Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Nem a legerősebb marad életben, nem is a legokosabb, hanem az, aki a legfogékonyabb a változásokra.
 
KezdőlapLegutóbbi képekRegisztrációBelépésszentháromságKeresés
Keresés
 
 

Az eredmények megjelenítése:
 
Rechercher Bővített keresés
Szégyen fal
Mi legyen még az oldalon? - Page 2 I_icon_minitimeKedd Aug. 30, 2011 9:53 pm by Halál
Már a címből sejthetitek, hogy mire való.
Aki nem képes együttműködni, az ide lesz kirakva. Ha bannolnak valakit az is kikerűl ide.
Közölni kell a felhasználó nevét, hogy miért lett ide kirakva és a büntetés megnevezését, teszem azt, bannolás, 2 hétre.

Megjegyzések: 30
Legutóbbi témák
» Folyosók
Mi legyen még az oldalon? - Page 2 I_icon_minitimeKedd Feb. 07, 2012 11:48 pm by Halál

» Idegen kolónia Európában
Mi legyen még az oldalon? - Page 2 I_icon_minitimeSzer. Jan. 04, 2012 9:51 am by PRéDA

» Menekűlttábor
Mi legyen még az oldalon? - Page 2 I_icon_minitimeSzer. Jan. 04, 2012 9:13 am by PRéDA

» Királynői kamra
Mi legyen még az oldalon? - Page 2 I_icon_minitimeCsüt. Dec. 15, 2011 8:46 am by PRéDA

» Kamrák közti folyosók
Mi legyen még az oldalon? - Page 2 I_icon_minitimeVas. Dec. 11, 2011 7:48 am by PRéDA

» Közös Társalgó
Mi legyen még az oldalon? - Page 2 I_icon_minitimeVas. Dec. 11, 2011 6:24 am by PRéDA

» Szabad
Mi legyen még az oldalon? - Page 2 I_icon_minitimeVas. Nov. 06, 2011 4:07 am by Koncoló

» 6-os terem
Mi legyen még az oldalon? - Page 2 I_icon_minitimeSzomb. Nov. 05, 2011 2:43 am by Halál

» Túlélő kaland
Mi legyen még az oldalon? - Page 2 I_icon_minitimeSzer. Nov. 02, 2011 3:28 am by Halál

Zene

Mi legyen még az oldalon? - Page 2  title=
Facebook

 

 Mi legyen még az oldalon?

Go down 
+10
Algard
Ger'dar
Malakh'aij
Koncoló
Redswift
Matthew "Joker" Anderson
Zaraquinn
Glah'dor
Bisur
Halál
14 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2
SzerzőÜzenet
Algard

Algard



Mi legyen még az oldalon? - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mi legyen még az oldalon?   Mi legyen még az oldalon? - Page 2 I_icon_minitimeSzomb. Dec. 11, 2010 11:44 pm

Remélem egy jámbor predátort is bevesztek.Mert én is jelentkezek.
Vissza az elejére Go down
Glah'dor
Mesélő
Glah'dor



Mi legyen még az oldalon? - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mi legyen még az oldalon?   Mi legyen még az oldalon? - Page 2 I_icon_minitimeSzomb. Dec. 11, 2010 11:50 pm

GYerekek! Vannak ám más klánok is, nem kell mindeniken egy hitszegő badnához csatlakozni. Hol van belőletek a tisztesség és az ősi yautja hagyományok tisztelete?
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Mi legyen még az oldalon? - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mi legyen még az oldalon?   Mi legyen még az oldalon? - Page 2 I_icon_minitimeVas. Dec. 12, 2010 12:09 am

igen, ezt is vegyétek figyelembe!
Vissza az elejére Go down
Malakh'aij

Malakh'aij



Mi legyen még az oldalon? - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mi legyen még az oldalon?   Mi legyen még az oldalon? - Page 2 I_icon_minitimeVas. Dec. 12, 2010 1:48 am

ez így van, vannak még más klánok is nem csak a miénk, mielőtt döntenétek nézzétek meg a többi klánt is és aztán döntsetek.
Vissza az elejére Go down
Ger'dar

Ger'dar


Tartózkodási hely : Predator őshaza

Mi legyen még az oldalon? - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mi legyen még az oldalon?   Mi legyen még az oldalon? - Page 2 I_icon_minitimeCsüt. Dec. 30, 2010 10:21 am

Szerintem a megszerzett, trófeák után skillpontokat kéne adni!
Vissza az elejére Go down
Dragon
Admin
Dragon


Tartózkodási hely : Néha itt,Néha ott...

