Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Nem a legerősebb marad életben, nem is a legokosabb, hanem az, aki a legfogékonyabb a változásokra.
 
KezdőlapLegutóbbi képekRegisztrációBelépésszentháromságKeresés
Keresés
 
 

Az eredmények megjelenítése:
 
Rechercher Bővített keresés
Szégyen fal
Darakon előtörténete I_icon_minitimeKedd Aug. 30, 2011 9:53 pm by Halál
Már a címből sejthetitek, hogy mire való.
Aki nem képes együttműködni, az ide lesz kirakva. Ha bannolnak valakit az is kikerűl ide.
Közölni kell a felhasználó nevét, hogy miért lett ide kirakva és a büntetés megnevezését, teszem azt, bannolás, 2 hétre.

Megjegyzések: 30
Legutóbbi témák
» Folyosók
Darakon előtörténete I_icon_minitimeKedd Feb. 07, 2012 11:48 pm by Halál

» Idegen kolónia Európában
Darakon előtörténete I_icon_minitimeSzer. Jan. 04, 2012 9:51 am by PRéDA

» Menekűlttábor
Darakon előtörténete I_icon_minitimeSzer. Jan. 04, 2012 9:13 am by PRéDA

» Királynői kamra
Darakon előtörténete I_icon_minitimeCsüt. Dec. 15, 2011 8:46 am by PRéDA

» Kamrák közti folyosók
Darakon előtörténete I_icon_minitimeVas. Dec. 11, 2011 7:48 am by PRéDA

» Közös Társalgó
Darakon előtörténete I_icon_minitimeVas. Dec. 11, 2011 6:24 am by PRéDA

» Szabad
Darakon előtörténete I_icon_minitimeVas. Nov. 06, 2011 4:07 am by Koncoló

» 6-os terem
Darakon előtörténete I_icon_minitimeSzomb. Nov. 05, 2011 2:43 am by Halál

» Túlélő kaland
Darakon előtörténete I_icon_minitimeSzer. Nov. 02, 2011 3:28 am by Halál

Zene

Darakon előtörténete  title=
Facebook

 

 Darakon előtörténete

Go down 
3 posters
SzerzőÜzenet
Darakon

Darakon



Darakon előtörténete Empty
TémanyitásTárgy: Darakon előtörténete   Darakon előtörténete I_icon_minitimeCsüt. Május 06, 2010 10:45 pm

