Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Nem a legerősebb marad életben, nem is a legokosabb, hanem az, aki a legfogékonyabb a változásokra.
 
KezdőlapLegutóbbi képekRegisztrációBelépésszentháromságKeresés
Keresés
 
 

Az eredmények megjelenítése:
 
Rechercher Bővített keresés
Szégyen fal
Árny vadász I_icon_minitimeKedd Aug. 30, 2011 9:53 pm by Halál
Már a címből sejthetitek, hogy mire való.
Aki nem képes együttműködni, az ide lesz kirakva. Ha bannolnak valakit az is kikerűl ide.
Közölni kell a felhasználó nevét, hogy miért lett ide kirakva és a büntetés megnevezését, teszem azt, bannolás, 2 hétre.

Megjegyzések: 30
Legutóbbi témák
» Folyosók
Árny vadász I_icon_minitimeKedd Feb. 07, 2012 11:48 pm by Halál

» Idegen kolónia Európában
Árny vadász I_icon_minitimeSzer. Jan. 04, 2012 9:51 am by PRéDA

» Menekűlttábor
Árny vadász I_icon_minitimeSzer. Jan. 04, 2012 9:13 am by PRéDA

» Királynői kamra
Árny vadász I_icon_minitimeCsüt. Dec. 15, 2011 8:46 am by PRéDA

» Kamrák közti folyosók
Árny vadász I_icon_minitimeVas. Dec. 11, 2011 7:48 am by PRéDA

» Közös Társalgó
Árny vadász I_icon_minitimeVas. Dec. 11, 2011 6:24 am by PRéDA

» Szabad
Árny vadász I_icon_minitimeVas. Nov. 06, 2011 4:07 am by Koncoló

» 6-os terem
Árny vadász I_icon_minitimeSzomb. Nov. 05, 2011 2:43 am by Halál

» Túlélő kaland
Árny vadász I_icon_minitimeSzer. Nov. 02, 2011 3:28 am by Halál

Zene

Árny vadász  title=
Facebook

 

 Árny vadász

Go down 
3 posters
SzerzőÜzenet
Árny vadász

Árny vadász


Tartózkodási hely : Föld

Árny vadász Empty
TémanyitásTárgy: Árny vadász   Árny vadász I_icon_minitimeVas. Nov. 14, 2010 7:20 pm

