Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Nem a legerősebb marad életben, nem is a legokosabb, hanem az, aki a legfogékonyabb a változásokra.
 
KezdőlapLegutóbbi képekRegisztrációBelépésszentháromságKeresés
Keresés
 
 

Az eredmények megjelenítése:
 
Rechercher Bővített keresés
Szégyen fal
Közös Társalgó - Page 12 I_icon_minitimeKedd Aug. 30, 2011 9:53 pm by Halál
Már a címből sejthetitek, hogy mire való.
Aki nem képes együttműködni, az ide lesz kirakva. Ha bannolnak valakit az is kikerűl ide.
Közölni kell a felhasználó nevét, hogy miért lett ide kirakva és a büntetés megnevezését, teszem azt, bannolás, 2 hétre.

Megjegyzések: 30
Legutóbbi témák
» Folyosók
Közös Társalgó - Page 12 I_icon_minitimeKedd Feb. 07, 2012 11:48 pm by Halál

» Idegen kolónia Európában
Közös Társalgó - Page 12 I_icon_minitimeSzer. Jan. 04, 2012 9:51 am by PRéDA

» Menekűlttábor
Közös Társalgó - Page 12 I_icon_minitimeSzer. Jan. 04, 2012 9:13 am by PRéDA

» Királynői kamra
Közös Társalgó - Page 12 I_icon_minitimeCsüt. Dec. 15, 2011 8:46 am by PRéDA

» Kamrák közti folyosók
Közös Társalgó - Page 12 I_icon_minitimeVas. Dec. 11, 2011 7:48 am by PRéDA

» Közös Társalgó
Közös Társalgó - Page 12 I_icon_minitimeVas. Dec. 11, 2011 6:24 am by PRéDA

» Szabad
Közös Társalgó - Page 12 I_icon_minitimeVas. Nov. 06, 2011 4:07 am by Koncoló

» 6-os terem
Közös Társalgó - Page 12 I_icon_minitimeSzomb. Nov. 05, 2011 2:43 am by Halál

» Túlélő kaland
Közös Társalgó - Page 12 I_icon_minitimeSzer. Nov. 02, 2011 3:28 am by Halál

Zene

Közös Társalgó - Page 12  title=
Facebook

 

 Közös Társalgó

Go down 
+30
George Crysmann
Könyörtelen Bélrágó
Éjlopó
Bishop
Jester
Vérengző
Bi'vro
Ger'dar
Thomas Martinez
Redswift
Iván
Matthew "Joker" Anderson
Bisur
Glah'dor
Ra'ke
James Christopher Denton
Gyilkos
Dragon
Andrew Harrison
Jehdin'nagara
Guan'twhei
Zaraquinn
Rémálom
Koncoló
Malakh'aij
Wah'nagini
Namohr
Darakon
Dexantreal
Halál
34 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1 ... 7 ... 11, 12, 13, 14, 15  Next
SzerzőÜzenet
Guan'twhei
Mesélő
Guan'twhei



Közös Társalgó - Page 12 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Közös Társalgó   Közös Társalgó - Page 12 I_icon_minitimePént. Feb. 11, 2011 1:21 am

Na ez így már jobban tetszik. többiekről tudtok valamit?
Vissza az elejére Go down
Jester

Jester


Tartózkodási hely : Mars

Közös Társalgó - Page 12 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Közös Társalgó   Közös Társalgó - Page 12 I_icon_minitimePént. Feb. 11, 2011 2:04 am

Én is bevethető vagyok:D
Vissza az elejére Go down
Andrew Harrison

Andrew Harrison


Tartózkodási hely : Gateway Űrállomás, B szint

Közös Társalgó - Page 12 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Közös Társalgó   Közös Társalgó - Page 12 I_icon_minitimeSzomb. Feb. 26, 2011 1:28 am

Egy nagyon jó képet találtam a neten!
Közös Társalgó - Page 12 Avp1
Na ezt be is teszem az aláírásomba.
Vissza az elejére Go down
Bishop

Bishop


Tartózkodási hely : Hell!

