Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Nem a legerősebb marad életben, nem is a legokosabb, hanem az, aki a legfogékonyabb a változásokra.
 
KezdőlapLegutóbbi képekRegisztrációBelépésszentháromságKeresés
Keresés
 
 

Az eredmények megjelenítése:
 
Rechercher Bővített keresés
Szégyen fal
James Christopher Denton, a katona I_icon_minitimeKedd Aug. 30, 2011 9:53 pm by Halál
Már a címből sejthetitek, hogy mire való.
Aki nem képes együttműködni, az ide lesz kirakva. Ha bannolnak valakit az is kikerűl ide.
Közölni kell a felhasználó nevét, hogy miért lett ide kirakva és a büntetés megnevezését, teszem azt, bannolás, 2 hétre.

Megjegyzések: 30
Legutóbbi témák
» Folyosók
James Christopher Denton, a katona I_icon_minitimeKedd Feb. 07, 2012 11:48 pm by Halál

» Idegen kolónia Európában
James Christopher Denton, a katona I_icon_minitimeSzer. Jan. 04, 2012 9:51 am by PRéDA

» Menekűlttábor
James Christopher Denton, a katona I_icon_minitimeSzer. Jan. 04, 2012 9:13 am by PRéDA

» Királynői kamra
James Christopher Denton, a katona I_icon_minitimeCsüt. Dec. 15, 2011 8:46 am by PRéDA

» Kamrák közti folyosók
James Christopher Denton, a katona I_icon_minitimeVas. Dec. 11, 2011 7:48 am by PRéDA

» Közös Társalgó
James Christopher Denton, a katona I_icon_minitimeVas. Dec. 11, 2011 6:24 am by PRéDA

» Szabad
James Christopher Denton, a katona I_icon_minitimeVas. Nov. 06, 2011 4:07 am by Koncoló

» 6-os terem
James Christopher Denton, a katona I_icon_minitimeSzomb. Nov. 05, 2011 2:43 am by Halál

» Túlélő kaland
James Christopher Denton, a katona I_icon_minitimeSzer. Nov. 02, 2011 3:28 am by Halál

Zene

James Christopher Denton, a katona  title=
Facebook

 

 James Christopher Denton, a katona

Go down 
4 posters
SzerzőÜzenet
James Christopher Denton

James Christopher Denton



James Christopher Denton, a katona Empty
TémanyitásTárgy: James Christopher Denton, a katona   James Christopher Denton, a katona I_icon_minitimeVas. Május 23, 2010 7:02 am

Név: James Chrisopther Denton
Faj: ember
Nem: Férfi
Becenév: JC (ejtsd: dzsé-szí), JCD (ejtsd: dzsé-szí-dí)
Születési dátum: 2163 június 29
Születési hely: London, Anglia
Foglalkozás vagy volt foglalkozása: Katona, azelőtt tanuló
Külső és belső jellem:
A Föld elhagyása óta zárkózott, frusztrált és állandóan filozofál.
Mindennél jobban gyűlöli az alieneket, elpusztításukat életcéljának jelölte ki.

