Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Nem a legerősebb marad életben, nem is a legokosabb, hanem az, aki a legfogékonyabb a változásokra.
 
KezdőlapLegutóbbi képekRegisztrációBelépésszentháromságKeresés
Keresés
 
 

Az eredmények megjelenítése:
 
Rechercher Bővített keresés
Szégyen fal
Melburne- Földalatti kutatóközpont - Page 4 I_icon_minitimeKedd Aug. 30, 2011 9:53 pm by Halál
Már a címből sejthetitek, hogy mire való.
Aki nem képes együttműködni, az ide lesz kirakva. Ha bannolnak valakit az is kikerűl ide.
Közölni kell a felhasználó nevét, hogy miért lett ide kirakva és a büntetés megnevezését, teszem azt, bannolás, 2 hétre.

Megjegyzések: 30
Legutóbbi témák
» Folyosók
Melburne- Földalatti kutatóközpont - Page 4 I_icon_minitimeKedd Feb. 07, 2012 11:48 pm by Halál

» Idegen kolónia Európában
Melburne- Földalatti kutatóközpont - Page 4 I_icon_minitimeSzer. Jan. 04, 2012 9:51 am by PRéDA

» Menekűlttábor
Melburne- Földalatti kutatóközpont - Page 4 I_icon_minitimeSzer. Jan. 04, 2012 9:13 am by PRéDA

» Királynői kamra
Melburne- Földalatti kutatóközpont - Page 4 I_icon_minitimeCsüt. Dec. 15, 2011 8:46 am by PRéDA

» Kamrák közti folyosók
Melburne- Földalatti kutatóközpont - Page 4 I_icon_minitimeVas. Dec. 11, 2011 7:48 am by PRéDA

» Közös Társalgó
Melburne- Földalatti kutatóközpont - Page 4 I_icon_minitimeVas. Dec. 11, 2011 6:24 am by PRéDA

» Szabad
Melburne- Földalatti kutatóközpont - Page 4 I_icon_minitimeVas. Nov. 06, 2011 4:07 am by Koncoló

» 6-os terem
Melburne- Földalatti kutatóközpont - Page 4 I_icon_minitimeSzomb. Nov. 05, 2011 2:43 am by Halál

» Túlélő kaland
Melburne- Földalatti kutatóközpont - Page 4 I_icon_minitimeSzer. Nov. 02, 2011 3:28 am by Halál

Zene

Melburne- Földalatti kutatóközpont - Page 4  title=
Facebook

 

 Melburne- Földalatti kutatóközpont

Go down 
3 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next
SzerzőÜzenet
Iván

Iván


Tartózkodási hely : valahol

Melburne- Földalatti kutatóközpont - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Melburne- Földalatti kutatóközpont   Melburne- Földalatti kutatóközpont - Page 4 I_icon_minitimeKedd Márc. 08, 2011 9:19 am

Minden üres körülöttem. Kikászálódok a járatból, és keresem a helyemet. Épp a raktárban vagyok, amikor a hátam mögött sziszegést hallok. Megfordultam, de csak egy lángcsóvát láttam előtörni a járatból. Ezután különös szagra lettem figyelmes.
-Ajajj, ez nem jelent jót! Áhhh4 - mondatom közbe elordítottam magamat a fájdalomtól, mert sétálni kezdtem a rámpához, amerre a kijárat van, és a sok dzsip. A puska egyre nehezebb volt, és a lélegzett vételek is megerőltetőek voltak. Nem tudom, de az adrenalin biztos segített, hogy túl éljem ezt a helyzetet.
Vissza az elejére Go down
Bishop

Bishop


Tartózkodási hely : Hell!

