Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Nem a legerősebb marad életben, nem is a legokosabb, hanem az, aki a legfogékonyabb a változásokra.
 
KezdőlapLegutóbbi képekRegisztrációBelépésszentháromságKeresés
Keresés
 
 

Az eredmények megjelenítése:
 
Rechercher Bővített keresés
Szégyen fal
Szabad I_icon_minitimeKedd Aug. 30, 2011 9:53 pm by Halál
Már a címből sejthetitek, hogy mire való.
Aki nem képes együttműködni, az ide lesz kirakva. Ha bannolnak valakit az is kikerűl ide.
Közölni kell a felhasználó nevét, hogy miért lett ide kirakva és a büntetés megnevezését, teszem azt, bannolás, 2 hétre.

Megjegyzések: 30
Legutóbbi témák
» Folyosók
Szabad I_icon_minitimeKedd Feb. 07, 2012 11:48 pm by Halál

» Idegen kolónia Európában
Szabad I_icon_minitimeSzer. Jan. 04, 2012 9:51 am by PRéDA

» Menekűlttábor
Szabad I_icon_minitimeSzer. Jan. 04, 2012 9:13 am by PRéDA

» Királynői kamra
Szabad I_icon_minitimeCsüt. Dec. 15, 2011 8:46 am by PRéDA

» Kamrák közti folyosók
Szabad I_icon_minitimeVas. Dec. 11, 2011 7:48 am by PRéDA

» Közös Társalgó
Szabad I_icon_minitimeVas. Dec. 11, 2011 6:24 am by PRéDA

» Szabad
Szabad I_icon_minitimeVas. Nov. 06, 2011 4:07 am by Koncoló

» 6-os terem
Szabad I_icon_minitimeSzomb. Nov. 05, 2011 2:43 am by Halál

» Túlélő kaland
Szabad I_icon_minitimeSzer. Nov. 02, 2011 3:28 am by Halál

Zene

Szabad  title=
Facebook

 

 Szabad

Go down 
3 posters
SzerzőÜzenet
Halál
Admin
Halál



Szabad Empty
TémanyitásTárgy: Szabad   Szabad I_icon_minitimeSzomb. Okt. 22, 2011 6:41 am

Az idegenek érkezésével nem sokat változott a táj. talán inkább csak csöndesebb minden. Néhol Xenomorph fészkek tornyosulnak, de nem zavar sokat a látványban.
Vissza az elejére Go down
https://avptrinity.hungarianforum.com
Halál
Admin
Halál



Szabad Empty
TémanyitásTárgy: Re: Szabad   Szabad I_icon_minitimeVas. Okt. 23, 2011 5:51 am

//előzmény ITT//

Koncoló, Csonkító:
A 7 xenomorph hírtelen ugrik ki a fészek bejáratán, majd belevetik magukat a sötétségbe. Fejük fölött a csillagos ég ragyog. Egy felhő sincs az égen. A kifli alakú hold fénye nem világítja be rendesen az éjszaka homályát, így láthatatlanul tudnak haladni a terepen.
Épp egy kiirtott városon haladtok keresztül, amikor egy dörrenés hallatszik, aztán holtan rogy össze az egyik testvéretek. Majd még egy lövés és ismét elterül egy másik xenomorph. Úgy néz ki, hogy a város még sem teljesen lakatlan. Tovább indultok, vagy elintézitek az orvlövészt? Akárhogy is, de gyorsan döntenetek kell, mielőtt még ti is odavesztek.
Vissza az elejére Go down
https://avptrinity.hungarianforum.com
Csonkító

Csonkító


Tartózkodási hely : Föld, Amerika

Szabad Empty
TémanyitásTárgy: Re: Szabad   Szabad I_icon_minitimeVas. Okt. 23, 2011 7:40 am

Hirtelen jövünk ki a fészek bejáratán, majd beleolvadunk az éjszakába. Az ég felhőtlenül a csillagokkal ragyog. Nyugodtan sétálok a város utcáján a társaimmal. Nem sokáig. Dörrenést hallatszik valahonnan amire gyorsan felfigyelek. A dörrenés után egy társunk holtan rogy össze. Utána lövéseket hallunk ami még egy társunkkal végez. Egyre fogyunk és ha tétlenül állunk akkor mi is oda veszünk. Már csak öten voltunk, de nem vártam meg míg meghalunk. Az én ötletem az volt, hogy keressük meg az orvlövészt és öljük meg, mert úgy is követni fog minket ha tovább megyünk.
- Koncoló! Nézzetek szét a bal oldali házakban és a minden lehetséges helyen!
Üzentem feromonok útján. Igaz nem én voltam itt a vezér, de valakinek mondania kellett valamit. Már vezettem egyszer egy küldetést így volt egy kevés tapasztalatom. Én úgy gondoltam egy idegennel is boldogulok így magamhoz hívtam az egyiket és felderítésre indultam.
Vissza az elejére Go down
Koncoló