Mi legyen még az oldalon? - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mi legyen még az oldalon?   Mi legyen még az oldalon? - Page 2 I_icon_minitimeHétf. Jan. 03, 2011 8:22 am

Malakh'aij írta:
Nos az én ötletem az lenne, hogy Cetanu létre hozna egy külön részleget a roszvér predatoroknak eddig (Malak, Cetanu) Aminek Cetanu lenne a Vezetője és aki akar az oldalrol az csatlakozhatna ide. Egyfajta klán szerüség lenne. Ha lehet.



Ilyen alapon több alien fészek,és esetleg még 1 staff csapat is lehetne.
Vissza az elejére Go down
Murlak

Murlak


Tartózkodási hely : Denobola

Mi legyen még az oldalon? - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mi legyen még az oldalon?   Mi legyen még az oldalon? - Page 2 I_icon_minitimePént. Május 13, 2011 3:09 am

Szerintem kell egy pontrendszer a trófeákhoz, mert azt nem is lehet tudni, melyik lény, mennyi pontot ér.
Azt tudom, hogy az ember és a drone 5 pontot ér, meg a királynő 50-100 pontot.
De most tényleg legyen ilyen, hogy a leírt lényeknél csináltok egy új hsz-t és oda teszitek be, hogy melyik lény hány pontot ér a predatoroknál.
Vissza az elejére Go down
Glah'dor
Mesélő
Glah'dor



Mi legyen még az oldalon? - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mi legyen még az oldalon?   Mi legyen még az oldalon? - Page 2 I_icon_minitimePént. Május 13, 2011 3:17 am

Hm... úgy emlékszem a régebbi oldalakon volt ilyen. Bár elsőre tényleg jó ötletnek tűnik, mélyebben belegondolva nekem lenne kifogásolni valóm ezzel kapcsolatban. Hogy ha a yautják a trófeák alapján pontokat kapnak, akkor kell valami a másik két fajnak is, hogy senki ne élvezzen előnyt.
Persze ki lehetne úgy küszöbölni, hogy a kaland végső pontszámát a leölt lények alapján adjuk, de egyenként a trófeákért adni nem lenne célravezető.
Mondok egy példát. Wah' nagini a kis kalandján leölt egy rakás idegent, egy predalient és néhány praetoriant. Az ezekre kapott pontszám meghaladná a kis kalandra adható maximális tíz pontot, így máris felborul a rend.
Vissza az elejére Go down
Murlak

Murlak


Tartózkodási hely : Denobola

Mi legyen még az oldalon? - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mi legyen még az oldalon?   Mi legyen még az oldalon? - Page 2 I_icon_minitimeCsüt. Május 19, 2011 8:50 pm

Ezt a trófea pontrendszert nem úgy értettem, hogy a kalandért járó jutalompontokhoz hozzá kell adni, hanem úgy, hogy ezek BT-k, azaz Becsület Pontok, melyeket a sikeres vadászatért kapsz, de annak értéke nem írhatja felül a kalandozási szabályzatban szereplő jutalom pontokat.
Minden predator rendelkezhet velük (Azok az emberek is, akiket a predatorok ugyanúgy becsületes vadásznak tartanak. Magyarul olyan ember, aki a predatorok oldalán harcol.)
Persze tengerészgyalogosok és xenomorphok is kaphatnak ilyen pontokat, de náluk ez parancsnoki elismerés vagy királynői dicséretnek jó.
Vissza az elejére Go down
Jehdin'nagara

Jehdin'nagara


Tartózkodási hely : Yaut'ják bolygója (LAND OF PREDATORS)

Mi legyen még az oldalon? - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mi legyen még az oldalon?   Mi legyen még az oldalon? - Page 2 I_icon_minitimeKedd Jún. 14, 2011 1:03 am

Hali!

