Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Nem a legerősebb marad életben, nem is a legokosabb, hanem az, aki a legfogékonyabb a változásokra.
 
KezdőlapLegutóbbi képekRegisztrációBelépésszentháromságKeresés
Keresés
 
 

Az eredmények megjelenítése:
 
Rechercher Bővített keresés
Szégyen fal
Iván Kalandjárat :) I_icon_minitimeKedd Aug. 30, 2011 9:53 pm by Halál
Már a címből sejthetitek, hogy mire való.
Aki nem képes együttműködni, az ide lesz kirakva. Ha bannolnak valakit az is kikerűl ide.
Közölni kell a felhasználó nevét, hogy miért lett ide kirakva és a büntetés megnevezését, teszem azt, bannolás, 2 hétre.

Megjegyzések: 30
Legutóbbi témák
» Folyosók
Iván Kalandjárat :) I_icon_minitimeKedd Feb. 07, 2012 11:48 pm by Halál

» Idegen kolónia Európában
Iván Kalandjárat :) I_icon_minitimeSzer. Jan. 04, 2012 9:51 am by PRéDA

» Menekűlttábor
Iván Kalandjárat :) I_icon_minitimeSzer. Jan. 04, 2012 9:13 am by PRéDA

» Királynői kamra
Iván Kalandjárat :) I_icon_minitimeCsüt. Dec. 15, 2011 8:46 am by PRéDA

» Kamrák közti folyosók
Iván Kalandjárat :) I_icon_minitimeVas. Dec. 11, 2011 7:48 am by PRéDA

» Közös Társalgó
Iván Kalandjárat :) I_icon_minitimeVas. Dec. 11, 2011 6:24 am by PRéDA

» Szabad
Iván Kalandjárat :) I_icon_minitimeVas. Nov. 06, 2011 4:07 am by Koncoló

» 6-os terem
Iván Kalandjárat :) I_icon_minitimeSzomb. Nov. 05, 2011 2:43 am by Halál

» Túlélő kaland
Iván Kalandjárat :) I_icon_minitimeSzer. Nov. 02, 2011 3:28 am by Halál

Zene

Iván Kalandjárat :)  title=
Facebook

 

 Iván Kalandjárat :)

Go down 
5 posters
SzerzőÜzenet
Iván

Iván


Tartózkodási hely : valahol

Iván Kalandjárat :) Empty
TémanyitásTárgy: Iván Kalandjárat :)   Iván Kalandjárat :) I_icon_minitimePént. Júl. 22, 2011 7:30 am

Kaland csatlakozás. Egy alternatív kalandot csinálok, ami nem része a játéknak, ne hogy megsértsem az adminokat, meg persze a kedves oldal készítőit. Látom Az oldalunk kezd kihalni, mert nincsenek aktív mesélőink. Én mesélő szeretnék lenni Smile ! Vannak kaland ötleteim. Nem egy, hanem több, amikben rengeteg élmény vár a kedves és tiszteletre méltó felhasználókra Smile De mint Mindenek előtt kérnék egy kis szavazást. Szeretnétek igényt tartani a szolgáltatásomra? (a célom az, hogy ne haljon ki az oldal)
Vissza az elejére Go down
Dexantreal

Dexantreal



Iván Kalandjárat :) Empty
TémanyitásTárgy: Re: Iván Kalandjárat :)   Iván Kalandjárat :) I_icon_minitimePént. Júl. 22, 2011 8:54 am

Iván írta:
Kaland csatlakozás. Egy alternatív kalandot csinálok, ami nem része a játéknak, ne hogy megsértsem az adminokat, meg persze a kedves oldal készítőit. Látom Az oldalunk kezd kihalni, mert nincsenek aktív mesélőink. Én mesélő szeretnék lenni Smile ! Vannak kaland ötleteim. Nem egy, hanem több, amikben rengeteg élmény vár a kedves és tiszteletre méltó felhasználókra Smile De mint Mindenek előtt kérnék egy kis szavazást. Szeretnétek igényt tartani a szolgáltatásomra? (a célom az, hogy ne haljon ki az oldal)

Jó ötlet, én benne vagyok, lehetsz mesélő. De most napi tíz perc időm van kábé, azért írd meg nyugodtan gondolataid ide, vagy privátba és megdumáljuk, igyekszem válaszolni.
Vissza az elejére Go down
Iván

Iván


Tartózkodási hely : valahol

Iván Kalandjárat :) Empty
TémanyitásTárgy: Re: Iván Kalandjárat :)   Iván Kalandjárat :) I_icon_minitimePént. Júl. 22, 2011 7:48 pm

Első felvonás:

Az emberi csapatok a földön felkeresnek egy bázist. A kaland annyi, hogy el kell foglalni és működtetni. Itt jut a legtöbb szerep az alien karaktereknek. Nekik, amikor a bázist elfoglalták, vissza kell szerezniük, de nem roham módjára, hanem szépen lassan Horrorisztikusan. Egy két ember elkapásával, úgy hogy ne tudjanak róla. A prediknek is nagy szerep jut, mivel a katonák őrjáratokra indulnak. Megfigyelik őket, de az emberek is. Egyik nap ahogy elemzik a videót az emberek, akkor fog lecsapni a bázisban a fekete kór( Alienek ) egyszóval irtanotok kell. A prediknek meg csak nézni, feltérképezni