Melburne- Földalatti kutatóközpont - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Melburne- Földalatti kutatóközpont   Melburne- Földalatti kutatóközpont - Page 4 I_icon_minitimeKedd Márc. 08, 2011 9:32 am

A túlélő ösztön átvette benned az irányítást, elkezdesz rohanni a rámpa felé, és egyszer csak lökést érzel hátulról, és hőhullámot is, majd orra esel. Orrod rendesen bevered, de a puska felfogta az ütődés nagy részét, hátra nézve látod a szétrobbanó repülőt, amiben még előbb a reményt láttad. Szédülsz és a földön fekszel, előtted van egy dzsip, átlátsz alatta, két nagy karmos, fekete lábat látsz, amelyek hirtelen eltűnnek.
Vissza az elejére Go down
Iván

Iván


Tartózkodási hely : valahol

Melburne- Földalatti kutatóközpont - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Melburne- Földalatti kutatóközpont   Melburne- Földalatti kutatóközpont - Page 4 I_icon_minitimeCsüt. Márc. 10, 2011 6:09 am

Örült sebesen futok ki a hajóból, amikor egy nagy robbanást hallok. A hátamat hőhullám éri, és kirepít. Az orromat bevertem nagyon, de szerencsémre a puskám felfogta a sérelmeket.
-Ezt túl éltem!- mondom örömömben, amikor fekvő helyzetemben, meglátok egy dzsipet, de nem ez volt a szembetűnő, hanem a a fekete lábak, amik a túl oldalán láttam.
- Na ne!.- mondom, majd előveszem a pisztolyom, de ekkor eltűnik a lény. Tudtam ,hogy rám akar ugrani, ezért fekvő helyzetben arrébb gurultam, és a pisztolyommal majd célba vettem. ha látom, akkor lövök.
Vissza az elejére Go down
Bishop

Bishop


Tartózkodási hely : Hell!

Melburne- Földalatti kutatóközpont - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Melburne- Földalatti kutatóközpont   Melburne- Földalatti kutatóközpont - Page 4 I_icon_minitimeCsüt. Márc. 10, 2011 8:33 am

Elgurulsz oldalra, de tudásod hiányosnak látszik, mivel egy-két sziszegésen kívül nem ismersz idegenre. Félig a földön elég szerencsétlen helyzetben vagy, háttal a földnek, felsőtested fent, lábaid mindjárt kificamodnak és szíved kalapál. Megint hallod a láncok csörömpölését, és sziszegő hangok mindenhol. De valami mégis fura, valami nyomasztó van a levegőben és mintha valaki kijött volna a hajóroncsból és tova suhant volna a járművek között. Nagyot pislantasz erre, de utána mintha valaki megint elsuhant volna oldalt, csak ép a szemed sarkából látod. Hideg fuvallat fúj át rajtad, ahogy a földről tápászkodsz fel.
Vissza az elejére Go down
Iván

Iván


Tartózkodási hely : valahol

Melburne- Földalatti kutatóközpont - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Melburne- Földalatti kutatóközpont   Melburne- Földalatti kutatóközpont - Page 4 I_icon_minitimeCsüt. Márc. 10, 2011 9:03 am

A képzeletem csak játszik velem. Háttal fekszek a kemény földön. A lábam meg van sérülve, és nem áll jól a szénám. Magamra nézek ( kérlek írd le, hogy a ruháim milyenek, szövet vagy valami. Milyen színű? A lábam pedig milyen sérülés van?) állapotomat felmérve. Közben a láncok megint csörögnek felettem. Felnézek, ( kérlek megint írd le hogy hol vagyok, és mi vesz körül, mert így egy képzeletbeli térben vagyok. A láncok felettem azt jelképezik számomra, hogy van tető a fejem fölött) hogy jobban szemügyre vegyem a dolgokat. Mindezek a megmozdulások csak pillanatnyiak. Még fekvőhelyzetemben hallom, hogy sziszegések vesznek körbe. A fegyveremet előkapom, és látom, hogy valami elsuhant mellettem. Nem tetszik ez a helyzet. A területet alaposabban szemre veszem, hogy merre menekülhetnék. Nos mivel itt egy hangár van, akkor vannak kiutak is innét. ( mivel nincs leírva a környezetem, így nem tudok mit csinálni.) Megpróbálok egy dzsipbe ülni, és elhajtani.

