Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Nem a legerősebb marad életben, nem is a legokosabb, hanem az, aki a legfogékonyabb a változásokra.
 
KezdőlapLegutóbbi képekRegisztrációBelépésszentháromságKeresés
Keresés
 
 

Az eredmények megjelenítése:
 
Rechercher Bővített keresés
Szégyen fal
Destiny csempészhajó I_icon_minitimeKedd Aug. 30, 2011 9:53 pm by Halál
Már a címből sejthetitek, hogy mire való.
Aki nem képes együttműködni, az ide lesz kirakva. Ha bannolnak valakit az is kikerűl ide.
Közölni kell a felhasználó nevét, hogy miért lett ide kirakva és a büntetés megnevezését, teszem azt, bannolás, 2 hétre.

Megjegyzések: 30
Legutóbbi témák
» Folyosók
Destiny csempészhajó I_icon_minitimeKedd Feb. 07, 2012 11:48 pm by Halál

» Idegen kolónia Európában
Destiny csempészhajó I_icon_minitimeSzer. Jan. 04, 2012 9:51 am by PRéDA

» Menekűlttábor
Destiny csempészhajó I_icon_minitimeSzer. Jan. 04, 2012 9:13 am by PRéDA

» Királynői kamra
Destiny csempészhajó I_icon_minitimeCsüt. Dec. 15, 2011 8:46 am by PRéDA

» Kamrák közti folyosók
Destiny csempészhajó I_icon_minitimeVas. Dec. 11, 2011 7:48 am by PRéDA

» Közös Társalgó
Destiny csempészhajó I_icon_minitimeVas. Dec. 11, 2011 6:24 am by PRéDA

» Szabad
Destiny csempészhajó I_icon_minitimeVas. Nov. 06, 2011 4:07 am by Koncoló

» 6-os terem
Destiny csempészhajó I_icon_minitimeSzomb. Nov. 05, 2011 2:43 am by Halál

» Túlélő kaland
Destiny csempészhajó I_icon_minitimeSzer. Nov. 02, 2011 3:28 am by Halál

Zene

Destiny csempészhajó  title=
Facebook

 

 Destiny csempészhajó

Go down 
3 posters
Ugrás a következő oldalra : 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next
SzerzőÜzenet
Redswift
Mesélő
Redswift



Destiny csempészhajó Empty
TémanyitásTárgy: Destiny csempészhajó   Destiny csempészhajó I_icon_minitimeCsüt. Okt. 28, 2010 10:54 am

Név:Destiny

Legénység:8 + 2 fő

Azonosító/Küldetés: Ismeretlen

---------------------------------------------------
*A Destiny hangtalanul szeli az űrt.Jonah Doyl és Dexter Convay ücsörögnek az irányító teremben.*
-Mi a francnak kaptuk ezt a két kockafejet a raktérhez?-
-Mert olyan kurva megbízhatónak tűnsz első látásra is Dex....-*fordul lassan komoly képpel barátja felé a Destiny kapitánya,majd szinte egyszerre nevetnek fel.*
-Ennyi zsetonért felőlem olyan fegyvereket szállítanak amit akarnak,és annyi gyöpöst állítanak a raktérbe amennyit akarnak..Ha ennek vége akkor nyugdíjba megyünk haver.-
-A marsi paradicsom Jonah?-
-Az öregem,amit már évek óta tervezünk.-*dől hátra és zsebéből egy cigit túr elő, hogy rágyújtson.Barátját nem kínálja,tudja hogy nem dohányzik és azt is, hogy mi jön nemsokára.*
-Minek güriztél évekig,ha úgyis ezzel a szarral mérgezed magad?-*köhécsel egyet Dex, amolyan csak azért is köhögök a füsttől módra.Jonah-t egy kicsit se izgatja,már megszokta barátja szentimentalizmusát.

A kijelző hirtelen villogni kezd.*
-Ez meg mi a szar?!-*hördül fel Jonah.*-A francba!A hadsereg hajója...-
-Kiszúrtak már?-*pötyög Dex lázasan az előtte lévő konzolon.*
-Elfogó pályára álltak...Csessze meg!-*majd benyomja a hangosbemondó gombját.*-Figyelem társaságot kapunk,mindenki a hangárba.-
-Átjönnek?-
-Biztosan...-*szorítja ökölbe a kezét a kapitány.*

//Amadeus,ha van kedved beszállni zsoldosként,akkor itt az alkalom. Smile//
Vissza az elejére Go down
Redswift
Mesélő
Redswift



Destiny csempészhajó Empty
TémanyitásTárgy: Re: Destiny csempészhajó   Destiny csempészhajó I_icon_minitimePént. Okt. 29, 2010 10:32 pm

*A csapatok kiáramlanak a dokkba.Félkörívet alkotnak bő 3 méter távolságokkal,fedezve a hajót.
A Destiny legénysége megrökönyödve emelik meg a fegyvereiket.Csupa civil fegyver,pillanatok alatt lekaszálná őket egy jól képzett osztag.*
-Hóhóóó!-*hallatszik a középen álló kopasz és borostás férfi szájából.*-Nyugi fiúk! Jézus!...Mindig ilyen szívélyesen látogat a hadsereg?-*néz végig a csapaton és int a kezével, hogy eresszék le az emberei a fegyvereket.
Összesen heten vannak a hangárba,mind férfi,különböző civil ruhákban.Látszólag zsoldosok.*
-Mindenki a helyén marad!-*lép ki Coopman a leszállóegységből,és nyugodt léptekkel indul meg a kis társaság felé.*-Ki a kapitány?-

-Jonnah Doyl kapitány szolgálatára.... őrmester.-*nézi a rangjelzést.*-Miben lehetünk a szolgálatára?-
*Coopman vázolja körvonalakban a "látogatás célját" és hogy a bejelentés szerint fegyvercsempészet folyik.*
-Az kizárt uraim...Ha gondolják utána is nézhetnek.-*válaszolja a kapitány és kezével a hajó belseje felé tessékel.*
-Kettes raj itt marad.Shade,hozza az embereket...Csak önök után..-*néz fagyos szemmel a kapitány és emberei felé.*
-Igen uram.-*hallatszik Freez hangja.*-Oké fiúk maradunk.-*szól Ivánék felé.Akik maradnak az Freez Doki Iván Bisur és Mike a pilóta.Velük marad 3 zsoldos is.Látszólag kettő iker,míg a harmadik egy hosszabb hajú fazon.A fegyvereik lógnak lefelé,még a kezük sincs rajta.

