Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Nem a legerősebb marad életben, nem is a legokosabb, hanem az, aki a legfogékonyabb a változásokra.
 
KezdőlapLegutóbbi képekRegisztrációBelépésszentháromságKeresés
Keresés
 
 

Az eredmények megjelenítése:
 
Rechercher Bővített keresés
Szégyen fal
Közös Társalgó - Page 14 I_icon_minitimeKedd Aug. 30, 2011 9:53 pm by Halál
Már a címből sejthetitek, hogy mire való.
Aki nem képes együttműködni, az ide lesz kirakva. Ha bannolnak valakit az is kikerűl ide.
Közölni kell a felhasználó nevét, hogy miért lett ide kirakva és a büntetés megnevezését, teszem azt, bannolás, 2 hétre.

Megjegyzések: 30
Legutóbbi témák
» Folyosók
Közös Társalgó - Page 14 I_icon_minitimeKedd Feb. 07, 2012 11:48 pm by Halál

» Idegen kolónia Európában
Közös Társalgó - Page 14 I_icon_minitimeSzer. Jan. 04, 2012 9:51 am by PRéDA

» Menekűlttábor
Közös Társalgó - Page 14 I_icon_minitimeSzer. Jan. 04, 2012 9:13 am by PRéDA

» Királynői kamra
Közös Társalgó - Page 14 I_icon_minitimeCsüt. Dec. 15, 2011 8:46 am by PRéDA

» Kamrák közti folyosók
Közös Társalgó - Page 14 I_icon_minitimeVas. Dec. 11, 2011 7:48 am by PRéDA

» Közös Társalgó
Közös Társalgó - Page 14 I_icon_minitimeVas. Dec. 11, 2011 6:24 am by PRéDA

» Szabad
Közös Társalgó - Page 14 I_icon_minitimeVas. Nov. 06, 2011 4:07 am by Koncoló

» 6-os terem
Közös Társalgó - Page 14 I_icon_minitimeSzomb. Nov. 05, 2011 2:43 am by Halál

» Túlélő kaland
Közös Társalgó - Page 14 I_icon_minitimeSzer. Nov. 02, 2011 3:28 am by Halál

Zene

Közös Társalgó - Page 14  title=
Facebook

 

 Közös Társalgó

Go down 
+30
George Crysmann
Könyörtelen Bélrágó
Éjlopó
Bishop
Jester
Vérengző
Bi'vro
Ger'dar
Thomas Martinez
Redswift
Iván
Matthew "Joker" Anderson
Bisur
Glah'dor
Ra'ke
James Christopher Denton
Gyilkos
Dragon
Andrew Harrison
Jehdin'nagara
Guan'twhei
Zaraquinn
Rémálom
Koncoló
Malakh'aij
Wah'nagini
Namohr
Darakon
Dexantreal
Halál
34 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1 ... 8 ... 13, 14, 15  Next
SzerzőÜzenet
Dexantreal

Dexantreal



Közös Társalgó - Page 14 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Közös Társalgó   Közös Társalgó - Page 14 I_icon_minitimePént. Jún. 10, 2011 5:51 am

hajrá.
Vissza az elejére Go down
Bishop

Bishop


Tartózkodási hely : Hell!

Közös Társalgó - Page 14 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Közös Társalgó   Közös Társalgó - Page 14 I_icon_minitimePént. Jún. 17, 2011 11:17 am

FIGYELEM. Vadi új kalandot hirdettem, marad a szokásos stílusom, igazi nagy csihi-puhi lesz ez! Viszont most remélhetőleg JK bőség lesz, amolyan bemelegítő egy nagyobb kalandra. Itt lehet jelenkezni.
Röviden: A Gatewayen elszabadul a pokol.

UI: Staff szobában később lesz kint a dolog, majd ha lesz elég jelentkező.
Vissza az elejére Go down
Dexantreal

Dexantreal



Közös Társalgó - Page 14 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Közös Társalgó   Közös Társalgó - Page 14 I_icon_minitimePént. Jún. 17, 2011 8:43 pm

Bishop írta:
FIGYELEM. Vadi új kalandot hirdettem, marad a szokásos stílusom, igazi nagy csihi-puhi lesz ez! Viszont most remélhetőleg JK bőség lesz, amolyan bemelegítő egy nagyobb kalandra. Itt lehet jelenkezni.
Röviden: A Gatewayen elszabadul a pokol.