Szerintem lehetne olyan hogy a legújabb Aliens vs Predator játékhoz valaki rak fel extra kódokat amivel le lehetne tölteni a 3 extra karaktert.
Vagy egy trófearendszerező táblát
Vissza az elejére Go down
Halál
Admin
Halál



Mi legyen még az oldalon? - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mi legyen még az oldalon?   Mi legyen még az oldalon? - Page 2 I_icon_minitimeSzomb. Szept. 24, 2011 6:41 am

Mivel eléggé megcsappant az oldal létszáma, felmerült bennem egy lehetőség, a játékosok kapcsán.
Mi lenne, ha összevonnánk a fajokhoz tartozó játékosokat? Minden játékos átkerülne egy bizonyos bolygóra, és ott játszana mindenki, egy meg nem határozott ideig. Először persze mindenki ot játszik, ahol akar, kipróbálhatja a játékot, de egy bizonyos szint, vagy idő után, átvinnénk a "játéktérbe".
Vissza az elejére Go down
https://avptrinity.hungarianforum.com
Dexantreal

Dexantreal



Mi legyen még az oldalon? - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mi legyen még az oldalon?   Mi legyen még az oldalon? - Page 2 I_icon_minitimeSzomb. Szept. 24, 2011 6:51 am

Halál írta:
Mivel eléggé megcsappant az oldal létszáma, felmerült bennem egy lehetőség, a játékosok kapcsán.
Mi lenne, ha összevonnánk a fajokhoz tartozó játékosokat? Minden játékos átkerülne egy bizonyos bolygóra, és ott játszana mindenki, egy meg nem határozott ideig. Először persze mindenki ot játszik, ahol akar, kipróbálhatja a játékot, de egy bizonyos szint, vagy idő után, átvinnénk a "játéktérbe".

Ezt nem értem.
Vissza az elejére Go down
Halál
Admin
Halál



Mi legyen még az oldalon? - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mi legyen még az oldalon?   Mi legyen még az oldalon? - Page 2 I_icon_minitimeSzomb. Szept. 24, 2011 6:58 am

Mégis mit nem értesz?
megcsappant a JK-k száma, ezért úgy gondoltam, hogy összevonjuk a játékosokat. Mindenki egy bolygóra, vagy csak fajonként egy bolygóra kerülne, hogy a játékosok csoportban játszhassanak, ne legyenek mindenfelé elszórva.
pl: az összes alien, a kappára kerülne, az összes pred mondjuk a Denobolára, az emberek meg a Marsra. vagy mindenki egy helyre.
Vissza az elejére Go down
https://avptrinity.hungarianforum.com
Dexantreal

Dexantreal



Mi legyen még az oldalon? - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mi legyen még az oldalon?   Mi legyen még az oldalon? - Page 2 I_icon_minitimeSzomb. Szept. 24, 2011 7:15 am

Halál írta:
Mégis mit nem értesz?
megcsappant a JK-k száma, ezért úgy gondoltam, hogy összevonjuk a játékosokat. Mindenki egy bolygóra, vagy csak fajonként egy bolygóra kerülne, hogy a játékosok csoportban játszhassanak, ne legyenek mindenfelé elszórva.
pl: az összes alien, a kappára kerülne, az összes pred mondjuk a Denobolára, az emberek meg a Marsra. vagy mindenki egy helyre.


Ok. Összevonást nem értettem. De akkor az ötletedre a legjobb élő példa a kalandom, két predátor és egy ember már össze van vonva.
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Mi legyen még az oldalon? - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mi legyen még az oldalon?   Mi legyen még az oldalon? - Page 2 I_icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Mi legyen még az oldalon?
Vissza az elejére 
2 / 2 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
 :: Általános :: Társalgó-
Ugrás:  
Fórum készítése | ©phpBB | Free forum support | Visszaélés jelentése | Legfrissebb megbeszélés
mobil avptrinity