Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Nem a legerősebb marad életben, nem is a legokosabb, hanem az, aki a legfogékonyabb a változásokra.
 
KezdőlapLegutóbbi képekRegisztrációBelépésszentháromságKeresés
Keresés
 
 

Az eredmények megjelenítése:
 
Rechercher Bővített keresés
Szégyen fal
Egy kis fogócska I_icon_minitimeKedd Aug. 30, 2011 9:53 pm by Halál
Már a címből sejthetitek, hogy mire való.
Aki nem képes együttműködni, az ide lesz kirakva. Ha bannolnak valakit az is kikerűl ide.
Közölni kell a felhasználó nevét, hogy miért lett ide kirakva és a büntetés megnevezését, teszem azt, bannolás, 2 hétre.

Megjegyzések: 30
Legutóbbi témák
» Folyosók
Egy kis fogócska I_icon_minitimeKedd Feb. 07, 2012 11:48 pm by Halál

» Idegen kolónia Európában
Egy kis fogócska I_icon_minitimeSzer. Jan. 04, 2012 9:51 am by PRéDA

» Menekűlttábor
Egy kis fogócska I_icon_minitimeSzer. Jan. 04, 2012 9:13 am by PRéDA

» Királynői kamra
Egy kis fogócska I_icon_minitimeCsüt. Dec. 15, 2011 8:46 am by PRéDA

» Kamrák közti folyosók
Egy kis fogócska I_icon_minitimeVas. Dec. 11, 2011 7:48 am by PRéDA

» Közös Társalgó
Egy kis fogócska I_icon_minitimeVas. Dec. 11, 2011 6:24 am by PRéDA

» Szabad
Egy kis fogócska I_icon_minitimeVas. Nov. 06, 2011 4:07 am by Koncoló

» 6-os terem
Egy kis fogócska I_icon_minitimeSzomb. Nov. 05, 2011 2:43 am by Halál

» Túlélő kaland
Egy kis fogócska I_icon_minitimeSzer. Nov. 02, 2011 3:28 am by Halál

Zene

Egy kis fogócska  title=
Facebook

 

 Egy kis fogócska

Go down 
+6
George Crysmann
Nor'uta
Jehdin'nagara
Dexantreal
Thomas Martinez
Bishop
10 posters
SzerzőÜzenet
Bishop

Bishop


Tartózkodási hely : Hell!

Egy kis fogócska Empty
TémanyitásTárgy: Egy kis fogócska   Egy kis fogócska I_icon_minitimePént. Jún. 17, 2011 11:13 am

FIGYELEM! Dex javaslatából új kalandot hirdetek.

Gatewayen tartózkodók jöhetnek rá! Illetve bárkit szívesen várok, a lényeg, hamar a Gatewayen legyél. Kíméletlen Lékelő elszabadult a bázison... célja, hogy királynő lehessen, az idegeneknek ezt kell segítenie, illetve esetlegese menekülését. Az embereknek ki kell füstölniük őket. Predátorok is beszállhatnak trófeák reményében!

UI: Miután visszatérek kezdünk is, addig jelentkezzetek!
Vissza az elejére Go down
Thomas Martinez

Thomas Martinez


Tartózkodási hely : Dombóvár

Egy kis fogócska Empty
TémanyitásTárgy: Re: Egy kis fogócska   Egy kis fogócska I_icon_minitimePént. Jún. 17, 2011 6:09 pm

Én jelentkezek idegen irtásra.
Vissza az elejére Go down
Dexantreal

Dexantreal



Egy kis fogócska Empty
TémanyitásTárgy: Re: Egy kis fogócska   Egy kis fogócska I_icon_minitimePént. Jún. 17, 2011 8:43 pm

ohó, mmm, remek lesz Very Happy. hajrá Bishop, gyere vissza hamar Very Happy.
Vissza az elejére Go down
Jehdin'nagara

Jehdin'nagara


Tartózkodási hely : Yaut'ják bolygója (LAND OF PREDATORS)

Egy kis fogócska Empty
TémanyitásTárgy: Re: Egy kis fogócska   Egy kis fogócska I_icon_minitimeVas. Jún. 19, 2011 1:04 am

Jelentkeznék, ha lehet =D
Vissza az elejére Go down
Jehdin'nagara

Jehdin'nagara


Tartózkodási hely : Yaut'ják bolygója (LAND OF PREDATORS)

Egy kis fogócska Empty
TémanyitásTárgy: Re: Egy kis fogócska   Egy kis fogócska I_icon_minitimeVas. Jún. 19, 2011 1:05 am

Az emberekkel összefognék,ha lehetséges ? na =D
Vissza az elejére Go down
Dexantreal

