Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Nem a legerősebb marad életben, nem is a legokosabb, hanem az, aki a legfogékonyabb a változásokra.
 
KezdőlapLegutóbbi képekRegisztrációBelépésszentháromságKeresés
Keresés
 
 

Az eredmények megjelenítése:
 
Rechercher Bővített keresés
Szégyen fal
Folyosók - Page 3 I_icon_minitimeKedd Aug. 30, 2011 9:53 pm by Halál
Már a címből sejthetitek, hogy mire való.
Aki nem képes együttműködni, az ide lesz kirakva. Ha bannolnak valakit az is kikerűl ide.
Közölni kell a felhasználó nevét, hogy miért lett ide kirakva és a büntetés megnevezését, teszem azt, bannolás, 2 hétre.

Megjegyzések: 30
Legutóbbi témák
» Folyosók
Folyosók - Page 3 I_icon_minitimeKedd Feb. 07, 2012 11:48 pm by Halál

» Idegen kolónia Európában
Folyosók - Page 3 I_icon_minitimeSzer. Jan. 04, 2012 9:51 am by PRéDA

» Menekűlttábor
Folyosók - Page 3 I_icon_minitimeSzer. Jan. 04, 2012 9:13 am by PRéDA

» Királynői kamra
Folyosók - Page 3 I_icon_minitimeCsüt. Dec. 15, 2011 8:46 am by PRéDA

» Kamrák közti folyosók
Folyosók - Page 3 I_icon_minitimeVas. Dec. 11, 2011 7:48 am by PRéDA

» Közös Társalgó
Folyosók - Page 3 I_icon_minitimeVas. Dec. 11, 2011 6:24 am by PRéDA

» Szabad
Folyosók - Page 3 I_icon_minitimeVas. Nov. 06, 2011 4:07 am by Koncoló

» 6-os terem
Folyosók - Page 3 I_icon_minitimeSzomb. Nov. 05, 2011 2:43 am by Halál

» Túlélő kaland
Folyosók - Page 3 I_icon_minitimeSzer. Nov. 02, 2011 3:28 am by Halál

Zene

Folyosók - Page 3  title=
Facebook

 

 Folyosók

Go down 
+5
Bishop
Iván
Bisur
Raynor
Halál
9 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3
SzerzőÜzenet
Matthew "Joker" Anderson

Matthew


Tartózkodási hely : Gateway

Folyosók - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Folyosók   Folyosók - Page 3 I_icon_minitimePént. Nov. 25, 2011 2:10 pm

-Csak figyelj.- felelem,aztán kicsit összeborzolom a hajam és újabb cigit túrok elő.
Kimegyek a folyosóra és bevárom az érkezőt, vagy érkezőket..
A megszólítás és minden más attól függ, hogy mi a rang kik jönnek hányan... ismerősök vagy idegenek-e számomra.Amíg ez nem tisztázódott, képtelen leszek rögtönözni se.

//Rendben, ha van mire akkor nem fukarkodom. Razz //
Vissza az elejére Go down
Halál
Admin
Halál



Folyosók - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Folyosók   Folyosók - Page 3 I_icon_minitimeVas. Nov. 27, 2011 8:26 am

//Bocsi a szünetért, de egy kicsit elfoglalt voltam a hétvégén. :S //


Axon:
Sajnos ez a kód sem vezet eredményhez, így hát újra felvillan egy színsor.
*****

Joker:
Újra előlépsz és szemben találod magadat két férfival, akiket majdnem fel is löksz. Az egyik első ránézésre egy 35 év körüli, a másik pedig egy 20 éves kölyök. Vállukon közlegényi jelzés díszeleg.
Vissza az elejére Go down
https://avptrinity.hungarianforum.com
Axon

Axon


Tartózkodási hely : Hyperdyne Corporation Android központ

Folyosók - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Folyosók   Folyosók - Page 3 I_icon_minitimeVas. Nov. 27, 2011 10:03 am

Újabb hibás kód. De ezúttal már 3 számot sikerült feltörnöm. Még egy kicsi kell és mindjárt bejutok.
A 3 jó szám a helyén, egyet még el kell rendezni, és még egy szám kell ami feloldja a kódot. És ezzel meg is lesz.
Gondolkodom egy ideig, majd rájövök. Átrendeztem a kód bizonyos számát, majd egy új számot hozzárendelve begépeltem a kódot.
- Szerintem ez lesz a megfelelő kód. Szólok oda Ericnek.
Aztán nyomok egy "Entert".

