Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Nem a legerősebb marad életben, nem is a legokosabb, hanem az, aki a legfogékonyabb a változásokra.
 
KezdőlapLegutóbbi képekRegisztrációBelépésszentháromságKeresés
Keresés
 
 

Az eredmények megjelenítése:
 
Rechercher Bővített keresés
Szégyen fal
Síkság - Page 5 I_icon_minitimeKedd Aug. 30, 2011 9:53 pm by Halál
Már a címből sejthetitek, hogy mire való.
Aki nem képes együttműködni, az ide lesz kirakva. Ha bannolnak valakit az is kikerűl ide.
Közölni kell a felhasználó nevét, hogy miért lett ide kirakva és a büntetés megnevezését, teszem azt, bannolás, 2 hétre.

Megjegyzések: 30
Legutóbbi témák
» Folyosók
Síkság - Page 5 I_icon_minitimeKedd Feb. 07, 2012 11:48 pm by Halál

» Idegen kolónia Európában
Síkság - Page 5 I_icon_minitimeSzer. Jan. 04, 2012 9:51 am by PRéDA

» Menekűlttábor
Síkság - Page 5 I_icon_minitimeSzer. Jan. 04, 2012 9:13 am by PRéDA

» Királynői kamra
Síkság - Page 5 I_icon_minitimeCsüt. Dec. 15, 2011 8:46 am by PRéDA

» Kamrák közti folyosók
Síkság - Page 5 I_icon_minitimeVas. Dec. 11, 2011 7:48 am by PRéDA

» Közös Társalgó
Síkság - Page 5 I_icon_minitimeVas. Dec. 11, 2011 6:24 am by PRéDA

» Szabad
Síkság - Page 5 I_icon_minitimeVas. Nov. 06, 2011 4:07 am by Koncoló

» 6-os terem
Síkság - Page 5 I_icon_minitimeSzomb. Nov. 05, 2011 2:43 am by Halál

» Túlélő kaland
Síkság - Page 5 I_icon_minitimeSzer. Nov. 02, 2011 3:28 am by Halál

Zene

Síkság - Page 5  title=
Facebook

 

 Síkság

Go down 
+2
Glah'dor
Zaraquinn
6 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next
SzerzőÜzenet
Thomas Martinez

Thomas Martinez


Tartózkodási hely : Dombóvár

Síkság - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Síkság   Síkság - Page 5 I_icon_minitimeSzomb. Jan. 01, 2011 10:15 am

Sikerült eltalálnom a ragadozót és súlyosan megsebesíteni ,de nem akart eltávozni a másvilágra .Nem sokkal kilőtte a kezemből a Smart gun-t .
Most a fejemre céloz a váll ágyúval .Gyorsan megpróbálok bal oldalra ugrani ,hogy kikerüljem a lövést ,ha ez sikerül a földön megpróbálom elő venni a M4A3 pisztolyomat és rá lőni 5 jól célzott lövést.
Vissza az elejére Go down
Michael Smith

Michael Smith



Síkság - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Síkság   Síkság - Page 5 I_icon_minitimeSzomb. Jan. 01, 2011 10:55 am

a gránát nem váltotta be a reményeimet, csak megsebezte a ragadozókat. A lándzsás, sebeivel nem törődve indul el felém, lándzsáját támadásra készen tartja.
gyorsan kéztartás váltok, ujjam az M4-es elsütőbillentyű, és a megfelelő pillanatra várok. a ragadozó közben kitartóan fut felém. mikor elég közel ér hozzám, félreugrok.
a ragadozó nem tud megállni test súlya miatt, így tovább fut, ekkor egy sorozatot engedek a hátába, amitől a predator hátából zöldes vér robban ki, és elterül a földön.
ezt kihasználva körülnéztem, hogy tudok-e társaimnak segíteni.
Vissza az elejére Go down
Mikhail Reznov

Mikhail Reznov


Tartózkodási hely : Bp

Síkság - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Síkság   Síkság - Page 5 I_icon_minitimeVas. Jan. 02, 2011 1:30 am

Az lesz a legjobb, ha úgy teszek, mint aki ledermedt rémületében: ha elég közel ér és talán lecsap, akkor a sziklát kapja be, persze csak akkor, ha lesz időm elugrani onnan, aztán pedig a nyaka alá küldök egy kis sorozatot.
Gyere csak! Ölj meg!
Vissza az elejére Go down
Glah'dor
Mesélő
Glah'dor



Síkság - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Síkság   Síkság - Page 5 I_icon_minitimeVas. Jan. 02, 2011 3:52 am

//Michael, azt, hogy a támadásodnak mi az eredménye, a mesélő dönti el. Neked csak azt kell leírnod, hogy pl. lősz és a további szándékot, de a hatásról mindig a mesélő gondoskodik.

