Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Nem a legerősebb marad életben, nem is a legokosabb, hanem az, aki a legfogékonyabb a változásokra.
 
KezdőlapLegutóbbi képekRegisztrációBelépésszentháromságKeresés
Keresés
 
 

Az eredmények megjelenítése:
 
Rechercher Bővített keresés
Szégyen fal
U.S.S Verloc fedélzetén - Page 3 I_icon_minitimeKedd Aug. 30, 2011 9:53 pm by Halál
Már a címből sejthetitek, hogy mire való.
Aki nem képes együttműködni, az ide lesz kirakva. Ha bannolnak valakit az is kikerűl ide.
Közölni kell a felhasználó nevét, hogy miért lett ide kirakva és a büntetés megnevezését, teszem azt, bannolás, 2 hétre.

Megjegyzések: 30
Legutóbbi témák
» Folyosók
U.S.S Verloc fedélzetén - Page 3 I_icon_minitimeKedd Feb. 07, 2012 11:48 pm by Halál

» Idegen kolónia Európában
U.S.S Verloc fedélzetén - Page 3 I_icon_minitimeSzer. Jan. 04, 2012 9:51 am by PRéDA

» Menekűlttábor
U.S.S Verloc fedélzetén - Page 3 I_icon_minitimeSzer. Jan. 04, 2012 9:13 am by PRéDA

» Királynői kamra
U.S.S Verloc fedélzetén - Page 3 I_icon_minitimeCsüt. Dec. 15, 2011 8:46 am by PRéDA

» Kamrák közti folyosók
U.S.S Verloc fedélzetén - Page 3 I_icon_minitimeVas. Dec. 11, 2011 7:48 am by PRéDA

» Közös Társalgó
U.S.S Verloc fedélzetén - Page 3 I_icon_minitimeVas. Dec. 11, 2011 6:24 am by PRéDA

» Szabad
U.S.S Verloc fedélzetén - Page 3 I_icon_minitimeVas. Nov. 06, 2011 4:07 am by Koncoló

» 6-os terem
U.S.S Verloc fedélzetén - Page 3 I_icon_minitimeSzomb. Nov. 05, 2011 2:43 am by Halál

» Túlélő kaland
U.S.S Verloc fedélzetén - Page 3 I_icon_minitimeSzer. Nov. 02, 2011 3:28 am by Halál

Zene

U.S.S Verloc fedélzetén - Page 3  title=
Facebook

 

 U.S.S Verloc fedélzetén

Go down 
3 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3
SzerzőÜzenet
Iván

Iván


Tartózkodási hely : valahol

U.S.S Verloc fedélzetén - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: U.S.S Verloc fedélzetén   U.S.S Verloc fedélzetén - Page 3 I_icon_minitimeSzer. Okt. 27, 2010 7:52 am

Amint befejeztem az evést indulni készültem a dolgomra. Igen a dolgomra, de Coopman elkapott Bisurral együtt és takarítanunk kellet. Nah ez jó. Legalább nem tétlenkedem.

A dokknál neki is látok a takarításnak. Épp hozom a tisztító gépet, amikor meglátok egy pasast. Hasonló ruhát visel mint a többiek. Biztos valami tag lehet. A szeme megvetést és együttérzést tükröz számomra. Meg szólítom.
- Üdv! Coopman őrmester küldött, hogy takarítsunk. Látom egy tankot szerelsz. Bírom a tankokat. Milyen típus?

Majd elkezdem a terem egyik sarkából a munkát és fütyülök. Beszélgetni akarok Bisurral is, meg a tankos palival. Mindig is érdekeltek a tankok.
Vissza az elejére Go down
Bisur

Bisur


Tartózkodási hely : Hell!

U.S.S Verloc fedélzetén - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: U.S.S Verloc fedélzetén   U.S.S Verloc fedélzetén - Page 3 I_icon_minitimeSzer. Okt. 27, 2010 8:07 am

Coopman rögtön el is kapott minket.
Szerencsére voltak gépek is a segítségünkre.
Amint beléptünk egy fickó szerelt egy tankot szeméből látszott, hogy sajnál minket.
~ Én nem sajnálom magam, megérte... különben is így végre máson is járhat az eszem, nem csak... nehogy megint elkezd. Na vissza a barátaidhoz... kéne róluk egy dal is...
- Üdv! Coopman őrmester küldött, hogy takarítsunk. Látom egy tankot szerelsz. Bírom a tankokat. Milyen típus?
~ Mindíg bele kell szólnia.