//3;6;0;5;9//
Vissza az elejére Go down
Matthew "Joker" Anderson

Matthew


Tartózkodási hely : Gateway

Folyosók - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Folyosók   Folyosók - Page 3 I_icon_minitimeSzer. Nov. 30, 2011 10:37 am

-Helló srácok! Hova-hova?- mondom viccesen, aztán kínálok cigit. Remélem csak eltévedtek, különben be kell hazudnom valami banális baromságot. Közbe megnézem, hogy látok-e névtáblákat vagy járatom az agyam hátha ismerem is őket név szerint.... sokat segítene a hazudozásban.
Vissza az elejére Go down
Halál
Admin
Halál



Folyosók - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Folyosók   Folyosók - Page 3 I_icon_minitimeSzomb. Dec. 03, 2011 5:45 am

//A francba! Miért nem szóltatok! AZt hittem, hogy már írtam! :S//


Axon:
-Rendben, megyek és szólok nekik. – majd feláll és elviharzik Joker-ék után.
Ám amint visszanézel a beépített monitorra, látod, hogy ez a kód sem felel meg, de annyit sikerűlt elérned, hogy már csak egy karaktert kell helyesen eltalálnod.
*****

Joker:
A katonákat még soha az életben nem láttad, így a névtáblájukra pillantasz. Az idősebbik M. Peterson, a másik E. Smith.
Sara is előpattan, hogy még húzza az időt valamivel.
- Hát itt vagy te idióta! – rivall rád, majd válloncsap. – A francba kell eltűnnöd állandóan.
Vissza az elejére Go down
https://avptrinity.hungarianforum.com
Axon

Axon


Tartózkodási hely : Hyperdyne Corporation Android központ

Folyosók - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Folyosók   Folyosók - Page 3 I_icon_minitimeSzomb. Dec. 03, 2011 9:52 am

Eric elment szólni Jokeréknek, hogy mindjárt kész vagyok. Fellélegezve bámultam vissza a monitorra, de akkor ismét lelohadt a vigyor az arcomról. A kód ismét rossz. De jó hír, hogy már csak egyetlen egy karaktert kell feloldanom.
Neki is láttam ismét zongorázni a billentyűkön. Ismét a kód újra begépelését kértem, aztán beírtam egy újabb kódot.
A gondot már csak az jelentette, hogy már igazán nem tudom milyen kódot írjak be.
Ugyanis már végig próbáltam mind a 9 számot, de az utolsó szám még most is ismeretlen. Azért még egyszer megpróbálok egy számot, biztos csak kis hiba és nem fogadta el.
Szóval ilyen könnyen nem adom fel!

//3;6;2;5;9//
Vissza az elejére Go down
Matthew "Joker" Anderson

Matthew


Tartózkodási hely : Gateway

Folyosók - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Folyosók   Folyosók - Page 3 I_icon_minitimeKedd Dec. 06, 2011 12:49 am

-Eh?- nézek Sara felé, aztán kapcsolok. - Eh.. Sajnálom csak épp szólni akartam a két eltévedt, katonának...- gőzüm sincs mit akar kihozni Sara, szóval felhúzom a szemöldököm. Ha ezek után nem néznek minket komplett hülyének, akkor soha! // Very Happy //
-Még mindig le kell zárnunk ugye ezt a folyosót... ugye?- kérdezek rá, hátha ő is valami hasonlót akar kihozni.. ha meg nem, akkor majd korrigál.
Vissza az elejére Go down
Halál
Admin
Halál



Folyosók - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Folyosók   Folyosók - Page 3 I_icon_minitimeKedd Dec. 06, 2011 4:55 am

Axon:
Sikeresen belépsz a rendszerbe, a küldetések egymás után jelennek meg. Persze a nagyja mind az alfa csapatnak van kiosztva. Jó lenne, ha valami kényelmes kis küldetést választanátok, a saját feltételeitekkel, ha már a lehetőség is adott.

