Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Nem a legerősebb marad életben, nem is a legokosabb, hanem az, aki a legfogékonyabb a változásokra.
 
KezdőlapLegutóbbi képekRegisztrációBelépésszentháromságKeresés
Keresés
 
 

Az eredmények megjelenítése:
 
Rechercher Bővített keresés
Szégyen fal
Folyosók - Page 2 I_icon_minitimeKedd Aug. 30, 2011 9:53 pm by Halál
Már a címből sejthetitek, hogy mire való.
Aki nem képes együttműködni, az ide lesz kirakva. Ha bannolnak valakit az is kikerűl ide.
Közölni kell a felhasználó nevét, hogy miért lett ide kirakva és a büntetés megnevezését, teszem azt, bannolás, 2 hétre.

Megjegyzések: 30
Legutóbbi témák
» Folyosók
Folyosók - Page 2 I_icon_minitimeKedd Feb. 07, 2012 11:48 pm by Halál

» Idegen kolónia Európában
Folyosók - Page 2 I_icon_minitimeSzer. Jan. 04, 2012 9:51 am by PRéDA

» Menekűlttábor
Folyosók - Page 2 I_icon_minitimeSzer. Jan. 04, 2012 9:13 am by PRéDA

» Királynői kamra
Folyosók - Page 2 I_icon_minitimeCsüt. Dec. 15, 2011 8:46 am by PRéDA

» Kamrák közti folyosók
Folyosók - Page 2 I_icon_minitimeVas. Dec. 11, 2011 7:48 am by PRéDA

» Közös Társalgó
Folyosók - Page 2 I_icon_minitimeVas. Dec. 11, 2011 6:24 am by PRéDA

» Szabad
Folyosók - Page 2 I_icon_minitimeVas. Nov. 06, 2011 4:07 am by Koncoló

» 6-os terem
Folyosók - Page 2 I_icon_minitimeSzomb. Nov. 05, 2011 2:43 am by Halál

» Túlélő kaland
Folyosók - Page 2 I_icon_minitimeSzer. Nov. 02, 2011 3:28 am by Halál

Zene

Folyosók - Page 2  title=
Facebook

 

 Folyosók

Go down 
+5
Bishop
Iván
Bisur
Raynor
Halál
9 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3  Next
SzerzőÜzenet
Sam Fisher

Sam Fisher


Tartózkodási hely : jó nagy bajban (mint mindig)

Folyosók - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Folyosók   Folyosók - Page 2 I_icon_minitimeVas. Márc. 13, 2011 5:59 am

Számítógépemen épp bömböltettem a zenét és kosaraztam mikor társam belépett a szobába szolt, hogy Gyere! Valami nagy buli lesz itt!
Gyorsan le állítottam a zenét és követtem.
Egyszer csak megbotlottam majd felnéztem.Azt gondoltam hogy most ez a nagydarab állat úgy megver hogy belehelok.
végül is nem történt semmi.
Huh - mondtam
Gyorsan felpattantam és követtem tovább a társamat.
Egyszer csak megszólalt:
Már majdnem ott vagyunk.
Vissza az elejére Go down
James Raynor

James Raynor



Folyosók - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Folyosók   Folyosók - Page 2 I_icon_minitimeSzer. Május 25, 2011 10:27 pm

Még kicsit új ez az egész hely. De valahogy otthon érzem magam. Azt érzem mintha már évek óta élnék itt, de valahogy mégse. Leírhatatlan érzés. Most éppen úton vagyok a szállások felé.
~ Mennyi lakótársam lesz vajon? Teljesen mindegy kik lesznek azok, úgyse tudják Cortezt helyettesíteni... ~ futott át az agyamon, miközben lépteim visszhangja elveszett a folyosó mélyében.
Vissza az elejére Go down
Halál
Admin
Halál



Folyosók - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Folyosók   Folyosók - Page 2 I_icon_minitimeSzomb. Nov. 05, 2011 2:42 am

