Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Nem a legerősebb marad életben, nem is a legokosabb, hanem az, aki a legfogékonyabb a változásokra.
 
KezdőlapLegutóbbi képekRegisztrációBelépésszentháromságKeresés
Keresés
 
 

Az eredmények megjelenítése:
 
Rechercher Bővített keresés
Szégyen fal
Thomas Martinez I_icon_minitimeKedd Aug. 30, 2011 9:53 pm by Halál
Már a címből sejthetitek, hogy mire való.
Aki nem képes együttműködni, az ide lesz kirakva. Ha bannolnak valakit az is kikerűl ide.
Közölni kell a felhasználó nevét, hogy miért lett ide kirakva és a büntetés megnevezését, teszem azt, bannolás, 2 hétre.

Megjegyzések: 30
Legutóbbi témák
» Folyosók
Thomas Martinez I_icon_minitimeKedd Feb. 07, 2012 11:48 pm by Halál

» Idegen kolónia Európában
Thomas Martinez I_icon_minitimeSzer. Jan. 04, 2012 9:51 am by PRéDA

» Menekűlttábor
Thomas Martinez I_icon_minitimeSzer. Jan. 04, 2012 9:13 am by PRéDA

» Királynői kamra
Thomas Martinez I_icon_minitimeCsüt. Dec. 15, 2011 8:46 am by PRéDA

» Kamrák közti folyosók
Thomas Martinez I_icon_minitimeVas. Dec. 11, 2011 7:48 am by PRéDA

» Közös Társalgó
Thomas Martinez I_icon_minitimeVas. Dec. 11, 2011 6:24 am by PRéDA

» Szabad
Thomas Martinez I_icon_minitimeVas. Nov. 06, 2011 4:07 am by Koncoló

» 6-os terem
Thomas Martinez I_icon_minitimeSzomb. Nov. 05, 2011 2:43 am by Halál

» Túlélő kaland
Thomas Martinez I_icon_minitimeSzer. Nov. 02, 2011 3:28 am by Halál

Zene

Thomas Martinez  title=
Facebook

 

 Thomas Martinez

Go down 
4 posters
SzerzőÜzenet
Thomas Martinez

Thomas Martinez


Tartózkodási hely : Dombóvár

Thomas Martinez Empty
TémanyitásTárgy: Thomas Martinez   Thomas Martinez I_icon_minitimeVas. Dec. 19, 2010 8:03 am

Faj:Ember
Nem:Férfi
Név: Thomas Martinez
Becenév:nincs
Születési dátum:2160 február 24 (35 éves)
Születési hely: Buenos Aires, Argentína
Foglalkozás vagy volt foglalkozása:Katona, előtte tanuló
Külső és belső jellem:Mélyen vallásos katolikus ,frusztrált személy. Szerinte az alienek Isten büntetése az emberek bűnös élete miatt.
Felszerelés: M56A2 SMART GUN testhevederre erősített állványzattal, M4A3 szolgálati fegyver, Fairbairn-Sykes harci kés .Egy mozgás érzékelő a SMART GUN-on van még M10-es páncélsisak és egy M3 típusú páncél ,a sisakon van egy maszk amibe be van építve egy éjjel látó berendezés.Kézi Biblia(Spanyol nyelvű) és egy kereszt nyaklánc.

Ismertető jelei:165 cm magas,80 kg,barna szemek ,barna rövidre vágott haj,bajuszom van és fehér bőrű. Tökéletesen tud angolul és spanyolul.

