Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Nem a legerősebb marad életben, nem is a legokosabb, hanem az, aki a legfogékonyabb a változásokra.
 
KezdőlapLegutóbbi képekRegisztrációBelépésszentháromságKeresés
Keresés
 
 

Az eredmények megjelenítése:
 
Rechercher Bővített keresés
Szégyen fal
Halkrath'kherite I_icon_minitimeKedd Aug. 30, 2011 9:53 pm by Halál
Már a címből sejthetitek, hogy mire való.
Aki nem képes együttműködni, az ide lesz kirakva. Ha bannolnak valakit az is kikerűl ide.
Közölni kell a felhasználó nevét, hogy miért lett ide kirakva és a büntetés megnevezését, teszem azt, bannolás, 2 hétre.

Megjegyzések: 30
Legutóbbi témák
» Folyosók
Halkrath'kherite I_icon_minitimeKedd Feb. 07, 2012 11:48 pm by Halál

» Idegen kolónia Európában
Halkrath'kherite I_icon_minitimeSzer. Jan. 04, 2012 9:51 am by PRéDA

» Menekűlttábor
Halkrath'kherite I_icon_minitimeSzer. Jan. 04, 2012 9:13 am by PRéDA

» Királynői kamra
Halkrath'kherite I_icon_minitimeCsüt. Dec. 15, 2011 8:46 am by PRéDA

» Kamrák közti folyosók
Halkrath'kherite I_icon_minitimeVas. Dec. 11, 2011 7:48 am by PRéDA

» Közös Társalgó
Halkrath'kherite I_icon_minitimeVas. Dec. 11, 2011 6:24 am by PRéDA

» Szabad
Halkrath'kherite I_icon_minitimeVas. Nov. 06, 2011 4:07 am by Koncoló

» 6-os terem
Halkrath'kherite I_icon_minitimeSzomb. Nov. 05, 2011 2:43 am by Halál

» Túlélő kaland
Halkrath'kherite I_icon_minitimeSzer. Nov. 02, 2011 3:28 am by Halál

Zene

Halkrath'kherite  title=
Facebook

 

 Halkrath'kherite

Go down 
2 posters
SzerzőÜzenet
Guan'twhei
Mesélő
Guan'twhei



Halkrath'kherite Empty
TémanyitásTárgy: Halkrath'kherite   Halkrath'kherite I_icon_minitimePént. Aug. 27, 2010 3:16 am

"Halkrath'kherite" az "Árnyék hajó". Guan'twhei hajója.


//Wah’nagini kalandja//


Egész úton az elder szavain tűnődtél:”mindenki a maga bőrét dobja oda a fenevadaknak”. -Mire gondolhatott? Hisz beavatásom során is több savasvérűt küldtem a másvilágra. Minegy, ráérek még ezen filózni-. Magadbamélyedésedet, a hajó rázkódása zavarta meg. A pilóta fülkéből egy határozott hang jutott el a fülkédig: A Föld légkörébe értünk! Kapaszkodjatok!
A bal kezedre eső korlátot megmarkoltad, majd ujra visszaültél. A hajó érezhetően lelassult, majd egy finom rúgózással földetért az alkotmány. A központi bejárat kinyílt, majd egy rámpa ereszkedett le egészen a talajig. Az egyik fiatal vadász jött le elsőként. Guan’twhei biztatására követted őt, utánad pedig a többiek. Miután az elder is elhagyta a hajót, hátranézett, valamit pötyögött az alkari paneljáán, mire a hajó ajtaja becsuódott, a rámpa visszahúzódott, a hajó leállt.
Vissza az elejére Go down
Wah'nagini

Wah'nagini


Tartózkodási hely : Oroszlány

Halkrath'kherite Empty
TémanyitásTárgy: Re: Halkrath'kherite   Halkrath'kherite I_icon_minitimePént. Aug. 27, 2010 3:53 am

Az űrutazás alatt eltöprengtem a vezér szavain. Nem értettem miért mondott effélét, mikor már avatatlan fejjel elpusztítottam egy állomásra való savvérű fenevadat. Végül más irányba tereltem a gondolataimat. Azon gondolkodtam, vajon a Föld melyik részén szállunk majd le. Igencsak érdekes bolygó volt a puhahúsúak őshazája, mivel a különböző éghajlati övek alatt igen változatos táj húzódott, milliónyi érdekesnél érdekesebb fajjal, élükön a kiváló prédákkal, az m'berekkel. Kíváncsi voltam mennyi maradt ebből a változatosságból , miután a kemény húsúak beszennyezték a planétát.
Időközben a hajó megérkezett a célhoz. Enyhe rázkódással hatoltunk be a légkörbe, felsőbb utasításra még meg is kellett kapaszkodnunk. Mikor végül leszálltunk, érdeklődve körül kémleltem. Az oxigén és nitrogén keverékéből álló levegő nem volt éppen a kedvenc gáz összetételem, de ez is hozzájárult a cserkészés izgalmához. A tájat kémlelve próbáltam meghatározni, hogy a sárgömb melyik részén is vagyunk.
Vissza az elejére Go down
Guan'twhei
Mesélő
Guan'twhei



Halkrath'kherite Empty
TémanyitásTárgy: Re: Halkrath'kherite   Halkrath'kherite I_icon_minitimePént. Aug. 27, 2010 4:05 am

// A következő hozzászólásokat a Földnél találod //
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Halkrath'kherite Empty
TémanyitásTárgy: Re: Halkrath'kherite   Halkrath'kherite I_icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Halkrath'kherite
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
 :: Helyszínek :: Űr-
Ugrás:  
Free forum | ©phpBB | Free forum support | Visszaélés jelentése | Legfrissebb megbeszélés
mobil avptrinity