Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Nem a legerősebb marad életben, nem is a legokosabb, hanem az, aki a legfogékonyabb a változásokra.
 
KezdőlapLegutóbbi képekRegisztrációBelépésszentháromságKeresés
Keresés
 
 

Az eredmények megjelenítése:
 
Rechercher Bővített keresés
Szégyen fal
Gateway dokk I_icon_minitimeKedd Aug. 30, 2011 9:53 pm by Halál
Már a címből sejthetitek, hogy mire való.
Aki nem képes együttműködni, az ide lesz kirakva. Ha bannolnak valakit az is kikerűl ide.
Közölni kell a felhasználó nevét, hogy miért lett ide kirakva és a büntetés megnevezését, teszem azt, bannolás, 2 hétre.

Megjegyzések: 30
Legutóbbi témák
» Folyosók
Gateway dokk I_icon_minitimeKedd Feb. 07, 2012 11:48 pm by Halál

» Idegen kolónia Európában
Gateway dokk I_icon_minitimeSzer. Jan. 04, 2012 9:51 am by PRéDA

» Menekűlttábor
Gateway dokk I_icon_minitimeSzer. Jan. 04, 2012 9:13 am by PRéDA

» Királynői kamra
Gateway dokk I_icon_minitimeCsüt. Dec. 15, 2011 8:46 am by PRéDA

» Kamrák közti folyosók
Gateway dokk I_icon_minitimeVas. Dec. 11, 2011 7:48 am by PRéDA

» Közös Társalgó
Gateway dokk I_icon_minitimeVas. Dec. 11, 2011 6:24 am by PRéDA

» Szabad
Gateway dokk I_icon_minitimeVas. Nov. 06, 2011 4:07 am by Koncoló

» 6-os terem
Gateway dokk I_icon_minitimeSzomb. Nov. 05, 2011 2:43 am by Halál

» Túlélő kaland
Gateway dokk I_icon_minitimeSzer. Nov. 02, 2011 3:28 am by Halál

Zene

Gateway dokk  title=
Facebook

 

 Gateway dokk

Go down 
+8
Mikhail Reznov
Thomas Martinez
Glah'dor
Bisur
Iván
Redswift
Matthew "Joker" Anderson
Dexantreal
12 posters
Ugrás a következő oldalra : 1, 2  Next
SzerzőÜzenet
Dexantreal

Dexantreal



Gateway dokk Empty
TémanyitásTárgy: Gateway dokk   Gateway dokk I_icon_minitimeCsüt. Ápr. 29, 2010 2:29 am

Innen indítják útnak a hajókat és fogadják az érkezőket, akiket alaposan átvizsgálnak. Hiszen nem tudhatják, hogy melyik lett megfertőzve és melyik nem.
Vissza az elejére Go down
Matthew "Joker" Anderson

Matthew


Tartózkodási hely : Gateway

Gateway dokk Empty
TémanyitásTárgy: Re: Gateway dokk   Gateway dokk I_icon_minitimeKedd Okt. 05, 2010 3:00 am

[Nem sokkal a riadó hangja előtt a dokkoknál.]

-Gyerünk gyerünk! Leszállás leszállás!-*A őrmester nyála egyenesen Joker arcába csapódok ahogy üvölt.Már a sorakozónál se kímélte a hangszálait,s csak az az egy gondolat fut hirtelen át Anderson közlegény agyán, hogy ilyen hangerővel és tehetséggel akár operaénekes is lehetne Coopman őrmester.*
-Hogy maga sose reked be Uram.-*Mat hangja tettetett csodálattól csöpög, ahogy gúnyos mosoly terül el az arcán.Hamar rá is fagy.*
-Joker! Utánam!Gyerünk gyerünk! Emelje meg a lőszeres ládát!-*értékeli a szellemes hozzászólást Coopman őrmester.*
-Igen Uram!-*kiáltja.Hál istennek hogy csak futólag vendégeskedik itt a kínzók kínzója, különben hamar pokollá tenné hősünk életét.Tettetett nyöszörgéssel emeli fel az igen súlyos ládát.*
-Gyerünk Közlegény,mintha élne! Ahhhh! Imádom a Sereget!-*hörgi szinte ugyan azon hangsúlyokkal Coopman.*
-Legalább egyikünk élvezi a melóját, nem igaz Uram?-*nyögi cinikus hanglejtéssel,mire az őrmester csak felröhög.Kilépve a hajóból a lőszeres ládát a többi mellé teszi,majd csatlakozik a sorakozóhoz.*
-Megjött a friss hús a darálóba!-*hallatszik Coopman hangja,majd eltűnik a szállító hajóban,átadva Jokert és pár újoncot a helyi fogadóbizottságnak.*
~Otthon..édes otthon..~
Vissza az elejére Go down
Redswift
Mesélő
Redswift



Gateway dokk Empty
TémanyitásTárgy: Re: Gateway dokk   Gateway dokk I_icon_minitimePént. Okt. 08, 2010 10:15 am

["Rutin" ellenőrzés]

*A Gatway dokkoknál USS Verloc UD-4L típusú leszálló hajója nyitott raktérrel mereng.A legénység tagjai a lőszeres ládákat pakolják épp bele,és a szükséges alapfelszereléseket.*
-Mozgás emberek!Majd ráértek aludni a hajón!-*kiáltja Seth Coopman őrmester.
Az újoncokat ki,a lőszert és a csapatot be,ez volt a terv és bizony nincs az a pokoli erő ami a buzgó őrmesterünket eltántorítaná ettől.
Persze a riadóra nem számított,így mogorva arckifejezése csak tovább torzul a felelősség terhe alatt.Dolguk van és várakozni kell holmi riadók miatt.Ráadásul a jelek szerint egynéhány embere is késik emiatt.
Az a Joker nevű fazon a sorban mintha elégedett pofát vágott volna, amikor közölték a Verloc őrmesterével a parancsot.Várja meg az engedélyt.*
-Egy egész űrállomás és összeomlik a rendszer pár csótány miatt.-*morgolódik Coop, Alan "Shade" Parker tizedesnek,aki az első raj vezetője.*
-Talán besegíthetnénk a vadászatba.Addig se vet szét az unalom.Uram.-*áll meg Shade az őrmestere mellett.*-Ráadásul az új tagokat is feltartják.Remélem nem zabálják fel őket mielőtt ideérnek.-*neveti mire Coopman is csatlakozik hozzá.*
-Ha felzabálná ez a pár dög,úgy istenemre mondom szerencse hogy nem jutottak fel a hajónkra.-*biccent Coop,jelezve hogy ez jó poén volt.Nekik.*-Hogy állunk a rakodással?-*teszi hozzá.
-Hamarosan készen vagyunk már csak pár láda van.A Verloc üzente hogy indulásra kész,Uram.-
-Csodálatos!Akkor csak egy lyukat kell robbantani ebbe a kócerájba és kint is vagyunk.-*csapja vállon Coop a tizedest.*-Folytassa!-
*Kis idő elteltével meg is jelennek az új tagok.*
-Na időben!Erre!Erre tessék!-*köszönti monoton hangon az érkezőket, némi kis mosollyal az arcán.*

