Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Nem a legerősebb marad életben, nem is a legokosabb, hanem az, aki a legfogékonyabb a változásokra.
 
KezdőlapLegutóbbi képekRegisztrációBelépésszentháromságKeresés
Keresés
 
 

Az eredmények megjelenítése:
 
Rechercher Bővített keresés
Szégyen fal
Kihívások meghirdetése. - Page 2 I_icon_minitimeKedd Aug. 30, 2011 9:53 pm by Halál
Már a címből sejthetitek, hogy mire való.
Aki nem képes együttműködni, az ide lesz kirakva. Ha bannolnak valakit az is kikerűl ide.
Közölni kell a felhasználó nevét, hogy miért lett ide kirakva és a büntetés megnevezését, teszem azt, bannolás, 2 hétre.

Megjegyzések: 30
Legutóbbi témák
» Folyosók
Kihívások meghirdetése. - Page 2 I_icon_minitimeKedd Feb. 07, 2012 11:48 pm by Halál

» Idegen kolónia Európában
Kihívások meghirdetése. - Page 2 I_icon_minitimeSzer. Jan. 04, 2012 9:51 am by PRéDA

» Menekűlttábor
Kihívások meghirdetése. - Page 2 I_icon_minitimeSzer. Jan. 04, 2012 9:13 am by PRéDA

» Királynői kamra
Kihívások meghirdetése. - Page 2 I_icon_minitimeCsüt. Dec. 15, 2011 8:46 am by PRéDA

» Kamrák közti folyosók
Kihívások meghirdetése. - Page 2 I_icon_minitimeVas. Dec. 11, 2011 7:48 am by PRéDA

» Közös Társalgó
Kihívások meghirdetése. - Page 2 I_icon_minitimeVas. Dec. 11, 2011 6:24 am by PRéDA

» Szabad
Kihívások meghirdetése. - Page 2 I_icon_minitimeVas. Nov. 06, 2011 4:07 am by Koncoló

» 6-os terem
Kihívások meghirdetése. - Page 2 I_icon_minitimeSzomb. Nov. 05, 2011 2:43 am by Halál

» Túlélő kaland
Kihívások meghirdetése. - Page 2 I_icon_minitimeSzer. Nov. 02, 2011 3:28 am by Halál

Zene

Kihívások meghirdetése. - Page 2  title=
Facebook

 

 Kihívások meghirdetése.

Go down 
+13
Flexys
Jester
Halálosztó
Vérengző
Árny vadász
Bisur
Jehdin'nagara
Glah'dor
Darakon
Zaraquinn
Wah'nagini
James Christopher Denton
Malakh'aij
17 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2
SzerzőÜzenet
Halálosztó

Halálosztó



Kihívások meghirdetése. - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kihívások meghirdetése.   Kihívások meghirdetése. - Page 2 I_icon_minitimeSzomb. Jan. 01, 2011 6:19 am

Hát persze hogy jó leszel.
Vissza az elejére Go down
Jester

Jester


Tartózkodási hely : Mars

Kihívások meghirdetése. - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kihívások meghirdetése.   Kihívások meghirdetése. - Page 2 I_icon_minitimeSzomb. Jan. 01, 2011 8:52 am

Na akkor: Mesélő kerestetik, de változott a helyzet a chatenmegbeszéltek alapján: Bisur, Kaszás, Halálosztó és Jester vesznek rész a párbajban, az azonos fajúak egy oldalon harcolnak, így két csapat harcolna meg egymással.
Vissza az elejére Go down
Jehdin'nagara

Jehdin'nagara


Tartózkodási hely : Yaut'ják bolygója (LAND OF PREDATORS)

Kihívások meghirdetése. - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kihívások meghirdetése.   Kihívások meghirdetése. - Page 2 I_icon_minitimeHétf. Jún. 06, 2011 7:34 pm

Szevasztok van valakinek kedve kiállni ellenem?? ^.^
Persze csak ha nem ijedős fajtájú xD
Vissza az elejére Go down
Jehdin'nagara

Jehdin'nagara


Tartózkodási hely : Yaut'ják bolygója (LAND OF PREDATORS)

Kihívások meghirdetése. - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kihívások meghirdetése.   Kihívások meghirdetése. - Page 2 I_icon_minitimeHétf. Jún. 06, 2011 7:35 pm

Ha kérhetném csapat alapú legyen tehát például 2 alien vs 2 predator vagy 2 marine Smile
Vissza az elejére Go down
Flexys