Méregetik a csapatot.Miközben Coopman és a többiek eltűnnek a hajó belsejében.Persze rádiókapcsolatot tartják.
Bő 15 perc telik el szótlanul, ha nem törik meg a csendet,végül az egyik őr szólal meg,miután a füléhez emeli a kezét.*
-Vettem...Fiúk! Az őrmesteretek a hídon vár titeket.-*mutat a kezével előre.Freez fura tekintetet vág,majd bólint.Tudja hogyha ez igaz lenne az őrmester maga szól le a rádión.*

//Ide jöhetnek a reagok,AMadeus most lecsúszik a dologról Razz majd a köv mesében.//
Vissza az elejére Go down
Bisur

Bisur


Tartózkodási hely : Hell!

Destiny csempészhajó Empty
TémanyitásTárgy: Re: Destiny csempészhajó   Destiny csempészhajó I_icon_minitimePént. Okt. 29, 2010 10:55 pm

Amint megláttam a bandát...
~ Csupa kezdő, be vannak szarva... semmi esélyük.
Coopmanék bemennek a hajóba...
~ Nem tetszik ez nekem.

Három zsoldos marad velünk, minket méregetnek.
~ Már egy jó ideje állunk itt, ez nem lesz jó...
-Vettem...Fiúk! Az őrmesteretek a hídon vár titeket.
~ Látszik Freeznek se tetszik... ekkora hülyéket.
Oda lépek Freezhez
- Ugye tudod...
majd Iván mellé álok szorosan és oda súgom neki:
- Csak adj egy gránátot, csak csúsztasd a kezembe.
ha megkaptam a gránátot, gondosan elrejtem.
~ Nah kíváncsi leszek ez milyen csapda lesz...
Vissza az elejére Go down
Iván

Iván


Tartózkodási hely : valahol

Destiny csempészhajó Empty
TémanyitásTárgy: Re: Destiny csempészhajó   Destiny csempészhajó I_icon_minitimePént. Okt. 29, 2010 11:17 pm

Amint kiszálltunk és felvettük a védekező pozíciót, körbe vettek minket az emberek. Sok civil ruhás ember. ( megnézném a fegyverüket és, hogy milyen ruha van rajtuk)
Majd egy kopasz borostás ember megszólal, aki lecsillapítja a kedélyeket.
-Nyugi fiúk! Jézus!...Mindig ilyen szívélyesen látogat a hadsereg?-*néz végig a csapaton és int a kezével, hogy eresszék le az emberei a fegyvereket.
Nem sokan voltak. Mi többen vagyunk, simán elbánhattunk velük, de megtanultam, hogy sosem szabad lenézni másokat. Mindig okozhatnak meglepetést.
A kopasz alakot Jonnah Doyl kapitánynak hívták. Ezek szerint tud űrhajót vezetni. Coopman őrmester elbeszélgetett vele, majd fagyos tekintettel ránk nézett. Az arcán láttam a baljós jeleket.
-Kettes raj itt marad.Shade,hozza az embereket...Csak önök után..

Csak vártunk. Én Bisur, a doki hölgy és Mike a pilota, Orosz hon társam. 3 zsoldos is maradt. Egy negyed óra elteltével az egyiket hívja a kapitány majd felénk fordul és:

-Vettem...Fiúk! Az őrmesteretek a hídon vár titeket.
Freez és mi én meg Bisur is tudta, hogy valami nem stimmel. Hisz van kommunikátorunk. Majd Bisur felém fordul.
- Csak adj egy gránátot, csak csúsztasd a kezembe.
- Nincs nálam, de gyere fel velem a hajóba ott van gránát. Van egy ötletem. Vegyünk magunkhoz egy pisztolyt tartalékba. Eltudjuk rejteni.- minden mondatomat súgtam- Vagy a gatyámba teszem, vagy a a lábvértem mögé.

Majd oda lépek Freezhez. Szintén súgok.
- Mit szólsz ehhez? Fussunk bele? Bisurt küldjük fel a hajónkra, hogy vegyen magához tartalék fegyvert. Szerintem bármikor jól jöhet. Elrejtjük. ( ha igent mond, akkor így tenném. )

Vissza az elejére Go down
Redswift
Mesélő
Redswift



Destiny csempészhajó Empty
TémanyitásTárgy: Re: Destiny csempészhajó   Destiny csempészhajó I_icon_minitimeVas. Okt. 31, 2010 1:39 am

-Maradjatok éberek...-*súg vissza Freez,és mire tovább mondhatná a dolgokat Bisur és Iván fülét egy ismerős hang üti meg.Egy pisztolytáska kipattintása.

Amíg a kis csapat beszélgetett az egyik zsoldos jobbra húzódott ki 3-4 métert,míg a másik balra.Így is igen közeli célpontokat nyújtanak. Ők is és a gyalogosok is.
A következő pillanatban,már elő is rántja a lőfegyverét a középen álló,és szinte vele egy időben a másik kettő is emelni kezdi a fegyvereiket.*
-Fegyvereket eldobni!-*szólal meg a középen álló,talán kissé korán is a szituációhoz képest.Látszólag az elterelésük sikerrel járt,hisz senki nem figyelt rájuk.
Senki nem mozdul egyenlőre.A csapat összes tagja háttal állnak a zsoldosoknak kivéve Mikeot a pilótát.Ő lassan megemelni készül a kezét.

