Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Nem a legerősebb marad életben, nem is a legokosabb, hanem az, aki a legfogékonyabb a változásokra.
 
KezdőlapLegutóbbi képekRegisztrációBelépésszentháromságKeresés
Keresés
 
 

Az eredmények megjelenítése:
 
Rechercher Bővített keresés
Szégyen fal
Túlélő kaland - Page 5 I_icon_minitimeKedd Aug. 30, 2011 9:53 pm by Halál
Már a címből sejthetitek, hogy mire való.
Aki nem képes együttműködni, az ide lesz kirakva. Ha bannolnak valakit az is kikerűl ide.
Közölni kell a felhasználó nevét, hogy miért lett ide kirakva és a büntetés megnevezését, teszem azt, bannolás, 2 hétre.

Megjegyzések: 30
Legutóbbi témák
» Folyosók
Túlélő kaland - Page 5 I_icon_minitimeKedd Feb. 07, 2012 11:48 pm by Halál

» Idegen kolónia Európában
Túlélő kaland - Page 5 I_icon_minitimeSzer. Jan. 04, 2012 9:51 am by PRéDA

» Menekűlttábor
Túlélő kaland - Page 5 I_icon_minitimeSzer. Jan. 04, 2012 9:13 am by PRéDA

» Királynői kamra
Túlélő kaland - Page 5 I_icon_minitimeCsüt. Dec. 15, 2011 8:46 am by PRéDA

» Kamrák közti folyosók
Túlélő kaland - Page 5 I_icon_minitimeVas. Dec. 11, 2011 7:48 am by PRéDA

» Közös Társalgó
Túlélő kaland - Page 5 I_icon_minitimeVas. Dec. 11, 2011 6:24 am by PRéDA

» Szabad
Túlélő kaland - Page 5 I_icon_minitimeVas. Nov. 06, 2011 4:07 am by Koncoló

» 6-os terem
Túlélő kaland - Page 5 I_icon_minitimeSzomb. Nov. 05, 2011 2:43 am by Halál

» Túlélő kaland
Túlélő kaland - Page 5 I_icon_minitimeSzer. Nov. 02, 2011 3:28 am by Halál

Zene

Túlélő kaland - Page 5  title=
Facebook

 

 Túlélő kaland

Go down 
+2
Őrző
Dexantreal
6 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5
SzerzőÜzenet
Őrző

Őrző


Tartózkodási hely : kassa

Túlélő kaland - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Őrző   Túlélő kaland - Page 5 I_icon_minitimeHétf. Okt. 10, 2011 8:39 am

Befelé vette az irányt, gondolta szétnéz egy kicsit odabent.Óvatosan indult el vigyázva minden lépésére.Hirtelen megpillantott egy Xenót,de egy Flexys pontos surriken dobása kivégezte.A maradék neki rontott a két vadásznak akik álták a sarat.Egy Xenó ugrott Őrző felé aki erre félrehajolt.Kinyitotta lándzsáját és a vele szemben rohanó Préda nyakába döfte.A dög hanyatt vágódott és forgolódni kezdett.Hirtelen megfordult és egy sziszegő Aliennel találta szemben magát.Kinyitotta a jobb oldali alkari pengéjét és bal kézével felkészült a támadásra.A Xenó ugrott.Őrző a egy pillanat alatt elkapta a torkát és a hasába döfte a pengét.Ezt a mozdulatot megismételte újra,újra és újra.Ledobta a földre majd Flexys-re nézett.
- Remélem, ezt a királynő trófeát most bebírjuk gyűjteni.
- Ha Paya áldása rajtunk van akkor sikerülhet.De előtte térképezzük fel a terepet.Nem akarok belesétálni semmiféle csapdába...
Vissza az elejére Go down
Dexantreal

Dexantreal



Túlélő kaland - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Túlélő kaland   Túlélő kaland - Page 5 I_icon_minitimeHétf. Okt. 10, 2011 10:19 am

LÁTOM MÉG MINDIG VAN NÉMI PROBLÉMA AZ NJK IDEGENEK MEGÖLÉSÉVEL. PONT ARRÓL VOLT SZÓ, HALÁL VETETTE FEL AZ ÖTLETET, HOGY NE TUDJÁTOK ILYEN KÖNNYEDÉN MEGÖLNI ŐKET ÉS ESÉLYT SE ADTOK ERRE... ELŐBB MÉG KINT VOLTATOK, MOST MÁR TELJESEN BENT. NAMINDEGY, MAJD MÉG ALAKUL.

