Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Nem a legerősebb marad életben, nem is a legokosabb, hanem az, aki a legfogékonyabb a változásokra.
 
KezdőlapLegutóbbi képekRegisztrációBelépésszentháromságKeresés
Keresés
 
 

Az eredmények megjelenítése:
 
Rechercher Bővített keresés
Szégyen fal
Halálosztó előtörije I_icon_minitimeKedd Aug. 30, 2011 9:53 pm by Halál
Már a címből sejthetitek, hogy mire való.
Aki nem képes együttműködni, az ide lesz kirakva. Ha bannolnak valakit az is kikerűl ide.
Közölni kell a felhasználó nevét, hogy miért lett ide kirakva és a büntetés megnevezését, teszem azt, bannolás, 2 hétre.

Megjegyzések: 30
Legutóbbi témák
» Folyosók
Halálosztó előtörije I_icon_minitimeKedd Feb. 07, 2012 11:48 pm by Halál

» Idegen kolónia Európában
Halálosztó előtörije I_icon_minitimeSzer. Jan. 04, 2012 9:51 am by PRéDA

» Menekűlttábor
Halálosztó előtörije I_icon_minitimeSzer. Jan. 04, 2012 9:13 am by PRéDA

» Királynői kamra
Halálosztó előtörije I_icon_minitimeCsüt. Dec. 15, 2011 8:46 am by PRéDA

» Kamrák közti folyosók
Halálosztó előtörije I_icon_minitimeVas. Dec. 11, 2011 7:48 am by PRéDA

» Közös Társalgó
Halálosztó előtörije I_icon_minitimeVas. Dec. 11, 2011 6:24 am by PRéDA

» Szabad
Halálosztó előtörije I_icon_minitimeVas. Nov. 06, 2011 4:07 am by Koncoló

» 6-os terem
Halálosztó előtörije I_icon_minitimeSzomb. Nov. 05, 2011 2:43 am by Halál

» Túlélő kaland
Halálosztó előtörije I_icon_minitimeSzer. Nov. 02, 2011 3:28 am by Halál

Zene

Halálosztó előtörije  title=
Facebook

 

 Halálosztó előtörije

Go down 
2 posters
SzerzőÜzenet
Halálosztó

Halálosztó



Halálosztó előtörije Empty
TémanyitásTárgy: Halálosztó előtörije   Halálosztó előtörije I_icon_minitimeSzomb. Jan. 01, 2011 3:27 am

Név:Halálosztó
Faj:Xenomorph
Alfaj:Kígyó testű

Külső:Kb. 4 méter hosszú,feje megnyúlt és állkapcsa hosszabb mint a többi társának.Keze nincs de van két lebenye a feje alatt. Ezek a lebenyek együtt kb. 80 cm.Ez a víz alatti életmódhoz van köze, de általában áldozatait ezzel öleli magához hogy kilyukaszthassa a fejt. Farka végén jellegzetes kettős tőr van. Egyetlen szóval elég furcsa a kinézetű.

Belső: Általában megfontolt de könnyen lépre tudják csalni.Szereti a folyókat mert általában ott támadja meg az ellenséget. Utálja ha megzavarják evés közben vagy ha mások elveszik zsákmányát ( de ez inkább fordítva szokott lenni, sőt nem is lehetséges). A yautjákkal ösztönösen veszi fel a harcot és mindent bele ad.