//Sziasztok. Indul a kaland,ez a beiratkozós rész aki jönne azt a sztori szerint a USS Verloc legénységéhez rendelték ideiglenesen. Very Happy A riadó után játszódik úgyhogy nem befolyásolja az előző kalandotokat.Aki erre a kalandra ír tüntesse fel a ["Rutin" ellenőrzés] címet köszi.//
Vissza az elejére Go down
Iván

Iván


Tartózkodási hely : valahol

Gateway dokk Empty
TémanyitásTárgy: (" RUTIN" ellenőrzés- Dokk)   Gateway dokk I_icon_minitimePént. Okt. 08, 2010 9:51 pm

Alig, hogy elintéztük a bestiákat, már is az USS Verloc legénységéhez rendeltek, minket. Önbizalommal megtelve, hogy túléltem a második idegenekkel való találkozást, sebesen közelítettem a dokk felé. Hallottam egy morcos hangot, aki parancsolgatott. Amikor befordultam a sarkán meg láttam a hangok tulajdonosát. Egy 40-es éveiben járó, szigorú arcú, (tele ráncokkal, amit a tengerészgyalogságban töltött idők számára róhat fel), egyenes állású férfit láttam. Úgy nézet ki, mint Napóleon a történelmi könyvek képein. A vállán jól látható volt őrmesteri rangjelzése. Körülötte nyüzsögtek az emberei, éppen az ellátmányt pakolták. Olyan volt, mint ha ő lenne a hangyaboly királynője, és körülötte szorgoskodnak a hangyái. Léptemmel egyre közelebb kerültem az őrmesterhez. Amikor kb. 5 méter távolságra voltam tőle. Gyorsan lettem az utazó táskámat a lábam mellé, és egyenesen álltam, majd összecsattantottam a bokámat és tisztelegni kezdtem.

-Uram engedélyt kérek a megszólalásra, Uram!- Próbáltam jól érthető hangon beszélni az őrmester felé. Remélem nem volt túl halk és nem volt túl hangos.
Vissza az elejére Go down
Redswift
Mesélő
Redswift



Gateway dokk Empty
TémanyitásTárgy: Re: Gateway dokk   Gateway dokk I_icon_minitimePént. Okt. 08, 2010 10:23 pm

["Rutin" ellenőrzés]

*Coopman őemster, Iván felé fordul.Felhúzott szemöldökkel méregeti az újonnan érkezettet egy kis ideig.*
-Engedélyt megadom közlegény,és mondjuk kezdje azzal hogy ki is maga.-*int egyet hátra se nézve, mire Shade egy adatrögzítővel a kezében jelenik meg,ellenőrzés kép hogy a közlegény jó helyen jár-e.A háttérben a pakolászás nem áll meg, de Iván érezheti a fürkésző tekinteteket.Miután feltehetőleg Iván bemutatkozik,ő ellenőrzi az adatait ami eltart pár másodpercig.*
-Na lássuk csak Csernovec közlegény.Milyen elcseszett egy név ez?! Honnan származik közlegény?-*Húzza ráncos pofáját félmosolyra Coopman,miközben Shadenek mutogatja, hogy bizony ez egy létező név.Shade csak egy röpke mosolyt ejt meg, semmi több.*
-Ezek az adatok hiányosak.Hány éles bevetésen vett már részt katona?-*kérdi némi fölénnyel az őrmester,de sivár lélektükreiben érdeklődés tűnik fel.
A háttérben álló Alan "Shade" Parker tizedes elsőre egy 20as évei végét taposó férfi,arca simára borotvált ellenben a többiekkel,és elsőre látszik hogy könnyen megdobogtatja a női szíveket.Csendes társként figyeli a bemutatkozást.*
Vissza az elejére Go down
Bisur

Bisur


Tartózkodási hely : Hell!

Gateway dokk Empty
TémanyitásTárgy: Re: Gateway dokk   Gateway dokk I_icon_minitimePént. Okt. 08, 2010 11:00 pm

["Rutin" ellenőrzés]

Alig, hogy vége lett a játéknak a kedvenc fekete játszó társaimmal csak annyi időnk, volt, hogy Csipkerózsika Ivánnal felkaptuk a cókmókunkat, máris egy bevetésre rendeltek.
~ Remek na ezt már szeretem bevetésről bevetésre.
Amint leértünk a hajóhoz rögtön feltűnt a helyi fasza gyerek egy kb korombeli ráncos katona. Ő volt a góré nem vitás, végre egy fickó aki használható hogyha elszabadul pokol.
-Uram engedélyt kérek a megszólalásra, Uram! -mondta csipkerózsika-
~ Pff még kezet is kéne csókolnod neki.
-Engedélyt megadom közlegény,és mondjuk kezdje azzal hogy ki is maga. -szólt a góré-
A háttérben egy fiatal fickó segédkezik a górénak valami műszere is van, ~Neki se itt kéne szolgálnia hanem keresni egy családot, gondolataimba belevág az őrmester szava.
-Na lássuk csak Csernovec közlegény.Milyen elcseszett egy név ez?! Honnan származik közlegény?
~ Hát igen góré, csipkerózsika Iván a rendes neve de mindegy
-Ezek az adatok hiányosak.Hány éles bevetésen vett már részt katona?
~ Na ezt jól kitalálta kemény egyszer harcolt idegennel, azzal meg nem sokat érünk.

