Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Nem a legerősebb marad életben, nem is a legokosabb, hanem az, aki a legfogékonyabb a változásokra.
 
KezdőlapLegutóbbi képekRegisztrációBelépésszentháromságKeresés
Keresés
 
 

Az eredmények megjelenítése:
 
Rechercher Bővített keresés
Szégyen fal
Bisur I_icon_minitimeKedd Aug. 30, 2011 9:53 pm by Halál
Már a címből sejthetitek, hogy mire való.
Aki nem képes együttműködni, az ide lesz kirakva. Ha bannolnak valakit az is kikerűl ide.
Közölni kell a felhasználó nevét, hogy miért lett ide kirakva és a büntetés megnevezését, teszem azt, bannolás, 2 hétre.

Megjegyzések: 30
Legutóbbi témák
» Folyosók
Bisur I_icon_minitimeKedd Feb. 07, 2012 11:48 pm by Halál

» Idegen kolónia Európában
Bisur I_icon_minitimeSzer. Jan. 04, 2012 9:51 am by PRéDA

» Menekűlttábor
Bisur I_icon_minitimeSzer. Jan. 04, 2012 9:13 am by PRéDA

» Királynői kamra
Bisur I_icon_minitimeCsüt. Dec. 15, 2011 8:46 am by PRéDA

» Kamrák közti folyosók
Bisur I_icon_minitimeVas. Dec. 11, 2011 7:48 am by PRéDA

» Közös Társalgó
Bisur I_icon_minitimeVas. Dec. 11, 2011 6:24 am by PRéDA

» Szabad
Bisur I_icon_minitimeVas. Nov. 06, 2011 4:07 am by Koncoló

» 6-os terem
Bisur I_icon_minitimeSzomb. Nov. 05, 2011 2:43 am by Halál

» Túlélő kaland
Bisur I_icon_minitimeSzer. Nov. 02, 2011 3:28 am by Halál

Zene

Bisur  title=
Facebook

 

 Bisur

Go down 
4 posters
SzerzőÜzenet
Bisur

Bisur


Tartózkodási hely : Hell!

Bisur Empty
TémanyitásTárgy: Bisur   Bisur I_icon_minitimeVas. Aug. 15, 2010 6:24 am

Faj: ember
Kor: 42év
Felszerelés: VP70, M4A3, M21 COMBAT SHOTGUN, magánál tart egy M65 Lézerpisztoly-t is és egy savmentes svájci bicskát és egy betörő maszkot is.
Születés: ó 2172-ben ,születési hely lv-486
Jelleme: Nem érdekli általában semmi.
Név: Bisur(Andrew Art a rendes neve)
"Rang": Speciális kommandós

Egy igen rendes családban nevelkedtem, és minden jól ment olyan átlagos nagymenő voltam, rendes neveléssel és egy igen okos és szép csajjal megáldva.

Újabb nap volt, hétfő utáltam a hétfőt mint minden átlag iskolás gyerek, csak az igazság az hogy én nem átlagos vagyok... ha egyáltalán van olyan hogy átlagos.

Ön képzést csináltam szabad időmben és imádtam a fegyverekkel foglalkozni. Sokat relaxáltam, hogy mindíg nyugodt maradhassak.

