Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Nem a legerősebb marad életben, nem is a legokosabb, hanem az, aki a legfogékonyabb a változásokra.
 
KezdőlapLegutóbbi képekRegisztrációBelépésszentháromságKeresés
Keresés
 
 

Az eredmények megjelenítése:
 
Rechercher Bővített keresés
Szégyen fal
Szégyen fal I_icon_minitimeKedd Aug. 30, 2011 9:53 pm by Halál
Már a címből sejthetitek, hogy mire való.
Aki nem képes együttműködni, az ide lesz kirakva. Ha bannolnak valakit az is kikerűl ide.
Közölni kell a felhasználó nevét, hogy miért lett ide kirakva és a büntetés megnevezését, teszem azt, bannolás, 2 hétre.

Megjegyzések: 30
Legutóbbi témák
» Folyosók
Szégyen fal I_icon_minitimeKedd Feb. 07, 2012 11:48 pm by Halál

» Idegen kolónia Európában
Szégyen fal I_icon_minitimeSzer. Jan. 04, 2012 9:51 am by PRéDA

» Menekűlttábor
Szégyen fal I_icon_minitimeSzer. Jan. 04, 2012 9:13 am by PRéDA

» Királynői kamra
Szégyen fal I_icon_minitimeCsüt. Dec. 15, 2011 8:46 am by PRéDA

» Kamrák közti folyosók
Szégyen fal I_icon_minitimeVas. Dec. 11, 2011 7:48 am by PRéDA

» Közös Társalgó
Szégyen fal I_icon_minitimeVas. Dec. 11, 2011 6:24 am by PRéDA

» Szabad
Szégyen fal I_icon_minitimeVas. Nov. 06, 2011 4:07 am by Koncoló

» 6-os terem
Szégyen fal I_icon_minitimeSzomb. Nov. 05, 2011 2:43 am by Halál

» Túlélő kaland
Szégyen fal I_icon_minitimeSzer. Nov. 02, 2011 3:28 am by Halál

Zene

Szégyen fal  title=
Facebook

 

 Szégyen fal

Go down 
+4
Flexys
Jehdin'nagara
Dexantreal
Halál
8 posters
Ugrás a következő oldalra : 1, 2  Next
SzerzőÜzenet
Halál
Admin
Halál



Szégyen fal Empty
TémanyitásTárgy: Szégyen fal   Szégyen fal I_icon_minitimeKedd Aug. 30, 2011 9:53 pm

Már a címből sejthetitek, hogy mire való.
Aki nem képes együttműködni, az ide lesz kirakva. Ha bannolnak valakit az is kikerűl ide.
Közölni kell a felhasználó nevét, hogy miért lett ide kirakva és a büntetés megnevezését, teszem azt, bannolás, 2 hétre.
Vissza az elejére Go down
https://avptrinity.hungarianforum.com
Halál
Admin
Halál



Szégyen fal Empty
TémanyitásTárgy: Re: Szégyen fal   Szégyen fal I_icon_minitimeVas. Okt. 16, 2011 12:43 am

Határozatlan ideig lefokozom Dexantrealt Mesélővé. Az ok, hogy a nyáron folyamatos vitát szított és kötelessége elmulasztásáért. Továbbá az állandó szitkozódásáért.


A hozzászólást Halál összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Vas. Okt. 16, 2011 12:50 am-kor.
Vissza az elejére Go down
https://avptrinity.hungarianforum.com
Dexantreal

Dexantreal



Szégyen fal Empty
TémanyitásTárgy: Re: Szégyen fal   Szégyen fal I_icon_minitimeVas. Okt. 16, 2011 12:47 am

Halál írta:
Határozatlan ideig lefokozom Dexantrealt Mesélővé. Az ok, hogy a nyáron folyamatos vitát szított és kötelessége elmulasztásáért.

