Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Nem a legerősebb marad életben, nem is a legokosabb, hanem az, aki a legfogékonyabb a változásokra.
 
KezdőlapLegutóbbi képekRegisztrációBelépésszentháromságKeresés
Keresés
 
 

Az eredmények megjelenítése:
 
Rechercher Bővített keresés
Szégyen fal
Glah'dor és Guan'twhei vs Halál I_icon_minitimeKedd Aug. 30, 2011 9:53 pm by Halál
Már a címből sejthetitek, hogy mire való.
Aki nem képes együttműködni, az ide lesz kirakva. Ha bannolnak valakit az is kikerűl ide.
Közölni kell a felhasználó nevét, hogy miért lett ide kirakva és a büntetés megnevezését, teszem azt, bannolás, 2 hétre.

Megjegyzések: 30
Legutóbbi témák
» Folyosók
Glah'dor és Guan'twhei vs Halál I_icon_minitimeKedd Feb. 07, 2012 11:48 pm by Halál

» Idegen kolónia Európában
Glah'dor és Guan'twhei vs Halál I_icon_minitimeSzer. Jan. 04, 2012 9:51 am by PRéDA

» Menekűlttábor
Glah'dor és Guan'twhei vs Halál I_icon_minitimeSzer. Jan. 04, 2012 9:13 am by PRéDA

» Királynői kamra
Glah'dor és Guan'twhei vs Halál I_icon_minitimeCsüt. Dec. 15, 2011 8:46 am by PRéDA

» Kamrák közti folyosók
Glah'dor és Guan'twhei vs Halál I_icon_minitimeVas. Dec. 11, 2011 7:48 am by PRéDA

» Közös Társalgó
Glah'dor és Guan'twhei vs Halál I_icon_minitimeVas. Dec. 11, 2011 6:24 am by PRéDA

» Szabad
Glah'dor és Guan'twhei vs Halál I_icon_minitimeVas. Nov. 06, 2011 4:07 am by Koncoló

» 6-os terem
Glah'dor és Guan'twhei vs Halál I_icon_minitimeSzomb. Nov. 05, 2011 2:43 am by Halál

» Túlélő kaland
Glah'dor és Guan'twhei vs Halál I_icon_minitimeSzer. Nov. 02, 2011 3:28 am by Halál

Zene

Glah'dor és Guan'twhei vs Halál  title=
Facebook

 

 Glah'dor és Guan'twhei vs Halál

Go down 
3 posters
SzerzőÜzenet
Vérengző





Glah'dor és Guan'twhei vs Halál Empty
TémanyitásTárgy: Glah'dor és Guan'twhei vs Halál   Glah'dor és Guan'twhei vs Halál I_icon_minitimeVas. Dec. 05, 2010 4:26 am

Glah'dor és Guan'twhei vs Halál Pkwycvo1fnxhvexowlfx



A yautják fiatal vadászokat akarnak hozni egy fészekhez hogy megszerezzék első trófeájukat. Amikor a fészek bejáratához értek nem volt ott egy idegen sem.A királynő megérezte a yautják feromonjait és az ellenség fele indult. Mivel tudta hogy nincs sok xeno a fészekbe magának kellet gondoskodnia a behatolókról. Majd mikor kiért szétnézett hogy hol vannak. A két felügyelő vissza küldte az újoncokat a siklóhoz.


Na a nagy piros folt a királynő a két lila pedig Glah'dor és Guan'twhei.Remélem minden érthető. Ja és a yautják írják ki hogy milyen fegyvereket visznek.


A hozzászólást Vérengző összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Szer. Dec. 08, 2010 5:44 am-kor.
Vissza az elejére Go down
Guan'twhei
Mesélő
Guan'twhei



Glah'dor és Guan'twhei vs Halál Empty
TémanyitásTárgy: Re: Glah'dor és Guan'twhei vs Halál   Glah'dor és Guan'twhei vs Halál I_icon_minitimeVas. Dec. 05, 2010 6:52 am

Alapfelszerelés: Medikai felszerelés, ceremóniás kés, csuklópenge, lándzsa
+:1db shuriken, és az egyedi fejlesztésű "szellemfog pengém" amihez egy képem is van, remélem minden egyértelmű.Glah'dor és Guan'twhei vs Halál Szellemfogpenge1


A hozzászólást Guan'twhei összesen 2 alkalommal szerkesztette, legutóbb Vas. Dec. 05, 2010 6:56 am-kor.
Vissza az elejére Go down
Glah'dor
Mesélő
Glah'dor



Glah'dor és Guan'twhei vs Halál Empty
TémanyitásTárgy: Re: Glah'dor és Guan'twhei vs Halál   Glah'dor és Guan'twhei vs Halál I_icon_minitimeVas. Dec. 05, 2010 6:52 am