Közös Társalgó - Page 12 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Közös Társalgó   Közös Társalgó - Page 12 I_icon_minitimeCsüt. Márc. 17, 2011 12:02 am


Na ez nem semmi! Very Happy
Vissza az elejére Go down
Koncoló

Koncoló



Közös Társalgó - Page 12 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Közös Társalgó   Közös Társalgó - Page 12 I_icon_minitimeCsüt. Márc. 17, 2011 1:05 am

Vagy 60x megnéztem. Ku.va vicces. Pempit fel is vettem, ha jól emlékszem.
Vissza az elejére Go down
Dexantreal

Dexantreal



Közös Társalgó - Page 12 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Közös Társalgó   Közös Társalgó - Page 12 I_icon_minitimePént. Márc. 25, 2011 2:54 am

nos, itt vagyok ismét.

nem tudom bannolva voltam v sem, de vagyok ismét.

mi a helyzet a történetben, kik vannak itt, hogyan szállhatok be és miként?

alienként, mesélőként, máshogy.

Vissza az elejére Go down
Éjlopó

Éjlopó



Közös Társalgó - Page 12 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Közös Társalgó   Közös Társalgó - Page 12 I_icon_minitimePént. Márc. 25, 2011 11:21 am

Van egy xeno kaland meghirdetve Wink
Vissza az elejére Go down
Koncoló

Koncoló



Közös Társalgó - Page 12 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Közös Társalgó   Közös Társalgó - Page 12 I_icon_minitimePént. Márc. 25, 2011 8:31 pm

2 is.
Vissza az elejére Go down
Dexantreal

Dexantreal



Közös Társalgó - Page 12 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Közös Társalgó   Közös Társalgó - Page 12 I_icon_minitimePént. Márc. 25, 2011 9:48 pm

és legyek ott mesélő?

vagy sima alien?

nem tudom a történeteket, mi volt eddig.

ha gondoljátok, egy rövid, egykét mondatos összefoglalóval szolgálhattok.

kösz.

de úgy látom, kevés az aktív mesélő.
Vissza az elejére Go down
Halál
Admin
Halál



Közös Társalgó - Page 12 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Közös Társalgó   Közös Társalgó - Page 12 I_icon_minitimeSzomb. Márc. 26, 2011 2:16 am

Hát igen, mesélők jöttek is, mentek is Sad
Történetileg nem nagyon haladgattunk még, volt pár kaland, de nem olyan lényegesek. Viszont örülnék, ha segítenél pár kalandba. Smile
Vissza az elejére Go down
https://avptrinity.hungarianforum.com
Dexantreal

Dexantreal



Közös Társalgó - Page 12 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Közös Társalgó   Közös Társalgó - Page 12 I_icon_minitimeSzomb. Márc. 26, 2011 7:10 am

Halál írta:
Hát igen, mesélők jöttek is, mentek is Sad
Történetileg nem nagyon haladgattunk még, volt pár kaland, de nem olyan lényegesek. Viszont örülnék, ha segítenél pár kalandba. Smile

akkor gondolom, mint mesélőre számítasz rám elsősorban. és nem játékos, ok, np, de lehet néha én is játszanék.

de szívesen mesélek, majd egyeztessünk, hogy hogyan és mehet.
Vissza az elejére Go down
Halál
Admin
Halál



Közös Társalgó - Page 12 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Közös Társalgó   Közös Társalgó - Page 12 I_icon_minitimeVas. Márc. 27, 2011 4:34 am

Akkor kellene neked még egy kari. Döntsd el, hogy Dex melyik lesz, és ennek megfelelően kreálj egy másikat. És akkor játszhatsz is. Smile
Vissza az elejére Go down
https://avptrinity.hungarianforum.com
Dexantreal

Dexantreal



Közös Társalgó - Page 12 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Közös Társalgó   Közös Társalgó - Page 12 I_icon_minitimeVas. Márc. 27, 2011 7:23 am

Halál írta:
Akkor kellene neked még egy kari. Döntsd el, hogy Dex melyik lesz, és ennek megfelelően kreálj egy másikat. És akkor játszhatsz is. Smile

régen is ez volt a mesélő karim oldal indulásakor. egyelőre nem csinálok újat. meg a b*zi ellenörző kódot akarja folyton, mintha1nyavalyás warez pc géjm lenne... és nem is kaptam és régen más se kapott, csak vhogy sikerült beregelnem, meg a régi tagoknak, az újak meg szenvedtek.

majd később lehet csinálok új karit, de most nem.
Vissza az elejére Go down
Dexantreal

