Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Nem a legerősebb marad életben, nem is a legokosabb, hanem az, aki a legfogékonyabb a változásokra.
 
KezdőlapLegutóbbi képekRegisztrációBelépésszentháromságKeresés
Keresés
 
 

Az eredmények megjelenítése:
 
Rechercher Bővített keresés
Szégyen fal
Kaszás I_icon_minitimeKedd Aug. 30, 2011 9:53 pm by Halál
Már a címből sejthetitek, hogy mire való.
Aki nem képes együttműködni, az ide lesz kirakva. Ha bannolnak valakit az is kikerűl ide.
Közölni kell a felhasználó nevét, hogy miért lett ide kirakva és a büntetés megnevezését, teszem azt, bannolás, 2 hétre.

Megjegyzések: 30
Legutóbbi témák
» Folyosók
Kaszás I_icon_minitimeKedd Feb. 07, 2012 11:48 pm by Halál

» Idegen kolónia Európában
Kaszás I_icon_minitimeSzer. Jan. 04, 2012 9:51 am by PRéDA

» Menekűlttábor
Kaszás I_icon_minitimeSzer. Jan. 04, 2012 9:13 am by PRéDA

» Királynői kamra
Kaszás I_icon_minitimeCsüt. Dec. 15, 2011 8:46 am by PRéDA

» Kamrák közti folyosók
Kaszás I_icon_minitimeVas. Dec. 11, 2011 7:48 am by PRéDA

» Közös Társalgó
Kaszás I_icon_minitimeVas. Dec. 11, 2011 6:24 am by PRéDA

» Szabad
Kaszás I_icon_minitimeVas. Nov. 06, 2011 4:07 am by Koncoló

» 6-os terem
Kaszás I_icon_minitimeSzomb. Nov. 05, 2011 2:43 am by Halál

» Túlélő kaland
Kaszás I_icon_minitimeSzer. Nov. 02, 2011 3:28 am by Halál

Zene

Kaszás  title=
Facebook

 

 Kaszás

Go down 
3 posters
SzerzőÜzenet
Kaszás

Kaszás



Kaszás Empty
TémanyitásTárgy: Kaszás   Kaszás I_icon_minitimeSzer. Dec. 01, 2010 4:17 am

Faj: Alien (Monkeyalien)
Név: Kaszás
Rang: Dolgozó

Külső: Egész teste fekete, a hasán és alkarjain enyhén szürkés árnyalattal. A koponya megnyúlt és sima, vége felé van néhány rece. Hat ujja van mind a két kezén, kezei erősek és szinte bárhol meg tud kapaszkodni. Lábai pedig három részből állnak, lábujjai hosszúkásak és inkább egy kézre hasonlítanak, mintsem lábra, ezért ezzel a végtaggal is jól tud kapaszkodni. Karjai olyasmi hosszúak, mint lábai, szóval csupa kéz és láb. m A farka kb. 200 centi hosszú, izmos és sok dologra használható (akár a majmoké). A farka vége felé néhány kemény és erős tüske is van, amik még jobban megkönnyítik a kapaszkodást ezzel a testrésszel. A többi adottsága ugyan olyan mint a többi aliené.

Belső: Gonosz és számító. Ha a fejébe vesz valamit akkor akár a legalattomosabb dolgokra is képes, hogy sikerüljön neki. Persze ez nem előbbre való a fészek védelménél és a királynő parancsinál. Elég szabad szellem, nem szeret sok ideig egy helyen lenni, ezért elég sűrűn változtatja lakhelyét, persze csak ha van rá lehetősége. Élvezetet lel az ölésben, majd az általa megszerzett zsákmány elfogyasztásában.