Joker:
-Eltévedt? Ez meg mit jelentsen? Kérdezik vissza.
-Ehhh….hát… - nyögdécseli a lény zavarodottan, majd gyengén lábon rúgja társát, hogy vegye a lapot.
Vissza az elejére Go down
https://avptrinity.hungarianforum.com
Axon

Axon


Tartózkodási hely : Hyperdyne Corporation Android központ

Folyosók - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Folyosók   Folyosók - Page 3 I_icon_minitimeKedd Dec. 06, 2011 9:59 am

Sikerült! Bent vagyok a rendszerben. A küldetés lista szép sorban jelenik meg a képernyőn és folyamatosan lefelé gördülve jelzi az összes kiosztásra váró küldetést. A legtöbb a sokszor emlegetett Alfa csapatra van kiosztva. Legalábbis a legtöbb hadműveleti küldetés.
Alaposan átböngészem a megszerzett kincset, majd lassan rádöbbenek.....Megszegtem a szabályt. El is keseredek egy pillanatra, hogy a saját protokollomat csak úgy felül bíráltam, de aztán látván a képernyőn elért teljesítményemet, ahhoz képest, hogy nem is vagyok hacker......Elfog az elégedettség. Nem sok képesítés és képesség nélküli android tud feltörni egy rendszert, de nekem ez sikerült. Gyenge cucc volt ugyan, de meg csináltam. Én magam.
Erre az alkalomra megengedek magamnak egy laza, dicső mosolyt.
Aztán körbe nézek, hogy merre járnak már Ericék.
Vissza az elejére Go down
Matthew "Joker" Anderson

Matthew


Tartózkodási hely : Gateway

Folyosók - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Folyosók   Folyosók - Page 3 I_icon_minitimeSzer. Dec. 07, 2011 3:16 am

Bokán rúgják, mire mérgesen néz vissza,de nem itt van az ideje, hogy megkergesse a lányt..
-Ja, hogy ez nem az a hely? Akkor mi tévedtünk el? Vagy csak én??- nézi hogy most ezzel javított e a helyzeten. Persze sokat nem tud kezdeni a szituációval inkább csak a baromsággal húzza az időt..
-Most akkor ki is tévedt el? Ez melyik szekció is uraim? lehet valami fennakadás van! eh eh.. - reméli sikerül befejezni minél hamarabb a feltörést, mert a hülyeségnek is van határa.. legalábbis a másik két őrnél... Joker ezt egy egész napon át tudná folytatni.
Vissza az elejére Go down
Halál
Admin
Halál



Folyosók - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Folyosók   Folyosók - Page 3 I_icon_minitimeSzer. Dec. 07, 2011 7:18 am

Joker:
Ennél furcsábban már nem is nézhetnének rátok a veletek szemben állók.
- Az 5-ös te barom! – okít ki a lány.
- Elnézést, de ez nem a 4-es? – kérdezi vissza az idősebbik tengerész.
- Nem, az egyel odébb van. Ezek a folyosók olyan egyformák, van amikor én is eltévedek. – közli viccesen Sara. Erre a összenéz a két férfi, majd hátat fordítanak és elindúlnak vissza.
- Tényleg rémisztően egyformák ezek a folyosók. – hangzik el az utolsó mondat, mielőtt eltűnnének a folyosó kanyarjában.
- Ezt a mákot! –sóhajt fel Sara megkönnyebbülve. Végül felbukkan Eric is, aki közli a jó hírt.
-Axon feltörte a rendszert!

Axon:
Egyenlőre még nem látsz senkit. Ez csak jó lehet, mivel Joker-ék elvégezték a dolgukat. A helyiséget azonban nem hagyod el, hát ha mégis erre tévedne valaki.
Vissza az elejére Go down
https://avptrinity.hungarianforum.com
Matthew "Joker" Anderson

Matthew


Tartózkodási hely : Gateway

Folyosók - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Folyosók   Folyosók - Page 3 I_icon_minitimeCsüt. Dec. 08, 2011 10:43 pm

- Hehe... mondom én hogy egyformák..- teszem hozzá aztán figyelem a távozókat. Büszke mosollyal fordulok a lány felé, mert úgy érzem ez jó munka volt. -Na látod kis csillag! Így kell megtéveszteni. Most mondd hogy büszke vagy!- az egomnak adok még egy kis táptalajt, és persze tovább isteníteném magam minden tiltakozás ellenére, ha nem jönne Eric is.
-Na végre! .. és te egyedül hagytad válogatni?! .. Nöeee! Még a végén kiválaszt valami Gatewaynél is unalmasabb helyet... mint például... valami rabokkal teli bolygó, ahol egy kutyából kel ki egy dög, és megesz mindenkit.. Annál unalmasabbat el se tudnék képzelni!- és ha nincs más hátra, akkor előre.. Mehetünk válogatni.

