Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Nem a legerősebb marad életben, nem is a legokosabb, hanem az, aki a legfogékonyabb a változásokra.
 
KezdőlapLegutóbbi képekRegisztrációBelépésszentháromságKeresés
Keresés
 
 

Az eredmények megjelenítése:
 
Rechercher Bővített keresés
Szégyen fal
Ger'dar I_icon_minitimeKedd Aug. 30, 2011 9:53 pm by Halál
Már a címből sejthetitek, hogy mire való.
Aki nem képes együttműködni, az ide lesz kirakva. Ha bannolnak valakit az is kikerűl ide.
Közölni kell a felhasználó nevét, hogy miért lett ide kirakva és a büntetés megnevezését, teszem azt, bannolás, 2 hétre.

Megjegyzések: 30
Legutóbbi témák
» Folyosók
Ger'dar I_icon_minitimeKedd Feb. 07, 2012 11:48 pm by Halál

» Idegen kolónia Európában
Ger'dar I_icon_minitimeSzer. Jan. 04, 2012 9:51 am by PRéDA

» Menekűlttábor
Ger'dar I_icon_minitimeSzer. Jan. 04, 2012 9:13 am by PRéDA

» Királynői kamra
Ger'dar I_icon_minitimeCsüt. Dec. 15, 2011 8:46 am by PRéDA

» Kamrák közti folyosók
Ger'dar I_icon_minitimeVas. Dec. 11, 2011 7:48 am by PRéDA

» Közös Társalgó
Ger'dar I_icon_minitimeVas. Dec. 11, 2011 6:24 am by PRéDA

» Szabad
Ger'dar I_icon_minitimeVas. Nov. 06, 2011 4:07 am by Koncoló

» 6-os terem
Ger'dar I_icon_minitimeSzomb. Nov. 05, 2011 2:43 am by Halál

» Túlélő kaland
Ger'dar I_icon_minitimeSzer. Nov. 02, 2011 3:28 am by Halál

Zene

Ger'dar  title=
Facebook

 

 Ger'dar

Go down 
4 posters
SzerzőÜzenet
Ger'dar

Ger'dar


Tartózkodási hely : Predator őshaza

Ger'dar Empty
TémanyitásTárgy: Ger'dar   Ger'dar I_icon_minitimeSzomb. Aug. 21, 2010 12:52 am

Faj:Yautya,Predator
Nem:Hím
Név:Ger'dar
Becenév:Fiatal harcos
Kor:120
Születési hely:Deltha hydra
Születésem ideje:2028.03.24
Rang:Profane
Foglalkozás vagy volt foglalkozása: vadászat
Külsö és belsö jellem:agresszív kinézett,csapatjátékos,eleget tesz feljebb valoinkat Felszerelés:ikerpengék,dárda,2db shurikán


