Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Nem a legerősebb marad életben, nem is a legokosabb, hanem az, aki a legfogékonyabb a változásokra.
 
KezdőlapLegutóbbi képekRegisztrációBelépésszentháromságKeresés
Keresés
 
 

Az eredmények megjelenítése:
 
Rechercher Bővített keresés
Szégyen fal
Ger' dar versus Iván I_icon_minitimeKedd Aug. 30, 2011 9:53 pm by Halál
Már a címből sejthetitek, hogy mire való.
Aki nem képes együttműködni, az ide lesz kirakva. Ha bannolnak valakit az is kikerűl ide.
Közölni kell a felhasználó nevét, hogy miért lett ide kirakva és a büntetés megnevezését, teszem azt, bannolás, 2 hétre.

Megjegyzések: 30
Legutóbbi témák
» Folyosók
Ger' dar versus Iván I_icon_minitimeKedd Feb. 07, 2012 11:48 pm by Halál

» Idegen kolónia Európában
Ger' dar versus Iván I_icon_minitimeSzer. Jan. 04, 2012 9:51 am by PRéDA

» Menekűlttábor
Ger' dar versus Iván I_icon_minitimeSzer. Jan. 04, 2012 9:13 am by PRéDA

» Királynői kamra
Ger' dar versus Iván I_icon_minitimeCsüt. Dec. 15, 2011 8:46 am by PRéDA

» Kamrák közti folyosók
Ger' dar versus Iván I_icon_minitimeVas. Dec. 11, 2011 7:48 am by PRéDA

» Közös Társalgó
Ger' dar versus Iván I_icon_minitimeVas. Dec. 11, 2011 6:24 am by PRéDA

» Szabad
Ger' dar versus Iván I_icon_minitimeVas. Nov. 06, 2011 4:07 am by Koncoló

» 6-os terem
Ger' dar versus Iván I_icon_minitimeSzomb. Nov. 05, 2011 2:43 am by Halál

» Túlélő kaland
Ger' dar versus Iván I_icon_minitimeSzer. Nov. 02, 2011 3:28 am by Halál

Zene

Ger' dar versus Iván  title=
Facebook

 

 Ger' dar versus Iván

Go down 
3 posters
SzerzőÜzenet
Glah'dor
Mesélő
Glah'dor



Ger' dar versus Iván Empty
TémanyitásTárgy: Ger' dar versus Iván   Ger' dar versus Iván I_icon_minitimeSzomb. Dec. 18, 2010 11:24 am

Mielőtt elkezdenénk, kérlek írjátok le miket hoztok. (A szabályzatban foglaltaknak megfelelően)
Vissza az elejére Go down
Ger'dar

Ger'dar


Tartózkodási hely : Predator őshaza

Ger' dar versus Iván Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ger' dar versus Iván   Ger' dar versus Iván I_icon_minitimeSzomb. Dec. 18, 2010 11:32 am

Az alap fegyvereket(csuklópenge, dárda, boxer, ceremóniás kés)

Vásásrolt felszerelések:-Vállágyú I szint
-Alkari penge II Szint
Vissza az elejére Go down
Iván

Iván


Tartózkodási hely : valahol

Ger' dar versus Iván Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ger' dar versus Iván   Ger' dar versus Iván I_icon_minitimeSzomb. Dec. 18, 2010 9:21 pm

Alap felszerelés: ( Katonai védő öltözék, kés, szolgálati pisztoly)

- M41A1 PULSE RIFLE
- Enfield IW/SA80
- 6db gránát
Vissza az elejére Go down
Glah'dor
Mesélő
Glah'dor



Ger' dar versus Iván Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ger' dar versus Iván   Ger' dar versus Iván I_icon_minitimeVas. Dec. 19, 2010 3:14 am

Vörös fény világítja be a hatalmas csarnokot, s perzselő hő árad mindenfelől.
Egy yautja pihent meg itt, mikor egy felderítésre indult ember felfedezte. A vaskohó hamarosan csatatérré változik.
A világosszürke vonalak rámpákat jelölnek, alatta a sötétebb árnyalatú terület a vaskohó földszintje. A narancssárga körök üstök, melyekben több ezer fokos olvadt acél izzik. A kék pont Iván, a zöld Ger’ dar. Iván mögött a vonalkázott rész egy a földszintre vezető létrát szimbolizál. Lentről ajtók nyílnak egy másik csarnokba.
Ger' dar versus Iván Jkgh
Vissza az elejére Go down
Glah'dor
Mesélő
Glah'dor