Elkezdem a takarítást és kicsit éneklek magamnak.
~ Túl hosszú fej ez visz a sírba
Dupla szádat ne baszogassad
Túl lassú inkább lopakodjál
Aknavető aládpörköl robbanj már...

- Hé Iván! Milyen volt a konyhán?


Vissza az elejére Go down
Redswift
Mesélő
Redswift



U.S.S Verloc fedélzetén - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: U.S.S Verloc fedélzetén   U.S.S Verloc fedélzetén - Page 3 I_icon_minitimeSzer. Okt. 27, 2010 11:50 am

*A kérdésre felfigyel és egyben meg is lepi hogy kérdezhet ilyet egy gyalogos.*~Ezek se a régiek már..~

-Természetesen egy M577 páncélozott csapatszállító.Titeket még nem láttalak a hajón.Újak mi?-*törli meg olajos kezét és úgy dönt be is mutatkozik.*-Mike.Mike Pommeroy zászlós.Én vezetem a leszállóhajótokat.-*mosolyog hozzá barátságosan,s a bemutatkozást követően visszaindul melózni.*-Ha megbocsájtotok dolgom van még.A Parancsnok meghagyta hogy minden tipp topp legyen az akcióra.-

*A csiszólógépek elég hangosak de azért túlkiabálhatóak,így lehet beszélni közbe.Nem túl változatos,de nem is túl megerőltető munka,viszont szutykos és lassú...Idegesítően lassú.*
Vissza az elejére Go down
Bisur

Bisur


Tartózkodási hely : Hell!

U.S.S Verloc fedélzetén - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: U.S.S Verloc fedélzetén   U.S.S Verloc fedélzetén - Page 3 I_icon_minitimeSzer. Okt. 27, 2010 6:32 pm

-Természetesen egy M577 páncélozott csapatszállító.Titeket még nem láttalak a hajón.Újak mi?
~ M577, nem egy rakat szar az biztos.
- Én úgy fogalmaznék, új játszótér régi meló.
-Mike.Mike Pommeroy zászlós.Én vezetem a leszállóhajótokat.
- Üdv. Andrew Art, de csak hívj Bisurnak.

-Ha megbocsájtotok dolgom van még.A Parancsnok meghagyta hogy minden tipp topp legyen az akcióra.
~ Kíváncsi leszek én már arra az akcióra.

~ Ez a meló, mocskos és koszos. De nagyon olyan sziszi-muszi is, de idegesítő. Ha így folytatjuk az akció végére készen leszünk, csak megeszik a félosztagot.

Órákig tovább folytatom az unalmas munkát.
~ Mi vagyunk az Aliens
Mi vagyunk az Aliens
Ha meglátsz azt mondod: él ilyen?

~ Kezd ez alakulni...
Vissza az elejére Go down
Iván

Iván


Tartózkodási hely : valahol

U.S.S Verloc fedélzetén - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: U.S.S Verloc fedélzetén   U.S.S Verloc fedélzetén - Page 3 I_icon_minitimeCsüt. Okt. 28, 2010 1:41 am

-Természetesen egy M577 páncélozott csapatszállító.Titeket még nem láttalak a hajón.Újak mi?-*törli meg olajos kezét és úgy dönt be is mutatkozik.*-Mike.Mike Pommeroy zászlós.Én vezetem a leszállóhajótokat.

- Üdv a nevem Csernovec Iván közlegény.

-Ha megbocsájtotok dolgom van még.A Parancsnok meghagyta hogy minden tipp topp legyen az akcióra.-

- Hogy ne. Ez természetes. Nekünk is dolgozni kell.

majd bekapcsolom a zenét és fülhallgatón keresztül hallgatom. Elkezdek csinálni. Unalmamban pár tánc lépést is elejtek és fütyülni, dúdolni kezdek, persze a gép elnyomja a hangom, így senki sem hallhatja.

Vissza az elejére Go down
Redswift
Mesélő
Redswift



U.S.S Verloc fedélzetén - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: U.S.S Verloc fedélzetén   U.S.S Verloc fedélzetén - Page 3 I_icon_minitimeCsüt. Okt. 28, 2010 3:25 am

*Ha nincs nagy beszélgetés és versenyfelmosás avagy akármi,úgy telik múlik az idő és hamarosan csillog-villog a dokk.Ez persze nem érthető szó szerint,hisz sose fog csillogni.Bisur és Iván munkája nem is ezen alapult,de talán Coopman rosszabb büntetést nem talált.Ez nem egy büntető hajó.
A gépek zaja leáll és végigtekinthetnek a csodás művükön.*

-Ez igen...-*jegyzi meg Mike,és látszólag az ő szakértői szeme igenis látja a különbséget.*-Szép munka,sose volt még ilyen tiszta ez a része a hajónak.Komolyan már sajnálom összeolajozni.-*neveti,és ha a két alak indul akkor int nekik.