// BIsur megtanítalak egy dologra, ha már mesélő vagy, kérlek írd le, hogy ha egy új helyre érek, hogy az hogy nézni. pl négyzet lapon, vagy téglalap alapon, és itt ott pár méterre a falaknál helyezkedik el a dzsip meg ilyesmi :d mert így azt sem tudom merre vannak a dolgok Very Happy csak van egy dzsip a semmi közepén xD,nem tudom, így kiszámolni, hogy mennyi az esélyem eljutni a dzsiphez érted? Most gondolj bele. ott vannak a dzsipek előtted. Én írom, hogy okél akkor oda futok, de a végén kiderül, hogy 100méterre vannak előttem xD, és nem érek el oda Very Happy közben pedig mehettem volna jobbra 10 métert, és egy tankba botlok Very Happy. Igaz milyen komikus? Meg hogy láncok lógnak felettem. Ha betérek valahova, általában körbe nézek, hogy merre vannak ajtók ablakok, és különböző kijárati helyek. De te is megemlíthetsz párat, mert így olyan, mint egy labirintusban, ahol sötét van, és semmit nem látok. Remélem megértesz???////
Vissza az elejére Go down
Bishop

Bishop


Tartózkodási hely : Hell!

Melburne- Földalatti kutatóközpont - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Melburne- Földalatti kutatóközpont   Melburne- Földalatti kutatóközpont - Page 4 I_icon_minitimeCsüt. Márc. 10, 2011 9:16 am

Ahogy körbe tekintesz és szemed megszokja a sötét most már jobban látsz. Előtted van egy dzsip, mellette még 2, utána csak homályosság, balra tőled 5 méterre szerelő aknák, jobbra kisebb gépek, valószínű szereléshez kellenek és egy targonca, kicsit jobbra pedig a felrobbant gép és roncsai, a földön narancssárga nyilak vezetnek kis utacskákon. Van egy kijárat felirat is narancssárgával a távolban, pont a dzsipek mögött. Rajtad egy normál fekete-barna szolgálati ruha van, egy mellénnyel, lábadon nincs seb, de érzed, hogy fáj. Ahogy az egyik dzsip felé közeledsz feltűnik még valami, egy kis magasított rész, egy korláttal, azon daruk vannak, amik egészen a rácsokkal tele tetőig érnek, azokról lógnak le láncok.
Amint odaérsz a dzsiphez egy gond akadt, be volt zárva, majd hirtelen feltűnik egy nagy árny mögötted, fény alig van.

//Ez egy sötét, szűk, homályos labirintus Very Happy //
Vissza az elejére Go down
Iván

Iván


Tartózkodási hely : valahol

Melburne- Földalatti kutatóközpont - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Melburne- Földalatti kutatóközpont   Melburne- Földalatti kutatóközpont - Page 4 I_icon_minitimeCsüt. Márc. 10, 2011 9:39 am

Hirtelen sötét lett. Mintha napfogyatkozás volna ,de nem. Nem is sütött a nap, csak képzelődtem. A Dzsiphez rohantam. Az ajtó zárva volt, és a hátam mögött valami árny jelenik meg. ezt honét tudom? talán az érzékeim révén, mert szuper adrenalin túltengésem van, amióta ezen a helyen vagyok. Voltam kísérleti nyúl, most pedig túlélő, most pedig üldözött. Megmenekültem a robbanó hajótól, és megmenekültem az alein karmaitól, ráadás ez nem is egy átlagos alient volt. Visszatérve, ha jó szuper érzékemnek köszönhetően hamar észrevettem a lényt. Ezért gyorsan oldalra vetődtem, és nyomtam egy bukfencet. A lábaimnak nem tett jót, de az adrenalin elnyomta, és amúgy is gyors vagyok eme hormon mait. A pisztolyommal a homályba lőttem, hogy megvilágosítsam, és áttérítsem a túlvilági fénybe, ahol a pokoltüzében éghet. Nem vagyok keresztény, és erre büszke is vagyok. Ezért nem hitem ,hogy a lény a pokolba megy, hanem csak nyugovóra tér.
Vissza az elejére Go down
Bishop

Bishop


Tartózkodási hely : Hell!