Thomas félreugrik a lövés elől, s öt lövést ad le a lényre. Kettő a maszkról pattan vissza, egy a mell páncélról, kettő viszont a lény testébe csapódik. Bár önmagában két lövés nem ártana neki, mégis meginog, de még egy utolsó támadásra készül, ismét a vállágyúját használva.
Michael körbenéz, ám közben a ragadozó feltápászkodik, s nagyon dühösen nekiront az embernek. Vállal fellöki, melytől szegény humán a földre esik, majd jobb karján kivillan az ikerpenge, mellyel lesújtani készül.
Mikhail az utolsó pillanatban ugrik félre a hosszú penge elől, mely szikrákat hányva pattan le a kőről. A nyakát ért lövésektől zöldes vér kezd spriccelni, s a lény bal kezével odakap, miközben karmolójával egyenes döfésre készül.
Vissza az elejére Go down
Thomas Martinez

Thomas Martinez


Tartózkodási hely : Dombóvár

Síkság - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Síkság   Síkság - Page 5 I_icon_minitimeVas. Jan. 02, 2011 4:08 am

Sikerült félre ugranom a lövése elől ,és meglőnöm ötször a pisztollyal .De még mindig nem akart meghalni ,úgy döntök ,hogy még lövök kettőt a ragadozó jobb lábára .Azt remélem ettől kiesik az egyensúlyából .
A lövések után megpróbálok fel állni és fedezékbe futni .
Vissza az elejére Go down
Mikhail Reznov

Mikhail Reznov


Tartózkodási hely : Bp

Síkság - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Síkság   Síkság - Page 5 I_icon_minitimeVas. Jan. 02, 2011 4:47 am

Azt hitte, hogy ilyen könnyen adom majd magam, milyen naiv. Úgy tűnik nem harcolt még elég emberrel...
Ütését a fegyverem csövével tudtam valamennyire tompítani, ennek eredményeképpen búcsút inthettem a 407 mm-es csőnek. Az ütése felért 3-4 emberével, így nem csoda, hogy kissé imbolyogtam a lábaimon és bár nem voltam teljesen stabil mégis belenyúltam a Molle zsebeim egyikébe, ahol ott lapult a 621-es: így lett a megsemmisült karabélyomból golyószóró. Elég nehezen ugyan, de sikerült lecserélnem a csövet, a kezem meg is égett a forró 407-estől.
Tovább hátráltam miközben a Ragadozó haladt felém, igencsak vérző nyakával..
Vissza az elejére Go down
Michael Smith

Michael Smith



Síkság - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Síkság   Síkság - Page 5 I_icon_minitimeVas. Jan. 02, 2011 7:47 am

Nézem, hogy hogyan segíthetnék társaimon, mikor a ragadozóm hátulról fellök, akkora erővel, hogy elterülök a földön, a fegyver leesik a vállamról. felnézve látom, hogy fény csillan a pengéin, és lecsapni készül. gyorsan kiszedem a pisztolyomat a combtokomból, és az utolsó pillanatban délre gurulok a predator halálos csapása elől, és vaktába a ragadozó irányába kiürítem a tárat.
Vissza az elejére Go down
Glah'dor
Mesélő
Glah'dor



Síkság - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Síkság   Síkság - Page 5 I_icon_minitimeVas. Jan. 02, 2011 8:08 am