//Bocsi Dex, de muszáj. Sajnálom Sad //

Nyehehe, nevetséges vagy, teljesen alaptalan az egész, de nekem mind1.
Vissza az elejére Go down
Halál
Admin
Halál



Szégyen fal Empty
TémanyitásTárgy: Re: Szégyen fal   Szégyen fal I_icon_minitimeVas. Okt. 16, 2011 3:00 am

Dexantreal, én szóltam, hogy moderáld a beszéd stílusodat, de aki "hülye cigány fasz"-ozik, annak tényleg nincs helye semmilyen fórumon. Egyenlőre korlátlan ideig bannollak az oldalról. A társasággal még megbeszéljük a továbbiakat.
Vissza az elejére Go down
https://avptrinity.hungarianforum.com
Jehdin'nagara

Jehdin'nagara


Tartózkodási hely : Yaut'ják bolygója (LAND OF PREDATORS)

Szégyen fal Empty
TémanyitásTárgy: Re: Szégyen fal   Szégyen fal I_icon_minitimeVas. Okt. 16, 2011 4:47 am

Hali mindenkineK!

Ezek szerint, kezdte Jehdin'nagara történt egy-s más mióta távol voltam na hogy volt ez Halál beavatsz engem is ? ^.^
Vissza az elejére Go down
Flexys

Flexys



Szégyen fal Empty
TémanyitásTárgy: Re: Szégyen fal   Szégyen fal I_icon_minitimeHétf. Okt. 17, 2011 2:07 am

A már megszokott Dex-elés történt többször is valami kis hülyeségen felkapta a vizet (hozzá teszem nem csak ő.) és mint ahogy már mondtam Dex-kedett vagyis elkezdett "Ordibálni" és káromkodni. Halálnak pedig elege lett ebből.
Vissza az elejére Go down
Jackson Smith





Szégyen fal Empty
TémanyitásTárgy: Re: Szégyen fal   Szégyen fal I_icon_minitimeVas. Okt. 23, 2011 1:19 am

naszóval, nem volt internetem, vmi gebasz volt, most jött vissza és megakartam dumálni a dolgot, csak aznap este elmentem, mert nekem is elegem lett. de azt nem gondoltam volna, hogy halál lesz olyan hülye fasz és kitilt 2038ig lol... vicces. nagyon nem szeretem, amikor egyeseknek elgurul a gyógyszerük és esélyt sem adnak megvitatni a dolgot, én folytattam volna tovább és mondtam aznap, hogy legyen béke, folytassuk, de nem... és nem dexesedett bazdmeg te farok, hanem mérges voltam jogosan és ezek után kibaszni sztem felesleges volt.

úgy, h halál ásd el magad te hülye fasz és takarodj a picsába és minek kellett kitiltanod te rohadék balfasz? én vittem helyetted az oldalt, amíg nem voltál, nyomi... lehet nem meséltem, de utána igen és későbbre is terveztem, de te akkora kretén v, mint hat másik bazdmeg, vagy ezer.... rohadj meg a beleidben nyavalyás, pöcs féreg.

retardált balfasz.
Vissza az elejére Go down
Halál
Admin
Halál



Szégyen fal Empty
TémanyitásTárgy: Re: Szégyen fal   Szégyen fal I_icon_minitimeVas. Okt. 23, 2011 2:52 am

Idézet :
én vittem helyetted az oldalt, amíg nem voltál, nyomi...

Akkor még egyszer utoljára megkérdem!
Mit csináltál, amíg nem voltam itt?
Mert a többiek mind azt mondták, hogy állandóan vitatkoztál.
Vissza az elejére Go down
https://avptrinity.hungarianforum.com
Jackson Smith





Szégyen fal Empty
TémanyitásTárgy: Re: Szégyen fal   Szégyen fal I_icon_minitimeVas. Okt. 23, 2011 2:59 am

Halál írta:
Idézet :
én vittem helyetted az oldalt, amíg nem voltál, nyomi...

Akkor még egyszer utoljára megkérdem!
Mit csináltál, amíg nem voltam itt?
Mert a többiek mind azt mondták, hogy állandóan vitatkoztál.

az lehet, mert ilyen a jellemem Very Happy, én szeretek vitatkozni és szükség volt rá, mert egyesek kretének voltak.

azt meg kurvára utálom, h hátam mögött ugatnak, ha nem tetszik vmi, mond meg, köpd a szemembe, de ne a hátam mögött lol, gyerekes.

halál bácsinak el lehet sírni a bánatod, de nekem nem? Very Happy

nembaj.

én meg mégegyszer elmondom, h amíg nem voltál itt hetekig, addig figyeltem az oldalt, rendet tartottam, ja, vitáztam is, hát az is hozzátartozik a rendhez. ami pedig a kalandokat illeti, lehet nekünk kell kreatívnak lenni, ez ok, de ők nekik is és nem árt, ha nem minden esetben úgy jön oda, h na kaland... hanem van egy elképzelése, az már egy jó pont.