Iván mellé álok, kicsit kihúzom magam majd megnézem a hajót és legénységét.
~ Jól összehangolt csapat de szerintem még lehet, hogy nem találkoztak a humanoid barátaimmal, aminek a következménye végzetes lehet. Na jó inkább most pofázzon csipkerózsika, én meg csak annyit mondok maj Bisur azt kidob neki 600audió fájlt meg 400jelentést.
Iván mellett állok és várom az eseményeket.
Vissza az elejére Go down
Iván

Iván


Tartózkodási hely : valahol

Gateway dokk Empty
TémanyitásTárgy: Re: Gateway dokk   Gateway dokk I_icon_minitimePént. Okt. 08, 2010 11:02 pm

(RUTIN ELLENŐRZÉS- Dokk)

Az őrmester kinyitotta a száját, hogy érdes hangját kieressze.
-Engedélyt megadom közlegény,és mondjuk kezdje azzal hogy ki is maga.
Majd int az egyik emberének, aki ad neki egy adatrögzítő táblát, és én elkezdem a bemutatkozást.
- Uram, a nevem Csernovec Iván közlegény. Most küldtek, hogy csatlakozzam az akcióhoz, uram – tagoltan mondom és érthetően. Látom, hogy az őrmester a táblán ellenőriz valamit, majd hangját picit megváltoztatva folytatja a kérdéseit.
- -Na lássuk csak Csernovec közlegény.Milyen elcseszett egy név ez?! Honnan származik közlegény?- hangjában éreztem,hogy egy oroszlán bújt meg benne.
- Uram, Oroszország, pontosabban Szibéria, uram.
- -Ezek az adatok hiányosak.Hány éles bevetésen vett már részt katona?
- Jelenleg 2. – nem akartam mondani, hogy pont most jöttem az egyikről.
Vissza az elejére Go down
Redswift
Mesélő
Redswift



Gateway dokk Empty
TémanyitásTárgy: Re: Gateway dokk   Gateway dokk I_icon_minitimeSzomb. Okt. 09, 2010 2:38 am

["Rutin" ellenőrzés]

*A másik fickóra is rávetül az őrmester tekintete,majd Ivánnak szól.*
-Kettő bevetés.Jól van Csernovec közlegény!Végre a parancsnokság nem a selejtet veti oda nekünk.-*Fordul teljesen át a másik újonc felé.*
-Legalábbis látszólag.Neve közlegény?-*pötyögi be a kis kézi adattárolóba a választ,és türelmetlenül vár.*
-Andrew Art közlegény ugye.Bevetések száma...Shade! Ezt dobja ki a francba!-*nyújtja hátra nagy lendülettel az adattárolót.
-Igen Őrmester!-*Természetesen nem lesz kidobva,de jobb ha nem tartózkodik az őrmester keze ügyében a masina.Shade rögzíti az adatokat.*
-Honnan jött közlegény? Az adatai szerint maga nem hivatásos.-*majd belenéz az arcába a sebhelyet mustrálva,de nem szól semmit még.*
-Bevetések száma?-*kérdi,érdeklődve.Hiába az illem még itt is érvényes,az érkező mutatkozik be.*
-Csak nem a riadóban is részt vettek fiúk?-*szegezi nekik a kérdést,hangneme megváltozik és némiképp barátságosabb lesz akár együtt érzőnek is mondható mint bajtárs a bajtársnak.*
Vissza az elejére Go down
Bisur

Bisur


Tartózkodási hely : Hell!

Gateway dokk Empty
TémanyitásTárgy: Re: Gateway dokk   Gateway dokk I_icon_minitimeSzomb. Okt. 09, 2010 3:13 am

["Rutin" ellenőrzés]

Kettő bevetés.Jól van Csernovec közlegény!Végre a parancsnokság nem a selejtet veti oda nekünk.
~ Hát ha ez neki a nem selejt akkor ennyit arról, hogy használható a csapata.
Ezután rólam érdeklődik.
-Andrew Art közlegény ugye.Bevetések száma...Shade! Ezt dobja ki a francba!
~ Hát igen, sejtettem ezt fogja reagálni.
-Honnan jött közlegény? Az adatai szerint maga nem hivatásos.
-Nem nem vagyok az, azért is vagyok még közlegény, most az LV-426ról jöttem a Gatewayre.
-Bevetések száma?
- Uram őszintén már nem számolom, 18éves korom óta szolgálok mint speciális.
-Csak nem a riadóban is részt vettek fiúk?
Kicsit oldalba biccentem Csipkerózsikát, majd egy enyhe mosoly után.
- Igen, de volt annyi időnk, hogy elhozzuk a cuccunkat.
~ Shade a neve, ő lesz az új szoknyavadász, remélem elég kemény is és nem csak egy csicska
Vissza az elejére Go down
Iván

Iván


Tartózkodási hely : valahol

Gateway dokk Empty
TémanyitásTárgy: Re: Gateway dokk   Gateway dokk I_icon_minitimeSzomb. Okt. 09, 2010 5:25 am

(RUTIN ELLENŐRZÉS-DOKK)

Hallgatom, ahogy Bisur és az őrmester beszélgetnek. A téma ugyan az. Ki maga és honnét jött. Majd az őrmester megint kérdez.
-Csak nem a riadóban is részt vettek fiúk?- és ekkor Bisur oldalba biccent, és mosolyt ereszt felém. Én viszonoztam a gesztusát. Örülök, hogy túléltük ezt a szörnyű hibát. Hihetetlen, hogy a bázison idegenek portyáztak. Biztos egy hajóról jutottak, be az állomásra. Visszatérve az őrmester kérdésére, Bisur válaszol.
- Igen, de volt annyi időnk, hogy elhozzuk a cuccunkat. - hát igen. Csak a legfontosabbakat. Vagy ezer db óvszert, hogy védekezhessünk.
Vissza az elejére Go down
Redswift
Mesélő
Redswift



