Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Nem a legerősebb marad életben, nem is a legokosabb, hanem az, aki a legfogékonyabb a változásokra.
 
KezdőlapLegutóbbi képekRegisztrációBelépésszentháromságKeresés
Keresés
 
 

Az eredmények megjelenítése:
 
Rechercher Bővített keresés
Szégyen fal
 sötét erdő I_icon_minitimeKedd Aug. 30, 2011 9:53 pm by Halál
Már a címből sejthetitek, hogy mire való.
Aki nem képes együttműködni, az ide lesz kirakva. Ha bannolnak valakit az is kikerűl ide.
Közölni kell a felhasználó nevét, hogy miért lett ide kirakva és a büntetés megnevezését, teszem azt, bannolás, 2 hétre.

Megjegyzések: 30
Legutóbbi témák
» Folyosók
 sötét erdő I_icon_minitimeKedd Feb. 07, 2012 11:48 pm by Halál

» Idegen kolónia Európában
 sötét erdő I_icon_minitimeSzer. Jan. 04, 2012 9:51 am by PRéDA

» Menekűlttábor
 sötét erdő I_icon_minitimeSzer. Jan. 04, 2012 9:13 am by PRéDA

» Királynői kamra
 sötét erdő I_icon_minitimeCsüt. Dec. 15, 2011 8:46 am by PRéDA

» Kamrák közti folyosók
 sötét erdő I_icon_minitimeVas. Dec. 11, 2011 7:48 am by PRéDA

» Közös Társalgó
 sötét erdő I_icon_minitimeVas. Dec. 11, 2011 6:24 am by PRéDA

» Szabad
 sötét erdő I_icon_minitimeVas. Nov. 06, 2011 4:07 am by Koncoló

» 6-os terem
 sötét erdő I_icon_minitimeSzomb. Nov. 05, 2011 2:43 am by Halál

» Túlélő kaland
 sötét erdő I_icon_minitimeSzer. Nov. 02, 2011 3:28 am by Halál

Zene

 sötét erdő  title=
Facebook

 

  sötét erdő

Go down 
5 posters
Ugrás a következő oldalra : 1, 2  Next
SzerzőÜzenet
Vérengző





 sötét erdő Empty
TémanyitásTárgy: sötét erdő    sötét erdő I_icon_minitimeSzomb. Dec. 11, 2010 9:16 am

Egy nap úgy döntöttél hogy elutazol Blior nevű bolygóra.Odamentél az egyik Elderhez hogy kérhessél egy siklót.Az engedélyt megkaptad és a hajóval együtt elindult a bolygóra.Mikor megérkeztél a vad dzsungeles természet köszöntött.Hallottad az eszetlen vadállatok üvöltését.Nem sokkal később elindultál vadászni.Sötét hideg helyen voltál és árnyékod nem volt.Csöndesen haladtál tovább.
Vissza az elejére Go down
Ger'dar

Ger'dar


Tartózkodási hely : Predator őshaza

 sötét erdő Empty
TémanyitásTárgy: Re: sötét erdő    sötét erdő I_icon_minitimeSzomb. Dec. 11, 2010 9:30 am

Egyik nap úgy gondoltam hogy, el kéne menni a vadászparadicsomba egy-két trófeát gyűjteni! Oda is mentem, az egyik fő vadászhoz, hogy kérjek tőle egy siklót, amivel elmegyek a Blior nevezetű bolygóra. A vadász rábólintott! Örültem a hírnek! Beszálltam a siklóba, és el is indultam a bolygó felé! A dzsungelben landoltam, és ahogy kiléptem a siklóból már hallottam az állatok vad üvöltéseit! ellenőriztem a felszereléseimet, és elindultam trófeákat gyűjteni, a sötét rideg dzsungelba, és megpróbáltam észrevétlenül haladni!
Vissza az elejére Go down
Vérengző





 sötét erdő Empty
TémanyitásTárgy: Re: sötét erdő    sötét erdő I_icon_minitimeSzomb. Dec. 11, 2010 11:39 pm

