Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Nem a legerősebb marad életben, nem is a legokosabb, hanem az, aki a legfogékonyabb a változásokra.
 
KezdőlapLegutóbbi képekRegisztrációBelépésszentháromságKeresés
Keresés
 
 

Az eredmények megjelenítése:
 
Rechercher Bővített keresés
Szégyen fal
Csoport terápiás szoba - Page 2 I_icon_minitimeKedd Aug. 30, 2011 9:53 pm by Halál
Már a címből sejthetitek, hogy mire való.
Aki nem képes együttműködni, az ide lesz kirakva. Ha bannolnak valakit az is kikerűl ide.
Közölni kell a felhasználó nevét, hogy miért lett ide kirakva és a büntetés megnevezését, teszem azt, bannolás, 2 hétre.

Megjegyzések: 30
Legutóbbi témák
» Folyosók
Csoport terápiás szoba - Page 2 I_icon_minitimeKedd Feb. 07, 2012 11:48 pm by Halál

» Idegen kolónia Európában
Csoport terápiás szoba - Page 2 I_icon_minitimeSzer. Jan. 04, 2012 9:51 am by PRéDA

» Menekűlttábor
Csoport terápiás szoba - Page 2 I_icon_minitimeSzer. Jan. 04, 2012 9:13 am by PRéDA

» Királynői kamra
Csoport terápiás szoba - Page 2 I_icon_minitimeCsüt. Dec. 15, 2011 8:46 am by PRéDA

» Kamrák közti folyosók
Csoport terápiás szoba - Page 2 I_icon_minitimeVas. Dec. 11, 2011 7:48 am by PRéDA

» Közös Társalgó
Csoport terápiás szoba - Page 2 I_icon_minitimeVas. Dec. 11, 2011 6:24 am by PRéDA

» Szabad
Csoport terápiás szoba - Page 2 I_icon_minitimeVas. Nov. 06, 2011 4:07 am by Koncoló

» 6-os terem
Csoport terápiás szoba - Page 2 I_icon_minitimeSzomb. Nov. 05, 2011 2:43 am by Halál

» Túlélő kaland
Csoport terápiás szoba - Page 2 I_icon_minitimeSzer. Nov. 02, 2011 3:28 am by Halál

Zene

Csoport terápiás szoba - Page 2  title=
Facebook

 

 Csoport terápiás szoba

Go down 
+2
Dexantreal
Glah'dor
6 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2
SzerzőÜzenet
Koncoló

Koncoló



Csoport terápiás szoba - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Csoport terápiás szoba   Csoport terápiás szoba - Page 2 I_icon_minitimeKedd Aug. 09, 2011 8:30 pm

Szerintem is.
Én nem szólok bele ezekbe a vitákba, mert elég ideges vagyok minden nap.
Vissza az elejére Go down
Koncoló

Koncoló



Csoport terápiás szoba - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Csoport terápiás szoba   Csoport terápiás szoba - Page 2 I_icon_minitimeKedd Aug. 09, 2011 8:31 pm

Mármint, hogy ne veszekedjünk már.
Vissza az elejére Go down
Dexantreal

Dexantreal



Csoport terápiás szoba - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Csoport terápiás szoba   Csoport terápiás szoba - Page 2 I_icon_minitimeKedd Aug. 09, 2011 11:35 pm

Koncoló írta:
Mármint, hogy ne veszekedjünk már.

NEM VESZEKSZÜNK! Elég legyen már! Miért mindig többes szám van? Ez a retardált kezdte fogjátok fel és már nagyon unom, hogy én is hibás vagyok minden szarban közben meg nem, hát kapjátok be má a f*szom és ez még ugyanúgy káromkodás, hogy kicsillagozom, ezt se értem minek kell, szóval kapjátok be a faszom.

iván elkezdett ugatni a cseten, leszarom, hogy igaza van RÉSZBEN, mert lehet így van, de ahogy mondta az tűrhetetlen. És akkor én rendre teremtettem és máris én vagyok a rossz fiú.

Nagy francokat.

ivánnak elgurult a gyógyszere, ennyi.

Ezt vegyétek tudomásul. Én nem vagyok hibás.
Vissza az elejére Go down
Dexantreal

Dexantreal



Csoport terápiás szoba - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Csoport terápiás szoba   Csoport terápiás szoba - Page 2 I_icon_minitimeKedd Aug. 09, 2011 11:44 pm

Rohadtul allergiás vagyok arra, ha hibásnak mondanak, amikor nem vagyok az.

