Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Nem a legerősebb marad életben, nem is a legokosabb, hanem az, aki a legfogékonyabb a változásokra.
 
KezdőlapLegutóbbi képekRegisztrációBelépésszentháromságKeresés
Keresés
 
 

Az eredmények megjelenítése:
 
Rechercher Bővített keresés
Szégyen fal
Melburne- Földalatti kutatóközpont - Page 5 I_icon_minitimeKedd Aug. 30, 2011 9:53 pm by Halál
Már a címből sejthetitek, hogy mire való.
Aki nem képes együttműködni, az ide lesz kirakva. Ha bannolnak valakit az is kikerűl ide.
Közölni kell a felhasználó nevét, hogy miért lett ide kirakva és a büntetés megnevezését, teszem azt, bannolás, 2 hétre.

Megjegyzések: 30
Legutóbbi témák
» Folyosók
Melburne- Földalatti kutatóközpont - Page 5 I_icon_minitimeKedd Feb. 07, 2012 11:48 pm by Halál

» Idegen kolónia Európában
Melburne- Földalatti kutatóközpont - Page 5 I_icon_minitimeSzer. Jan. 04, 2012 9:51 am by PRéDA

» Menekűlttábor
Melburne- Földalatti kutatóközpont - Page 5 I_icon_minitimeSzer. Jan. 04, 2012 9:13 am by PRéDA

» Királynői kamra
Melburne- Földalatti kutatóközpont - Page 5 I_icon_minitimeCsüt. Dec. 15, 2011 8:46 am by PRéDA

» Kamrák közti folyosók
Melburne- Földalatti kutatóközpont - Page 5 I_icon_minitimeVas. Dec. 11, 2011 7:48 am by PRéDA

» Közös Társalgó
Melburne- Földalatti kutatóközpont - Page 5 I_icon_minitimeVas. Dec. 11, 2011 6:24 am by PRéDA

» Szabad
Melburne- Földalatti kutatóközpont - Page 5 I_icon_minitimeVas. Nov. 06, 2011 4:07 am by Koncoló

» 6-os terem
Melburne- Földalatti kutatóközpont - Page 5 I_icon_minitimeSzomb. Nov. 05, 2011 2:43 am by Halál

» Túlélő kaland
Melburne- Földalatti kutatóközpont - Page 5 I_icon_minitimeSzer. Nov. 02, 2011 3:28 am by Halál

Zene

Melburne- Földalatti kutatóközpont - Page 5  title=
Facebook

 

 Melburne- Földalatti kutatóközpont

Go down 
3 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next
SzerzőÜzenet
Bishop

Bishop


Tartózkodási hely : Hell!

Melburne- Földalatti kutatóközpont - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Melburne- Földalatti kutatóközpont   Melburne- Földalatti kutatóközpont - Page 5 I_icon_minitimeKedd Márc. 29, 2011 7:58 am

Késelésed sikerrel jár, a lény nem tudott kárt tenni a legjobb fegyveredben. A tőr is jól bírta, nem fogott rajta a sav, a lény szekunder állkapcsát levágtad és a fejében is nagy kárt tettél. Már fellégeznél, hogy megmenekültél, amikor orrodat megcsapja a sav szaga, majd látod, hogy a félbe szakad lényből áramló zöld lé elkezdte marni a lift alját, ami igen gyorsan fogyatkozik. Feletted van egy nagyobb rés, amit a lény vájt.
Vissza az elejére Go down
Iván

Iván


Tartózkodási hely : valahol

Melburne- Földalatti kutatóközpont - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Melburne- Földalatti kutatóközpont   Melburne- Földalatti kutatóközpont - Page 5 I_icon_minitimeKedd Márc. 29, 2011 8:51 am

Beledöftem a késemet a pofájába. A sav szerencsére nem ért hozzám. nemesebbik testrészem is megmaradt.
- Ezt neked te dög!- kiáltottam gyilkos hajlammal, miközben megforgattam a kést. A lény teste szépen elernyed, majd orromat a sav bűze töltötte meg. Fulladoztam. Egy kijárat volt. Illetve kettő egy fent, egy lent ami a savnak köszönhető. Én felfelé indultam óvatosan.
Vissza az elejére Go down
Bishop

Bishop


Tartózkodási hely : Hell!

