlövész,vagy középtávra pontosan hordó fegyverekre tervezték.Shotgunnal nincs esély a rekordra,legfeljebb szórakozni jó.*

*Iván az edzés után a fürdőbe ment.A közös öltözőbe viszont a hallgatag Ghosttal futott össze,aki éppen a zuhanyzásból öltözött fel.Épp már csak a felsőjét vette fel mikor Iván betoppant,de gyors megfigyelésnek köszönhetően szemet szúrt akaratlanul is a férfi mellkasa közepén,függőlegesen végigfutó mély heg.Ghost,megigazítja a ruháját és szó nélkül kimegy ha Iván nem szólal meg.Lehet akkor is ha megszólal.A kesztyű amit visel,csak most látszik hogy könyékig fedi a kart.Ez eddig nem volt szembetűnő hisz mindig hosszú ujjúban volt.

Iván ezt követve lezuhanyozhat és aludni térhet akár ebédig is.*
Vissza az elejére Go down
Iván

Iván


Tartózkodási hely : valahol

U.S.S Verloc fedélzetén - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: U.S.S Verloc fedélzetén   U.S.S Verloc fedélzetén - Page 2 I_icon_minitimeKedd Okt. 26, 2010 5:05 am

Az öltöző ajtaján belépve meg láttam azt a különös pasast. Egy hatalmas vágás hege piroslott a mellkasán. A szám tátva maradt. A karján a kesztyűje a könyökéig fel van húzva. Nem tudtam megszólalni. Én sem szerettem, ha valaki beleszól a dolgaimba. Akár milyen dologba. Leplezni próbáltam a megdöbbenésemet, és a fejemet lehajtottam. Majd biccenteni próbáltam.

Gyorsan letusoltam, most nem élveztem a forró vizet időkig. Azután az ágyamban kötöttem ki és aludni kezdtem.
Vissza az elejére Go down
Bisur

Bisur


Tartózkodási hely : Hell!

U.S.S Verloc fedélzetén - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: U.S.S Verloc fedélzetén   U.S.S Verloc fedélzetén - Page 2 I_icon_minitimeKedd Okt. 26, 2010 5:41 am

Aim valami összeseküvés elméletet hajtogatott, hogy Freez mindíg azzal jön.
~ Ez esetben, szerintem ez elég megalapozott. Bár egy őrölt zseni az biztos.
-Gondolom magáról nem beszélt Freez nem igaz?
~ Igaz. De nem is kérdeztem, de lehet hasonlóak vagyunk, az a mondata... te és én... valamit tud rólam ami rá is igaz.

Ezután bemegyünk.
-Hát haver,lehet válogatni!Amit jónak látsz.
Szemem végigpásztázik a a sok fegyveren.
~ Ott is van. Az egyetlen fegyó ami jobb az idegenek ellen mint a shotgunom. [M41AE2M (adatbázisból)]
Felveszem majd lehajtom az első fogoját.
- M41E2M csak azért nem kaptalak meg mert nem voltál még bevezetve, 60darab húszmilis golyó, gyakorlatilag 2centi, az idegen a lövések a hátására térben is hátrébb lökődik. -megszálottan mondom- A sav is hátra csapódik, amit eltalál az súlyos sebet szerez, és még lőszer takarékos is.
Kis szünet amíg betöltöm a fegyvert.
- Aim, hol van a tőröm?
Átnyújtja.
-Remélem nem gond,de a bökőddel kentem meg a reggeli kenyerem...
Mosolygok.
- Ha tudnád, hogy szereztem nem viccelnél vele.

A lövészpályán csak gyakorlok, a rekordot nem tudom megdönteni.
- Hé Aim, hány tábla jön föl?
~ Az utcsónak belevágom a fejébe a tőrt.

Ezután neki futok a pályának, próbálom ledarálni őket és az utolsót szépen ledobni.
Vissza az elejére Go down
Redswift
Mesélő
Redswift



U.S.S Verloc fedélzetén - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: U.S.S Verloc fedélzetén   U.S.S Verloc fedélzetén - Page 2 I_icon_minitimeKedd Okt. 26, 2010 10:29 pm

-Attól függ.12 és 50 táblásat tud ez a pálya.Az 50el már lehet szórakozni,főleg ha pisztollyal csinálod és közbe tárazni is kell.-*áll be egy másik pályára Aim, és a mesterlövész puskával lövöldözik.Látszólag nem nagy kihívás,de ez csak az ő kezében tűnik könnyűnek.*
-Nem rossz az a fegyver se.Kicsit gyenge a tárkapacitás egy ilyen golyóköpőhöz képest,de te tudod haver.Én nem szeretem pazarolni állambácsi pénzét.A töltényt azért készítették...-*Lő bele a céltábla közepébe..*-..hogy betaláljunk vele..Nem?-*ereszti le a fegyvert,és szemléli az eredményét elégedetten.Persze kétségtelenül a legtöbb lőszert Aim lövi el naponta táblákra,de tény és való hogy nem szokása mellélőni.*
-És mesélj hogy került egy ilyen elmebeteg a hadseregbe?-*tesz fel egy kérdést is.A választól függetlenül lövöldözhetnek tovább,de nem sokáig mert eljön az étkezés ideje.*

