Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Nem a legerősebb marad életben, nem is a legokosabb, hanem az, aki a legfogékonyabb a változásokra.
 
KezdőlapLegutóbbi képekRegisztrációBelépésszentháromságKeresés
Keresés
 
 

Az eredmények megjelenítése:
 
Rechercher Bővített keresés
Szégyen fal
Csoport terápiás szoba I_icon_minitimeKedd Aug. 30, 2011 9:53 pm by Halál
Már a címből sejthetitek, hogy mire való.
Aki nem képes együttműködni, az ide lesz kirakva. Ha bannolnak valakit az is kikerűl ide.
Közölni kell a felhasználó nevét, hogy miért lett ide kirakva és a büntetés megnevezését, teszem azt, bannolás, 2 hétre.

Megjegyzések: 30
Legutóbbi témák
» Folyosók
Csoport terápiás szoba I_icon_minitimeKedd Feb. 07, 2012 11:48 pm by Halál

» Idegen kolónia Európában
Csoport terápiás szoba I_icon_minitimeSzer. Jan. 04, 2012 9:51 am by PRéDA

» Menekűlttábor
Csoport terápiás szoba I_icon_minitimeSzer. Jan. 04, 2012 9:13 am by PRéDA

» Királynői kamra
Csoport terápiás szoba I_icon_minitimeCsüt. Dec. 15, 2011 8:46 am by PRéDA

» Kamrák közti folyosók
Csoport terápiás szoba I_icon_minitimeVas. Dec. 11, 2011 7:48 am by PRéDA

» Közös Társalgó
Csoport terápiás szoba I_icon_minitimeVas. Dec. 11, 2011 6:24 am by PRéDA

» Szabad
Csoport terápiás szoba I_icon_minitimeVas. Nov. 06, 2011 4:07 am by Koncoló

» 6-os terem
Csoport terápiás szoba I_icon_minitimeSzomb. Nov. 05, 2011 2:43 am by Halál

» Túlélő kaland
Csoport terápiás szoba I_icon_minitimeSzer. Nov. 02, 2011 3:28 am by Halál

Zene

Csoport terápiás szoba  title=
Facebook

 

 Csoport terápiás szoba

Go down 
+2
Dexantreal
Glah'dor
6 posters
Ugrás a következő oldalra : 1, 2  Next
SzerzőÜzenet
Glah'dor
Mesélő
Glah'dor



Csoport terápiás szoba Empty
TémanyitásTárgy: Csoport terápiás szoba   Csoport terápiás szoba I_icon_minitimeSzomb. Jún. 11, 2011 12:19 am

Mivel az utóbbi időkben egyre gyakrabban tapasztaltam elég durván elmérgesedő veszekedéseket, ezért létrehoztam ezt a témát.
Ha ezentúl bárkinek bármilyen problémája van a másikkal, az itt jelezze ezt, mellőzve a sértéseket, káromkodásokat, szidalmakat és egyéb nem a fórumra illő megnyilvánulásokat.
Tehát még egyszer: ha valakinek problémája van, ide írjon KULTURÁLTAN és közösen megbeszéljük az esetet.
Amennyiben újfent káromkodós, egymást szidós veszekedést észlelek, minden résztvevő két nap eltiltást (bannt) kap, előzetes figyelmeztetés nélkül, függetlenül a rangtól és attól, hogy ki kezdte.
Vissza az elejére Go down
Dexantreal

Dexantreal



Csoport terápiás szoba Empty
TémanyitásTárgy: Re: Csoport terápiás szoba   Csoport terápiás szoba I_icon_minitimeSzomb. Jún. 11, 2011 12:26 am

Glah'dor írta:
Mivel az utóbbi időkben egyre gyakrabban tapasztaltam elég durván elmérgesedő veszekedéseket, ezért létrehoztam ezt a témát.
Ha ezentúl bárkinek bármilyen problémája van a másikkal, az itt jelezze ezt, mellőzve a sértéseket, káromkodásokat, szidalmakat és egyéb nem a fórumra illő megnyilvánulásokat.
Tehát még egyszer: ha valakinek problémája van, ide írjon KULTURÁLTAN és közösen megbeszéljük az esetet.
Amennyiben újfent káromkodós, egymást szidós veszekedést észlelek, minden résztvevő két nap eltiltást (bannt) kap, előzetes figyelmeztetés nélkül, függetlenül a rangtól és attól, hogy ki kezdte.

aranyos Very Happy, rendben, vettem főnök.
Vissza az elejére Go down
Glah'dor
Mesélő
Glah'dor



Csoport terápiás szoba Empty
TémanyitásTárgy: Re: Csoport terápiás szoba   Csoport terápiás szoba I_icon_minitimeSzomb. Jún. 11, 2011 12:28 am