Gateway dokk Empty
TémanyitásTárgy: Re: Gateway dokk   Gateway dokk I_icon_minitimeSzomb. Okt. 09, 2010 5:46 am

["Rutin" ellenőrzés]

-Remek!Akkor az adatok meg is vannak...-*A válaszokat Shade lerögzíti és hátralép, hogy az őrmester vegye át a bemutatkozást.*-Akkor üdv a Halálfejeseknél!-*mutat Coopman hátra, a leszálló hajó azonosítójára amin az áll: SKU-77Z* //Egybeolvasva Skullz Wink//
-Én Seth Coopman őrmester vagyok,a közvetlen felettesük az akció során.Ezt véssék jól az eszükbe.-*majd Shadere tekint aki bólintással jelzi hogy minden adat stimmel.*
-Remélem jól érezték magukat a kis tisztogató túrán,és elszórakoztak,mert vége a pihenőnek!Parker tizedes megmutatja hova cuccoljanak,aztán tegyék magukat hasznossá.Lelépni!-*fordul el az őrmester a két közlegény felől és hátraüvölt a rakodók felé.*
-Húsz perc az indulásig!Szedjétek össze magatokat!Ne úgy vonszold magad mint az öreganyám!-*ezzel Coopman részéről megvolt a felvilágosítás.*
-Kövessetek.-*biccent Shade a párosnak,hogy kövessék.A leszállóhajó bejáratáig mennek.*-Üdv a szekcióban.Alan Parker tizedes vagyok,de mindenki Shade-nek hív.-*páran kisebb ládákat hurcolnak befelé miközben haladnak így olykor utat kell adni nekik.*-Ha kérdésetek akadna nekem tegyétek fel,de nem fogok pesztrálni.Kövessétek a parancsokat és minden rendben lesz.-*felérve a hajó raktere viszonylag tele van már,a fal mellett székek vannak szíjakkal,és akad pár tároló szekrény is,szintén a falba építve.*-Ide pakoljatok,de ne nagyon rendezkedjetek be.Odakint a ládáknál van az hallgatag ipse.Shepard.Ő majd megmondja hogyan tegyétek hasznossá magatokat.Kérdés?-*majd ezzel a lendülettel megy is ha nincs több kérdés.Iván és Bisur feltehetőleg a kis raktérben áll jelen pillanatban.
John "Aim" Shepard őrvezető könnyen felismerhető.Sötét bőrű szikár alkat, homlokát egy kendő fedi.Rágót majszol a szájában és a közlegényeknek mutatja melyik ládát hova vigyék.Látszólag nem sok dolga van mert mindenki tudja mit hova.Nem először pakolnak.*
Vissza az elejére Go down
Bisur

Bisur


Tartózkodási hely : Hell!

Gateway dokk Empty
TémanyitásTárgy: Re: Gateway dokk   Gateway dokk I_icon_minitimeSzomb. Okt. 09, 2010 7:52 am

["Rutin" ellenőrzés]

Miután Coopman elmagyarázta a lényeget Shade után mentünk.
Követtem, aztán elkezdte mondani, hogy ez meg az meg ő a Shade meg bla bla annyira nem figyeltem, inkább a hajót néztem.
~ Hmm annyira nem hat meg, hogy milyen keménynek mutatják magukat meg mennyire összeszokottak, hallani sohase halottam róluk és ez a hajó egy repülő koporsó, ha elszabadul három fekete játszótársam mindekit egyesével levadász ha a csáprágos barátaim bemárika hajót akkor is meghalunk. Egyszer én is... belevág Shade
-Ha kérdésetek akadna nekem tegyétek fel,de nem fogok pesztrálni.Kövessétek a parancsokat és minden rendben lesz.
~ Kövessük a parancsokat mi?! ahha még jó hogy speciális vagyok.
-Ide pakoljatok,de ne nagyon rendezkedjetek be.Odakint a ládáknál van az hallgatag ipse.Shepard.Ő majd megmondja hogyan tegyétek hasznossá magatokat.Kérdés?
~ Hogyan tegyük hasznossá magunkat? Pff majd ha egy xeno akarja letépni a fejedet én meg ráugrok akkor majd az lesz, persze vacsorát ne csináljak?
- Shade milyen idegenekkel volt már dolguk? Mennyire biztonságos ez a hajó? Nekem nem valami bizalom keltő.
Vissza az elejére Go down
Redswift
Mesélő
Redswift



Gateway dokk Empty
TémanyitásTárgy: Re: Gateway dokk   Gateway dokk I_icon_minitimeSzomb. Okt. 09, 2010 11:51 pm

["Rutin" ellenőrzés]

-Párunknak már volt dolga a fekete dögökkel a földön.Többnyire viszont a mély űri küldetéseket végezzük.Mentőakciók,szállítmányok ellenőrzése.Ez a legjobb meló pajti!-*neveti Shade.*-Éljen a hadtest!A hajó és legénysége miatt ne aggódj.Egy jól felfegyverzett, és biztos legénységgel bíró szörny gyomrába landolunk majd.-*majd mivel nincs több kérdés elfordul és a bepakolt ládákat kezdi ellenőrizni az adathordozó segítségével.*-Shepard már vár titeket,és én a helyetekbe nem várnám meg amíg az őrmester talál nektek valami jófajta munkát.-*szól hátra a válla fölött közömbösen.
Eközben Zender közlegény egy ládával a kezében tessékelné odébb az ácsorgókat.*
-Vigyáztam!-*majd leteszi egy másik tetejére, és szíjazza.*-Egy ilyen láda beborul,és akkorát robbanunk hogy még a Tau Cetin se szedik össze a maradványainkat.-*mosolyog fel beteges vigyorral a két ácsorgóra.*
-A nevem Zender.De itt mindenki csak Freeznek hív.-*teszi hozzá biccentve a fejével.*-Ti vagytok az új tagok mi?-*majd visszafordul a dolgához.Ha kap választ kap ha nem nem,de persze elraktároz minden információt.A csapat hacker zsenijének memóriája és logikája nem épp átlagosnak mondható,ha kell 6 felé is képes egyszerre figyelni.