//előzmény ITT//

Az üres folyosók egy horrorfilm helyszínéhez hasonlítható leginkább. Sehol egy lélek sem. A sarkokon óvatosan kikukkantva figyelitek, hogy kószál-e valaki rajtatok kívül a folyosókon. Eric halad elöl, mutatva az utat a terminál felé. Eddig senki sem fedezett fel titeket. Remélhetőleg ez így is fog maradni.
Vissza az elejére Go down
https://avptrinity.hungarianforum.com
Axon

Axon


Tartózkodási hely : Hyperdyne Corporation Android központ

Folyosók - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Folyosók   Folyosók - Page 2 I_icon_minitimeSzomb. Nov. 05, 2011 6:58 am

Csendben, nesztelenül osonunk a folyosókon. Én amennyire csak tudom, próbálom leplezni a lábbelim kopogását a fém padlón.
Az akció kiötlőjét, Ericet követjük. Ő meg csendben mutogatja nekünk az utat.
Eddig a lelepleződésnek veszélye nem áll fenn, de jobb lesz vigyázni. Általában mindig az a legrosszabb, ha valami túl könnyen megy.
Vissza az elejére Go down
Matthew "Joker" Anderson

Matthew


Tartózkodási hely : Gateway

Folyosók - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Folyosók   Folyosók - Page 2 I_icon_minitimeVas. Nov. 06, 2011 10:18 pm

Habár nem volt szándékom "szamélyesen" részt venni ebben, de a végén annyit papoltam, hogy már muszáj volt. Innen nincs kiszállás.
Halkan sunnyogunk a folyosókon de igaziból nem értem miért.. ki lehet menni este is a szobánkból simán.. Na nem baj, lehet így izgalmasabb, bár kissé gyanús hogy senki nincs az űrbázis folyosóin... lehet valami nem stimmel? Vagy valakinek meglepetés születésnapja van és mindjárt felkapcsolódik a villany.
Tartom a lépést.
Vissza az elejére Go down
Halál
Admin
Halál



Folyosók - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Folyosók   Folyosók - Page 2 I_icon_minitimeKedd Nov. 08, 2011 4:20 am

Mivel takarodó van, nem lenne jó, ha kóválygó katonákat találnának a folyosókon az „éjszaka közepén”. Egy sarok után beléptek egy kisebb helyiségbe. Egy italautomata, egy kanapé, melette egy fotellel. A kanapé előtt egy dohányzó asztal van, amin újságok hevernek. A falon pedig ott diszeleg a terminál. Tényleg eléggé elhagyatott ez a hely. A közelben egy ajtót sem látni, csak a folyosót, ahonnan jöttetek és egy másikat, ami ki tudja hova vezet.
Vissza az elejére Go down
https://avptrinity.hungarianforum.com
Axon

Axon


Tartózkodási hely : Hyperdyne Corporation Android központ

Folyosók - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Folyosók   Folyosók - Page 2 I_icon_minitimeKedd Nov. 08, 2011 8:33 am

Megérkeztünk a terminálhoz. Egy kisebb pihenő helynél van. Körülnézek hogy biztos e a terület, részemről annak tűnik. Senkit sem látok a közelben. A terminálhoz lépek és vizslatni kezdem. Már csak az a kérdés, hogy felül tudom e ismét bírálni a saját szabályaimat, amit törvényként tisztelek.
Vissza az elejére Go down
Halál
Admin
Halál



Folyosók - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Folyosók   Folyosók - Page 2 I_icon_minitimeSzomb. Nov. 12, 2011 1:44 am

//Elnézést kérek Axon, nem gondoltam volna, hogy Joker b****k írni. Mostantól NJK-ként kezelem majd, amíg nem ír.//