UI: Staff szobában később lesz kint a dolog, majd ha lesz elég jelentkező.

az én ötletem, muhaha Very Happy *tenyerét dörzsöli.*

jóleszez Very Happy.
Vissza az elejére Go down
Dexantreal

Dexantreal



Közös Társalgó - Page 14 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Közös Társalgó   Közös Társalgó - Page 14 I_icon_minitimeKedd Jún. 28, 2011 3:44 am

ez az én jútúb csatornám, nézzétek meg nyugodtan.

https://www.youtube.com/user/fuckujutub
Vissza az elejére Go down
George Crysmann

George Crysmann



Közös Társalgó - Page 14 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Közös Társalgó   Közös Társalgó - Page 14 I_icon_minitimeKedd Jún. 28, 2011 4:46 am

Már rég fent vagy a haverok között.
Vissza az elejére Go down
George Crysmann

George Crysmann



Közös Társalgó - Page 14 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Közös Társalgó   Közös Társalgó - Page 14 I_icon_minitimeKedd Jún. 28, 2011 5:18 am

Egyébként a kaland mikor indul a Gatewayen? Meg hát a tengerészek kalandjába is kell írni.
Vissza az elejére Go down
Dexantreal

Dexantreal



Közös Társalgó - Page 14 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Közös Társalgó   Közös Társalgó - Page 14 I_icon_minitimeKedd Jún. 28, 2011 9:39 am

George Crysmann írta:
Egyébként a kaland mikor indul a Gatewayen? Meg hát a tengerészek kalandjába is kell írni.

mindenki bishopra vár. amikor én Lékelővel ott letelepedtem, mondta egy hét és jön, ez volt múlt héten.

szóval várunk, sztem hamarosan van rá esély, h jön és akkor folytatja.

a másik témát nemtom, abban nemvok illetékes.
Vissza az elejére Go down
Dexantreal

Dexantreal



Közös Társalgó - Page 14 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Közös Társalgó   Közös Társalgó - Page 14 I_icon_minitimeKedd Jún. 28, 2011 9:44 am

George Crysmann írta:
Már rég fent vagy a haverok között.

jútúbon? akkor jó, nem figyeltem, bár nem fontos, de azért kösz. csak mindenki jelöl, azt automatikusan elfogadom.
Vissza az elejére Go down
Bishop

Bishop


Tartózkodási hely : Hell!

Közös Társalgó - Page 14 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Közös Társalgó   Közös Társalgó - Page 14 I_icon_minitimeSzer. Júl. 20, 2011 5:45 am

Üdvözletem mindenkinek.

Visszatértem a Balatonról, de sajna személyes okok miatt és a megcsappant szabad időm miatt, rossz hírekkel szolgálhatok. Ezen az oldalon minden karakteremmel lehúzom a rolót. Elnézést mindenkitől, remélem Dex átveszi az éppen futó tömegkalandom és nem lesz nagy baj. Tudom ígértem, hogy megpróbálom feléleszteni az oldalt, de sajna közbe szólt az élet, szóval ez nem jött össze. Mindenkinek további jó játékot kívánok. És még egyszer elnézést, jó volt veletek.

Bishop, Bisur, Bi'vro, Néma Halál
Vissza az elejére Go down
Dexantreal

Dexantreal



Közös Társalgó - Page 14 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Közös Társalgó   Közös Társalgó - Page 14 I_icon_minitimePént. Júl. 22, 2011 8:39 am

Bishop írta:
Üdvözletem mindenkinek.

Visszatértem a Balatonról, de sajna személyes okok miatt és a megcsappant szabad időm miatt, rossz hírekkel szolgálhatok. Ezen az oldalon minden karakteremmel lehúzom a rolót. Elnézést mindenkitől, remélem Dex átveszi az éppen futó tömegkalandom és nem lesz nagy baj. Tudom ígértem, hogy megpróbálom feléleszteni az oldalt, de sajna közbe szólt az élet, szóval ez nem jött össze. Mindenkinek további jó játékot kívánok. És még egyszer elnézést, jó volt veletek.