úgy, h kérem vissza admini rangom, azt cső... nem éltem vissza egyszer se, jól végeztem a dolgom... lehet nem teljesen jól, de hát mondtam, nekem még nincs annyira admin tapasztalatom, tied az oldal, de egyszer volt az, h hú, anyád, beszóltál, akkor kibaszlak köcsög, mer én vagyok az admin. igyekeztem igazságosan eljárni, tudom, forró fejű vagyok és hamar elvesztem a hidegvérem, ez öreghiba, mindig mondom, h meg kell oldani ezt a kérdést, h ne legyek mérges és ne vitázzak, de eddig még nem sikerült.
csak ivánt basztam ki asszem, de őt is csak egy rövid időre Very Happy.

szóval sztem jól végeztem a dolgom, te meg ide jötté és leugattad fejem bazdmeg, aztán amikor elment a net, esélyt se adtál, h tovább tárgyaljuk a témát, hanem kibasztál, hát nevetséges.
Vissza az elejére Go down
Halál
Admin
Halál



Szégyen fal Empty
TémanyitásTárgy: Re: Szégyen fal   Szégyen fal I_icon_minitimeVas. Okt. 23, 2011 3:15 am

Inkább az a nevetséges, hogy csak vitatkoztál, amíg mások akár 5-6 kalandot isvezettek. EGYSZERRE!!
Kérdezz meg akárkit, hogy mi a véleménye rólad.

Idézet :
figyeltem az oldalt, rendet tartottam, ja, vitáztam is, hát az is hozzátartozik a rendhez.

Figyeltél? mégis mire? Hogyan tűnnek el a tagok egymás után? Meg úgy tartottál rendet, hogy állandóan vitatkoztál, meg szitkozódtál? A rendhez meg hogy tartozik ez hozzá? Az még távolról sem rend.

A bannolásról meg csak annyit, hogy még nem döntöttük el meddig leszel kitiltva. Azért van ennyi időre beállítva.
Vissza az elejére Go down
https://avptrinity.hungarianforum.com
Jackson Smith





Szégyen fal Empty
TémanyitásTárgy: Re: Szégyen fal   Szégyen fal I_icon_minitimeVas. Okt. 23, 2011 3:23 am

Halál írta:
Inkább az a nevetséges, hogy csak vitatkoztál, amíg mások akár 5-6 kalandot isvezettek. EGYSZERRE!!
Kérdezz meg akárkit, hogy mi a véleménye rólad.

Idézet :
figyeltem az oldalt, rendet tartottam, ja, vitáztam is, hát az is hozzátartozik a rendhez.

Figyeltél? mégis mire? Hogyan tűnnek el a tagok egymás után? Meg úgy tartottál rendet, hogy állandóan vitatkoztál, meg szitkozódtál? A rendhez meg hogy tartozik ez hozzá? Az még távolról sem rend.

A bannolásról meg csak annyit, hogy még nem döntöttük el meddig leszel kitiltva. Azért van ennyi időre beállítva.

Igen, mert nem adtak nekem át egyet se, arról én nem tehetek bazdmeg, nehogymár ezt is a nyakamba varrd, te szaros.

Very Happy.

Kiket kérdeztél? Aztán miért nem szóltál bazdmeg időben? Mondom, akkora fasz v, mint hat másik, te kretén pöcs... ha vmi bajod van, mondtad volna meg akkor és, h ne így csináljam, meg meséljek, v ilyesmi... de áh nem... csak most cseszted le a fejem múltkor, meg itt most folytatjuk a vitát és ennyi. Nem ez a megoldás.

Nem érdekel, h nem döntötték el, leszarom, add vissza a rangom azt kész és folytassuk ott, ahol abba hagytuk a vita előtt, bár végül is kurvára mind1, nyugodtan el is mehetek, mert utáltok, de akkora seggfejek vagytok a kurva retkes anyátok, h meg se érdemeltek Very Happy. Rajtad kívül csak én voltam staff tag, most csak te vagy, nevetséges Very Happy Very Happy... asszem Préda nyomul mesélői rangért, remélem sikerül is neki, de így is kevesen lesztek, erre meg velem is vitázol, pedig azért szükséged lenne rám, mert általában jól végzem a dolgom.