Dexantreal



Egy kis fogócska Empty
TémanyitásTárgy: Re: Egy kis fogócska   Egy kis fogócska I_icon_minitimeVas. Jún. 19, 2011 1:11 am

Jehdin'nagara írta:
Az emberekkel összefognék,ha lehetséges ? na =D

nem tudom, nemrossz ötlet, majd Bishop eldönti.
Vissza az elejére Go down
Nor'uta

Nor'uta



Egy kis fogócska Empty
TémanyitásTárgy: Re: Egy kis fogócska   Egy kis fogócska I_icon_minitimeVas. Jún. 19, 2011 7:36 am

Én is jelentkezem erre a kalandra Very Happy és én is az emberekkel lennék, így senki nem akadályozza egymást, meg mint az előtörimbe is ott van ember párti Smile
Vissza az elejére Go down
Dexantreal

Dexantreal



Egy kis fogócska Empty
TémanyitásTárgy: Re: Egy kis fogócska   Egy kis fogócska I_icon_minitimeVas. Jún. 19, 2011 8:07 pm

Nor'uta írta:
Én is jelentkezem erre a kalandra Very Happy és én is az emberekkel lennék, így senki nem akadályozza egymást, meg mint az előtörimbe is ott van ember párti Smile

jó, majd kiderül. azért ne feledjük el a predátorok egyedül dolgoznak és az embereket is levadásszák. nem kell ide olyan nagy haverkodás.
Vissza az elejére Go down
Nor'uta

Nor'uta



Egy kis fogócska Empty
TémanyitásTárgy: Re: Egy kis fogócska   Egy kis fogócska I_icon_minitimeHétf. Jún. 20, 2011 8:17 am

hát ha az emberek úgy viselkednek akkor magukra vessenek Smile
Vissza az elejére Go down
George Crysmann

George Crysmann



Egy kis fogócska Empty
TémanyitásTárgy: Re: Egy kis fogócska   Egy kis fogócska I_icon_minitimeKedd Jún. 21, 2011 2:19 am

Én megyek az alien karakteremmel, mivel neki most nincs kalandja. Majd azt fogom írni, hogy már Lékelővel ment oda, segíteni neki.
Vissza az elejére Go down
Dexantreal

Dexantreal



Egy kis fogócska Empty
TémanyitásTárgy: Re: Egy kis fogócska   Egy kis fogócska I_icon_minitimeKedd Jún. 21, 2011 7:04 am

George Crysmann írta:
Én megyek az alien karakteremmel, mivel neki most nincs kalandja. Majd azt fogom írni, hogy már Lékelővel ment oda, segíteni neki.

ezt a témát Bishopnak passzolom, hisz ő a mesélő. ha nincs kifogása ellene, rendben.

egyébként bármikor jelentkezz a kariddal egy kalandra, szóval kérd, h meséljenek és vki biztos fog.
Vissza az elejére Go down
George Crysmann

George Crysmann



Egy kis fogócska Empty
TémanyitásTárgy: Re: Egy kis fogócska   Egy kis fogócska I_icon_minitimeSzer. Jún. 22, 2011 2:19 am

Rendben, kösz
Vissza az elejére Go down
Őrző

Őrző


Tartózkodási hely : kassa

Egy kis fogócska Empty
TémanyitásTárgy: Re: Egy kis fogócska   Egy kis fogócska I_icon_minitimeSzer. Jún. 22, 2011 6:19 am

Én jönnék Őrzővel de jelenleg befagyott a Denobolán Wah Nagini segítségével (Galah Dor).Most mit csináljak?
Szeretnék részt venni de most mit csináljak a kalandommal?
HELP!
Vissza az elejére Go down
Dexantreal

Dexantreal



Egy kis fogócska Empty
TémanyitásTárgy: Re: Egy kis fogócska   Egy kis fogócska I_icon_minitimeSzer. Jún. 22, 2011 6:58 am

Őrző írta:
Én jönnék Őrzővel de jelenleg befagyott a Denobolán Wah Nagini segítségével (Galah Dor).Most mit csináljak?
Szeretnék részt venni de most mit csináljak a kalandommal?
HELP!

nem tudom, majd meglesz oldva.

a thrillion kincsein az ilyen probléma nem jelent gondot. ott kezdesz egy játékot más idősíkban, sztem itt is lehetne, csak ne legyen nagy káosz belőle és kész.
Vissza az elejére Go down
Könyörtelen Bélrágó

Könyörtelen Bélrágó


Tartózkodási hely : Bárhol lehetek

Egy kis fogócska Empty
TémanyitásTárgy: Re: Egy kis fogócska   Egy kis fogócska I_icon_minitimeKedd Jún. 28, 2011 5:22 am

Na vagyok! Felőlem kezdhetjük.
Vissza az elejére Go down
Bishop

Bishop


Tartózkodási hely : Hell!