Na akkor a következőket viszem: Karmoló, ceremóniás kés, dárda, 3 db dobóbomba és medikai felszerelés.
Vissza az elejére Go down
Vérengző





Glah'dor és Guan'twhei vs Halál Empty
TémanyitásTárgy: Re: Glah'dor és Guan'twhei vs Halál   Glah'dor és Guan'twhei vs Halál I_icon_minitimeCsüt. Dec. 09, 2010 5:29 am

Guan'twhei
A nap derűs arca ismét megmutatkozott, sugarai a fűszálakat cirógatták. A táj harmóniáját egyedül egy meredek sziklafal, és egy előtte ágaskodó fenevad árnyékolta be. Nagysága láttán, elképzeltem hatalmas erejét, majd testvéremmel összenéztünk: úgy tűnik egy rugón jár az agyunk, hát elkezdtem a másik vadász felé menni, majd mikor odaértem odasúgtam: -te másik oldalra- , majd mintha észre se vettem volna hogy ott van, tovább sompolyogtam, míg nem egy fa mögé értem. Gyorsan lelapultam, aztán vártam hogyan cselekszik társam. Míg a bestia nem lép, biztonságba vagyunk, szóval elővettem ceremóniás késem, és elkezdtem rajzolni a fa törzsére. Közbe fél szemmel figyeltem ellenfelemet, míg magamnak felvázoltam a lehető legjobb taktikát, és módszereket. Amint végeztem eltettem a fegyvert, és tovább figyeltem. Arra az esetre, ha megrohamozna a becses trófea, oldalvást gorulok, míg testvérem kezelésbe nem veszi közös páciensünket.

Glah'dor
Éppen beavatásra vittünk egy csapat tacskót, mikor a fészek bejárata előtt egy nem várt meglepetés várt ránk. A dolgozók és felderítők helyett egy kifejlet királynő és két kísérője védte a kolóniát. Az ifjoncokat azonnal visszaküldtük a hajóhoz, míg Elder testvéremmel felkészültünk a harcra. Volt már tapasztalatom királynő ölésben, de akkor egész más fegyvereim voltak. De úgy láttam társam már ki is dolgozott egy tervet. Cikk cakkban futkosni kezdett s mikor hozzám ért, szólt hogy tegyek én is úgy. Sejtettem, hogy mire készül, így én is csatlakoztam hozzá. Igyekeztem kicsit gyorsabban futni, hogy előbb érjem el a királynőt. El akartam terelni a fenevad figyelmét. Ha elérem a lény melletti sziklát, egy dobóbombával feltartom a közelebbi őrt, majd a kőről elrugaszkodva megpróbálom a hatalmas savvérű fejébe döfni a lándzsát.


Halál
Mikor megéreztem a seregnyi Yautja közeledését, tudtam, hogy az a maroknyi alattvalóm, nem tudnák elintézni őket. Nem volt más választásom, nekem is csatlakoznom kelett a harchoz, tehát letéptem a tojócsövem, leszálltam „trónomról”, majd a kijárat felé indultam, nyomomban a fészkem lakóival.
Amikor a kijárathoz értem, láttam, hogy visszavonulnak.
~ Lehet, hogy máris feladták? Ennyire félnének tőlem? Remek! Egy rakatnyi gyáva, féreg. Remek gazdatestek lesznek. – gondoltam magamban.
Azonban kettő hátra maradt.
~ Micsoda? Ki akarnak állni ellenünk? Ennyire erősnek hiszik magukat? Hát rendben! Két gazdatesttel kevesebb lesz. Úgy se marad belőlük semmi a harc végére. Nem is kell támogatás. Egyedül végzek velük.
- Ti maradjatok itt. Rátok bízom a többieket. Ha támadnak, akkor végezhettek velük. – Mondtam, harcra készen, majd felüvöltöttem és óvatosan lépkedni kezdtem a két bolond ragadozó felé.


Amikor a kiráynő elkezdett az egyik ragadozó felé menni. Guan'thwei oldalra gurult ezzel jelet adva hogy a másik yautjána támadhat.Glah'dor elindult a szikla felé majd elrugaszkodva a királynő fejéhez ugrott egy lándzsával. Ezt észrevette az óriás xeno és farkával vissza ütötte az egyik fához a ragadozót.
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Glah'dor és Guan'twhei vs Halál Empty
TémanyitásTárgy: Re: Glah'dor és Guan'twhei vs Halál   Glah'dor és Guan'twhei vs Halál I_icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Glah'dor és Guan'twhei vs Halál
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Néma Halál
» A halál árnyékában
» Néma Halál
» Bisur kontra Néma Halál

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
 :: Kalandok :: PvP-
Ugrás:  
HungarianForum.com | ©phpBB | Free forum support | Visszaélés jelentése | Legfrissebb megbeszélés
mobil avptrinity