Faj:Idegen
Név:Árny vadász
Rang,kaszt:dolgozó
Alfaj:Alien runner


Előtörténet:
Egy kutyaólban tértem magamhoz. Vagyis a kutyaólban lévő kutyában. Pontosan nem tudom, hogy sikerült belepetéznem egy kutyába. Én csak így emlékszem születésemre. Sötét volt bent vak sötét és szűkös. Sose bírtam a szűkös és sötét helyeket. Hát még az a dobogó hang. Olyan nagyon megijedtem hogy elkezdtem kaparni a engem körülvevő falat. Nem sokáig kellet kaparnom s máris kijutottam. Körül néztem. Gyorsan be bújtam a bokorba. szét néztem a ház köl. Szép volt. Majd gyerek hangot hallottam. Mostani állapotomba nem vorült előnyös harcolni. Ezért gyorsan bebújtam a bokorba. Egy idióta gyerek játszott valami játékkal. Sokkal lenne ha itt maradok és megvárom míg nem leszek normális méretű. Tehát a bokorban gubbasztottam egy jó 3-4 óráig. Már egy kB. félméteresre megnőttem így előjöhettem. Megint hallottam a kölyök hangját és láttam hogy a kutyaólhoz megy.E szavakat mondta.
- Gyere ki Much! Gyere már ki!
Majd hátulról ráugrottam. a gyerek nyivákolt,üvöltött. Majd egy mozdulattal elharaptam a torkát. 3 közeli feromont illatot éreztem. Ezért elindultam a szag irányába. A szétmarcangolt testet otthagytam és bementem a közeli házba. Amikor berontottam egy sikító hangra lettem figyelmes. Egy nő volt az. Közben pedig még két hangot hallottam.
- Anya mi baj van?- szólt a két gyerek.
- Menjetek föl a szobátokba, gyorsan. - szólt ijedten.
Ráugrottam, és mint az udvaron lévő kisfiút, szétmarcangoltam a nyakát. Majd a két másik emberre néztem. De már nem voltak, ott biztos fölmentek a szobájukba. Először a fiúéba. Magas fiú volt Egy hosszú gyors ugrással a lába elé mentem. Majd a hegyes végű farkammal átszúrtam a lábát. Hallottam, ahogy a csont eltörik, és ahogy a srác ordít. Egy harapással ki téptem a légcsőét. Ezután a lány szobájába mentem. A lány is magas volt, de nem olyan magas, mint az előbbi srác. Kb. 16 éves lehetett. Tökéletes gazda test volt. Farkammal neki vágtam falnak az meg azon nyomban elájult. Aztán megint bele szagoltam a levegőbe és a fészek illata felé indultam. Át kellet mennem az úton. Megint hallottam hangokat. De ezek inkább csata kiáltások voltak.
- Öljük meg a férget!
- Támadás!
Vagy hat sörétes puskás ember jött felém. Erre nem számítottam ezért menekülőre fogtam magam. A lány testét megfogtam és behúztam az erdőbe. Talán itt előnyösebb a helyzetem. Megint elengedtem és a követő emberek felé menetem. Ők nem tudták hol vagyok, de én láttam őket. Már csak 4 ember maradt. Az egyiket berántottam a bokorba és öltem meg. Többi felfigyelt és néhány sörét ment el mellettem. Épp hogy nem találtak el. Kiugrottam a bokorból és egy másik emberre vétődtem. Annak elharaptam a torkát. Majd azonnal visszaugrottam a bokorba. Esélyt sem adok nekik a támadásra. Másodszorra a farkammal húztam be a férfit a bokorba. Harmadszorra hátuk mögé osontam és a jobb oldali ember hátára ugrottam. Mire a másik felfigyelt volna már mind ketten a bokorba landoltunk. Az utolsó emberke már nem tudta hova nézzen így könnyű volt meglepetésből támadni. Mikor elfordult gyorsan elbuktattam. Amikor meg leesett rámásztam és elharaptam a torkát. Majd fel vettem megint a lányt és elindultam. Még olyan 1km-re volt a fészek. Így siettem. Több száz ház előtt mentem el. Sötétedésre már ott voltam. Az egész egy nagy elhagyatott gyár volt. Néhány méterről már erősen éreztem Királynőm szagát.. De a Királynőmnek pont jó. Itt még a madár se zavarja meg. Mikor be értem láttam a felhalmozott gazda testeket. Oda vittem a lány és beraktam közéjük. Majd szóltam néhány dronenak hogy kövessenek, mert van még néhány tetem nem messze. Este volt. Szerettem ezt az időszakot. Nyugodt és csendes. Mikor oda értünk volna már volt ott valaki. De nem egyedül voltak. Néhány rendőr nézegette a hullákat. Elborzadva nézték, hogy mészároltam le fajtársaikat. Majd mondtam a többi dronenak hogy őket is támadjuk meg. A bokorból kirontva mentünk nekik. De ezeknek már nem vasvillájuk volt, hanem lőfegyverük. Támadáskor voltak olyan bolondok hogy egyszerre egyikünket lőtték. Mondjuk ez inkább szerencse. Hamar leöltük őket, de egyik drone meghalt, amikor lövöldöztek. Végül vagy 6 embert vittünk vissza a fészekbe. 2-3 nap múlva már teljesen kifejlődtem. A többi napon, hónapom,évem a Királynőm segítségére szenteltem.


/A bolygó neve Föld/


A hozzászólást Árny vadász összesen 4 alkalommal szerkesztette, legutóbb Hétf. Nov. 15, 2010 7:26 am-kor.
Vissza az elejére Go down
Halál
Admin
Halál



Árny vadász Empty
TémanyitásTárgy: Re: Árny vadász   Árny vadász I_icon_minitimeVas. Nov. 14, 2010 11:47 pm

Hát, hol is kezdjem. Nem olyan rossz, de jó pár dologgal nem vagyok tisztában. Például, hogy melyik bolygón játszódik.
A hosszal szerintem nincs gond, bár az se tiszta számomra, hogy egy omladozó, roskadt családi házba(gondolom) fogy fér be egy királynő, fészkestül. Írjál vissza, hogy mire gondoltál, akkor megmondom, mit hogyan kéne.
Vissza az elejére Go down
https://avptrinity.hungarianforum.com
Árny vadász