Előtörténet:

Föld

Egy állatkertből elszabadult majom menekül néhány alien elől. Más nemsokkára utol érik, amikor a majom belebotlik egy alien tojásba. A tojásban szunnyadó kis lény habozás nélkül ugrik ki otthonából, majd elfogja áldozatát. Mikor az állat két üldözője odaér már csak a jószág elernyedt testét találják, a fején egy arctámadóval. Mivel nincs olyan messze a fészek, ezért elviszik a tetemet oda, hogy az új tag majd ha kikel legyen elég tápláléka. A majmot nyálkás anyaggal kötözik le nehogy elszökjön. Mikor az állat felébred örülten kezd el rángatózni, hogy meneküljön, semmi sikerrel. A közelben lévő dolgozók rá se hederítenek, mert érzik, hogy nemsokára úgyis előbújik az új jövevény.

Milyen kellemes meleg van itt. Azt hiszem nem megyek el innen egy darabig. De mi ez? Olyan zavaró, valami itt dobog a közelben és ráadásul valami más meg elég erős ziháló hangot ad ki. A legjobb az lesz ha megnézem mi is az. Hol is kezdjem el az evést? azt hiszem itt jó lesz. Milyen ízletes ez a valami, még kell belőle. Hoppá! Elfogyott a kaja és még hideg is van. Vissza akarok bújni, de mi ez... Hm, milyen isteni illatok. Lehet mégis csak kimászok innen. Na kinn is vagyok, most pedig követem a szagokat. Vááú! Ez az a dolog ami olyan kellemesen csiklandozza érzékszervem, ha jól nézem kaja. Éhes vagyok, együnk. Egész jó ez a valami amit zabálok, olyan piros és szaftos.

A fiatal életforma örömmel zabálta az egyik elejtett katona testét. Játszi könnyedséggel rágta magát át a húson és az izmokon, a kisebb csontokat pedig élvezettel ropogtatta a fogai között. Már most megmutatkozott a természet eme gyilkos teremtményének legfőbb tulajdonsága, az életre való vágy.

Nemsokára elérte felnőtt korát a kis szörnyeteg és társaival együtt indult el portyázni. Egyik nap épp egy közeli településre igyekeztek, ahol nemrégen még egy kisebb fészek volt, de most egy csapat katona elpusztította az egészet. Egy bosszúhadjárat készült ellenük és persze kellet az a terület, mivel a nagy fészek előtt az volt az egyik úgymond bástya. Tíz gyilkos teremtmény indult el, hogy visszafoglalja azt ami az övék.


Már nincs messze a célunk. Élvezni fogom ahogy kitépem a húsukat a fogaimmal, már érzem a vérük ízét a számban. Umm... Mi ez a szag? Már tudom, ez azoknak a kis dögöknek a büdös szaga. Az egyik itt van a közelben, ő az enyém. Ha már itt vagyok a sor elején had legyen enyém az első kis dög. Már tudom is hol van. Fentről majd elkapom a farkammal és hm ... LAKOMA!

Kaszás sebes mozgással hagyja el a helyét, sebesen felmászik a plafonra, majd csendben megközelíti a katonát, fentről. Hirtelen nyúl le a farkával és tekeri körbe áldozatának nyakát. A farkán a tüskék átdöfik áldozatának nyakát, szinte letépik a fejét. Az embert felrántja a sötétbe és amíg karjaival kapaszkodik, addig lábaival elkezdi szétmarcangolni a testet és enni. Csak a sok lecseppenő vércseppből lehet arra következtetni, hol van a vadász. Eközben már felhangzanak a puskaropogások, elkezdődött a csata.

Nemsokára csak holtestek vannak a kis fészekben, és egy sem ragadozóé. Kaszás épp egy parancsnok holteste mellett üldögél és falatozik.


Lássuk csak... Ez az ipse kicsit rágós, valószínű nem túl fiatal már. Az izmai nem olyan feszesek, mint az előzőé és nem is olyan ízletes. De azért nem rossz. Kíváncsi vagyok a csontjai is ilyen rossz állapotban vannak, vagy azon tudok-e. Mi ez a hang? Mintha valaki mozgolódna, de ez nem egy társam. Érzem már a szagát, olyan büdös mint ezek a nyavalyás katonák. Mindjárt utána nézek. Nocsak, nocsak egy életben maradt. Azt hiszem el szeretne futni. Játszunk fogócskásat? Rendben én vagyok a fogó.