Ger' dar versus Iván Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ger' dar versus Iván   Ger' dar versus Iván I_icon_minitimeHétf. Dec. 20, 2010 7:53 am


Ger’ dar:
Bent ültem a két vaskohó között, és éreztem hogy valami másik lény közeledik felém! Nagyon meleg van itt! De ezzel nem szabad foglalkoznom csak a prédával! Gyorsan bekapcsolom az álcázó berendezésemet, és megpróbálom meglepni a lényt aki a létre felől közelít! Mikor már közel érek lesújtok az alkari pengémmel, és remélem a lény feje a földre hull...

Iván:
Kapok egy megbízást. Mint mindig. előzőéletemben lehet, hogy katona voltam és egy akció során meghaltam, megint hullának érzem magam. Egyre közelebb érek, a helyhez. egyszer csak meglátok egy predatort. Azonnal tüzet nyitok rá az impulzussal, majd kilövöm a gránátomat. Azután elgurulok oldalra és újra tüzelni kezdek.

Ger’ dar hiába kapcsolja be az álcázót, keskeny a hely, így Iván tudja merre tüzeljen. Az első sorozat telibe kapja, a gránát pedig lerepíti a rámpáról az alsó szintre. Iván elgurul, de már nincs kire tüzelnie, a célpont eltűnt, bár rengeteg zöld vér árulkodik arról, hol lehet.
Ger’ dar az eséskor keményen megütötte magát, ráadásul több sebből vérzik. Egész testét fájdalmas lőtt és repesz okozta sebek borítják. Súlyosan vérzik, fennáll a veszélye, hogy hamarosan elvérzik.
Vissza az elejére Go down
Glah'dor
Mesélő
Glah'dor



Ger' dar versus Iván Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ger' dar versus Iván   Ger' dar versus Iván I_icon_minitimeSzer. Dec. 29, 2010 9:31 am

Ger’ dar:
Sajnos a tervem nem vált be az ember eltalált, és még a gránátja erejét is sajnos megéreztem! Leestem az alatunk lévő szintre, és láttam hogy igen csak vérzek, de nem foglalkozhatom most ezzel csak a prédával, ha eljön értem a fekete harcos, akkor az ember a puha husút is magammal viszem! A maszkomon bekapcsolom a mozgásérzékelőt! Biztos vagyok benne hogy utánam fog jönni! Egy létrát láttam ahol le lehetett jönni erre a szintre, reméltem az ember fog érkezni és ahogy meglátom az embert, a vállágyum segitségével célba veszem, és lövök! De figyelek nehogy meglepjen más honnan...


Iván:
A láthatatlant eltaláltam. Nem hittem a szememnek, majd a gránáttól lezuhant, miközben én jobbra bukfenceztem, majd lőttem egy sorozatot vakon Very Happy , ami célt tévesztet, hisz a predi nem volt a helyén. Sebaj egy gránátot a vértócsába lőttem, majd megint bukfenceztem és gurultam 5 métert balra, majd keresni kezdtem a célpontomat. Mivel tudtam, hogy a predatorok nagyon rafinált lények, ezért 2 másodpercnél nem néztem tovább, hanem egy újabb bukfenc sorozatot nyomtam, majd futkározni kezdtem, ha valamivel lőne én elugrok és nyomok egy tigris bukfencet. Majd egy gránátot ki lövök az irányába, ahonnét jött a lövés.


A ragadozó vár, az emberünk pedig szólóban nyomja a rambót, ugrál és lő, de nem talál el semmit. Az akció eredménye, nincs találat egyik félről sem, de Ivánnak kevesebb lőszere van, mint előbb. (Lehet hülyén hangzik leírni, de erre is ügyelni kell)
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Ger' dar versus Iván Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ger' dar versus Iván   Ger' dar versus Iván I_icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Ger' dar versus Iván
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Csernovec Iván
»  CSERNOVEC IVÁN
» Iván Kalandjárat :)
» Iván kontra Malakh'aij
» Ivan Petrovics, az Orosz Medve

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
 :: Kalandok :: PvP-
Ugrás:  
Free forum | Art, Culture and Leisures | Mangas | ©phpBB | Free forum support | Visszaélés jelentése | Legfrissebb megbeszélés
mobil avptrinity