//bocs hogy én írtam, de a sorrend nem tűnt fontosnak, és most volt időm Smile//
Vissza az elejére Go down
Axon

Axon


Tartózkodási hely : Hyperdyne Corporation Android központ

Folyosók - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Folyosók   Folyosók - Page 3 I_icon_minitimePént. Dec. 09, 2011 2:21 am

Átnéztem az összes feladatot, és nem sok változatosságot találtam. Az összes komolyabb küldetés az Alfa csapatra van kiosztva. A kisebb bevetések pedig más osztagoknak. De így is a legtöbb osztag itt pihen.
A legtöbb egységnek csakis őrszolgálat van. Mint mondhatnék....Nem éppen érdekfeszítő az emberek számára.
Bár nekem nincs gondom a jelenlegi feladatommal. Egyedül az ember kalandvágyó vére hajtja előre az egészet.
Nyugodtan várakozok, és közben böngészem a listát, amikor Ericék felbukkannak a folyosók felől.
Amint ideérnek feléjük fordulok és azt mondom:
- Itt a lista. Válasszatok ki egy nektek tetsző küldetést, aztán átírom a beosztást!
Vissza az elejére Go down
Halál
Admin
Halál



Folyosók - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Folyosók   Folyosók - Page 3 I_icon_minitimePént. Dec. 09, 2011 9:51 am

-Ha már ennyi a választék, akkor ne random válasszunk. Axon, megpróbálnál olyat keresni, ami mindenkinek megfelelne? Nekem pl. olyan tetszene, ami egyszerű, de még is nagy jelentőségű. Mondjuk egy mentőakció. – mondja izgatottan a lány. – Ti srácok, milyet szeretnétek?
Vissza az elejére Go down
https://avptrinity.hungarianforum.com
Matthew "Joker" Anderson

Matthew


Tartózkodási hely : Gateway

Folyosók - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Folyosók   Folyosók - Page 3 I_icon_minitimePént. Dec. 09, 2011 9:24 pm

-Az jó.De azért ne dögöljünk bele.eh eh.- mondom és valami jófajta mentőakciót keresek, előrehajolva Axon mellett.- Amúgy szép munka! - dicsérem meg Axont, megérdemli.
Vissza az elejére Go down
Axon

Axon


Tartózkodási hely : Hyperdyne Corporation Android központ

Folyosók - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Folyosók   Folyosók - Page 3 I_icon_minitimeSzomb. Dec. 10, 2011 3:06 am

-Ha már ennyi a választék, akkor ne random válasszunk. Axon! Megpróbálnál olyat keresni, ami mindenkinek megfelelne? Nekem pl. olyan tetszene, ami egyszerű, de még is nagy jelentőségű. Mondjuk egy mentőakció. Ti srácok, milyet szeretnétek? Mondta a lány.
Joker nyugodtan fordul felé és azt mondja:
- Az jó! De azért ne dögöljünk bele. Hehe! Aztán a terminálhoz fordul és ő kezd rajta gépelni. Közben még felém fordul egyszer és megjegyzi:
- Amúgy szép munka!
Nyugodtan bólintok egyet felé és hozzáteszem:
- Köszönöm! Majd én is a monitor felé fordulok.


//Pfff.....Hát...Tulajdonképpen nincs ötletem, inkább reméltem, hogy te leírsz egy küldit, ami szerinted jó lenne. De ha már nekem kell kitalálni. Very Happy//


A hozzászólást Axon összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Szomb. Dec. 10, 2011 8:26 am-kor.
Vissza az elejére Go down
Halál
Admin
Halál



Folyosók - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Folyosók   Folyosók - Page 3 I_icon_minitimeVas. Dec. 11, 2011 9:20 am

//Pedig most megengedett. Szabadon eldönthetitek, hogy milyet szeretnétek. írjátok le, hogy milyen ötleteitek vannak és kiválasztjuk azt, amelyik a legjobbnak ígérkezik.//