Amit alapból is lehet tudni, hogy a két iker áll a két oldalon,mindkettőnek szőke rövid haja van,látszólag elég fiatalok,míg a középső aki eddig is beszélt egy sötét bőrű széles orrú és kerek fejű,nagydarab ember.*
Vissza az elejére Go down
Bisur

Bisur


Tartózkodási hely : Hell!

Destiny csempészhajó Empty
TémanyitásTárgy: Re: Destiny csempészhajó   Destiny csempészhajó I_icon_minitimeVas. Okt. 31, 2010 2:43 am

-Maradjatok éberek...
És ekkor halottam meg a hangot... a pisztolytáskából kipattanó pisztolyt.
~ Hogy lehettünk, ilyen hülyék... most mérges vagyok
-Fegyvereket eldobni!
~ Na jó, most nincs kegyelem... tiszta munka kell, kidobom őket az űrbe.
Már nyúlnék a jól elrejtett VP-70esért.
~ Várjunk ez nem lesz jó, lehasalva megfordulsz, lőnek de elcsúszol, nem a fejedbe megy a golyó, bár oda is mehet, a lényeg, hogy lelőnéd mindent, de Doki is itt van... nane, pont egy nő miatt... nem lesz jó, fejen is lőhetnek. Nem tudnának, a fenébe.
És ekkor találom meg a a tervem fő kulcsát.
~ Hogy a fenébe kerül ez ide a combomhoz? Elraktam mielőtt Coopman leütött... te zseni vagy ember.
Balcombomnál a Martyrdom vagyis a teljesen üres granyó, jobbnál elrejtve a VP-70 és a faromnál a szolgálati fegyver amit látnak.
~ Ez jó lesz... azt hiszem ez jó lesz... most kíváncsi leszek ez hogy sül el... ez baromi állat lesz.
Szépen észrevétlenül megfogom az üres granyót és halkan kibiztosítom, eközben eldobom a shotgunt és megfordulok. (Ha esetled lőnének amikor eldobom a fegyót a földre esek és VP-70próbálom leszedni őket.)
Miután megfordultam, várok, ha esetleg beszarnának és kicsit elkalandozna a a fegyverük, jön a VP-70.

Vissza az elejére Go down
Iván

Iván


Tartózkodási hely : valahol

Destiny csempészhajó Empty
TémanyitásTárgy: Re: Destiny csempészhajó   Destiny csempészhajó I_icon_minitimeVas. Okt. 31, 2010 4:42 am

Ez nem jó. A zsoldosok fegyvert rántottak. Elkapott az ideg és az adrenalin.
-Fegyvereket eldobni!- kiáltja az egyik középen. Hátra pillantok. Semmi esélyem. Mar látom, hogy Mike készül, és Bisur is öngyilkos mutatványt akar végre hajtani. Úristen ember. Nekem túlságosan nehéz a fegyverem. Talán ha nyitnék egy sortüzet, de attól tartok, hogy a doki nő megsérül.
- Oké egy pillanat a hevedert le kell vennem, kérem ne lőjenek. -kiálltok feléjük eljátszva a hangommal a kétségbe esett katonát. A többiekre kacsintok, hogy tudják mi a szitu. Remélem gyorsak a fegyver rántásban. Amikor a hevedert is levettem, akkor le guggolok, hogy a földre eresszem, majd el próbálom lökni egy dobozhoz. Ez időt kihasználva fedezéket keresek a szememmel, remélem oda tudok gurulni, ahova a fegyveremet gurítottam. A helyzetet felderítve megnéztem, hogy mindenkinek van hova bújnia.
- Fedezékbe!- kiáltom el magamat és gyorsan a dokit egy vas doboz mögé lököm magammal együtt, majd amilyen gyorsan csak tudom elő kapom a pisztolyomat és lövöldözni kezdek. Remélem a többiek addig is aktívan részt vesznek.
Vissza az elejére Go down
Bisur

Bisur


Tartózkodási hely : Hell!

Destiny csempészhajó Empty
TémanyitásTárgy: Re: Destiny csempészhajó   Destiny csempészhajó I_icon_minitimeVas. Okt. 31, 2010 4:54 am

- Oké egy pillanat a hevedert le kell vennem, kérem ne lőjenek.
~ Bazzeg csipkerózsika, elszúros a tervem, na jó úgyse jött volna be, jöhet a VP ideje.
- Fedezékbe!
Majd Iván fedezékbe löki Dokit.
~ Ennek most lesz vége.
Hasra vágom magam és próbálom leszedni őket, mivel pont középen vagyok vigyázok. A gránátot is oda hajítom, hátha annak hatására megáll mindenki egy pillanatra, akkor könnyebb lesz.
Vissza az elejére Go down
Redswift
Mesélő
Redswift



Destiny csempészhajó Empty
TémanyitásTárgy: Re: Destiny csempészhajó   Destiny csempészhajó I_icon_minitimeVas. Okt. 31, 2010 6:21 am

*Freez oldalra néz.Sejti Iván mire készül,de szinte már mosolyra görbül a szája Bisurt és a gránátot látva.Már sejti hogy megint trükk lesz,s ő maga nem mozdul.*
-Nagy hibát követtetek el..-*sziszegi hátra Freez.
-Kuss legyen! Te meg tedd le azt a szart!És most csúszt...-*fejezné be a mondatot, mikor pár pillanat alatt minden a feje tetejére áll.Iván felüvölt és ezzel egy időben Bisur a gránátot hajítja.Freez kivetődik oldalra és pördül a levegőben,majd koppanással ér a földre.A Dokit magával rántja Iván,míg Mike hátra veti magát.