Ezért írtam ezt előbb, mert ilyenkor mindent magamra veszek, bocs.
Vissza az elejére Go down
Agresszív Vicsor

Agresszív Vicsor



Csoport terápiás szoba - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Csoport terápiás szoba   Csoport terápiás szoba - Page 2 I_icon_minitimeKedd Aug. 09, 2011 11:56 pm

Kedves Dex. Fene nagy hibás vagy, és amint mondtad, most én mondom, hogy az előbbi megnyilvánulásod, szóhasználatod, tömören tűrhetetlen és elfogadhatatlan. Nem egy Adminhoz méltó. Ha ilyen példát mutatsz, mi alapján vannak elvárásaid például Ivánnal szemben? okosabb lesz, ha törlöd a hozzászólást...

Választ nem várok, ne vitatkozzunk. Vicsor
Vissza az elejére Go down
Dexantreal

Dexantreal



Csoport terápiás szoba - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Csoport terápiás szoba   Csoport terápiás szoba - Page 2 I_icon_minitimeSzer. Aug. 10, 2011 12:01 am

Agresszív Vicsor írta:
Kedves Dex. Fene nagy hibás vagy, és amint mondtad, most én mondom, hogy az előbbi megnyilvánulásod, szóhasználatod, tömören tűrhetetlen és elfogadhatatlan. Nem egy Adminhoz méltó. Ha ilyen példát mutatsz, mi alapján vannak elvárásaid például Ivánnal szemben? okosabb lesz, ha törlöd a hozzászólást...

Választ nem várok, ne vitatkozzunk. Vicsor

Na, erről beszélek. Mikor a falon mondom neki a magamét, az senkit nem érdekel és ott is már legyek udvariasabb, mert szegénykémmel jól kell bánni és, hogy admin vagyok.

IDÁIG VOLTAM UDVARIAS, DE AMIKOR VALAKI ENGEM CSESZEGET, AKKOR HAD VÉDJEM MEG A MAGAM IGAZÁT!

És ne gyertek ilyen marhaságokkal, hogy beírsz vmit és pontot teszel a végére, mintha mi sem történt volna, mert ezzel csak tovább szítod az egészet.

Mindenki maradjon nyugton és fogadja el, hogy én ártatlan vagyok, MERT ÍGY VAN!!!!!! és akkor oké lesz. iván meg elmehet a francba.

Erről ennyit.

Nem törlöm.

Úgy, hogy nekem ne mond meg mit csináljak, ne állítsd a dolgok ellenkezőjét, meg ilyenek.
Vissza az elejére Go down
Agresszív Vicsor

Agresszív Vicsor



Csoport terápiás szoba - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Csoport terápiás szoba   Csoport terápiás szoba - Page 2 I_icon_minitimeSzer. Aug. 10, 2011 12:29 am

"Mindenki maradjon nyugton és fogadja el, hogy én ártatlan vagyok, MERT ÍGY VAN!!!!!! és akkor oké lesz. iván meg elmehet a francba.

Erről ennyit.

Nem törlöm.

Úgy, hogy nekem ne mond meg mit csináljak, ne állítsd a dolgok ellenkezőjét, meg ilyenek."

Én nem mondom meg neked, hogy mit csináljak. Csupán egy javaslatot tettem, hogy ne romoljon tovább a már megbocsáss, de amúgy is pocsék hírneved. De a döntés a tied, nem szólok bele. De akkor te mégis milyen alapon mondod meg, hogy én mit csináljak? Attól hogy a te nevedet kékkel írja ki, még nem vagy felsőbbrendű, és okosabb se.
Miért nem lehet leírni, hogy hibás vagyok, bocsi, majd jóváteszem? miért mindig a nehezebb, makacs utat kell választani? nem ivánnal vagy hibás, hanem abba ahogy utána beszéltél, meg ahogy most is írsz.. Ha már ennyien ellentmondanak a te véleményednek, lehet hogy van benne némi igazság, nem? Én azért a helyedbe meggondolnám ezt. Tudom, hogy erre is most kapok egy választ amibe benne lesz, hogy te nem vagy hibás, mindenki más igen, mi vagyunk a hülyék, te meg a góré.
Remélem tudod, hogy ezzel csak és kizárólag saját magadnak ártasz,(bár szerintem a többieket is bosszantja..) nem használ se neked, se másnak, és az oldalnak se.

Ui: A helyes eljárás szerint, most 2 napig nem látnánk, remélem tisztába vagy vele.