Bishop, Bisur, Bi'vro, Néma Halál

Ó, a francba. Pedig pont akartam mondani, mehetnénk. Kitartás, sok sikert és hajrá, átveszem, de akkor pl írj egy emailt ide.

gobbels@citromail.hu

Hogy tudjam miről van szó pontosan.

Minden jót!
Vissza az elejére Go down
George Crysmann

George Crysmann



Közös Társalgó - Page 14 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Közös Társalgó   Közös Társalgó - Page 14 I_icon_minitimePént. Júl. 22, 2011 10:31 pm

Nekem is van egy kalandötletem mindenki számára, aki még nincs kalandon, az majd jöhet, ha kapok rá engedélyt, hogy benyomjam.
Vissza az elejére Go down
Dexantreal

Dexantreal



Közös Társalgó - Page 14 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Közös Társalgó   Közös Társalgó - Page 14 I_icon_minitimeKedd Júl. 26, 2011 8:45 am

George Crysmann írta:
Nekem is van egy kalandötletem mindenki számára, aki még nincs kalandon, az majd jöhet, ha kapok rá engedélyt, hogy benyomjam.

Nyugodtan gyártsatok ötleteket, majd részletesen elolvasom, de most nagyon ritkán vagyok.

Majd én is jönnék a kalandra.

Írjátok le a kaland topikba, mint Iván.
Vissza az elejére Go down
Glah'dor
Mesélő
Glah'dor



Közös Társalgó - Page 14 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Közös Társalgó   Közös Társalgó - Page 14 I_icon_minitimePént. Júl. 29, 2011 6:05 am

Megjöttem!
Elnézést a hosszú kimaradásért, igyekszem kárpótolni benneteket, szóval kinek lógok mesélői höszövel?
Vissza az elejére Go down
Dexantreal

Dexantreal



Közös Társalgó - Page 14 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Közös Társalgó   Közös Társalgó - Page 14 I_icon_minitimePént. Júl. 29, 2011 8:30 am

Glah'dor írta:
Megjöttem!
Elnézést a hosszú kimaradásért, igyekszem kárpótolni benneteket, szóval kinek lógok mesélői höszövel?

HÁH!

Jó újra látni téged. Élesszük fel az oldalt. Sajnos Bishop elment. Végleg. Nem veszekedés volt, csak így döntött. Gatewayen van egy kaland, ahol Bishoppal megegyeztünk, hogy Kíméletlen Lékelőből Királynő lesz. Átvehetnéd a kalandot és lemesélhetnéd a népnek. Mit szólsz? Most hétvégén aktívan vagyok és utána egy hétig semmi, de aztán ismét leszek és véglegesen.
Vissza az elejére Go down
Iván

Iván


Tartózkodási hely : valahol

Közös Társalgó - Page 14 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Közös Társalgó   Közös Társalgó - Page 14 I_icon_minitimePént. Júl. 29, 2011 10:46 pm

nekem is van kaland a marson, azt pedig fejezzük be gyorsan.
Vissza az elejére Go down
Dexantreal

Dexantreal



Közös Társalgó - Page 14 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Közös Társalgó   Közös Társalgó - Page 14 I_icon_minitimeSzomb. Júl. 30, 2011 12:23 am

Iván írta:
nekem is van kaland a marson, azt pedig fejezzük be gyorsan.

Az igaz. Miért, hova sietsz? Very Happy
Vissza az elejére Go down
Glah'dor
Mesélő
Glah'dor



Közös Társalgó - Page 14 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Közös Társalgó   Közös Társalgó - Page 14 I_icon_minitimeSzomb. Júl. 30, 2011 5:09 am

Lemaradt a légyszíves, de oké.
Bishop kalandját meg átfutom és meglátjuk mit tehetek.
Vissza az elejére Go down
Dexantreal

Dexantreal



Közös Társalgó - Page 14 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Közös Társalgó   Közös Társalgó - Page 14 I_icon_minitimeSzomb. Júl. 30, 2011 6:22 am

Glah'dor írta:
Lemaradt a légyszíves, de oké.
Bishop kalandját meg átfutom és meglátjuk mit tehetek.