Földi idő szerinti este hét óra körül lehet,bár ezt nehéz az űrben megállapítani.Ezután szabadidejük is van,amit kihasználhatnak bármivel amivel akarják.Lőtér,edzés,esetleg sakkozás a kantinban...vagy a Doki zaklatása.

A Verloc eközben monoton tempóban halad akár egy jeges koporsó.Csak a felvillanó apróbb fényei jelzik a benne lakozó életet.*
Vissza az elejére Go down
Bisur

Bisur


Tartózkodási hely : Hell!

U.S.S Verloc fedélzetén - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: U.S.S Verloc fedélzetén   U.S.S Verloc fedélzetén - Page 3 I_icon_minitimeCsüt. Okt. 28, 2010 4:12 am

~ Vaon érzi még az ember amikor az alien lyukat üt a fején, nem hiszem...
Egyszer csak észreveszem, hogy végeztünk.
-Ez igen... Szép munka,sose volt még ilyen tiszta ez a része a hajónak.Komolyan már sajnálom összeolajozni.
- Ne sajnáld, ahogy ismerem Coopmant hamarosan valaki megint takarítja.
~ Jut is eszembe, Coopman tarsojában szerintem márcsak a WC-k maradtak.

Ránézek az órámra, 7:09
~ Na most ezután mi legyen. Lődözni már voltam, Freezel sakkozni unalmas, legalábbis a vége az... már elég sokat gondoltam a lényekre is. Talán ha elmennék edzeni, Tex biztos nyomja már. Láttam ott egy evező gépet, az a legjobb, vállat is edzi...

Elindulok az edzőbe, ha oda értem az evezőgépet veszem kezelésbe.
~ Áhh, ezen a hajón szinte semmi élvezet nincs, Coopman rögtön leszerelne a késtrükköm után... edzeni jó de egy idő után semmi, dögökkel nem találkozhatok, beszélgetni senkivel nem lehet normálisan. Csipkerózsika néha "nem hallja" amit mondok. Dokit meg nem lehet mindíg stírölni, különben is lehet, hogy már gyanús neki; ha meg sokat fantáziálo róla, annak se lesz jó vége. Kevés vagyok én hozzá.
Egy pillanatra megállok és magam elé nézek.
~ Hadjad már... inkább gondolkozz másról...
Vissza az elejére Go down
Iván

Iván


Tartózkodási hely : valahol

U.S.S Verloc fedélzetén - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: U.S.S Verloc fedélzetén   U.S.S Verloc fedélzetén - Page 3 I_icon_minitimeCsüt. Okt. 28, 2010 4:59 am

Néhány óra leforgása alatt végeztünk a tisztítással. Mike megdicsért minket. Én személy szerint örültem neki, de amikor azt mondta, hogy sajnálja összeolajozni, akkor megértettem, hogy mit akar kifejezni. Egy szóval felesleges munka volt. Bár jól csináltuk. Integettem Bisurnak, majd edzeni mentünk. Ő evező gépet használta, én meg futottam 3 km-t. Majd utána alaposan bemelegítettem. A box zsákot is ki próbáltam. 3x3 percet nyomtam le. Végül nyújtani kezdtem, és futottam pár kört a teremben, hogy le rázzam az izmaimat. Fontos, hogy gyorsak maradjanak a karjaim.

A lövészetre is beléptem. Meg csapot a jó öreg puskapor szaga. Be csuktam a szememet és egy mélyet szippantottam belőle. El vettem egy smart gunt és lövöldözni kezdtem. A céltáblákat úgy szelte akár a vajat. Keresni szeretnék egy fegyvert remélem megtalálom Minigun a neve.

Ha van, akkor ki próbálom. Miközben lövöldözök széles mosollyal tartom a fegyvert akár egy őrült. Ha érzem, hogy a végét járja a tár akkor elordítom magamat, mint egy sakál és össze takarítom a hüvelyeket és megtisztítom a fegyvereket, amit használtam.
- Ez a mini gun k@rva jó!