De mind1 akkor mondom és tegyünk pontot az i-re és mondjál vmit, csak visszajöttem ugatni, de nem óhajtok veled vitázni, nagyon jól megvoltam nélküled, nem kellett látnom a rusnya pofád ezen a héten és tökéletes volt Very Happy.

Addig nem volt semmi bajom veled, amíg kirobbantottad a vitát, ha már vita szításról beszélünk, ezt az egész szart te kezdted és azóta rühellek, mint a szart, remélem megdöglesz Very Happy.

tefarok.

rohadjálcsakmeg.

Very Happy.
Vissza az elejére Go down
Jehdin'nagara

Jehdin'nagara


Tartózkodási hely : Yaut'ják bolygója (LAND OF PREDATORS)

Szégyen fal Empty
TémanyitásTárgy: Re: Szégyen fal   Szégyen fal I_icon_minitimeVas. Okt. 23, 2011 8:23 am

CsásztoK!

Halál,hallod nemnagyon akarok beleszólni -de RÚGD már ki ezt a gyereket mert mindenkit csak ócsárol-és- szid.Bannold ki ÖRÖKRE azt levan tudva a gond szerintem !!!

Mindenki szavvazzon!!

Kirúgjuk a gyereket ? 1-es
Nerúgjuk ki a kisfiút 2-es

SZAVAZZATOK ÉN 1-est NYOMTAM::!!!
Vissza az elejére Go down
Jackson Smith





Szégyen fal Empty
TémanyitásTárgy: Re: Szégyen fal   Szégyen fal I_icon_minitimeVas. Okt. 23, 2011 8:47 am

Jehdin'nagara írta:
CsásztoK!

Halál,hallod nemnagyon akarok beleszólni -de RÚGD már ki ezt a gyereket mert mindenkit csak ócsárol-és- szid.Bannold ki ÖRÖKRE azt levan tudva a gond szerintem !!!

Mindenki szavvazzon!!

Kirúgjuk a gyereket ? 1-es
Nerúgjuk ki a kisfiút 2-es

SZAVAZZATOK ÉN 1-est NYOMTAM::!!!

hülyefasz, ott vagyok avp war oldalon, ne zavarjon, kretén.

úgy, h innen nyugodtan kibaszhattok, amúgy tudok rendes is lenni, te segg, de veled már akkor problémám volt, amikor piásan beugattál bazdmeg, szóval kussolj az alvégen kretén balfasz rohadék és ne ugassál nekem.

avp waron meg férj meg velem és jól el leszünk, remélem.

de ezek után én neked nem kegyelmezek és leszarlak nagy ívben, hülyefasz, seggfej pöcs, kretén állat, darab szar.

innen nyugodtan kibannolhattok, nem érdekel Very Happy.

mégjóhogyvitázokveletek, meg szidlak titeket, mert seggek vagytok, seggfejek vagytok, te kis csöves geci, de ott rendesen viselkedek az avp waron.

faszfejkisrohadokpöcs, szánalmas vagy.

húzd le magad a wcn és fulladj bele, rohadj meg.
Vissza az elejére Go down
Matthew "Joker" Anderson

Matthew


Tartózkodási hely : Gateway

Szégyen fal Empty
TémanyitásTárgy: Re: Szégyen fal   Szégyen fal I_icon_minitimeVas. Okt. 23, 2011 9:04 am

Uff.. hát.. Very Happy Szánalmas ez a káromkodás. Én már ezért kirúgnám.. Ráadásul képes volt regisztrálni újra csak, hogy ilyen tróger módon írogasson.

Öregem, ha itt valaki kis szaros az csak te lehetsz, mert ilyen ostobán és igénytelenül vitatkozni csak valami pubertás kis lázadó tud.. Abból is a suttyó fajta.

1es! Nyelvtanra, Illemtanra és a bannolásra is! Razz

2038 jó lesz addigra talán felnő a srác.
Vissza az elejére Go down
Jackson Smith





Szégyen fal Empty
TémanyitásTárgy: Re: Szégyen fal   Szégyen fal I_icon_minitimeVas. Okt. 23, 2011 9:20 am

Matthew "Joker" Anderson írta:
Uff.. hát.. Very Happy Szánalmas ez a káromkodás. Én már ezért kirúgnám.. Ráadásul képes volt regisztrálni újra csak, hogy ilyen tróger módon írogasson.