Vicsor
Vissza az elejére Go down
Dexantreal

Dexantreal



Csoport terápiás szoba - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Csoport terápiás szoba   Csoport terápiás szoba - Page 2 I_icon_minitimeSzer. Aug. 10, 2011 1:15 am

Nem vagyok felsőbbrendű és nem pocsék a hírnevem, ha meg igen, szarok rá. Már miért lenne pocsék? Mert veszekedtem pár emberrel? És Kellett veszekedni, mert olyanok voltak.

Én hibáztam? Most? Mégis hol? Hányszor mondjam, hogy nyomorult iván indította el a lavinát, hogy minket hibáztatott és nem helyes hangnemben és elegem lett és ezért pofázok így.

Szóval nem vagyok hibás, bármennyire is így látod a dolgot.

Soha nem mondtam, hogy felsőbbrendű lennék, csak végzem admini kötelességem és nem pocsék a hírnevem, ha meg igen, leszarom, ha nem tetszik, menj el te is az oldalról, jön helyetted más.

Nem én tépem a szám, hanem te, be lehet fejezni. Csakúgy, mint ivánnak is nyugi van, te is maradj nyugton.
Vissza az elejére Go down
Dexantreal

Dexantreal



Csoport terápiás szoba - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Csoport terápiás szoba   Csoport terápiás szoba - Page 2 I_icon_minitimeSzer. Aug. 10, 2011 1:16 am

Te is láttad a chatet, én is, ezek után nem értem minek vitatkozunk. Ártatlan vagyok.
Vissza az elejére Go down
Iván

Iván


Tartózkodási hely : valahol

Csoport terápiás szoba - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Csoport terápiás szoba   Csoport terápiás szoba - Page 2 I_icon_minitimeVas. Aug. 14, 2011 11:55 pm

Dexikém, nem téged hibáztattalak, hanem a felsőbb köröket Very Happy ! Téged azért nem hibáztatlak, mert kezdő vagy és megfontolatlan Very Happy ! A hangnemmel semmi gond nem volt, csak te magadra vetted Very Happy! Te mit tettél ehhez az oldalhoz? Ahogy átnéztem az oldalt, szinte semmit Very Happy Persze semmit. A két kezemen nem tudom meg számolni, annyi embert tudnék a helyedbe rakni. A lusta mesélők nem meséltek, mi vártunk hónapokon át, aztán az emberek eltűntek Smile ( biztos unták, hogy hazudoznak nekik). Olyan embereket ismerek, akik méltóak a tisztségre, megértőek, és írnak hsz-t és nem mellébeszélnek Smile ! ÉN erre az oldalra rengeteg embert csábítottam Smile ! Bisur is hozott dögivel embereket. Mesélőt is hoztam ide Smile ( csak sajnos megunta, és nem tetszett neki a komolytalan staff) . Ez az oldal másodjára költözött. 2 éve hitegetett minket Halál, és most azt írta chat-be hogy visszatér? Én erre azt írtam ,hogy Most tényleg visszatér juhé Very Happy, De jó és most ezzel mindent megoldódott? Akkor kellett volna vissza jönni, amikor aktívak voltak az emberek és nem húzták el a csíkot. Én az ő képviseletükben írtam mindent. Az ő TISZTELETÜKRE. ( Jó játékosok és kötelesség tudó mesélők)
Az oldalnak minden jót kívánok. Neked pedig Dexikém Smile Áldjon meg az Isten. Széles látókörrel és megértéssel. Együtt tudjál érezni azokkal az emberekkel, akiket itt átvertek Smile ! Téged is megvezekeltek. De bízom benne ,hogy felfogsz nőni az adminisztrátori feladathoz.

Emberek Ébredjetek. Mi alkotjuk a rendszert. Mi nélkülünk nem él az rendszer. Smile A skynet nem győzhet Smile ! Mindenki támogatását köszönöm, és akik mellém álltak. Tudjátok, ti erős emberek vagytok Smile le a kalappal előttetek Smile ! Tiszteletemet fejezem ki James Raynor közlegény részére, thomas Martinez,Mikhail Reznov, George, Frank Smith, Ander Kramm, Kaszás, Könyörtelen élrágó és a mélyen tisztel alienek és predatorok részére.
Vissza az elejére Go down
Dexantreal

Dexantreal



Csoport terápiás szoba - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Csoport terápiás szoba   Csoport terápiás szoba - Page 2 I_icon_minitimeHétf. Aug. 15, 2011 2:13 am