Faj: Idegen
Név: Darakon
Rang, kaszt: (dolgozó)
Alfaj: Rhino Alien

Előtörténet

Forró nyári este volt. A meleg szél úgy süvített végig a házak falai közt, hogy még a legbátrabb teremtmény is félve nézett volna a hang irányába. A nevem Darakon. Az egyik nagyvárosi kolóniához tartozok itt Európában. Had meséljem el történetem. A közeli állatkertben láttam meg a napvilágot. Egy kellemes környezetben tértem magamhoz. Meleg volt és sötét. Erős, folyamatos dobogás ütötte meg a fülem. A hang irányába néztem, de nem láttam semmit. Egyszer csak egy újabb hang csengett fel a fejemben ami azt súgta: indulj. És én, akár egy jól nevelt katona, engedelmeskedtem és elkezdtem széttépni a magam előtt lévő falakat. Haladtam előre egyre magabiztosabban. A dobogás, mely körülvett egyre erősebben és erősebben lüktetett, majd egyre halkabban és halkabban, majd kihunyt. Mikor fényt láttam magam előtt egy nagy erőfeszítéssel áttörtem az utolsó réteget. Fejemet kidugva körbepillantottam. Úgy tűnt tiszta a levegő. Orromat több ezernyi új feromon csapta meg. Épp reggeledett, és inkább úgy döntöttem falatozok még egy kicsit a testből, amely eddig az otthont jelentette. Mikor jól laktam megindultam hogy felfedezzem a világot. Egy nagy kerítés alatt könnyen átcsusszanva egy útra értem. Hirtelen egy erős kiáltás ütötte meg a fülem.
-Uram! Megtaláltam!-
-Kapja el gyorsan! Nem veszíthetjük el!-
Két árnyék jelent meg mögöttem, mire én iszkolni kezdtem ahogy csak bírtam.
-Gyerünk fogja már meg! Ha eléri a bozótost akkor elmenekül!
Én ekkor már láttam a bozótot. Amilyen gyorsan csak tudtam beugrottam de ekkor megfogták a farkam és elkezdtek kihúzni.
-Megvan! Hozza gyorsan a sokkolót!-
Kapálóztam egy kicsit de felfogtam hogy ezek nem értenek a szép szóból. Hátrafordulva jókorát ráharaptam a bőrkesztyűs kézre, mely egyből elengedett. Az illető felordított.
-EZ A KIS DÖG ÁTHARAPTA A KESZTYŰT... áhhh kiharapott belőlem egy darabot...-
A szűkös ágas-bogas helyen sietve folytattam az utam. Közben fegyverdurranások és ordítások vízhangoztak mindenfelé. Egy újabb kerítéshez értem. Ez már kicsit keményebb dió volt de sikerült átrágnom magam rajta. Kiérve az állatkertből az egyik utcába érkeztem. Rendes háborús zóna volt. Lángoló járművek mindenfele, kihaltság. Én viszont éreztem hogy nem lehetek messze fajtársaimtól. Pár órás mászás után egy parkolóba értem. Bemászva az egyik kocsiba úgy döntöttem hogy egy kicsit pihenek. Mikor felkeltem próbáltam kinyújtóztatni a végtagjaimat, de a hely furcsán szűkös lett. Kis erőfeszítéssel széttörtem a körülöttem lévő burkolatot és kimásztam a szétzúzott roncsból. Fejemet magasra emeltem hogy érezzem a fészek, és a királynő közelségét. Már nem vagyok messze. Kiérve a parkolóból egy nagyobb épület mellett haladtam el. A létesítményen belül emberhangokat hallottam. A pusztítani akarás vágya úgy tört elő belőlem, akár egy kitörő vulkán. Magamat nem kímélve áttörtem a ház falát és berontva 4 embert láttam meg. Az egyik felordított és fegyvert ragadva rám lőtt. Örömmel éreztem hogy a golyók csak olyanok voltak mintha kővel dobálnának. Rávetettem magam az emberre és apró cafatokra téptem, a következő ember eközben egy éles tárgyat a hátamba döfött. Felpillantottam és karmaim úgy vágtam át az emberen mint kést a vajon. Kettétépve hozzávágtam testrészeit a falhoz, majd dühödve húztam ki a hátamból az idegen tárgyat. Azt a harmadik embernek nekivágva földre terítettem. Nem telt el pár pillanat, és mindhárom emberrel végeztem... de várjunk csak. Hol a negyedik? A feromonokat követve utána indultam. Az emeleten egy közeli szobában rejtőzött el. Egy tizennégy éves lány. Nemvolt nála fegyver és halálra volt rémülve. Rátörtem az ajtót és hozzászorítottam a falhoz. Látva hogy alkalmas test lehet az újabb nemzedéknek, megszúrtam méreggel teli farkammal, és feldobtam a hátamra, majd tovább indultam. A nap hátralévő részében még pár embert legyilkoltam. Élvezettel töltött el a friss vér illata és a tetemek rothadó bűze. A fészekbe beérve seregnyi bajtársat pillantottam meg. A szerencsétlen áldozatokat bevittem a keltető kamrába, és a fészek kijáratánál lévő egyik nagyobb résben nyugovóra hajtottam a fejem.


A hozzászólást Darakon összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Pént. Május 07, 2010 7:12 am-kor.
Vissza az elejére Go down
Halál
Admin
Halál



Darakon előtörténete Empty
TémanyitásTárgy: Re: Darakon előtörténete   Darakon előtörténete I_icon_minitimePént. Júl. 09, 2010 8:32 am

Elfogadva! sok sikert a játékhoz Very Happy
Vissza az elejére Go down
https://avptrinity.hungarianforum.com
Glah'dor
Mesélő
Glah'dor



Darakon előtörténete Empty
TémanyitásTárgy: Re: Darakon előtörténete   Darakon előtörténete I_icon_minitimeCsüt. Júl. 15, 2010 8:23 am


--------------------------------------------------------------------------------

Igazán érdekes és olvasmányos előtöri. Tetszik a vérszomjad. Tartalmi hibát nem észleltem, sem nyelvhelyességit de még formait sem. 13 pontot kapsz és mivel fantáziadús olvasmány +1 ponot adok a bővítményre. Az eddig 14 pont ami azt jelenti, hogy 2-es szintű karakterrel és 16 ponttal játszhatsz.
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Darakon előtörténete Empty
TémanyitásTárgy: Re: Darakon előtörténete   Darakon előtörténete I_icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Darakon előtörténete
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Darakon
» Darakon vs. James Raynor
» Koncoló előtörténete
» Zaraquinn előtörténete
» Gyilkos előtörténete

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
 :: Karakterek :: Előtörténetek-
Ugrás:  
Free forum | ©phpBB | Free forum support | Visszaélés jelentése | Legfrissebb megbeszélés
mobil avptrinity