Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Nem a legerősebb marad életben, nem is a legokosabb, hanem az, aki a legfogékonyabb a változásokra.
 
KezdőlapLegutóbbi képekRegisztrációBelépésszentháromságKeresés
Keresés
 
 

Az eredmények megjelenítése:
 
Rechercher Bővített keresés
Szégyen fal
 sötét erdő - Page 2 I_icon_minitimeKedd Aug. 30, 2011 9:53 pm by Halál
Már a címből sejthetitek, hogy mire való.
Aki nem képes együttműködni, az ide lesz kirakva. Ha bannolnak valakit az is kikerűl ide.
Közölni kell a felhasználó nevét, hogy miért lett ide kirakva és a büntetés megnevezését, teszem azt, bannolás, 2 hétre.

Megjegyzések: 30
Legutóbbi témák
» Folyosók
 sötét erdő - Page 2 I_icon_minitimeKedd Feb. 07, 2012 11:48 pm by Halál

» Idegen kolónia Európában
 sötét erdő - Page 2 I_icon_minitimeSzer. Jan. 04, 2012 9:51 am by PRéDA

» Menekűlttábor
 sötét erdő - Page 2 I_icon_minitimeSzer. Jan. 04, 2012 9:13 am by PRéDA

» Királynői kamra
 sötét erdő - Page 2 I_icon_minitimeCsüt. Dec. 15, 2011 8:46 am by PRéDA

» Kamrák közti folyosók
 sötét erdő - Page 2 I_icon_minitimeVas. Dec. 11, 2011 7:48 am by PRéDA

» Közös Társalgó
 sötét erdő - Page 2 I_icon_minitimeVas. Dec. 11, 2011 6:24 am by PRéDA

» Szabad
 sötét erdő - Page 2 I_icon_minitimeVas. Nov. 06, 2011 4:07 am by Koncoló

» 6-os terem
 sötét erdő - Page 2 I_icon_minitimeSzomb. Nov. 05, 2011 2:43 am by Halál

» Túlélő kaland
 sötét erdő - Page 2 I_icon_minitimeSzer. Nov. 02, 2011 3:28 am by Halál

Zene

 sötét erdő - Page 2  title=
Facebook

 

  sötét erdő

Go down 
5 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2
SzerzőÜzenet
Bishop

Bishop


Tartózkodási hely : Hell!

 sötét erdő - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: sötét erdő    sötét erdő - Page 2 I_icon_minitimeCsüt. Márc. 17, 2011 8:21 am

Futsz ahogy, tudsz és úgy tűnik tényleg mintha elvesztettek volna. Ahogy beljebb haladsz a növényzetbe, egyre jobban biztonságban érzed magad. Amikor megérkezel először az egyik fickó majdnem lelő, sőt el is süti a fegyverét de szerencsédre a tiszti felcsapja a kezét, így a levegőbe lő.
- Teljesen megőrült.
Te ekkorra már egész józan vagy az adrenalin sokk után, de csak két embert látsz, a tisztet és az előbbit, aki majdnem lelőtt. Egy hang csapja meg a füledet.
- Remek kistáblát ne akasszunk ki magunkra... vagy rakunk ki hirdető táblát: Itt vagyunk kapjatok el! felirattal.
A hang egy fáról jön és Bisurtól származik, kezében egy hosszú éles tárgy, amit elétek dob. A parancsnok rögtön rákiált:
- Maga teljesen megőrült?!
Vissza az elejére Go down
Bisur

Bisur


Tartózkodási hely : Hell!

 sötét erdő - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: sötét erdő    sötét erdő - Page 2 I_icon_minitimeCsüt. Márc. 17, 2011 8:29 am

Hallottam, hogy valami csörtet, felkapaszkodtam egy fára és eltűntem a lombok között.
~ Tudom, hogy mit szoktatok, szerettek csapdákat állítani... nem dőlök be.
Hamarosan megpillantok egy indát, ami különösen az ágak között van, meghúzom és kicsapódik egy vas dárda, megfogom és kihúzom, majd egy lövést hallok.
~ Ez gázos lesz.
Elindulok a hang irányába, majd látom, hogy az egyik majdnem lelőtte a maszkos fazont, csak a tiszten múlt.
~ Ez az, gratulálok, egymást is lőjük le, sőt ennél már csak az lenne jobb, ha...
- Remek kistáblát ne akasszunk ki magunkra... vagy rakunk ki hirdető táblát: Itt vagyunk kapjatok el! felirattal.
Ezután a vasdarabot közéjük vágom, hogy jobban megnézhessék.
- Vigyázzanak a csapdákkal még bajuk esik, mondom mosolyogva.
Leugrok, a többiek közé és kapok is egy csattanós pofont a tiszttől.
Vissza az elejére Go down
Sam Fisher

Sam Fisher


Tartózkodási hely : jó nagy bajban (mint mindig)

 sötét erdő - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: sötét erdő    sötét erdő - Page 2 I_icon_minitimeHétf. Márc. 28, 2011 6:43 am

Ahogy futottam egyszer csak egy fémes csillogásra figyeltem fel egy levél mögül. Lelassítottam és elöbujtam a bozót ból ekkor az a hülye rám fogta a puskáját és el is sütötte.
~Bakker...
Szerencsémre a tiszt észnél volt és felütötte a puskacsövet.
~huh ezt megúsztam. Ez a barom majdnem fejbe lőtt.
Ekkor jött bisur és közénk dobott egy dárdát ami majdnem eltalálta a lábam majd megszólalt:
Remek kis táblát ne akasszunk ki magunkra... vagy rakunk ki hirdető táblát: Itt vagyunk kapjatok el! felirattal.
~ Ez jó.
A tiszt Ahogy látom rajta alaposan le akar cseszni.
~Ezt megszívtam.
Vissza az elejére Go down
Bishop

Bishop


Tartózkodási hely : Hell!

 sötét erdő - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: sötét erdő    sötét erdő - Page 2 I_icon_minitimeKedd Márc. 29, 2011 8:04 am

//Kérlek írd át, írd bele, hogy mit teszel. A kalandot ketten alakítjuk, mint játékos és mesélő. De te néha túlságosan belemesélsz, valamikor átmész passzívba és nem írsz semmit. Ajánlom Iván kalandját olvasni. Építő kritika akart lenni Very Happy//
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





 sötét erdő - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: sötét erdő    sötét erdő - Page 2 I_icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
sötét erdő
Vissza az elejére 
2 / 2 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
 :: Helyszínek :: Blior-
Ugrás:  
Free forum | ©phpBB | Free forum support | Visszaélés jelentése | Legfrissebb megbeszélés
mobil avptrinity