Halkan és lassan menetelsz míg nem találsz egy ellenfelet.Egy rezzenés sincs lépéseid után. Nem is olyan messze meghallasz egy állatott. Egy kisebb kardfogú tigris állja utadat és úgy néz ki hogy harcolni szeretne. Morgása mély és hangos.De téged nem riaszt el.Megkaptad az ellenfeledet.Nem túl erős de fogai mélyen be bírnak vájódni még a csontba is.Fürge egy állat ezért vigyázni kell vele.
Vissza az elejére Go down
Ger'dar

Ger'dar


Tartózkodási hely : Predator őshaza

 sötét erdő Empty
TémanyitásTárgy: Re: sötét erdő    sötét erdő I_icon_minitimeVas. Dec. 12, 2010 1:29 am

Haladtam előre, és egy pillant múlva hallottam valamit! Egy állat hangját, ami nevezetesen egy kardfogú tigris volt, de nem volt túl nagy, de láttam hogy támadni akar mert, rám morgott! Engem ez nem riaszt vissza, hiszen itt van előttem az első trófea lehetőség! Igaz nem nagy trófea, de akkor is trófea! Figyelek összpontosítok a kardfogúra, ikerpengéimet kinyomtam, berogyasztok, és várok a támadásra, ha a tigris támad akkor a nyakát célozva megpróbálom elválasztani a fejét a testétől, de figyelek a penge éles fogaira, és karmaira!
Vissza az elejére Go down
Vérengző





 sötét erdő Empty
TémanyitásTárgy: Re: sötét erdő    sötét erdő I_icon_minitimeVas. Dec. 12, 2010 3:39 am

A vadállat be hajlítja hátsó lábait és ugrik egyet.Ger'dar a pengékkel lepróbálta vágni a fejét de az sikertelen volt és így esélyt adott a nagymacskának az ellentámadásra.Mikor a kardfogú újabb ugrásra készült meg torpant és a levegőbe szagolt.Egy kis idő múlva nyüszített és elszaladt.Mintha szellemet látott volna úgy futott be az erdő sűrűjébe.Szétnéztél majd még egy morgást hallasz de ez már sokkal mélyebb és sokkal hangosabb.Az állat lehelete hátat mögött hideg volt.Ezért gyorsan megfordultál.Hogy ne érjen nagy támadás.Majd egy nagy allosaurus áll mögötted.
Vissza az elejére Go down
Ger'dar

Ger'dar


Tartózkodási hely : Predator őshaza

 sötét erdő Empty
TémanyitásTárgy: Re: sötét erdő    sötét erdő I_icon_minitimeVas. Dec. 12, 2010 3:58 am

A dög felém ugrott, de sajnos nem találtam el! Láttam hogy a kardfogú újra támadni akar, de megállt, és a levegőbe szagolt! Elrohant, nem tudtam miért, pedig még támadni akart! Éreztem valamit a hátam mögött, valami rám lehelt! Gyorsan megfordultam, láttam egy nagy allosaurus! Gyorsan elugrom előle, hogy ne tudjon lecsapni rám, és én fel tudjak készülni, ha a dög rám támadna! De nekem kéne előbb támadnom! Dárdámmal a feje felé célzom, hogy eltereljem a figyelmét, és gyorsan a lábai közé csúszak, és az ikerpengéimmel a két lábát veszem célba, hogy a dög elveszítse az egyensúlyát, és a földre essen....
Vissza az elejére Go down
Vérengző





 sötét erdő Empty
TémanyitásTárgy: Re: sötét erdő    sötét erdő I_icon_minitimeVas. Dec. 12, 2010 4:18 am

A nagy szörnyeteg is hátrál egy két lépést majd gyorsan neked futott.Nagy üvöltése betöltötte az erdőt.Ger'dar elő veszi lándzsáját és eldobta.De mivel nagyon sietett más helyre ment a fegyver.Pont az allosaurus egyik szemébe.A dinó még nagyobbat üvöltött majd dühöngeni kezdett.Össze vissza hadonászót.A közelébe se tudott menni.Majd a kalimpálás közbe farkával hason talált.Egy kb. 4m.re egy fa állított meg.Az állat kicsit megnyugodott és újabb támadást indított feléd.Száját közbe nagyra nyitja mintha egy harapással el akarna intézni.
Vissza az elejére Go down
Ger'dar

Ger'dar


Tartózkodási hely : Predator őshaza

 sötét erdő Empty
TémanyitásTárgy: Re: sötét erdő    sötét erdő I_icon_minitimeVas. Dec. 12, 2010 4:25 am