Zender "Freez" Meyers egy közel 22éves közlegény.Külsőre nem egy izomkolosszus,de szikár és vállas.A többi rövidre nyírt hajú közül neki van csak hosszabb haja ami kissé a szemébe is lóg.*
Vissza az elejére Go down
Iván

Iván


Tartózkodási hely : valahol

Gateway dokk Empty
TémanyitásTárgy: Re: Gateway dokk   Gateway dokk I_icon_minitimeVas. Okt. 10, 2010 12:50 am

(RUTIN ELLENŐRZÉS)

-Remek!Akkor az adatok meg is vannak. Akkor üdv a Halálfejeseknél!-*mutat Coopman hátra, a leszálló hajó azonosítójára amin az áll: SKU-77Z* //Egybeolvasva Skullz //. Én Seth Coopman őrmester vagyok,a közvetlen felettesük az akció során.Ezt véssék jól az eszükbe. Remélem jól érezték magukat a kis tisztogató túrán,és elszórakoztak,mert vége a pihenőnek!Parker tizedes megmutatja hova cuccoljanak,aztán tegyék magukat hasznossá.Lelépni!
-Üdv a szekcióban.Alan Parker tizedes vagyok,de mindenki Shade-nek hív.- Shade elvisz minket egy helyre, ahol lepakolhatunk, közben Bisur faggatja.
- Shade milyen idegenekkel volt már dolguk? Mennyire biztonságos ez a hajó? Nekem nem valami bizalom keltő.- kérdezi Bisur.
-Párunknak már volt dolga a fekete dögökkel a földön.Többnyire viszont a mély űri küldetéseket végezzük.Mentőakciók,szállítmányok ellenőrzése.Ez a legjobb meló pajti!-*neveti Shade.*-Éljen a hadtest!A hajó és legénysége miatt ne aggódj.Egy jól felfegyverzett, és biztos legénységgel bíró szörny gyomrába landolunk majd.-*majd mivel nincs több kérdés elfordul és a bepakolt ládákat kezdi ellenőrizni az adathordozó segítségével.*-Shepard már vár titeket,és én a helyetekbe nem várnám meg amíg az őrmester talál nektek valami jófajta munkát.
Majd egy másik katona arrébb tessékel, azután bemutatkozik.
-A nevem Zender.De itt mindenki csak Freeznek hív.-*teszi hozzá biccentve a fejével.*-Ti vagytok az új tagok mi?-*majd visszafordul a dolgához.Ha kap választ kap ha nem nem,de persze elraktároz minden információt.A csapat hacker zsenijének memóriája és logikája nem épp átlagosnak mondható,ha kell 6 felé is képes egyszerre figyelni.
- Üdv! Az én nevem Csernovec Iván közlegény és orosz vagyok. Most mennem kell Shaperd-hez.- ránézek Bisurral, hogy jön-e vagy sem azután elindulok. Shaperd egy fekete bőrű ember. Épp rágózik. Kihúzom magam és tisztelgek majd megszólalok rejtve az orosz akcentusomat.
- Uram, szolgálatra jelentkezem, miben állhatok szolgálatára, uram?- kék szememben a jéghegyek hidegsége. Nem gondolok, arra, hogy mi történt ez előtt a bázison, és hogy mennyire fáradt vagyok. Csak a feladatomat várom, hogy katonai kötelezettségeimet teljesítve lepihenjek később. Már a gondolataim eljátszanak azzal, hogy fejbe lövöm magam, de nem tehetem, számítanak rám a társaim. A végére akarok járni, hogy mi történt a földel.

(Bocs, hogy sokat másoltam ,de Búcsú van és elfoglalt vagyok)
Vissza az elejére Go down
Bisur

Bisur


Tartózkodási hely : Hell!

Gateway dokk Empty
TémanyitásTárgy: Re: Gateway dokk   Gateway dokk I_icon_minitimeVas. Okt. 10, 2010 1:14 am

["Rutin" ellenőrzés]

-Párunknak már volt dolga a fekete dögökkel a földön.Többnyire viszont a mély űri küldetéseket végezzük.Mentőakciók,szállítmányok ellenőrzése.Ez a legjobb meló pajti!
~ Aha, nekem meg az előző osztagom vérprofik voltak, itt meg csak egy pár, mi?! Csak ránk ne találjanak azok a humanoid dögök.
Elneveti magát.
-Éljen a hadtest!
~ Éljen komám, csak hogyha ilyen szintű lenne a hadtest akkor már rég nem itt lennénk.
-Shepard már vár titeket,és én a helyetekbe nem várnám meg amíg az őrmester talál nektek valami jófajta munkát.
~ Ahha, na mindegy most nem bújok ki a munka alól mert speciális vagyok megyek azt csinálom amit kell.
Egyszer csak egy fickó jelenik meg egy ládával a ládát lebassza a másikra majd odaszíjazza.
-A nevem Zender.De itt mindenki csak Freeznek hív.
~ Itt mindenkinek van beceneve, régi szép idők, látszik a szemén, hogy egy őrült zseni, ő használható lesz.
-Ti vagytok az új tagok mi?
- Én Andrew Art speciális vagyok csak Bisurnak hívj, ő pedig itt Csipkerózsika Iván.