Az android odalép a terminálhoz, majd némán fűrkészni kezdi.
-Axon, jó lenne, ha sietnénk, még valaki meglát minket! - suttogta Sara.
-Valóban, különben lőttek a tervünknek. – mondta kicsit sürgetve Erik is.
Vissza az elejére Go down
https://avptrinity.hungarianforum.com
Matthew "Joker" Anderson

Matthew


Tartózkodási hely : Gateway

Folyosók - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Folyosók   Folyosók - Page 2 I_icon_minitimeSzomb. Nov. 12, 2011 5:23 am

//Végül is nem mintha sokat lehetne reagálni 2 mondatnyi mesére Very Happy.. amúgy bocs, csak most el lettem havazva,msnen se igazán tudtam írni.. belehúzok hétfőtől..//

Figyelem az eseményeket, de ehhez aztán nekem semmi közöm tényleg.... Mit is mondhatnék.
-Jah.. Húzzunk bele...-
Vissza az elejére Go down
Halál
Admin
Halál



Folyosók - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Folyosók   Folyosók - Page 2 I_icon_minitimeCsüt. Nov. 17, 2011 10:06 pm

//Hát, akkor új szabály! Ha valaki nem ír 2 napig, akkor kihagyjuk és megyünk nélküle tovább. Elég kellemetlen ez 2 JK-val, de haladnunk kellene.//

Axon gépelni kezd a klaviatúrán. A képernyőn különféle ablakok villannak fel, azokban pedig parancsok kezdenek futni.
-Joker, te meny vissza Sara-val és figyeljétek, hogy jön-e valaki. Ez egy ideig még el fog tartani. Ha lesz valami, majd Eric-et utánatok küldöm.
Vissza az elejére Go down
https://avptrinity.hungarianforum.com
Axon

Axon


Tartózkodási hely : Hyperdyne Corporation Android központ

Folyosók - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Folyosók   Folyosók - Page 2 I_icon_minitimeSzomb. Nov. 19, 2011 2:46 am

//Bocs a sokáig tartó kimaradásért, de eléggé el vagyok havazva. Nyakamon a szalagavatóm, ráadásul itthon is vannak problémák. De most már folytatom. Smile//

Nagy nehezen leküzdöttem a szabályok megszegésétől való félelmemet és végül neki láttam. Manuális módon kezdtem neki, tehát eltarthat egy ideig. Addig Jokerék elmentek őrködni a folyosókon.
Én pedig nekiláttam a parancsnokság feladatlistáinak megszerzéséhez. Ezt sajnos szinte lehetetlen elérni, mivel a jelszavas védelmet elég nehéz feltörni. Meg nem is igazán vagyok hacker. Ráadásul ez a terminál sem a legjobb választás, az ilyen információk áttekintésére. Tehát tovább fog eltartani mint gondoltam.
Szóltam is Ericnek, hogy tájékoztassa erről a barátait.
Folytattam a terminál feltörését, de elég bonyolult műveletnek bizonyul. Főleg mivel csak alap instrukcióim vannak ezekről.

//Javítva.//


A hozzászólást Axon összesen 2 alkalommal szerkesztette, legutóbb Szomb. Nov. 19, 2011 9:13 am-kor.
Vissza az elejére Go down
Matthew "Joker" Anderson

Matthew


Tartózkodási hely : Gateway

Folyosók - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Folyosók   Folyosók - Page 2 I_icon_minitimeHétf. Nov. 21, 2011 12:59 pm

-Oké.. Mindent bele!- szólok még hátra biztatóan, aztán Sarahnak teszek egy színpadias kézmozdulatot. -Hölgyek előre...- ezzel elhúzzuk a belünket őrködni...Ez az amihez mi már nagyon értünk, mivel már hetek, sőt talán hónapok óta ezt az objektumot őrizzük.. Itt nem jut át senki észrevétlenül. Ehhez persze fel kell venni az őrző pozíciót ami azzal kezdődik hogy rágyújtok és unottan nézem vajon mozgás van-e.
-Csömörtől vödörbe..vagy csöbörből vödörbe, nem igaz bébi? Ismét itt rohadunk és nézzük a folyosót.. remélem utoljára..- magyarázok, mert unatkozom, pedig még 2 perce se vagyunk itt.
Vissza az elejére Go down
Halál
Admin
Halál