Majd meg látogatom a dokit, hogy társalogjak vele. Be kopogok az ajtaján.( gondolom beinvitál)
- Hello, a nevem Csernovec Iván közlegény. Meg tudja mondani nekem, hogy van-e luguk, ami a savat közömbösíti? Ez egy kis fiola, ami az idegenek vérét semlegesíti. Ha jól tudom nem régiben fejlesztették ki ezeket az eszközöket. Csak rá kell önteni a sebre és meggátolja a további sejt roncsolódást.- próbálok mosolyogni, hogy ne tűnjek okostojásnak. De tuti, hogy tisztában az ilyen orvosi dolgokkal. Remélem az új dolgokkal is.
Vissza az elejére Go down
Redswift
Mesélő
Redswift



U.S.S Verloc fedélzetén - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: U.S.S Verloc fedélzetén   U.S.S Verloc fedélzetén - Page 3 I_icon_minitimeCsüt. Okt. 28, 2010 9:12 am

*Az edzőteremben Tex nyomja az ipart mint mindig.*
-Helló.Megint egy kis edzés mi?-*ha Bisur rákérdezne egy visszavágóra nevetve feleli hogy ma már órák óta edz.Talán holnap.
Kimerítő és frissítő egyben az egész,majd Iván átmegy a lövészpályára tesztelni a fegyvereket.*

-Ne sajnáld haver!-*élvezkedik Aim.Igazán szimpatizál Ivánnal,a fegyver fanatikusokkal mindig közös nevezőn érezte magát.*
-Ha gondolod gyere máskor is.-*Köszön el,és így Iván hamarosan az orvosi részlegnél találja magát.*

-Szabad.-*hallatszik a beinvitálás.*-Miben segíthetek?-*fordul az érkező felé kellemes mosollyal.Majd hallgatja a bemutatkozást.Igazán illedelmes tőle hogy felkereste ezért,fut végig az agyán.*
-Orosz név igaz?Én Dr.Sherona Simpson vagyok ha még nem árulták el a többiek.Oh és igen,van ilyen anyagunk.Sajnos a használata így is káros ha nem adagoljuk rendesen a seb méretétől függően.-*kutakodik kicsit majd előveszi azt amiről beszéltek.Egy orvosi üvegcse a végén egy kis spriccelő szerűséggel.Látszik hogy terepre gyártották.*-Sajnos még nem találtak fel szabványt,mivel képtelenség egységesíteni a fizikális roncsolódás mértékét.Általában a fiúk tartanak maguknál egyet,de csak akkor használják amikor nincs a közelben szanitéc.-*nyújtja át a fiola szerűséget Ivánnak.*-Kérem inkább fogadja meg a tanácsom és ne savazza be magát.-*bólint komoly fejjel.*-Még valami?-
Vissza az elejére Go down
Bisur

Bisur


Tartózkodási hely : Hell!

U.S.S Verloc fedélzetén - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: U.S.S Verloc fedélzetén   U.S.S Verloc fedélzetén - Page 3 I_icon_minitimeCsüt. Okt. 28, 2010 6:26 pm

Amint belépünk az edzőbe Tex már nyomja nagyban...
-Helló.Megint egy kis edzés mi?
- Áhhh. tisztára elgémberedik az ember, órák óta a dokkot pucoltuk, gondoltam, te úgy is nyomod.

Egyszer csak Iván átmegy a lőtérre, majd a hangszigetelt ajtón keresztül egy őrületes lövéshangot lehetett hallani.
~ Smart Gun - kíváló fegyver, csak háát az újratöltése, mindíg kell aki fedezze, meg szellőzőbe...
A smart gun szaggatott hangját egy egybe hangzó fémes hang váltja fel.
- Tex, ez az őrült Iván minigunnal lő.
Majd a hang abba marad, üvöltés váltja fel.
- Most abba hagyta.
Nevetek.

Iván kilép, és elmegy.
Folytatom az edzést.
- Tex egy kis futó versenyt?
Vissza az elejére Go down
Iván

Iván


Tartózkodási hely : valahol

U.S.S Verloc fedélzetén - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: U.S.S Verloc fedélzetén   U.S.S Verloc fedélzetén - Page 3 I_icon_minitimePént. Okt. 29, 2010 2:15 am

-Ha gondolod gyere máskor is.- mondja Aim
- Ezt nem lehet megunni. ha meg lesz a szakképesítésem újra kihívlak egy versenyre.- majd intek neki és távozom.