Ezután követem Ivánt, ahogy meglátom Sephardot eszembe jut a régi osztag vezetője, ő is olyan volt mint ő.
- Uram, szolgálatra jelentkezem, miben állhatok szolgálatára, uram?
~ Jól van, még 3 Uram és leszúrom magam a humanoidtól kapott fegyverrel.
Kicsit meglököm oldalról Ivánt a vállammal, hogy előre kelljen lépnie, olyan fáradt, hogy összeseik, ne hősködjön, itt.
- Elvállalom az ő részét is, ha lehetséges, ha nem akkor is átvállalom.
Ezután vetek egy "pihenj öcskös" vigyort csipkerózsikára.
Vissza az elejére Go down
Redswift
Mesélő
Redswift



Gateway dokk Empty
TémanyitásTárgy: Re: Gateway dokk   Gateway dokk I_icon_minitimeVas. Okt. 10, 2010 3:21 am

["Rutin" ellenőrzés]

-Bisur. Rólad már hallottam.Majd még dumálunk-*ellenőrzi a szíjakat Freez,oda se nézve egyáltalán kihez dumál,feltehetőleg mindkettőhöz,avagy semelyikhez ha már el is indultak.*

-Csipkerózsika Iván.....Milyen elbaszott név az az Iván?-
-Orosz te barom.-*hallatszik a háttérből Freez és Shade párbeszéd foszlánya.
Kiérve Shepard,kicsit furcsállva figyeli a párost.A "Shepard már vár titeket" kifejezés még barátok közt is erős sarkítás lett volna,hisz a sötét bőrű őrvezetőnek bizony senki nem szólt a két új figuráról.*
-Hogy mi kéne díszhuszár?!-*kerekedik el a szeme az Uramozáson.*
-Haver,a hófehérkének valóban kéne némi kimenő...Nem tévesztettetek házszámot?-*kérdi várva a felvilágosítást hogy kik is ők,ami valószínűleg meg is jön.*
-Ja hogy ti vagytok a vérfrissítés..Így már világos.-*rágcsál párat a rágógumin.*-Öregem,sajnos legális lazsálás nincs.Azt már lefoglaltam,de leszarom ki csinálja a melót.Csak ne én.-*villantja ki fehér fogsorát mosolyával.*-A nevem Aim de szólíthattok Shepardnek is,csak uramnak ne.Az ilyen kifejezéseket tartogassátok Coopmanre.
Amúgy cirka 10 perc múlva indulunk a Verlocra.Hidd el haver,ott aztán lesz időnk aludni a frigiderünkben.-*csapja vállon ő is az előre lépdelő Ivánt hogy egyensúlyban legyen legalább.*
-Igazi szellemi melót bízok rátok fiúk! Pirosat a pirosra,ezüstöt az ezüstre.-*dobbant rá jobb lábával az egyik piros ládára.*-Jó szórakozást!Freez majd beszíjazza őket,ti csak pakoljátok be abba az mozgó konzervdobozba.-*bök fejével a leszállóhajó felé,majd tovább rágózva szemmel "segíti" ahogy cipekednek.
A dobozok jó 45-50 kilót nyomnak,de jó a fogásuk így elcipelhetőek,viszont így is igencsak nehezen.Összesen 5 doboz van ami rájuk vár,hogy mi van benne azt nem tudni nagyon,de ezek jóval nehezebbek mint amit a többiek cipeltek.*
Vissza az elejére Go down
Iván

Iván


Tartózkodási hely : valahol

Gateway dokk Empty
TémanyitásTárgy: Re: Gateway dokk   Gateway dokk I_icon_minitimeVas. Okt. 10, 2010 4:53 am

Bisur előre lökött, majdhogynem rá estem Shaperd-re, de megakadályozta. Majd rá bökött pár ládára, hogy vigyük a helyére. Ekkor beszól nekem Bisur.
- Elvállalom az ő részét is, ha lehetséges, ha nem akkor is átvállalom.
Vett rám egy gúnyos mosolyt és az én agyvizem felforr. Olyan ideges leszek, hogy a ládát nem felveszem, hanem felszakítom a földről és futva teszem a helyére. Nekem is van önérzetem. Orosz vagyok és meg mutatom neki, hogy egy oroszt, milyen fából faragtak. A súly már megszokott volt. Szibériában a kidöntött fák nehezebbek voltak ennél a jelentéktelen ládánál. Előny még az, hogy jó fogása van. A második ládánál már nem futok, de próbálok gyors és határozott lenni. A lábaim elfáradtak a sok guggolástól a szellőzőben, ahol a két nyanvadékot likvidáltuk. Majd gondolataimat elfojtván, ránézek Bisurra.
- Mi a kedvenc fegyvered?- közben felhúzom a szemöldökömet.
Vissza az elejére Go down
Bisur

Bisur


Tartózkodási hely : Hell!

Gateway dokk Empty
TémanyitásTárgy: Re: Gateway dokk   Gateway dokk I_icon_minitimeVas. Okt. 10, 2010 5:15 am

-Öregem,sajnos legális lazsálás nincs.Azt már lefoglaltam,de leszarom ki csinálja a melót.Csak ne én.
~ Pont mint a régi parancsnok.
-Amúgy cirka 10 perc múlva indulunk a Verlocra.Hidd el haver,ott aztán lesz időnk aludni a frigiderünkben.
~ A frigóban mi, ha csak 1-2hetes az ú én kihagyom a frigót, ahogy mindíg.

Csipkerózsika hirtelen nagyon ideges lett, felkapott egy ládát és odavágta a többihez, én se voltam rest felkaptam egyet, raktuk egy darabig.
~ Nem tudom minek ennek az osztagnak ennyi szálítmány, kaja pija nem sok kell, lőszer se, vagyis ennyi biztos nem, lehet valami titkos küldetés lesz.
Egyszer csak megszólít Csipkerózsika.
- Mi a kedvenc fegyvered?
~ Hát igen, tudhattam volna egy orosz előbb utóbb rákérdez.
- A kés.
Eközben fagyos tekintetet vetek rá mint aki hülyének tartja, hogy ezt se tudja.
- Na pakoljuk rá az utcsót is.
~ Bakker ez a freez gyerek már halott rólam, feltétlen meg kell kérdeznem honnan, úgy is jön leszíjazni a cuccot, akkor bevárom.
Vissza az elejére Go down
Redswift
Mesélő
Redswift



Gateway dokk Empty
TémanyitásTárgy: Re: Gateway dokk   Gateway dokk I_icon_minitimeSzomb. Okt. 16, 2010 11:19 am

[Rutin ellenőrzés]