Melburne- Földalatti kutatóközpont - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Melburne- Földalatti kutatóközpont   Melburne- Földalatti kutatóközpont - Page 5 I_icon_minitimeSzer. Márc. 30, 2011 2:11 am

Te a nehezebb de sokkal biztosabb kijutási módot választottad. Elkezdesz felfele mászni, először a korlátra állsz fel, majd onnan kapaszkodsz fel, óvatos vagy, de a padló már kezd olvadozni és szakadozni, ezért kicsit rákapcsolsz. Hamarosan a lift tetején vagy, itt is mindent piros fény övez, felfele a lift akna, semmi kapaszkodó csak a kábel. Viszont mintha látnál valamit fentebb mozogni.
Vissza az elejére Go down
Iván

Iván


Tartózkodási hely : valahol

Melburne- Földalatti kutatóközpont - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Melburne- Földalatti kutatóközpont   Melburne- Földalatti kutatóközpont - Page 5 I_icon_minitimeSzer. Márc. 30, 2011 8:01 am

Tökéletes gyilkoló gépezetek ezek a lények. A haláluk után is veszélyesek. A sav véget iparkodnom kellett a kijutással. Megkapaszkodtam és hirtelen elrugaszkodtam. épp hogy kiérek már a létrát fogva észre veszek valamit fen, ami mozog. Nem tetszésemet nyilvánítva előveszem a stukkert, és várni kezdek, ha jól látom a célt, akkor tüzelek. Izgulni izgulok, hiszen sötét van és ezek a dögök nagyon gyorsak.
Vissza az elejére Go down
Bishop

Bishop


Tartózkodási hely : Hell!

Melburne- Földalatti kutatóközpont - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Melburne- Földalatti kutatóközpont   Melburne- Földalatti kutatóközpont - Page 5 I_icon_minitimeCsüt. Márc. 31, 2011 4:39 am

Felnézel és erőlteted a szemed, tested egyre jobban van és mintha friss levegőt is éreznél. Figyelsz és célzol, ám mintha vibrálást észlelnél, ez megzavar és nem tudod eldönteni, van-e valami fölötted. De mintha a lift megmozdulna, lefele és ahogy lenézel látod, hogy a sav kezdi marni az egész liftet, felfelé is.
Vissza az elejére Go down
Iván

Iván


Tartózkodási hely : valahol

Melburne- Földalatti kutatóközpont - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Melburne- Földalatti kutatóközpont   Melburne- Földalatti kutatóközpont - Page 5 I_icon_minitimePént. Ápr. 01, 2011 7:02 pm

Van egy sejtésem, hogy mi volt ez a vibrálás. A lég mozgástól talán friss levegőt érzek, de nem tudom eldönteni, hogy mi van fent. Ezért tovább mászok lefelé nézve látom, hogy a lift megmozdult. Annyira elmarta a sav, hogy haszna vehetetlen. Vegyes érzelmek kavarogtak bennem. Nem tetszett ez a helyzet. Megpróbálok felfelé menni. Óvatosan és a pisztolyomat a jobb kezembe tartom, hogy bármikor tüzelhessek. Nesztelenül mászok a létra fokokon. Mesterlövész koromban jól megtanítottak a rejtőzködésre, és hogy ne adjak ki hangot. Így nem vesz észre az ellenség. Ha nincs létra, akkor az egyik szintre megpróbálok bejutni. A késsel szétfeszítem az ajtót és megyek tovább.
Vissza az elejére Go down
Bishop

Bishop


Tartózkodási hely : Hell!