*Ivánt is a digitális órája kelti.Beállította hogy kajaidőre ébressze,hisz semmi kedve nincs kihúzni a gyufát ismét.Összekészíti magát,aztán irány a kantin.Bisur és Aim előtt ér oda de azok még láthatják amint Iván belép.*

*Az étkezőben Coopman most a gyalogosokkal ül,míg a hajó személyzete nincs is jelen.*
-Meddig lebegünk még Uram?-*hallatszik Freez kérdése Coopman felé.*
-Ameddig szükséges közlegény.Élvezze ki a semmittevés perceit!-
-Értettem.Hé! Tex miért kapott két energia szeletet?!-*szól oda a meláknak is.*
-Hogy nehogy megálljak a növésben!-*röhögi az izomkolosszus és két pofára zabál.
Ghost nincs elkülönülve,Shadetől nem messze ült le.A tányérjába figyel és komótosan eszik.*
-Csirke és püré!Norman megtanulhatna mást is főzni...-*nyit ezzel a beszólással,Aim mihelyt belépnek.Persze az étel most rizs/hasábburgonya marhaszelet és zöldséggolyó.Norman főztjére nem lehet panasz.*
-Teljesen új a menü Shepard...-*válaszol Norman magyarázkodva.*
-Persze...Bármit csinálsz annak csirke és püré íze van haver.-*mutogat a rizs köret felé hogy neki az kell,majd csatlakozik a társasághoz.Ismét Shade és a Doki mellé ül.
A Doki látszólag el van merülve a gondolataiban,és ebből az se zökkenti ki hogy a néger ipse befurakodik közéjük.*
-Hé Shade.Szerinted nem csirke és püré íze van?-
-Frászt.Ez már valami fóbia lehet.Ott a Doki, tőle kérj időpontot.-*bök a fejével Shade,de a Doki nem veszi a lapot.Végül vállat rándít és eszik tovább.*
Vissza az elejére Go down
Bisur

Bisur


Tartózkodási hely : Hell!

U.S.S Verloc fedélzetén - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: U.S.S Verloc fedélzetén   U.S.S Verloc fedélzetén - Page 2 I_icon_minitimeSzer. Okt. 27, 2010 1:41 am

- 50 az már klafa, főleg ha nem csak táblák hanem nyáladzó fekete rohanó dögök.
~ Mondjuk 12 is elég.
-Nem rossz az a fegyver se.Kicsit gyenge a tárkapacitás egy ilyen golyóköpőhöz képest,de te tudod haver.Én nem szeretem pazarolni állambácsi pénzét.A töltényt azért készítették...hogy betaláljunk vele..Nem?
~ Te egy nap ellősz annyit mint az egész osztag egy év alatt. De ez a lövés, az a mesterlövész puska nem semmi, WP-nek becéztük még régen, qrva nehéz és még tolózáras is... tud valamit ez a tag.
-És mesélj hogy került egy ilyen elmebeteg a hadseregbe?
- Miután 16éves koromban lemészárolták a családom az idegenek, 18éves koromba, gondoltam kicsit összehaverkodok velük, persze kellett egy hely ahonnan szereztem fegyvert is... régi történet.

Ezután visszaindulunk az étkezőbe,
-Csirke és püré!Norman megtanulhatna mást is főzni...
~ És én vagyok az elmebeteg. Rízs és marha, remek kaja, a seregben nagyon ritkán kapnak ilyet a katonák, álttalában csak püré...
-Teljesen új a menü Shepard...
-Persze...Bármit csinálsz annak csirke és püré íze van haver.
~ Kicsit nagyszájú, de nem is baj.
Befurakodik Shade és Doki közé...
-Hé Shade.Szerinted nem csirke és püré íze van?
Leülök, Freez vagy Iván mellé ha lehet.
~ Na jó, ennek tényleg csirke és püré íze van, nem csodálom mindíg ezzel jön. De nem panaszkodom, attól még jó lesz.
-Frászt.Ez már valami fóbia lehet.Ott a Doki, tőle kérj időpontot.
Doki el van merülve a gondolataiban, nem is hallja. Majd válat von.
~ Vajon min gondolkozhatot Sharone? Vagy valami nagyon komolyon vagy valami teljesen lényegtelenen. Ahogy ismerem komoly dolgon, de az a vállvonás, az nem Shadenek szólt... jó is lenne arra gondolt volna amire most én.
Ezen elmosolyodok és elkezdek enni, mielőtt berántana az agyam.
Vissza az elejére Go down
Iván

Iván


Tartózkodási hely : valahol

U.S.S Verloc fedélzetén - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: U.S.S Verloc fedélzetén   U.S.S Verloc fedélzetén - Page 2 I_icon_minitimeSzer. Okt. 27, 2010 4:08 am