Melburne- Földalatti kutatóközpont - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Melburne- Földalatti kutatóközpont   Melburne- Földalatti kutatóközpont - Page 4 I_icon_minitimePént. Márc. 11, 2011 1:45 am

Gyorsan nyomsz egy bukfencet, majd célozni kezdesz, minden simán megy, meg is pillantod a lényt. Nem túl nagy, nem nagyobb nálad, testén nincsenek csápok és túl sok nyálka sem, feje kicsit rövidebb a szokásosnál. Karcsú vonalai vannak, de azért látszik, rajta, hogy egyből széttépne. Leadsz rá három sorozatot, a fegyver szépen szól, de a lény már épp ugrani készült és elkapja az egyik láncot, ellendül feletted és a hátad mögötti dzsip mögött landol. De te nem is ezt figyeled, hanem az előtted lévő falat, három kisebb robbanást látsz, majd egy kis darabka kiszakad, ekkor látod, csak meg, hogy ez nem egy szokványos pisztoly, sőt ilyet te még soha nem is láttál, nyelén csillog egy fehér IMPALLER felirat. Megint nagy csönd van és te a dzsip orránál térdelsz, mögötted még több kocsi, de a lénynek semmi nyoma.
Vissza az elejére Go down
Iván

Iván


Tartózkodási hely : valahol

Melburne- Földalatti kutatóközpont - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Melburne- Földalatti kutatóközpont   Melburne- Földalatti kutatóközpont - Page 4 I_icon_minitimeSzomb. Márc. 12, 2011 8:51 pm

Gyors voltam, és bukfencközben szépen megfordulva, tüzelni kezdtem guggoló pózban. Leadtam pár sorozatot a lényre, ami meglepően kicsinek tűnt, és nem szokványosan nézett ki, hanem eltérően más alkata volt. Inkább kecses, és gyors, de látszik, hogy erős. A golyók célt tévesztettek. A lény felugorva megragadta az egyik láncot, és a hátam mögé landolt. A szemben lévő falból lerobbantak kis darabok.
- Húú a mindenit!- majd a hátam mögé néztem gyorsan, és fegyveremmel tüzelni készültem ,de nem találtam a célt.

A fegyveremre valami különös felirat bontakozott ki. Mivel nem értettem ezért ellenőrizni kezdtem a lőszer mennyiséget. Ezek után tovább haladtam az exit felé.
Vissza az elejére Go down
Bishop

Bishop


Tartózkodási hely : Hell!

Melburne- Földalatti kutatóközpont - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Melburne- Földalatti kutatóközpont   Melburne- Földalatti kutatóközpont - Page 4 I_icon_minitimeVas. Márc. 13, 2011 3:09 am

Szerencsére nem esett semmi bajod, úgy látszik a lény eltűnt. Ismét teljes csend övez mindent, csak a lélegzet vételed hallod, meg egy gyors dobogó hangot, ami a szíved. Ahogy haladsz a feliratok után, a Hummer rengetegben, hirtelen egy falhoz szorulsz, oldalt csövek, fent egy rács van, ami a falból nyílik ki, jobbra ismét csak kocsik, de látsz egy csapó ajtót is. Lassan haladsz, de a csendet megtöri egy zaj, valami nagyot csörömpöl, oldalt látsz egy leesett csövet, odacélzol, de nem látsz semmit. Már majd nem elértél egy nagy, kétszárnyas ajtóhoz, amikor valami felszisszen melletted.
Vissza az elejére Go down
Iván

