Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Nem a legerősebb marad életben, nem is a legokosabb, hanem az, aki a legfogékonyabb a változásokra.
 
KezdőlapLegutóbbi képekRegisztrációBelépésszentháromságKeresés
Keresés
 
 

Az eredmények megjelenítése:
 
Rechercher Bővített keresés
Szégyen fal
.- Namohr -. I_icon_minitimeKedd Aug. 30, 2011 9:53 pm by Halál
Már a címből sejthetitek, hogy mire való.
Aki nem képes együttműködni, az ide lesz kirakva. Ha bannolnak valakit az is kikerűl ide.
Közölni kell a felhasználó nevét, hogy miért lett ide kirakva és a büntetés megnevezését, teszem azt, bannolás, 2 hétre.

Megjegyzések: 30
Legutóbbi témák
» Folyosók
.- Namohr -. I_icon_minitimeKedd Feb. 07, 2012 11:48 pm by Halál

» Idegen kolónia Európában
.- Namohr -. I_icon_minitimeSzer. Jan. 04, 2012 9:51 am by PRéDA

» Menekűlttábor
.- Namohr -. I_icon_minitimeSzer. Jan. 04, 2012 9:13 am by PRéDA

» Királynői kamra
.- Namohr -. I_icon_minitimeCsüt. Dec. 15, 2011 8:46 am by PRéDA

» Kamrák közti folyosók
.- Namohr -. I_icon_minitimeVas. Dec. 11, 2011 7:48 am by PRéDA

» Közös Társalgó
.- Namohr -. I_icon_minitimeVas. Dec. 11, 2011 6:24 am by PRéDA

» Szabad
.- Namohr -. I_icon_minitimeVas. Nov. 06, 2011 4:07 am by Koncoló

» 6-os terem
.- Namohr -. I_icon_minitimeSzomb. Nov. 05, 2011 2:43 am by Halál

» Túlélő kaland
.- Namohr -. I_icon_minitimeSzer. Nov. 02, 2011 3:28 am by Halál

Zene

.- Namohr -.  title=
Facebook

 

 .- Namohr -.

Go down 
3 posters
SzerzőÜzenet
Namohr

Namohr


Tartózkodási hely : Nagykanizsa

.- Namohr -. Empty
TémanyitásTárgy: .- Namohr -.   .- Namohr -. I_icon_minitimeKedd Ápr. 27, 2010 2:50 am

Név: Namohr
Faj: Yautja
Kor: 157 év
Nem: hím
Foglalkozás/Kaszt: Hunter predator
Jellemzés: Okos, ügyes, gyors vadász, mesterien bánig a fegyverekkel

Előtörténet:

Gyermekkor:
Kis Yautja faluban nevelkedtem, kiskoromtól fogva a harcra tanítottak, mint minden rendes korombelit. Kezdetben édesapámmal tanultam meg az alapokat, a fegyver nélkül harcolni, majd nehezebb feladatokat csináltunk és így fejlődtem az évek során. Volt pár kisebb vadászatom, azokból remekeltem, apám is szerette nézni ahogy egyre erősebb harcos válik a fiából. Többször társaimmal párbajoztunk, amiben szintén kitűntem, persze társaim is jól harcoltak.
A beavatásom előtti év volt a legkeményebb, savas vérűekre kellett vadásznunk, ami közel sem volt könnyű feladat!