Öregem, ha itt valaki kis szaros az csak te lehetsz, mert ilyen ostobán és igénytelenül vitatkozni csak valami pubertás kis lázadó tud.. Abból is a suttyó fajta.

1es! Nyelvtanra, Illemtanra és a bannolásra is! Razz

2038 jó lesz addigra talán felnő a srác.

Nem tudom mi a bajod te kretén fasz, de, hogy mellétrafáltál, az biztos! Nem vagyok pubertás te geci, se nem szaros, csak te, ha már itt tartunk Very Happy, visszamondom neked amit írtál Very Happy... és teljesen rendben vagyok, csak ti hoztátok ki az állatot belőlem a balfasz, szánalmas viselkedésetekkel.

Takarodjatok a picsába rohadék csíra gecik, jó oltogatni, ugatni, mi? De amikor bajotok van bazdmeg, azt nem tudjátok elmondani, hanem halálnak kell elmondania nekem és lebasznia a fejem, hát kurvajókvagytok és nyelvtan nem egyes te kretén, azisjó.

szal húzzá a sunyiba csicska gyerek és rohaggyá meg te is.
Vissza az elejére Go down
Matthew "Joker" Anderson

Matthew


Tartózkodási hely : Gateway

Szégyen fal Empty
TémanyitásTárgy: Re: Szégyen fal   Szégyen fal I_icon_minitimeVas. Okt. 23, 2011 9:33 am

Vicces. Olyan változatos a nyelvtanod. Csak azért gondoltam, hogy még tini vagy. De "azisjó" ha nem... Végül is vannak későn érők, vagy szellemileg és szociálisan retardáltak, mint az ábra is mutatja. Ez nem célzás volt..találat!

Igen, jó "oltogatni". Az ilyeneket lehet mint te, mert magukra veszik. Tudom rosszul esik hogy én nem fogok káromkodni és lesüllyedni hozzád. Nem is igazán célom. Csak indult egy szavazás és én is voksoltam. Ha nem tetszik, hát ilyen a demokrácia.

Az meg, hogy nem érted mi bajom nem meglepő. Pár év múlva olvasd vissza, vagy kérd meg anyukád, hogy olvassa fel amit ma írtál és megvilágosodsz/felvilágosít... Addig hát.. sajnos együtt kell élned ezzel a tudatlansággal. Rolling Eyes
Vissza az elejére Go down
Jackson Smith





Szégyen fal Empty
TémanyitásTárgy: Re: Szégyen fal   Szégyen fal I_icon_minitimeVas. Okt. 23, 2011 9:44 am

Matthew "Joker" Anderson írta:
Vicces. Olyan változatos a nyelvtanod. Csak azért gondoltam, hogy még tini vagy. De "azisjó" ha nem... Végül is vannak későn érők, vagy szellemileg és szociálisan retardáltak, mint az ábra is mutatja. Ez nem célzás volt..találat!

Igen, jó "oltogatni". Az ilyeneket lehet mint te, mert magukra veszik. Tudom rosszul esik hogy én nem fogok káromkodni és lesüllyedni hozzád. Nem is igazán célom. Csak indult egy szavazás és én is voksoltam. Ha nem tetszik, hát ilyen a demokrácia.

Az meg, hogy nem érted mi bajom nem meglepő. Pár év múlva olvasd vissza, vagy kérd meg anyukád, hogy olvassa fel amit ma írtál és megvilágosodsz/felvilágosít... Addig hát.. sajnos együtt kell élned ezzel a tudatlansággal. Rolling Eyes

jajtragédia, defaszvagy, méghogy nem süllyedsz le a szintemre, nem, mert én nem is ott vagyok, te egészen máshova süllyedsz le, pl a pokolba, te zsidó fasz cigány Very Happy Very Happy.
de elegem van már és nem oltogatlak, mer má ahhoz is fáradt vagyok, mivel annyit szarakodtok itt, h nincs kedvem hozzá, így má csak röhögök rajtatok Very Happy és ignore, háhá.
avp warra jössz? majd ott kussolj paraszt, nem fogok foglalkozni veled, csak a játékkal Very Happy.
de elmondtam mindenkinek mi az ábra.
és tudom értelmezni és nem vagyok későn érő, sem gyépés, meg visszamaradott, SZÓVAL NEM TALÁLT!!!!!!!!
de nyugodtan próbálkozz Very Happy.
tehát tudom értelmezni és meg is értem, de nem foglalkozom a dolgaiddal.
LOL Very Happy.
szarok vagytok, rúgjatok ki, bannoljatok ki Very Happy.
és rohadjatok meg majd, kösz Very Happy.
rohadjatok meg a beleitekben.
Vissza az elejére Go down
Jackson Smith