Egy Delta Hydra nevű bolygón születtem, egyetlen gyerek voltam a családba, ezért a családom nagyon sokat törődött velem. Apámmal 15 éves koromban elkezdtük az edzéseket. Mialatt apámmal tanultam elsajátítottam, a fegyverhasználat művészetét, édesanyámtól pedig az elemi dolgokat sajátítottam el. Egyszer sok évi edzés után, vele kellet megküzdenem hogy meglássa mit fejlődte, sikerült kiütnöm a lándzsát a kezéből, és ö csak annyit mondott, hogy ö már nem tud tovább képezni, ö már megtanítót minden olyanra amit ö is tudott. Ezek után egy öreg és, tapasztalt vadászhoz vitt el, és ott fojtatód a kiképzésem. Az edzések során a harcművészetek és a fegyverhasználat egészen új dimenzióit fedezted fel új mestered tanítása folyamán, s apám büszkébb volt mint valaha. A mester nagyon kemény edző volt, de tanításai során megtanultam elviselni a fájdalmat. Nagyon sokat foglakozott velem, és mondta hogy, nagyon nagy hírű vadászt akar belőlem faragni. Korán hajnalok hajnalán keltett fel, és késő estig edzetünk, volt már mikor a kezeimet, és a lábaimat sem éreztem, de tudtam hogy miért csinálja, apámat nagyon régóta ismerte, onnan ismerte hogy ő is régen a tanítványa volt. Apám mindig mesélt róla, de ő csak úgy nevezte mindig hogy, a legnagyobb vadász. Sokszor az edzéseken a csontjaim is eltörtek olyan kemény edzéseken mentem keresztül. Sok év és fáradságos munka után teljesen kiképezet a mester, és sajnos váratlanul jött egy fordulat. Körülbelül 50 éves lehetem mikor a mesterem, elment az örök vadászok mezejére. Én akkor megfogadtam hogy az első trófeámat neki ajánlom majd fel,és az emlékére ajánlom, ezért is nagyon vártam hogy eljöjjön a beavatásom napja, mert a mester előtt akartam tisztelegni. Apám elérkezetnek látta a beavatást, és megkaptam a hajdíszeket, és a karpengéimet is. Beavatás előtt édesanyám belesúgott valamit a fülembe. Csak egy mondatott súgott bele és az ez volt:Elméd legyen olyan mint a víztükör. Először nem tudtam mit jelent, csak később jöttem rá. Ez azt jelenti hogy, az elmém mindig legyen tiszta mint a víz tükre, és mindig csak az ellenfélre koncentráljak. Végre elérkezet a nagy pillanat, a beavatás pillanata. A beavatásomra elkísért engem, a mesterem egyik régebbi tanítvány, és ő elmondta hogy milyen lények is élnek ezen a bolygón és, hogy meg kell ölnöm vagy egy savvérűt, vagy egy ragadozó dinót és, trófeát kell belőle csinálnom.. A célbolygó a Blior volt, ez a hely volt a beavatásom helye. Apám arra tanított hogy mindig legyek nyugodt és, koncentráljak az ellenségemre, ezért út közben meditáltam míg oda nem értünk. Megérkeztünk a bolygóra, ott várt egy piros köpenyes vadász, és megkaptam a fegyvereimet tőle, és jó kívánságot kívánt. Kaptam tőle egy shurikent, egy dárdát, és egy ceremóniás kést. Elindultam nyugodt voltam, és vártam a prédára. Nem kellet sokat mennem, és már láttam valami mozgást a bokorban, gyorsan előkaptam a shurikenom amit a, piros köpenyes yautjától kaptam, és vártam hogy az a dög előbújón a bokorból. Türelmesen vártam mid kijött a bokorból, de láttam hogy ez csak egy nagyon fajta patkány szerű lény, rám nézet és tovább ált, de éreztem hogy valami nagyon néz engem a hátam mögött. Mikor megfordultam egy savvérű volt, de meg volt sérülve, karmolások nyomai lácottak a testén, nem ismertem fel hogy milyen állat karmolhatta így össze. A keményhusú nem sokat tétovázott el is indult felém. Gyorsan előkaptam a lándzsámat és, felé célozva eldobtam, sikerült eltalálnom a bestiát és, szerencsémre egy fának szegeztem. Nagyon mozgolódott csapkodott a farkával, de egyszer egy pillanat alatt abba hagyta, gondoltam biztos meghalt, mikor odaértem akkor hirtelen megmozdult és a második álkapcsával el akart találni, de én gyorsan cselekedtem és az ikerpengéimmel az alsó álkapcsába szúrtam, és végre a másvilágra küldtem a rohadékot. Kihúztam belőle az ikerpengéimet és a lándzsámat és elkezdtem levágni a fejét az ceremóniás késemmel,és mondtam hogy, mesterem ezt neked ajánlom fel mert, te kiképzésed miatt lettem egy ilyen jó vadász,és már tisztítottam is a koponyát tovább. Már majdnem végeztem vele mikor egy lény hangja felkeltette a figyelmemet, egy ragadozó volt méghozzá egy carnotaurus, gondoltam magamban biztos a savvérű szagára jött ide. Felkészültem a támadására, körülbelül tőlem 30 méterre ált. Egyszer csak megindult felém, nyugodtan álltam, és csak rá koncentráltam ahogy anyám is mondta egyszer és, apám tanított rá. Mikor pont olyan távolságba volt, elővettem a shurikenom és elhajítottam felé, a nyakát céloztam, és eltalálta. A carnotaurus fej nélkül hullót a földre, legalább nem kell a fej levágásával bajlódnom. Mikor végeztem a két koponya megtisztogatásával, visszaindultam a hajóhoz. Visszafelé semmi lény nem ált az utamba,és gond nélkül elértem a hajót. A piros köpenyes vadász még ott volt, meglátott, és csak bólintott egyet. Ezek után felszálltam az űrhajóra, ott a mesterem egyik régebbi tanítvány nézte a trófeáimat, és mondta hogy ügyes voltam. Hazafelé tartó úton egészvégig meditáltam, és nagyon jó érzés töltött el, nagyon jó kiképzést kaptam az öreg vadásztól, és a szüleimtől. Mikor hazaértem apám és, anyám már nagyon vártak, megmutattam apámnak a trófeáimat, nagyon büszke volt rám ahogy édesanyám is. Nem sokkal miután hazaértem az a hír járta hogy egy pár savvérű egy emberi technológiájú hajóval lezuhant a bolygónkra.. Apám egyből fegyvert fogott velem együtt, és elindultunk vadászni. Ez lesz apámmal az első vadászatunk. Nagyon figyeltünk miközben a lényekre vadásztunk, mondta apám ha megtámadná egy ne segítsek neki, mert az nem tenne jót a becsületének, és halálba akar egyet küldeni egyedül. Mentünk és egyszer kaparászást halottunk, Mind a ketten elővettük a fegyvereinket és vártunk. Egyszer csak két savvérű jött elő, azokkal gyorsan végeztünk a dobófegyvereink segítségével. A műszereink jeleztek még négy pontot ami épp felénk tart két irányból, nyugatról, és északról. Apám mondta nagyon figyeljek, halottam ahogy sikítanak és felénk tartanak, láttam ahogy apám elkezd lőni. de mellé talált. Gyorsan előkaptam a dobófegyvereim és vártam, nem teld bele 5 másodperc már ott is voltak, eldobtam a fegyvereket feléjük és, az egyiket sikerült megölnöm de a másikat csak megsértetem. A shurikenjeim nem jöttek vissza, gondoltam közelharca lesz szükség, ikerpengéimet előkapva harcolni kezdtünk, a farkával elkezdet csapkodni, és minden áron leakart dönteni a lábamról. Mikor oldalra pillantottam egy kicsit láttam ahogy apámat két savvérű a földre dönti, és támad egy jó ötletem, mikor csapot a farkával gyorsan elkaptam a farkát, és a többiek felé hajítottam. Sikerült apámról ledobni őket. Apám fel ált a földről, és nem tetszet neki hogy beleszóltam. Láttam hogy jönnek vissza gyorsan a dárdámat előkaptam, és elhajítottam feléjük olyan erővel hogy, kettőt összetűzött. Már csak egy maradt, azzal apám hamar végzett, mikor oda akartam menni hozzá akkor ő ellökött magától, én megkérdeztem tőle hogy miért lökött el hisz a fia vagyok, erre ö azt mondta hogy nem vagyok a fia, direkt szolt hogy ne szoljak bele de én beoszoltam, és ezért most, egy kicsit elakadt a szava de kimondta, azt mondta hogy kitagadlak, menj el tőlünk. Nagyon rossz érzés futott át a testemen, de én erre csak bólintottam egyet és elmentem. Azóta semmit nem halottam a családomról semmit mióta ez történt……..