Iván


Tartózkodási hely : valahol

Melburne- Földalatti kutatóközpont - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Melburne- Földalatti kutatóközpont   Melburne- Földalatti kutatóközpont - Page 4 I_icon_minitimeVas. Márc. 13, 2011 6:16 am

A sötétbe olvadtam, és haladtam tovább. Minden rendben volt. Na jó hazudtam. Nincs semmi rendben. Itt vagyok egy fura helyen, és hülye lények vesznek körül. Amerre járok ott pusztulás van. Minden kihalt. A kocsik üresen sorakoznak. Mintha láttam volna valamit az egyik csőnél. A fegyveremmel célzok, és várok. Egy kicsit megijedtem, és láttam, hogy semmi se volt, csak simán a cső. Már képzelődök ezen a helyen. Épp megtörlöm a homlokomat, miközben valami mellettem felszisszent. Úgy megijedtem, hogy előre nyomtam egy tigris bukfencet, majd amikor a lábaimra érkeztem megfordulva egy tüzelni kezdtem a hangirányába. Mindez nagyon gyorsan történik. Ha a lény felém közeledne, akkor kitérek az ellentétes oldalra.
Vissza az elejére Go down
Bishop

Bishop


Tartózkodási hely : Hell!

Melburne- Földalatti kutatóközpont - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Melburne- Földalatti kutatóközpont   Melburne- Földalatti kutatóközpont - Page 4 I_icon_minitimeVas. Márc. 13, 2011 10:39 pm

Gyorsan elindítod a tigris bukfencet, de valami megragadja a lábad, arcra esel. Lendületből megfordulsz és leadsz egy sorozatot a lényre, akinek a bal oldala lerobban és a falra csapódik egy adag sav, ami szép mintát is mar bele. Hirtelen oldalról egy másik lényt látsz, pont feléd rohan teljes sebességgel és az egyik láncról az előbb látott, fura xenomorph lóg le, fejjel lefele. Hátad mögött a csapó ajtó, előtted pedig a két lény, az egyik kivár, a másik feléd rohan, lábadnál ott hever a másik lény hullája.
Vissza az elejére Go down
Iván

Iván


Tartózkodási hely : valahol

Melburne- Földalatti kutatóközpont - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Melburne- Földalatti kutatóközpont   Melburne- Földalatti kutatóközpont - Page 4 I_icon_minitimeVas. Márc. 13, 2011 10:57 pm

Ugrás közben a lény elkapja a lábamat, és arcra estem. Olyan mérges lettem ,hogy dühből megfordultam, és szét bombáztam a testét. Nagy szerencsémre a sav a falat marta le. Oldalról közelít egy újabb dög, és fentről is lóg egy rohadék. Jelenleg még fekvőhelyzetben vagyok. Mesterlövész képességemnek köszönhetően egy kézzel becélzom a lényt, és lövök egye, pontosan a mellkasára. Mind ez gyorsan történik. Majd hátra bukfencezem a csapóajtóhoz, és a fentit veszem célba. Két lövést adok le. A második esetleg ha nem fent lenne. Majd körbe nézek, hogy a rohanó áldozatom milyen formában van. Ha minden oké, akkor gyorsan használni kezdem a csapó ajtót, és tovább megyek, arra amerre kell.
Vissza az elejére Go down
Bishop

Bishop


Tartózkodási hely : Hell!

Melburne- Földalatti kutatóközpont - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Melburne- Földalatti kutatóközpont   Melburne- Földalatti kutatóközpont - Page 4 I_icon_minitimeVas. Márc. 13, 2011 11:20 pm

Becélzod a feléd rohanót, és leadsz rá egy lövést, pont a fejét érte a találat, a lendület még 2-3 lépést tovább vitte. Gyorsan nyomsz egy bukfencet hátra és sikerül bebukfencezned a csapód ajtón, ami zárul, valószínű, hogy csak egy irányú. Felkelsz és mennél tovább, de zajt hallasz, és a kisebbik lény pofáját pillantod meg a csapóajtó üvegrészének nyomódva. Láthatóan vizsgálódva néz rajtad végig, közben pofájából ömlik a nyálka, és szép lassan a belső száját is kinyújtja.
Vissza az elejére Go down
Iván