Koncoló



Szabad Empty
TémanyitásTárgy: Re: Szabad   Szabad I_icon_minitimeKedd Okt. 25, 2011 1:29 am

Szép, kellemes esti idő volt, amikor kijöttünk a fészekből, én, Csonkító, és még másik testvérem. Csöndesen és nyugodtan megyünk az utcán, amikor egy dörrenés hallatszik és az egyik testvérem holtan rogyott össze.
Nemsokkal utána több lövést is hallunk, a testvéreink hullani kezdenek, mint a legyek. Majd Csonkítótól kaptam feromonokat, hogy egy testvéremmel nézzek szét a bal oldali házakban.
- Te, gyere velem, hogy felderítsük a bal oldali házakat! Biztos onnan lőnek az emberek. - Küldtem feromonokat az egyik testvéremnek, majd vele együtt megindultunk.
Csonkítóékat pedig ott hagytuk. Biztos ők is felderítést fognak végezni.
Vissza az elejére Go down
Halál
Admin
Halál



Szabad Empty
TémanyitásTárgy: Re: Szabad   Szabad I_icon_minitimeKedd Okt. 25, 2011 2:16 am

Szabad Befoglals01.th



Koncolóék a bankot az üzletsort és az 1-es lakóházat vizsgálták meg. Csonkítóék pedig az iskolát indultak átvizsgálni, de egyelőre, egyikőtök sem talált senkit. Ám ismét egy lövés hallatszódót. Majd fegyverropogás és egy xenomorph sikoly. Az egy-es lakóházban elesett egy társatok.

//Koncoló, tőled több aktivitást kérnék, ha lehetne!//
Vissza az elejére Go down
https://avptrinity.hungarianforum.com
Csonkító

Csonkító


Tartózkodási hely : Föld, Amerika

Szabad Empty
TémanyitásTárgy: Re: Szabad   Szabad I_icon_minitimeKedd Okt. 25, 2011 7:57 am

Elindulunk felderíteni a terepet az orrlövész megtalálása érdekébe. Mindenki átnézett egy épületet. Én egy iskolába mentem be. El is öntöttek a régebbi küldetésem emlékei. Ám gondolkodtam ezen-azon még is hamar elindultam és egyre feljebb mentem. Gondoltam fent lesz, mivel ott látható át legjobban a terep. Újra fegyverek zajai hallatszanak ahogy újabb társunkra csap le a halál. Úgy látszott még egy emberünket elkapta. Azt hiszem akivel én mentem az iskola melletti épületbe volt. Ha jól láttam a házak elhelyezkedését akkor csak kettő hely lehetett ahol az orvlövész lehet. Vagy az iskolába vagy az üzletsornál, étteremnél vagy még a banknál lehetett. Ha ez így van akkor hamar meg találhatjuk. DE az biztos nem lesz könnyű megölni is. Ha már végig kémleltem az iskolát áttérek a közelebbi lakóházhoz.

// Szólj Halál ha túlméretezem egy xeno gondolkodási menetét.//
Vissza az elejére Go down
Halál
Admin
Halál



Szabad Empty
TémanyitásTárgy: Re: Szabad   Szabad I_icon_minitimeSzer. Nov. 02, 2011 5:47 am

//Koncolót, NJK-ként kezelem, és talán még büntetést is kap, amiért nem szólt, hogy nem tud játszani.//

Az iskola átvizsgálása után kimászol az épület falára, majd átugrasz a lakóépületre. A többiek még nem találtak semmit, de egy társad elesett ebben az épületben. Lehet, hogy bent van még az orvlövész, így vigyáznod kell.
Vissza az elejére Go down
https://avptrinity.hungarianforum.com
Koncoló

Koncoló



Szabad Empty
TémanyitásTárgy: Re: Szabad   Szabad I_icon_minitimeVas. Nov. 06, 2011 4:07 am

Először az üzletek felé vettük az irányt. Minden egyes üzletben körül néztünk, de felfelé még nem néztünk be. Odaszólok az egyik testvéremhez, hogy menjen a bakhoz és nézzen körül. Így is tett.
Megyek felfelé a falon, miközben hallom, hogy lőnek. Felfigyelek, biztos az egyik házban lőttek a jobb oldalon.
Gyorsan leugrok a falról, majd megyek a bankba, szólni a testvéremnek.

//Bocsesz! Sok munkám volt//
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Szabad Empty
TémanyitásTárgy: Re: Szabad   Szabad I_icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Szabad
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Szabad

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
 :: Helyszínek :: Föld :: Amerika-
Ugrás:  
Free forum | ©phpBB | Free forum support | Visszaélés jelentése | Legfrissebb megbeszélés
mobil avptrinity