A monitor telis tele különfélébb küldetésekkel. Szabadon kiválaszthatjátok azt, amelyiket akarjátok, csak rajtatok áll, hogy melyik lesz az.
- Eric, te milyet akarsz? – fordul a háttérben figyelő sráchoz.
- Nekem mindegy, a lényeg, hogy elmenjünk máshová, és legyenek bomba csajok! – jegyzi meg viccesen.
- Hát kösz szépen! Én nem vagyok eléggé bomba csaj? – fakad ki a lány.
Vissza az elejére Go down
https://avptrinity.hungarianforum.com
Matthew "Joker" Anderson

Matthew


Tartózkodási hely : Gateway

Folyosók - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Folyosók   Folyosók - Page 3 I_icon_minitimeSzer. Dec. 14, 2011 6:45 pm

-Dehogy nem... Csak több bomba csaj jobb mint egy!- nevetek Eric baromságára rákontrázva. Lesem a monitort...
-Hát igaziból nekem egy felfedező misszió is megtenné, jó messze a dögöktől, egy eddig szinte felderítetlen bolygón. Ott aztán nevet szerezhetnénk.. még talán egy pofás kis hegyet vagy tavat is elneveznek rólam. "Joker hegység"! Hát nem jó??- na igen, hülye azért nem vagyok.. nem egészen. A fekete szörnyektől jobb távol maradni, viszont a felderítés vicces dolog. Kíváncsi vagyok a többiek mit mondanak, vagy van-e ilyen lehetősség.

//Természetesen csak a karakter nem akar Alienekkel találkozni, de én azért remélem lesznek .. Razz Gyakorlatilag az ötlet az egy felfedező csapat, tudósokkal satöbbi egyik bolygón amit kiválasztasz és nem olyan közismert. A részleteket rád bíznám.//
Vissza az elejére Go down
Halál
Admin
Halál



Folyosók - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Folyosók   Folyosók - Page 3 I_icon_minitimePént. Dec. 23, 2011 1:52 am

//Bocs, hogy ennyire elhanyagoltalak Joker, de így karácsony táján eléggé elhavazódtam.
Írok, amint tudok.//
Vissza az elejére Go down
https://avptrinity.hungarianforum.com
Axon

Axon


Tartózkodási hely : Hyperdyne Corporation Android központ

Folyosók - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Folyosók   Folyosók - Page 3 I_icon_minitimePént. Jan. 20, 2012 7:44 am

//Ideje lenne vissza térni. Very Happy//

Csak hallgattam a többiek tanácskozását, de nem szóltam bele. Hadd döntsenek csak ők, hogy hová menjünk. Nekem aztán teljesen mindegy.
Egy darabig még vitatkoznak, aztán már egymással viccelődnek.
- Eric, te milyet akarsz? – Kérdez felé a lány.
- Nekem mindegy! A lényeg, hogy elmenjünk máshová, és legyenek bomba csajok! – Mondja neki Eric viccelődve.
- Hát kösz szépen! Én nem vagyok eléggé bomba csaj? – Rivallt rá a lány.
- Dehogy nem... Csak több bomba csaj jobb mint egy! Tesz rá Anderson, Eric viccére.
Aztán folytatják a keresgélést.
- Hát igaziból nekem egy felfedező misszió is megtenné. Jó messze a dögöktől, egy eddig szinte felderítetlen bolygón.
Mondta Anderson.
Vissza az elejére Go down
Halál
Admin
Halál



Folyosók - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Folyosók   Folyosók - Page 3 I_icon_minitimeSzomb. Jan. 21, 2012 11:51 pm

//Okés... Akkor most vagy hekkerkedik valaki és törli a posztjaimat, vagy a rendszer törli azokat... Vagy pedig én vagyok olyan hülye, hogy nem küldtem el. :S
Az előző posztomban ez állt (ha volt)://



-Nézd meg azt! – mutat rá Eric az egyik re.
- Lássuk csak. – majd pár kattintással megnyitja a fájlt Axon.

Az jelentésben ez olvasható:

    2190, november 28-én, az LV- 955-ös kódnevű bolygón rátaláltak egy évekkel ezelőtt eltűnt Conestogára, név szerint a USS Bosinitára. A hajó működésképtelenné vált a kényszerleszálláskor. Amikor a felfedezőcsapat rábukkant, teljesen üresen találták. A személyzetnek nyoma sem volt. Viszont az élelem hiánytalan volt. Útnak indítottak egy helyi kutató csoportot, de eddig senkit sem találtak. Kérelmeztek az ottaniak egy tengerészekből álló csapatot, akik felgöngyölítenék a dolgot.