Iván


Tartózkodási hely : valahol

Melburne- Földalatti kutatóközpont - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Melburne- Földalatti kutatóközpont   Melburne- Földalatti kutatóközpont - Page 4 I_icon_minitimeHétf. Márc. 14, 2011 9:41 pm

Mesterlövészi tehetségemnek köszönhetően fejbe lőttem a mellettem lévő alient, akinek ezek után a feje leszakadt, és pár lépést tett felém. gyorsan hátra bukfenceztem, és a csapóajtón beestem. A túloldalon a másik lény pofája bontakozott ki előttem. A második száját is megmutatta. Egyszóval kimutatta a foga fehérjét.
- Meghalsz köcs@g ! - ordítottam rá, és vicsorítva néztem. Már nagyon mérges voltam, hogy mindenki megakar ölni. A fegyveremet előre mutatva majd vártam az időzítést, és kirúgtam telitalppal az ajtót, aztán bele lövök a lénybe. Elsőnek mellkason, vagy a nyaki részen, ha ettől hátra esik, akkor még fejbe is lövöm egyszer. Ezután becsukom az ajtót, és körbe nézek, hogy merre vagyok. Lehetőségeim szerint át nézek mindent. A fegyveremet is megnézem, hogy a lőszerrel, hogy állhatok.
Vissza az elejére Go down
Bishop

Bishop


Tartózkodási hely : Hell!

Melburne- Földalatti kutatóközpont - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Melburne- Földalatti kutatóközpont   Melburne- Földalatti kutatóközpont - Page 4 I_icon_minitimeHétf. Márc. 14, 2011 11:12 pm

Belerúgsz az ajtóba, de az nem nyílik ki, csak egy irányba nyitható valószínű, azért ha tűz ütne ki, így csak a lábad fájdul bele. Mire felkapod fejed, a lény eltűnik. Ellenőrzöd a pisztolyod, már csak 5 golyó van a tárban, szépen megnézve, láthatod, hogy a golyókon egy kékes bevonat van. A késedet is megvizsgálod, azon is hasonló bevonat van... Egy szűk folyosón vagy, mindenhol csövek és rácsok, valamint szellőző nyílások, az út egy kanyarhoz vezet. A folyosó elég alacsony és szűk is, valószínű eredetileg szerelő járat volt. Amint megteszed az első lépést csörtetést hallasz a fejed fölül, felnézel de nem látsz semmit.
Vissza az elejére Go down
Iván

Iván


Tartózkodási hely : valahol

Melburne- Földalatti kutatóközpont - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Melburne- Földalatti kutatóközpont   Melburne- Földalatti kutatóközpont - Page 4 I_icon_minitimeCsüt. Márc. 17, 2011 8:43 am

az ajtó nem nyílt ki, de a lábam meg fájdult. A tárban még 5 golyó volt, és egy kékes felület díszítette.
- Nagyon érdekes. Vajon mi lehet ez? - a késemhez kapva a pengén is ezt az anyagot látom. - Ez egyre érdekesebb.
Egy szerelő járatban vagyok. Lépek egyet, és valamit hallok. Felnézve nem látok semmit.
- Ohh igen, már csak ti hiányoztatok. - pisztolyommal előre bukfenceztem, majd felállva körbe néztem jobban. A pisztolyomat fogtam, közben a másik kezemmel alátámasztottam, közben fogtam a kés is. Nagyon izgultam, hiszen kevés lőszerrel rendelkeztem, és jól kell beosztanom. A késsel jól tudok bánni, de olykor kicsúszik a kezemből. Talán a kísérlet okozta dolgok véget, gyengült le a kezem.
Vissza az elejére Go down
Bishop

Bishop


Tartózkodási hely : Hell!

