Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Nem a legerősebb marad életben, nem is a legokosabb, hanem az, aki a legfogékonyabb a változásokra.
 
KezdőlapLegutóbbi képekRegisztrációBelépésszentháromságKeresés
Keresés
 
 

Az eredmények megjelenítése:
 
Rechercher Bővített keresés
Szégyen fal
Mikhail Reznov I_icon_minitimeKedd Aug. 30, 2011 9:53 pm by Halál
Már a címből sejthetitek, hogy mire való.
Aki nem képes együttműködni, az ide lesz kirakva. Ha bannolnak valakit az is kikerűl ide.
Közölni kell a felhasználó nevét, hogy miért lett ide kirakva és a büntetés megnevezését, teszem azt, bannolás, 2 hétre.

Megjegyzések: 30
Legutóbbi témák
» Folyosók
Mikhail Reznov I_icon_minitimeKedd Feb. 07, 2012 11:48 pm by Halál

» Idegen kolónia Európában
Mikhail Reznov I_icon_minitimeSzer. Jan. 04, 2012 9:51 am by PRéDA

» Menekűlttábor
Mikhail Reznov I_icon_minitimeSzer. Jan. 04, 2012 9:13 am by PRéDA

» Királynői kamra
Mikhail Reznov I_icon_minitimeCsüt. Dec. 15, 2011 8:46 am by PRéDA

» Kamrák közti folyosók
Mikhail Reznov I_icon_minitimeVas. Dec. 11, 2011 7:48 am by PRéDA

» Közös Társalgó
Mikhail Reznov I_icon_minitimeVas. Dec. 11, 2011 6:24 am by PRéDA

» Szabad
Mikhail Reznov I_icon_minitimeVas. Nov. 06, 2011 4:07 am by Koncoló

» 6-os terem
Mikhail Reznov I_icon_minitimeSzomb. Nov. 05, 2011 2:43 am by Halál

» Túlélő kaland
Mikhail Reznov I_icon_minitimeSzer. Nov. 02, 2011 3:28 am by Halál

Zene

Mikhail Reznov  title=
Facebook

 

 Mikhail Reznov

Go down 
2 posters
SzerzőÜzenet
Mikhail Reznov

Mikhail Reznov


Tartózkodási hely : Bp

Mikhail Reznov Empty
TémanyitásTárgy: Mikhail Reznov   Mikhail Reznov I_icon_minitimeSzomb. Dec. 11, 2010 3:43 am

Faj: Human
Név: Mikhail Rjurik
Kor: 28
Rang: zsoldos

Felszerelés:
- 2 db PM-9
-Steyr AUG SMG 9mm

Testalkat:
170 cm magas, 75 kg, szőke, kék szemű kemény vonású orosz.

Előtörténet:[u]