Az egész jelenet pár másodperc,mikor hirtelen hatalmas robbanás rázza meg a hajót.A fény kialszik,és torkolattűz villan fel a sötétben, ahogy Bisur és Iván tüzet nyit.A vér kifröccsenő hangja hallatszik,de ők ketten nem érznek a tompa fájdalmat amit a golyó ütötte seb váltana ki.Nem találták el őket.
A torkolattüzek felvillannak több helyen is.A lövedékek fényes csíkot húznak és kapnak gellert a fedezékeken, de nem sokáig mert a hajó megdől.Mindenki a jobb irányba csúszik.Kiáltások hallatszanak.
-Baszki!-*hallatszik Freez hangja.miután nekivágódik egy nagyobb tárgynak.*-Infrákat be!-

*Ahogy bekapcsolják láthatják ahogy a több mázsás ládák és dobozok megindulnak csúszva feléjük.A csapat tagjai jobbra balra ugranak előlük.Erős hangzavar áll be és teljes a káosz egy 10 percen át,míg a hajó tartalék generátora bekapcsol és visszajön a vészfény.A hajó ismét egyenesbe áll.*
Vissza az elejére Go down
Bisur

Bisur


Tartózkodási hely : Hell!

Destiny csempészhajó Empty
TémanyitásTárgy: Re: Destiny csempészhajó   Destiny csempészhajó I_icon_minitimeVas. Okt. 31, 2010 6:58 am

Hirtelen megindul minden... és ekkor robban...
~ Bazzeg, a Martyrdom felrobbant volna? 600szor ütött üreset, bazzeg nem lehet, vagy Coopman kicserélte volna, hogy megöljön? Á nem az ő stílusa... bakker, azok a humanoidok? Azok. A büdös életbe.
Ekkor lövöldözés támad. Én is szanaszét lövöldözök.
~ Bazzeg, mintha a második világháborúben lennénk, szar, nem azért képeztek ki, hogy embereket gyilkoljak...

Megdől a hajó.
-Baszki!
És megdől minden, ládák össze vissza csúsznak.
~ Nem igaz. Ez már tényleg nem... ezután mit fog adni Coopman?
Miután a zűrzavarnak vége, meggyőződök arról, hogy tiszta-e a terep, majd segítek az esetleg beszorult társaimon, közben nem fogom vissza magam.
- A jó tetves életbe, mióta robban az üres gránát a jó büdös picsába. Ha emiatt meghalt valaki... bazzeg, kirugdoslak a helyedről te buzi kaszás.
Vissza az elejére Go down
Iván

Iván


Tartózkodási hely : valahol

Destiny csempészhajó Empty
TémanyitásTárgy: Re: Destiny csempészhajó   Destiny csempészhajó I_icon_minitimeVas. Okt. 31, 2010 7:34 am

Freez rám nézet és tudta, hogy mi fog történni.
-Nagy hibát követtetek el..-*sziszegi felénk Freez.
-Kuss legyen! Te meg tedd le azt a szart!És most csúszt... - folytatná az ipse, de nem tudja. Elordítottam magamat.
- Fedezékbe!- majd a dokinőt fedezékbe húztam, vagy ugrottam vele. Lehet párszor megfogtam a mellét, de az azért lehetett, mert ott könnyebben tudtam irányítani. Amint letudtam őt, gyorsan fegyveremet megragadtam. A kis pisztoly remek fegyver. Tüzet nyitok, és ekkor hirtelen valami robbanás hallatszott. Ez nem a gránát volt. Ismerem a gránátokat, hisz sokat gyakorlatoztam velük, mire megszoktam őket.
A teremben a fények kialudtak, csak a torkolat tűz világította be, néhány tized másodpercre. Pár lövés adtam le, mert egy hajó kicseszett velem. Jobbra dőlt. Mindenki elesett, én féltérdre ereszkedtem ,de a fedezékem el csúszott.
- Baszki!. kiált fel Freez, majd- Infrákat be!.

Amint bekapcsoltuk az infrát, egyből kerestem az ellenséget, most nem értem rá, hogy a társaimmal foglalkozzam, hisz ha meglövik őket, akkor tuti megsérülnek, így meg csak lehetséges. Eltelt 10 perc, ha nem látok ellenséget, akkor a csapattársaimat nézem, de nem megyek ki a fedezékemből.
A tartalék generátorok bekapcsolódtak. Újra világos lett. Nem beszéltem senkihez, nehogy az ellenségnek eláruljam a helyzetem.



Vissza az elejére Go down
Redswift
Mesélő
Redswift



Destiny csempészhajó Empty
TémanyitásTárgy: Re: Destiny csempészhajó   Destiny csempészhajó I_icon_minitimeVas. Okt. 31, 2010 8:48 am

*Csend áll be,leszámítva Bisur káromkodását.Iván és a Doki a fedezékben kuksolnak.A doki már elővette az ő pisztolyát is,de még nem sütötte el egyszer sem,hisz a célpontokat nem látta ki kivel van.*
-Doki!-*hallatszik Freez hangja,mire a nő Ivánra néz.*
-Fedezz..-*majd kifut a hang irányába,ahol Freez is van.Mike fekszik a földön és az oldalát fogja amiből erősen szivárog a vér.
Bisur ha körbetekint nem messze tőle felfedezhet 2 halott zsoldost is.Az egyiknek a feje ment szét,ki tudja kinek a lövésétől,a másiknak a teste van beszorulva két doboz közé.Szemei tágra nyílva merednek élettelenül.

A nagy dobozok és tárolók össze-vissza csúsztak így kissé átláthatatlan a terep.Egyvalami viszont kristály tiszta,nem itt történt a robbanás.