Nem vagyok dexikéd. A nevem Dexantreal, köszönöm. Én valóban nem tettem le semmit az oldalért, de elvállaltam ezt a munkát, gondoltam próbálok segíteni és nem végeztem rosszul. Tudom, hogy voltak vitáim, ez van, hirtelen haragú vagyok, ja. És nem mindig tudok higgadtan gondolkodni hirtelen haragomban, tudom. Azt is tudom, hogy kevés a tapasztalatom ezen a téren, de igyekszem. De egy ember ehhez kevés, Glahdor volt még, mostanában ő se, Halál meg hol volt hol nem, ez igaz, de inkább nem volt. Így én nem sokat tehetek az oldalért, főleg, hogy nem ismerem terveiket, persze kérdeztem mit kell és mi legyen és volt, hogy kaptam választ.
Azt viszont ne mond, hogy nem vagyok jó játékos, én a magam részéről magamat jó játékosnak tartom, ebben az avp világban is és máshol, megütöm azt a szintet és tudok élvezhető játékot produkálni.
A tiszteletet pedig én is megkaphatnám, nem értem miért nem írtad nekem is, én is azért tettem az oldalért még, ha nem is úgy, ahogy gondolod. Elején csomó kalandot igyekeztem mesélni, aztán elrendeztem az érkező embereket, meg ilyenek, na de mindegy, további minden jót.
Vissza az elejére Go down
Iván

Iván


Tartózkodási hely : valahol

Csoport terápiás szoba - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Csoport terápiás szoba   Csoport terápiás szoba - Page 2 I_icon_minitimeHétf. Aug. 15, 2011 3:36 am

Smile büszke vagyok rád. Első jelei annak ,hogy kezded megérteni amit írunk. Én egy szóval sem említettem, hogy rossz játékos vagy, te egy jó játékos vagy. Ha tényleg te irányítod Elen Ripleyt, akkor meg főleg. Igen, tényleg nehéz feladat egymagad végezned a dolgokat, ezért nem vádoltalak téged Smile. Ott volt Bisur, a fejére szakadtak a dolgok, így nem bírta a húsdarálóban. Téged akkor sem hibáztattalak ,azért, hogy nincsenek aktív mesélők. Azt javaslom pihenjetek, mert nagy út előtt fog állni az alien csapat. Hiába mondom a sok érdemet, látod téged ez az oldal nem értékel. De bízok benne, hogy ettől nem megy el a kedved, és folytatod a játékosi teendődet egy másik oldalon. Itt az emberek elfognak menni. Ne pazarold az értékes erődet. Inkább kamatoztasd, én is azt teszem. Sok oldalon fent vagyok, hogy elüssem az időt. Minden jót!
Vissza az elejére Go down
Dexantreal

Dexantreal



Csoport terápiás szoba - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Csoport terápiás szoba   Csoport terápiás szoba - Page 2 I_icon_minitimeHétf. Aug. 15, 2011 3:52 am

Iván írta:
Smile büszke vagyok rád. Első jelei annak ,hogy kezded megérteni amit írunk. Én egy szóval sem említettem, hogy rossz játékos vagy, te egy jó játékos vagy. Ha tényleg te irányítod Elen Ripleyt, akkor meg főleg. Igen, tényleg nehéz feladat egymagad végezned a dolgokat, ezért nem vádoltalak téged Smile. Ott volt Bisur, a fejére szakadtak a dolgok, így nem bírta a húsdarálóban. Téged akkor sem hibáztattalak ,azért, hogy nincsenek aktív mesélők. Azt javaslom pihenjetek, mert nagy út előtt fog állni az alien csapat. Hiába mondom a sok érdemet, látod téged ez az oldal nem értékel. De bízok benne, hogy ettől nem megy el a kedved, és folytatod a játékosi teendődet egy másik oldalon. Itt az emberek elfognak menni. Ne pazarold az értékes erődet. Inkább kamatoztasd, én is azt teszem. Sok oldalon fent vagyok, hogy elüssem az időt. Minden jót!

Eddig is megértettem a mondani valód és a többiekét is. Mindegy. Én azért itt is maradok és próbálok segíteni. Csupán fel kell éleszteni az oldalt és kész, te is maradhatnál és segíthetnél, de nem fontos.
Minden jót.
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Csoport terápiás szoba - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Csoport terápiás szoba   Csoport terápiás szoba - Page 2 I_icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Csoport terápiás szoba
Vissza az elejére 
2 / 2 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
 :: Általános :: Társalgó-
Ugrás:  
Create a forum on Forumotion | ©phpBB | Free forum support | Visszaélés jelentése | Legfrissebb megbeszélés
mobil avptrinity