A doktor nőnek feltettem a kérdést. Kedvesen válaszolt. Szimpatikusnak tűnt.
- Igen orosz név. Ott születtem. Szibériában éltünk, ahol nagyon hideg van. Volt egy kaukázusi kutyám. Mivel kisgyerek voltam, ő 4xer nagyobb volt nálam, de helyes kutya volt.
Majd átnyújtja a fiolát és én örömmel átveszem.
-Még valamit?- Kérdezi a kedves hölgyemény.
- Más nem lesz. Szereti az állatokat? ( majd erre válaszol ő és én felteszek egy másik kérdést.) Maga is velünk jön a küldetésre? Terepre is?( meg várom amíg válaszol) Maga milyen bátor. Azért legyen óvatos kérem.
- Most mennem kell és köszönöm a fiolát. Remélem még társaloghatunk- vetek felé egy örömteli mosolyt és elköszönök tőle.
Vissza az elejére Go down
Redswift
Mesélő
Redswift



U.S.S Verloc fedélzetén - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: U.S.S Verloc fedélzetén   U.S.S Verloc fedélzetén - Page 3 I_icon_minitimePént. Okt. 29, 2010 4:06 am

-Felőlem mehet a verseny!-*futás az jó neki,lassabb de sokáig húzza.Épp felkészülnek hogy megkezdjék,mikor a fények pirosan villannak fel.9-10 másodperc hatásszünet,mikor felszólal egy női hang.
-Minden egységnek,készenlét! Ez nem gyakorlat!-*a szöveg ismétlődik még pár percen keresztül.*

*Iván kérdésére válaszol is a Doki szívélyesen.*
-Persze,mindig akartam egy macskát.Sajnos a munkaköri beosztásom ezt nem teszi lehetővé.-*magyarázza.*-Természetesen.Én is kaptam fegyveres kiképzést,bár az én feladatom a gyógyítás,nem pedig a pusztítás.-*mondja komoly hangon.Majd elmosolyodik Iván mosolyán.*-Köszönöm.Ez a munka veszéllyel jár és ezt mind....-*a fények piros villódzásba kezdenek,és felszólal a riadó hangja.*-A hangárba találkozunk...-*még elpakol és lezárja az orvosi részleg egyes tárolóit.

A riadó procedúráját ismeri már mindenki.Első lépésként mindenki a hangárba megy,ott kapnak eligazítást.*
-Mozgás mozgás!Bisur!Beállni a sorba!-*hörgi Coopman.*-Gyerünk Iván,mintha élne!-*hallatszanak ki a kiáltozásai.
A katonák felsorakoznak és Coopman velük szembe végigsétál a soron majd középre megy és ott cövekel le.*

-Vége a jólétnek emberek.Pár perccel ezelőtt vizuális és audio kontaktust teremtettünk a Destiny nevű hajóval.Az előzetes jelentés szerint kibaszott fegyvercsempészekkel állunk szemben.
A feladat egyszerű.Átmegyünk,átnézzük a hajót.Ha bármi gyanúsat találunk átvesszük a hajó irányítását és a Marsra visszük.-*kiáltozza monoton hangján hogy tiszta és érthető legyen még a süketeknek is.*
-És előre szólok,ez nem egy tetves mészárszék!A parancsnok külön megkért,hogy ne rendezzünk vérfürdőt.Tiszta munkát akar!Remélem világos magának is Bisur!Semmi gránát baszakodás!Kérdés?-*Freez összeszorítja a száját hogy ne törjön ki a röhögése.*
-Első raj ellenőriz második fedez! Jól szerelkezzenek be,azt akarom hogy összeszarják a gatyájukat ezek a zsoldosok már a látszatunktól is!15 percük van az indulásig.Oszolj!-*Mondja mihelyt válaszolt a kérdésekre ha volt.Mindenki gyors lépésekkel indul előbb a saját kabinjába hogy összeszedje a személyes felszerelését,utána a fegyverraktárba.

Tex M56 gyorstüzelő,Shade és Freez reguláris pulzus karabélyok.Tölténytárak és gránátok is előkerülnek.5 tár 2 gránát plusz a pisztolyok amihez 3 tár dukál.A Doki aki kitűnik mert neki csak pisztolya van és egy extra oldaltáskája.Aim mesterlövészpuskája is tiszteletet parancsolóan néz ki.

Előtűnnek a páncélokon a különleges feliratok is mint "A Xenok hátulról szeretik" vagy "Húskonzerv" / "Hülyével vagyok"

A felszerelkezést követően ismét a hangárba mehetnek ahol megkezdődik a beszállás a leszállóhajóba.Mike a pilóta bent van és várja Coopman parancsait,mikor kezdhetik a felszállást.*
Vissza az elejére Go down
Bisur

Bisur


Tartózkodási hely : Hell!