Folyosók - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Folyosók   Folyosók - Page 2 I_icon_minitimeKedd Nov. 22, 2011 5:41 am

- Csöbörből vödörbe! Még ezt sem tudod? – hüledezett a lány.
Kapok tüzet? - nyújtotta cigijét feléd, közben folytatta - Remélem, találnak valamit és végre itt hagyjuk ezt a porfészket.

-Szólj a többieknek, hogy ez el fog tartani egy darabig.
- Nincs értelme futkosni. Majd szólok, hogy ha találsz valamit, addig is hagyjuk a „gerlepárt”.
– szólt viccelődve Eric.
Gépelés közben, hírtelen felbukkan egy azonosító ablak. Egy nevet és egy biztonsági kulcsot kér.

//Most jön a mini játék. Nem tudom, hogy hallottál-e a titkos kódról, de az egy társasjáték a lényege, hogy ki kell találni egy színkombinációt. Mi most számokkal csináljuk ezt.
Egy 5 számjegyű kódot találtam ki, 0-9-ig minden lehet benne. Tippelned kell, vesszővel elválasztott számjegyeket kell megadnod. Ha egy számjegy nincs a kódban, akkor piros csillaggal jelölöm. Ha van, de más helyen, akkor sárga csillaggal. Ha pedig stimmel a számjegy helye, akkor zölddel. Remélem érthető a szabály.
Jó lenne, ha most aktívabbak lennénk, mivel egy ideig eltarthat ez.//
Vissza az elejére Go down
https://avptrinity.hungarianforum.com
Matthew "Joker" Anderson

Matthew


Tartózkodási hely : Gateway

Folyosók - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Folyosók   Folyosók - Page 2 I_icon_minitimeKedd Nov. 22, 2011 11:21 am

-Minek? Azt hittem már teljesen tűzbe hoztalak!- nevetem, de persze adok a lánynak tüzet.. majd maximum benyújtom a gázszámlát.- Na igen, nem ártana némi környezetváltozás. Ebben a neonfényben csak romlik a szemünk.- szívom a cigit. Külső szemlélőnek úgy tűnhet nem veszem komolyan az őrködést de ez nem igaz, minden idegszálam figyeli hogy jön-e valaki.. egy katonai terminál meghackelése nem épp kis büntetéssel járhat.
-Szóval. Mikor vallod már be, hogy oda vagy értem? A vak is láthatja..- kezdem megint Sara puhítását. Jó kis csaj, nekem legalábbis jó lenne egy körre.
Vissza az elejére Go down
Axon

Axon


Tartózkodási hely : Hyperdyne Corporation Android központ

Folyosók - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Folyosók   Folyosók - Page 2 I_icon_minitimeKedd Nov. 22, 2011 12:03 pm

Eric mégis itt várakozik, hátha találok valamit. Én meg folyamatosan gépelek. Annyira már sikerült megfűznöm a rendszert, hogy megmutassa a listát, ami között ott van az is amit mi keresünk. A küldetés kiosztások listája.
Csakhogy........Más probléma is van. A rendszer le van jelszavazva. Ez várható volt.
Nincs más hátra...Fel kell törni. Nem vagyok túl tapasztalt ez ügyben, de azért megpróbálom. Csak gépeltem és gépeltem. És annyira jutottam hogy egy 5 számjegyből álló kombinációt kér. Ez elsőre nem tűnik roppant bonyolultnak, de mint az életben minden...Ez sem egyszerű. Kicsit kinyújtóztatom a nyakam aztán neki látok.