A doki odaérve a sebesülthöz ellenőrzi a sebet.Az oldalát ütötte át egy lövedék,és elég görcsösen kapaszkodik Freez kezébe a fájdalomtól.*
-Rohadékok elkaptak...-*nyökögi Mike,miközben ellátják a sebét.*

-...őrmester...-*kocogtatja a rádiót.*-A rádió süket..Valami elektromágneses ingadozás lehet...-*mutat a pulzus karabélya kijelzőjére ami össze vissza mutatja a töltényeket.*
-Iván,Bisur!-*néz fel,szemébe nincs pánik csak düh.*-Keressétek meg Coopmant és a többieket...Mi is jövünk mihelyt stabilizáltuk Mikeot.-*adja ki a "parancsokat",és arra mutat amerre a csapat távozott nem rég.*


A hozzászólást Redswift összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Szer. Nov. 03, 2010 11:28 am-kor.
Vissza az elejére Go down
Bisur

Bisur


Tartózkodási hely : Hell!

Destiny csempészhajó Empty
TémanyitásTárgy: Re: Destiny csempészhajó   Destiny csempészhajó I_icon_minitimeVas. Okt. 31, 2010 9:03 am

~ A két halott köcsög... szerencséjük, hogy meghaltak, mert tőlem kínhalált kaptak volna... ez nem stimel valami más robant itt, talán a csempészett áru, na jó, ezek ők lesznek.
-Rohadékok elkaptak...
~ Szegény fickó... na ezt nem szeretem, olyan sérül akinek nem kéne... de az élet ilyen.
- A rádió süket..Valami elektromágneses ingadozás lehet...
~ EMP, nem áhh nem akarok megint bunyózni eggyel, nem stimmel valami.
-Iván,Bisur! Keressétek meg Coopmant és a többieket...Mi is jövünk mihelyt stabilizáltuk Mikeot.
~ Na ez az amit már 1000x halottam és ez nagyon szép és jó, de a humanoidnál nem jön be.
- Freez nem szeretnék ellenkezni... de felkéne menni a hajóra, nem külön válni, lehet hogy ezek ők.
Iszonyatosan komolyan momdom és szemeből leolvasható: Predátorok lehetnek.
(Ha rámordít elindulok azonnal)
Vissza az elejére Go down
Iván

Iván


Tartózkodási hely : valahol

Destiny csempészhajó Empty
TémanyitásTárgy: Re: Destiny csempészhajó   Destiny csempészhajó I_icon_minitimeVas. Okt. 31, 2010 9:16 am

Nah a hölgyemény elő vette a kis pisztolyát. Kecsesen állt a kezében az eszköz. Mást is tudtam volna képzelni benne. Mondjuk egy koktélt, amit nekem hozz Very Happy ! Majd Freez hangját hallottam. Mike megsérült. A dokinő oda rohant, én közben fedeztem. Csak most tudtam szét nézni eléggé. Minden felé dobozok voltak. Szerte szét. Nem lehetett normálisan közlekedni közöttük.

A Mike nagyon vérzett. K@rvára nem tetszett ez az egész. Megint megsérült valaki. Az én hibám. Hogy is mondta Sztálin. " Egy ember halál tragédia, millióké statisztika."
- Freez nem szeretnék ellenkezni... de felkéne menni a hajóra, nem külön válni, lehet hogy ezek ők.- mondta Bisur
- Jól mondja. Gyere vigyük fel a sebesültet. Van valami védekező rendszer a hajón? Mert ha igen, akkor kapcsold be.
Majd megragadtuk Mike-ot Bisurral és vittük a hajóra. Szét néztem a hajón, hát ha találok egy másik fegyvert. Nehéz lesz a smart gun.
- Hé Bisur. Jól tudsz fedezni?- majd mutatok rá a smart gunra.
Tuti kell majd egy bomba is. Vettem magamhoz 5 db gránátot.
Vissza az elejére Go down
Bisur

Bisur


Tartózkodási hely : Hell!

Destiny csempészhajó Empty
TémanyitásTárgy: Re: Destiny csempészhajó   Destiny csempészhajó I_icon_minitimeVas. Okt. 31, 2010 9:27 am

- Jól mondja. Gyere vigyük fel a sebesültet. Van valami védekező rendszer a hajón? Mert ha igen, akkor kapcsold be.
~ Az értelem szikráinak újabb mesés burjánzása...
Bevittük Mikot a hajóra.
~ Volt nekem régen egy Mike nevű társam... lelőtték.
- Hé Bisur. Jól tudsz fedezni? -Mutat Iván a a smart gunra-
- Nekem inkább a gránátokat add, és megyek elöl Jonathannal -simítom végig a shotgunom csövét-
Vissza az elejére Go down
Redswift
Mesélő
Redswift



Destiny csempészhajó Empty
TémanyitásTárgy: Re: Destiny csempészhajó   Destiny csempészhajó I_icon_minitimeVas. Okt. 31, 2010 10:19 am

-Lehet igazad van.Doki?-*néz a nőre aki a sebet stabilizálja.*
-Próbáljuk meg, de óvatosan...-*látszik hogy nem örül hogy a sebesültet mozgatni kell,de a hajóban tényleg jobb Mikenak.A sebesült csak nyöszörög,a fájdalom csillapító lassan hat amitől majd elpilled.*
-Csak nem a humanoidok?-*néz furcsán.*-A Verloc észlelte volna őket..-*tűnődik majd a leszállóhajó rendszerét és fedélzeti számítógépét nézegeti.*
-Oké.Látszólag a fegyverrendszer hatástalan,a hajtómű se reagál.Az ajtót be lehet zárni.Doki szerintem maradjon itt a sérülttel míg mi...Kapcsolatba kell lépnünk Coopmannel és a többiekkel.Ráadásul innen nem tudjuk még a dokk zárózsilipét se kinyitni, hogy megpróbáljunk kirepülni.-*keres egy mozgásdetektort,de hamar vissza is dobja,miután az össze vissza villog.
Kint hirtelen futás zaja hallatszik.Mire kinéznek már nem látni semmit de a hangból ítélve arra fut amerre Coopman és csapata tűnt el.*
-Óvatosan....Bisur, te mész elől.-*mutat kifelé Freez,és jelez Ivánnak hogy a második.Freez fedezi a hátukat.