Ok, kösz, örülnék, ha Királynő lehetnék Very Happy.
Vissza az elejére Go down
Glah'dor
Mesélő
Glah'dor



Közös Társalgó - Page 14 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Közös Társalgó   Közös Társalgó - Page 14 I_icon_minitimeSzomb. Júl. 30, 2011 6:38 am

Ezt a királynősdit még nem értem, de ha már így alakul, nem lenne célszerűbb admin karival annak lenni?
Vissza az elejére Go down
Dexantreal

Dexantreal



Közös Társalgó - Page 14 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Közös Társalgó   Közös Társalgó - Page 14 I_icon_minitimeSzomb. Júl. 30, 2011 7:16 am

Glah'dor írta:
Ezt a királynősdit még nem értem, de ha már így alakul, nem lenne célszerűbb admin karival annak lenni?

Nemtom, Bishoppal úgy beszéltük meg - belső fórum -, hogy jk legyen, mert jk még úgyse volt.

Nem oszt nem szoroz szerintem, hogy jk vagy admin a Királynő. Az admin karakterem nem játszik, admin csak, míg a jk idegenem, Kíméletlen Lékelő, aktív játékos, leszámítva a mostani hetet majd, ahol ritkán leszek, de hétvégén visszatérek véglegesen.

És ezért ez a karakterem lenne a Királynő.
Vissza az elejére Go down
Zaraquinn

Zaraquinn



Közös Társalgó - Page 14 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Közös Társalgó   Közös Társalgó - Page 14 I_icon_minitimeVas. Júl. 31, 2011 10:21 pm

Lehetne majd egy olyan kalandsorozat, hogy a Földön és egy idili Japán kisváros környékén kell vadászni, begyűjteni és lövöldözni?
Vissza az elejére Go down
Koncoló

Koncoló



Közös Társalgó - Page 14 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Közös Társalgó   Közös Társalgó - Page 14 I_icon_minitimeVas. Júl. 31, 2011 10:37 pm

Dikk! Tesóm visszajött és nem engedte fel a játék Very Happy Így hát én veszem át a jövőbeli kalandját.
Vissza az elejére Go down
Iván

Iván


Tartózkodási hely : valahol

Közös Társalgó - Page 14 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Közös Társalgó   Közös Társalgó - Page 14 I_icon_minitimeHétf. Aug. 01, 2011 3:31 am

Akkor gyere majd az Iván Kalandjáratra. Ezen a héten fogom indítani. mindig egy hsz-t fogok írni. Szóval ráértek a hszeket megírni. Ötletes legyen Smile és neked tetsző Smile De lesznek benne kritériumok Smile
Vissza az elejére Go down
Koncoló

Koncoló



Közös Társalgó - Page 14 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Közös Társalgó   Közös Társalgó - Page 14 I_icon_minitimeHétf. Aug. 01, 2011 7:06 am

Először az enyémet csináljuk. Ha többen nem jelentkeznek, akkor neked fogok mesélni. De szívből kívánom, hogy jöjjenek többeni, mert igazából úgy AvP az AvP, ha többen vannak egy helyen.
Vissza az elejére Go down
Dexantreal

Dexantreal



Közös Társalgó - Page 14 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Közös Társalgó   Közös Társalgó - Page 14 I_icon_minitimeHétf. Aug. 01, 2011 7:29 am

Koncoló írta:
Először az enyémet csináljuk. Ha többen nem jelentkeznek, akkor neked fogok mesélni. De szívből kívánom, hogy jöjjenek többeni, mert igazából úgy AvP az AvP, ha többen vannak egy helyen.

Ezen a héten ritkán leszek, de lehet tudnék írni egyet-egyet, passz.
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Közös Társalgó - Page 14 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Közös Társalgó   Közös Társalgó - Page 14 I_icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Közös Társalgó
Vissza az elejére 
14 / 15 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1 ... 8 ... 13, 14, 15  Next
 Similar topics
-
» Társalgó
» Gyülekező (humán társalgó)

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
 :: Általános :: Társalgó-
Ugrás:  
Free forum | ©phpBB | Free forum support | Visszaélés jelentése | Legfrissebb megbeszélés
mobil avptrinity