Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Nem a legerősebb marad életben, nem is a legokosabb, hanem az, aki a legfogékonyabb a változásokra.
 
KezdőlapLegutóbbi képekRegisztrációBelépésszentháromságKeresés
Keresés
 
 

Az eredmények megjelenítése:
 
Rechercher Bővített keresés
Szégyen fal
Közös Társalgó - Page 4 I_icon_minitimeKedd Aug. 30, 2011 9:53 pm by Halál
Már a címből sejthetitek, hogy mire való.
Aki nem képes együttműködni, az ide lesz kirakva. Ha bannolnak valakit az is kikerűl ide.
Közölni kell a felhasználó nevét, hogy miért lett ide kirakva és a büntetés megnevezését, teszem azt, bannolás, 2 hétre.

Megjegyzések: 30
Legutóbbi témák
» Folyosók
Közös Társalgó - Page 4 I_icon_minitimeKedd Feb. 07, 2012 11:48 pm by Halál

» Idegen kolónia Európában
Közös Társalgó - Page 4 I_icon_minitimeSzer. Jan. 04, 2012 9:51 am by PRéDA

» Menekűlttábor
Közös Társalgó - Page 4 I_icon_minitimeSzer. Jan. 04, 2012 9:13 am by PRéDA

» Királynői kamra
Közös Társalgó - Page 4 I_icon_minitimeCsüt. Dec. 15, 2011 8:46 am by PRéDA

» Kamrák közti folyosók
Közös Társalgó - Page 4 I_icon_minitimeVas. Dec. 11, 2011 7:48 am by PRéDA

» Közös Társalgó
Közös Társalgó - Page 4 I_icon_minitimeVas. Dec. 11, 2011 6:24 am by PRéDA

» Szabad
Közös Társalgó - Page 4 I_icon_minitimeVas. Nov. 06, 2011 4:07 am by Koncoló

» 6-os terem
Közös Társalgó - Page 4 I_icon_minitimeSzomb. Nov. 05, 2011 2:43 am by Halál

» Túlélő kaland
Közös Társalgó - Page 4 I_icon_minitimeSzer. Nov. 02, 2011 3:28 am by Halál

Zene

Közös Társalgó - Page 4  title=
Facebook

 

 Közös Társalgó

Go down 
+30
George Crysmann
Könyörtelen Bélrágó
Éjlopó
Bishop
Jester
Vérengző
Bi'vro
Ger'dar
Thomas Martinez
Redswift
Iván
Matthew "Joker" Anderson
Bisur
Glah'dor
Ra'ke
James Christopher Denton
Gyilkos
Dragon
Andrew Harrison
Jehdin'nagara
Guan'twhei
Zaraquinn
Rémálom
Koncoló
Malakh'aij
Wah'nagini
Namohr
Darakon
Dexantreal
Halál
34 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5 ... 9 ... 15  Next
SzerzőÜzenet
Vendég
Vendég




Közös Társalgó - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Közös Társalgó   Közös Társalgó - Page 4 I_icon_minitimeSzer. Május 12, 2010 5:34 am

Na jó. Ezt akkor most szépen lezárjuk! KONCOLÓ! Dex nem a járművekre volt kíváncsi, hanem a skillekre, képességekre. Például, Fegyverkezelése, Jogosítvány, meg hasonlók. Szóval kérlek ne küldözgess ilyeneket, mert én is fel tudom pakolni ezeket.
Vissza az elejére Go down
Koncoló

Koncoló



Közös Társalgó - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Közös Társalgó   Közös Társalgó - Page 4 I_icon_minitimeSzer. Május 12, 2010 5:42 am

Oks, értem!

Hát skill ügyben nem igazán tudok segíteni, de legalább az embereknek vannak a legtöbb fegyvereik. Zaraquinn karakterem hozzászólását pedig törölni fogom.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Közös Társalgó - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Közös Társalgó   Közös Társalgó - Page 4 I_icon_minitimeSzer. Május 12, 2010 6:22 am

xD csakazér is elküldi ám..amugy meg ha elmondod holvan chat szives örömest megkuksizom Very Happy
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Közös Társalgó - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Közös Társalgó   Közös Társalgó - Page 4 I_icon_minitimeSzer. Május 12, 2010 6:23 am

a főoldalon legallul :S
Vissza az elejére Go down
Malakh'aij

Malakh'aij



Közös Társalgó - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Közös Társalgó   Közös Társalgó - Page 4 I_icon_minitimeSzer. Május 12, 2010 6:26 am

lehetne annyi kérésem a forumozókhoz hogy VALAKI OLVASSA MÁ EL AZ ELŐTÖRIMET IS MER EDDIG SENKI NEM OLVASTA ÉS ÉRDEKELNE EGY FÜGGETLEN VÉLEMÉNY IS, MERT SZERINTEM EGÉSZ JÓ LETT. Szóval ha megteszi valaki annak nagyon fogok örülni Very Happy
Vissza az elejére Go down
Koncoló

