Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Nem a legerősebb marad életben, nem is a legokosabb, hanem az, aki a legfogékonyabb a változásokra.
 
KezdőlapLegutóbbi képekRegisztrációBelépésszentháromságKeresés
Keresés
 
 

Az eredmények megjelenítése:
 
Rechercher Bővített keresés
Szégyen fal
Közös Társalgó I_icon_minitimeKedd Aug. 30, 2011 9:53 pm by Halál
Már a címből sejthetitek, hogy mire való.
Aki nem képes együttműködni, az ide lesz kirakva. Ha bannolnak valakit az is kikerűl ide.
Közölni kell a felhasználó nevét, hogy miért lett ide kirakva és a büntetés megnevezését, teszem azt, bannolás, 2 hétre.

Megjegyzések: 30
Legutóbbi témák
» Folyosók
Közös Társalgó I_icon_minitimeKedd Feb. 07, 2012 11:48 pm by Halál

» Idegen kolónia Európában
Közös Társalgó I_icon_minitimeSzer. Jan. 04, 2012 9:51 am by PRéDA

» Menekűlttábor
Közös Társalgó I_icon_minitimeSzer. Jan. 04, 2012 9:13 am by PRéDA

» Királynői kamra
Közös Társalgó I_icon_minitimeCsüt. Dec. 15, 2011 8:46 am by PRéDA

» Kamrák közti folyosók
Közös Társalgó I_icon_minitimeVas. Dec. 11, 2011 7:48 am by PRéDA

» Közös Társalgó
Közös Társalgó I_icon_minitimeVas. Dec. 11, 2011 6:24 am by PRéDA

» Szabad
Közös Társalgó I_icon_minitimeVas. Nov. 06, 2011 4:07 am by Koncoló

» 6-os terem
Közös Társalgó I_icon_minitimeSzomb. Nov. 05, 2011 2:43 am by Halál

» Túlélő kaland
Közös Társalgó I_icon_minitimeSzer. Nov. 02, 2011 3:28 am by Halál

Zene

Közös Társalgó  title=
Facebook

 

 Közös Társalgó

Go down 
+30
George Crysmann
Könyörtelen Bélrágó
Éjlopó
Bishop
Jester
Vérengző
Bi'vro
Ger'dar
Thomas Martinez
Redswift
Iván
Matthew "Joker" Anderson
Bisur
Glah'dor
Ra'ke
James Christopher Denton
Gyilkos
Dragon
Andrew Harrison
Jehdin'nagara
Guan'twhei
Zaraquinn
Rémálom
Koncoló
Malakh'aij
Wah'nagini
Namohr
Darakon
Dexantreal
Halál
34 posters
Ugrás a következő oldalra : 1, 2, 3 ... 8 ... 15  Next
SzerzőÜzenet
Halál
Admin
Halál



Közös Társalgó Empty
TémanyitásTárgy: Közös Társalgó   Közös Társalgó I_icon_minitimeHétf. Ápr. 26, 2010 2:21 am

Itt mindenki, fajtól függetlenül lehet beszélgetni
Vissza az elejére Go down
https://avptrinity.hungarianforum.com
Dexantreal

Dexantreal



Közös Társalgó Empty
TémanyitásTárgy: Re: Közös Társalgó   Közös Társalgó I_icon_minitimeHétf. Ápr. 26, 2010 7:20 am

hy

bocs a kimaradásér, ősök cseszegettek és eltiltottak a nettől Rolling Eyes. annyira szánalmasak tudnak lenni néha...vagy sokszor? Very Happy a hülyeségeikkel. namind1, vok mosmár.

1kis vidámabb téma.

ezt nézzétek meg, aliens is van benne Very Happy. én csináltam poénból, LOL.

https://www.youtube.com/watch?v=zjKW9Pg8Pjg
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Közös Társalgó Empty
TémanyitásTárgy: Re: Közös Társalgó   Közös Társalgó I_icon_minitimeHétf. Ápr. 26, 2010 5:51 pm

Te ááááállat! XD
Am meg van bocsáltva Very Happy
Vissza az elejére Go down
Darakon

Darakon



Közös Társalgó Empty
TémanyitásTárgy: Re: Közös Társalgó   Közös Társalgó I_icon_minitimeKedd Ápr. 27, 2010 7:05 am

Dexantreal te hülye vagy Very Happy
Látom az aliens résznél tesem bírtad sokáig röhögés nélkül. xD
Vissza az elejére Go down
Dexantreal

Dexantreal



Közös Társalgó Empty
TémanyitásTárgy: Re: Közös Társalgó   Közös Társalgó I_icon_minitimeKedd Ápr. 27, 2010 7:08 am

Darakon írta:
Dexantreal te hülye vagy Very Happy
Látom az aliens résznél tesem bírtad sokáig röhögés nélkül. xD

de kedvesek vagytok. de gondolom pozitívan értitek a hülyét. csak mókából csináltam, ja, én is jót röhögtem.