Melburne- Földalatti kutatóközpont - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Melburne- Földalatti kutatóközpont   Melburne- Földalatti kutatóközpont - Page 5 I_icon_minitimeSzomb. Ápr. 02, 2011 7:29 am

A mesterlövész kiképzésen jól megtanítottak az óvatosságra, figyelmességre, koncentrálásra. De a lift akna teljesen sima, nincs létra se semmi, csak a kábelek és a lift alattad. Ahogy a következő pillanatban megmozdulsz, úgy a lift is, majd elkezd zuhanni. Pár pillanatra átitat egy igen fura érzés, mintha el se hinnéd, hogy mi történik veled, mintha lassított felvételt néznél. Ahogy a lift elkezd zuhanni, te mintha megemelkednél, tested magától felugrott. Most egy pillanatra a levegőben vagy, alattad a zuhanó lift, feletted talán a kijárat és a szabadság. De bármit is teszel gyorsan kell tenned mert hamarosan te is zuhanni kezdesz.
Vissza az elejére Go down
Iván

Iván


Tartózkodási hely : valahol

Melburne- Földalatti kutatóközpont - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Melburne- Földalatti kutatóközpont   Melburne- Földalatti kutatóközpont - Page 5 I_icon_minitimeSzomb. Ápr. 02, 2011 8:13 am

A lift zuhan, én pedig felugrok, pedig nem is gondoltam erre. A testem magamtól cselekedett. Minden furcsa volt körülöttem. A legrosszabb, hogy egy kábelen lógok. Erősen szorítom a kezemmel. Próbálok mászni amilyen gyorsan csak lehet. Fel felé tartok, de mindjárt zuhanok? Talán elszakad a kábel? Semmi gond. Körbe nézek, miközben fel felé mászok de nagyon gyorsan.
Vissza az elejére Go down
Bishop

Bishop


Tartózkodási hely : Hell!

Melburne- Földalatti kutatóközpont - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Melburne- Földalatti kutatóközpont   Melburne- Földalatti kutatóközpont - Page 5 I_icon_minitimeSzomb. Ápr. 02, 2011 8:38 am

Megragadod a kábelt, nem szakadt el csak megrándult a lift miatt, de hamar helyre áll, azonban rajtad is nagyot ránt. Kezedről lehorzsolódik a bőr, amint egy-két métert csúszol lefelé, de nem ereszted el. Pisztolyod viszont a mélybe zuhan, ahogy ösztönösen ráfogsz a kábelre. Felnézel, nem sok minden változott... talán mintha közelebb lenne az akna teteje.
Ezen felbátorodva tovább mászol, és már nem is érzel fájdalmat, nem haladsz túl gyorsan, de legalább biztosan, mindig kicsit haladsz felfele. Egyszer csak meghallod a liftet, ahogy leér és ripityára törik. Kicsit megörülsz, hogy nem voltál benne. De hirtelen valami nagyot ránt a kábelen és mintha valami megindult volna felfele. Előtted pont van egy kis mélyedés a liftaknában, de az akna teteje is csak 5 méterre van.
Vissza az elejére Go down
Iván

Iván


Tartózkodási hely : valahol

Melburne- Földalatti kutatóközpont - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Melburne- Földalatti kutatóközpont   Melburne- Földalatti kutatóközpont - Page 5 I_icon_minitimeKedd Ápr. 05, 2011 3:46 am

Érzem, ahogyan a tenyerem égni kezd. Köszönhető ez a kábelnek, mivel csúsztam rajta. Nagyon fáj az ilyen fajta művelet. Kicsit megrándult a karom is, de se baj. Katona dolog, ahogy anyuci mondaná. Jól megkapaszkodok a kötélben, és utána haladok felfelé. Igaz lassan, de biztosan. Egy nagy ricsajt hallottam lentről.
- Ez a lift lehetett! - majd a kábel rángásba kezdet. Mintha, valami felfelé ment volna, nem is tudom, hogy mi az. Ha egy kábel, akkor megragadom és az úgy is felfelé visz a kijáratoz. Ha nem kábel, akkor a mélyedésbe ugrok. Onnét persze körbe nézek, és megyek tovább.
Vissza az elejére Go down
Bishop

Bishop


Tartózkodási hely : Hell!