Furcsa egy dolog az ébredés.
Az a pillanat, amikor a fény a szemembe hatolt és fájdalmat okozott, akkor váltam biztossá abban, hogy még élek. Érdekes fordulat az egészben, hogy most nem éreztem annak a padlónak a hidegét, melyet korábban az ébredésekkor sikerült megtapasztalnom, nem hallottam a smasszer bakancsának várakozó dobogását a padlón. Különös.
Ezek a tények késztettek arra, hogy gyorsabban térjek magamhoz a szokásosnál.
Bár a fény még mindig tompa fájdalmat okozott – ki tudja mennyit hagytak hibernálva – igyekeztem felmérni az új környezetemet; formás kis szoba, nagy ablakokkal, sok különös tárggyal, egy hatalmas dolgozó asztallal és egy heverővel, melyen személyem nyújthatott csodálatos látványt. Tükörbe sem kellett nézzek, hogy érezzem, eléggé ápolatlan vagyok. Bár számít ez egy fogoly számára?
Nehezen, de felültem; nemcsak a látás, de a mozgás sem jár könnyedséggel. Itt nem hónapokról van szó.
Szisszenő hangra lettem figyelmes a szoba egyik végéből; ha eddig nem, most már igencsak kezdtem izgatottá válni. Odakapva a fejem egy magas, erős testalkatú, de kifejezetten nőies személy sietett be, majd odalépett hozzám:
- Reméltem, hogy már magánál lesz mire ideérek. Sonja Woods vagyok. Önt a Weyland-Yutani Corporation biológiai osztálya vette át az amerikai hadseregtől. Szeretnék mihamarabb rátérni a lényegre, ami reméljük Önnek és Nekünk is hasznára válik majd.
Bólintottam, de nem szóltam semmit. Nem kérdeztek.
Időközben egy férfi is megjelent, felsegített majd odakísért ahhoz az asztalhoz és leültetett. Ugyanilyen feltűnésmentesen távozott, mint ahogy érkezett. Nem éreztem túl jól magam, de a kíváncsiságom erősebb volt. Woods is leült, közvetlenül velem szembe és rátért a lényegre, ami állítólag mindkettőnknek a hasznára válhat majd.
- Tehát, mint említettem átvettük az amerikai hadseregtől biológiai kísérletek céljára, melynek végén feltűnésmentesen meghalt volna, majd ugyanilyen feltűnésmentesen eltemetik.
Rohadjanak meg – gondoltam. Nem fogok kérdezni, szeretném még élvezni a szoba melegét.
- Hivatalosan maga elhunyt 2018-ban. Nem hivatalosan pedig egy hibernálókamrában töltötte az utóbbi 98 évét. Valójában, ami kettőnk számára fontos, az az, hogy ragaszkodik-e a hivatalos vázlathoz, vagy megelégszik egy alternatív lehetősséggel? - majd elővett egy papírt és egy tollat. Érdeklődően nézett rám, valószínűleg nem lehetett egyértelműen leolvasni az összevert arcomról a választ.
- Szeretem az alternatívákat. - majd a lapra pillantottam, amit elővett.
- Örülök.- jegyezte meg. Felém tolta a papírt és a tollat, majd folytatta: ez egy hmm.. munkaszerződés a Weyland-Yutani Társaságnál. Egyszerű beosztással, egyszerű fizetéssel és a szokásos lehetőségekkel. Mit értek ez alatt? A beosztása titkos, a fizetése az Élete, oda megy, ahova küldik, azt csinálja, amit mondanak. Remélem, megfelel ez az ajánlat, mint alternatíva.- majd ravasz mosolyra húzta a száját.
- Megfelel, említettem, hogy viszonyulok az alternatívákhoz.
Aláírtam, vagyis odaírtam a nevemet: Mikhail Alekszejev.
A nő elhúzta a papírt és elővett egy másikat, miután megláttam megállapítottam, hogy ugyanaz. Talán rossz helyen írtam alá?
- Az Ön neve Mikhail Rjurik.
Ismét aláírtam. Mit számít, kit kell legyek, ha cserébe élhetek? Ezután elhúzta a papírt elrakta, és ugyanonnan elővett pár tárgyat.
- A belépő kártyája. A kabinjához és a munkájához szükséges helyszínekhez mind elérhetőséget fog biztosítani.
Eltelt némi idő mire az ajtó kinyílt.
Az ajtó felszisszent, ismét egy férfi lépett be, de nem ugyanaz, aki korábban segítette Mikhail-t a mozgásban. Fiatalnak tűnt, magas, fekete félhosszú hajjal, kék szemekkel, edzett külsővel. A nyakán forradásnyomok voltak.
Woods a helyzetnek megfelelően felállt, majd biccentett a férfinak és rám nézett.
- A kísérője: Mr. Reznov, aki segíteni fogja, hogy eligazodjon a bázison. Ha nem volt világos valami, akkor ebben a tekintetben is forduljon hozzá.
A nő elővett egy kisebb elektronikus tárgyat, melyet átmenetileg Reznovra bízott.
- Az ott pedig, mind a munkájához kell majd; korábbi feljegyzések xenomorpfokról. Az egyiket már ismeri közülük. A másikat majd megismeri. Az ön feladata, hogy minél több információt gyűjtsön róluk bármi áron.
Bármi áron?
Vissza az elejére Go down
Glah'dor
Mesélő
Glah'dor



Mikhail Reznov Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mikhail Reznov   Mikhail Reznov I_icon_minitimeSzomb. Dec. 11, 2010 10:26 am

Nagyon jó előtörténet, remekül érthető és izgalmas olvasmány. Bár a hossza megfelelő, mégis a minősége miatt rövidnek tartom. Szívesen olvasnék még többet belőle, például, hogy mi történt vele meilőtt a frigóba került.
De természetesen a történetet elfogadom, viszont pontot még nem adok rá, ugyanis ha az említett részt kicsit bővítenéd, több pontot adhatnék rá.
Vissza az elejére Go down
Mikhail Reznov

Mikhail Reznov


Tartózkodási hely : Bp

Mikhail Reznov Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mikhail Reznov   Mikhail Reznov I_icon_minitimeVas. Dec. 12, 2010 12:54 am

Szándékomban áll bővíteni, de az sajnos nem ma lesz, jövőhét tiszta zh Crying or Very sad
de legkésőbb vasárnapig folytatni fogom, am van egy másik önálló novellám is, bár itt nincs oylan topic, hogy "Könyvem", de majd talán egyszer alkalomadtán azt is bemutatnám. Very Happy
Köszönöm
Vissza az elejére Go down
Glah'dor
Mesélő
Glah'dor



Mikhail Reznov Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mikhail Reznov   Mikhail Reznov I_icon_minitimeVas. Dec. 12, 2010 2:03 am

A történet elfogadva tehát játszhatsz, a pontozással meg megvárjuk akkor a zh-d végét, amihez mellesleg sok sikert kívánok:)
Vissza az elejére Go down
Glah'dor
Mesélő
Glah'dor



Mikhail Reznov Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mikhail Reznov   Mikhail Reznov I_icon_minitimeSzer. Dec. 22, 2010 11:28 am

Nah, hogy mehess a kalandra, megelőlegezek egy kezdő pontszámot, amit a bővítés után, annak minősége alapján megtoldok majd.

Szóval így első blikkre adok 11 pontot a töridre és még 1 motivációs pontot.
Ez level kettő, szóval 14 azaz 14 pontot osztatsz szét a karilapodon. Kérlek értesíts, ha megvan a bővítés,addig is jó játékot.
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Mikhail Reznov Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mikhail Reznov   Mikhail Reznov I_icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Mikhail Reznov
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
 :: Karakterek :: Előtörténetek-
Ugrás:  
Free forum | ©phpBB | Free forum support | Visszaélés jelentése | Legfrissebb megbeszélés
mobil avptrinity