Melburne- Földalatti kutatóközpont - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Melburne- Földalatti kutatóközpont   Melburne- Földalatti kutatóközpont - Page 4 I_icon_minitimeCsüt. Márc. 17, 2011 10:03 pm

Előre bukfencezel, de csak egy két métert haladsz, már el is érted az elágazást, pont előtted van egy lift. Egy zárt lift, csak egy gomb van előtte, rajta egy EXIT felirat, de igazából csak egy vas ajtót látsz. Ahogy összpontosítasz egyre jobban hallatszik a kongás, de végül abba marad. Körbenézel, nem igazán változott semmi. Hirtelen látod, hogy a lift gombja elkezd világítani és mintha megindult volna a lift, pont olyan hangot hallasz. Szerencsédre semmi nem támadt meg, de most semmit nem hallasz a lift hangján kívül.
Vissza az elejére Go down
Iván

Iván


Tartózkodási hely : valahol

Melburne- Földalatti kutatóközpont - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Melburne- Földalatti kutatóközpont   Melburne- Földalatti kutatóközpont - Page 4 I_icon_minitimeSzomb. Márc. 19, 2011 10:37 am

Előre bukfenceztem a szerelő járatban. Nagyon jól kiviteleztem a földre érkezést. Amikor felálltam fegyveremmel körbe néztem, de semmit sem láttam, vagy hallottam, ami a testi épségemre ártalmas lenne.
- A francba, megint játszanak velem az idegeim. - vicsorítok mérgesen.
- Mi a fene? Ez egy lift? Kijárat felirat? Akkor lenyomom a gombot.- amint hozzáértem a lift megindult, én kicsit hátrébb léptem, hogy felkészüljek, amikor az ajtó kinyílik. Pisztolyomat fel emelve célra tartottam a fegyvert. Olyan 3 méter távolságba lehettem. Ha van valami bent, én egyből tüzelek. Azután beszállok és megyek a következő szintre.
Vissza az elejére Go down
Bishop

Bishop


Tartózkodási hely : Hell!

Melburne- Földalatti kutatóközpont - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Melburne- Földalatti kutatóközpont   Melburne- Földalatti kutatóközpont - Page 4 I_icon_minitimeKedd Márc. 22, 2011 7:50 am

Szépen várod, hogy az ajtó kinyíljon, másodpercek telnek el, de te mégis éveknek érzed azt. Hamarosan megszólal egy csengő szerű hang, azonban a lift belsejében nincs semmi, csak krómozott felületek, amiben visszalátod magad. Szemedet bántja az odabenti éles fény. Bemész, semmi rendelleneset nem érzékelsz, a lift is hamarosan megindul, már éppen csak a zene hiányozna. De valami történik, a lift megáll, a fények pirosra váltanak és hallod, hogy valami mocorog a lift tetején.
Vissza az elejére Go down
Iván

Iván


Tartózkodási hely : valahol

Melburne- Földalatti kutatóközpont - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Melburne- Földalatti kutatóközpont   Melburne- Földalatti kutatóközpont - Page 4 I_icon_minitimePént. Márc. 25, 2011 7:32 pm

Nehézkesen, de megérkezett a lift. Bent csak üresség volt. Beléptem és elindultam. Zötyögős hangon tovább ment. Nem volt aláfestő zene sem. Épp a terveimet szövögettem, hogy miként jussak ki erről a helyről. Kész rémálom ez az egész. Egyszer csak megáll a lift és minden fény pirosra vált. Valami mocorogni kezdet a lift tetején.
- Na ne!!! - forgattam a fejemet jobbra-balra, nem helyeselve ezt a dolgot. Megnéztem, hogy van e kijárat a lift valamelyik pontjánál. Késemet elővettem és az ajtónál próbálkoztam, de még nem feszítettem szét. Az egyik sarokban megálltam és várni kezdtem. A pisztoly közben a másik kezemben volt.
Vissza az elejére Go down
Bishop

Bishop


Tartózkodási hely : Hell!