*A páros odacipeli a ládákat és Shade feljegyzi a PDAra a sorszámokat.*-Nem rossz részidő fiúk.-*magyarázza Aim miközben a fránya rágógumiját rágja.*-Bár lehet ezzel egyszerűbb lett volna.-*Áll odébb és mögötte egy kézi emelő,amivel bizony mind az öt ládát szinte megerőltetés nélkül odavihették volna.*-Oh,ezt el is felejtettem említeni.-*neveti, és elindul ő is a leszállóegység belseje felé.*

*Bisur elcsípheti Freezt amint a ládákat szíjazza,de nem sok beszélgetési idejük lesz.Talán 1-2 mondat,mert Coopman őrmester hangja zengi be a dokkokat.*
-Zöld jelzés picinyeim!Remélem a szoros időbeosztásotokba bele fért hogy mindent bepakoljatok,és elbúcsúzzatok a helyi lányoktól,mert indulunk!-*kiáltja Coopman monoton de tiszteletet parancsoló hangján.*-Befelé,befelé! Mindenki csatolja be magát mert indul a hullámvasút!-

*Mindenki elfoglal egy széket,Bisur és Iván is egymás mellé kerülnek a legszélére.Ivan jobbján ül Freez, bal Bisur.Mindenki ellenőrzi magát 2x aztán a mellette balra ülőt.*

//Játék pihen amíg a másik tart Smile//
Vissza az elejére Go down
Iván

Iván


Tartózkodási hely : valahol

Gateway dokk Empty
TémanyitásTárgy: Re: Gateway dokk   Gateway dokk I_icon_minitimeVas. Okt. 17, 2010 8:09 am

( RUTIN ELLENŐRZÉS)

Azt vettem észre ezen a hajón, hogy majdnem mindenki rágózik. Megtudtok, hogy nem kellett volna erőlködni a ládákkal. Van egy gép, külön erre a feladatra. Jó időzítés, szeretem az embereket, akik semmibe néznek.
- Zöld jelzés picinyeim! Remélem a szoros időbeosztásotokba bele fért, hogy mindent bepakoljatok,és elbúcsúzzatok a helyi lányoktól,mert indulunk!-*kiáltja Coopman monoton, de tiszteletet parancsoló hangján.*- Befelé,befelé! Mindenki csatolja be magát, mert indul a hullámvasút!-
Nagyszerű végre leülhetünk. Gyorsan becsatolom az övemet. Majd pár lélegzett vétel után körbe nézek. Meg akarom tudni, hogy hányan vagyunk. Bal oldalamon Bisur. A másikon Freez. Felé fordulok, hogy kihasználjam az időt, és feltegyek pár kérdést. Keresem a tekintetét és megszólítom.
- Freez, mit tudsz az akcióról?- érdeklődve figyelem a válaszát, és ha végzett megpróbálok még kérdezni.
- Milyen fegyverek vannak a hajón? Mit lehet használni? Melyik a kedvenc típusod?- arcomat az utolsó mondatnál mosolyba rántottam és kíváncsian vártam, hogy megtudjam, milyen az ízlése fegyverek terén. – Vannak nők is a hajón? Kinek, mi a neve? – csak reménykedhettem
Vissza az elejére Go down
Bisur

Bisur


Tartózkodási hely : Hell!

Gateway dokk Empty
TémanyitásTárgy: Re: Gateway dokk   Gateway dokk I_icon_minitimeKedd Okt. 19, 2010 5:55 am

~Ez a fickó a régi parancsnokom regenerációja az biztos, a gép meg minek csak elpuhulnánk.

-Zöld jelzés picinyeim!Remélem a szoros időbeosztásotokba bele fért hogy mindent bepakoljatok,és elbúcsúzzatok a helyi lányoktól,mert indulunk!
~ Mostmár nem rajtam múlik a biztonságom, majd ha újra terepen leszünk.
Becsatolom magam, szokásos módon háromszor ellenőrzöm a csatolást.
~ Miért nem freez mellé ültettek, egyetlen normális a hajón, no meg a régi parancsnokom regenerációja legyen Karl, igen, Karl lesz.
Szokásos módon megint belevágnak gondolataimba.
- Freez, mit tudsz az akcióról?
~ Jajj ilyen kérdéseket, na jó freez te jobbról én balról ütöm.
Eleresztek egy mosolyt.
- Milyen fegyverek vannak a hajón? Mit lehet használni? Melyik a kedvenc típusod?
~ Nagy darab orosz fegyver mániás nem igaz, nem lehet igaz.
Egy nagyot fújok, sóhajtok.
~ Ez tetőzhetetlen.
– Vannak nők is a hajón? Kinek, mi a neve?
~ Na kész ekkora sötétséget még nem látott Andrew bácsi.
Kezét az arcába nyomja, fejét lesűjeszti
- Nem igaz, ez már nem lehet igaz.

Felnézek, ránézek csipkerózsikára gyilkos pillantásommal ha még ekkor se hallgat el.
- Fogd már a be szádat.
Vissza az elejére Go down
Iván

Iván


Tartózkodási hely : valahol

Gateway dokk Empty
TémanyitásTárgy: Re: Gateway dokk   Gateway dokk I_icon_minitimeKedd Okt. 19, 2010 7:53 am

Kérdéseim közepette Bisur sóhajtozik, és egyre furábban viselkedik. Talán a felszállástól fél. Szegény ember. Tutira fóbiás. Hirtelen fel kiált és goromba arccal fordul felém.
-Fogd már be a szádat.
Felé nézek. Csak nézem. Próbálom az arcáról leolvasni a szándékait. Egy, nem tetszik, hogy csak beszól. Kettő, unom, hogy játssza a vagány gyereket. Megnézném egy kézitusában, hogy mit alkotna. Ha tudná, hogy mi az a kézitusa. Általában az ilyen emberek azért kötnek belém, hogy a tiszteletüket kivívják. Igen. Biztos, mert magas vagyok és erős, meg Orosz. Kisebbségi érzetük végett csinálják. Ezek a mocskos Jenkik rasszisták, és nem tűrnek meg maguk mellett senkit. Az agyamban másodpercek alatt lejátszódnak a közeli jövő képei. Most előre ránthatnám a késemet, és elvághatnám a torkát. Nagyon nem zavarna, de hadbíróság elé állítanak. Esetleg a bevetés előtt meg birizgálom a gránátját. Ha használja, akkor véletlenül a saját kezében robbanna fel. Igen, ez a szar Jenki gyártmányra fogható, de ezzel az a gond, hogy nincs benne semmi tisztesség, semmi kihívás. Csak bámulom eme szánalmas embert és elvigyorodok az előbbi megnyilvánulásán. Biztos csak így tudd kommunikálni. Háháháá Vicces.
Rá nézek és elengedek egy mosolyt, majd röhögni kezdek. Élesen nézek a szemébe.
- Mi az, csak nem bírod az utat? Félsz attól, hogy lezuhanunk? Vegyél be egy gyógyszert, hátha segít elmulasztani ezt az érzést. – és barátiasan vállon lököm, hogy vegye a lapot. Már rég elvesztettem a humor érzékemet.
Vissza az elejére Go down
Bisur