Gyilkos, kéne beszélnünk az oldalról, feljössz majd msnre dumálni?
Vissza az elejére Go down
Darakon

Darakon



Közös Társalgó Empty
TémanyitásTárgy: Re: Közös Társalgó   Közös Társalgó I_icon_minitimeKedd Ápr. 27, 2010 7:10 am

Persze teljesen pozitívan gondoltam Very Happy Eszem ágában sincs rosszra gondolni. Am meg ha túl sértő volt akk bocsi. Én végig röhögtem az egészet.
Vissza az elejére Go down
Namohr

Namohr


Tartózkodási hely : Nagykanizsa

Közös Társalgó Empty
TémanyitásTárgy: Re: Közös Társalgó   Közös Társalgó I_icon_minitimeSzer. Ápr. 28, 2010 4:02 am

Ez rohadt jó volt! Az alien-es rész volt a legjobb! LOOOL
Vissza az elejére Go down
Dexantreal

Dexantreal



Közös Társalgó Empty
TémanyitásTárgy: Re: Közös Társalgó   Közös Társalgó I_icon_minitimeCsüt. Ápr. 29, 2010 2:15 am

kösz, örülök.

amúgy nem sértő, csak nem mindig érzem át így neten, hogy mi van.
Vissza az elejére Go down
Wah'nagini

Wah'nagini


Tartózkodási hely : Oroszlány

Közös Társalgó Empty
TémanyitásTárgy: Re: Közös Társalgó   Közös Társalgó I_icon_minitimeCsüt. Ápr. 29, 2010 5:39 am

Üdv halandók! Na ki van itt?Smile (Segítek, a szerény, de bámulatos Wah' nagini)
Vissza az elejére Go down
Namohr

Namohr


Tartózkodási hely : Nagykanizsa

Közös Társalgó Empty
TémanyitásTárgy: Re: Közös Társalgó   Közös Társalgó I_icon_minitimeCsüt. Ápr. 29, 2010 5:46 am

Helló! Jó hogy ismét köztünk vagy! Smile
Vissza az elejére Go down
Dexantreal

Dexantreal



Közös Társalgó Empty
TémanyitásTárgy: Re: Közös Társalgó   Közös Társalgó I_icon_minitimeCsüt. Ápr. 29, 2010 8:08 am

hamarosan elkezdhetünk kalandokat gyártani, csak készüljön el az oldal.

speciel én már mesélnék nektek szívesen.

amúgy Kíméletlen Lékelő vagyok, de gondolom képből rájöttetek.

mit szólnátok ahhoz, hogy nyitok1topikot ideiglenes kalandok címmel és ott partizhatnak alienek, predátorok, emberek, de skill pontot még nem kap senki és szint lépést se. az csak akkor lesz, ha oldal kész és élesben go mindenki.
Vissza az elejére Go down
Wah'nagini

Wah'nagini


Tartózkodási hely : Oroszlány

Közös Társalgó Empty
TémanyitásTárgy: Re: Közös Társalgó   Közös Társalgó I_icon_minitimeCsüt. Ápr. 29, 2010 8:31 am

Nekem lenen egy kérdésem. Ha megvan az új előtörim, akkor majd Glah' dorral catlakozhatok megint a csapathoz mint mesélő vagy más? Szívesen segítek és sztem múltkor sem voltam haszontalan.
Vissza az elejére Go down
Malakh'aij

Malakh'aij



Közös Társalgó Empty
TémanyitásTárgy: Re: Közös Társalgó   Közös Társalgó I_icon_minitimeCsüt. Ápr. 29, 2010 10:53 pm

Halihó mindenkinek


Kívánjon mindenki Gyilkosnak és mindenki másnak minden jót az érettségihez.


Hajrá fiúk, mindent bele. Menni fog, sikerülni fog.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Közös Társalgó Empty
TémanyitásTárgy: Re: Közös Társalgó   Közös Társalgó I_icon_minitimeCsüt. Ápr. 29, 2010 11:34 pm

Kösz szépen, és én is sok sikert kívánok másnak! Very Happy
Vissza az elejére Go down
Namohr

Namohr


Tartózkodási hely : Nagykanizsa

Közös Társalgó Empty
TémanyitásTárgy: Re: Közös Társalgó   Közös Társalgó I_icon_minitimePént. Ápr. 30, 2010 7:53 am

NA! Hajrá Gyilkos! Remélem sikerülni fog! Amúgy hová szeretnél menni továbbtanulni?
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Közös Társalgó Empty
TémanyitásTárgy: Re: Közös Társalgó   Közös Társalgó I_icon_minitimeSzomb. Május 01, 2010 4:03 am

Itt Egerszegen van egy CAD-CAM nevü OKJ-s képzés. Légyegében számítógépen kell alkatrészeket tervezni. Very Happy Nekem nagyon bejön, de sajna a légkör eléggé...macerás, bizonyos illetők miatt. XD
Vissza az elejére Go down
Dexantreal