-Nekem jónak hangzik. Szollal meg a lány
Vissza az elejére Go down
https://avptrinity.hungarianforum.com
Axon

Axon


Tartózkodási hely : Hyperdyne Corporation Android központ

Folyosók - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Folyosók   Folyosók - Page 3 I_icon_minitimeVas. Jan. 22, 2012 7:56 am

Eric megnyittatta velem az egyik küldetést. A leírásban az állt, hogy szükség van egy pár tengerészgyalogosra, akik megoldanának egy ügyet, egy eltűnt hajóval kapcsolatban.
Úgy néz ki meg van a kiválasztott küldetés.
De ehhez kell a többiek beleegyezése.
- Nekem jónak hangzik. Mondja a lány.
Ezzel meg is van az első pozitív vissza igazolás. Azzal a többiekre tekintek és megkérdem:
- Akkor beírjam ezt magunknak?
Vissza az elejére Go down
Halál
Admin
Halál



Folyosók - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Folyosók   Folyosók - Page 3 I_icon_minitimeSzer. Jan. 25, 2012 5:17 am

//Meg akartam Várni Jokert, de ideje lesz végre befejezni! Razz //

-Persze, hogy beírhatod! - Vágja rá szinte egyszerre Eric és Sara. Joker viszont valamin nagyon elgondolkodott. Rég nem hallottátok beszélni.
- Joker, neked is jó? – kérdi tőle a lány, amire csak egy laza bólogatással válaszol.
-Hát akkor Axon, kérlek írj be minket. és már repülhetünk is a bevetésre! – mondja vidáman Erik.
Vissza az elejére Go down
https://avptrinity.hungarianforum.com
Axon

Axon


Tartózkodási hely : Hyperdyne Corporation Android központ

Folyosók - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Folyosók   Folyosók - Page 3 I_icon_minitimeCsüt. Jan. 26, 2012 5:59 am

-Hát akkor Axon, kérlek írj be minket. és már repülhetünk is a bevetésre! – Szólt Eric.
Én meg nyugodtan gépelni kezdtem a billentyűzeten és beírtam magunkat a kiszemelt küldetésre.
Még nyomtam egy Entert itt aztán még gépeltem egy kicsit és a küldetés lista új tartalma be lett helyezve a beosztásokhoz.
- Kész! Most már csak ki kell adniuk a küldetést. - Mondtam a többieknek, aztán kiléptem a rendszerből.
Vissza az elejére Go down
Halál
Admin
Halál



Folyosók - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Folyosók   Folyosók - Page 3 I_icon_minitimeKedd Feb. 07, 2012 11:48 pm

-Szuper – közli Eric vigyorogva – Most mennyünk vissza a körletünkbe, még mielőtt kiszúrna valaki minket.
__________________________________

Gratulálok, vége a kalandnak. Eldönthetitek, hogy átviszitek-e a karaktereiteket, a tapasztalatokkal együtt, vagy pedig újat kezdtek a War-on. Ha a jelenlegi karaktereitekkel folytatjátok a játékot, akkor az előtörténetek végére írjátok le röviden, az itt lezajlott kalandjaitokról, és kaptok bónusz pontokat is.
Természetesen, a kiválasztott kalandotok, ott el is kezdődik, amint megjelentek.

Jó, hogy játszottatok, köszönöm, a részvételt! Várunk titeket a másik oldalon! Sok szerencsét a továbbiakban!

Köszönettel mindenért!
Halál
Vissza az elejére Go down
https://avptrinity.hungarianforum.com
Ajánlott tartalom





Folyosók - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Folyosók   Folyosók - Page 3 I_icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Folyosók
Vissza az elejére 
3 / 3 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3
 Similar topics
-
» Folyosók
» Fészkek közti folyosók
» Kamrák közti folyosók

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
 :: Helyszínek :: Gateway-
Ugrás:  
Saját fórum a HungarianForum-on | ©phpBB | Free forum support | Visszaélés jelentése | Legfrissebb megbeszélés
mobil avptrinity