Koncoló



Közös Társalgó - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Közös Társalgó   Közös Társalgó - Page 4 I_icon_minitimeSzer. Május 12, 2010 6:59 am

Ha akarod megnézem.
Vissza az elejére Go down
Malakh'aij

Malakh'aij



Közös Társalgó - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Közös Társalgó   Közös Társalgó - Page 4 I_icon_minitimeSzer. Május 12, 2010 7:04 am

Akarom, akarom, akarom \Csóválja a farkát és pitizik\ Very Happy
Vissza az elejére Go down
Koncoló

Koncoló



Közös Társalgó - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Közös Társalgó   Közös Társalgó - Page 4 I_icon_minitimeSzer. Május 12, 2010 8:01 am

Megnéztem és jó.
Vissza az elejére Go down
Malakh'aij

Malakh'aij



Közös Társalgó - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Közös Társalgó   Közös Társalgó - Page 4 I_icon_minitimeSzer. Május 12, 2010 8:08 am

Igazán köszönöm:D Megnyugodott a lelkem.



Bővebb vélemény? PL: izgi, uncsi, pörgős, lassú, jól szerkesztett vagy valami?
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Közös Társalgó - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Közös Társalgó   Közös Társalgó - Page 4 I_icon_minitimeSzer. Május 12, 2010 8:18 am

én az előtörihez irtam:D
Vissza az elejére Go down
Koncoló

Koncoló



Közös Társalgó - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Közös Társalgó   Közös Társalgó - Page 4 I_icon_minitimeSzer. Május 12, 2010 8:22 am

Hát, izgi meg gyors.
Vissza az elejére Go down
Malakh'aij

Malakh'aij



Közös Társalgó - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Közös Társalgó   Közös Társalgó - Page 4 I_icon_minitimeSzer. Május 12, 2010 8:29 am

Kösz Kösz Kösz mindenkinek \izgatottan csahol\
Vissza az elejére Go down
Namohr

Namohr


Tartózkodási hely : Nagykanizsa

Közös Társalgó - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Közös Társalgó   Közös Társalgó - Page 4 I_icon_minitimeSzer. Május 12, 2010 6:07 pm

Most nagyon sokat fejlődött az oldal, már tudjátok mikor kezdődhetnek a kalandok meg a játék?
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Közös Társalgó - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Közös Társalgó   Közös Társalgó - Page 4 I_icon_minitimeSzer. Május 12, 2010 7:59 pm

Most elolvastam (végre valahára) Malakh'aij történetét! Jó lett! Grat! Very Happy
amúgy hamarosan indítok egy off kalandot, unaloműzésnek. Különben meg ott vannak a flash játékok is! Azokkal is játszhattok, ne legyenek azok se hiába! Very Happy
AMÚGY VALAKI AZ ÉN ELŐTÖRIMET IS ELOLVASHATNÁ!! XD
Vissza az elejére Go down
Malakh'aij

Malakh'aij



Közös Társalgó - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Közös Társalgó   Közös Társalgó - Page 4 I_icon_minitimeSzer. Május 12, 2010 9:39 pm

Ne izgulj cimbi én elolvasom Very Happy
Vissza az elejére Go down
Malakh'aij

Malakh'aij



Közös Társalgó - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Közös Társalgó   Közös Társalgó - Page 4 I_icon_minitimeSzer. Május 12, 2010 9:48 pm

Nah haver elolvastam, és határozottan tetszett. Van benne ugy néhány nyelvtani baki :p de azok vannak az enyimben is. Very Happy


Jol selytem, hogy az elszökött harmadik ember főszereplő lessz a későbbiekben?
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Közös Társalgó - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Közös Társalgó   Közös Társalgó - Page 4 I_icon_minitimeSzer. Május 12, 2010 9:50 pm

Remélem, hogy valamelyik mesélő esetleg berakja majd Very Happy
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Közös Társalgó - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Közös Társalgó   Közös Társalgó - Page 4 I_icon_minitimeSzer. Május 12, 2010 11:59 pm

szerintem is tetszetős.Elfogadva xD jódolog a bosszú,egy idegen anélkül is erős,nemhogy ha még a bosszú is élteti.úgy már legyőzhetetlen Very Happy
Vissza az elejére Go down
Koncoló

Koncoló



Közös Társalgó - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Közös Társalgó   Közös Társalgó - Page 4 I_icon_minitimeCsüt. Május 13, 2010 4:34 am

Akinek van CoD2, az jöhet fel hozzám szerverre!