U.S.S Verloc fedélzetén - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: U.S.S Verloc fedélzetén   U.S.S Verloc fedélzetén - Page 3 I_icon_minitimePént. Okt. 29, 2010 4:45 am

Éppen amikor kezdtük volna a versenyt, hirtelen megszólalt a riasó, rögtön lesiettünk a hangárba.
~ Végre valami akció.
Lent a sorban Coopman mily véletlen pont velem és Ivánnal ordibált.
MAjd rákezdett.
-Vége a jólétnek emberek.Pár perccel ezelőtt vizuális és audio kontaktust teremtettünk a Destiny nevű hajóval.Az előzetes jelentés szerint kibaszott fegyvercsempészekkel állunk szemben.
A feladat egyszerű.Átmegyünk,átnézzük a hajót.Ha bármi gyanúsat találunk átvesszük a hajó irányítását és a Marsra visszük.
~ Csempészek. Ennyi?! ÉS még a marsra is vissza kel menni?
- És előre szólok,ez nem egy tetves mészárszék!A parancsnok külön megkért,hogy ne rendezzünk vérfürdőt.Tiszta munkát akar!Remélem világos magának is Bisur!Semmi gránát baszakodás!Kérdés?
Ekkor meglátom, hogy Freez mindjárt bepisil a röhögéstől.
~ Csakki ne törjön belőle, akkor mindenki elkezd röhögni.
Coopman fojtatja a tájékozztatást.
~ Pont a kettes fedez... pedig szerettem volna breachelni.

Az előkészülődésen jól ment minden.
~ Hmm húskonzer, Hülyékkel vagyok... szép. Jó a fegyverzet is... csak szerintem Dokinak kevés lesz az a pisztoly, bár már tapasztalatból tudom, hogy a pisztoly lehet a legjobb fegyver, jó kezekben.
Én is szépen betárazok, a tőrt úgy rakom, hogy a bal oldalamon lógjon, jól látszódjon. És felveszem a páncélom.
//most vettem észre, hogy nem meséltem még a páncélomról, elnézést//
~ Jól néz ki...
Páncélom hátulján egy piros gránát van felfestve, a gránát nagyon köralakú, fölé piros betűvel van odaírva: Martyrdom
Elején is egy olyan gránát, persze kicsiben, és a gránáton nagy betűvel ferdén átmegy egy felirat:
NINJA - zöld színű.

~ Jól fel vagyunk szerelkezve, összefogják magukat fosni kivéve ha lőnek is amint belépünk.
Vissza az elejére Go down
Iván

Iván


Tartózkodási hely : valahol

U.S.S Verloc fedélzetén - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: U.S.S Verloc fedélzetén   U.S.S Verloc fedélzetén - Page 3 I_icon_minitimePént. Okt. 29, 2010 9:13 am

A doktornővel való beszélgetésemet a vörös fények zavarták meg.
- Ott találkozunk. Addig is viszlát.- kilépek az ajtón és rohanni kezdek a hangár felé.
-Gyerünk Iván,mintha élne!- ordítja Coopman. Nekem és Bisurnak is egyaránt. Neki főleg a gránátos téma véget Very Happy
-Vége a jólétnek emberek.Pár perccel ezelőtt vizuális és audio kontaktust teremtettünk a Destiny nevű hajóval.Az előzetes jelentés szerint kibaszott fegyvercsempészekkel állunk szemben.

Alig várom. Persze ezt mondják. Mindig így kezdődik. Van egy téves információ, aztán jön a halálsikoly és a lézerek, nekünk meg kampec.

- És előre szólok,ez nem egy tetves mészárszék!A parancsnok külön megkért,hogy ne rendezzünk vérfürdőt.Tiszta munkát akar!Remélem világos magának is Bisur!Semmi gránát baszakodás!Kérdés?

Ohh de kár. Nem használhatok minigunt. Sebaj, majd valahogy kiheverem. Tiszta munka? Akkor fel veszem a kesztyűt.

Nos ezek után mehetünk pakolni a holminkat. Nem volt sok cuccom. Pár bakancs és zokni, meg váltás ruha, ami rendszeresen karbantartottam.

A fegyverraktárnál kérem az alap felszerelésemet. az az a rucit. A mellvért hátán vörös betűkkel rá van írva, hogy Húskonzerv. Kérek egy szolgálati fegyvert 3 db tárral. Egy smartgunt, aminek a töltény hevederje a hátamon lesz. 750 db golyóval. Nehéz lesz, de támogató lövész leszek, mivel a 2 csoportba osztottak. A felderítőknek kell könnyű fegyver. A késem a mellkasomon bal oldal.t

A hangárba érve a felszálló egység startra készen áll. A fegyveremet beteszem a tartó helyére azután becsatolom magamat. ki fújom a levegőt és veszek pár lélegzetet, hogy elmúljon az izgalom. Egy részem akart találkozni az idegenekkel, a másik viszont nem. Remélem nem kell megint látnunk őket. Bízzunk a hírszerzésben.