Bisur


Tartózkodási hely : Hell!

Gateway dokk Empty
TémanyitásTárgy: Re: Gateway dokk   Gateway dokk I_icon_minitimeKedd Okt. 19, 2010 8:11 am

Csipkerózsikán látszott, hogy valami gondolat menete van... annyira nem is izgat...
- Mi az, csak nem bírod az utat? Félsz attól, hogy lezuhanunk? Vegyél be egy gyógyszert, hátha segít elmulasztani ezt az érzést.
Utána pedig meglök.
~ 1. meglökött
2. kigúnyolt
de ez nem is izgat... az a baj hogy nem kussolt...
az egyetlen dolog amitől félek... miért is nem mondom?!
Fogom a tőrt gyorsan kicsúsztatom, egyszer megforgatom, ahogy gyakoroltam körülbelül fél másodperc, majd iván melkasához rakom, kicsit neki is feszítem.
- Az egyetlen dolog amitől félek az az, hogy egyszer nagyon csúnyán meg fog csúszni a kezem.
Gyorsan visszarakom a helyére a tőrt.
~ Végre, ezt kapja az aki huszadszor is belevág a gondolat menetembe... nem érdekel annyira mit szól ehhez a többi, azt se hogy Csipkerózsika mit. Jah el is felejtettem.
- Igen egyszer már elég csúnyán becsapódtam.
Vissza az elejére Go down
Iván

Iván


Tartózkodási hely : valahol

Gateway dokk Empty
TémanyitásTárgy: Re: Gateway dokk   Gateway dokk I_icon_minitimeKedd Okt. 19, 2010 8:34 am

Sebhelyes barátom, nagyon megsértődött, hogy éreztesse, mi voltát előveszi a tőrét. Azt hitte, hogy nem veszem észre. Az arcán láttam, hogy csak hülyéskedik. Egy barátom jól kitanított a késelések terén. Minden ember abba a hibába esik, hogy túl magabiztosa dolgában. Többször volt példa, hogy elővette valaki a kését é a torkomhoz szegezte, de nem bírta megmozdítani a kését, mert szúró, nyilalló fájdalmat érzet a vállában. Igen átvágtam a vállánál az ideget, ami közvetíti a parancsot. Jó mesterem volt. Nah de térjünk vissza a jelenhez. Meg forgatja Bisur a tőrét és a mellkasomhoz teszi. Mind ez a másodperc tört része alatt csinálta. Az arcomra mosoly ül. Nagyon ügyes. Csak ott hibázott, hogy nem vette észre az én kezemet. A mellemnél a kés tokja nyitva volt. Amikor ő a kését nézte, abban a szent pillanatban kinyitottam, hát ha észre veszi a különbséget. Lehet, hogy csak játszadozunk és ő a gyorsabb, de engem furdal a kíváncsiság. A mozdulata szép volt. Bár pár technikát alkalmazva hatástalanítottam volna. Egyetlen, ami rossz volt, hogy a mellkasomhoz tette, hisz rajtam van a páncél, ebből szűrtem le, hogy csak rám akar ijeszteni. Nem akartam a lelkébe gázolni így becsuktam a szeme és elmosolyodtam. Közben magas hangon megszólaltam.
- Nagyon ügyes vagy! Ennél tudok jobbat. Hagyjuk későbbre a civakodást. Mond meg őszintén. - a szemébe nézek- valami bajod van velem?- nem volt kedvem szórakozni a késekkel, tök felesleges forgatni a kézben, egyszerűen csak döfni kell. Tudtam, hogy hülyül. De nem értettem miért szólogat be.
Vissza az elejére Go down
Bisur

Bisur


Tartózkodási hely : Hell!

Gateway dokk Empty
TémanyitásTárgy: Re: Gateway dokk   Gateway dokk I_icon_minitimeKedd Okt. 19, 2010 8:43 am

~ És még mindíg nem képes befogni azt a száját...
-Nagyon ügyes vagy! Ennél tudok jobbat. Hagyjuk későbbre a civakodást. Mond meg őszintén. Valami bajod van velem?
~ Na jó... annyit kértem maradjon csendben erre hülyének néz... nagyon ügyes mi? Egyszer lenne közelharc... tudod mit nem lesz, akármilyen hülye vagy be fogsz kussolni.
Leakasztok egy gránátot az oldalamról, egy kézzel lepattintom a kibiztosítót és a kézi biztosítót ragadom meg, be emelem az arca elé, úgy hogy senki se tudja elvenni, ő se, kb 40cm-re az arcától.
- Akkor most megkérlek még egyszer nagyon szépen, hogy fogd be a kis pofikádat.
~ Hoppá ez a gránát éles, nem baj majd csak visszabiztosítom, max a régi módszerrel.

Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Gateway dokk Empty
TémanyitásTárgy: Re: Gateway dokk   Gateway dokk I_icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Gateway dokk
Vissza az elejére 
1 / 2 oldalUgrás a következő oldalra : 1, 2  Next

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
 :: Helyszínek :: Gateway-
Ugrás:  
Free forum | ©phpBB | Free forum support | Visszaélés jelentése | Legfrissebb megbeszélés
mobil avptrinity