A hajón mellesleg sok fegyver nincs,viszont Mike pulzus karabélya még megvan,a 2 tárral amit hozott.Ha mégis a smart gunnal menne akkor viszont észreveszi, hogy az automata célzó is össze-vissza ugrál.

Ha Bisur megindul úgy a hangárból az egyetlen kivezető folyosón haladhat tovább.Ha elég gyors, pont látják amint a folyosó végén valaki becsukja az ajtót.Az ajtó zárkijelzője pirosra vált, jelezve hogy le van zárva.Freez megpróbálhatja feltörni,de a műszere se működik teljesen jól.Közbe várja a javaslatokat hogy is juthatnának túl az ajtón.*
Vissza az elejére Go down
Iván

Iván


Tartózkodási hely : valahol

Destiny csempészhajó Empty
TémanyitásTárgy: Re: Destiny csempészhajó   Destiny csempészhajó I_icon_minitimeVas. Okt. 31, 2010 6:33 pm

Tetszik ez a hajó. Észlelné azokat a ragadozókat?. Érdekes. Sajna a hajó védelmi rendszere tönkre ment. Az én smartgun-om automata célzója össze vissza jár. Látom, hogy Mike-nak meg van a puskája. Csak két tárral. ( Egy a tárban és egy szabadon?) 198db lőszer összesen. Vajon elég lesz? A fene tudja, inkább a smartgun-t viszem és átállítom kézi vezérlésre. 750db golyóval többre jutok.

Hallottuk, hogy valaki fut, oda kint. Mire kinéztünk, már nem láttuk ki volt az. Gyorsan elhagytuk a hajót és arra az irányba mentünk, amerre Coopman-ék. Bisur ment elől, én mögötte és Freez a hátunknál.
Látunk egy alakot, aki becsukja az ajtót. Bezárta, erről a piros fények árulkodtak. Freeznek is gajra ment a hackelő gépe. Most ki kellene nyitni valahogy az ajtót. Láttuk az arcán, hogy tőlünk várja a megoldást. Egyből a gránáthoz nyúltam, közben Bisurra néztem, szerintem tudja mit akarok és még élvezi is ott legbelül. A fene egye meg, ezek még jól jöhetnek.
- Van hegesztő pisztolyod? Fel nyitom azzal.- majd hátra nézek, hogy tiszta-e a terep. Valami nem stimmelt a helyzettel. Ez így nem jó. Meg kell tudnunk, hogy mi történt itt.
Vissza az elejére Go down
Bisur

Bisur


Tartózkodási hely : Hell!

Destiny csempészhajó Empty
TémanyitásTárgy: Re: Destiny csempészhajó   Destiny csempészhajó I_icon_minitimeVas. Okt. 31, 2010 10:17 pm

-Csak nem a humanoidok?-*néz furcsán.*-A Verloc észlelte volna őket..
- Hidd el, őket semmi nem jelzi, ki és mivel még szellemet nem láttam, ők azok.
Freez, hackelget kicsit.
-Oké.Látszólag a fegyverrendszer hatástalan,a hajtómű se reagál.Az ajtót be lehet zárni.Doki szerintem maradjon itt a sérülttel míg mi...Kapcsolatba kell lépnünk Coopmannel és a többiekkel.Ráadásul innen nem tudjuk még a dokk zárózsilipét se kinyitni, hogy megpróbáljunk kirepülni.
- Nagyon nem tetszik ez nekem, olyan deja vou.
És ekkor hallottuk, hogy kint elfut valaki.
~ Na jó ez nem Marly Manson szelleme lesz, basszus, megint. De legalább nem Dokira mennek, ő könnyű préda, álltalába én kellek nekik.
- Na jó, ez az volt, nem a nagynéni szelleme.
-Óvatosan....Bisur, te mész elől.
- Rendeben.
~ Ez így nagyon nem lesz jó...

Meglátjuk, hogy a folyosó végén valaki becsukja az ajtót.
- Játszik velünk, hülyít minket. Freez, Iván ha bármi furcsát láttok szóljatok, Freez -komolyra fordul a hangom- olyan simán lopakodik be az ember mögé, senki nem veszi észre, nézegess hátra is.
Az ajtónál kicsit megakadtunk.
~ Ki lesz az első áldozat? Ez olyan lehetetlen helyzet, Coopmanék ahogy ismerem a haverjaimat már rég halottak és pontosan tudják, hogyha bemegyünk akkor se tudunk meglógni.
Iván gránáttal akarja kinyitni az ajtót.
~ Frankó, ha most is csak én élem túl, na akkor, akkor berágok, nem igaz, mindíg öszefutok velük, ilyen nincs. Mi van szerelmesek belém?
- Van hegesztő pisztolyod? Fel nyitom azzal.
- Nincs, de van egy jó ötletem.
Előveszem a predator tőrt, fura a fénye mint mindíg.
- Ez tőlük van, reméljük működik.
Majd a leszerelt panelba kotrok a tőr hegyével, remélem nem ráz meg és előbb utóbb kinyílik.
Vissza az elejére Go down
Redswift
Mesélő
Redswift



Destiny csempészhajó Empty
TémanyitásTárgy: Re: Destiny csempészhajó   Destiny csempészhajó I_icon_minitimeVas. Okt. 31, 2010 10:33 pm