Gyilkosnak is meg van, de majd csak az érettségi után lesz fent, mert valami ilyesmit hallottam tőle MSN-ezés közben.

Szerver neve: C-300 CoD2 Klán
Szerver IP: 192.168.1.101:28960
Szerver ping: 26
Pálya: mp_carentan (0/30)
Játék típusa: tdm

Vegyetek fel X-Fire-re és jöhettek játszani!





Ez is lehetne egy amolyan Off-játék, ha néhány karakter nem játszik azon a kalandon, melyen van és így néhány napra befagyna a kaland.
Vissza az elejére Go down
Wah'nagini

Wah'nagini


Tartózkodási hely : Oroszlány

Közös Társalgó - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Közös Társalgó   Közös Társalgó - Page 4 I_icon_minitimeSzomb. Május 15, 2010 7:50 am

Malak, az előtörid mestermunka! Gratulálok hozzá!
Vissza az elejére Go down
Malakh'aij

Malakh'aij



Közös Társalgó - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Közös Társalgó   Közös Társalgó - Page 4 I_icon_minitimeSzomb. Május 15, 2010 9:18 am

Köszönöm szépen testvérem. Very Happy A tied is nagyon baresz lett.
Vissza az elejére Go down
Malakh'aij

Malakh'aij



Közös Társalgó - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Közös Társalgó   Közös Társalgó - Page 4 I_icon_minitimeSzomb. Május 15, 2010 9:48 am

Heló minden kedves tagnak. Most következő H.SZ.-em a elsősorban a staff tagokhoz szol de bárki elmondhatja a vele kapcsolatos véleményét.

Tehát: Az ötletem a következő. Úgy gondoltam csinálhatnék egy COLOSSEUM vagy ARÉNA nevezetű topicot, ahol is bárki rangtól és szinttől függetlenül kihívhat bárkit pvp re. Természetesen, a győzelemért jutalom is járna mégpedig TP formájában. A vesztes viszont Tp veszítene. De mondjuk lehetne választani nyeremény gyanánt pénzt is illetve dicsőség pontokat is. A "nézőknek" lehet fogadni és téteket rakni a harcolókra, a tét pedig ebben az esetben is tp vagy pénz, vagy dicsőség. Az harcoló felek 3 fegyvert választhatnak maguknak fejenként. Itt is ugyan úgy van mesélő. Harc kimenetelét a harcoló felek döntik el, hogy első vérig mennyen a harc vagy halálig. Természetesen a jutalom mérete ezzel arányos. Tehát minél nagyobb a kockázat, annál nagyobb a nyeremény.

Nos kedves Staff tagok várom döntésetek és a tiéteket is tisztelt játékos társaim.

Ui: Természetesen a szabályok és egyebek lehetnek mások is. Majd azokat még megbeszéljük amennyiben benne vagytok a dologban. Ja és ha mondjuk két yautja harcol egymás ellen, akkor a harc mehet a másik rangjáért is. És egyszerre lehet többen is harcolni: akár 2v2 3v3 stb.

Köszönöm figyelmeteket.
Vissza az elejére Go down
Koncoló

Koncoló



Közös Társalgó - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Közös Társalgó   Közös Társalgó - Page 4 I_icon_minitimeSzomb. Május 15, 2010 9:40 pm

Kihívok én valakit VS-re. Aki akar, jöhet!
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Közös Társalgó - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Közös Társalgó   Közös Társalgó - Page 4 I_icon_minitimeSzomb. Május 15, 2010 10:37 pm

Koncoló komám, én vállalom.
Vissza az elejére Go down
Koncoló

Koncoló



Közös Társalgó - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Közös Társalgó   Közös Társalgó - Page 4 I_icon_minitimeVas. Május 16, 2010 12:09 am

Miután végeztél azzal a ragadozóval, akkor játszunk, oks
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Közös Társalgó - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Közös Társalgó   Közös Társalgó - Page 4 I_icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Közös Társalgó
Vissza az elejére 
4 / 15 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5 ... 9 ... 15  Next
 Similar topics
-
» Társalgó
» Gyülekező (humán társalgó)

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
 :: Általános :: Társalgó-
Ugrás:  
Free forum | ©phpBB | Free forum support | Visszaélés jelentése | Legfrissebb megbeszélés
mobil avptrinity