Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Nem a legerősebb marad életben, nem is a legokosabb, hanem az, aki a legfogékonyabb a változásokra.
 
KezdőlapLegutóbbi képekRegisztrációBelépésszentháromságKeresés
Keresés
 
 

Az eredmények megjelenítése:
 
Rechercher Bővített keresés
Szégyen fal
Idegen kolónia Európában - Page 2 I_icon_minitimeKedd Aug. 30, 2011 9:53 pm by Halál
Már a címből sejthetitek, hogy mire való.
Aki nem képes együttműködni, az ide lesz kirakva. Ha bannolnak valakit az is kikerűl ide.
Közölni kell a felhasználó nevét, hogy miért lett ide kirakva és a büntetés megnevezését, teszem azt, bannolás, 2 hétre.

Megjegyzések: 30
Legutóbbi témák
» Folyosók
Idegen kolónia Európában - Page 2 I_icon_minitimeKedd Feb. 07, 2012 11:48 pm by Halál

» Idegen kolónia Európában
Idegen kolónia Európában - Page 2 I_icon_minitimeSzer. Jan. 04, 2012 9:51 am by PRéDA

» Menekűlttábor
Idegen kolónia Európában - Page 2 I_icon_minitimeSzer. Jan. 04, 2012 9:13 am by PRéDA

» Királynői kamra
Idegen kolónia Európában - Page 2 I_icon_minitimeCsüt. Dec. 15, 2011 8:46 am by PRéDA

» Kamrák közti folyosók
Idegen kolónia Európában - Page 2 I_icon_minitimeVas. Dec. 11, 2011 7:48 am by PRéDA

» Közös Társalgó
Idegen kolónia Európában - Page 2 I_icon_minitimeVas. Dec. 11, 2011 6:24 am by PRéDA

» Szabad
Idegen kolónia Európában - Page 2 I_icon_minitimeVas. Nov. 06, 2011 4:07 am by Koncoló

» 6-os terem
Idegen kolónia Európában - Page 2 I_icon_minitimeSzomb. Nov. 05, 2011 2:43 am by Halál

» Túlélő kaland
Idegen kolónia Európában - Page 2 I_icon_minitimeSzer. Nov. 02, 2011 3:28 am by Halál

Zene

Idegen kolónia Európában - Page 2  title=
Facebook

 

 Idegen kolónia Európában

Go down 
+2
Guan'twhei
Dexantreal
6 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2
SzerzőÜzenet
Árny vadász

Árny vadász


Tartózkodási hely : Föld

Idegen kolónia Európában - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Idegen kolónia Európában   Idegen kolónia Európában - Page 2 I_icon_minitimeSzomb. Nov. 27, 2010 12:31 am

A farok csapás nem talált.Nem hiányzott egy ilyen fürge ellenfél.Az a nyavalyás eltűnt de máris jött egy másik ellenség.Majd rám ugrott.Éreztem hogy hegyes karmai belemélyednek testembe.Biztos voltam benne hogy nem a mi fészkünk tagja.Na ez rázós lesz.Lehet hogy többen vannak.Ki kell valamit fundálnom.Ha lebírnám lökni azt a szemetet akkor talán én egy karmolással lesebesíthetem és nem lesz már olyan fürge.Ha sikerül már nem lesz sokkal nehezebb mint most.
Vissza az elejére Go down
Guan'twhei
Mesélő
Guan'twhei



Idegen kolónia Európában - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Idegen kolónia Európában   Idegen kolónia Európában - Page 2 I_icon_minitimeVas. Nov. 28, 2010 10:47 am

Rúgkapálásoddal sikerült ellenfeledet kibillenteni egyensúlyából, így az továbbra is görcsösen markolva hátadat a földre huppan. Karmod a lény vállába mélyednek, így enyhül a szorítás, majd farkaddal próbálod megdöfni, ám sikertelenül. Viszonozza a támadást, és farka középső részével gyomron csap: elrepülsz vagy három méterre, és hanyatesve érkezel egy fa törzséhez..
Vissza az elejére Go down
Árny vadász

Árny vadász


Tartózkodási hely : Föld

Idegen kolónia Európában - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Idegen kolónia Európában   Idegen kolónia Európában - Page 2 I_icon_minitimeHétf. Dec. 06, 2010 6:49 am