Az allosaurus elindult felém! A tervem nem vált be, és a dög szemét találtam el! A dög vadul kapálózott, egy pillanatra nem figyeltem és eltalált a farkával. Egy fa állított meg, gyorsan feltápászkodtam, és láttam a dög felém tart, és végezni akar velem! Gyorsan oldalra ugrok hogy a dög a fának rohanjon! Ha sikerül a tervem, és nekirohan a fának, akkor gyorsan az ikerpengéim seftiségével a nyakát veszem célba, felugrom és döfök! Remélem sikerülni fog...
Vissza az elejére Go down
Vérengző





 sötét erdő Empty
TémanyitásTárgy: Re: sötét erdő    sötét erdő I_icon_minitimeVas. Dec. 12, 2010 7:48 am

A nagy dinó nagy sebességgel rohan feléd. Mikor már majdnem elgázolt volna elugrottál oldalra így a szörnyeteg neki ment a fának. Kicsit imbolygott de utána vissza nyerte,eszméletét.Iker pengéid készen létben voltak.Ugrottal egy nagyot a nyaka felé.A támadásod célba is talált.Csak az a baj hogy nem elég mélyre hatolt be. Így épp hogy nem érte el a nyelőcsövét.Az allosaurus megrázta fejét hogy le essél róla.Nem ölted meg de jól lelassítottad.
Vissza az elejére Go down
Ger'dar

Ger'dar


Tartózkodási hely : Predator őshaza

 sötét erdő Empty
TémanyitásTárgy: Re: sötét erdő    sötét erdő I_icon_minitimeHétf. Dec. 13, 2010 6:56 am

A tervem sikerrel járt, de nem öltem a dögöt, de sikerült megsebeznem! Arra gondoltam, hogyha újra támadásba lendül, akkor megpróbálom, a másik szemét is kiszúrni, utána megpróbálok felugrani a nyakára, és a fejébe mélyeszteni a pengéim, a fején is pontosan a halántékát fogom célozni, és remélem holtan rogy össze, és begyüthetem a trófeámat!
Vissza az elejére Go down
Vérengző





 sötét erdő Empty
TémanyitásTárgy: Re: sötét erdő    sötét erdő I_icon_minitimeHétf. Dec. 13, 2010 7:20 am

Megindulsz a dinó felé és ő is feléd.A nagy állat már nem olyan gyors volt de még így is veszélyes volt neki rohanni szemből.Mikor már majdnem egy másnak mentetek volna amiben a szörny lett volna a győztes. Elkanyarodtál és mikor a nyakával szembe voltál ugrottál.A nyakára landoltál majd feljebb mentél a fejéig. Nagyon rángatta a fejét hogy le essél róla.Majd halántékát át szúrtad.Többször is.A dinó olyan nagyokat ordított hogy az egész erdő zengett tőle.Majd össze rogyott.Meg fogtad fejét levágtad,megnyúztad és nagy ordítottal.Vissza mentél a siklóhoz hogy be tegyed a nagy trófeát.Hiszen nem bírsz vele harcolni pedig akartál gyűjteni.Mikor be vitted megint elindultál az erdőbe de más irányba.
Vissza az elejére Go down
Ger'dar

Ger'dar


Tartózkodási hely : Predator őshaza

 sötét erdő Empty
TémanyitásTárgy: Re: sötét erdő    sötét erdő I_icon_minitimeHétf. Dec. 13, 2010 8:00 am

Sikerült kicsinálnom a dögöt! Begyűjtöttem a szép nagy trófeámat, és elindultam vissza a sikló felé, hogy betegyem a trófeát, hisz ezzel nem igazán, tudok harcba kelni semmivel! Betettem a siklómba, és elindultam az erdő, de más felé vettem az irányt, egy másik préda reményében!
Vissza az elejére Go down
Vérengző





 sötét erdő Empty
TémanyitásTárgy: Re: sötét erdő    sötét erdő I_icon_minitimeCsüt. Dec. 16, 2010 7:20 am

Mikor mendegélsz meghallasz egy süvítő hangot nem tudod mi lehet az és utána mész.Kíváncsi vagy hogy ez kitől vagy mitől jött.De sejtésed volt arról hogy egy yautja jármű.Vagy egy más valami.De nem sok minden lehet az.Csak az embereknél volt ilyen hangú hajó.De hiába hogy ez a hang ellenségtől jöhet ami lehetséges,akkor is közelebb mész hozzá.Majd egy csámcsogó hangot is hallasz.Egy állattól jön.Húsevő vagy növény evő téged ez nem érdekel és megküzdesz vele.De még mindig kíváncsi vagy a hangra,de ösztöneid azt súgják hogy meg kell küzdened ezzel az ellenféllel.Aztán meg fordulsz.