A ragadozók és az emberek bejutottak a fészekbe egy másik bejáraton, Préda pedig szintén egy külön alagúton mászott be és ott találkozott hat társával, ahol kettő runner volt. Felvázolta nekik a helyzetet és látták, hogy a vadászok már közel járnak két emberrel a Királynőhöz, így úgy is dönthettek, hogy oda mennek a Királynőt védeni. Vagy esetleg elé vágnak a vadászoknak.

A többi vadász pedig kint volt és kint tomboltak a rengeteg idegennel, a zaj leszűrődött a sötét mélybe.

A két ragadozó és a két ember számára a feltérképezés után egyértelművé vált, hogy egyenesen előre kell menni hosszan, egy meredek lejtőn, vigyázva, hogy el ne essenek és utána be a királynői kamrába, ahol őfelsége tevékenykedett.
Vissza az elejére Go down
Halál
Admin
Halál



Túlélő kaland - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Túlélő kaland   Túlélő kaland - Page 5 I_icon_minitimeKedd Okt. 11, 2011 2:29 am

//Nem igazán tudom, hogy ez hogy zajlik nálatok, de nálunk általában a mesélő mesél, nem pedig a JK. Ezt most kifejezetten Őrzőre és Flexys-re értem. Tehát, ha xeókkal találkoztok, azt Dexnek kell eldöntenie. És ha megtámadjátok őket, nem ölhetitek le őket egyből, mert akár félre is ugorhatnak. Ennyi erővel, egy ember is megölhetne egy predet csupán annyival, hogy "Nyakon lőttem, a ragadozó elfeküdt én meg mentem tovább". Nos, szerintem ezt ti is hülyeségnek néznétek, mert ennyivel nem lehetne elintézni egy predet. Így csak ismételni tudom magamat, hogy a Xenók se mindig olyan gyökerek, hogy ész nélkül ledarálhassák őket. Kérlek szépen titeket, hogy ezt máskor vegyétek figyelembe. Köszi!//
Vissza az elejére Go down
https://avptrinity.hungarianforum.com
PRéDA

PRéDA


Tartózkodási hely : Föld, Európa

Túlélő kaland - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: PRéDA   Túlélő kaland - Page 5 I_icon_minitimeKedd Okt. 11, 2011 7:07 am

Az apró járat rövid volt egy kisebb helyiségbe értem és ott találtam hat társam. Kissé meglepődtek nem várt érkezésemtől. Tudtukra adtam, hogy megtámadták a fészket de pár vadász és az emberek már be is jutottak. Cselekednünk kell... A két runner-t a királynőhöz küldöm, hogy készüljenek fel a harcra. Négy társammal a járatok sokaságában becserkészni készülünk a behatolókat. Sietnünk kell de a leghalkabban kell megtennünk, majd eltűnünk a ,,falakba,,. A tudatomba villan egy kép arról aki a fáról próbált leszedni mikor a vadásszal harcoltam /smartgunnos/. Meg akart lepni de most én jövök.
Vissza az elejére Go down
George

George


Tartózkodási hely : Űr/USCSS Aurora

Túlélő kaland - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Túlélő kaland   Túlélő kaland - Page 5 I_icon_minitimeSzer. Okt. 12, 2011 4:28 am