A közösen rád is vonatkozik, tehát ha te tapasztalsz hasonlót, mondjuk ha én veszekedek, akkor bízom benne, hogy hasonlóan jársz el. Very Happy
Vissza az elejére Go down
Dexantreal

Dexantreal



Csoport terápiás szoba Empty
TémanyitásTárgy: Re: Csoport terápiás szoba   Csoport terápiás szoba I_icon_minitimeSzomb. Jún. 11, 2011 12:31 am

Glah'dor írta:
A közösen rád is vonatkozik, tehát ha te tapasztalsz hasonlót, mondjuk ha én veszekedek, akkor bízom benne, hogy hasonlóan jársz el. Very Happy

rendben, de nézd mit írtam a hírekben neked, nehogymár most én legyek a hibás, mert végeztem a dolgom.

ÉS Ő MOST NEM KAPOTT SEMMI BÜNTETÉST!!!!!

ha emlékszel, halál múltkor megrovásban részesített, mert elhintettem pár káromkodást.

NA ÉS Ő?

semmi.
Vissza az elejére Go down
Jehdin'nagara

Jehdin'nagara


Tartózkodási hely : Yaut'ják bolygója (LAND OF PREDATORS)

Csoport terápiás szoba Empty
TémanyitásTárgy: Re: Csoport terápiás szoba   Csoport terápiás szoba I_icon_minitimeSzomb. Jún. 11, 2011 1:35 am

Tisztelt Glah'dor mér nem teszitek már helyre ezt a szemtelen gyereket 0o?Mit kell visszebeszélni egy 20 évesnek elmondanád?
A másik azért nem kedvellek mert egy goromba önző kis 13 éves senki vagy aki ha nincs se glahdor,se halál visszaél az adminságával.

Mindenkinek visszabeszélsz káromkodsz holott 13 éves se vagy max -13 annyi lehetsz
Vissza az elejére Go down
Dexantreal

Dexantreal



Csoport terápiás szoba Empty
TémanyitásTárgy: Re: Csoport terápiás szoba   Csoport terápiás szoba I_icon_minitimeSzomb. Jún. 11, 2011 1:44 am

Jehdin'nagara írta:
Tisztelt Glah'dor mér nem teszitek már helyre ezt a szemtelen gyereket 0o?Mit kell visszebeszélni egy 20 évesnek elmondanád?
A másik azért nem kedvellek mert egy goromba önző kis 13 éves senki vagy aki ha nincs se glahdor,se halál visszaél az adminságával.

Mindenkinek visszabeszélsz káromkodsz holott 13 éves se vagy max -13 annyi lehetsz

idősebb vagyok nálad. nem élek vissza az adminsággal, csak teszem a dolgom. miért utálna mindenki? ha így is van, nem zavar, én itt vagyok, játszok, ennyi, te vagy az egyetlen, aki veszekedik és folyton engem olt.
Vissza az elejére Go down
Glah'dor
Mesélő
Glah'dor



Csoport terápiás szoba Empty
TémanyitásTárgy: Re: Csoport terápiás szoba   Csoport terápiás szoba I_icon_minitimeSzomb. Jún. 11, 2011 1:51 am

Jehdin'nagara két nap eltiltást kapott. Az oka: nem megfelelő viselkedés. Ez a fajta hangnem nem csak adminnal, de senki mással nem megengedett, a szabályzat egyértelműen kimondja, hogy tilos csúnyán beszélni, én meg egyértelműen kimondom, hogy tilos a másikat szidni, akármi is az oka. Ez egy fórum, nem pedig kocsma!

A többieknek is szól! Ez az egész egymás szidása annyira gyerekes! Mint az óvodában. De a statárium él, és könyörtelen leszek mindenkivel, aki vét a szabályok ellen! Nem dedóban vagyunk, hogy egymásra dobáljuk a sarat. A monitor mögül mindenki kemény. Nem érdekel ki hány éves, ki mit csinált, ki kezdte, ki folytatta. TELJESEN ELFOGADHATATLAN, AMI ITT MEGY! Szörnyű.
Mindenki gondolkodjon el! (Az is aki most nem volt részese a csetepaténak. Még én is elgondolkodom magamon.)
Vissza az elejére Go down
Jehdin'nagara

Jehdin'nagara


Tartózkodási hely : Yaut'ják bolygója (LAND OF PREDATORS)

Csoport terápiás szoba Empty
TémanyitásTárgy: Re: Csoport terápiás szoba   Csoport terápiás szoba I_icon_minitimeHétf. Jún. 13, 2011 4:13 am

Mélyentisztelt Glah'dor.! Smile

Elnézést,ha nemúgy viselkettem ahogy kéne.Szíves elnézésedet kérem.
Máskor megválogatom a szavaimat. :'(
Amúgy kicsit ittam XD,azért voltam ilyen : D