Második felvonás:

Evakuálni kell megint a csapatokat. Sajnos az űrgépeket jó távol helyezték el, így át kell vágni Los Angels utcáin, ami romokban hever Smile ! Az alienek körbe veszik őket. Ekkor az égből megjelennek a predi hajók és eljön az írtás Smile

A játék menet kötetlen. Szóval úgy nyírhatsz ki embereket, alieneekt prediket, ahogy a fantáziád diktálja, de reálisnak kell lenni Smile és részletesen átélve kell megfogalmazni. Csak pár célt adok meg a karaktereknek. Rajtatok fog múlni, hogy mit csináltok, akár mesélhettek is magatoknak Smile ! ( Emberi kaszt és Predikaszt. Bár milyen fegyvert szabad hozni:) Itt most nektek a vadászatról szól minden Smile )

Későbbiekben megadom a célokat, és a mesélést lényegét.
Vissza az elejére Go down
Glah'dor
Mesélő
Glah'dor



Iván Kalandjárat :) Empty
TémanyitásTárgy: Re: Iván Kalandjárat :)   Iván Kalandjárat :) I_icon_minitimeSzomb. Júl. 30, 2011 11:34 pm

Én sem látom akadályát, a játékod alapján megfelelnél mesélőnek. Először persze egy próba mesélés szükséges, és utána, ha Dex sem látja akadályát, már adjuk is a rangot.
Vissza az elejére Go down
Dexantreal

Dexantreal



Iván Kalandjárat :) Empty
TémanyitásTárgy: Re: Iván Kalandjárat :)   Iván Kalandjárat :) I_icon_minitimeVas. Júl. 31, 2011 3:17 am

Glah'dor írta:
Én sem látom akadályát, a játékod alapján megfelelnél mesélőnek. Először persze egy próba mesélés szükséges, és utána, ha Dex sem látja akadályát, már adjuk is a rangot.

Én nem látom akadályát, csak mondja el már Iván, miért akarja gyorsan befejezni a kalandunkat Marson? Mert én vagyok Ripley? Na és akkor mi van? Ez egy szerepjáték és kész.
Vissza az elejére Go down
George Crysmann

George Crysmann



Iván Kalandjárat :) Empty
TémanyitásTárgy: Re: Iván Kalandjárat :)   Iván Kalandjárat :) I_icon_minitimeVas. Júl. 31, 2011 5:16 am

Ha pl. kiírnád, hogy egy ideig a karaktered NJK lesz, akkor Iván megértené és ő rendelkezne a karaktereddel, míg vissza nem jössz.
Vissza az elejére Go down
Dexantreal

Dexantreal



Iván Kalandjárat :) Empty
TémanyitásTárgy: Re: Iván Kalandjárat :)   Iván Kalandjárat :) I_icon_minitimeVas. Júl. 31, 2011 5:27 am

George Crysmann írta:
Ha pl. kiírnád, hogy egy ideig a karaktered NJK lesz, akkor Iván megértené és ő rendelkezne a karaktereddel, míg vissza nem jössz.

A Marson Ripley aktív volt, ha erre érted, mármint, hogy ott gubanc lenne. Én mindig írtam, csak Glahdor tűnt el.

Ha azért szeretné befejezni, mert most jön egy hét, ahol ritkásan leszek, szerintem ezen nem szükséges görcsölni. Egy hét hamar letelik és emlékszem, vártunk mi már Glahdorra - ezt nem rosszként mondom, csak tényként és engem nem zavart - több hetet is. Nem oszt, nem szoroz és valahogy nem szeretem, ha kihagynak kalandból, vagy njkként kezelik, bocs.

De kösz a választ, amondó vagyok, hogy a Mars kalandot napoljuk el majd, amíg távol leszek, mert tényleg jelentéktelen az a kaland, addig meg ti játsszatok és majd alakul.

És természetesen igen, Iván mesélő lehet. Örülünk minden aktív mesélőnek, már csak aktív játékosok kellenének. Lehetne reklámozni az oldalt valahol.
Vissza az elejére Go down
Zaraquinn

Zaraquinn



Iván Kalandjárat :) Empty
TémanyitásTárgy: Re: Iván Kalandjárat :)   Iván Kalandjárat :) I_icon_minitimeVas. Júl. 31, 2011 10:18 pm

Toljatok fel videót a YouTube-ra vagy az Indavideóra.

A legjobb választás az Indavideó, mert ott nem tiltogatnak szerzői jogokra hivatkozva.
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Iván Kalandjárat :) Empty
TémanyitásTárgy: Re: Iván Kalandjárat :)   Iván Kalandjárat :) I_icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Iván Kalandjárat :)
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Csernovec Iván
»  CSERNOVEC IVÁN
» Ger' dar versus Iván
» Iván kontra Malakh'aij
» Ivan Petrovics, az Orosz Medve

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
 :: Kalandok :: Kalandok meghírdetés-
Ugrás:  
Create a forum on Forumotion | ©phpBB | Free forum support | Visszaélés jelentése | Legfrissebb megbeszélés
mobil avptrinity