Árny vadász


Tartózkodási hely : Föld

Árny vadász Empty
TémanyitásTárgy: Re: Árny vadász   Árny vadász I_icon_minitimeHétf. Nov. 15, 2010 4:49 am

Javítottam
Vissza az elejére Go down
Guan'twhei
Mesélő
Guan'twhei



Árny vadász Empty
TémanyitásTárgy: Re: Árny vadász   Árny vadász I_icon_minitimeHétf. Nov. 15, 2010 5:06 am

A hossz megfelelő, az elején találtam pár elírt ragot de ez még hanyagolható. Azonban tartalmi hibák: ha így értelmezem, ahogy ezt te leírtad, ez az egész történet kb 1 óra alatt játszódik le. Amint meggszülettél, egy kis kukac vagy, nem tudsz egyből egy gyerek torkának ugrani, és több gyereket lemészárloni. Másodszor..egy nő, akármien harcias is, nemfog egy alien ellen kést rántani, hanem sikítva menekül, bár ez még a kisebbik. Amit nagyon furcsálltam, hogy nem nagyon használtad az alien sajátosságait. 7-8 akár vasvillás, akármien embernek nem mehetsz be puszta kézzel, ráadásul kifejletlenül, a xeno ereje a meglepetésbe van. (megjegyezném, hogy mai világba előszöris 7 ember nem esik neki egy idegennek, és ha mégis emgtennék nem vasvillákkal mennének) Részemről ennyi, azért van még mit javítani! de ha ezeket javítod, és beleirod hogy mondjuk azért valahol a kert zugába nősz egy kicsit akkor már egy picivel hitelesebb az egész Smile
Vissza az elejére Go down
Halál
Admin
Halál



Árny vadász Empty
TémanyitásTárgy: Re: Árny vadász   Árny vadász I_icon_minitimeHétf. Nov. 15, 2010 5:15 am

Hasonlót akartam írni én is. Amiket Írtál, azokban egyet értek...Annyit azonban had jegyezzek meg, hogy a kutyákból, tehenekből, meg a többi nagyobb testű állatból, lábakkal és karokkal születik meg a kis xenó, Viszont még akkor is nehezen képzelhető el, hogy egyből nekiront.
Vissza az elejére Go down
https://avptrinity.hungarianforum.com
Árny vadász

Árny vadász


Tartózkodási hely : Föld

Árny vadász Empty
TémanyitásTárgy: Re: Árny vadász   Árny vadász I_icon_minitimeHétf. Nov. 15, 2010 6:34 am

Kész is
Vissza az elejére Go down
Halál
Admin
Halál



Árny vadász Empty
TémanyitásTárgy: Re: Árny vadász   Árny vadász I_icon_minitimeHétf. Nov. 15, 2010 9:24 am

Hát....Nem is tudom...már negyedszerre javítottad és még mindig vannak benne helyesírási és érthetetlenségi problémák, de üsse kavics, elfogadom! Smile
Kapsz mondjuk 11 pontot az előtörténetedre és még egy bónuszt, hogy legyen egy kis önbizalmad. Very Happy
Továbbá, mivel kettes szintre léptél(10 ponttól 2-es szint), kapsz még plusz 2 pontot, vagyis összesen 14 pontot kapsz.
Most csináld meg a karakterlapodat és indulhatsz utadra!

További jó játékot kívánok, üdvözlettel Halál!
Vissza az elejére Go down
https://avptrinity.hungarianforum.com
Árny vadász

Árny vadász


Tartózkodási hely : Föld

Árny vadász Empty
TémanyitásTárgy: Re: Árny vadász   Árny vadász I_icon_minitimeKedd Nov. 16, 2010 7:07 am

köszönöm
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Árny vadász Empty
TémanyitásTárgy: Re: Árny vadász   Árny vadász I_icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Árny vadász
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Árny vadász vs Bisur
» Ármy vadász
» Murlak, a fiatal vadász
» Murlak, egy ifjú vadász története

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
 :: Karakterek :: Előtörténetek-
Ugrás:  
Free forum | Art, Culture and Leisures | Mangas | ©phpBB | Free forum support | Visszaélés jelentése | Legfrissebb megbeszélés
mobil avptrinity