Michael félregurul, így a ragadozó luftot üt, s pengéje beleszúródik a köves talajba, sőt, egy pillanatra beszorul. A helyzetet kihasználva emberünk végre ellentámadhat. A lövések nagy része lepattan a páncélról, és a bőre is elég kemény, de a hátát ért sérülések miatt már térde rogyik. Pengéit ugyan kiszabadítja, de vállágyújával még utoljára célba veszi hősünk mellkasát.
Eközben Mikhail is viaskodik a maga vadászával. Miközben lecseréli puskája csövét, a lény megragadja a nyaknál fogva, s a magasba tartja. Mivel bal kezével a nyakát szorítja, jobb híján szegény Reznov megfojtásával próbálkozik.
Thomas is szorult helyzetbe kerül. Az első lövés után a ragadozó kilövi kezéből a kézi pisztolyt is (amig te a földről lősz, ő simán le tudna lőni vállágyújával). A keze megég a forró plazmától, de bár fájdalmas, ez csak felszíni sérülés. A lövéstől már ez a szörny is térde rogy, de még félholtan is harcolna tovább, így elővesz valami kerek tárgyat, s Martinez felé hajítja. (Disc)
Vissza az elejére Go down
Thomas Martinez

Thomas Martinez


Tartózkodási hely : Dombóvár

Síkság - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Síkság   Síkság - Page 5 I_icon_minitimeVas. Jan. 02, 2011 8:49 am

Az első lövést még letudom adni ,de a második lövést már nem ,mert ki lövi a kezemből a pisztolyt.-ÁÁÁÁH!A fenébe!-Ordítok fel fájdalmamban ,de a lövésem eltalálja a ragadozót ettől térdre rogyik .De még mindig nem adja fel és valami tárgyat dob felém .Gyorsan balra gurulók ,hogy elkerüljem a tárgyat amit felém dobot .Ha sikerül kikerülnöm akkor megpróbálok fel állni és futni a legközelebbi szikla mögé ,hogy fedezékbe bújjak.
Vissza az elejére Go down
Michael Smith

Michael Smith



Síkság - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Síkság   Síkság - Page 5 I_icon_minitimeVas. Jan. 02, 2011 9:05 am

Lövéseimre a ragadozó térdre rogyik. Kihasználom a pillanatot, és az M4esemért nyúlok. Épp elérem a fegyvert, mikor észreveszem, hogy három pötty mászik a mellkasomon. A ragadozó a vállán lévő fegyverrel akar megölni. Na azt nem! Kezem hamar megtalálja a gránátvetőt, kiszedem az előző hüvelyét, belökök egy új gránátot, és a ragadozó felé lövöm.
Vissza az elejére Go down
Mikhail Reznov

Mikhail Reznov


Tartózkodási hely : Bp

Síkság - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Síkság   Síkság - Page 5 I_icon_minitimeHétf. Jan. 03, 2011 4:31 am

Kezének erős szorítása a nyakam körül elvágta a levegő útján oxigénéhes testemtől; meg akart fojtani. Ha ez nem lett volna még elég, akkor ezt tetézte, hogy felületesen vér szivárgott a nyakamból: hosszú éles karmai sebeket vágtak gyenge, vékony bőrű irhámon.
Ne!
Mindig féltem a fulladástól, így nem hagyhattam, hogy megtegye velem, ezért hevesen elkezdtem rugdosni ott, ahol csak tudtam. Hatásosnak még a fegyverem neki verése sem bizonyult, így merészebb lépésre szántam el magam: ágyékon rúgtam és vártam a kellő hatást, amit egy egészséges hím, minden fajból produkálna...
Vissza az elejére Go down
Glah'dor
Mesélő
Glah'dor



Síkság - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Síkság   Síkság - Page 5 I_icon_minitimeSzer. Jan. 05, 2011 8:08 am

Thomas, félregurul a dobókorong elől, majd fedezékbe bújik a szikla mögött, mely mellett Michael és a vadásza küzdöttek.
Az egyik yautja közben Mikhailt fojtogatja, akinek ütései hatástalanok, bár érzi, gyengül a szorítás. Végül a vadász enged, s emberünk elkékült arccal, levegő után kapkodva, félájultan a földre esik. Ellenfele is hasonló képen cselekszik, azzal a különbséggel, hogy ő félholtan teszi ugyanezt.
Michaelt megelőzi a ragadozót, de szerencsére a lény inkább a fegyvert lövi ki kezéből, úgy ahogy Tohmassal is tette, immáron már halott ellenfele. A lövés után ez a lény is kimúlik, ahogy Mikhail barátja is. Azonban mindhárom ember homlokán megjelennek a célzó pontok, ahogy a másik három yautja célba veszi őket.