Szégyen fal Empty
TémanyitásTárgy: Re: Szégyen fal   Szégyen fal I_icon_minitimeVas. Okt. 23, 2011 9:54 am

amúgy meg nem veszem magamra, jót röhögök Very Happy és leszarlak Very Happy.

de továbbra is rohadj meg a beleidben te kis szaros senki balfasz, pöcs szánalom Very Happy.
Vissza az elejére Go down
Matthew "Joker" Anderson

Matthew


Tartózkodási hely : Gateway

Szégyen fal Empty
TémanyitásTárgy: Re: Szégyen fal   Szégyen fal I_icon_minitimeVas. Okt. 23, 2011 9:58 am

Megint szóismétlések.. A magyar nyel rendelkezik a legtöbb káromkodással. Igazán kihasználhatnád ezt a lehetősséget ahelyett hogy ugyan azokat szajkózod. Very Happy
Ez egyre rosszabb. Pedig próbált nevelőcélzatú lenni a kritikám.

Nem, nem megyek az AvP Warra, szerintem csak belinkelem ezt a linket, hogy más jó ízlésű se essen ebbe a hibába. Ezzel az egésszel simán lejárattad magad, aki meg ezek után hajlandó egy ilyen moderátorral játszani, aki magát se képes moderálni, az vagy nagyon AvP függő vagy.. elfogadja a "kussolj paraszt/ balfasz szaros senkiházi pöcs" opciót.. és az meg is érdemli ezeket a titulusokat. lol!

Ha tökös vagy felvállalod majd ott is ezt, amit itt produkáltál, de úgyse fogod. Ez nem kérdéses. albino
Vissza az elejére Go down
Jackson Smith





Szégyen fal Empty
TémanyitásTárgy: Re: Szégyen fal   Szégyen fal I_icon_minitimeVas. Okt. 23, 2011 10:05 am

Matthew "Joker" Anderson írta:
Megint szóismétlések.. A magyar nyel rendelkezik a legtöbb káromkodással. Igazán kihasználhatnád ezt a lehetősséget ahelyett hogy ugyan azokat szajkózod. Very Happy
Ez egyre rosszabb. Pedig próbált nevelőcélzatú lenni a kritikám.

Nem, nem megyek az AvP Warra, szerintem csak belinkelem ezt a linket, hogy más jó ízlésű se essen ebbe a hibába. Ezzel az egésszel simán lejárattad magad, aki meg ezek után hajlandó egy ilyen moderátorral játszani, aki magát se képes moderálni, az vagy nagyon AvP függő vagy.. elfogadja a "kussolj paraszt/ balfasz szaros senkiházi pöcs" opciót.. és az meg is érdemli ezeket a titulusokat. lol!

Ha tökös vagy felvállalod majd ott is ezt, amit itt produkáltál, de úgyse fogod. Ez nem kérdéses. albino

ok, ne gyere avp warra, nekem mind1 Very Happy.

igen, tökös vagyok és elismertem már ma este ott, hogy itt volt egy vitánk, amiben én is hibás vagyok és tovább játszok és igen azért, mert avp függő vagyok Very Happy, vagyis az nem, de azért imádom az avpt.

avp rulz! Very Happy

és vége, peace.

a többi szarságod nem érdekel Very Happy. nyugodtan linkelgesd Very Happy.

peace.
Vissza az elejére Go down
Matthew "Joker" Anderson

Matthew


Tartózkodási hely : Gateway

Szégyen fal Empty
TémanyitásTárgy: Re: Szégyen fal   Szégyen fal I_icon_minitimeVas. Okt. 23, 2011 10:20 am

Jól van. Legalább most nem ugyan abból a maximum 10 szóból épült fel a hozzászólás. Sőt alig káromkodtál! cheers
Ez persze némi időt vett igénybe és nem sokat szépít, de fejlődés... kétségtelen.