( Épp futok. Szól a riadó. A folyosókat vörös és sárga fények díszítik kőrbe, akár a karácsony fát. Hallom bakancsom puffanó hangjait, közben halál sikolyok zavarják, meg a lépteim monotonitását. A folyosó ajtói bal és jobb oldalt bezáródnak. Benézek az egyikbe és egy katonát látok épp a székében ül és kortyolja a kávéját.
- Szevasz, gyere riadó van.
Éppen int, de közben ráugrok valami az arcára, és az ajtó becsukódik.
Futok a kijárat felé, amerre a fény van. De hirtelen bezáródik. Majd egy egység hatol be a szellőzőben. Bisur képét látom, ahogyan lép elő és ordít valamit. Majd a sörétes puskáját felém tartja.
- Haver, ne bánts, miért?- közben össze húzom magam.
Meg húzza a ravaszt. Próbálom felfogni, hogy mekkora a sérülésem. Végig nézek magamon. Sehol egy seb.
- Nézd a hátad mögé.- Mondja Bisur. Egy döglött alien. Kb 50 méterre fut felénk néhány társa is.
- Mi a f@aszt bámul katona. Gyerünk talpra, szedje össze magát.- Shepard Aim hangja zengi be a folyosót. Majd át nyújt felém egy m41pulse rifle-t.

Elkezdjük lőni az idegen csordát. Mind meg haltak. Utána bemászunk a szellőzőbe. Csak arra emlékszem, hogy kimászunk és futunk a felszálló egységhez. Én voltam az utolsó, épp hogy csak meg fogtam a rámpát, már szállt is fel. Lenéztem és 50-100 darab idegen integetett felém csontos újaikkal. )

Hallom, ahogy az órám csiripel akár egy varjú. Keserű és száraz hangon. Majd leverem a vekkert. Gyorsan fel öltözök és elmegyek enni.

Útközben találkozok Bisurral.
- Üdv!- nyújtom a kezemet- Hogy smint vagy?

Majd leülök valahova és jó ízűen eszek.
Vissza az elejére Go down
Redswift
Mesélő
Redswift



U.S.S Verloc fedélzetén - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: U.S.S Verloc fedélzetén   U.S.S Verloc fedélzetén - Page 2 I_icon_minitimeSzer. Okt. 27, 2010 7:30 am

*A beszélgetések folynak és a kaja elfogy.Igazán jó étket kaptak,akár egy utolsó vacsora.
Ghost végez ismét elsőként és távozik is.A többiek is szállingóznak kifelé.
Coopman viszont elcsípi a két kis kedvencét Ivánt és Bisurt mielőtt kereket oldhatnának.*
-Hova-hova? Lenne itt egy kis papír munka...Észrevettem hogy a dokkoknál eléggé eluralkodott a kosz.Tisztítószer és eszközök a raktárban...-*mondja ellentmondást nem tűrően.*-Csillogjon.-

*Nos igen.A dokk rész évek óta nem volt tisztítva.Nem azért mert nem lett volna kinek,de egyértelmű hogy semmi értelme kitisztítani azt a helyet ahol a legtöbb rakodás és szerelés történik.Olykor az automata tűzcsapokat bekapcsolják hogy kimossák ha épp üres,de Coopman úgy érzi végre hosszas őrmesteri pályafutása alatt megtalálta erre a munkára is a megfelelő egyéneket.
Ivánnak egyértelmű lehet,hogy bizony az ő szenvedései is Bisur kis gránátos poénjából fakadnak,de a szolidalitás csak erősíti a csapatszellemet.

A dokk rész a hajó legnagyobb helyisége.Belépve szemmértékre is bő 4-5órán át lehet egymással beszélgetniük.Már ha hajlandóak munka közben.A csapatszállító és a leszálló egység is ott vannak.Egy a flotta egyenruháját hordó alak mászkál az csapatszállító tankba ki-be és ellenőrzi a rendszereit,tisztítja a kellő részeket.A ruhája olajfoltos,és külsőre olyan 170 cm és átlagos testalkatú figura.Egy rongy lóg az oldalzsebéből és egy hegesztőszemüveg van felcsúsztatva a kobakján.*
-Helló.-*köszön szűkszavúan és teszi a dolgát amire beosztották.
A technika csodájának köszönhetően a raktárban,kézi csiszológépek is vannak,így nem kell fókázni,viszont gyakran újra kell "tankolni" a tisztítószerrel.
Mihelyst a szerelő meglátja hogy miket hoznak ki a szertárból,tekintetéből vegyes dolgok látszanak.Az egyik a "Szerencsétlen flótások." a másik a "Jó szórakozást.".*

Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





U.S.S Verloc fedélzetén - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: U.S.S Verloc fedélzetén   U.S.S Verloc fedélzetén - Page 2 I_icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
U.S.S Verloc fedélzetén
Vissza az elejére 
2 / 3 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3  Next

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
 :: Helyszínek :: Űr :: USS Verloc-
Ugrás:  
Free forum | ©phpBB | Free forum support | Visszaélés jelentése | Legfrissebb megbeszélés
mobil avptrinity