-Ezek hangszigetelt többlemezes ajtók.Egy évig heggeszthetnénk, hogy egy kis lyukat üssünk rajta..-*mutatja a kis kézi hegesztőjét.*
*Szakértőien Bisur elkezd turkálni a tőrrel,és azt se tudja mit csinál.Sajnos így igen kevés az esélye hogy rövidre zárja,de a panelt sikerül kikapcsolni a ti oldalatokon.Az ajtó persze ettől még nem mozdul,de legalább hackelni se lehet már.*
-A francba!-*rúg bele Freez az ajtó melletti falba*-Csapdába estünk...-*a fal ahová rúg viszont nem tompán puffan,hanem egyenesen kong.Jobban megfigyelve egy odahegesztett lemez csupán.
Könnyedén eltávolítható a hegesztővel és ami mögötte kitárul,minden ember kedvenc helye.Egy kb 1-1,5m magas szűk szellőző.Egyesével lehet csupán haladni libasorban.*
-Hmmm...a kedvencem...-*les be Freez miután valaki leszedte, ha leszedte.*-Valaki önkéntes?-

*Látszólag nem túl szerteágazó és mintha jobbra fordulna amerre az ajtó másik oldala is van.*
Vissza az elejére Go down
Bisur

Bisur


Tartózkodási hely : Hell!

Destiny csempészhajó Empty
TémanyitásTárgy: Re: Destiny csempészhajó   Destiny csempészhajó I_icon_minitimeVas. Okt. 31, 2010 10:52 pm

-Ezek hangszigetelt többlemezes ajtók.Egy évig heggeszthetnénk, hogy egy kis lyukat üssünk rajta...
Sikerül valamit piszkálnom a panelon és leáll. Freez ideges lesz.
-A francba!
És belerúg a falba, hallani, hogy egy lemez ami mögött üreg van. Gyorsan leheggeszti, én leveszem a lemezt.
Egy, 1x1 méteres szellőző.
~ Régi szép idők, hányszor mentett már meg... és hányszor sodort veszélybe.
-Hmmm...a kedvencem... Valaki önkéntes?
Mosolygok egy nagyot, veszek egy levegőt és beugrok a szellőzőbe. Gyorsan vergődök benne a másik oldalig, olyan vagyok mint hal a vízben.
Ha átértem ellenőrzöm a terepet.
Vissza az elejére Go down
Iván

Iván


Tartózkodási hely : valahol

Destiny csempészhajó Empty
TémanyitásTárgy: Re: Destiny csempészhajó   Destiny csempészhajó I_icon_minitimeVas. Okt. 31, 2010 11:24 pm

-Ezek hangszigetelt többlemezes ajtók.Egy évig heggeszthetnénk, hogy egy kis lyukat üssünk rajta.- mondja Freez.
- Ohh a francba.- majd Bisur próbálkozik a késével. Hiába, csak ront a helyzeten. Freez felhúzza magát és belerúg egyet a falba, amikor észre veszünk egy hegesztett szellőzőt. Neki állunk és lefejtjük a fém lemezt. A járat 1-1.5 méret magas és széles. A fegyveremmel nehezen tudnék bent mozogni. Ezért a hevedert leveszem, az az a számítógépet, ami irányít. 122cm hosszú a számítógéppel együtt. Remélem ezt lecsökkenthetem, Ha nagyon szoros a járat és nem tudom a fegyvert helyezni, akkor gyorsan vissza rohanok az impulzus fegyverért.
Bisur előre ment. ( ha nálam van a smartgun, akkor én hátul fedezem a többieket. Ha nincs akkor is.)
Vissza az elejére Go down
Redswift
Mesélő
Redswift



Destiny csempészhajó Empty
TémanyitásTárgy: Re: Destiny csempészhajó   Destiny csempészhajó I_icon_minitimeVas. Okt. 31, 2010 11:54 pm

*Bisur előre megy rutinosan,majd nekitapad a szellőzőfalnak és kifordul jobbra a fegyvert egyenesen tartva.A terep tisztának tűnik.Az út folytatható a járatban,egyenesen vagy még egy jobbra kanyarral ki lehet jutni,feltehetőleg az ajtó túloldalára.
A járatban a levegő hiányos,ez egyben hátrány hisz sokat kivesz az emberből a hőség és a szűk terep,főleg a koncentrációból.Másik amit meg lehet állapítani ebből hogy az amire ezek a járatok gyártva vannak,bizony nem funkcionálnak megfelelően.Tehát nem szellőzik a ventillátorok feltehetően állnak.Nincs légmozgás.

Freez közvetlen Iván után megy de legalább 5 lépésnyi előnyt mindig ad neki,ha hirtelen hátra kellene lépnie ne legyen útban.Az elágazás előtt,amíg Bisur eltűnődik egy pillanatra,még előre szól.*
-Mi a helyzet? Merre?-*Freez Bisurra bízza a felderítést,olvasta az aktát,sejti hogy itt ő az aki ismeri a dögöket.*

Iván halad leghátul el kell döntenie hogy háttal vagy szemben halad,mert habár a fegyver könnyen befér hosszában,megfordulni körülményes.Nem lehetetlen de ő is tudja,hogy ezek a másodpercek számíthatnak.Ha háttal megy úgy freez hagyja hogy közel felzárkózhasson,így betöltve Iván "hátsó szemeinek" szerepét.Ahogy Bisur egy pillanatra megáll,akkor vagy megemeli kezét,vagy megkocogtatja Iván sisakját feltéve hogy láthatják e a jelet vagy sem.
Iván természetesen hozzászólhat a javaslataival.*
Vissza az elejére Go down
Iván