Kérlek megnéznétek a történetemet amit írtam rólatok ?
Bírálnád és a többieket is megkérnéd hogy olvassák el.?
Szeretnék egy hátast,és mit kéne még ahhoz tennem?
Vissza az elejére Go down
Dexantreal

Dexantreal



Csoport terápiás szoba Empty
TémanyitásTárgy: Re: Csoport terápiás szoba   Csoport terápiás szoba I_icon_minitimeKedd Jún. 14, 2011 5:16 am

Jehdin'nagara írta:
Mélyentisztelt Glah'dor.! Smile

Elnézést,ha nemúgy viselkettem ahogy kéne.Szíves elnézésedet kérem.
Máskor megválogatom a szavaimat. :'(
Amúgy kicsit ittam XD,azért voltam ilyen : D

Kérlek megnéznétek a történetemet amit írtam rólatok ?
Bírálnád és a többieket is megkérnéd hogy olvassák el.?
Szeretnék egy hátast,és mit kéne még ahhoz tennem?

az ivászat nem mentség a történtekre. de újra itt vagy a pihenő után és szívesen adok neked tiszta lapot a bizonyításra. emellett természetesen neheztelek a történtek miatt. de kezdhetünk új lappal, ahogy írtam.
Vissza az elejére Go down
Glah'dor
Mesélő
Glah'dor



Csoport terápiás szoba Empty
TémanyitásTárgy: Re: Csoport terápiás szoba   Csoport terápiás szoba I_icon_minitimeKedd Aug. 09, 2011 3:30 am

1., Mélyen tiszelt Iván úr nézze meg a staff hsz-ek számát.
2.,Nem kötelező itt játszani ha nem tetszik.

Az oldalon minden megy a maga ütemében és kész!
Vissza az elejére Go down
Iván

Iván


Tartózkodási hely : valahol

Csoport terápiás szoba Empty
TémanyitásTárgy: Re: Csoport terápiás szoba   Csoport terápiás szoba I_icon_minitimeKedd Aug. 09, 2011 4:19 am

Hozzátenném, hogy nem vagytok Istenek.
Vissza az elejére Go down
Glah'dor
Mesélő
Glah'dor



Csoport terápiás szoba Empty
TémanyitásTárgy: Re: Csoport terápiás szoba   Csoport terápiás szoba I_icon_minitimeKedd Aug. 09, 2011 4:21 am

Ezt Dexnek akartam, csak valamiért ide tette be XD. Amúgy a vasemberben volt és Dex majd remélem érti hogy értem.
Vissza az elejére Go down
Dexantreal

Dexantreal



Csoport terápiás szoba Empty
TémanyitásTárgy: Re: Csoport terápiás szoba   Csoport terápiás szoba I_icon_minitimeKedd Aug. 09, 2011 4:45 am

Glah'dor írta:
Ezt Dexnek akartam, csak valamiért ide tette be XD. Amúgy a vasemberben volt és Dex majd remélem érti hogy értem.

Mit írtál nekem?

iván én egy percig sem mondtam, hogy Isten vagyok.
Vissza az elejére Go down
Glah'dor
Mesélő
Glah'dor



Csoport terápiás szoba Empty
TémanyitásTárgy: Re: Csoport terápiás szoba   Csoport terápiás szoba I_icon_minitimeKedd Aug. 09, 2011 5:20 am

Itt félreértés történt. Senki nem mondta, hogy isten, az csak egy metafora volt, de mindenki felejtse el!
Vissza az elejére Go down
Dexantreal

Dexantreal



Csoport terápiás szoba Empty
TémanyitásTárgy: Re: Csoport terápiás szoba   Csoport terápiás szoba I_icon_minitimeKedd Aug. 09, 2011 5:50 am

Glah'dor írta:
Itt félreértés történt. Senki nem mondta, hogy isten, az csak egy metafora volt, de mindenki felejtse el!

Nekem semmit nem kell elfelejtenem, nem én kezdtem.
Vissza az elejére Go down
Iván

Iván


Tartózkodási hely : valahol

Csoport terápiás szoba Empty
TémanyitásTárgy: Re: Csoport terápiás szoba   Csoport terápiás szoba I_icon_minitimeKedd Aug. 09, 2011 6:07 am

Legyünk gyerekesek Dex, egymásra mutogassunk.
Vissza az elejére Go down
Dexantreal

Dexantreal



Csoport terápiás szoba Empty
TémanyitásTárgy: Re: Csoport terápiás szoba   Csoport terápiás szoba I_icon_minitimeKedd Aug. 09, 2011 6:43 am

Iván írta:
Legyünk gyerekesek Dex, egymásra mutogassunk.

