Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Nem a legerősebb marad életben, nem is a legokosabb, hanem az, aki a legfogékonyabb a változásokra.
 
KezdőlapLegutóbbi képekRegisztrációBelépésszentháromságKeresés
Keresés
 
 

Az eredmények megjelenítése:
 
Rechercher Bővített keresés
Szégyen fal
Csernovec Iván I_icon_minitimeKedd Aug. 30, 2011 9:53 pm by Halál
Már a címből sejthetitek, hogy mire való.
Aki nem képes együttműködni, az ide lesz kirakva. Ha bannolnak valakit az is kikerűl ide.
Közölni kell a felhasználó nevét, hogy miért lett ide kirakva és a büntetés megnevezését, teszem azt, bannolás, 2 hétre.

Megjegyzések: 30
Legutóbbi témák
» Folyosók
Csernovec Iván I_icon_minitimeKedd Feb. 07, 2012 11:48 pm by Halál

» Idegen kolónia Európában
Csernovec Iván I_icon_minitimeSzer. Jan. 04, 2012 9:51 am by PRéDA

» Menekűlttábor
Csernovec Iván I_icon_minitimeSzer. Jan. 04, 2012 9:13 am by PRéDA

» Királynői kamra
Csernovec Iván I_icon_minitimeCsüt. Dec. 15, 2011 8:46 am by PRéDA

» Kamrák közti folyosók
Csernovec Iván I_icon_minitimeVas. Dec. 11, 2011 7:48 am by PRéDA

» Közös Társalgó
Csernovec Iván I_icon_minitimeVas. Dec. 11, 2011 6:24 am by PRéDA

» Szabad
Csernovec Iván I_icon_minitimeVas. Nov. 06, 2011 4:07 am by Koncoló

» 6-os terem
Csernovec Iván I_icon_minitimeSzomb. Nov. 05, 2011 2:43 am by Halál

» Túlélő kaland
Csernovec Iván I_icon_minitimeSzer. Nov. 02, 2011 3:28 am by Halál

Zene

Csernovec Iván  title=
Facebook

 

 Csernovec Iván

Go down 
2 posters
SzerzőÜzenet
Iván

Iván


Tartózkodási hely : valahol

Csernovec Iván Empty
TémanyitásTárgy: Csernovec Iván   Csernovec Iván I_icon_minitimeCsüt. Aug. 26, 2010 11:29 am

CSERNOVEC IVÁN
[
b]Faj:[/b] ember

NÉV: Csernovec Iván

Kor: 27

Rang: közlegény/priváté

Felszerelés
- M4A3 szolgálati fegyver
- M41A1 PULSE RIFLE
- M40 Gránát
- Kés
Ismertető jelei: 192cm magas, 100kg, kopasz fej és tengerkék hűvös szemek. Testalkata sportos. Orosz akcentus és modor.

Tulajdonság: A magányos farkas, tartózkodom az idegenekkel való kapcsolattól. Mindig hordok magammal kést. Mottóm hogy fő a biztonság. Magának való. Kötelesség tudó.

Előtörténet:

Szibériában a fagyos hegyekkel övezett kicsi kórházban. Hat éves koromig voltam a szülőhazámban, azután elköltöztünk az Egyesült Államokba, pontosabban Kaliforniába.
Orosz bevándorlóként nem fenékig tejfel az élet. Az embereket irritálta az akcentusom és a mély hangom. Az iskolában elég jó voltam, bár többször keveredtem kisebb bonyodalomba, de magabiztosságomnak és erős ökleimnek köszönhetően mindent megoldottam. Nagy bunyós voltam akkoriban és most is. Ezt kamatoztattam azzal, hogy bokszolni jártam az egyik terembe. Ez a fizikai felkészültség megalapozta azt, hogy kidobó lehessek az egyik szórakozó helyen.
Sajnos a kidobó szakma nem hozta meg a gyümölcsét ezért is kellett új munkának utána néznem. Kevés lehetőség állt a rendelkezésemre mivel nem volt szakmám, így az erőmre kellett hagyatkoznom, mint mindig. Hol lehetne legjobban kamatoztatni az erőmet és tudásomat? Hát persze hogy a hadseregben. Így jelentkeztem tengerészgyalogosnak, ahol fel is vettek és 2 évi kiképzést kaptam.
Ezen évek alatt megbarátkoztam a lőfegyverekkel és a fegyelemmel. Eleinte nem tudtam hogyan kell vígyázban állni. A kiképző tiszt ezért előszeretettel alkalmazta a fekvőtámaszos tanítást. Ha nem tudsz valamit 50 fekvő támasz kell csinálni. Nah én bizony csináltam eleget, hogy egy életre megtanultam a katonaszakmát. Jól lövök, a késsel is tudok bánni. Egy dologtól féltem mindig is a kézigránátoktól. Attól tartottam, ha kihúzom a reteszt, akkor a kezemben lévő robbanó eszköz, leszakítja azon nyomban a kezemet. De végül is meg tanultam használni, és a kiképző tiszt nyugodtan adott át minket egy bázisra szolgálni.
Azon a bázison olvastam először az idegenekről, akik a petéiket gazdatestekben keltik ki. Borzongtam mindig is az ilyen lényektől.(főleg akkor, amikor találkoztam is velük) Történt az az esett, hogy a bázison az őrtoronyban álltunk Jake Lamotta közlegénnyel. (viszonylag elviseltük egymás társaságát, mivel nem vagyok az a barátkozós típus. Magányos farkas a harmadik nevem.)

- Te Jake, mit fogsz otthon csinálni, ha el távot kapsz?- kérdeztem az éjszakai hidegben
- Hát először is az asszonyt karbantartom, ha érted mire gondolok?- kaján vigyor ült az arcán és a levegőben látszót a lélegzete- Azután a fiammal elmegyünk focizni. Hát te mit fogsz csinálni? Szokásosan a fegyverraktárban fogsz szórakozni, mint mindig?
(jake nem tudta, hogy a szüleim meghaltak és ezért mindig a bázison maradtam, mivel nem várt otthon senki csak az üres ház)
- Hát igen Öregem. Úgy hallottam a raktárosnak rossz a szeme, és szereti, ha valaki a fegyvereket megtisztítja. Amúgy az öreg nagyon jó fej. Olyan kártya trükköket mutatott, hogy a lélegzetem is elállt tőle.
- jah, jah jah. Ha te mondod. Ide figyelj, én úgy tudom, hogy ma kitelepítenek minden mozgósítható katonát a GETAWAY űrállomásra. Ezért nem merek álmodozni az asszonnyal kapcsolatban. Vajon a fiam jól van? (Hát sajnos ezt nem tudhatta meg Jake, mivel a következő eseményekben különös dolgok történtek)
- Tényleg ki is ment a fejemből,- és ekkor a bejárat északi részén 2 alak jelent meg, Mi Jakkel a nyugati őrtoronyba voltunk ki írva. Mindent láttunk. Ami ledöbbentettem az az volt, hogy idegen lények voltak a nyomukban. Szerencséjükre az északi torony őrei gyorsan közbe léptek.
- Iván láttad te is? Azok voltak az idegenek- Arcomra kiült a megdöbbenés jelei és tátva maradt a szám. Mindig is tartottam ezektől a lényektől, hisz még sosem találkoztam velük. Ezek azok az idegenek, amikről olvastunk a kiképzésen. Jake arca, mint ha valami csodálatot fejezet volna ki a lények iránt. ( Ez is volt a veszte)
A műszak leteltével kaptunk 6 órányi pihenőt, amiből csak 4 tudtunk alvásra tölteni. ( Fekete képek és sikoltás, homályba vész a kép aztán sziréna hangját hallom a fejemben és fel kell kelnem). A riasztó megszólalt. Azonnal a felszerelésem után nyúltam és a monitoromra pillantottam, hogy mi a feladatom. Egy hajó indulását kell biztosítani, amíg az utasok fel szálnak. Amint kiléptem az alvórészlegemből minden felé rohanó bakákat láttam. Ez nem próba volt. Itt minden éles helyzetben ment. Izgalom áradt szét a testemben, avagy az adrenalin hatása. Amilyen gyorsan csak tudtam futottam, hogy a felszálló helyet biztosítsam. Egy Cheyenne volt ott. Nagyon izgultam, hisz amit az őrtoronyból láttam az nem minden napi dolog, pedig meséltek azokról az idegenekről a bázison. Igaz sok Mende-monda keringet róluk.