2160. február 24.-én születtem Buenos Aires-ban ,vallásos középosztálybeli családban. Szüleim gondosak voltak .A legjobb Buenos Aires-i katolikus iskolába jártam, igen jó eredményeket értem el.18 évesen csatlakoztam az Argentin fegyveres erőkhöz .Gyalogosnak jelentkeztem a kiképzésem jól sikerült .Egy roham osztaghoz osztottak be ,mint nehéz fegyveres a többiekkel igen jól kijöttem .Egy Arturo Frondizi nevű közlegénnyel igen jó barátságot kötöttem.
2187 az első bevetés az idegenek ellen ,küldetés egy kisebb fészek elleni támadás volt a seregben a mi csapatunk is bent volt .A támadás sikerrel zárult nagy veszteséggel.2188 Córdoba városának védelme a xenok ellen a és civil lakosság evakuálása az osztagban ,amiben voltam a védelmet látta el eleinte jó tartottuk magunkat ,de egyre többen jöttek és már lőszer hiányba voltunk .A csapat fele oda veszet köztük a barátom is életét vesztette a csapat másik felét és engem egy szállító hajó mentette ki. Később hallom , hogy sokan maradtak a városba és a xeno-k martalékául végezték. Egy hétre rá engem és a csapat maradékát evakuálják Gateway-re . Gateway-en egyre jobban azt gondolom ,hogy Isten büntetése ,ezek a lények az emberek bűnei-ért .A családom és barátaim elvesztése miatt egy ideig elzárkózom és nagy gyűlöletet érzek az idegenek iránt én is ,mint sokan mások kiakarom irtani az idegeneket.
Én is láttam a tévében ,mikor azt az örült tábornokot megölte egy királynő borzasztó volt nézni .2190-2194 között több kisebb bevetésen részt vettem a földön ,de ezek legtöbbje kudarcba fulladt .Az egyik ilyen küldetésem 2194-ben volt New York-ban a feladatunk az ,volt ,hogy pusztítsunk el az idegenek egyik tojás tároló helyét .A küldetés eleinte jó ment és nem ütköztünk semmilyen ellenállásba .Tíz perces út után elértük azt az épületet ,ahol a tojások voltak összesen tízen voltunk ,de csapat ketté vált ,hogy a feladatott gyorsabban elvégezzük .Eleinte csak néhány dolgozóval találkoztunk amiket könnyedén kinyírtunk ,de amikor egy sötétebb helyiségbe értünk a rádióban hallatszót ,hogy a másik csapat harcba keveredet és azt mondták nekünk körbe vették őket. Néhány perc múlva megszakadt a kapcsolat velük .Nem sokkal ezután a mozgás érzékelőink nagy mozgolódást érzékeltek és egyre közeledtek .Akkor felkészültünk a harcra az első hullámot vissza vertük ezután megkezdtük az épület elhagyását futás közben úgy vettem észre ,hogy a mögöttem haladó technikus nagyon lemaradt mikor hátra néztem láttam hogy egy idegen átszúrja rajta farkát mikor ezt láttam elkezdtem gyorsabban szaladni .Mikor kijárat közelébe értünk a legelöl futó közlegény aki már kiért ,de ekkor felülről egy idegen ugrót rá és elkezdte szét marcangólni .Mikor ez történt akkor nem haboztunk és elkezdtünk lőni a dögre és meg is öltük ,de nem sikerült megmenteni a bajtársunkat már akkor meghalt ,mikor ráugrót a dög .Ezután folytattuk menekülést a Winters tizedes még az épületben hívta a szállító hajót ,hogy evakuáljon minket ,de a nyomunkba voltak az idegen igen sokan is voltak ,de elértük a leszállási zónát és pont megjött a hajó is oda pörkölt a dögöknek a géppuskával és egy két rakétát is kilőtt .Ezután gyorsan felszedet minket és el is húztuk a csíkot onnan.
A küldetés után egy ideig Gateway-en tejesítettem biztonsági feladatokat .De 2195-ben úgy döntök ,hogy ideje vissza térni a frontra . Most várok mikor mehetek a frontra



A hozzászólást Thomas Martinez összesen 4 alkalommal szerkesztette, legutóbb Szomb. Jún. 04, 2011 10:21 pm-kor.
Vissza az elejére Go down
Glah'dor
Mesélő
Glah'dor



Thomas Martinez Empty
TémanyitásTárgy: Re: Thomas Martinez   Thomas Martinez I_icon_minitimeVas. Dec. 19, 2010 8:49 am

Jó kis előtöri. Kicsit rövid, de az A/4 megvan, szóval oké.
Tartalmi hibát nem találtam benne, viszont ami a végén szemet szúrt, az a nem megfelelő helyesírás. Múlt idő jele a "tt" .
Idézet :
ráugrót a dög

ráugroTT

Ezenkívül nincs különösebb probléma vele, szóval elfogadom.
Az előtörténet megérdemel 10 Sp-t és bónusznak még 1-et, mivel a tartalma is jó. Ez kettes szint, szóval összesen 13 Sp-vel kezdhetsz.

Jó játékot!

Glador
Vissza az elejére Go down
Vérengző





Thomas Martinez Empty
TémanyitásTárgy: Re: Thomas Martinez   Thomas Martinez I_icon_minitimeHétf. Dec. 20, 2010 10:24 am

Hát Thomas nem akarok kiszúrni veled , de nem értek egyet glah'dor döntésével. Nagyon sok helyesírási hibád van. Meg ellenőriztem a hosszát de nem volt meg az egy oldal. Ja és a hibákat átszűrheted a Microsoft Wordben.
Üdv.Vérengző
Vissza az elejére Go down
Guan'twhei
Mesélő
Guan'twhei



Thomas Martinez Empty
TémanyitásTárgy: Re: Thomas Martinez   Thomas Martinez I_icon_minitimeHétf. Dec. 20, 2010 10:39 am

Hát ha már 1-1 az állás, akkor egy álláspontot én is hadd foglaljak már. Megnéztem, és megvan az 1 oldal. Nem lehet mindenki bő előéletű, a te történeted kicsit rövidebb, nincs ezzel semmi baj. Figyeltem végig a helyesírást, és a pontok, vesszők cserélődésén, hiányán kívül, talán pár szemet ha találtam, ennyi kinek nincs?Very Happy Egyetértek Glah'dor elvtárssal, és lenne Vérengzőnek egy üzenetem:
2 nagy szabály van:

1-es szabály: A Moderátoroknak mindig igaza van.

2-es szabály: Ha mégsincs, akkor az 1-es lép életbe.
Vissza az elejére Go down
Thomas Martinez

Thomas Martinez


Tartózkodási hely : Dombóvár

Thomas Martinez Empty
TémanyitásTárgy: Re: Thomas Martinez   Thomas Martinez I_icon_minitimeHétf. Dec. 20, 2010 4:38 pm

Azt megmondom ,hogy Diszgráfiás vagyok és ezt közöltem már Glah'dor-ral.
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Thomas Martinez Empty
TémanyitásTárgy: Re: Thomas Martinez   Thomas Martinez I_icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Thomas Martinez
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
 :: Karakterek :: Előtörténetek-
Ugrás:  
Free forum | ©phpBB | Free forum support | Visszaélés jelentése | Legfrissebb megbeszélés
mobil avptrinity