Melburne- Földalatti kutatóközpont - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Melburne- Földalatti kutatóközpont   Melburne- Földalatti kutatóközpont - Page 5 I_icon_minitimeKedd Ápr. 05, 2011 8:15 am

Kábel nem reppen fel melletted, nem is szakadt el egyik sem. Egyre gyanúsabb kezd lenni a helyzet, idegesen veszed észre, hogy valami mászik utánad. Elhatározod magad, hogy átugrasz abba a mélyedésbe, lendülsz egyet, át is érsz, kicsit meginogsz, de végül minden rendben megy. Hirtelen megpillantasz valami mozgást lentről, hamarosan meglátsz egy kábelen felkapaszkodó lényt, nagy nyálkás, korom fekete, feje az átlagosnál is hosszabb. De most csapdában vagy, előtted a lény, alattad a mély.
Vissza az elejére Go down
Iván

Iván


Tartózkodási hely : valahol

Melburne- Földalatti kutatóközpont - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Melburne- Földalatti kutatóközpont   Melburne- Földalatti kutatóközpont - Page 5 I_icon_minitimeKedd Ápr. 05, 2011 8:49 am

Épp hogy átértem. Szerencsémre nem estem le a mélybe, de onnét fel jött egy dög. Csúnya, otromba feje volt. Fejemben számolni kezdtem. a másodperc tört része alatt. 1-1.5 méterre lógott az acél kábelen. Tuti nem volt jó tapadása. A késemet a számba vettem és ráharaptam fehér fogaimmal. Kopasz fejemen a verejték gyöngyözni kezdett. A szemem tele volt haraggal. Megvártam míg ideális helyzetbe kerülhetek. Nem akartam hogy át döfjön ez a lény. Morogva elrugaszkodtam. Közben a késemet fogaimmal szorítottam. A kezeimmel megfogtam a kábelt, és a térdeimmel a lényt céloztam meg. Egyik kezem segítségével a kést előrántottam és szanaszét szúrtam a lény banán alakú, sötét fejét. Szinte önkívületi állapotban hadonásztam a késsel. Arcom akár egy örülté. Vigyorogtam és közben élveztem a végig kúszó félelmet a hátamon.
Vissza az elejére Go down
Bishop

Bishop


Tartózkodási hely : Hell!

Melburne- Földalatti kutatóközpont - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Melburne- Földalatti kutatóközpont   Melburne- Földalatti kutatóközpont - Page 5 I_icon_minitimeSzer. Ápr. 06, 2011 8:29 am

Örülten neki indulsz az ugrásnak, ami öngyilkos kimenetűnek látszik, tekintve a helyzetet. De valami egészen hihetetlen történik veled, ahogy neki rugaszkodsz, valami történik, mintha a lábad lebénult volna, talán a szerek hatása, vagy a túlzott stresszé. Egyenesen lezúgnál a mélybe, de valami megragad, és ahogy felnézel a kábelra fonódott lény kezét pillantod meg. Megtart téged és pont a szemedbe néz, majd elkezd felfelé mászni.
Vissza az elejére Go down
Iván

Iván


Tartózkodási hely : valahol

Melburne- Földalatti kutatóközpont - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Melburne- Földalatti kutatóközpont   Melburne- Földalatti kutatóközpont - Page 5 I_icon_minitimeCsüt. Ápr. 07, 2011 12:25 am

Őrülten nézek az idegenre, majd elrugaszkodok. Számításaimban csak a bénulást nem vettem számba.
- A francba!- zuhanok lefelé. Pár kép be villan. Látom Bisur, ahogy a gránáttal szórakozik, és egy hülye zászló jön ki. Látom Shepard-t és Aim-et. A technikust, és a szőke dokinőt. Jack-t is látom. Régi jó cimboráim.
Hirtelen megállok a levegőben. Körülöttem egy szakadék.
- Ilyen lenne a pokol? - nézek tűnődve szét, lógó kezekkel, majd később felnézve látom, hogy a lény az szemembe bámul.
- Mi a frász van? Meg fogtad a lábamat? - tudtam itt a vég. Kifog végezni. Nem nem értem miért fogott meg, de ha ki akart volna nyírni, azt rég megtehette volna, ha hagy leesni. Nem ehelyett vitt felfelé a kijáratba. Én hagytam, hogy erőlködjön. Majd ha kiértünk cselekszek. Késemet még nem rántom elő. De ha kell akkor előrántom.
Vissza az elejére Go down
Bishop

Bishop


Tartózkodási hely : Hell!