Melburne- Földalatti kutatóközpont - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Melburne- Földalatti kutatóközpont   Melburne- Földalatti kutatóközpont - Page 4 I_icon_minitimePént. Márc. 25, 2011 10:49 pm

Megállsz és ahogy körbe tekintesz, egész másnak tűnik ez az egész lift. A piros fényben mintha minden eltorzulna. Majd megint csönd honol, kijáratot csak egyet látsz, a lift tetején. Ahonnan érthetetlen hangokat hallasz, elgondolkodsz, csak a képzeleted játszik veled? A választ gyorsan megkapod, a tető lemez hirtelen beszakad és egy teljesen kifejlett harcos hajol be, azonban csak a felső teste fér be, éppen nem ér el a karmával, ahogy a lift sarkába húzódsz. Előtted kapálózik, van egy kis időd, de bizonyára hamar kitalál valamit, hogy megöljön.
Vissza az elejére Go down
Iván

Iván


Tartózkodási hely : valahol

Melburne- Földalatti kutatóközpont - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Melburne- Földalatti kutatóközpont   Melburne- Földalatti kutatóközpont - Page 4 I_icon_minitimeSzomb. Márc. 26, 2011 6:51 am

Minden megváltozott a liftben. Furán láttam a dolgokat. Talán a képzeletem játszik velem? A válasz nyíltan betört a lift tetejéből. Éppen hogy csak kikerültem a karmait. Egy kifejlet harcossal volt dolgom. Viszonylag szűk helyen.
- Köszönj szépen a kis barátomnak!- mondtam ezt teli vigyorral.
A pisztolyommal lőni készültem, közben próbáltam úgy helyezkedni előtte, hogy a sav meg ne marjon. Addig lövöm amíg meg nem döglik. Majd előkapva a kést a hullájába mártom többször is, hogy leteszteljem mit bír a penge. Ezek után kimászom és haladok tovább.
Vissza az elejére Go down
Bishop

Bishop


Tartózkodási hely : Hell!

Melburne- Földalatti kutatóközpont - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Melburne- Földalatti kutatóközpont   Melburne- Földalatti kutatóközpont - Page 4 I_icon_minitimeSzomb. Márc. 26, 2011 10:48 pm

Amint elsütöd a fegyvert, a lény is megindul, és szerencsétlenségedre csak a lábát sikerül eltalálnod, ami le is szakad. A sav a szemben lévő falat marja, de ennél nagyobb gond, hogy a még élő lény, felsőteste a derekadon maradt. Neki dőltél a lift oldalának és bizony a lény a legnemesebb szervedbe akar harapni. Hátulról a combjaidon tartja magát, alulról a derekából ömlik a sav, de ez nem tántorítja el.
Vissza az elejére Go down
Iván

Iván


Tartózkodási hely : valahol

Melburne- Földalatti kutatóközpont - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Melburne- Földalatti kutatóközpont   Melburne- Földalatti kutatóközpont - Page 4 I_icon_minitimeKedd Márc. 29, 2011 7:21 am

A falra freccsent a sav. Szerencsém volt, de szerencsétlen helyzetbe kerültem. A combomba mélyesztette a karmait, és harapni készült. Oda ahol a legjobban fáj az ütés. Nem volt mit tenni. A késemet a fejébe döftem amilyen gyorsan csak tudtam. Pontosan a második száját céloztam. Többször belemártottam a tört, persze ha ez lehetséges.
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Melburne- Földalatti kutatóközpont - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Melburne- Földalatti kutatóközpont   Melburne- Földalatti kutatóközpont - Page 4 I_icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Melburne- Földalatti kutatóközpont
Vissza az elejére 
4 / 6 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
 :: Helyszínek :: Föld :: Ausztrália és Óceánia-
Ugrás:  
Free forum | ©phpBB | Free forum support | Visszaélés jelentése | Legfrissebb megbeszélés
mobil avptrinity