Megpofozom az arcomat, hogy felfrissüljek és elkiáltom magam.
- Éljen a Rock'n Roll! Húúúúúúú- azután felnyújtom a karomat, mint aki ujjongani akar.

Vissza az elejére Go down
Redswift
Mesélő
Redswift



U.S.S Verloc fedélzetén - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: U.S.S Verloc fedélzetén   U.S.S Verloc fedélzetén - Page 3 I_icon_minitimePént. Okt. 29, 2010 12:32 pm

-Ez az!Mutassuk meg!-*jön a válasz Ivánnak Aimtől,aki szemben ül vele.Bisur és Iván közé Freezt löki be az őrmester.*

-Oké Zászlós mehetünk!-*szól Mike felé,Coopman,miután a biztonsági öveket ellenőrizték.*
-Hé Bisur!Tudtad, hogy a hasonló ellenőrzések 70%án a csempészek még az űrben szétrobbantanak minket?-*néz komoly arccal felé,majd eszelős vigyort vág.*-Kamuztam..Csak 30%.-

*A leszállóhajó kidokkol némi zötyögéssel.A gépek hangja mellett lehetetlen halkan beszélni,a normál hangerőt is csak a szomszédod hallja meg.Ez Coopmant látszólag nem zavarja mert ő keresztül üvölti a zajt.*
-Figyelem!Jól jegyezzék meg!Viszont tűz van érvényben!Nem lövünk amíg nem támadnak! Biztosítjuk a hajót és ellenőrizzük! Professzionális munkát akarok,nem holmi bokorugró szarságot!-

*A hajó kisiklik az űrbe és elindul a Destiny felé.Aim úgy csámcsog a rágón hogy szinte hallani.Shade babonásan a dögcéduláját dörzsölgeti mellette.Freez a padlót nézi bambán és járatja a fejét,miközben Tex nagy lábával dobog valami ritmust.Ghost lehunyt szemmel hátradőlve,s mellette a Doki a táskában turkál mint egy gyerek aki azért aggódik, hogy nem pakolta be a tanszert.Coopman áll és egy csőbe kapaszkodik.Látszólag fittyethány a gravitáció törvényeinek,de annyi leszállás után ez nem meglepő.*

-30 másodperc!-*kiáltja Coopman.*-Készenlét!Szabályos szétszóródást akarok látni!-*Mindenki elkezdi kikapcsolni magát,a hajó rázkódása enyhül.Pillanatok alatt felkapják a fegyvereket és kettes sorba rendeződnek.Shade Tex nyitja a sort,Utána Aim és Ghost mennek.Ezután jön Iván és Bisur párosa,közvetlen utánuk pedig Doki és Freez. Coopman szál ki legvégül, miután biztos benne, hogy senki nem marad le.

A leszálló egység raktere lenyílik és nagy lendülettel indulnak kifelé....Nem üvöltözik senki,nincs harci kiáltozás,csak Coopman hangja.*-Gyerünk!Mozgás mozgás!-

//Utsó reagok ide Very Happy aztán irány a Destiny topic.//
Vissza az elejére Go down
Iván

Iván


Tartózkodási hely : valahol

U.S.S Verloc fedélzetén - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: U.S.S Verloc fedélzetén   U.S.S Verloc fedélzetén - Page 3 I_icon_minitimePént. Okt. 29, 2010 6:12 pm

-Ez az!Mutassuk meg!- mondtja Aim. majd Freez közénk furakodik Coopman segítségével.
-Hé Bisur!Tudtad, hogy a hasonló ellenőrzések 70%án a csempészek még az űrben szétrobbantanak minket?- akkor ezek terroristák. Mondtam magamban.
-Kamuztam..Csak 30%- elvigyorodtam.
A gép felszáll, némi rázkódással. Coopman magyarázot valamit.
-Figyelem!Jól jegyezzék meg!Viszont tűz van érvényben!Nem lövünk amíg nem támadnak! Biztosítjuk a hajót és ellenőrizzük! Professzionális munkát akarok,nem holmi bokorugró szarságot!- az fasza, ezzel nekem nem lesz gond. Akik elől mennek, azoknak van cumi. Nekem úgy is fedeznem kell őket. Bár ha külön válunk, akkor jobban oda kell figyelnem.