Melburne- Földalatti kutatóközpont - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Melburne- Földalatti kutatóközpont   Melburne- Földalatti kutatóközpont - Page 5 I_icon_minitimePént. Ápr. 08, 2011 1:09 am

Nem igazán rángasz, és ellenkezel, ez végzetes hiba... lenne, de most mégsem az, valami más. Egy ideig még figyel téged a lény, akarsz a támadni, majd elkezd ismét felfelé haladni a kábelen, nem láttad pontosan, de mintha bólintott volna egyet. Ahogy haladtok felfelé, újabb emlékképek jutnak el az agyadig. Megint elmosódik a kép.
Ismét le vagy kötözve, teljes a káosz, az idegenek elszabadultak, a plexi mögötti embereket széttépték, de egy-kettőnek sikerült elmenekülniük. Csak vársz és állsz, majd az egyik idegen oda sétál a pulthoz és azt bámulja, csak nézi és nézi, te pedig csak bámulod.
Felébredsz, friss levegőt érzel, betonon fekszel, ahogy egyre jobban látsz látod a fölötted lévő lényt, bámul téged, majd oldalról a kezével ad egy közepes pofont.
Vissza az elejére Go down
Iván

Iván


Tartózkodási hely : valahol

Melburne- Földalatti kutatóközpont - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Melburne- Földalatti kutatóközpont   Melburne- Földalatti kutatóközpont - Page 5 I_icon_minitimePént. Ápr. 08, 2011 4:37 am

Egy ideig nézett fekete hosszúkás fejével, majd bólintott. Furcsa szokás ez az idegen lényektől, de a vízi mentők sem szeretik, hogy ha az áldozatok kapálóznak, amikor ki akarják őket menteni, sőt még akadályozza őket a munkájukban.
Újabb kép villant be.
Le vagyok kötözve. De miért? Jaj, megint a kísérlet. Riadó és egyéb. A pokol elszabadult. A plexi mögött majdnem mindenki halott. Az egyik lény oda áll a pulthoz és csak nézi. Még mindig le vagyok kötözve. Szabad préda a számára. Vajon most mihez kezd? Istenem ad, hogy túl éljem, még megakartam tréfálni Bisurt a múltkori incidensért.

Frissebb a levegő. Felébredtem egy újabb álomból. Ennek sosem lesz vége? Meglepődötten tekintek a felettem terpeszkedő lényre, majd pofon vág. Nem volt kellemes, de nem is ájultam el. Késem nálam van, de még nem rántom elő. Ha akart volna, már rég kinyírhatott volna ez a lény. Meg akarom tudni, hogy most mihez kezd velem. Csak nézek, és várom a reagálását. ha lehet felüllök, vagy felállok. Ha adna jelzéseket, akkor követem őt.
Vissza az elejére Go down
Bishop

Bishop


Tartózkodási hely : Hell!

Melburne- Földalatti kutatóközpont - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Melburne- Földalatti kutatóközpont   Melburne- Földalatti kutatóközpont - Page 5 I_icon_minitimePént. Ápr. 08, 2011 7:50 am

Úgy látszik jó úton jársz, a lény nem bánt. Eléggé ismered a természetét, feláll, hagy téged felülni, majd elindul, végignézel a bunkeren, egész kis katonai létesítmény, de csak egy "kis" atombiztos bejárat van felül, körbe, körbe beton és kerítés, külső behatolásnak nincs nyoma. Felállsz és követed a lényt, elérkeztek egy kapuhoz és ő nemes egyszerűséggel kinyitja azt. Majd elindul egy nagyobb hangár féleség felé, megszaporázza lépteit, néha hátra, hátra tekinget. Majd elér az ajtóig, ott megáll és egy konzol felé bök a fejével, acél számok vannak rajta, valami felé beléptető, szét van karcolva.
Vissza az elejére Go down
Iván

Iván


Tartózkodási hely : valahol

Melburne- Földalatti kutatóközpont - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Melburne- Földalatti kutatóközpont   Melburne- Földalatti kutatóközpont - Page 5 I_icon_minitimeSzomb. Ápr. 09, 2011 8:50 pm