Dexantreal



Közös Társalgó - Page 12 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Közös Társalgó   Közös Társalgó - Page 12 I_icon_minitimeSzer. Márc. 30, 2011 9:01 pm

kérdés... akár a nap kérdése... alien párti vagyok, sokat tudok róluk, de egy könyv most elgondolkodtatott. adott egy helyzet... hajó, rajta két utas, indulnak vissza, nyoma sincs idegeneknek és egyszer csak indulás előtt visszafelé úton jelez a műszerfal, hogy egy kapcsoló nincs rendben lent a mittomén milyen helyen. bemegy oda a csaj a csávóval együtt és ott a dög... úgy veszik észre, hogy a kapcsoló rossz állásban volt és mikor hozzáér a csaj, akkor nyálkás.... namármost azt tudjuk, hogy az idegenek okosak... ha nem is mind, a Királynő biztos... de az egyszerű idegen is eléggé ravasz, különben hogyan boldogulna... felmerült bennem a kérdés, hogy az a kapcsoló véletlen került olyan helyzetbe, hogy a két szereplő lemenjen megnézni és csak ezért írta az író így, vagy szántszándékkal volt az egész és az idegen direkt intézte így? mert azt gondolta az idegen, hogy így csalja őket ide.

továbbá az is felmerül bennem a kérdés, hogy egy nyavalyás kis utas szállító hajóba hogyan kerül be egy idegen, mert az állomáson nyomuk se volt... a szellőzőkön át a hibernáló kamrába... ahol HÁROM idegen tojás volt és az idegen egy "kölyök" idegen még csak, nem fejlődött ki teljesen.

érdekes történet az írótól.

megyek is tovább olvasni, de kíváncsi vagyok a válaszotokra.

a chat pedig nem engedte elküldeni, nem sikerült lekérni a kérést, vagy ilyesmit írt ki. egy mondatba akartam elküldeni ott, max kettőben... aztán inkább ide leírtam hosszan.
Vissza az elejére Go down
Halál
Admin
Halál



Közös Társalgó - Page 12 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Közös Társalgó   Közös Társalgó - Page 12 I_icon_minitimeSzer. Márc. 30, 2011 10:10 pm

Tényleg elgondolkodtató, ez a kérdés. Lehet, hogy véletlenül kapcsolta le, de lehet hogy direkt, az az, a gazdatest bizonyára tudta, hogy egy kapcsoló, mire jó, így ezt a tulajdonságot is továbbadhatta a xenó-nak.
"a szellőzőkön át a hibernáló kamrába... ahol HÁROM idegen tojás volt és az idegen egy "kölyök" idegen még csak, nem fejlődött ki teljesen. a kérdésednek ezt a részét, nem nagyon értem....lehet, hogy a fáradtság teszi! xD
Vissza az elejére Go down
https://avptrinity.hungarianforum.com
Dexantreal

Dexantreal



Közös Társalgó - Page 12 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Közös Társalgó   Közös Társalgó - Page 12 I_icon_minitimeCsüt. Márc. 31, 2011 12:43 am

Halál írta:
Tényleg elgondolkodtató, ez a kérdés. Lehet, hogy véletlenül kapcsolta le, de lehet hogy direkt, az az, a gazdatest bizonyára tudta, hogy egy kapcsoló, mire jó, így ezt a tulajdonságot is továbbadhatta a xenó-nak.
"a szellőzőkön át a hibernáló kamrába... ahol HÁROM idegen tojás volt és az idegen egy "kölyök" idegen még csak, nem fejlődött ki teljesen. a kérdésednek ezt a részét, nem nagyon értem....lehet, hogy a fáradtság teszi! xD

már nem emlékszem pontosan. azért írtam így.

vmi helységet említett az író, ahova a főszereplő csöveken át követte a dögöt, aki elcipelte a csajt.

ott három idegen tojás volt abban a helységben és már tapasztotta a falra a csajt.

az idegen pedig még kölyök, nem fejlődött ki teljesen, így fogalmazta a zaíró. mert lent ahol rátaláltak anno, ott még látni lehetett levedlett bőrmaradványokat, bőr rétegeket.


A hozzászólást Dexantreal összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Csüt. Márc. 31, 2011 2:06 am-kor.
Vissza az elejére Go down
Bishop

Bishop


Tartózkodási hely : Hell!

Közös Társalgó - Page 12 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Közös Társalgó   Közös Társalgó - Page 12 I_icon_minitimeCsüt. Márc. 31, 2011 1:55 am

Szerintem simán lehetnek ilyen okosak... jó megfigyelők és azért van sok eszük, csak az ölés vágy meg a királynő parancsai, no meg az ösztönök elveszik.
Vissza az elejére Go down
Dexantreal

Dexantreal



Közös Társalgó - Page 12 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Közös Társalgó   Közös Társalgó - Page 12 I_icon_minitimeCsüt. Márc. 31, 2011 2:07 am

Bishop írta:
Szerintem simán lehetnek ilyen okosak... jó megfigyelők és azért van sok eszük, csak az ölés vágy meg a királynő parancsai, no meg az ösztönök elveszik.

szerintem is... csak azért voltak kételyeim, de én alien fan vagyok.

amúgy a könyv címe:

aliens: nincs kiút.