Ahogy az űrben szálltunk tova, mindenkin megmutatkozott a feszült várakozás jelei. Aim rágózott. Shade dörzsölgeti a dögcéduláját. Biztos valami babona. Tex meg dobol a lábával. Vajon mi játszódhat le a fejébe? Én csak fogom a váll szíjamat. Próbálok gondolkodni. Remélem gyorsan végzünk. Csempészek vannak a hajón. De milyen csempészek? Mit csempészhetnek? fegyvert? Biológiai fegyvert, aminek a neve xenomorph? Meg rázom a fejemet, hogy ki menjen ez a gondolat belőle. Coopman térít vissza a valóságba.
-30 másodperc!-*kiáltja Coopman.*-Készenlét!Szabályos szétszóródást akarok látni!-*Mindenki elkezdi kikapcsolni magát,a hajó rázkódása enyhül.Pillanatok alatt felkapják a fegyvereket és kettes sorba rendeződnek.Shade Tex nyitja a sort,Utána Aim és Ghost mennek.Ezután jön Iván és Bisur párosa,közvetlen utánuk pedig Doki és Freez. Coopman szál ki legvégül, miután biztos benne, hogy senki nem marad le.

Landoltunk. amilyen gyorsan csak tudtam magamra pakoltam a cuccomat. Az az a smratgunt és a számítógépes rendszert, hogy önállóan is tudjon célozni, ha lankadna a figyelmem. A hátamon a táska, amiben a lőszere van. 750 db golyócska.
-Gyerünk!Mozgás mozgás!- ordít ránk ránk Coopman.

Gyorsan a jobb szélen helyezkedtem el. futás közben szétnéztem. Milyen a terep és hol vannak fedezékek, nah meg az ellen. Remélem ez egy meglepetés akció és nem tudják, hogy itt vagyunk. Bár a kamerák tuti mutatják.
Vissza az elejére Go down
Bisur

Bisur


Tartózkodási hely : Hell!

U.S.S Verloc fedélzetén - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: U.S.S Verloc fedélzetén   U.S.S Verloc fedélzetén - Page 3 I_icon_minitimePént. Okt. 29, 2010 9:31 pm

A hajón Freez melett ültem, melette Iván ült.
-Hé Bisur!Tudtad, hogy a hasonló ellenőrzések 70%án a csempészek még az űrben szétrobbantanak minket?-Kamuztam..Csak 30%.
Kicsit mosolygós arcot vágok.
~ Tudtad, hogy az első találkozás a xenomorphal az emberek 80%-nál halállal végződik... Kamuztam 98%...
Coopman belevág.
-Figyelem!Jól jegyezzék meg!Viszont tűz van érvényben!Nem lövünk amíg nem támadnak! Biztosítjuk a hajót és ellenőrizzük! Professzionális munkát akarok,nem holmi bokorugró szarságot!
~ Meglesz főnök, ha viszont tűz lesz akkor, nem lesz szarozás.

A hajón mindenki ideges volt... talán én nem.
~ Az ott a dögcédulát simogatja... hát, Aim is idegesen rágcsálja a rágót. Talán nem is olyan profik? Ezek csak emberek könyörgöm, Shade meg Texet leszedik aztán Iván szétdarélja az egészet... most komolyan. Nah de ott van Ghost, ő nem ideges, milyen jó ötlet.
Becsukom a szemem és a kedvenc számomat idézem fel,
~ Még szerencse, hogy eltudtam menni az egyetlen koncertre amit a klónjaik adtak... mert az igazi banda már 500éve kampó.
https://www.youtube.com/watch?v=cD5QeAN18X8
~ Why don't we end this lie?
(This suffering!)
I can't pretend this time
(This suffering!)
I need a friend to find
(This suffering!)
My broken mind, before it falls to pieces.
Hirtelen Coopman hangját hallom.
-30 másodperc!
~ Az még sok idő.

Shade Tex nyitja a sort,Utána Aim és Ghost mennek.Ezután jön Iván és Bisur párosa,közvetlen utánuk pedig Doki és Freez.
Beállok szépen a sorba, szemlélem a terepet, majd felhúzom a shotgunt, eddig nem volt.
~ Remélem, nem lesznek olyan hülyék, hogy lőjenek, mert akkor olyan mészárszék lesz itt... pont amilyet Coopman említett.
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





U.S.S Verloc fedélzetén - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: U.S.S Verloc fedélzetén   U.S.S Verloc fedélzetén - Page 3 I_icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
U.S.S Verloc fedélzetén
Vissza az elejére 
3 / 3 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
 :: Helyszínek :: Űr :: USS Verloc-
Ugrás:  
HungarianForum.com | ©phpBB | Free forum support | Visszaélés jelentése | Legfrissebb megbeszélés
mobil avptrinity