Értem én a lény célzásait. Körbe nézek mindenütt beton. aha meg kerítések. Valami atombiztos hely. Eléggé érdekes. Az idegen előre megy, én követem őt. Majd kinyitja nekem az egyik ajtót, ami nem engedett tovább minket!
- Ohh de kedves, köszönöm! - mosolygok a lényre. Furcsa azt hittem, hogy ezek megakarnak ölni. Mi volt régebben? Miért támadtak meg? Furcsa ez az egész számomra, de kifogom deríteni, ha beledöglök is.
Egy kis idő elteltével egy raktár féleséghez érünk. A fejével, valami kapcsoló féléhez irányít. Oda megyek leolvasom a számokat és megjegyzem, azután felhasználom őket. Jobban körbe nézek, hogy hát ha találok még valamit. a hegesztő pisztolyom még meg van talán, meg a késem.
Vissza az elejére Go down
Bishop

Bishop


Tartózkodási hely : Hell!

Melburne- Földalatti kutatóközpont - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Melburne- Földalatti kutatóközpont   Melburne- Földalatti kutatóközpont - Page 5 I_icon_minitimeVas. Ápr. 10, 2011 10:02 pm

Megjegyzed a számokat, nem nehéz szépen sorba vannak, 0-tól 9-ig egy négyzetes alakban. Körbenézel, majd átvizsgálod magadat is, hegesztőd nem is volt, döbbensz rá, de a késed még megvan. Látszólag ez nagyon kevés lesz, de van pár méterre egy láda is, meg mellette egy fémdarab. Körbe csak kerítés és beton, de a távolban látsz néhány fát is. Olyan ismerős érzés fog el, mintha már jártál volna itt.
Vissza az elejére Go down
Iván

Iván


Tartózkodási hely : valahol

Melburne- Földalatti kutatóközpont - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Melburne- Földalatti kutatóközpont   Melburne- Földalatti kutatóközpont - Page 5 I_icon_minitimeHétf. Ápr. 11, 2011 9:37 am

A számokat szépen sorjába rendeztem egyesével. Amikor ezzel végeztem át kutattam magamat, hogy van-e valami felszerelésem, de csak a késem volt, meg a ruháim. A távolban, látok egy ládát. Körülöttem, minden beton vagy kerítés, de látok fát is a kerítésen túl. Nagy lombjai és ez a hely valamiért ismerős volt. Nem értettem miért. Oda megyek a ládához, és a fém eszközt is elveszem, jól megnézem a ládát, hogy miként nyitható és kinyitom. Közben a lényre is figyelek, hogy jelez-e valamit.
Vissza az elejére Go down
Bishop

Bishop


Tartózkodási hely : Hell!

Melburne- Földalatti kutatóközpont - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Melburne- Földalatti kutatóközpont   Melburne- Földalatti kutatóközpont - Page 5 I_icon_minitimeKedd Ápr. 12, 2011 5:38 am

A számok elrendezése nem nagy sikerrel jár, mert fixen vannak berakva az acél panelba.
Melburne- Földalatti kutatóközpont - Page 5 Pin120.preview
Ezután a ládák felé veszed az irányt, nincs túl messze, egy fém láda, mellette hever egy feszítő vas. Fogod és nagy erőfeszítések árán szétfeszíted azt, kinyílik, találsz benne néhány kábelt, egy hegesztő pisztolyt, egy hackelőt, néhány lámpát, szerszámokat. Minden van benne, ami egy jármű javításához kellhet. Ahogy mélyebbre ásol, találsz egy shotgunt is a csomagban. Átfuthat az agyadon a gondolat, hogy eddigi segítődet eltedd lábalól.
Vissza az elejére Go down
Iván

Iván


Tartózkodási hely : valahol

Melburne- Földalatti kutatóközpont - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Melburne- Földalatti kutatóközpont   Melburne- Földalatti kutatóközpont - Page 5 I_icon_minitimePént. Ápr. 15, 2011 11:03 pm

A gombokat nem kellett rendezni ,mert stabilan elvoltak helyezve. Mivel nem tudtam kezdeni vele semmit, a ládához indultam. A mellette lévő vassal nagy nehezen kinyitottam. Találtam néhány kábelt, egy hegesztő pisztolyt, egy hackelőt, néhány lámpát, szerszámokat. Az alján pedig egy shotgunt. Kedves Bisur bajtársamra emlékeztet. Ezért megszámoltam a lőszert is. Fejemben közben átfutott a gondolat, hogy ki kéne csinálnom a lényt. Nem tudni mikor támadhat rám. De eddig bármikor megtehette volna, de nem tette. Majd ha gyanúsan néz rám, akkor kinyírom. Egy a gond, hogy ezeknek nincs szemük. A hackelővel megpróbáltam kinyitni a helyiséget. ha nem sikerülne, akkor tovább megyek és próbálok találni valami hasznos dolgot.
Vissza az elejére Go down
Bishop

Bishop


Tartózkodási hely : Hell!