Előtörténet:
Nyár volt, meleg és fülledt a levegő. Egy elhagyott xeno tojás nyissa ki lassan szirmait. S kijön belőle egy arcmászó. Elkezd menni a feje után. Majd talál egy állatott ami 3m hosszú lehetett. Egy anakonda volt az. Nehéz bejuttatni a petét de megbirkózik vele. Lassan megközelíti hátulról s mikor a kígyó vissza nézne már csak az arcmászó ugrását látja. Ki akarja nyitni száját hogy egybe lenyelhesse de ezzel csak utat adott az embriónak. A arcmászó rátapad a kígyó fejére és néhány perc múlva elhalálozik. Itt tértem magamhoz. Vízszintesen feküdtem egy sötét már már szűkös helyen. Nem nagyon tetszett. Semmit sem hallottam és nem is láttam. Nagyon zavaró így lenni. Nem tudod hogy mi történik veled. Ez nagyon megriasztott és elkezdtem kitörni onnan. Fogaimmal szépen elkezdtem rágni a nedves rossz ízű falat. Nem is kellet olyan sokat ásnom hogy kitörjek onnan. Egy nagy kiáltással jöttem ki onnan mintha valaki hasba szúrt volna. De ez a kiáltás természetes volt. Érdekes módon nem volt se lábam se karom. De lehet hogy csak még nem fejlődtek ki. Ekkor a közelben volt egy elhagyatott odú és ott pihentem meg. Nem volt a legjobb hely de védelmet nyújtott.Mikor már ki nőttem a vackot, elég nagy lettem ahhoz hogy be mennyek a vízbe és ott várjam tovább hogy ki fejlődjek. S kerestem egy folyót abba belementem és ott mutálódtam tovább. Mikor már elég nagy lettem észre vettem hogy még mindig nincs se lábam se karom.Csak egy lebeny a fejem alatt. Olyan volt mintha egy kobra szerűség lennék csak sokkal nagyobb. De ezzel nem törődve bele szagoltam a levegőbe hogy meg bírjam találni a királynőmet. De nem éreztem egyet sem. Nem tudtam hogy mi lehet az oka. Ezért inkább körülnéztem a környéken hogy találok-e táplálékot valahol. Elkezdtem a vízen úszni kígyózó mozgásba ahogy haladtam tovább megszerettem a testemet. Megéreztem egy négylábú állatot. Egy krokodil lehetett az, aki feküdt a parton. Nem vártam meg hogy elmenjen vagy észre vegyen. Lementem a víz alá és lesből akartam támadni. Nagy zsákmány volt. S nagy gyorsasággal ki úsztam a partra megharaptam a krokodilt és behúztam a vízbe. Össze tekeredtem körülötte hogy ne bírjon mozogni és a szekunder nyelvemmel ki lyukasztottam a fejét többször is majd szép lassan megettem. Egy kicsit megpihentem egy nagy fa ágain. S éreztem valami ami feltöltött adrenalinnal. Egy kisebb emberi csoportot észleltem a folyóparton. Lementem a fa ágról hogy megfigyelhessem a embereket. olyan 4-5 fős lehetett. Elterveztem hogy ki irtom innen ezt a csürhét. Tehát este fogok támadni. S mikor a nap elvándorolt és a hold váltotta föl őrhelyét, támadtam. Néhány emberi lény már a lóbőrt húzta. Két katona volt őrségnek. Nem volt nehéz feladat. Megkerültem őket hátulról nesz nélkül. Majd az egyiknek beleharaptam a lábába és be húztam a vízbe, majd ott vízbe fojtottam. Nagy kiáltás és megint csönd. De a katona fegyvere ott maradt a folyótól fél méterre. Másik ember meghallotta a kiáltás és oda ment ahol társa őrhelye volt. Lefelé nézve nézte a vérnyomot. S megtalálta a fegyverét. Én láttam a vízből. Nem vett észre. Majd jól elrugaszkodtam és mintha puskából lőttek volna ki, ki ugrottam a vízből és keresztbe lenyeltem a fejét. Még lőni se engedtem. Most már csak az a három maradt. Bementem az egyik sátorba két ember feküdt ott.Feléjük hajoltam. S az jobb oldali felébredt arra hogy vér csöpög a homlokára. nagyra nyitotta szemét a félelemtől. S a szekunder nyelvemmel kilyukasztottam a fejét. Néhány csepp ráment e másikra és az is felébredt nem akartam ricsajt csapni ezért átszúrtam a farkammal. Nagy köhögések majd kihunyt az élet lángja. Kimentem a sátorból. nem jó kis fogadtatás volt ott az az egy ember katona késsel a kezében jött felém. Én próbáltam kitérni előle de levágta a farkam végét én ezt nem nagyon bírtam és a savvéremmel lefröcsköltem a kezét. Szép lassan lebomladozott és leesett. Másik kezébe vette a kést de nem sokat ér már egy kézzel. Így nagy sebességgel belöktem a vízbe. Persze én is vele együtt. Sokszor szurkált de én tűrtem és minél több sebet ütött rajtam annál több savat bocsátok ki. Ezért körbeöleltem a úgy hogy a sebeim szembe forduljanak vele és szépen egyesével égetett lyukat az ember testén. A levegője elfogyott,majd bele fulladt. Elengedtem és az élettelen teste elsüllyedt a vízben. Felmentem a felszínre és nagy győzelem ordítást csináltam. Később már vissza nőtt a farkam és így élem tovább életemet ezen a dzsungeles helyen.

( a bolygó ahol pont vagyok blior.)
Vissza az elejére Go down
Guan'twhei
Mesélő
Guan'twhei



Halálosztó előtörije Empty
TémanyitásTárgy: Re: Halálosztó előtörije   Halálosztó előtörije I_icon_minitimeSzomb. Jan. 01, 2011 4:49 am

Na szóval. Maga a történet elképzelhető, az 1 oldal hosszúság megvan, és a karaktered életmódja is tetszik. Vesszőket hiányoltam pár helyről, helyesírási hibát talán nem is találtam, viszont a szóismétlésre ügyelj, mert az volt benne pár. Lényegébe nincs több mondanivalóm, a történetre adok 10 pontot, a bővítményre meg még 1et. Ez 11 pont, amihez hozzájön a kettes szint jutalom sp-je, szóval 13 pontot oszthatsz szét a karakterlapodon. Jó játékot!
Vissza az elejére Go down
Halálosztó

Halálosztó



Halálosztó előtörije Empty
TémanyitásTárgy: Re: Halálosztó előtörije   Halálosztó előtörije I_icon_minitimeSzomb. Jan. 01, 2011 5:03 am

Köszönöm
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Halálosztó előtörije Empty
TémanyitásTárgy: Re: Halálosztó előtörije   Halálosztó előtörije I_icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Halálosztó előtörije
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Halálosztó karakterlapja
» A Halálosztó-Kaszás páros összecsapása a Jester-Bisur duóval

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
 :: Karakterek :: Előtörténetek-
Ugrás:  
Fórum készítése | ©phpBB | Free forum support | Visszaélés jelentése | Legfrissebb megbeszélés
mobil avptrinity