Kérlek Glah'dor kalandjába írd a h.sz-t.
Üdv.Vérengző
Vissza az elejére Go down
Bishop

Bishop


Tartózkodási hely : Hell!

 sötét erdő Empty
TémanyitásTárgy: Re: sötét erdő    sötét erdő I_icon_minitimeVas. Márc. 13, 2011 11:07 pm

//Landolás//

Egy kisebb tisztás felett fénylő pont jelenik meg, majd egy gép vehető ki, oldala füstöl. Hirtelen belecsapódik a földbe, vagy negyven méteren keresztül szántja végig a talajt. Körbe csak fák, kisebb robbanások is történnek, majd a gép oldalából kinyílik egy lemez és egy alak jelenik meg.
- Ez aztán az igazi landolás gyerekek!
Majd a túlélők szépen felszerelésükkel együtt kivánszorognak. Csak Sam és néhány hulla marad bent. Sam felébred, de csak homályosságot lát, majd egy hangot hall.
- Hét alvó igyekezz mert itt maradsz!
Vissza az elejére Go down
Bisur

Bisur


Tartózkodási hely : Hell!

 sötét erdő Empty
TémanyitásTárgy: Re: sötét erdő    sötét erdő I_icon_minitimeVas. Márc. 13, 2011 11:13 pm

Hamarosan beérkeztünk a bolygó légkörébe, és egyre jobban rázkódott a gép, megfogtam a korlátot és vártam a becsapódást.
~ De jó, micsoda deja vou... egyszer már lezuhantam.
Hamarosan megtörtént a becsapódás, ahogy tudtam védtem a fejem, majd amikor már stabil volt a gép, a tetőn lévő vészkijáratot kirúgtam és elüvöltöttem magam.
- Ez aztán az igazi landolás gyerekek!
Vállam megsérült de azon kívül más bajom nem volt. Magamhoz vettem fegyvereimet és segíteni kezdtem a többieken, sajna a csapat fele szörnyet hallt. Amikor kint már összeverődött a csapat én még visszamentem körülnézni.
~ Húúú a fenébe, itt van az álarcos is.
Odamentem hozzá, adtam neki egy pofont majd szóltam neki.
- Hét alvó igyekezz mert itt maradsz!
Vissza az elejére Go down
Sam Fisher

Sam Fisher


Tartózkodási hely : jó nagy bajban (mint mindig)

 sötét erdő Empty
TémanyitásTárgy: Re: sötét erdő    sötét erdő I_icon_minitimeHétf. Márc. 14, 2011 7:26 am

Ájult helyzetembe tompán de éreztem a hajó rázkódását majd a becsapódást.Egy pár másodperccel később a füst szaga ébresztet fül.
~LEZUHANTUNK??????
körülnéztem de annyira homályos volt minden hogy nem láttam gyakorlatilag semmit. Egyszer csak egy alak jelent meg előttem és lekevert egy pofont. Erre már teljesen magamhoz tértem.
Majd ezt mondta:
-Hét alvó igyekezz mert itt maradsz!
Vissza az elejére Go down
Bishop

Bishop


Tartózkodási hely : Hell!

 sötét erdő Empty
TémanyitásTárgy: Re: sötét erdő    sötét erdő I_icon_minitimeHétf. Márc. 14, 2011 11:23 pm

//Nem írtad le, hogy mit fogsz csinálni xD Légyszíves majd ez kivitelezd...//

Egyre nagyobb a füst és te valahogy kitámolyogsz, nálad van a pulse rifled és a két pisztoly is. Nem fáj igazán semmid, csak a tarkód. Kint már vár egy csapat, 5 ember, azok közül 3 ismerős igazán, az egyik Bisur aki a tisztet stíröli, aki leütött és nem mellesleg az a nő aki kiadta a fegyvereiteket, a harmadik pedig a társad, aki érted ment a kabinba. Ezen kívül a másik kettő ismeretlen számodra, de látszólag mind kettő orvos. Amint kiérsz Bisur köszönt.
- Itt a hétalvó is... végre megérkezett.
A tiszt rendre inti, majd felteszi a nagy kérdést.
- Kinek milyen ötlete van?
Vissza az elejére Go down
Bisur