Melburne- Földalatti kutatóközpont - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Melburne- Földalatti kutatóközpont   Melburne- Földalatti kutatóközpont - Page 5 I_icon_minitimeVas. Ápr. 17, 2011 9:24 pm

A hackelővel odamész az ajtóhoz, igaz nincs ebben, nagy gyakorlatod de hozzá kapcsolod a kábeleket a panelhez, elkezded nyomkodni a dolgokat a készüléken, kicsit néha szikrázik ugyan, de hamarosan egy nagy kattanást hallasz. A hangár hatalmas ajtaja szépen szétnyílik és bent megpillantasz egy gépet, egy nagyobb repülő, űrhajó. De te még eltudod vezetni, értesz hozzá. A lény aki eddig kísért máris oda telepedett a gép elé.
Vissza az elejére Go down
Iván

Iván


Tartózkodási hely : valahol

Melburne- Földalatti kutatóközpont - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Melburne- Földalatti kutatóközpont   Melburne- Földalatti kutatóközpont - Page 5 I_icon_minitimeSzer. Ápr. 20, 2011 6:52 am

Próbáltam ügyködni a hackelővel. Szikrázott, csattogott, kattogott, mindent csinált, de nem történt semmi.
- Az Istenit!- mondtam mérgemben és rácsaptam a konzolra, majd hirtelen egy nagy zajra figyeltem fel. Egész testemben megremegtem. Szerencsére a bejárat volt az, és nem egy szörny. Bent megpillantottam a gépet. Minden felszerelésem meg volt, hogy megjavítsam, ha esetleg hibás lenne. A társam a gép elé helyezkedett. Nem tetszett nekem, ezért a shotgunt megfogtam és készenlétbe helyeztem, de nem tartottam rá, hanem csak felé fordítottam ,de a csővel lefelé céloztam. Elkezdtem hozzá beszélni, hátha megtudom magamat értetni vele.
- Mit akarsz? Nekem mennem kell tovább. - majd figyelni kezdtem a reakcióit. Ha valami rosszban sántikál telibe lövöm a lábát. Ha nem csinál semmit, akkor szépen oda megyek a géphez, közben tisztes távolságban figyelem a lényt, majd beszállok, és becsukom az ajtót, hogy ne jöjjön utánam.
Vissza az elejére Go down
Bishop

Bishop


Tartózkodási hely : Hell!

Melburne- Földalatti kutatóközpont - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Melburne- Földalatti kutatóközpont   Melburne- Földalatti kutatóközpont - Page 5 I_icon_minitimeSzer. Ápr. 20, 2011 7:22 am

Kiáltásodra a lény feléd fordul, majd a gépre tekint és megkarmolja az oldalát, jelezve, hogy ő is veled tartana. Megvizsgálod a gépet, hátha van valami féle baja. Szerencsére nincs, így hát be is szállsz, bent látsz néhány tárolót, ezek hátul vannak, a raktérben, elöl a híd tiszta, semmi baja a gépnek. Viszont a tároló plexije mögött megpillantasz egy tojást. Leülsz a hídhoz, hogy elslisszolhass, de amikor be akarod csukni az ajtót, a lény elkapja azt.
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Melburne- Földalatti kutatóközpont - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Melburne- Földalatti kutatóközpont   Melburne- Földalatti kutatóközpont - Page 5 I_icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Melburne- Földalatti kutatóközpont
Vissza az elejére 
5 / 6 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
 :: Helyszínek :: Föld :: Ausztrália és Óceánia-
Ugrás:  
Free forum | ©phpBB | Free forum support | Visszaélés jelentése | Legfrissebb megbeszélés
mobil avptrinity