//Michael, most te is azt csináltad, mint Thomas. Ha egy ragadozó becéloz, nincs idő szöszmötölni lőszercserével meg ilyesmikkel, ugrani kell, mert piszok gyorsan alád pörkölnek. Ahogy Thomasnál, úgy nálad is csak a fegyvert lőtte ki, de legközelebb majd mindketten figyeljetek erre, mert globálon fejre lőnek a ragadozók Smile //
Vissza az elejére Go down
Thomas Martinez

Thomas Martinez


Tartózkodási hely : Dombóvár

Síkság - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Síkság   Síkság - Page 5 I_icon_minitimeSzer. Jan. 05, 2011 8:47 am

Sikerült elgurulnom a tárgy elől és fedezékbe bújnom egy szikla mögé .
-Ez közel volt!-Mondom a fedezékben .Nagy gondban vagyok ,mert mind két lő fegyveremet elvesztettem és csak a késem maradt.Amíg ezen idegeskedek ,hogy szerezzek fegyvert megjelenik a homlokomon a lézer pontok ,úgy látszik egy másik ellenfelem van.
Gyorsan elugrok oldalra ,hogy kikerüljem a lövést.Ha sikerült akkor megpróbálok elfutni az egyik halott közlegényhez ,hogy felvegyem a fegyverét.
Vissza az elejére Go down
Mikhail Reznov

Mikhail Reznov


Tartózkodási hely : Bp

Síkság - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Síkság   Síkság - Page 5 I_icon_minitimeCsüt. Jan. 06, 2011 7:16 am

Levegő után kapkodva gondolataimban nyugtázom a győzelmem. Legalább szép lassú halála van.
Még felocsúdni is alig volt időm, mikor a másik három vadász is ringbe lépett: egyikük mindjárt azonnali és gyors kivégzésre ítélt plazmafegyverével, ezért megcélozta a koponyám. Amilyen gyorsan csak tudtam, magamhoz szorítva a fegyverem vetődtem arrébb, mikor a fegyvere elsült..
Vissza az elejére Go down
Michael Smith

Michael Smith



Síkság - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Síkság   Síkság - Page 5 I_icon_minitimeCsüt. Jan. 06, 2011 7:39 am

-Huuuh, ez jó volt!
Végeztem azzal a ragadozóval, ami engem szemelt ki magának. Megnézem az m4em, ami nem olyan messze van tőlem, miután a szörny kilőtte a kezemből. Össze olvadt az egész egy hatalmas fémkupaccá, fene, apa ki fog nyírni, de hát ez van. Inkább a fegyver pusztuljon, mint én.
Az elesett bajtársak felé lesek, hogy mi maradt náluk, mikor egy pillanatra vörös fény villan a szemembe. Ez nem jelent jót. Reflexből elvetődők...
Vajon a pisztolyomban hány golyó maradt?
Vissza az elejére Go down
Glah'dor
Mesélő
Glah'dor



Síkság - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Síkság   Síkság - Page 5 I_icon_minitimeCsüt. Jan. 13, 2011 5:53 am

A ragadozók a várttal ellentétben nem lőnek, sőt szinte halljátok ahogy nevetnek a kétségbeesett fegyverkezési akción. Thomasnak sikerül szert tennie egy impulzus fegyverre és Michael is ellenőrzi a pisztolyát, ami ugyan kiürült, de van tartalék tár.
Az egyik vadász közelebb lép, s körbe tekint hallott testvérein, majd int egyik társának, aki egy fából készült dobozt hoz. A yautja felnyitja azt, így láthatjátok, hogy három fegyver van benne. Az első egy M1 Grand félautomata puska, melyet Mikhail kap. A fegyvert szemügyre véve láthatja, hogy eredeti második világháborús darab, kiváló állapotban, látszik rajta, hogy karban volt tartva. A második szintén egy puska, egy M1903A4 Springfield mesterlövész puska, eredeti, 1903-as évszámot véstek rá. Ez is újszerű állapotban van, és az előbbihez hasonlóan meg van töltve. (Csak akkor tarthatod meg, ha elkészíted a karakterlapodat)
Végül egy M1 Karabély kerül elő, mely Thomasnak adatik. A tára tele, és ez is csillogó, működő képes állapotban van. A yautják ezután mit sem törődve az esetleges támadási szándékotokkal, összeszedik elhunyt társaikat és elrepülnek.
Vissza az elejére Go down
Michael Smith