A vadász gyorsan iramodik áldozata után. Mikor a katona észreveszi üldözőjét megfordul és elkezd egy pisztollyal tüzelni felé. Kaszás gyors ide oda szökellése kerüli ki a golyókat, de az egyik mégis megkarcolja az egyik lábát. Az alien dühösen ugrik a férfi felé, aki félreugrik és újabb sorozatot lő ki. Kaszásnak kezd elege lenni a dologból. Ide-oda ugrálva közelíti meg áldozatát, aki nem képes eltalálni, mikor elég közel kerül farkával elkapja a lábát. A tüskék átdöfik a férfi térdkalácsát. Ezután ráugrik a pasira aki két kezével próbál védekezni. A ragadozó lefogja a két kezét és egy igen formás darabot harap ki az arcából. A kezek ernyedten esnek le áldozata mellé és elkezdődik a győzelmi tor.

Élvezem ezt csinálni. Mindig megvan a jutalom, ami ráadásul finom is. Ennek a fickónak elég szép az izomzata, nem olyan rágós mint annak a vén csontnak. Ez kemény, szépen elválasztódnak az izomrostok egymástól a számban. Élvezet ezt a fickót megenni. Milyen jó is ez a kis megérdemelt lakoma, komolyan elfáradtam mire sikerült leterítsem. Na jó ez nem igaz, de olyan jól hangzik. Azt hiszem ha őt befejeztem majd akkor visszamegyek a fészekbe, de ezt kár lenne másnak odaadni, vagy ne adj Isten itt hagyni. Inkább önfeláldozóan megeszem, ne menjen kárba a jó hús.

//Az egésznek a helyszíne a Föld.
A monológok amolyan átvezetés vagy nemistudom mik akarnak lenni, de remélem nem baj, hogy így írtam meg.
Aki nem venné észre: zöld a mesélés, arany a karim szemszöge.//
Vissza az elejére Go down
Glah'dor
Mesélő
Glah'dor



Kaszás Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kaszás   Kaszás I_icon_minitimeSzer. Dec. 01, 2010 4:30 am

Üdvözöllek a fórumon!

Jó kis előtörténet, s különösen jó ez a két féle nézőpont. Az előtörténetet természetesen elfogadom, de a pontozással megvárnék egy, az Alienekhez jobban értő staff tagot.
Vissza az elejére Go down
Halál
Admin
Halál



Kaszás Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kaszás   Kaszás I_icon_minitimeSzer. Dec. 01, 2010 9:47 am

Tényleg jó ötlet volt a nézőpont váltás. Very Happy Elég jól sikerűlt egy előtörténet lett. Hibát hiába kerestem nem találtam, csak a hosszát lehetne negatívumként felfogni.
Kapsz mondjuk... 12 pontot az előtöridre és 2 bónuszpontot, mert tetszett (jó gyilkológép válik majd belőled Very Happy )
és mivel elérted a kettes szintet, kapsz még plusz 2 sp-t, így tehát 16 pontot oszthatsz széjjel. Kérlek csináld meg a karakterlapod és már kezdheted is a játékot.
A továbbiakban sok sikert és sok áldozatot kívánok.
Üdvözlettel, Halál.
Vissza az elejére Go down
https://avptrinity.hungarianforum.com
Ajánlott tartalom





Kaszás Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kaszás   Kaszás I_icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Kaszás
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Kaszás
» A Halálosztó-Kaszás páros összecsapása a Jester-Bisur duóval

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
 :: Karakterek :: Előtörténetek-
Ugrás:  
Create a forum on Forumotion | ©phpBB | Free forum support | Visszaélés jelentése | Legfrissebb megbeszélés
mobil avptrinity