És az a hétfő tényleg más volt
És akkor a biztonsági riasztás a vörösen villódzó fények, a robothang ami pontos utasítást ad hova menjünk és mi történik: Behatolás érte a komplexumot mindenki a kijáratokhoz. És bejött az álmom tudtam hogy léteznek a dögök. Átjátszottam a védelmi androidot, majd a szokás szerint becsempészet svájcimmal feltörtem a kémia raktárt és egy ügyes kis szellőzőn át kijutottam a komplexum déli részére... tudtam odabent mindenkiki meg fog halni, és rögtön a szüleimre gondoltam meg Angelara de nem fordulhattam vissza. Tovább mentem egy sötét folyosón és a hangokat figyeltem, semmi, elraktam a késem amikor elraktam rájöttem ez hiba volt, dehát most már mind1 nem kapott el semmi. Éreztem ki kell jutnom innen és a kijáratokhoz igyekeztem, utam közben felszedtem 1igen jó pisztolyt egy hullától akinek az agya helyett egy nagy lyuk volt ,de tudtam lőni nem tudok velem mert azonnal kirepül a kezemből és még orrba vág. Egyszer csak valami nyálkás dologba lépek, aztán hallok egy furcsa zajt, megfordulok, felemelkedik egy nagy fekete fej a nyaka iszonyatosnak tűnt, csillogott még a bőre a nyálkától. Láttam hogy a fejére léptem mert a padlóba bújva aludt.
Nem tudtam mozogni szinte megbénultam a látványtól. De amikor kicsit felém mozdult rögtön kapott egy sorozatot a pisztolyból, a kezem magától mozgott, a szívem pörgött.
A lény még élt csak a földön fetrengett és sikított, fülsüketítően. Próbáltam elfutni de még mindíg bénult voltam, csak néztem a pisztolyt aztán a döglött lényt. Aztán futottam, futottam, és úgy éreztem üldöznek. Meg álltam de nem jött utánam semmi. Fő hogy kijussak gondoltam, de az az igazság ezt nem hittem el. Pisztolyom nézegetve észrevettem üres, hát eldobtam és csak akkor láttam meg. Ott volt egy ajtó, a megváltás ajtaja, kereken öt méterre mert a falon volt egy mérce. Ekkor hátra néztem láttam 5-6 darab szörnyeteg közeledik oda mentem az ajtóhoz, nem nyílt, kiabáltam, ordítottam, egyszerre kinyílt az ajtó, fegyver dobhártya szaggató hangja, aztán egy fickó Nikolai felirat a páncélján megfog ,kidob a fűre aztán felkap a vállára elfut velem egy hajóig ordítja a rádióba orvost, orvost. Egy kórházi szobában tértem magamhoz nem értettem miért vagyok itt. Aztán éreztem a fájdalmat és később közölték velem hogy a lény vére három mély sebet mart a baloldalon a fejemre.

2év az árvaházban szerencsére a bunkók tiszteltek mert hallották történetemet és egész jól megtanítottak késsel harcolni meg verekedni. És az állandó gondolat, a bosszú járt a fejembe, ezeket a lényeket el kell pusztítani, bármi áron.

Aztán rögtön csatlakoztam a hadseregbe, tudtam hogy sok dögöt írtanak, biztos a "kiskedvencem" is. Elég jó helyre kerültem, tizedesünk rendes volt, és a társaim is igen rendesek és kemények voltak. Mindenki szerette a késes trükkjeimet. Főként közelharcra és könnyű fegyverzetre álltam rá. Csupán a nehézfegyverzettel volt bajom, azt nem tudtam használni. A smartgun beélesítése számomra rémálom volt. De végül megoldódott ez is, gyakorlással. Itt kaptam a Bisur becenevet.

3. akciómon ismét találkoztam a lényekkel. Úgy volt egy sima terrorista akciót kell leállítani, egy kólónián, valami őrült bekattant és bombával fenyegetőzik.
Én szokás szerint egyedül felmentem a szellőző rendszerbe és onnan tájékoztattam a csapatot.
De amint a szobához értem csak emberi darabokat láttam. És megint megpillantottam a lényt, ott volt a szoba közepén, éppen egy embert marcangolt. Üvöltöttem a rádióba xeno! Aztán halottam társaim fegyverhangját és az Alien ami az előbb oda lent volt hirtelen eltűnt. És tudtam itt van a légjáratokban és akkor halottam egy földöntúli sikolyt, mögöttem volt.
Most nem bénultam meg, hátra fordultam és pontosan három lövést eresztettem bele a shotgunnal, mint a lassított felvétel olyan volt: klik a ravasz aztán a tűz a lény brutális sebzést szenved aztán felhúzom mintha 1 év lett volna felhúzni, a sörét úgy esett ki a fegyverből mint valami falevél, click újra a ravasz és újra az a hang amit a lény ad ki és, végül az utolsó lövés is eldörrent. Rengeteg sav ment a páncélra, levetettem magamról. Az egész világ pirosban úszott azt hittem meghaltam aztán rájöttem csak a vészfények. Eszembe jutott a tizedes meséi a pókszerű arctapadós mocsadékról ezért felhúztam a betörő maszkomat és betöltöttem a shotgunom. Aztán nagy robajt hallok a szellőző nagy része leszakadt a lény savas vére miatt és meglepetésemre a tankban ébredek, társaim mind élnek. Felszerelésem is rendben, vagy mégsem és az övemhez kaptam azon lógott a mázli bicska ami már párszor megmnetette az életem. Éreztem nem utoljára találkozok a fekete halállal.