A hozzászólást Ger'dar összesen 7 alkalommal szerkesztette, legutóbb Csüt. Dec. 09, 2010 11:33 am-kor.
Vissza az elejére Go down
Guan'twhei
Mesélő
Guan'twhei



Ger'dar Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ger'dar   Ger'dar I_icon_minitimeSzomb. Aug. 21, 2010 8:14 am

Na most őszinte leszek. Előszöris: az életkor nem stimmel. Egy 12 éves kis predátort, egy alien cafatokra tép dárdástul mindenestül. Amikor pedig a shurikennel kibelezted, a (ottis van gravitáció) az összes belső szerve és a svas vér a melledre folyt volna. A másik dolog a beavatás. Még ha 13 állig felfegyverzett vadász van, 150-200 dolgozóval nemtudnak mit kezdeni. A királynő meg egyedül felőrölte volna mind a 13.at.. Helyesírási hibát találtam párat, meg elég sok az "és" szó benne. AZ értékelést másra bíznám.
Vissza az elejére Go down
Cetanu

Cetanu


Tartózkodási hely : Miskolc

Ger'dar Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ger'dar   Ger'dar I_icon_minitimeSzomb. Aug. 21, 2010 8:55 am

Nos csatlakozom az előttem szólóhoz. Én azt javaslom, hogy korrigáld a korod meg a xenomorfok számát és nem lessz gond. Very Happy Ha bozonytalan lennél nyugottan írj Pm et vagy nézd valamelyik staff tag elő töriét segítségként. A szóismétlésekre meg ügyelj de az nem igazán lényeg hisz nem lehet mindenki egy Tolkien Very Happy

Ha javítottál akkor már minden oké lesz.