//5;3;7;8;1//

//Megpróbálok ezentúl aktívabb lenni. De előre szólok, hogy nem ígéretnek szántam, csak megpróbálom.//
Vissza az elejére Go down
Halál
Admin
Halál



Folyosók - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Folyosók   Folyosók - Page 2 I_icon_minitimeKedd Nov. 22, 2011 8:36 pm

//Nem gondoltam volna, hogy mind 2-en ilyen hamar írtok, de ennek csak örülök! Very Happy //

Joker:
A lány mélyet szippant a cigiből, majd az arcodba fújja.
- Majd legközelebb kölyök! - válaszolja, majd rád kacsint.
Már folytatnád a bájcsevegést, mire közeledő léptek zaját halljátok meg.

Axon:
Beírod a kódot, majd egy színkombináció jelenik meg a számsor mellett
*****


A hozzászólást Halál összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Csüt. Nov. 24, 2011 5:16 am-kor.
Vissza az elejére Go down
https://avptrinity.hungarianforum.com
Axon

Axon


Tartózkodási hely : Hyperdyne Corporation Android központ

Folyosók - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Folyosók   Folyosók - Page 2 I_icon_minitimeSzer. Nov. 23, 2011 3:15 am

A számkombináció nem működött. Mint az várható volt, elsőre semmi sem. Pedig kész csoda lett volna.
Na de mindegy. Neki láttam újra a kitalálósdinak és új kombinációt gépeltem be.
//9;6;2;5;3//
A kombináció beírása után, lenyomtam az "Entert" és vártam az eredményt.
Vissza az elejére Go down
Matthew "Joker" Anderson

Matthew


Tartózkodási hely : Gateway

Folyosók - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Folyosók   Folyosók - Page 2 I_icon_minitimeCsüt. Nov. 24, 2011 4:36 am

-Hát hanem akkor nem... Franc! Oltsd el..!- veszem lejjebb a hangom, és elnyomom a cigit.- Valkai jön..- aztán rejtőzés meg kifigyelés jön..
Vissza az elejére Go down
Halál
Admin
Halál



Folyosók - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Folyosók   Folyosók - Page 2 I_icon_minitimeCsüt. Nov. 24, 2011 5:15 am

//Joker, lehetnél egy kicsit bő szavúbb.//


Axon:
Újabb jelszó után ismét rányomsz az enterre, de sajnos ez a kód sem jó, így ismét feltűnik egy színkombináció.
*****

Joker:
Gyorsan eloltjátok a cigarettát, majd elbújtok a folyosó fordulójában. Eszedbe jut, hogy ezen a folyosón csak is erre jöhetnek, így rá kéne venni őket arra, hogy forduljanak vissza.
- A francba! A francba! Most mit csinálunk? – kérdezte suttogva a lány.
Vissza az elejére Go down
https://avptrinity.hungarianforum.com
Axon

Axon


Tartózkodási hely : Hyperdyne Corporation Android központ

Folyosók - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Folyosók   Folyosók - Page 2 I_icon_minitimeCsüt. Nov. 24, 2011 7:36 am

Újabb jelszó, újabb hiba üzenet. Ismét nem fogadta el a kódot, és újabb színkódot dobott ki. Bár lenne most nálam egy hordozható feltörő berendezés. Persze most annak is híján vagyunk.
Eddig viszont haladok, sikerült a kód 2 számjegyét feloldanom. Most jöhet a maradék 3. Ismét a jelszó megismétlésére nyomok, majd begépelem az új kombinációt:

//4;6;3;5;9//
Vissza az elejére Go down
Matthew "Joker" Anderson

Matthew


Tartózkodási hely : Gateway

Folyosók - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Folyosók   Folyosók - Page 2 I_icon_minitimePént. Nov. 25, 2011 2:10 pm

-Csak figyelj.- felelem,aztán kicsit összeborzolom a hajam és újabb cigit túrok elő.
Kimegyek a folyosóra és bevárom az érkezőt, vagy érkezőket..
A megszólítás és minden más attól függ, hogy mi a rang kik jönnek hányan... ismerősök vagy idegenek-e számomra.Amíg ez nem tisztázódott, képtelen leszek rögtönözni se.