A nyomokat követve eljutottunk egy kisebb járathoz. Felkapcsoltam a lámpámat és bementem mögöttem a smartgunos. Odakint már ment a harc az idegenek és a predátorok között, de ahogy haladtunk befelé szép lassan elhalkult a zaj. Sokáig haladtunk előre de senkivel sem találkoztunk végül elértünk egy elágazáshoz.
- Most merre? – Mondta halkan a társam.
- fogalmam sincs. – Még szinte végig sem mondtam, amikor a bal oldali ”folyosón” mozgást láttam.
- Erre! – És óvatosan megindultam befelé amikor a semmiből megjelent előttem a két vadász /Flexys, Őrző/. Nagyon megörültem, mikor megláttam a két ismerős arcot vagy inkább maszkot. Gyorsan elmondom nekik hogy a királynőt keressük és ha ők is elfogadják akkor velük tartok a fészek közepébe.
Vissza az elejére Go down
Flexys

Flexys



Túlélő kaland - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Túlélő kaland   Túlélő kaland - Page 5 I_icon_minitimeSzer. Okt. 12, 2011 7:05 am

Szépen lassan haladtunk tovább egyre beljebb és beljebb a fészekben. Figyelmesen végigpásztázom a terepet újból és újból hogy nem lapul-e meg valahol egy xeno. Ekkor trappolást hallok a hátunk mögül lándzsámat a fejem fölött tartva a jövevényekre szegezem. Aztán le is engedem, amikor meglátom, hogy csak a két ember az. Szinte még oda sem értek hozzánk, de máris elkezdtek magyarázni valamit kicsit hangosabban a kelleténél. Bal kezemmel befogom George száját és intek nekik, hogy kövessenek, de jelzem azt is, hogy csak halkan. Az út elkezdett lejteni, ahogy közeledtünk a királynő kamrájához.
- Nem tetszik ez nekem. Túl nagy a csend, mint a vihar előtt.
Recsegem oda alig hallhatóan Őrzőnek, amikor már majdnem oda értünk a kamrához.
Vissza az elejére Go down
Halál
Admin
Halál



Túlélő kaland - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Túlélő kaland   Túlélő kaland - Page 5 I_icon_minitimeVas. Okt. 16, 2011 3:24 am

//Dexantrealtól most átveszem a kalandot, ezentúl én viszem, de megpróbálom úgy vinni a szálat, ahogy eddig ment. Szóval kérnék egy gyors helyzet jelentést, ki mit csinál és merre van.
Mindenkitől egy h.sz.-t várok. Ha valaki módosítana a helyzetjelentésen, akkor szerkessze át a sajátját és ne írjon ujjakat.//
Vissza az elejére Go down
https://avptrinity.hungarianforum.com
PRéDA

PRéDA


Tartózkodási hely : Föld, Európa

Túlélő kaland - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: PRéDA   Túlélő kaland - Page 5 I_icon_minitimeVas. Okt. 16, 2011 3:33 am

Én jelenleg négy társammal a járatok sokaságában a fészken belül próbáljuk kiiktatni a két embert és a két ragadozót a többiek NJK-k kint harcolnak.
Vissza az elejére Go down
George

George


Tartózkodási hely : Űr/USCSS Aurora

Túlélő kaland - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Túlélő kaland   Túlélő kaland - Page 5 I_icon_minitimeVas. Okt. 16, 2011 3:47 am

Én a társammal (smartgunos) és a két predátorral (Őrző, Flexys) a fészekben próbáljuk megtalálni az alien királynőt.
Vissza az elejére Go down
Őrző

Őrző


Tartózkodási hely : kassa

Túlélő kaland - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Őrző   Túlélő kaland - Page 5 I_icon_minitimeHétf. Okt. 17, 2011 1:53 am

A fészekben vagyunk Flexys-el és a Királynőt keressük.
Vissza az elejére Go down
Flexys

Flexys



Túlélő kaland - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Túlélő kaland   Túlélő kaland - Page 5 I_icon_minitimeHétf. Okt. 17, 2011 2:02 am

Bár már lehet fölösleges írnom de a fészekben vagyunk Őrzővel és a két emberrel hogy megkeressük a királynőt.
Vissza az elejére Go down
Halál
Admin
Halál



Túlélő kaland - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Túlélő kaland   Túlélő kaland - Page 5 I_icon_minitimePént. Okt. 21, 2011 3:27 am

Nah, ha mindenki írt, akkor közölnék egy új hírt.