A hozzászólást Bisur összesen 12 alkalommal szerkesztette, legutóbb Vas. Jan. 02, 2011 8:15 am-kor.
Vissza az elejére Go down
Bisur

Bisur


Tartózkodási hely : Hell!

Bisur Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bisur   Bisur I_icon_minitimeVas. Aug. 15, 2010 6:40 am

Itt a javított változat ez inkább a ti stílusotok, itt csak 2 Aliennel végzek és legtöbbször a szerencse ment meg. És nem vagyok rambo daráló.
farao cheers bounce drunken


A hozzászólást Bisur összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Hétf. Aug. 16, 2010 2:32 am-kor.
Vissza az elejére Go down
Halál
Admin
Halál



Bisur Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bisur   Bisur I_icon_minitimeVas. Aug. 15, 2010 8:12 pm

Üdv!
Hát ahogy olvasgattam, néhány rész zavarossá vált, no meg a szóismétlés is sok....nem tudom.

//IDE KÉRNÉK EGY ADMIN? VAGY MODI VÉLEMÉNYT IS!!! :S//
Vissza az elejére Go down
https://avptrinity.hungarianforum.com
Glah'dor
Mesélő
Glah'dor



Bisur Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bisur   Bisur I_icon_minitimeVas. Aug. 15, 2010 8:37 pm

Ahogy írtad, a stlíusod valóban sajátos, de ez önmagában nem volna gond. A gondok ott kezdődnek, hogy a fórum nyelve magyar, tehát kéretik mellőzni az angol kifejezéseket (még ha olyan közismert is, mint a "cool" )
A másik érdekes dolog a korod. Ha jól értelmezem az adatokat, a karakter 14 éves? És ebben a korban már úgy mészárol, hogy a terminátor is elszégyelné magát mellette? Ez így túl sok még egy predator sem tudja így aratni az idegeneket.
A harmadik, és egyben az utolsó ami így kapásból feltűnt, hogy a karakterednek nincs családja és fiatal kora. Kik a szüleid és mi van velük?

Ez volt egy admin vagy modi véleménye.
Vissza az elejére Go down
Halál
Admin
Halál



Bisur Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bisur   Bisur I_icon_minitimeVas. Aug. 15, 2010 8:44 pm

No ige, valahogy nekem is ez a véleményem, de így nem tudtam volna kifejezni. Very Happy köszi!
Vissza az elejére Go down
https://avptrinity.hungarianforum.com
Bisur

Bisur


Tartózkodási hely : Hell!

Bisur Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bisur   Bisur I_icon_minitimeHétf. Aug. 16, 2010 2:48 am

Röpke 10 módosítás után azt hiszem, ez nektek is tetszeni fog!
Vagy nem... akkor nem próbálkozok többet.
Vissza az elejére Go down
Bisur

Bisur


Tartózkodási hely : Hell!