//Rendben, ha van mire akkor nem fukarkodom. Razz //
Vissza az elejére Go down
Halál
Admin
Halál



Folyosók - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Folyosók   Folyosók - Page 2 I_icon_minitimeVas. Nov. 27, 2011 8:26 am

//Bocsi a szünetért, de egy kicsit elfoglalt voltam a hétvégén. :S //


Axon:
Sajnos ez a kód sem vezet eredményhez, így hát újra felvillan egy színsor.
*****

Joker:
Újra előlépsz és szemben találod magadat két férfival, akiket majdnem fel is löksz. Az egyik első ránézésre egy 35 év körüli, a másik pedig egy 20 éves kölyök. Vállukon közlegényi jelzés díszeleg.
Vissza az elejére Go down
https://avptrinity.hungarianforum.com
Axon

Axon


Tartózkodási hely : Hyperdyne Corporation Android központ

Folyosók - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Folyosók   Folyosók - Page 2 I_icon_minitimeVas. Nov. 27, 2011 10:03 am

Újabb hibás kód. De ezúttal már 3 számot sikerült feltörnöm. Még egy kicsi kell és mindjárt bejutok.
A 3 jó szám a helyén, egyet még el kell rendezni, és még egy szám kell ami feloldja a kódot. És ezzel meg is lesz.
Gondolkodom egy ideig, majd rájövök. Átrendeztem a kód bizonyos számát, majd egy új számot hozzárendelve begépeltem a kódot.
- Szerintem ez lesz a megfelelő kód. Szólok oda Ericnek.
Aztán nyomok egy "Entert".

//3;6;0;5;9//
Vissza az elejére Go down
Matthew "Joker" Anderson

Matthew


Tartózkodási hely : Gateway

Folyosók - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Folyosók   Folyosók - Page 2 I_icon_minitimeSzer. Nov. 30, 2011 10:37 am

-Helló srácok! Hova-hova?- mondom viccesen, aztán kínálok cigit. Remélem csak eltévedtek, különben be kell hazudnom valami banális baromságot. Közbe megnézem, hogy látok-e névtáblákat vagy járatom az agyam hátha ismerem is őket név szerint.... sokat segítene a hazudozásban.
Vissza az elejére Go down
Halál
Admin
Halál



Folyosók - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Folyosók   Folyosók - Page 2 I_icon_minitimeSzomb. Dec. 03, 2011 5:45 am

//A francba! Miért nem szóltatok! AZt hittem, hogy már írtam! :S//


Axon:
-Rendben, megyek és szólok nekik. – majd feláll és elviharzik Joker-ék után.
Ám amint visszanézel a beépített monitorra, látod, hogy ez a kód sem felel meg, de annyit sikerűlt elérned, hogy már csak egy karaktert kell helyesen eltalálnod.
*****

Joker:
A katonákat még soha az életben nem láttad, így a névtáblájukra pillantasz. Az idősebbik M. Peterson, a másik E. Smith.
Sara is előpattan, hogy még húzza az időt valamivel.
- Hát itt vagy te idióta! – rivall rád, majd válloncsap. – A francba kell eltűnnöd állandóan.
Vissza az elejére Go down
https://avptrinity.hungarianforum.com
Ajánlott tartalom





Folyosók - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Folyosók   Folyosók - Page 2 I_icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Folyosók
Vissza az elejére 
2 / 3 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3  Next
 Similar topics
-
» Folyosók
» Fészkek közti folyosók
» Kamrák közti folyosók

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
 :: Helyszínek :: Gateway-
Ugrás:  
Fórum készítése HungarianForum-on | ©phpBB | Free forum support | Visszaélés jelentése | Legfrissebb megbeszélés
mobil avptrinity