Tesztelésre kerül egy új módszer. Lényegében ti meséltek egymásnak. Mesélők nem nagyon fognak beleszólni, max pár váratlan esemény lesz beiktatva.
A h.sz.-ek ne legyenek túl hosszúak, tömör szöveg esetén, max 15 sor. Figyelni fogom, hogy miket írtok, ezért vigyázzatok, ne legyenek a karakterek "szuperman"-ek!
Sok sikert! Very Happy

//Glah'dor az ötletadó, szal neki köszönjétek, ha beválik! Very Happy//
Vissza az elejére Go down
https://avptrinity.hungarianforum.com
PRéDA

PRéDA


Tartózkodási hely : Föld, Európa

Túlélő kaland - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: PRéDA   Túlélő kaland - Page 5 I_icon_minitimeSzomb. Okt. 22, 2011 3:08 am

Az ölni akarás elhatalmasodott bennem és éreztem társaimon is. Járat követett járatot úgy haladtunk egyre gyorsabban, majd egy nagy teremhez ért ki az a járat, amelyikben mi voltunk négy társammal. A behatolók már veszélyesen közel vannak az úrnő kamrájához és remélem két runner társam még időben tudott nekik szólni, hogy felkészüljenek. A járat magasan helyezkedett el a két Yautja és a két ember felett kezdünk lefelé mászni és amint tudok a smartgunnossal végzek először, majd egyből visszavonulok fedezéket keresni.
Vissza az elejére Go down
George

George


Tartózkodási hely : Űr/USCSS Aurora

Túlélő kaland - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Túlélő kaland   Túlélő kaland - Page 5 I_icon_minitimeCsüt. Okt. 27, 2011 10:28 pm

Lassan egyre beljebb jutottunk, amikor a smartgunos mozgásérzékelője jelzett valamit pár méterre előttünk. Halkan odaszólt nekem.
- Kb. 20 méterre előttünk… Eltűnt. – Nem tudom a ragadozók megértették-e hogy mi történt. Felemelt fegyverrel tüzelésre készen óvatosan lépdeltem előre. Ekkor halk sziszegő hangot hallottam felnéztem a „plafonra” de nem volt ott semmi.
- Azt hiszem ez egy csapda lesz. Belesétálunk? – Kérdezte a társam.
- Már benne vagyunk! – Kiáltottam fel, amikor láttam hogy egy bogár mászik le a társam mögött. Nem tudtam rálőni, mert ekkor hirtelen rám ugrott egy másik. Hasra estem de gyorsan sikerült megfordulni. Teljes erőmből hasba rúgtam, de erősen megkapaszkodott a vállamban és nem akart elereszteni. A belső állkapcsával próbát meg támadni, de az utolsó pillanatban félrekaptam a fejemet. Az öklömmel fejbe vágtam, de ettől csak dühösebb lett és belevájta a karmait a vállamba. Végre sikerült elővennem a pisztolyom. Két lábbal rúgtam bele, végre leesett rólam és az egész tárat a fejébe eresztettem.
Vissza az elejére Go down
Halál
Admin
Halál



Túlélő kaland - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Túlélő kaland   Túlélő kaland - Page 5 I_icon_minitimeSzer. Nov. 02, 2011 3:28 am

//Lezárom ezt a kalandot, mivel úgy sincs semmi értelme már. Mennyetek át a WAR-ra játszani. További minden jót! Smile Találkozunk, majd ott.//
Vissza az elejére Go down
https://avptrinity.hungarianforum.com
Ajánlott tartalom





Túlélő kaland - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Túlélő kaland   Túlélő kaland - Page 5 I_icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Túlélő kaland
Vissza az elejére 
5 / 5 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5
 Similar topics
-
» Túlélő kaland
» Őserdő /Kaland helyszín/
» Begyűjtés (xeno kaland)
» Befoglalás (több részes, xeno kaland)
» Minor Algora (-Globál Kaland-) [Predator; Alien; Human]

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
 :: Helyszínek :: Űr-
Ugrás:  
Free forum | ©phpBB | Free forum support | Visszaélés jelentése | Legfrissebb megbeszélés
mobil avptrinity