Bisur


Tartózkodási hely : Hell!

 sötét erdő Empty
TémanyitásTárgy: Re: sötét erdő    sötét erdő I_icon_minitimeHétf. Márc. 14, 2011 11:29 pm

Kimentem a hajóból, egy kis idő még eltelt mielőtt utánam jött a maszkos fazon. Már épp utána akartam menni, még egyszer amikor észrevettem milyen csinos kis tisztünk van nekünk.
~ Nem semmi... -nézek rajta végig-
Hamarosan azonban megjött az eltévedt bárány, látszólag nem sok baja van.
- Itt a hétalvó is... végre megérkezett.
Köszöntöttem, majd a parancsnok felé fordultam, hátha van valami jó ötlete de ő is így vélekedett.
~ Van egy ötletem mit kéne csinálnunk, de szerintem ez nem ide tartozik... majd a többiek mondanak valamit...
Vissza az elejére Go down
Sam Fisher

Sam Fisher


Tartózkodási hely : jó nagy bajban (mint mindig)

 sötét erdő Empty
TémanyitásTárgy: Re: sötét erdő    sötét erdő I_icon_minitimeKedd Márc. 15, 2011 2:21 am

Ahogy felálltam a székből nagyon megszédültem ezért aztán nagyon támolyogtam kifelé menet.
~Mitől zuhanhattunk le?
Még mindig kicsit homályosan láttam de már úgy nagyjából jó volt.
Egyszer csak Bisurt hallottam ahogy ezt mondta:
- Itt a hétalvó is... végre megérkezett.
Pár másodperccel később pedig a parancsnokot hallottam.
Nem figyeltem oda, mert nagyon fájt a tarkóm de sejtettem mit kérdezett.
A tarkóm egyre egyre jobban fáj.

~Azt hiszem megkérdezem a két ismeretlentől melyikük a orvos, kéne egy fájdalom csillapító.
Vissza az elejére Go down
Bishop

Bishop


Tartózkodási hely : Hell!

 sötét erdő Empty
TémanyitásTárgy: Re: sötét erdő    sötét erdő I_icon_minitimeKedd Márc. 15, 2011 7:37 am

Odacsámborogsz az egyik ismeretlenhez, az rögtön rád tekint és kezet nyújt.
- Richard! Szanitéc.
És mintha a gondolataidban olvasna, a kezedbe nyom egy pirulát és bólint. Majd felveszi a táskáját, ahogy oldalra nézel a másik alak bambán néz rád, fején három darab vörös pontot látsz meg, majd egy villanás, egy durranás, egy sikoly és látod fej nélkül összeesni. Még egy rakat vér is a képedbe, pontosabban a maszkodra fröccsen, mindenki hasra vágja magát,
néhány lövést is hallasz. Majd egy kiáltást:
- Fedezékbe!
Hamarosan kék gömböket látsz közeledni, egyenes a dzsungelből, mindenki össze vissza lő, csak egy alak guggol nyugodtan.
Vissza az elejére Go down
Bisur

Bisur


Tartózkodási hely : Hell!

 sötét erdő Empty
TémanyitásTárgy: Re: sötét erdő    sötét erdő I_icon_minitimeKedd Márc. 15, 2011 7:46 am

Nem érkezett túl sok ötlet ezért én ajánlottam egyet.
- El kéne húznunk a francba, lehetőleg a dzsungelbe, folyóhoz, vagy valahova, ami nem túl nyílt.
~ Akárhogy is de én nem maradok itt, ez a hely egy vadász paradicsom, nem szeretnék préda lenni...
Éppen a pisztolyom ellenőrzöm, amikor hallok egy hangot, rögtön tudtam, hogy mi az, az ismerős hangja a predator fegyvernek. Gyorsan leggugoltam, amikor halottam a parancsnok figyelmeztetését is. Én tovább szemléltem a terepet, meg akartam tudni hol vannak, és meg is láttam.
- Előtted! -üvöltök a maszkosnak, aki még csak ott állt mint egy bábú- Lőjj!
Vissza az elejére Go down
Sam Fisher