A 2 utas felém szaladt 3 katona kíséretében és én integettem nekik, hogy siessenek, mert riadókészültség van. (valahol az agyamban Jake-re gondoltam. Hol, merre lehet, sokszor őrködtünk együtt a toronyban és igazán megszoktam a társaságát.) A kísérőket a semmiből elragadta valami. Hunyorítva néztem feléjük, hogy mi történik ott és azt látom, hogy a 2 utasból az egyiket karóba húzták vagy valami dárdával átdöfték, nehezen vettem ki az alakokat a sötétből csak az egyenruhájuk különböztették meg az utasokat a miénktől. Amikor mellém érkezett az utas láttam az arcán, hogy valami nincs rendben. Sokkos állapotban volt. A kísérő katona berángatta a gépbe és engem is karon fogott. Meg voltam lepve, hogy miért húzott be a gépbe. Csak annyit vettem észre, hogy az ajtó becsapódik a hátam mögött és dörrenéseket hallok.
- Nekem vissza kell mennem a bázisra!- rá kiáltottam mérges hangon, mire ő az felelte
- Most felsőbb körökben van magára szükség. Az aktáját átküldték. Maga most velünk jön, új helyen fog szolgálatban lenni. Ott majd mindent megtudhat, a kialakul körülményekről.
A Getaway űrbázison
- Tábornok úr ez történt azon az éjjelen. - Egyenes, bakásan állva válaszoltam.
- Jól van fiam, most menjen a kantinba pihenni, holnap megkapja az eligazítást.
Összecsattantottam a bokámat és tisztelegve eltávoztam a Tábornok úr irodájából. A folyosón hallani lehetett bakancsom meg szokott katonás hangját és elveszett az űrmélységében. ( Merre lehet Jake)


//Téma áthelyezve! Az előtöriket ide kéretik írni. Karakterlapot csak elfogadott előtörténettel rendelkezők készíthetnek//


A hozzászólást Iván összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Csüt. Aug. 26, 2010 11:50 pm-kor.
Vissza az elejére Go down
Glah'dor
Mesélő
Glah'dor



Csernovec Iván Empty
TémanyitásTárgy: Re: Csernovec Iván   Csernovec Iván I_icon_minitimeCsüt. Aug. 26, 2010 11:41 am

Érdekes történet, pozitív értelemben. Van benne pár helyesírási hiba, de tartalmi nem annyira. 13 pontot adok rá, és 1-et azért mert szerintem izgalmas és a stílus is jó. Ez ugyebár kettes szint azaz összesen 16 ponttal kezdesz. Most készítheted a karakter lapodat.
Vissza az elejére Go down
 
Csernovec Iván
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
»  CSERNOVEC IVÁN
» Ger' dar versus Iván
» Iván Kalandjárat :)
» Iván kontra Malakh'aij
» Ivan Petrovics, az Orosz Medve

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
 :: Karakterek :: Előtörténetek-
Ugrás:  
Saját fórum a HungarianForum-on | ©phpBB | Free forum support | Visszaélés jelentése | Legfrissebb megbeszélés
mobil avptrinity