Felszerelés:
- M4A3 szolgálati fegyver
- Szigonypisztoly
- M41AE2M

James Christopher Denton naplójából
2190. október 13-a… Egy ágyban fekszem, valami korházszerű épületben. Hirtelen felébredek. Három öltönyös fickó közeledik, és kettő gépfegyveres. Valami miatt a gépfegyverüket fel tudtam ismerni… M41AE2M-esek. Viszont nem tudtam akkor még semmit, még azt sem hogy ki vagyok.
A három öltönyös közeledett. Odamentek az ágyamhoz. Szóltak.
- Keljen fel, Mr. Denton. Tudom, hogy ön súlyos fejfájást szenvedett a gépe lezuhanásakor de…. – mondta a középső, a kék öltönyös.
- Hol vagyok? Ki vagyok? Mi történik itt? – kérdeztem én. Erre a tőle baloldalra levő fekete öltönyös átnyújtott valami papírt, amire rá van írva a nevem, rangom, felszerelésem, meg a hasonlók.
- Ön James Christopher Denton, közlegény. Ön az egyetlen túlélője azon tengerészgyalogosnak melyik a géppel lezuhantak egy sikertelen küldetés után.
Ez nekem nagyon gyors volt. Átadták a papírokat. Egy kis olvasnivaló. Benne vannak az adataim, a múltam. Nem tudhatom hogy a papíron írott információ igaz vagy hamis, de mivel más nincs, ezért igaznak fel lehet fogni. Szóval, idézek a papírokról. Persze a papírok mellett másik forrásom a naplóm, melyet állítólag még akkor kezdtem el írni, amikor a földön voltam.
A dokumentumok szerint 2163 június 29-én születtem, Londonban, Nagy Britanniában, John Denton és Patricia Armendson egyetlen fiaként. A Szent James & Szent Michael Általános iskolában tanultam gyermekkoromban, majd a Blackheath középiskolában tanultam. A középiskola elvégzése után, 18 évesen elmentem a Sandhursti Királyi Katonai Akadémiára. Innentől a hivatalos dokumentumok csak a kevésbé érthető információkat adják, ezért inkább a naplomból idézek. Itt tanultam meg azokat, amiket megtanították. Lövészet, hadrend. A képzettségeim ellenére sose jutottam előre. Mindig közlegény maradtam, most is az vagyok.
James Christopher Denton, a katona Impulzus_mesterlovesz
A hivatalos iratok szerint 2184 január 17-én volt az első küldetésem. Az alienek elleni harcra rendeltek, A tojásokkal teli helységeket kellett megtisztítanom. Már akkor elkezdtem ezektől az undorító idegenektől undorodni. Örömmel írthattam őket.
James Christopher Denton, a katona Aliensfireteam
2187. Az alienek egyre jobban jönnek. Az egység, melynek tagja vagyok egy hónapig tartja a frontot, míg végül elkezdenek fogyni készleteink. Menekülnünk kell. London, ahol már születtem nincs többé. Gyermekkori barátaim, szüleim, mindenki akit ismertem mielőtt katona lettem, nincs többé. Egyedül az osztagból a társaim maradtak meg, már amelyikük még életben maradt. Megkezdődi az evakuálás.
2188. Új otthon. A Gateway. Csak úgy jönnek a könnyek, arra gondolva hogy a Földön mik történtek. Első vagyok azon önkéntesek közül, akik vállalkoznak arra, hogy irtsák ezeket a féreg alieneket és spearseket. De mindeközben azon is gondolkozom, hogy jobb-e vagy rosszabb-e hogy életben maradtam ahelyett hogy meghaltam a Földön. Hogy életben maradtam, megvan az esélyem a bosszúállásra. Az alienek kiirtása a cél, egyértelmű. De haragszom a katonai vezetőségre is, gyengeségük és gyávaságuk miatt. Talán ezért nem jutottam tovább, talán ezért vagyok még mindig közlegény? Ki tudja, de nem is fontos szerintem.
Viszont sok mindent láttam. Azt, amit az élő TV közvetítésen is mutattak. Az Anyakirálynő, őt kell megölni. A vezetőink gyávasága miatt nincs rá lehetőség. Pedig én lennék az első olyan, aki arra vállalkozna önként, hogy mások számára öngyilkosságnak tűnő küldetésen részt vegyen, az emberiség megmentéséért. Azt hiszem hogy a sok küldetést, amiben részt vettem 2188 és 2190 között nem érdemes említeni. Csak az utolsó küldetésemet, amely azelőtt volt, mielőtt elvesztettem az eszméletemet és amnéziás lettem.
A Földön voltunk, felderítő küldetésen. Mivel küldetések alatt nem tudok naplót írni, és pont ezután a küldetés után vesztettem el az emlékezeteimet, nem tudok róla mit mondani. Csak azt, hogy a küldetés sikertelen volt, valamit kerestünk a Földön, de el kellett menekülnünk. A jármű nem működött, lezuhant. Mindenki meghalt, csak én éltem túl épségben. Jött egy másik hajó, felkutatni a romokat, hátha akadt túlélő. Bevittek a Gatewayre. És most, hogy felépültem, tökéletes állapotban vagyok, újra szolgálhatok a hadseregben.
James Christopher Denton, a katona Samworthingtont42
A fene, én és az amnézia? A saját magam által írt napló és a hivatalos dokumentumok segítségével visszanyertem az emlékeimet. Másik kérdés, hogy az énemet, a személyiségemet és a céljaimat is visszanyerteme.
Vissza az elejére Go down
Malakh'aij

Malakh'aij



James Christopher Denton, a katona Empty
TémanyitásTárgy: Re: James Christopher Denton, a katona   James Christopher Denton, a katona I_icon_minitimeVas. Május 23, 2010 7:26 am

Szia JCD

Nekem tetszik amit írtál, szerintem ötletes eredeti. Elfogadva.

Üdv a családban. Katona. Wink
Vissza az elejére Go down
Halál
Admin
Halál



James Christopher Denton, a katona Empty
TémanyitásTárgy: Re: James Christopher Denton, a katona   James Christopher Denton, a katona I_icon_minitimeCsüt. Júl. 15, 2010 7:01 am

Szerintem is jó lett, grat! Very Happy
Itt ott, van pár szóismétlés, de belefér. Az előtörire kapsz egy erős 12-est. És kapsz egy bónusz pontot, mivel nagyon tetszett. Kiváncsian várom a folytatást!
Tehát:
Előtörténet: 12 sp
Bővítmény: 1 sp
Vissza az elejére Go down
https://avptrinity.hungarianforum.com
Glah'dor
Mesélő
Glah'dor



James Christopher Denton, a katona Empty
TémanyitásTárgy: Re: James Christopher Denton, a katona   James Christopher Denton, a katona I_icon_minitimeCsüt. Júl. 15, 2010 8:48 am

És mivel ez már level 2, így a kezdő pontszámod 15.
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





James Christopher Denton, a katona Empty
TémanyitásTárgy: Re: James Christopher Denton, a katona   James Christopher Denton, a katona I_icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
James Christopher Denton, a katona
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» James Christopher Denton karakterlapja
» James Raynor
» James Raynor
» James Raynor
» James Raynor

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
 :: Karakterek :: Előtörténetek-
Ugrás:  
Create a forum on Forumotion | ©phpBB | Free forum support | Visszaélés jelentése | Legfrissebb megbeszélés
mobil avptrinity