B. K. Evenson.
Vissza az elejére Go down
Bishop

Bishop


Tartózkodási hely : Hell!

Közös Társalgó - Page 12 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Közös Társalgó   Közös Társalgó - Page 12 I_icon_minitimeCsüt. Márc. 31, 2011 10:46 pm

Vége a bolondok napjának gyerekek ^^


A hozzászólást Bishop összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Szomb. Ápr. 02, 2011 4:05 am-kor.
Vissza az elejére Go down
Dexantreal

Dexantreal



Közös Társalgó - Page 12 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Közös Társalgó   Közös Társalgó - Page 12 I_icon_minitimePént. Ápr. 01, 2011 3:03 am

Bishop írta:
Hát szörnyű dolog történt :S Mostantól előreláthatólag egy teljes hónapig nem lesz netem. Hétvégéken talán tudok majd, írni de nem ígérek semmit biztosra. Sajnálom Sad Akit érdekel mi a baj, írjon PÜ-t, nem akarom idekiírni :S Szóval innentől be vagyok fagyasztva.

//Nem sok köze van az április elsejének ehhez, ez komoly//

kitartás.
Vissza az elejére Go down
Dexantreal

Dexantreal



Közös Társalgó - Page 12 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Közös Társalgó   Közös Társalgó - Page 12 I_icon_minitimePént. Ápr. 01, 2011 3:52 am

:: Általános :: Adatbázis :: Az emberi fajról

ezt mind honnan vettétek? :O

durva :O.

írok egy könyvet máris, annyi anyag van Very Happy.

amúgy télleg elkezdtem írni. milyen a kiképzés? én azt találtam ki, hogy holo pályán edzenek most.
Vissza az elejére Go down
Halál
Admin
Halál



Közös Társalgó - Page 12 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Közös Társalgó   Közös Társalgó - Page 12 I_icon_minitimeVas. Ápr. 03, 2011 1:38 am

Hát, kedves Dexantreal, megkaptuk a régi oldal (szinte) összes anyagát, Ra'ke-nek köszönhetően. Very Happy
Vissza az elejére Go down
https://avptrinity.hungarianforum.com
Dexantreal

Dexantreal



Közös Társalgó - Page 12 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Közös Társalgó   Közös Társalgó - Page 12 I_icon_minitimeVas. Ápr. 03, 2011 3:04 am

Halál írta:
Hát, kedves Dexantreal, megkaptuk a régi oldal (szinte) összes anyagát, Ra'ke-nek köszönhetően. Very Happy

ok, jó sok, honnan szedték ők? net, wiki?

gondoltam, hogy régi oldalnak is volt, de ennyi?

lol

szép anyag.
Vissza az elejére Go down
Halál
Admin
Halál



Közös Társalgó - Page 12 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Közös Társalgó   Közös Társalgó - Page 12 I_icon_minitimeVas. Ápr. 03, 2011 5:18 am

Hát, nem tudom. A régi oldalra, már nem nagyon emlékszem. De szerintem volt ennyi, mert onnan van Smile
Vissza az elejére Go down
https://avptrinity.hungarianforum.com
Dexantreal

Dexantreal



Közös Társalgó - Page 12 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Közös Társalgó   Közös Társalgó - Page 12 I_icon_minitimeVas. Ápr. 03, 2011 8:29 pm

Halál írta:
Hát, nem tudom. A régi oldalra, már nem nagyon emlékszem. De szerintem volt ennyi, mert onnan van Smile

ok, akár kitaláció az egész, akár hivatalos adatok filmekből, király. simán lehetne ebből egy filmet összehozni, én majd próbálok vmi sztorit írni, csak nemtom milyenek a kiképzések.
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Közös Társalgó - Page 12 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Közös Társalgó   Közös Társalgó - Page 12 I_icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Közös Társalgó
Vissza az elejére 
12 / 15 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1 ... 7 ... 11, 12, 13, 14, 15  Next
 Similar topics
-
» Társalgó
» Gyülekező (humán társalgó)

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
 :: Általános :: Társalgó-
Ugrás:  
Free forum | Art, Culture and Leisures | Mangas | ©phpBB | Free forum support | Visszaélés jelentése | Legfrissebb megbeszélés
mobil avptrinity