Flexys



Kihívások meghirdetése. - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kihívások meghirdetése.   Kihívások meghirdetése. - Page 2 I_icon_minitimeKedd Jún. 07, 2011 3:45 am

Na jó ha nagyon akarod én is kipróbálom. Nem árt a gyakorlás Very Happy
Vissza az elejére Go down
Axon

Axon


Tartózkodási hely : Hyperdyne Corporation Android központ

Kihívások meghirdetése. - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kihívások meghirdetése.   Kihívások meghirdetése. - Page 2 I_icon_minitimeKedd Jún. 07, 2011 7:36 am

Én jelentkezem a harcra! Sosem PvP-tem még, de egyszer ideje el kezdeni.
Már csak egy vállalkozó szellemű marine-ra lenne szükségem. Very Happy
Vissza az elejére Go down
Iván

Iván


Tartózkodási hely : valahol

Kihívások meghirdetése. - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kihívások meghirdetése.   Kihívások meghirdetése. - Page 2 I_icon_minitimeKedd Jún. 07, 2011 7:40 am

Csatlakozom az előttem szólóakhoz. Csernovec Iván közlegény szolgálatra jelentkezik. Legyünk együtt Axon.
Vissza az elejére Go down
Axon

Axon


Tartózkodási hely : Hyperdyne Corporation Android központ

Kihívások meghirdetése. - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kihívások meghirdetése.   Kihívások meghirdetése. - Page 2 I_icon_minitimePént. Júl. 22, 2011 7:33 am

Kezdő vagyok, de szerintem itt az ideje, hogy próbára tegyem szerencsém és tudásom.
Valaki kiállhatna ellenem. Lehet predátor, de akár alien is.
Vissza az elejére Go down
Őrző

Őrző


Tartózkodási hely : kassa

Kihívások meghirdetése. - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kihívások meghirdetése.   Kihívások meghirdetése. - Page 2 I_icon_minitimeVas. Szept. 04, 2011 11:23 pm

Én kiállok ellened én is ki akarom próbálni magamat...csak ird meg hol s mikor.
Vissza az elejére Go down
Axon

Axon


Tartózkodási hely : Hyperdyne Corporation Android központ

Kihívások meghirdetése. - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kihívások meghirdetése.   Kihívások meghirdetése. - Page 2 I_icon_minitimeHétf. Szept. 05, 2011 4:55 am

Hát...Valami dzsungel féleségre gondoltam. Egy kis erdei harc nincs ellenemre. A baj csak az, hogy nem látok ilyen mapot.
Vissza az elejére Go down
Őrző

Őrző


Tartózkodási hely : kassa

Kihívások meghirdetése. - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kihívások meghirdetése.   Kihívások meghirdetése. - Page 2 I_icon_minitimeKedd Szept. 06, 2011 6:14 am

Kéne szerkeszteni egyet...de ha nincs más nekem a Templom felelne meg legjobban. Egy erdős map tényleg jól jönne,mivel Predivel játszom.
Vissza az elejére Go down
Halál
Admin
Halál



Kihívások meghirdetése. - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kihívások meghirdetése.   Kihívások meghirdetése. - Page 2 I_icon_minitimePént. Szept. 09, 2011 9:02 pm

Na, akkor majd összedobok nektek valamit. Túl hamar ne számítsatok harcra, mert sok dolgom van, de azért meg lesz. Smile
Vissza az elejére Go down
https://avptrinity.hungarianforum.com
Axon

Axon


Tartózkodási hely : Hyperdyne Corporation Android központ

Kihívások meghirdetése. - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kihívások meghirdetése.   Kihívások meghirdetése. - Page 2 I_icon_minitimeSzomb. Szept. 10, 2011 3:19 am

Rendben! Én kivárom míg kész lesz. Smile
Vissza az elejére Go down
Őrző

Őrző


Tartózkodási hely : kassa

Kihívások meghirdetése. - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Őrző   Kihívások meghirdetése. - Page 2 I_icon_minitimeSzomb. Szept. 10, 2011 11:31 am

Én is Very Happy
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Kihívások meghirdetése. - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kihívások meghirdetése.   Kihívások meghirdetése. - Page 2 I_icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Kihívások meghirdetése.
Vissza az elejére 
2 / 2 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
 :: Kalandok :: ARÉNA-
Ugrás:  
Create a forum on Forumotion | ©phpBB | Free forum support | Visszaélés jelentése | Legfrissebb megbeszélés
mobil avptrinity