Michael Smith



Síkság - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Síkság   Síkság - Page 5 I_icon_minitimeCsüt. Jan. 13, 2011 6:47 am

A platformokon levő predatorok nem támadnak.
Mit akarnak akkor? És min röhögnek?
Az egyik ragadozó közelebb lép hozzánk, és alaposan megnézi fajtársai tetemeit. Int az egyik társának, aki egy nagy ládát tesz le elénk. Kinyitva látjuk, hogy 3 ősöreg (20. századi) fegyverek vannak benne: egy Springfiled, egy Garand és egy M1es karabély. Mind vadonatújnak néz ki, és meg van töltve. Én kaptam a Springfieldet.
Ám ennél nagyobb gondunk van. Tudomásom szerint ezek a fegyverek más lőszerekkel működtek, mint ami a mi fegyvereink. Az impulzus fegyver .45-ös kaliberű, az M4 és a Steyr 5.56 mm-es lőszert használ. Ellenben a Springfiled .30-06-as, a Garand és a M1es pedig .30-as lőszert használ. Remélem a ládában lesznek tartalék tárak.


A hozzászólást Michael Smith összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Pént. Jan. 14, 2011 9:42 pm-kor.
Vissza az elejére Go down
Thomas Martinez

Thomas Martinez


Tartózkodási hely : Dombóvár

Síkság - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Síkság   Síkság - Page 5 I_icon_minitimeCsüt. Jan. 13, 2011 9:35 am

Sikerült elérnem a halott bajtársaimat és szereznem egy impulzus fegyvert.
De a ragadozók nem támadtak ,hanem az egyik megnézi a halott társainak a tetemeit.Ezután int a társának, aki egy fa dobozt hoz .Kinyitják a ládát amiben három fegyver van.
Nekem egy beretta model 38a géppisztolyt adnak, ami egy második világháborús darab Olasz hadsereg használta a háború idején.Csak egy gond van ,hogy 9mm lőszert használ és csak egy táram van.De ,azért megtartom a fegyvert emlékbe.
Megnézem a halott közlegényt ,hogy van-e nála néhány tár az impulzus puskába.

\\ Megbeszéltem Glah'dor-ral MSN-en ,hogy inkább egy beretta model 38a kapók\\
Vissza az elejére Go down
Mikhail Reznov

Mikhail Reznov


Tartózkodási hely : Bp

Síkság - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Síkság   Síkság - Page 5 I_icon_minitimePént. Jan. 14, 2011 9:14 am

A Garandot átvetettem a vállamon, majd készültem elégtételt venni azon a gúnyos nevetésen, amit trillázó hangjuk hallatott.
Élőhalottnak éreztem már magam, erőm is alig volt, mit számított már, hogy mit cselekszem:
A Steyr-t akcióba lendítettem: célra tartottam, majd lőttem; a legközelebbi vadászt vettem ellentámadás alá, honorálva azt a sértettséget, amit a felsőbbrendű viselkedése váltott ki velem szemben.
Alighogy az első golyó elhagyta volna a csövet kiáltottam a megmaradottaknak:
- Lőjetek! Dögöljön meg mind! Ááhhááááháá!
Vissza az elejére Go down
Glah'dor
Mesélő
Glah'dor



Síkság - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Síkság   Síkság - Page 5 I_icon_minitimeHétf. Jan. 17, 2011 6:14 am

A yautják nem törődnek a rájuk záporozó lövésekkel, kényelmesen beszállnak a korongokba, s elhajtanak. Egy darabig még hallatszik az a különös, nevetés -szerű hang, de végül eltűnnek a horizonton. Miután távoztak, veszitek csak észre, hogy ott hagyták a ládát, melyben a puskák voltak. Egyikőtök megnézni, s talál benne egy lőszer prést, meg egy pittyegő kis tárgyat, mely nem más, mint a ragadozók egyik időzített önmegsemmisítője.
Vissza az elejére Go down
Thomas Martinez

Thomas Martinez


Tartózkodási hely : Dombóvár

Síkság - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Síkság   Síkság - Page 5 I_icon_minitimeKedd Jan. 18, 2011 4:40 am