Ami azt illeti nem neked akartam belinkelni, hogy te mit írtál.. Egyértelmű volt, hogy te látogatod majd a saját oldalad.
Inkább azoknak szánom akik (rajtad kívül,ha lesz) az oldalt látogatják, ahol te vagy a moderátor, csakhogy tudják mire számítsanak.... ha esetleg nem akarnának "kuss parasztot" játszani és megspórolnának pár napi HSZt.
De ezt mindenki eldönti maga, hogy melyik társadalmi rétegbe sorol. Razz "Kuss paraszt" vagy játékos.

Megyek aludni, holnap is rendelek...

Jobbulást! lol!
Vissza az elejére Go down
Jackson Smith





Szégyen fal Empty
TémanyitásTárgy: Re: Szégyen fal   Szégyen fal I_icon_minitimeVas. Okt. 23, 2011 9:18 pm

Matthew "Joker" Anderson írta:
Jól van. Legalább most nem ugyan abból a maximum 10 szóból épült fel a hozzászólás. Sőt alig káromkodtál! cheers
Ez persze némi időt vett igénybe és nem sokat szépít, de fejlődés... kétségtelen.

Ami azt illeti nem neked akartam belinkelni, hogy te mit írtál.. Egyértelmű volt, hogy te látogatod majd a saját oldalad.
Inkább azoknak szánom akik (rajtad kívül,ha lesz) az oldalt látogatják, ahol te vagy a moderátor, csakhogy tudják mire számítsanak.... ha esetleg nem akarnának "kuss parasztot" játszani és megspórolnának pár napi HSZt.
De ezt mindenki eldönti maga, hogy melyik társadalmi rétegbe sorol. Razz "Kuss paraszt" vagy játékos.

Megyek aludni, holnap is rendelek...

Jobbulást! lol!

lol, nem érted, avp war nem az én oldalam és amúgyse lenne baj, ha én csinálnék egyet, mert nem így viselkedek, ezt csak ti érdemeltétek ki.

nadehagyjuk, csak felvilágosítottalak.

jobbulást nem kell, max neked, lol.

minden jót,. vagy inkább minden nem jót Very Happy.

és rohadj meg Razz Very Happy.

peace.
Vissza az elejére Go down
Flexys

Flexys



Szégyen fal Empty
TémanyitásTárgy: Re: Szégyen fal   Szégyen fal I_icon_minitimeVas. Okt. 23, 2011 11:43 pm

Én azt mondom hogy 2. Ugyanis nekem nincs vele bajom amikor nem veszekszik Very Happy Szóval én sajnálnám 1 kicsit ha kidobnánk mert amúgy bírom amikor normális.
Vissza az elejére Go down
Jackson Smith





Szégyen fal Empty
TémanyitásTárgy: Re: Szégyen fal   Szégyen fal I_icon_minitimeHétf. Okt. 24, 2011 2:11 am

Flexys írta:
Én azt mondom hogy 2. Ugyanis nekem nincs vele bajom amikor nem veszekszik Very Happy Szóval én sajnálnám 1 kicsit ha kidobnánk mert amúgy bírom amikor normális.

Naugye, de ez már a végszó és többet ide nem lépek be, megtaláltok a másik oldalon. Kösz Flexys.

Többiek meg kuss Very Happy és rohadjatok meg.

Nem érdekel, peace, másik oldalon leszek, mint már mindenki kábé.

Ennyi.
Vissza az elejére Go down
Jehdin'nagara

Jehdin'nagara


Tartózkodási hely : Yaut'ják bolygója (LAND OF PREDATORS)

Szégyen fal Empty
TémanyitásTárgy: Re: Szégyen fal   Szégyen fal I_icon_minitimeHétf. Okt. 24, 2011 2:21 am

Egyetértek Joker Andersonnal=)
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Szégyen fal Empty
TémanyitásTárgy: Re: Szégyen fal   Szégyen fal I_icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Szégyen fal
Vissza az elejére 
1 / 2 oldalUgrás a következő oldalra : 1, 2  Next

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
 :: Általános :: Hírek-
Ugrás:  
Create a forum on Forumotion | ©phpBB | Free forum support | Visszaélés jelentése | Legfrissebb megbeszélés
mobil avptrinity