Sam Fisher


Tartózkodási hely : jó nagy bajban (mint mindig)

 sötét erdő Empty
TémanyitásTárgy: Re: sötét erdő    sötét erdő I_icon_minitimeCsüt. Márc. 17, 2011 3:53 am

Az ismeretlennel kezet fogtunk és bemutatkoztunk:
- Richard! Szanitéc.
-Sam,gyalogos.
ezzel a kezembe is nyomott egy pirulát.
Oldalra nézek a másik bambán néz rám és 3 piros pöttyöt látok a homlokán.
figyelmeztetném de mire megszólaltam már késő volt, egy nagy villanás és a kB 25 éves srác holtan esik össze én csak álltam a tisztás közepén, csak bisur hangjára lettem figyelmes.
-előtted, lőj!!!!
abban a pillanatban letérdeltem és véletlenül a deaglit kaptam elő és az egyik predatort megpillantva mind a 7 töltényt beleeresztettem és az egyik skuló a karján lévő gépet találta el.
Vissza az elejére Go down
Bishop

Bishop


Tartózkodási hely : Hell!

 sötét erdő Empty
TémanyitásTárgy: Re: sötét erdő    sötét erdő I_icon_minitimeCsüt. Márc. 17, 2011 4:40 am

Ki lövöd minden golyódat, de új tárat nem találsz magadnál, de viszont megpillantod a fáról leugró lényt, szikrázik az alkari panelja. Idegesnek látszik és egy lándzsát hajít feléd, valamint korong szerű éles tárgyak repkednek mindenfelé, elég rossz a helyzet, de a többiek már hátrálnak. Kiáltásokat hallasz.
- Gyerünk el innen!
- Fenébe!
- Rohadt dögök!
Egy robbanást is hallasz a gép felől és füstfelhő kezd el terjengeni, de inkább csak a feléd repülő tárgyra tudsz koncentrálni.
Vissza az elejére Go down
Bisur

Bisur


Tartózkodási hely : Hell!

 sötét erdő Empty
TémanyitásTárgy: Re: sötét erdő    sötét erdő I_icon_minitimeCsüt. Márc. 17, 2011 4:45 am

~ Remek már csak ez kellett, dobálják itt ezeket a szar disceket is nekem.
Ekkor robban a hajó mellet és sűrű fekete füst száll felém, nem sokat látok, kitört a káosz is. Gyorsan magamhoz ragadtam a tisztet és még egy katonát aki mellettem állt és berántottam őket a magas aljnövényzetbe, szerencsére pont az erdő határán voltunk. Még láttam, ahogy az egyik predator leugrik a fáról és egy lándzsát hajít a maszkos alak felé.
~ Fenébe, remélem sikerül kikerülnie és van annyi esze, hogy elmeneküljön.
Vissza az elejére Go down
Sam Fisher

Sam Fisher


Tartózkodási hely : jó nagy bajban (mint mindig)

 sötét erdő Empty
TémanyitásTárgy: Re: sötét erdő    sötét erdő I_icon_minitimeCsüt. Márc. 17, 2011 7:53 am

Minden belassul, minden homályos csak a dárda és a diszk látszik élesen.
Az utolsó pillanatban nagyjából sikerül kitérnem. A dárda az alkaromat felsérti.
-á, pi... (még befejeztem a szót de nem a karom kiírni)
Egy pillanat alatt fel pattantam és már futottam is. Szerencsére ekkorra már óriási volt a tűz és a füst.
~Talán elvesztettek.
Rohantam Bisurék után és KB 2perc sprint után utol is értem őket.
Ezután elmondtam, hogy talán elvesztettek.
Ekkor kicsit lassítottunk.
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





 sötét erdő Empty
TémanyitásTárgy: Re: sötét erdő    sötét erdő I_icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
sötét erdő
Vissza az elejére 
1 / 2 oldalUgrás a következő oldalra : 1, 2  Next

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
 :: Helyszínek :: Blior-
Ugrás:  
Create a forum on Forumotion | ©phpBB | Free forum support | Visszaélés jelentése | Legfrissebb megbeszélés
mobil avptrinity