Beavatást megelőző vadászat:
Ezen a vadászaton múlik minden, hogy vadásszá válhassak ezt a küldetést teljesíteni kell, mégpedig azt hogy minden egyes zöldfülűnek aki beavatásra készül, a vadászat során mindenkinek egy-egy alien koponyát kell gyűjteni.
A Yautja faluból indultunk, a vezetőnk Kherlok elmondta még egyszer a feladatunkat, hogy mindenki tisztában legyen vele azután elővett egy holo-térképet és rámutatott hova fogunk pontosan menni, azután a gépünkre felszálltunk amivel az alienek fészkéhez repülünk. Összesen négyen voltunk a vezérrel együtt a csapatba. Kicsit éreztem, hogy a hasam görcsbe van, mert már sokat hallottam a savas vérűekről de még élőben nem láttam. Nagyon vártam ezt a napot, hogy végre igazi vadásszá avassanak, ezután a gondolat után újból eszembe jutottak az alienek.
-Gyertek már zöldfülűek!-szólt ránk Kherlok.
Mi is felszálltunk, rögtön utánunk a zsilip is bezáródott és indultunk, tudtuk, hogy messze megyünk, a bolygó azon felére, ahol elszaporodtak az alienek.
Az űrhajón, próbáltam elfoglalni magam valamivel, élesítettem a pengéimet és felkészültem a harcra. A társaim is ugyanezt tették, de ők legföbbkép beszéltek egymással, én meg meditáltam is egy kicsit.
Kherlok, bejött hozzánk és közölte, hogy hamarosan oda érünk, készüljetek a leszállásra!
Mindenki odatömörült a zsilipkapuhoz ami szépen lassan kinyílt, a vezetőnk szállt le először, mi pedig utána. Körülnéztem, mindent elborított itt a dzsungel, mi egy kis tisztáson voltunk, Kherlok is bámészkodott egy picit aztán fejével jelzett, hogy kövessük. Már vártam hogy kinyírhassak pár savas vérűt.
Egy ösvényen haladtunk ami a fészek felé vezetett. Kiléptünk a fák közül és megpillantottuk a fészek bejáratát ahol három alien volt éppen jöttek ki a királynőnek élelmet szerezni. Ez jó volt mert nem akartunk lemenni a fészekbe, még ahhoz felkészületlenek vagyunk, mert hogy lemehessünk egy fészekbe nem elég 4 Yautja, olyanok akik még a beavatásukra készülnek, ahogy a vezérünk mondta.
Kherlok mindenkit csöndre intett, és felmérte honnan lenne jó támadni. Halkan odamorogta nekünk, hogy a fák között kerítsük be őket. Eléggé veszélyesnek tűnt, de nem akartam ellenkezni a vezérrel. Álcázónkat bekapcsolva, szétszóródtunk a fák között, év vártunk a támadás jelére. Pár percig meg sem mozdultam a helyemen, érezte, ahogy szétárad bennem az adrenalin, már kész voltam a harcra.
Kherlok furcsa mormogó hangot adott ki magából, én tudtam, ez a jel! Azonnal támadni kezdtünk, én a hozzám közelebbi alient támadtam. Pofájával rám vicsorgott majd felém kezdett rohanni. Én kitértem a támadása elől és pengémmel a savas vérű hátába szúrtam, de ezt csak alig érezte meg, a szájából valami savszerűséget köpött a páncélzatomra, amit gyors mozdulattal lekapcsoltam magamról. Újra támadott, éppen megcsapni készült amikor pengémmel egy erős ütéssel levágtam a jobb karját, a lény felsikoltott én ezt kihasználva lábammal földre terítettem és koponyájába döftem a kettős pengém. A vezér aki akkorra már megölte az ő prédáját elégedetten nézett a szemembe és azt mondta-"Belőled kitűnő vadász lesz". A mondat után meg sem tudtam szólalni, hanem lehajoltam a halott prédámhoz, fejét megfogva lenyúztam róla a bőrt, majd a koponyát felemelve, felordítottam.
Amikor visszaértünk a faluba, mindenki készen állt a beavatásra, társaim is átmentek a "vizsgán", de nekem külön büszkeséget jelentett a vezér dicsérete.


A hozzászólást Namohr összesen 7 alkalommal szerkesztette, legutóbb Kedd Május 04, 2010 7:38 am-kor.
Vissza az elejére Go down
Halál
Admin
Halál



.- Namohr -. Empty
TémanyitásTárgy: Re: .- Namohr -.   .- Namohr -. I_icon_minitimeSzer. Ápr. 28, 2010 3:50 am

bocs, hogy ilyen későn válaszolok. El vagy fogadva, mint régi tag. Üdv újra köztünk! Very Happy
Vissza az elejére Go down
https://avptrinity.hungarianforum.com
Namohr

Namohr


Tartózkodási hely : Nagykanizsa

.- Namohr -. Empty
TémanyitásTárgy: Re: .- Namohr -.   .- Namohr -. I_icon_minitimeSzer. Ápr. 28, 2010 3:56 am

Rendben, köszi!
Vissza az elejére Go down
Glah'dor
Mesélő
Glah'dor



.- Namohr -. Empty
TémanyitásTárgy: Re: .- Namohr -.   .- Namohr -. I_icon_minitimeSzer. Júl. 14, 2010 7:10 am

Nos, engem ért a megtiszteltetés, hogy a történeted lepontozzam. Mivel tartalmi hiba nincs benne, a fogalmazás is helyes, továbbá veterán avp-s vagy, a maximális 15 pontból 12-őt adok. Azért csak tizenkettő, mert lehetett volna kicsit hoszabb is és talán a fiatal korodat is részletezhetted volna még jobban. Bővítményre +1 pontot adok. Ez 13 pont, tehát karaktered kettes szinttel indul, így +2 sp is jár. Így összesen 15 SP vel kezded a játékot. Jó kis történet, ahogy a vezetőd is mondta: "Belőled kitűnő vadász lesz"
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





.- Namohr -. Empty
TémanyitásTárgy: Re: .- Namohr -.   .- Namohr -. I_icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
.- Namohr -.
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
 :: Karakterek :: Előtörténetek-
Ugrás:  
Free forum | ©phpBB | Free forum support | Visszaélés jelentése | Legfrissebb megbeszélés
mobil avptrinity