Bisur Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bisur   Bisur I_icon_minitimeHétf. Aug. 16, 2010 2:57 am

Glah'dor írta:
Ahogy írtad, a stlíusod valóban sajátos, de ez önmagában nem volna gond. A gondok ott kezdődnek, hogy a fórum nyelve magyar, tehát kéretik mellőzni az angol kifejezéseket (még ha olyan közismert is, mint a "cool" )
A másik érdekes dolog a korod. Ha jól értelmezem az adatokat, a karakter 14 éves? És ebben a korban már úgy mészárol, hogy a terminátor is elszégyelné magát mellette? Ez így túl sok még egy predator sem tudja így aratni az idegeneket.
A harmadik, és egyben az utolsó ami így kapásból feltűnt, hogy a karakterednek nincs családja és fiatal kora. Kik a szüleid és mi van velük?

Ez volt egy admin vagy modi véleménye.

Nos ezzel egyet értek, kivéve a mészárlós résszel, ha meglátnád AVP3ban hogy tolom nightmaren... mondjuk itt "valósághűen" kell írni
Vissza az elejére Go down
Halál
Admin
Halál



Bisur Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bisur   Bisur I_icon_minitimeKedd Aug. 17, 2010 3:31 am

Na, most már sokkal jobb! Very Happy néhol azonban még mindig furák a mondatok.
Ennek ellenére kapsz, 10 pontot az előtörire, 1-et a hosszúságra.
És mivel szintet lépsz ezzel, még 2 pontot kapsz.
Az az összesen 13 ponttal gazdagodsz. Sok sikert a továbbiakban
Vissza az elejére Go down
https://avptrinity.hungarianforum.com
Bisur

Bisur


Tartózkodási hely : Hell!

Bisur Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bisur   Bisur I_icon_minitimeKedd Aug. 17, 2010 3:38 am

Köszönöm szépen, rendes vagy!
Vissza az elejére Go down
Dragon
Admin
Dragon


Tartózkodási hely : Néha itt,Néha ott...

Bisur Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bisur   Bisur I_icon_minitimeKedd Aug. 17, 2010 4:44 am

Tetszik az aláírásod.
Lordi,nemdebár?Razz
Vissza az elejére Go down
Bisur

Bisur


Tartózkodási hely : Hell!

Bisur Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bisur   Bisur I_icon_minitimeKedd Aug. 17, 2010 7:04 am

Természetesen. Very Happy
Végzet, halál és világ vége mániás vagyok.
A jelenések könyvébe az van hogy a tengerek feketévé vállnak a világvége előtt, a biblia nem hazudik. Az olajkatasztrófa. Pontos leírásokat hagyott a jelenések könyvében egy nagy helikopterről, bár sáskának hívta azt. Apache 104es. És az is benne van hogy városok tűnnek el gomba alakú felhők alatt.
A világ vége csak a nem hívőknek lesz világvége, megtérni sohasem késő.
sunny flower jocolor
Vissza az elejére Go down
Bisur

Bisur


Tartózkodási hely : Hell!

Bisur Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bisur   Bisur I_icon_minitimeKedd Aug. 17, 2010 7:07 am

A sátán seregéből megkinézem alien barátainkat mert akármiylen különös nem giger alkotta a lényeket, megtalálták őket több nomád nép lemez mintázatán. Csak hogy kapcsolódjon a témához és hogy ezt is megtudjátok.
Vissza az elejére Go down
Halál
Admin
Halál



Bisur Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bisur   Bisur I_icon_minitimeKedd Aug. 17, 2010 7:29 pm

Ez a nomád xeno ábrázolások érdekelnek! tudsz többet is ezekről? Am ezt a beszélgetést a társalgóba kéne folytatni! köszi! Smile
Vissza az elejére Go down
https://avptrinity.hungarianforum.com
Ajánlott tartalom





Bisur Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bisur   Bisur I_icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Bisur
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Bisur
» Bisur vs Rey' derwa
» Koncoló vs Bisur
» Bisur audió- jelentése
» Árny vadász vs Bisur

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
 :: Karakterek :: Előtörténetek-
Ugrás:  
Free forum | ©phpBB | Free forum support | Visszaélés jelentése | Legfrissebb megbeszélés
mobil avptrinity