Reznov lövésével nem törődnek a ragadózók, és elmennek a korong szerű járművel és még hallani lehetett a nevetéshez hasonló hangot.
Ezután Michael megnézte ládát amit, ott hagytak a ragadozók.Nem sokkal egy pityegést hallók a láda felől és hamar eszembe jutott, hogy hol hallottam.-Mindenki kezdjen el futni, mert felfog robbanni!-Kiáltottam a többieknek ezután futni kezdtem a hegy felé ami felé tartottunk.Ha nem lennék elég gyors, akkor gyorsan megpróbálnám fedezékbe bújni a robbanás elől.
Vissza az elejére Go down
Mikhail Reznov

Mikhail Reznov


Tartózkodási hely : Bp

Síkság - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Síkság   Síkság - Page 5 I_icon_minitimeSzer. Jan. 19, 2011 6:17 am

Kikaptam a lőszerprést, bár azóta sem tudom, hogy hogyan, iszonyúan ki voltam merülve és erre még rátett, hogy az a valami még a ládában vészjóslóan pittyegett.
Szerencsémre Martinez már elkiabálta magát, nekem nem ment volna, alig éreztem a torkom, főleg, hogy már többször megpróbáltak megfojtani. Ahogy csak tudtam elugrottam a ládától és sebesen rohanni kezdtem egy meghatározhatatlan irányba, hogy minél kevésbé érjen el a robbanás ereje.
Vissza az elejére Go down
Michael Smith

Michael Smith



Síkság - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Síkság   Síkság - Page 5 I_icon_minitimeSzomb. Jan. 22, 2011 8:35 am

Épp a Springfieldemet próbálgatom, mikor észreveszem, hogy Martinez és Reznov lélekszakadva fut a láda elől. Hirtelen meghallom, hogy mitől futnak: egy időzítőtől. Amilyen gyorsan csak tudom, vállamra csapom a Springfieldet, majd az előttem fekvő tengerészgyalogosról letépem a tártartóját, felkapom a fegyverét, és mindent beleadva elkezdek futni a többiek felé.
Vissza az elejére Go down
Glah'dor
Mesélő
Glah'dor



Síkság - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Síkság   Síkság - Page 5 I_icon_minitimeSzomb. Jan. 22, 2011 8:58 am

A futás megmenti az életeteket, bár a detonáció lökéshulláma így is több méterre elrepít, de szerencsére horzsolásokon és a testeteken véletlenszerűen elhelyezkedő kék- zöld foltokon kívül semmilyen sérülés nem esik rajtatok. Tovább haladtok, s alig fél órán belül az utolsó korty vizetek is elfogy. Szerencsére a cél már nincs messze, ezért tovább haladtok. A nagy melegben azonban hamar érzitek a kiszáradást, ajkatok cserepes lesz, nyelvetek feldagad és untalan hozzátapad a szájpadlásotokhoz. Végül, mikor már majdnem eléritek a hegy tetejét, újabb fenyegetés tűnik fel. Valami porfelhőt láttok, s mikor távcsővel ellenőrzitek, nyilvánvalóvá válik, hogy nem valami állatcsorda közeledik. Ami felétek tart, nem más, mint egy hamisítatlan Ryushi-i homokvihar. Percek belül el fog érni titeket a forgószél szerű tomboló homok és kavics áradat.
Vissza az elejére Go down
Thomas Martinez

Thomas Martinez


Tartózkodási hely : Dombóvár

Síkság - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Síkság   Síkság - Page 5 I_icon_minitimeVas. Jan. 23, 2011 12:43 am

Sikerült meg úsznunk a robbanást ,azután mentünk tovább a hegy felé .
Fél óra múlva ki fogyót a víz készletünk, már kezdek kiszáradni az ajkam és a nyelvem feldagadt, de nem adtam fel mert már közel volt a cél .De útközben észre vesszünk egy por felhőt, távcsővel meg nézzük mi az .Kiderül, hogy egy homok vihar és egyre közeledik .Megpróbálok futni tovább a hegy tetejére, hogy ott keresek valami menedéket .

//rajtam mind végig volt a maszkom//


A hozzászólást Thomas Martinez összesen 2 alkalommal szerkesztette, legutóbb Kedd Feb. 01, 2011 10:34 am-kor.
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Síkság - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Síkság   Síkság - Page 5 I_icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Síkság
Vissza az elejére 
5 / 7 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
 :: Helyszínek :: Ryushi-
Ugrás:  
HungarianForum.com | ©phpBB | Free forum support | Visszaélés jelentése | Legfrissebb megbeszélés
mobil avptrinity