Mutimuti... inkább maradj már nyugton iván, te kezdted az egészet és maradj csendben.
Vissza az elejére Go down
Iván

Iván


Tartózkodási hely : valahol

Csoport terápiás szoba Empty
TémanyitásTárgy: Re: Csoport terápiás szoba   Csoport terápiás szoba I_icon_minitimeKedd Aug. 09, 2011 6:48 am

Maradj te csendben. Én megírtam a véleményemet, erre te reagáltál, pedig egyáltalán nem rólad volt szó. Miért vetted magadra egyáltalán? Te vagy a nevetséges. Legjobb lenne gondolkoznod egy kicsit, olvas avp- könyveket. Jót tesz az egyéniségednek. Színesebb leszel.

Vissza az elejére Go down
Dexantreal

Dexantreal



Csoport terápiás szoba Empty
TémanyitásTárgy: Re: Csoport terápiás szoba   Csoport terápiás szoba I_icon_minitimeKedd Aug. 09, 2011 6:51 am

Iván írta:
Maradj te csendben. Én megírtam a véleményemet, erre te reagáltál, pedig egyáltalán nem rólad volt szó. Miért vetted magadra egyáltalán? Te vagy a nevetséges. Legjobb lenne gondolkoznod egy kicsit, olvas avp- könyveket. Jót tesz az egyéniségednek. Színesebb leszel.


Olvastam könyveket. Így is jó vagyok. Már mondtuk, ha ennyire nem tetszik az oldalon lévő helyzet vagy légkör, elmehetsz.
Vissza az elejére Go down
Iván

Iván


Tartózkodási hely : valahol

Csoport terápiás szoba Empty
TémanyitásTárgy: Re: Csoport terápiás szoba   Csoport terápiás szoba I_icon_minitimeKedd Aug. 09, 2011 6:59 am

Menj el te, ha nem tetszik a kritika. Tudod el kell viselni.
Vissza az elejére Go down
Dexantreal

Dexantreal



Csoport terápiás szoba Empty
TémanyitásTárgy: Re: Csoport terápiás szoba   Csoport terápiás szoba I_icon_minitimeKedd Aug. 09, 2011 7:08 am

Iván írta:
Menj el te, ha nem tetszik a kritika. Tudod el kell viselni.

Nagyon vicces, én elviselem. Jót derülök rajtad, de most már szerintem tényleg fejezd be.

És nem kell itt semmilyen kritikát elviselnem, mert alaptalan dolgokkal dobálózol. Jót szórakozom rajtad.
Vissza az elejére Go down
Iván

Iván


Tartózkodási hely : valahol

Csoport terápiás szoba Empty
TémanyitásTárgy: Re: Csoport terápiás szoba   Csoport terápiás szoba I_icon_minitimeKedd Aug. 09, 2011 7:10 am

Ezek nem alaptalan dolgok. A kis önérzetedet, pedig szorítsd vissza. Akinek nem inge, ne vegye magára.
Vissza az elejére Go down
Dexantreal

Dexantreal



Csoport terápiás szoba Empty
TémanyitásTárgy: Re: Csoport terápiás szoba   Csoport terápiás szoba I_icon_minitimeKedd Aug. 09, 2011 7:16 am

Iván írta:
Ezek nem alaptalan dolgok. A kis önérzetedet, pedig szorítsd vissza. Akinek nem inge, ne vegye magára.

Dehogynem, alaptalan dolgok és olyan béna vagy, hogy az már fáj. Chat ban megy, én nem várok tovább. Eddig tűrtem, most már elég.
Vissza az elejére Go down
Agresszív Vicsor

Agresszív Vicsor



Csoport terápiás szoba Empty
TémanyitásTárgy: Re: Csoport terápiás szoba   Csoport terápiás szoba I_icon_minitimeKedd Aug. 09, 2011 7:20 am

Elég legyen már gyerekek..béke veled testvért játszatok:)
Vissza az elejére Go down
Dexantreal

Dexantreal



Csoport terápiás szoba Empty
TémanyitásTárgy: Re: Csoport terápiás szoba   Csoport terápiás szoba I_icon_minitimeKedd Aug. 09, 2011 7:22 am

Egy nap eltáv iván, még nagyon finom voltam az ítélettel, akár több is lehetett volna.

Gondolkozz el és mikor visszajössz, kezdjük előröl és ez mintha meg sem történt volna, úgy legyen.

Én egyszerűen nem szeretem, ha így piszkálnak és sokáig tűrtem és Glahdor is szólt, ennyit erről.
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Csoport terápiás szoba Empty
TémanyitásTárgy: Re: Csoport terápiás szoba   Csoport terápiás szoba I_icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Csoport terápiás szoba
Vissza az elejére 
1 / 2 oldalUgrás a következő oldalra : 1, 2  Next

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
 :: Általános :: Társalgó-
Ugrás:  
Free forum | ©phpBB | Free forum support | Visszaélés jelentése | Legfrissebb megbeszélés
mobil avptrinity