Dexantreal



Közös Társalgó Empty
TémanyitásTárgy: Re: Közös Társalgó   Közös Társalgó I_icon_minitimeSzomb. Május 01, 2010 11:27 pm

Gyilkos írta:
Itt Egerszegen van egy CAD-CAM nevü OKJ-s képzés. Légyegében számítógépen kell alkatrészeket tervezni. Very Happy Nekem nagyon bejön, de sajna a légkör eléggé...macerás, bizonyos illetők miatt. XD

léNYEgében.
Vissza az elejére Go down
Wah'nagini

Wah'nagini


Tartózkodási hely : Oroszlány

Közös Társalgó Empty
TémanyitásTárgy: Re: Közös Társalgó   Közös Társalgó I_icon_minitimeVas. Május 02, 2010 8:02 am

Háj!
Szurkolok neked, én már megtapasztaltam micsoda stressz ez, német előrehozottal:)
Vissza az elejére Go down
Dexantreal

Dexantreal



Közös Társalgó Empty
TémanyitásTárgy: Re: Közös Társalgó   Közös Társalgó I_icon_minitimeVas. Május 02, 2010 8:42 am

Ajánlom figyelmetekbe az írásaimról szóló topikot és kérlek, szavazzatok!

https://avptrinity.hungarianforum.com/tarsalgo-f11/dexantreal-alias-kimeletlen-lekel-tortenetei-t37.htm#62

lehetne a honlap hivatalos története Very Happy. trailer, ha úgy tetszik, LOL Very Happy.
Vissza az elejére Go down
Dexantreal

Dexantreal



Közös Társalgó Empty
TémanyitásTárgy: Re: Közös Társalgó   Közös Társalgó I_icon_minitimeKedd Május 04, 2010 7:27 am

Punnyadunk, mert nincs meg az oldal.
Neki álltam a skilleknek és a szintlépéseknek, de nehéz. Próbálkozok. Ne röhögjetek ki, ha hülyeséget írok Very Happy.
Inkább mondjátok meg, hogy tetszik, v sem és segítsetek Smile.

Kösz! Very Happy Cool
Vissza az elejére Go down
Malakh'aij

Malakh'aij



Közös Társalgó Empty
TémanyitásTárgy: Re: Közös Társalgó   Közös Társalgó I_icon_minitimeSzer. Május 05, 2010 1:26 am

Jelentem, hogy a Yautja adatbázis nagyobb része feltöltve. Kérem ellenőrizni. Hiány illetve hiba esetén értesíteni, a folytatás hamarosan.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Közös Társalgó Empty
TémanyitásTárgy: Re: Közös Társalgó   Közös Társalgó I_icon_minitimeSzer. Május 05, 2010 1:48 am

Nekem tetszik! Very Happy Csak a képeket hiányolom az "általában"-ból :S, de mindjá teszem is fel őket! Cool
Vissza az elejére Go down
Wah'nagini

Wah'nagini


Tartózkodási hely : Oroszlány

Közös Társalgó Empty
TémanyitásTárgy: Re: Közös Társalgó   Közös Társalgó I_icon_minitimeSzer. Május 05, 2010 4:01 am

Hogy sikerült az érettségi? Én örömel tanusíthatom, hogy sikeres a kresz. 75/72 pont lett:P
Vissza az elejére Go down
Dexantreal

Dexantreal



Közös Társalgó Empty
TémanyitásTárgy: Re: Közös Társalgó   Közös Társalgó I_icon_minitimeSzer. Május 05, 2010 4:10 am

Malakh'aij írta:
Jelentem, hogy a Yautja adatbázis nagyobb része feltöltve. Kérem ellenőrizni. Hiány illetve hiba esetén értesíteni, a folytatás hamarosan.

Kösz, örök hála! Very Happy Na, jó, az nem Razz Very Happy. De örülök neked, mert én meg a predatorokhoz nem értek Razz.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Közös Társalgó Empty
TémanyitásTárgy: Re: Közös Társalgó   Közös Társalgó I_icon_minitimeSzer. Május 05, 2010 5:11 am

Remélem, minden simán fog zajlani. Az se érdekel, ha elégséges lesz! Very Happy Végül is nem kérdezik sehol, hogy hányasra érettségiztem.Egyébként a KRESZ, nekem is meg van, de már nem tom, hogy hány pontom volt. az orvosin, viszont nagyon szívattak. Természetesen ott is átmentem. XD Már csak a vezetés van hátra nekem. Érettségi után neki is állok Very Happy
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Közös Társalgó Empty
TémanyitásTárgy: Re: Közös Társalgó   Közös Társalgó I_icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Közös Társalgó
Vissza az elejére 
1 / 15 oldalUgrás a következő oldalra : 1, 2, 3 ... 8 ... 15  Next
 Similar topics
-
» Társalgó
» Gyülekező (humán társalgó)

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
 :: Általános :: Társalgó-
Ugrás:  
Free forum | ©phpBB | Free forum support | Visszaélés jelentése | Legfrissebb megbeszélés
mobil avptrinity