Üdvözlettel Cetanu
Vissza az elejére Go down
Glah'dor
Mesélő
Glah'dor



Ger'dar Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ger'dar   Ger'dar I_icon_minitimeVas. Aug. 22, 2010 1:03 am

Én nehogymár ki maradjak.
Három dologra hívnám fel a figyelmedet.
1.ShurikEn
2.A sót kell szórni, karmolóval szúrni szoktak.
3. A nőstény predatorok, így az anyád is, tudnak harcolni, olyan jól mint a saját fiatal gyerekük biztosan. A másik, hogy a nőstények jóval nagyobbak a hímeknél, így szerintem biztos hogy egy xenomorph nem intézi el csak úgy az anyádat.
Részemről ennyi:)
Vissza az elejére Go down
Ger'dar

Ger'dar


Tartózkodási hely : Predator őshaza

Ger'dar Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ger'dar   Ger'dar I_icon_minitimeSzer. Dec. 08, 2010 12:05 pm

Irtam egy új elötörit!Very Happy Valaki megnézné nekem?
Vissza az elejére Go down
Glah'dor
Mesélő
Glah'dor



Ger'dar Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ger'dar   Ger'dar I_icon_minitimeCsüt. Dec. 09, 2010 10:04 am

Ez már lényegesen jobb történet, de mielőtt elfogadnám, kérlek fusd át mégegyszer és javítsd ki a helyesírási és nyelvhelyességi hibákat.(Ragokat hagytál le, rosszul ragoztál vagy csak simán betűket kevertél össze) Ebben a word nevű szövegszerkesztő program nagy segítségedre lehet.
Ami még szemet szúrt az a raptor szó. Ez ez kicsit tág kifejezés, elég sok dinoszaurusz faj ide tartozik, ha lehetséges akkor kicsit pontosítsd, és lehetőleg ne velociraptort írj mert az meglehetősen kis termetű volt.
Vissza az elejére Go down
Ger'dar

Ger'dar


Tartózkodási hely : Predator őshaza

Ger'dar Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ger'dar   Ger'dar I_icon_minitimeCsüt. Dec. 09, 2010 11:35 am

Köszönöm szépen!Kijavítottam! Remélem így jó lesz! Very Happy
Vissza az elejére Go down
Guan'twhei
Mesélő
Guan'twhei



Ger'dar Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ger'dar   Ger'dar I_icon_minitimeCsüt. Dec. 09, 2010 12:27 pm

Na ne húzzuk tovább a dolgot. Nem is kell mondanom mennyire felülmúltad az előző töridet. Néhány helyen érthetetlen egy picit a szöveg, meg nem tudom, hogy a vége mennyire valószínű..de vegyük hogy büszke harcos volt:D Természetesen a történet elfogadva, üdv köztünk, viszont a pontozást még megbeszélem az elvtársakkal, ha nem baj Smile
Vissza az elejére Go down
Ger'dar

Ger'dar


Tartózkodási hely : Predator őshaza

Ger'dar Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ger'dar   Ger'dar I_icon_minitimePént. Dec. 10, 2010 6:34 am

Köszönöm szépen!Nem fogtok bennem csalódni!Very Happy Semmi gond.
Vissza az elejére Go down
Guan'twhei
Mesélő
Guan'twhei



Ger'dar Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ger'dar   Ger'dar I_icon_minitimePént. Dec. 10, 2010 8:49 am

hm. A történetre magára adnék 11 pontot. A bővítményért további 2őt. Ez össz 13 pont, és ezzel márpedig a 2es szintre jutottál (+2 pont), ergo 15 ponttal kezdhetet a játékot. Dobd össze a karakterlapodat(előre szólok, ha valamien skillből 2es szintesre pályázol, az 1es szintjéért is meg kell fizetned a pontot) és jó játékot, üdv köztünk! Very Happy

(Ui: kérlek vesszőkre, pontokra helyesírásra máskor ügyelj )
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Ger'dar Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ger'dar   Ger'dar I_icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Ger'dar
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
 :: Karakterek :: Előtörténetek-
Ugrás:  
Free forum | ©phpBB | Free forum support | Visszaélés jelentése | Legfrissebb megbeszélés
mobil avptrinity