Ez a farok csapással fájt na valamit ki kell gondolnom. Fel tápászkodtam és támadó pózba váltottam közben pedig erősen agyaltam. nagyot sziszegtem az ellenfélre. Meg is volt a terv. Egy nagyon nagy ugrással támadok és ha lebírom teríteni majd egy nagy egy karmolással elvágom a nyakát. Vagy ha ez nem sikerül egy lyukat szúrok a farkammal a mellkasába. De ha ez sem menne akkor majd be megyek a fa lombjai közé és ott fundálom ki a további. De lehet hogy nem kéne esélyt adni neki a lelépésre. Az is lehet hogy azért jött hogy engem kiiktasson. Majd a fészekének többi tagját idehívja.Na mindegy most a harcra kell koncentrálnom.
Vissza az elejére Go down
Halál
Admin
Halál



Idegen kolónia Európában - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Idegen kolónia Európában   Idegen kolónia Európában - Page 2 I_icon_minitimeSzomb. Okt. 22, 2011 5:17 am

Befoglalás
II. rész


Préda:
A sok unalmas nap után a királynő magához hívja 4 gyermekét, akik között te is ott vagy. új feladatot bíz rátok. Egy kb. 20 km-re lévő kikötővárost kell felderítenetek. A lényeg az információszerzés a helyszínről és a helyi gazdatestek, valamint a katonai létszám felmérése. Nem szabad, hogy észrevegyenek titeket. Amint úgy látjátok, hogy végeztetek, térjetek vissza, hogy felkészülhessünk a támadásra.
Vissza az elejére Go down
https://avptrinity.hungarianforum.com
PRéDA

PRéDA


Tartózkodási hely : Föld, Európa

Idegen kolónia Európában - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: PRéDA   Idegen kolónia Európában - Page 2 I_icon_minitimeSzomb. Okt. 22, 2011 5:52 am

Izgatottan érkeztem a királynői kamrába három társammal együtt. Mindannyian külön úton érkeztünk ide gyorsan helyet kerestünk magunknak a falakon és figyeltünk. Feladatunknak adta egy kb. húsz kilométerre lévő kikötő bázis felderítése. Kissé nagy falatnak tartom ha ezt a bázist kell megszállnunk viszont megtudtuk, hogy több fészek összekovácsolódott ereje próbálja, majd bevenni. Most nekünk csak ki kell derítenünk az erőviszonyokat és a bázis gyenge pontját. Négy testvéremmel ezt tudomásul véve elindulunk a fészek kijárata felé, hogy megkezdjük utunkat a bázis irányába. Javaslom társaimnak azért nem árt az óvatosság és nekiindulunk a sötét erdősségnek.
Vissza az elejére Go down
Halál
Admin
Halál



Idegen kolónia Európában - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Idegen kolónia Európában   Idegen kolónia Európában - Page 2 I_icon_minitimeVas. Okt. 23, 2011 6:15 am

//FolytatásITT//
Vissza az elejére Go down
https://avptrinity.hungarianforum.com
PRéDA

PRéDA


Tartózkodási hely : Föld, Európa

Idegen kolónia Európában - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Idegen kolónia Európában   Idegen kolónia Európában - Page 2 I_icon_minitimeSzer. Jan. 04, 2012 9:51 am

A fészek feltöltött ahogy egyre mélyebbre hatoltam a királynői kamráig. Ő már jó előre megérzett minket. Társaim most nincsenek velem, de minden képen kitérek az ő elszántságukra is. Feltárom királynőmnek amit oly közelről érzékeltem az a sok gazdatest és a még több katona. Egy igazi erőd. Gyenge pontja valóban a kikötő mert körbe hatalmas falak védenek. Az a rész amin mi közlekedtünk nem elég hatékony egy erős támadás kialakításához, bár a móló romjainál a törmelékeknél sokan meghúzódhatnak miután bejutnak. Mindent közöltem érzem nem nagyon tetszik királynőmnek, de ez az igazság.
Később felkapaszkodom az egyik kedvenc helyemre épp üres volt. A regenerálódás érzését örömmel nyugtázom.
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Idegen kolónia Európában - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Idegen kolónia Európában   Idegen kolónia Európában - Page 2 I_icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Idegen kolónia Európában
Vissza az elejére 
2 / 2 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2
 Similar topics
-
» Régi kolónia
» Az életciklus, avagy hogyan fejlődik az Idegen tökéletes gyilkológéppé?

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
 :: Helyszínek :: Föld :: Európa-
Ugrás:  
Fórum készítése HungarianForum-on | ©phpBB | Free forum support | Visszaélés jelentése | Legfrissebb megbeszélés
mobil avptrinity