Egy kis fogócska Empty
TémanyitásTárgy: Re: Egy kis fogócska   Egy kis fogócska I_icon_minitimeKedd Jún. 28, 2011 5:25 am

Lássuk csak mink van.

Predatorok:
Nor'uta
Őrző

Emberek:
Thomas Martinez

Idegenek:
Lékelő
Bélrágó

A kaland a normál játékidőtől egy hónappal később játszódik, tehát majd mindenkinek lesz ideje később intézkedni, hogy, hogy is került a Gateway-re. Mivel a STAFF nagy része eltűnt, és a játékosok a legfontosabbak, így láttam helyesnek. Az én kalandjaimon szinte bármi megtörténhet, csak rajtatok múlik, hogy mi történik, nincs túl sok megkötésem.
FIGYELEM! Örülnék még egy embernek és még egy idegennek.
Különben Néma Halál és Bisur jön az én zászlóm alatt!
Vissza az elejére Go down
Könyörtelen Bélrágó

Könyörtelen Bélrágó


Tartózkodási hely : Bárhol lehetek

Egy kis fogócska Empty
TémanyitásTárgy: Re: Egy kis fogócska   Egy kis fogócska I_icon_minitimeKedd Jún. 28, 2011 5:28 am

Okés
Vissza az elejére Go down
Könyörtelen Bélrágó

Könyörtelen Bélrágó


Tartózkodási hely : Bárhol lehetek

Egy kis fogócska Empty
TémanyitásTárgy: Re: Egy kis fogócska   Egy kis fogócska I_icon_minitimeKedd Jún. 28, 2011 5:32 am

Tehát akkor kezdünk, miután mindenki aktiválta magát.
Addig mellékesen mesélhetnél a George Crysmann és George tengerészgyalogos kalandjába.
Mivel én találtam ki Crysmann karakteremmel, hogy a hajón elszabadul egy ,,vagy több" idegen, lezárják a C-szintet és várják a tengerészgyalogosokat. Miután azok megérkeztek a hajóra, megkezdődik a vérengzés, mivel akkor nyitják meg újra a C-szintet, mely akkorra már fészekké lett átalakítva.
Vissza az elejére Go down
Kaszás

Kaszás



Egy kis fogócska Empty
TémanyitásTárgy: Re: Egy kis fogócska   Egy kis fogócska I_icon_minitimeSzer. Jún. 29, 2011 1:25 am

Visszatértem!!!!!!!!!!!!
Ezt megkoronázom azzal, hogy jelentkezem eme remeknek ígérkező kalandra és megzabálok mindenkit.
Vissza az elejére Go down
Bishop

Bishop


Tartózkodási hely : Hell!

Egy kis fogócska Empty
TémanyitásTárgy: Re: Egy kis fogócska   Egy kis fogócska I_icon_minitimeSzer. Jún. 29, 2011 1:54 am

The monkey of death visszatért! Remek. Ennek örömére máris kezdődik a kaland.

Ragadozók
Idegenek
Martinez és csapata

UI: Jehdin'nagara a karakterlapod nincs elfogadható állapotban, kérlek ezt javítsd!
Vissza az elejére Go down
Dexantreal

Dexantreal



Egy kis fogócska Empty
TémanyitásTárgy: Re: Egy kis fogócska   Egy kis fogócska I_icon_minitimeSzer. Jún. 29, 2011 2:18 am

lol, the monkey of death... ez honnan jött?

Kaszás, re. nem ismerlek asszem még, v elfelejtettelek, de nem baj, ami késik, nem múlik Very Happy.

és hajrá Very Happy.
Vissza az elejére Go down
Mikhail Reznov

Mikhail Reznov


Tartózkodási hely : Bp

Egy kis fogócska Empty
TémanyitásTárgy: Re: Egy kis fogócska   Egy kis fogócska I_icon_minitimeSzer. Jún. 29, 2011 5:35 am

Reznov szolgálatra jelentkezik!
Vissza az elejére Go down
Bishop

Bishop


Tartózkodási hely : Hell!

Egy kis fogócska Empty
TémanyitásTárgy: Re: Egy kis fogócska   Egy kis fogócska I_icon_minitimeSzer. Jún. 29, 2011 7:21 am

Máris bent vagy, fegyverraktár!
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Egy kis fogócska Empty
TémanyitásTárgy: Re: Egy kis fogócska   Egy kis fogócska I_icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Egy kis fogócska
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
 :: Kalandok :: Kalandok meghírdetés-
Ugrás:  
Free forum | ©phpBB | Free forum support | Visszaélés jelentése | Legfrissebb megbeszélés
mobil avptrinity