Iván


Tartózkodási hely : valahol

Destiny csempészhajó Empty
TémanyitásTárgy: Re: Destiny csempészhajó   Destiny csempészhajó I_icon_minitimeHétf. Nov. 01, 2010 12:38 am

Bisur ment elől utána Freez és én végül utoljára maradtam. Háttal mentem utánuk, hogy Freez tudjon felzárkózni. A járat meleg volt és a levegő fülledt. Ez nem tetszett nekem. Egyből elindultak a stressz hormonok bennem. Ilyenkor állandóan a könnyebb, és egyszerűbb megoldásokat kerestem. A fegyverrel nem fogok oldalasan fordulni, hanem úgy, hogy a fegyver csöve velem párhuzamosan álljon, persze lefelé. Így fogok fordulni mindig. Kivéve, ha szorít az idő és meg feledkeznék erről arról. A 750db golyó eléggé nehézkesnek tűnt. Arra gondoltam, hogy leveszem a táskát és a lőszer kikapom belőle. El viszem a felét 325db lőszer. Így még jobban felgyorsíthattam a forgás időmet. Kb úgy nézhettem ki mint az egyik 20. századi leghíresebb akció sztárja, RAMBÓ
Destiny csempészhajó Rambo_17_04_2006

( az utolsó dolgot már nem értem. akkor most én vagyok a második és Freez az utolsó? Hogy tudja Bisur megkocogtatni a sisakom? Vissza fordúl és úgy? Ha lehetséges én maradnék hátal és fedezem őket. Meg persze ez a táskás dolog is remélem megoldható, hogy csak fél lőszert viszek magammal.)
Vissza az elejére Go down
Bisur

Bisur


Tartózkodási hely : Hell!

Destiny csempészhajó Empty
TémanyitásTárgy: Re: Destiny csempészhajó   Destiny csempészhajó I_icon_minitimeHétf. Nov. 01, 2010 12:47 am

Freez jött utánam, kicsit lemaradt, jól tette, akármi jöhet ilyen helyen szembe. A levegő állott volt...
~ Szerencse, nem fog bedarálni egy jól elrjtett de annál erősebb ventilátor.
Oda értem az elágazáshoz...
~ Jobbra van az ajtó túloldali, eredeti célunk oda jutni, de ahogy ismerem őket arra számítanak, hogy átjutunk az ajtón és ott vár ránk egy csapda, arra hogy xenomorph módjára csúszunk, mászunk a szellőzőbe arra nem.
Hátra nézek Freezre majd odasúgom neki.
- Megyünk még egy elágazást, mert gyakran szokott csapdákat álítani.
Elindulok és ha lehetséges a következő elágazásnál kimegyek a járatból, ügyelek a biztonságra.
Vissza az elejére Go down
Redswift
Mesélő
Redswift



Destiny csempészhajó Empty
TémanyitásTárgy: Re: Destiny csempészhajó   Destiny csempészhajó I_icon_minitimeHétf. Nov. 01, 2010 4:46 am

//Freez a hátsó szemed,szóval ahogy bisur megáll,úgy jelez neked hogy állj meg.Mármint Freez jelez neked Razz ha nem sikerült értelmezni de szerintem ez így logikus Very Happy//

-..Rendben.Csak óvatosan.-*lendít kettőt csuklóból egyenesen hogy haladhatnak tovább,majd jelez Ivánnak is hogy indulnak.

A járatban a haladás amúgy se gyors hisz végig meghajolva mennek,de mégcsak nem is halk,hisz a fémlemezek hangja kopog a bakkancsok alatt.Hamar izzadtság jelenik meg a homlokukon,ami nem a fáradtságtól hanem a beállt levegőtől van.
Körülbelül még egy folyosónyit haladhatnak,majd meglátják az újabb kijáratot.A kellemetlen dolog,hogy ezt egy rács zárja el,amit ki lehet rúgni vagy hegeszteni is.Tovább a járatba menni igencsak rizikós mert látszólag balra kanyarodik.*
-Azt hiszem hamar eltévednénk..-*megy közel a fordulóban Freez is.*-Próbáljunk a híd felé menni..Kapcsolatba kell lépni a Verlocal és Coopmanékkel.-*látszólag képtelen elfogadni hogy az öt veterán áldozatul esett négy zsoldosnak,vagy bárminek is.*

*Hátul Ivánra a csend terhe telepszik.Ahogy halad háttal,akárhogy is bízik Freezben néha forgatja a fejét.Mikor visszatekint a fények megremegnek.Talán egy árnyék vetült ki az előző elágazás falán..vagy csak az áramellátás szórakozik az idegeivel? Minden esetre senki nem látta csak ő eddig.Hangok nem párosulnak a vizuális élményhez.
Ki tudja érdemes e ilyenekkel traktálni a csapat többi részét.Át fut a gondolat a fején hogy a morálnak jót tenne e, ha holmi víziókkal traktálná a csapatot.Könnyen hihetik hogy kezd bekattanni.
Talán kezd is.

Bisur messziről megállapítja, hogy bizony ez vagy ugyan az a folyosó vége,vagy egy másik ami szinte teljesen ugyan úgy néz ki.Minden esetre a csendes és gyors kijutásnak esélyét se látja.Kitekintve a másik irányba is.Kikövetkeztetheti, hogy ez a szellőzőrendszer behálózhatja a hajót és egyéb szerelőjáratokba is bevezethet.
A jó ég tudja hova vezetnek.*
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Destiny csempészhajó Empty
TémanyitásTárgy: Re: Destiny csempészhajó   Destiny csempészhajó I_icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Destiny csempészhajó
Vissza az elejére 
1 / 9 oldalUgrás a következő oldalra : 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
 :: Helyszínek :: Űr-
Ugrás:  
Free forum | ©phpBB | Free forum support | Visszaélés jelentése | Legfrissebb megbeszélés
mobil avptrinity